Rezultati

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

21M – 21 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place. Št. / No. Priimek ime / Surname Name LR / BY Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 1135 Zorman Dejan 1980 SLO 00:17:28 00:34:28 00:54:19 01:13:57 B/1
2 1156 Nikolič Miroslav 1983 SLO 00:17:28 00:34:27 00:54:43 01:14:38 B/2
3 943 Letojne Matej 1990 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:18:06 00:35:37 00:55:18 01:15:15 A/1
4 1175 Schaubach  Matevž 1979 SLO Hervis klub 00:18:37 00:36:57 00:58:35 01:20:00 C/1
5 1193 Alt Marjan 1970 SLO ORM 00:19:55 00:39:03 01:01:30 01:24:08 C/2
6 926 Vozlič Bojan 1975 SLO AK Ormož 00:19:32 00:39:10 01:01:48 01:24:14 C/3
7 1063 Vrhunc Matjaž 1963 SLO Hervis klub 00:19:55 00:39:20 01:02:29 01:25:02 D/1
8 1117 Petrovčič Robert 1958 SLO 00:19:58 00:39:23 01:02:31 01:25:10 E/1
9 1188 Pongračić Goran 1969 CRO TK Marathon95 Varaždin 00:20:06 00:40:00 01:03:02 01:25:43 D/2
10 1153 Dolgan Boštjan 1980 SLO 00:19:08 00:38:56 01:02:22 01:25:56 B/3
11 1174 Temlin Matej 1973 SLO Team Turbo Tropovci 00:20:05 00:39:52 01:03:43 01:26:56 C/4
12 1050 Jerič Miha 1959 SLO 00:20:27 00:40:12 01:04:10 01:27:31 E/2
13 1185 Obrul Sebastijan 1980 SLO 00:20:43 00:41:06 01:04:20 01:27:36 B/4
14 1133 Mesarec Klemen 1990 SLO 00:20:29 00:40:55 01:04:27 01:27:58 A/2
15 1033 Vettorazzi Emil 1976 SLO 00:21:03 00:41:06 01:04:54 01:28:03 C/5
16 952 Kulka Michal 1982 CZE TRISTA60 00:19:58 00:39:51 01:04:15 01:28:04 B/5
17 1176 Tome Jakob 2000 SLO 00:20:19 00:41:12 01:05:31 01:28:32 A/3
18 1157 Lajevec Jernej 1978 SLO 00:20:43 00:41:45 01:05:50 01:29:32 C/6
19 1147 Šalamun Darko 1980 SLO Hervis klub 00:21:14 00:42:37 01:06:29 01:29:50 B/6
20 940 Uršnik Viki 1964 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:20:30 00:41:02 01:06:05 01:30:30 D/3
21 1119 Galin Bojan 1958 SLO 00:20:44 00:41:19 01:05:58 01:30:39 E/3
22 1018 Pajek Mitja 1976 SLO 00:21:05 00:42:04 01:06:52 01:31:19 C/7
22 1169 Milašinović  Dragan 1973 SLO 00:21:03 00:42:01 01:06:27 01:31:19 C/7
24 946 Črešnik Tadej 1985 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:21:21 00:42:13 01:07:17 01:32:19 B/7
25 1161 Šela Zlatko 1965 SLO 00:21:51 00:43:08 01:06:56 01:32:53 D/4
26 1046 Košir Uroš 1974 SLO 00:21:22 00:42:34 01:07:40 01:33:20 C/9
27 985 Tome Martin 2001 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:20:19 00:41:12 01:07:04 01:33:46 A/4
28 1149 Janša Milan 1965 SLO Hervis klub 00:21:58 00:44:03 01:08:54 01:34:14 D/5
29 1142 Blenkuš Domen 1989 SLO 00:22:38 00:44:59 01:09:30 01:34:30 B/8
30 1107 Roškarič Andrej 1971 SLO 00:22:09 00:44:26 01:09:44 01:34:36 C/10
31 1042 Vukelič Marjan 1962 SLO Hervis klub 00:22:12 00:43:47 01:10:00 01:34:41 D/6
32 1097 Tarkuš Marjan 1973 SLO 00:21:45 00:43:13 01:08:33 01:34:42 C/11
33 1057 Planovšek Žan 1993 SLO 00:22:44 00:44:22 01:10:03 01:34:45 A/5
34 1134 Svenšek Robert 1975 SLO 00:21:51 00:43:50 01:09:58 01:34:53 C/12
35 1158 Janc Gregor 1976 SLO Hervis klub 00:22:54 00:44:09 01:09:51 01:34:57 C/13
36 1002 Jurkovšek Tadej 1978 SLO 00:22:28 00:44:07 01:10:08 01:35:00 C/14
37 927 Nedeljko Igor 1977 SLO AK Ormož 00:22:50 00:45:52 01:10:47 01:35:02 C/15
38 1036 Radosavljević Uroš 1994 SLO 00:22:58 00:44:59 01:10:28 01:35:18 A/6
39 988 Plevčak Peter 1989 SLO 00:21:38 00:44:09 01:09:45 01:35:24 B/9
40 1195 Artnak Jože 1960 SLO 00:22:26 00:44:08 01:09:40 01:35:31 D/7
41 908 Trantura Matjaž 1969 SLO ECOTIP 00:21:39 00:43:53 01:09:28 01:36:07 D/8
42 972 Leban Aleš 1979 SLO LPT 00:22:53 00:45:13 01:10:48 01:36:12 C/16
42 1126 Založnik Jure 1977 SLO 00:22:26 00:44:02 01:10:25 01:36:12 C/16
44 1181 Pitamic Samo 1974 SLO 00:22:40 00:44:41 01:11:05 01:36:48 C/18
45 1011 Lazič Dejan 1977 SLO Hervis klub 00:22:29 00:44:36 01:11:00 01:37:13 C/19
46 1099 Kalan Damijan 1973 SLO DIFA 00:23:25 00:45:51 01:11:46 01:37:28 C/20
47 1144 Pajek Rok 1980 SLO 00:22:44 00:44:39 01:10:50 01:37:29 B/10
48 981 Ratej Zlatko 1984 SLO Telemach 00:23:24 00:45:48 01:12:07 01:38:03 B/11
48 1003 Primožič Boštjan 1972 SLO 00:23:08 00:45:30 01:11:24 01:38:03 C/21
50 1191 Fabčič Davor 1967 SLO 00:22:41 00:45:09 01:12:13 01:38:05 D/9
51 1088 Mele Rok 1982 SLO Hervis klub 00:23:52 00:45:48 01:12:33 01:38:21 B/12
52 1084 Muratović Vladimir 1983 SLO 00:22:22 00:44:36 01:11:46 01:38:33 B/13
53 991 Novina Jože 1971 SLO 00:22:42 00:45:02 01:11:35 01:39:01 C/22
54 1034 Štuklek Gregor 1979 SLO Hervis klub 00:23:50 00:48:15 01:13:46 01:39:05 C/23
55 1164 Cvar Aleš 1967 SLO 00:23:24 00:46:25 01:12:56 01:39:15 D/10
56 1190 Hlačer Anže 1985 SLO 00:22:47 00:44:57 01:11:32 01:39:33 B/14
57 947 Berghaus Damjan 1976 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:23:19 00:46:52 01:13:53 01:40:14 C/24
58 1015 Šuštar Uroš 1975 SLO 00:24:05 00:46:54 01:13:45 01:40:30 C/25
59 1031 Vojinović Mirko 1966 SRB 00:24:01 00:47:35 01:14:04 01:40:42 D/11
60 1090 Hajdarović Tomaž 1968 SLO 00:23:48 00:46:51 01:14:27 01:41:36 D/12
61 1071 Stropnik Klemen 1976 SLO Hervis klub 00:22:29 00:44:47 01:13:03 01:41:44 C/26
62 1035 Rutnik Kristijan 1968 SLO 00:24:40 00:48:04 01:15:04 01:41:49 D/13
63 1089 Versovnik Andrej 1972 SLO 00:24:26 00:48:22 01:15:04 01:42:08 C/27
64 1173 Petrevčič Žarko 1960 SLO Hervis klub 00:24:17 00:48:01 01:15:35 01:42:45 D/14
65 1028 Geršovnik Aleksander 1973 SLO Hervis klub 00:23:06 00:45:29 01:13:37 01:43:00 C/28
66 1012 Sardinšek Zlatko 1963 SLO Hervis klub 00:23:57 00:47:15 01:14:45 01:43:26 D/15
67 1125 Lotrič Marjan 1951 SLO 00:23:00 00:46:28 01:14:10 01:43:34 E/4
68 977 Gradišnik Rok 1993 SLO PRIPRAVE 00:22:26 00:45:39 01:12:21 01:43:47 A/7
69 1023 Švajger Andrej 1968 SLO 00:23:58 00:47:17 01:15:51 01:44:01 D/16
70 1152 Sikošek Edo 1963 SLO Hervis klub 00:24:12 00:48:25 01:16:05 01:44:11 D/17
71 984 Marguč Simon 1976 SLO OPLAST 00:23:36 00:47:11 01:14:28 01:44:23 C/29
72 1127 Podgornik Borut 1957 SLO 00:24:45 00:48:59 01:16:25 01:44:30 E/5
73 979 Lazar Anton 1967 SLO ŠD Radost 00:25:05 00:49:45 01:17:35 01:44:32 D/18
74 961 Srdoč Janoš 1978 SLO TELEMACH 00:24:40 00:48:24 01:15:17 01:45:12 C/30
75 1044 Bačani Damijan 1973 SLO 00:25:36 00:50:00 01:18:28 01:45:37 C/31
76 1192 Čurković Zlatibor 1964 SLO ŠD Radost 00:24:48 00:49:06 01:17:50 01:45:42 D/19
77 1137 Trstenjak Danijel 1977 SLO Hervis klub 00:24:54 00:50:05 01:17:55 01:45:46 C/32
78 1172 Roškar Stanko 1969 SLO 00:24:49 00:48:56 01:18:19 01:45:48 D/20
79 1061 Kotar Gregor 1987 SLO Hervis klub 00:25:11 00:49:28 01:17:53 01:46:38 B/15
80 1008 Murgel Thalei 1999 SLO 00:25:49 00:49:35 01:18:01 01:46:44 A/8
81 1118 Koren Denis 1995 SLO 00:26:15 00:51:20 01:19:44 01:46:48 A/9
82 973 Lavrih Dominik 1997 SLO LPT 00:24:59 00:49:35 01:18:16 01:47:14 A/10
83 1104 Volk Gregor 1999 SLO 00:28:19 00:55:39 01:22:20 01:47:25 A/11
84 1077 Oražem Tadej 1986 SLO 00:25:55 00:51:25 01:19:47 01:47:42 B/16
85 1182 Krajnčan Slavko 1965 SLO 00:26:00 00:50:11 01:18:24 01:48:00 D/21
86 1093 Sreš Simon 1968 SLO 00:25:08 00:49:41 01:19:08 01:48:02 D/22
87 1163 Južina Rudi 1973 SLO Hervis klub 00:24:10 00:48:45 01:18:21 01:48:16 C/33
88 918 Godnik Boštjan 1974 SLO Gamsi Celjski 00:25:12 00:50:03 01:18:50 01:48:18 C/34
89 994 Dolenc Bogomir 1976 SLO 00:26:23 00:50:02 01:18:33 01:48:33 C/35
90 1102 Ivačič Silvo 1962 SLO 00:26:23 00:50:02 01:18:35 01:48:35 D/23
91 1154 Vantur Miha 2004 SLO 00:24:33 00:49:30 01:18:15 01:48:42 A/12
92 942 Javornik Stanko 1962 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:24:30 00:48:32 01:18:27 01:48:55 D/24
93 912 Senekovič Dušan 1974 SLO Vzajemna Bejbe 00:25:10 00:49:38 01:19:07 01:48:56 C/36
94 1131 Planinc Mitja 1973 SLO Hervis klub 00:26:05 00:49:45 01:19:46 01:49:17 C/37
95 963 Cehtl Marjan 1973 SLO Predani korakom 00:26:45 00:52:27 01:21:20 01:49:29 C/38
96 921 Jontes Roman 1972 SLO ŠD Elektro Celje 00:25:44 00:51:19 01:20:35 01:49:46 C/39
97 932 Rojšek Tomaž 1964 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:24:38 00:49:26 01:20:07 01:49:49 D/25
98 1076 Brglez  Boštjan 1971 SLO 00:25:45 00:50:17 01:20:05 01:49:52 C/40
99 1066 Vučina Edvard 1962 SLO Hervis klub 00:25:32 00:50:15 01:20:08 01:50:18 D/26
100 1005 Jovanović Dušan 1952 SLO 00:24:50 00:49:42 01:19:27 01:50:32 E/6
101 1047 Kac Domen 1996 SLO Hervis klub 00:24:36 00:49:43 01:19:32 01:50:50 A/13
102 916 Zule Željko 1964 SLO Gamsi Celjski 00:25:38 00:50:35 01:20:42 01:51:05 D/27
103 974 Stefanciosa Tone 1961 SLO LA – AQUA 00:25:13 00:49:29 01:19:28 01:51:13 D/28
104 1108 Mirt Jure 1993 SLO Hervis klub 00:28:37 00:54:11 01:22:57 01:51:21 A/14
105 956 Kirbiš Adi 1971 SLO Pošta Slovenije 00:26:44 00:52:20 01:22:39 01:51:32 C/41
106 951 Pernica Ondrej 1984 CZE TRISTA60 00:26:06 00:51:46 01:21:37 01:52:03 B/17
107 939 Golob Zlatko 1991 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:26:06 00:51:02 01:21:20 01:52:32 A/15
108 901 Korotaj Vid 1998 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:26:12 00:52:02 01:22:31 01:53:01 A/16
109 983 Marguč Boris 1953 SLO OPLAST 00:25:22 00:50:38 01:21:14 01:53:12 E/7
110 975 Hajshen Marjan 1956 SLO LA – AQUA 00:26:41 00:52:46 01:23:12 01:53:27 E/8
111 1096 Vidmar Blaž 1990 SLO 00:28:41 00:54:42 01:24:06 01:53:34 A/17
111 1095 Bačnik Blaž 1984 SLO 00:28:41 00:54:42 01:24:31 01:53:34 B/18
113 1009 Zupanc Damjan 1978 SLO 00:27:07 00:53:40 01:23:55 01:53:35 C/42
114 1058 Krajnc Matjaž 1970 SLO Hervis klub 00:27:10 00:53:48 01:23:28 01:53:36 C/43
115 1177 Lipičnik  Toni 1971 SLO Hervis klub 00:26:23 00:52:45 01:23:21 01:53:49 C/44
116 905 Močnik Fredi 1973 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:28:01 00:54:04 01:24:22 01:53:50 C/45
117 941 Reberčnik Matevž 1992 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:26:07 00:51:11 01:21:21 01:54:07 A/18
118 909 Slokan Dušan 1951 SLO ECOTIP 00:26:36 00:51:55 01:22:59 01:54:32 E/9
119 1049 Spruk Rok 1970 SLO 00:26:55 00:54:00 01:24:11 01:54:43 C/46
120 1080 Punčuh Simon 1983 SLO 00:26:53 00:52:31 01:23:42 01:54:47 B/19
121 1148 Novak Boris 1963 SLO 00:27:56 00:55:41 01:25:31 01:55:01 D/29
122 1073 Anzelc Bojan 1966 SLO Hervis klub 00:26:45 00:52:30 01:23:37 01:55:11 D/30
122 1168 Čakš Roman 1972 SLO Hervis klub 00:26:50 00:52:35 01:24:07 01:55:11 C/47
124 1027 Cvetič Boštjan 1977 SLO Hervis klub 00:26:59 00:53:09 01:23:46 01:55:26 C/48
124 1120 Lakner Darko 1967 SLO 00:26:21 00:52:50 01:23:24 01:55:26 D/31
126 1116 Mlakar Vinko 1969 SLO 00:26:44 00:52:46 01:24:04 01:55:30 D/32
127 958 Čufar Zdravko 1958 SLO Pošta Slovenije 00:26:59 00:53:18 01:25:24 01:56:04 E/10
128 1136 Popošek Edi 1969 SLO 00:26:50 00:52:33 01:24:23 01:56:37 D/33
129 962 Obran Darko 1976 SLO Predani korakom 00:27:15 00:54:32 01:26:43 01:56:42 C/49
130 1038 Radosavljević Peter 2002 SLO 00:26:53 00:53:35 01:25:16 01:56:52 A/19
131 1151 Miklavc Zdenko 1960 SLO 00:27:23 00:53:23 01:26:04 01:56:54 D/34
132 1159 Šram Dejan 1983 SLO 00:26:53 00:53:03 01:23:39 01:56:58 B/20
133 964 Plankl Matevž 1984 SLO Predani korakom 00:27:02 00:54:05 01:25:06 01:57:00 B/21
134 966 Draksler Sandi 1973 SLO Hervis klub 00:28:07 00:54:35 01:25:46 01:57:24 C/50
135 1160 Senegačnik Marjan 1961 SLO Hervis klub 00:27:27 00:54:29 01:26:55 01:57:37 D/35
136 1030 Nikočević Emi 1992 SLO Hervis klub 00:28:36 00:54:54 01:26:42 01:57:42 A/20
137 982 Punčuh Gregor 1987 SLO OPLAST 00:29:00 00:57:56 01:28:25 01:58:32 B/22
138 1016 Leban Drago 1954 SLO 00:26:23 00:52:27 01:25:18 01:58:41 E/11
139 928 Sušak Aleš 1984 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:25:46 00:52:28 01:24:32 01:59:03 B/23
140 990 Kranjc Primož 1981 SLO 00:29:14 00:55:59 01:27:53 01:59:05 B/24
141 1053 Krnjovšek Srečko 1968 SLO 00:28:09 00:55:01 01:27:27 01:59:09 D/36
142 1179 Košir Branko 1977 SLO Hervis klub 00:27:22 00:54:15 01:26:33 01:59:34 C/51
143 1079 Jekovec Tomaž 1969 SLO 00:27:29 00:54:22 01:26:14 01:59:41 D/37
144 1122 Krcić  Salih 1994 SLO 00:28:12 00:55:22 01:26:30 01:59:52 A/21
145 906 Čolnik Bojan 1973 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:27:47 00:54:39 01:27:56 02:00:43 C/52
146 1138 Kancler Denis 1975 SLO 00:26:24 00:51:55 01:25:16 02:00:49 C/53
147 1022 Kreže Boštjan 1976 SLO 00:29:32 00:57:52 01:29:53 02:01:04 C/54
147 1098 Vaš Boštjan 1981 SLO 00:29:32 00:57:53 01:29:58 02:01:04 B/25
149 987 Podgorelec Samo 1974 SLO Istrski maraton 00:28:31 00:56:09 01:28:41 02:01:33 C/55
150 1026 Banfi Andraž 1984 SLO 00:26:22 00:53:33 01:27:04 02:01:38 B/26
151 1014 Jontes Dejan 1978 SLO 00:28:03 00:55:47 01:28:39 02:02:24 C/56
151 911 Kumer Bojan 1973 SLO ECOTIP 00:29:39 00:57:50 01:31:20 02:02:24 C/56
153 1170 Kmetec Branko 1955 SLO 00:28:23 00:56:07 01:29:48 02:02:37 E/12
154 1178 Kisić Marijan 1958 CRO 00:27:02 00:54:22 01:28:13 02:02:56 E/13
155 1062 Tkalec Marko 1985 SLO Hervis klub 00:27:30 00:54:48 01:28:13 02:02:59 B/27
156 1021 Sucurovic Miroslav 1966 SLO 00:27:58 00:55:09 01:29:18 02:06:45 D/38
157 1105 Gostič Štefan 1965 SLO 00:28:18 00:55:39 01:30:15 02:06:59 D/39
158 1055 Čujo Damir 1976 SLO 00:30:38 01:00:39 01:34:18 02:08:00 C/58
159 1165 Borko Sebastijan 1977 SLO Hervis klub 00:30:16 00:58:33 01:32:33 02:08:10 C/59
160 998 Miletić Svetomir 1956 SLO 00:30:56 00:59:52 01:34:36 02:08:31 E/14
161 978 Hostnik Stojan 1970 SLO ŠD Radost 00:30:36 01:00:34 01:34:30 02:09:45 C/60
162 925 Šuster Damjan 1967 SLO ŠD Elektro Celje 00:28:49 00:57:47 01:32:15 02:09:57 D/40
163 944 Špende Marjan 1969 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:28:02 00:56:24 01:33:58 02:11:00 D/41
164 1103 Šarić Šerif 1960 SLO 00:29:42 00:58:50 01:36:14 02:11:32 D/42
165 1043 Brezaric Vladimir 1954 CRO 00:31:05 01:01:41 01:37:17 02:12:07 E/15
166 1029 Vidmar Aleš 1978 SLO 00:26:22 00:53:32 01:30:35 02:12:45 C/61
167 1184 Oblak Aleš 1979 SLO 00:29:50 00:58:58 01:34:32 02:13:27 C/62
168 1086 Kotnik Jani 1969 SLO 00:30:47 01:00:16 01:36:33 02:14:50 D/43
169 957 Zadravec Miha 1974 SLO Pošta Slovenije 00:31:27 01:02:57 01:37:56 02:15:18 C/63
170 1091 Haložan Janez 1948 SLO 00:31:22 01:01:26 01:39:01 02:16:49 E/16
171 1004 Cugmas Alfonz 1958 SLO 00:31:31 01:03:00 01:39:41 02:17:11 E/17
172 1194 Lipnik Branko 1945 SLO RADIO ROGLA 00:31:24 01:01:24 01:39:43 02:19:25 E/18
173 1074 Čajić Zlatko 1975 SLO Hervis klub 00:28:52 00:57:47 01:35:55 02:20:28 C/64
174 999 Goričan Robertino 1981 SLO 00:31:37 01:04:00 01:48:31 02:29:07 B/28
175 1082 Špurej Iztok 1968 SLO Hervis klub 00:35:57 01:10:51 01:57:32 02:45:02 D/44

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

21Z – 21 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place. Št. / No. Priimek ime / Surname Name LR / BY Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 1183 Pitamic Vojska Jasmina 1982 SLO 00:19:16 00:38:07 00:58:57 01:20:27 B/1
2 1187 Jasmina Ilijaš 1988 CRO TK Marathon95 Varaždin 00:20:01 00:39:52 01:02:53 01:25:40 B/2
3 1128 Javornik Helena 1966 SLO 00:20:37 00:40:52 01:04:38 01:28:18 D/1
4 931 Čeplak Poznič Berny 1975 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:21:04 00:42:05 01:06:54 01:30:45 C/1
5 1051 Repovž Nina 1988 SLO Hervis klub 00:22:46 00:44:11 01:09:21 01:33:58 B/3
6 1087 Mašera Natalija 1982 SLO 00:22:18 00:44:13 01:10:07 01:35:04 B/4
7 1114 Kidric Natasa 1985 SLO Hervis klub 00:22:05 00:44:21 01:11:06 01:37:41 B/5
8 1054 Burgar Irena 1969 SLO 00:22:34 00:45:05 01:11:49 01:38:47 D/2
9 933 Strnad Cestar Maja 1978 SLO Ho’t’spital 00:23:02 00:45:54 01:12:24 01:38:49 C/2
10 1068 Sočič Katarina 1991 SLO Hervis klub 00:22:45 00:46:01 01:13:03 01:40:52 A/1
11 970 Zalaznik Mateja 1990 SLO Hervis klub 00:24:20 00:48:02 01:15:12 01:41:56 A/2
12 967 Bonifer Jerneja 1992 SLO Hervis klub 00:24:21 00:48:03 01:15:12 01:41:57 A/3
13 950 Zakelšek Mateja 1981 SLO RADIO ROGLA 00:23:06 00:46:25 01:13:35 01:42:11 B/6
14 1069 Kosi Anja 1991 SLO Hervis klub 00:24:11 00:48:19 01:15:54 01:43:38 A/4
15 1101 Antloga Anja 1998 SLO 00:24:30 00:49:11 01:17:23 01:44:06 A/5
16 969 Koser Tanja 1979 SLO Hervis klub 00:25:34 00:50:08 01:17:51 01:44:45 C/3
17 1155 Lajevec Eva 1979 SLO 00:24:08 00:48:02 01:16:59 01:44:51 C/4
18 1143 Žlogar Ivica 1967 SLO Hervis klub 00:23:41 00:47:11 01:16:23 01:44:53 D/3
19 1070 Brumen Marija 1961 SLO Hervis klub 00:25:12 00:49:29 01:18:05 01:46:47 D/4
20 1167 Pleš Olja 1975 SLO 00:25:32 00:49:48 01:18:33 01:47:18 C/5
21 1100 Markovič Kocen Blanka 1965 SLO 00:24:27 00:48:51 01:18:26 01:47:22 D/5
22 922 Juvan Erika 1963 SLO ŠD Elektro Celje 00:25:31 00:49:57 01:19:36 01:47:58 D/6
23 1065 Uršič Andreja 1988 SLO Hervis klub 00:25:55 00:51:48 01:21:35 01:50:10 B/7
24 1024 Kukman Nina 1997 SLO Hervis klub 00:26:13 00:52:25 01:24:00 01:55:02 A/6
25 1129 Cerkovnik Simona 1973 SLO Hervis klub 00:26:18 00:52:54 01:24:15 01:55:06 C/6
26 1000 Sovinc Jelka 1976 SLO 00:27:41 00:53:58 01:24:18 01:55:09 C/7
27 1145 Es Urška 1989 SLO Hervis klub 00:26:51 00:52:35 01:24:41 01:55:34 B/8
28 1121 Kidrič Tanja 1980 SLO Hervis klub 00:25:12 00:50:50 01:22:44 01:55:58 B/9
29 1150 Miklavc Bernarda 1968 SLO Hervis klub 00:27:23 00:53:23 01:25:36 01:56:52 D/7
30 1132 Brečko Simona 1967 SLO Hervis klub 00:27:14 00:54:14 01:26:15 01:56:59 D/8
31 936 Arzenšek Metka 1983 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:27:31 00:54:05 01:26:23 01:58:25 B/10
32 1078 Jekovec Špela 1997 SLO 00:27:28 00:54:21 01:26:13 01:58:40 A/7
33 913 Čas Mojca 1976 SLO Vzajemna Bejbe 00:26:27 00:53:12 01:25:59 01:58:45 C/8
34 1106 Rogelj Jožica 1947 SLO 00:27:29 00:54:27 01:26:59 01:59:00 E/1
35 902 Miložič Iza 1984 SLO Športno društvo J&U fit 00:27:44 00:55:37 01:26:59 01:59:57 B/11
36 1059 Krajnc Doroteja 1972 SLO Hervis klub 00:28:43 00:56:47 01:28:54 02:00:15 C/9
37 917 Zagozda Katja 1990 SLO Gamsi Celjski 00:25:44 00:51:17 01:27:05 02:00:33 A/8
38 920 Zabret Nataša 1972 SLO Gamsi Celjski 00:28:20 00:55:34 01:28:10 02:01:00 C/10
39 992 Ropret Petra 1981 SLO 00:28:29 00:55:39 01:27:42 02:01:09 B/12
40 1186 Kravanja Maja 1983 SLO 00:28:17 00:54:50 01:28:20 02:01:23 B/13
41 986 Medarič Zorana 1977 SLO Istrski maraton 00:28:31 00:56:10 01:28:43 02:01:37 C/11
42 910 Ušlakar Kume Simona 1970 SLO ECOTIP 00:29:37 00:57:49 01:31:20 02:02:24 C/12
43 1113 Pogladič Milena 1967 SLO 00:26:16 00:53:23 01:27:23 02:02:41 D/9
44 1037 Verdnik Bernarda 1967 SLO 00:27:27 00:55:26 01:28:56 02:04:26 D/10
45 1052 Štuklek Matjaž 1974 SLO Hervis klub 00:29:29 00:58:25 01:32:15 02:05:44 C/13
46 1010 Guček Alja 1975 SLO 00:28:55 00:56:45 01:30:17 02:06:13 C/14
47 1067 Vučina Irena 1967 SLO Hervis klub 00:29:03 00:57:15 01:31:49 02:06:26 D/11
48 1020 Sucurovic Stana 1971 SLO Hervis klub 00:27:59 00:55:08 01:31:15 02:07:12 C/15
49 1189 Erhatić Nastasij 1993 SLO 00:30:20 00:59:21 01:33:06 02:07:26 A/9
50 959 Golob Urška 1984 SLO TELEMACH 00:29:37 00:58:40 01:32:15 02:07:33 B/14
51 971 Cerar Barbara 1970 SLO Hervis klub 00:30:13 00:58:48 01:33:32 02:08:13 C/16
51 1064 Kolman Alenka 1967 SLO Hervis klub 00:29:38 00:57:43 01:34:22 02:08:13 D/12
53 915 Vrbek Vanja 1973 SLO Gamsi Celjski 00:29:29 00:58:14 01:33:24 02:08:29 C/17
54 929 Hlastec Sara 1988 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:29:01 00:57:24 01:34:59 02:11:18 B/15
55 954 Kitzbergerova Kristyna 1985 CZE TRISTA60 00:30:10 01:00:02 01:35:32 02:11:29 B/16
56 1040 Šantej  Hermina 1973 SLO 00:29:58 00:59:19 01:35:40 02:12:35 C/18
57 1085 Ocepek Simona 1968 SLO Hervis klub 00:30:46 01:00:16 01:36:32 02:14:49 D/13
58 903 Ražič Izabela 1985 SLO Športno društvo J&U fit 00:30:57 01:02:37 01:39:25 02:15:24 B/17
58 904 Erker Jasmina 1984 SLO Športno društvo J&U fit 00:30:57 01:02:38 01:39:25 02:15:24 B/17
60 900 Ravnjak Saša 1982 SLO Baumüller Dravinja 00:29:14 00:59:06 01:39:34 02:17:05 B/19
61 1075 Ivančič Romana 1972 SLO 00:31:35 01:03:24 01:41:06 02:19:37 C/19
62 1115 Lešnik Vlasta 1948 SLO Hervis klub 00:31:11 01:01:28 01:42:19 02:22:03 E/2
63 1056 Čeplak Barbara 1995 SLO 00:30:46 01:02:09 01:41:25 02:25:40 A/10

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

10M – 10 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place. Št. / No. Priimek ime / Surname Name LR / BY Država / Country Klub / Club 5 km Rezultat / Result K/#
1 73 Krevs Mitja 1989 SLO ŠTA 00:15:50 00:31:13 B/1
2 75 Šturm Matej 1994 SLO ASB 00:16:02 00:31:49 A/1
3 64 Brešan Jan 1990 SLO KLC 00:16:02 00:31:55 A/2
4 65 Navodnik Simon 1995 SLO KLC 00:16:10 00:32:30 A/3
5 25 Orešnik Blaž 1990 SLO ORM 00:16:52 00:33:18 A/4
6 61 Povšič Miha 1991 SLO SEV 00:17:13 00:33:51 A/5
7 59 Španring Klemen 2002 SLO ASB 00:16:48 00:33:54 A/6
8 19 Rep Tomaž 1990 SLO ORM 00:17:25 00:34:04 A/7
9 50 Medved Jakob 2002 SLO TJL 00:16:44 00:34:23 A/8
10 89 Seničar Tim 1995 SLO KLC 00:17:26 00:34:43 A/9
11 86 Puš Sebastijan 1980 SLO KRKA 00:17:35 00:34:58 B/2
12 85 Rudman Rok 2002 SLO KRKA 00:17:44 00:35:01 A/10
13 88 Trček Jure 1993 SLO MASS 00:17:44 00:35:02 A/11
14 54 Porenta Primož 1988 SLO OLK 00:17:19 00:35:22 B/3
15 79 Kunstek Vito 1989 SLO ASB 00:17:31 00:35:25 B/4
16 629 Ogrizek Severino 1976 SLO Hervis klub 00:17:44 00:35:28 C/1
17 660 Grahelj Luka 1982 SLO 00:18:06 00:35:43 B/5
18 67 Lamper Alen 2000 SLO KLC 00:17:14 00:35:51 A/12
19 788 Ušeničnik Urh 2000 SLO 00:17:57 00:36:14 A/13
20 597 Bastl Luka 1982 SLO 00:18:50 00:36:29 B/6
21 90 Dolanc Nejc 1992 SLO KLC 00:18:28 00:37:12 A/14
22 734 Ravnak David 1996 SLO Hervis klub 00:18:49 00:37:41 A/15
23 751 Oblak Franci 1967 SLO 00:19:24 00:37:58 D/1
24 787 Godler Rok 1989 SLO 00:19:36 00:38:17 B/7
25 596 Bastl Simon 1978 SLO Hervis klub 00:19:21 00:38:42 C/2
26 51 Vilfan Luka 1999 SLO TJL 00:19:19 00:38:45 A/16
27 87 Zupančič Rok 1995 SLO KAŠ 00:19:32 00:38:46 A/17
28 66 Rozman Gregor 1996 SLO KLC 00:19:28 00:38:49 A/18
29 55 Sinkovič David 1980 SLO OLK 00:19:53 00:39:07 B/8
30 625 Durič Gregor 1984 SLO 00:20:17 00:39:28 B/9
31 617 Ravnak Tilen 1998 SLO Hervis klub 00:19:54 00:39:37 A/19
32 468 Rudež Nejc 2002 SLO 00:19:58 00:39:46 A/20
33 810 Rozman Marko 1997 SLO 00:20:17 00:39:50 A/21
34 760 Vrečko Janko 1968 SLO 00:20:12 00:40:00 D/2
35 809 Denša Domen 1976 SLO 00:20:38 00:40:02 C/3
36 105 Krajnc Zvonko 1973 SLO Baumüller Dravinja 00:19:53 00:40:05 C/4
37 459 Lapajne Jošt 1994 SLO 00:20:44 00:40:16 A/22
38 70 Breznikar Jan 1992 SLO KRO 00:20:04 00:40:23 A/23
39 789 Kovačič Tomaž 1979 SLO 00:19:19 00:40:26 C/5
40 331 Sagadin Miran 1966 SLO Predani korakom 00:20:10 00:40:28 D/3
41 355 Pepelnak Davorin 1966 SLO LA – AQUA 00:20:43 00:40:38 D/4
42 9 Sodin Rado 1982 SLO KAŠ 00:20:15 00:40:45 B/10
43 338 Bračko Alen 1996 SLO ŠPRICER 00:20:40 00:40:49 A/24
44 776 Fetih Matej 1975 SLO 00:20:37 00:40:50 C/6
45 609 Bohak Janez 1980 SLO 00:20:21 00:40:58 B/11
46 798 Hrastnik Igor 1980 SLO Hervis klub 00:20:41 00:41:06 B/12
47 18 Žinko Damir 1976 SLO ORM 00:20:41 00:41:07 C/7
48 592 Marinšek Mitja 1981 SLO 00:20:59 00:41:08 B/13
49 486 Vilhar Primož 1992 SLO Hervis klub 00:20:59 00:41:17 A/25
50 93 Kutin Anže 2002 SLO PSČ 00:20:08 00:41:22 A/26
51 38 Hergula Stanko 1967 SLO ORM 00:21:13 00:41:25 D/5
52 276 Korošec Tomaž 1975 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:20:32 00:41:27 C/8
53 82 Petek Žiga 2001 SLO KAŠ 00:20:50 00:41:52 A/27
53 381 Zupanc Rafko 1959 SLO ŠD Radost 00:21:31 00:41:52 E/1
55 214 Žohar Dejan 1970 SLO Gamsi Celjski 00:21:17 00:42:02 C/9
56 748 Kodrič Gašper 2004 SLO Hervis klub 00:22:12 00:42:09 A/28
57 399 Gregorc Tomaž 1978 SLO OPLAST 00:20:57 00:42:15 C/10
58 52 Perko Jernej 1988 SLO OLK 00:21:15 00:42:23 B/14
59 60 Ivanuša Aljaž 2002 SLO ORM 00:21:19 00:42:27 A/29
59 262 Rupnik Jernej 2004 SLO Unior skupina 00:21:32 00:42:27 A/29
61 33 Majcen Rudolf 1962 SLO ORM 00:21:43 00:42:57 D/6
62 400 Pučnik Jože 1974 SLO OPLAST 00:21:35 00:42:58 C/11
63 46 Tehovnik Andraž 1982 SLO KAŠ 00:20:58 00:43:00 B/15
64 778 Zemljarič Dejan 1986 SLO 00:21:41 00:43:07 B/16
65 733 Hrastovec Matjaž 1962 SLO 00:21:59 00:43:26 D/7
66 710 Žinko David 1978 SLO 00:22:10 00:43:30 C/12
67 251 Tkalčič Grega 1977 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:21:52 00:43:32 C/13
68 546 Škafar Damijan 1984 SLO 00:22:09 00:43:33 B/17
69 476 Somrak Matjaž 1988 SLO 00:21:32 00:43:37 B/18
69 701 Brumen Sandi 1982 SLO 00:22:16 00:43:37 B/18
71 547 Kupljen Peter 1974 SLO Hervis klub 00:22:00 00:43:46 C/14
72 807 Sel Andrej 1971 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:22:14 00:43:49 C/15
73 496 Pulko Alen 1991 SLO Hervis klub 00:22:23 00:43:51 A/31
74 27 Borko Bojan 1978 SLO ORM 00:22:37 00:44:00 C/16
74 6 Kovač Aleš 1974 SLO KAŠ 00:22:04 00:44:00 C/16
76 453 Turek Vojko 1964 SLO 00:22:07 00:44:09 D/8
77 43 Hribernik Milan 1971 SLO KAŠ 00:22:07 00:44:18 C/18
78 696 Berglez-Vanga Aleš 1974 SLO Hervis klub 00:22:22 00:44:33 C/19
79 630 Pirtovsek Stanko 1968 SLO 00:22:55 00:44:40 D/9
80 769 Kosar Gorazd 1978 SLO 00:22:29 00:44:47 C/20
81 715 Skorc Denis 1988 SLO 00:22:49 00:44:53 B/20
82 40 Smontara Silvo 1978 SLO ORM 00:22:25 00:44:54 C/21
83 327 Radolič Borut 1979 SLO Predani korakom 00:22:54 00:44:58 C/22
84 708 Trauner Rudi 1980 SLO Hervis klub 00:23:29 00:44:59 B/21
85 101 Korošec Sašo 1993 SLO Konus Konex 00:22:27 00:45:00 A/32
86 260 Kotnik Primož 2000 SLO Unior skupina 00:22:44 00:45:04 A/33
87 703 Brodej Jernej 1993 SLO 00:23:34 00:45:09 A/34
88 550 Jurko Matija 1982 SLO Hervis klub 00:22:17 00:45:13 B/22
89 647 Vipotnik Boštjan 1983 SLO 00:22:30 00:45:19 B/23
90 503 Košenina Luka 1992 SLO Hervis klub 00:24:03 00:45:26 A/35
91 165 Pinter Damir 1974 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:23:15 00:45:35 C/23
92 454 Kordež Marko 1974 SLO 00:23:18 00:45:39 C/24
93 324 Novak Primož 1977 SLO ŠKD Zadružnik 00:23:38 00:45:49 C/25
94 103 Peček Tilen 1996 SLO Konus Konex 00:23:21 00:45:57 A/36
95 259 Ravnjak Jože 1973 SLO Unior skupina 00:23:00 00:46:02 C/26
96 640 Prelovšek Gašper 2002 SLO 00:23:16 00:46:04 A/37
97 494 Gračnar Roman 1967 SLO 00:23:15 00:46:07 D/10
98 474 Rožman Franc 1957 SLO 00:23:18 00:46:08 E/2
99 258 Gošnjak Jože 1968 SLO Unior skupina 00:22:50 00:46:09 D/11
99 291 Peklič Dejan 1984 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:23:50 00:46:09 B/24
101 551 Potočnik Jan 1988 SLO Hervis klub 00:23:28 00:46:15 B/25
102 265 Rečnik Florjan 1996 SLO Unior skupina 00:23:43 00:46:27 A/38
102 662 Kocpek Andrej 1971 SLO 00:23:41 00:46:27 C/27
104 13 Lovrec Luka 1993 SLO ORM 00:23:59 00:46:31 A/39
105 621 Jovanovič Uroš 1970 SLO Hervis klub 00:23:29 00:46:32 C/28
106 7 Vošnjak Blaž 1972 SLO KAŠ 00:23:19 00:46:34 C/29
107 603 Tomšič Iztok 1971 SLO 00:23:29 00:46:38 C/30
107 523 Novak Ervin 1982 SLO 00:23:54 00:46:38 B/26
109 626 Dečar Denis 1990 SLO 00:23:24 00:46:41 A/40
110 333 Leskovar Aleš 1982 SLO ŠPRICER 00:23:29 00:46:45 B/27
110 111 Tement Andrej 1974 SLO Baumüller Dravinja 00:23:30 00:46:45 C/31
112 692 Kotnik Uroš 1999 SLO 00:24:51 00:46:47 A/41
113 335 Krošlin Tadej 1987 SLO ŠPRICER 00:23:28 00:46:56 B/28
114 164 Pinter Boštjan 1977 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:23:40 00:47:01 C/32
115 664 Blažič Krištof 1993 SLO Hervis klub 00:23:43 00:47:03 A/42
116 277 Jakopič Gorazd 1964 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:24:00 00:47:04 D/12
117 641 Prelovšek Matjaž 1972 SLO 00:23:23 00:47:07 C/33
118 753 Šibanc Danijel 1979 SLO Hervis klub 00:23:51 00:47:09 C/34
119 675 Gracner Kristjan 1985 SLO 00:23:49 00:47:14 B/29
119 524 Založnik Matija 1982 SLO Hervis klub 00:23:37 00:47:14 B/29
121 406 Hajd Rok 1994 SLO OŠ Pod goro 00:24:25 00:47:18 A/43
122 178 Pozeb Toni 1982 SLO ECOTIP 00:24:15 00:47:19 B/31
123 250 Veg Tine 1984 SLO 00:23:41 00:47:20 B/32
124 439 Berginc Aljaž 1990 SLO 00:23:50 00:47:22 A/44
125 658 Pecnik  Bostjan 1977 AUT Hervis klub 00:23:47 00:47:27 C/35
126 762 Kušter Janez 1977 SLO ŠPRICER 00:23:42 00:47:38 C/36
127 745 Vrhovšek Urban 2002 SLO Hervis klub 00:23:55 00:47:40 A/45
128 266 Rozman Rok 1990 SLO Unior skupina 00:23:34 00:47:41 A/46
129 316 Hribernik Danilo 1968 SLO Tehnokom klimatizacija 00:24:03 00:47:47 D/13
130 402 Ribič Zvonko 1968 SLO OPLAST 00:24:04 00:47:48 D/14
130 28 Gerlica Božo 1988 SLO ORM 00:24:42 00:47:48 B/33
132 279 Leskovar Janez 1974 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:24:31 00:47:50 C/37
133 269 Brljafa Dejan 1978 SLO Ho’t’spital 00:23:43 00:47:51 C/38
133 363 Razboršek Aleš 1977 SLO LA – AQUA 00:24:41 00:47:51 C/38
133 366 Blagotinšek Tomaž 1969 SLO LA – AQUA 00:24:41 00:47:51 D/15
133 351 Vratuša David 1994 SLO MAROVT 00:24:38 00:47:51 A/47
137 343 Medved Boštjan 1970 SLO ŠD Tek je lek 00:23:54 00:47:53 C/40
138 383 Poklič Andrej 1967 SLO ŠD GKN ZREČE 00:24:09 00:47:56 D/16
139 636 Kampl Gregor 1987 SLO 00:24:13 00:47:57 B/34
140 118 Volšak David 1998 SLO Baumüller Dravinja 00:23:32 00:47:58 A/48
141 518 Vodopivec Andrej 1978 SLO ECOTIP 00:24:06 00:48:00 C/41
142 473 Šnajder Davorin 1983 SLO 00:24:49 00:48:11 B/35
143 348 Ogrizek Denis 1993 SLO MAROVT 00:24:08 00:48:13 A/49
144 632 Šretl David 1973 SLO Hervis klub 00:24:36 00:48:14 C/42
145 31 Golob Dušan 1952 SLO ORM 00:24:23 00:48:20 E/3
146 528 Štrukelj Mirko 1972 SLO 00:24:46 00:48:26 C/43
147 752 Mlinšek Miloš 1977 SLO Hervis klub 00:24:43 00:48:30 C/44
148 428 Oberstar Jernej 1980 SLO 00:24:38 00:48:31 B/36
149 100 Grilj Marko 1975 SLO Konus Konex 00:25:08 00:48:35 C/45
150 292 Škorjanc Sašo 1980 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:25:00 00:48:40 B/37
151 391 Konečnik Miran 1974 SLO ŠD GKN ZREČE 00:24:35 00:48:44 C/46
152 235 Pavlič Ivo 1953 SLO ŠD Elektro Celje 00:25:00 00:48:47 E/4
153 783 Mustafić Benjamin 1996 SLO 00:24:50 00:48:50 A/50
154 767 Kopinšek Jurij 1990 SLO Hervis klub 00:25:12 00:48:51 A/51
155 225 Marinčič Aleš 1973 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:24:18 00:48:55 C/47
156 530 Vačun Janko 1978 SLO Hervis klub 00:25:10 00:48:57 C/48
157 509 Strelc Damjan 1974 SLO Hervis klub 00:24:51 00:48:59 C/49
158 117 Tavčar Damjan 1977 SLO Baumüller Dravinja 00:25:22 00:49:01 C/50
159 407 Vodopivec Brane 1978 SLO OŠ Pod goro 00:24:51 00:49:04 C/51
160 475 Krumpak Aleš 1989 SLO 00:24:18 00:49:06 B/38
161 91 Noner Gašper 2000 SLO KAŠ 00:24:25 00:49:10 A/52
162 584 Mesesnel Evgen 1969 SLO Hervis klub 00:25:21 00:49:11 D/17
163 646 Flis Janko 1964 SLO 00:25:04 00:49:13 D/18
164 299 Močnik Jože 1973 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:25:36 00:49:15 C/52
165 107 Zabukovšek Primož 1997 SLO Baumüller Dravinja 00:25:04 00:49:17 A/53
166 427 Rozman Egidij 1970 SLO 00:24:33 00:49:19 C/53
167 143 Hren Klemen 1989 SLO Gabrovlje migajo 00:24:00 00:49:20 B/39
168 508 Asenberger Matjaz 1980 SLO Hervis klub 00:24:19 00:49:21 B/40
169 652 Kukolj Rok 1980 SLO 00:25:51 00:49:23 B/41
169 404 Šeško Jure 2001 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 00:24:35 00:49:23 A/54
171 317 Pukl Miha 1997 SLO Tehnokom klimatizacija 00:25:39 00:49:26 A/55
172 297 Marčec Anton 1984 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:25:26 00:49:28 B/42
173 228 Prosenak Robert 1969 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:25:08 00:49:29 D/19
174 396 Seles Uroš 1972 SLO SELMAR 00:24:52 00:49:32 C/54
175 702 Korošec Tone 1959 SLO 00:25:02 00:49:36 E/5
176 574 Cugmas Jože 1952 SLO 00:25:14 00:49:43 E/6
177 786 Fluher Blaž 1990 SLO 00:25:22 00:49:46 A/56
178 699 Šantl Uroš 1983 SLO 00:24:47 00:49:49 B/43
179 644 Poznič Tomaž 1972 SLO Hervis klub 00:25:14 00:49:52 C/55
180 698 Založnik Andraž 1991 SLO 00:26:31 00:49:54 A/57
181 575 Furlan Branimir 1963 SLO 00:25:49 00:49:55 D/20
182 655 Figek Jože 1962 SLO 00:26:14 00:49:59 D/21
182 709 Verhovšek Rene 1996 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:25:11 00:49:59 A/58
182 624 Marzidošek Primož 1987 SLO 00:24:37 00:49:59 B/44
185 697 Kuperti Primož 1983 SLO 00:24:26 00:50:00 B/45
185 245 Špile Robert 1977 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:25:19 00:50:00 C/56
187 764 Govejšek Erik 1971 SLO 00:25:08 00:50:01 C/57
188 430 Jošt Milan 1981 SLO 00:25:01 00:50:03 B/46
188 275 Podkubovšeek Vili 1998 SLO Isokon d.o.o. 00:25:23 00:50:03 A/59
190 104 Pučnik Tomi 1994 SLO Konus Konex 00:25:46 00:50:04 A/60
191 240 Pungartnik Drago 1978 SLO ŠD Elektro Celje 00:25:41 00:50:09 C/58
192 171 Volavc Franci 1978 SLO 00:25:36 00:50:14 C/59
193 345 Marksl Gregor 1973 SLO Hervis klub 00:25:53 00:50:20 C/60
194 264 Dobočnik Robert 1969 SLO Unior skupina 00:25:59 00:50:21 D/22
195 568 Stolec Gregor 1993 SLO 00:25:42 00:50:25 A/61
196 180 Frank Hanzel Vjeran 1978 SLO 00:25:57 00:50:26 C/61
197 35 Rošič Emil 1959 SLO ORM 00:25:43 00:50:31 E/7
198 437 Olenšek Oliver 1977 SLO 00:25:07 00:50:39 C/62
199 207 Ravnak Janez 1953 SLO Gamsi Celjski 00:25:41 00:50:41 E/8
200 329 Pihlar Boštjan 1974 SLO Predani korakom 00:26:10 00:50:46 C/63
201 758 Veniger Sebastijan 1981 SLO Hervis klub 00:25:54 00:50:50 B/47
202 221 Čepin Blaž 1987 SLO Gamsi Celjski 00:25:58 00:50:57 B/48
203 429 Beširović Saško 1975 SLO 00:25:35 00:51:02 C/64
204 743 Somrak Damijan 1976 SLO 00:25:57 00:51:05 C/65
205 794 Vidic Denis 1980 SLO Ho’t’spital 00:25:19 00:51:07 B/49
206 134 Videc Žan 1980 SLO ZD Žalec 00:27:16 00:51:10 B/50
207 431 Slatinek Matic 1992 SLO 00:27:15 00:51:11 A/62
208 322 Bukovec Kristjan 1975 SLO ŠKD Zadružnik 00:25:59 00:51:12 C/66
209 340 Zadravec Blaž 1982 SLO ŠPRICER 00:26:12 00:51:15 B/51
210 448 Zorec Andrej 1969 SLO 00:26:14 00:51:22 D/23
211 301 Pristovnik Gašper 1997 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:26:09 00:51:27 A/63
212 418 Žuraj Niko 1951 SLO 00:26:09 00:51:28 E/9
213 796 Kolar Matjaž 1969 SLO 00:26:33 00:51:29 D/24
214 80 Zupančič Rajko 1946 SLO ŠTA 00:26:48 00:51:32 E/10
215 669 Kampl Tin 1990 SLO 00:26:27 00:51:38 A/64
216 775 Bele Tomaž 1974 SLO 00:25:56 00:51:41 C/67
217 300 Pristovnik Matevž 1984 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:26:14 00:51:42 B/52
218 573 Vogelsang Domen 1968 SLO 00:26:30 00:51:43 D/25
219 356 Rozman Damjan 1977 SLO LA – AQUA 00:26:13 00:51:45 C/68
220 732 Prosen Robert 1971 SLO 00:26:22 00:51:53 C/69
221 108 Blažič Zdenko 1967 SLO Baumüller Dravinja 00:26:44 00:52:00 D/26
222 190 Senica Kristjan 1961 SLO Vzajemna Bejbe 00:26:26 00:52:01 D/27
223 267 Zazijal Rok 1991 SLO Unior skupina 00:25:38 00:52:02 A/65
224 114 Klajnšek Jožef 1965 SLO Baumüller Dravinja 00:26:36 00:52:04 D/28
225 257 Ošlak Igor 1975 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:25:43 00:52:06 C/70
226 435 Gašper Vlado 1968 SLO 00:26:08 00:52:15 D/29
227 298 Hercog Simon 1977 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:26:07 00:52:21 C/71
228 505 Jersic Gregor 1977 SLO Hervis klub 00:26:42 00:52:22 C/72
228 805 Založnik Žan 1992 SLO 00:27:16 00:52:22 A/66
230 365 Škaper Gvido 1970 SLO LA – AQUA 00:26:40 00:52:25 C/73
231 713 Podkubovšek Tini 1993 SLO 00:27:00 00:52:26 A/67
231 711 Podkubovšek Jernej 1986 SLO 00:27:00 00:52:26 B/53
233 712 Podkubovšek Marjan 1960 SLO 00:27:01 00:52:27 D/30
234 172 Mauh Leonardo 2001 SLO 00:26:31 00:52:29 A/68
235 759 Pfeifer Dani 1947 SLO 00:27:12 00:52:33 E/11
236 287 Bele Domen 1987 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:27:01 00:52:34 B/54
237 12 Šalika Peter 1960 SLO ORM 00:26:20 00:52:37 D/31
238 740 Draksler Ivan 1973 SLO Hervis klub 00:26:07 00:52:38 C/74
239 721 Justinek Gorazd 1978 SLO 00:26:43 00:52:40 C/75
240 720 Grmič Aleš 1965 SLO Hervis klub 00:26:10 00:52:44 D/32
240 608 Mulec  Marko 1988 SLO Hervis klub 00:27:02 00:52:44 B/55
242 673 Jeromel Uroš 1996 SLO 00:27:22 00:52:46 A/69
243 588 Križnik Samo 1966 SLO 00:26:12 00:52:49 D/33
244 231 Črnčič Bojan 1982 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:26:42 00:52:55 B/56
245 707 Irgolič Tomaž 1987 SLO 00:25:54 00:52:57 B/57
246 461 Makovec Aljoša 1966 SLO 00:26:47 00:53:11 D/34
247 244 Babnik Janez 1968 SLO ŠD Elektro Celje 00:26:05 00:53:13 D/35
248 735 Smogavec Rudi 1968 SLO 00:27:33 00:53:16 D/36
249 741 Jevnišek Klemen 1984 SLO Hervis klub 00:24:44 00:53:17 B/58
250 656 Rožič Boštjan 1979 SLO ŠPRICER 00:26:29 00:53:20 C/76
251 534 Mlakar Uroš 1990 SLO Hervis klub 00:27:17 00:53:24 A/70
252 466 Cerar Marko 1962 SLO 00:26:48 00:53:25 D/37
253 552 Šarlah Igor 1966 SLO 00:27:25 00:53:29 D/38
254 477 Madruša Sandi 1980 SLO Hervis klub 00:26:50 00:53:34 B/59
255 490 Plankl Jože 1961 SLO 00:26:48 00:53:35 D/39
256 41 Gačnikar Robert 1979 SLO KAŠ 00:26:11 00:53:37 C/77
257 15 Polič Franc 1968 SLO ORM 00:26:46 00:53:40 D/40
258 469 Likavec Jani 1968 SLO 00:27:49 00:53:46 D/41
259 436 Petek Boris 1977 SLO 00:27:43 00:53:47 C/78
260 730 Trunkl Sergej 1988 SLO 00:27:15 00:53:51 B/60
261 145 Kovačec Žiga 1992 SLO Gabrovlje migajo 00:27:16 00:53:53 A/71
261 659 Purg Miran 1966 SLO 00:27:15 00:53:53 D/42
263 727 Debelak Uroš 1988 SLO Hervis klub 00:29:11 00:53:55 B/61
264 585 Koščak Bernard 1968 SLO 00:27:27 00:54:00 D/43
265 444 Gojčič Denis 1988 SLO 00:27:56 00:54:05 B/62
266 601 Zajec Rok 1986 SLO 00:27:51 00:54:06 B/63
267 784 Ristić Mario 1985 SLO 00:27:58 00:54:07 B/64
268 704 Purg Tine 1996 SLO 00:27:16 00:54:13 A/72
269 618 Kovač Igor 1959 SLO 00:27:59 00:54:15 E/12
270 397 Seles Denis 1966 SLO SELMAR 00:27:35 00:54:21 D/44
271 495 Sitar Tomaž 1994 SLO Hervis klub 00:27:20 00:54:25 A/73
271 678 Dodic Ziga 1992 SLO Hervis klub 00:27:44 00:54:25 A/73
273 388 Zorko Tomaž 1977 SLO ŠD GKN ZREČE 00:29:42 00:54:28 C/79
274 308 Nikolić Bane 1977 SLO Pošta Slovenije 00:28:39 00:54:41 C/80
275 263 Kovše Gašper 1984 SLO Unior skupina 00:27:23 00:54:50 B/65
276 109 Lampreht Milan 1965 SLO Baumüller Dravinja 00:28:04 00:54:55 D/45
277 177 Laznik Primož 1988 SLO ECOTIP 00:28:26 00:54:57 B/66
278 777 Gaube David 1996 SLO 00:27:49 00:55:17 A/75
279 253 Konušek Evgen 1971 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:27:46 00:55:23 C/81
280 387 Rupnik Gregor 1980 SLO ŠD GKN ZREČE 00:27:43 00:55:41 B/67
281 393 Lajnšček Tomaž 1975 SLO Telemach 00:28:41 00:55:43 C/82
282 185 Čoh Ivo 1976 SLO ECOTIP 00:27:44 00:55:50 C/83
283 458 Snedic Janez 1968 SLO 00:27:54 00:55:52 D/46
284 628 Stojan Andrej 1986 SLO Hervis klub 00:28:00 00:55:59 B/68
285 443 Kotnik Lovro 1981 SLO 00:28:07 00:56:01 B/69
286 242 Romih Robert 1976 SLO ŠD Elektro Celje 00:27:57 00:56:04 C/84
287 668 Pušnik Miha 1985 SLO 00:28:41 00:56:10 B/70
287 792 Turk Primož 1988 SLO 00:30:04 00:56:10 B/70
289 782 Bračun Gorazd 1975 SLO 00:29:12 00:56:25 C/85
290 694 Kirbiš Gregor 1990 SLO 00:27:22 00:56:26 A/76
291 799 Založnik Vojko 1977 SLO 00:29:33 00:56:27 C/86
291 179 Podgoršek Branko 1979 SLO 00:29:33 00:56:27 C/86
293 737 Druškovič Tadej 1989 SLO 00:28:55 00:56:30 B/72
294 367 Bećirović Amer 1985 SLO LA – AQUA 00:28:08 00:56:32 B/73
294 579 Pirš Jože 1957 SLO Hervis klub 00:29:07 00:56:32 E/13
296 723 Debelak Aleš 1980 SLO Hervis klub 00:29:12 00:56:36 B/74
297 102 Beškovnik Uroš 1970 SLO Konus Konex 00:29:10 00:56:37 C/88
298 409 Urh Matej 1995 SLO Ansambel Banovšek 00:30:11 00:56:39 A/77
299 413 Banovsek Matej 1985 SLO Ansambel Banovšek 00:30:13 00:56:40 B/75
300 239 Jevšnik Andrej 1964 SLO ŠD Elektro Celje 00:28:28 00:56:43 D/47
301 808 Grobin Jože 1963 SLO 00:29:18 00:56:44 D/48
301 236 Bunšek Maks 1948 SLO ŠD Elektro Celje 00:28:48 00:56:44 E/14
303 237 Barič Gregor 1979 SLO ŠD Elektro Celje 00:28:53 00:56:51 C/89
304 110 Plankelj Kristjan 1993 SLO Baumüller Dravinja 00:27:56 00:56:58 A/78
305 222 Jug Aleš 1980 SLO Gamsi Celjski 00:28:11 00:57:00 B/76
306 514 Podkrajšek Boštjan 1982 SLO Hervis klub 00:29:01 00:57:01 B/77
307 167 Bobik Vojko 1971 SLO Pohorski svizci 00:29:10 00:57:03 C/90
308 561 Bukovec David 1982 SLO Hervis klub 00:29:23 00:57:07 B/78
309 685 Šuler Erik 1984 SLO 00:30:30 00:57:09 B/79
310 123 Kovač Jure 1978 SLO ZD Žalec 00:28:56 00:57:10 C/91
311 793 Polak Andrej 1976 SLO 00:29:17 00:57:11 C/92
312 465 Skok Borut 1971 SLO 00:28:57 00:57:12 C/93
313 672 Becirovic Hasib 1961 SLO 00:28:52 00:57:15 D/49
314 434 Andrašec Robert 1969 SLO 00:29:01 00:57:23 D/50
315 676 Ilić Budimir 1954 AUT 00:28:59 00:57:28 E/15
316 382 Veršec Matej 1966 SLO ŠD GKN ZREČE 00:29:38 00:57:29 D/51
317 445 Češnovar Andrej 1948 SLO 00:29:20 00:57:37 E/16
318 757 Kalšek Matjaž 1979 SLO 00:28:20 00:57:38 C/94
319 131 Markon Gregor 1983 SLO ZD Žalec 00:28:57 00:57:47 B/80
320 414 Turinek  Matej 1989 SLO Ansambel Banovšek 00:30:15 00:57:54 B/81
321 212 Zagrušovcem Edvard 1964 SLO Gamsi Celjski 00:30:16 00:57:55 D/52
321 124 Golob Marjan 1949 SLO ZD Žalec 00:28:59 00:57:55 E/17
323 507 Činč Simon 1974 SLO 00:30:07 00:57:59 C/95
324 243 Verbovšek Dejan 1986 SLO ŠD Elektro Celje 00:30:07 00:58:00 B/82
325 361 Purnat Dejan 1971 SLO LA – AQUA 00:29:53 00:58:04 C/96
326 153 Šimec Marko 1988 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:30:10 00:58:08 B/83
327 154 Kovše Marko 1992 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:29:59 00:58:11 A/79
327 158 Kostanjšek Franc 1933 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:58:11 E/18
329 156 Hren Marcel 2000 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:30:00 00:58:12 A/80
330 315 Varga Bojan 1980 SLO TELEMACH 00:29:37 00:58:15 B/84
331 548 Petraš Matic 1982 SLO 00:29:15 00:58:16 B/85
332 385 Napotnik Denis 1988 SLO ŠD GKN ZREČE 00:30:44 00:58:23 B/86
333 684 Gaberšek Rotovnik Patrik 1998 SLO 00:30:31 00:58:39 A/81
334 553 Gorjanc Robert 1966 SLO 00:30:57 00:58:54 D/53
335 533 Izda Gregor 1983 SLO 00:29:18 00:58:59 B/87
336 125 Repas Rok 1984 SLO ZD Žalec 00:31:57 00:59:00 B/88
336 127 Donko Nejc 1988 SLO ZD Žalec 00:31:57 00:59:00 B/88
338 612 Justin Robert 1976 SLO DIFA 00:31:08 00:59:10 C/97
339 313 Bavčar Boštjan B. 1972 SLO TELEMACH 00:31:06 00:59:22 C/98
340 500 Zabukovšek Matej 1976 SLO Hervis klub 00:30:16 00:59:26 C/99
341 501 Hostnik Davorin 1986 SLO Hervis klub 00:29:56 00:59:27 B/90
341 173 Jelenko Klemen 1985 SLO ECOTIP 00:30:26 00:59:27 B/90
341 499 Voga Jernej 1993 SLO 00:30:05 00:59:27 A/82
344 229 Prosenak Tim 2001 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:31:10 00:59:28 A/83
345 373 Turnšek Franci 1945 SLO ŠD Radost 00:30:09 00:59:30 E/19
346 374 Hostnik Janez 1966 SLO ŠD Radost 00:30:36 00:59:51 D/54
347 170 Mauh Sandi 1976 SLO ECOTIP 00:30:19 01:00:00 C/100
348 411 Hauptman Jože 1980 SLO Ansambel Banovšek 00:30:42 01:00:05 B/92
349 339 Ivič Sašo 1997 SLO ŠPRICER 00:30:36 01:00:21 A/84
350 643 Virtič Simon 1980 SLO Hervis klub 00:30:20 01:00:27 B/93
350 175 Polegek Tomo 1975 SLO ECOTIP 00:29:40 01:00:27 C/101
352 452 Karoli Matjaž 1969 SLO 00:30:29 01:00:42 D/55
353 779 Šlamberger Miha 1978 SLO 00:30:23 01:00:43 C/102
354 238 Bevc Simon 1972 SLO ŠD Elektro Celje 00:30:20 01:01:06 C/103
355 717 Orlač Mirko 1981 SLO 00:30:55 01:01:24 B/94
356 4 Martič Sebastijan 1974 SLO KAŠ 00:31:53 01:01:28 C/104
357 386 Gaber Zdenko 1966 SLO ŠD GKN ZREČE 00:30:50 01:01:54 D/56
358 311 Ajdnik Jasmin 1991 SLO TELEMACH 00:31:23 01:01:55 A/85
359 350 Čander Črtomir 1990 SLO MAROVT 00:30:44 01:02:01 A/86
359 353 Vizjak Boris 1983 SLO MAROVT 00:30:44 01:02:01 B/95
361 472 Kovač Vojko 1966 SLO 00:30:43 01:02:02 D/57
362 600 Pernek Vinko 1960 SLO 00:32:11 01:02:07 D/58
363 604 Frešer Janko 1968 SLO 00:31:08 01:02:11 D/59
364 725 Zorko Marjan 1965 SLO 00:30:15 01:02:17 D/60
365 693 Pučnik Tomislav 1985 SLO 00:30:53 01:02:18 B/96
366 519 Grošelj Ervin 1967 SLO Hervis klub 00:31:34 01:02:19 D/61
367 558 Stanojević Toni 1984 SLO 00:30:04 01:02:21 B/97
368 295 Mlakar Jaka 1991 SLO Tiskarna Petrič 00:31:40 01:02:38 A/87
369 460 Merhar Primož 1984 SLO 00:32:06 01:02:42 B/98
370 716 Tesić Željko 1969 SLO 00:32:08 01:02:56 D/62
371 24 Mlakar Robert 1992 SLO ORM 00:32:31 01:03:07 A/88
372 520 Zabukovšek Uroš 1973 SLO 00:30:38 01:03:10 C/105
373 132 Pišek Tilen 1991 SLO ZD Žalec 00:31:38 01:03:20 A/89
374 384 Lipuš Mitja 1988 SLO ŠD GKN ZREČE 00:33:18 01:03:31 B/99
375 32 Bratuša Marko 1988 SLO ORM 00:31:12 01:03:32 B/100
376 206 Koritnik Robert 1976 SLO Gamsi Celjski 00:32:55 01:03:35 C/106
377 768 Kašič Igor 1989 SLO 00:31:46 01:03:55 B/101
378 739 Uršič Dejan 1987 SLO 00:32:18 01:04:09 B/102
379 22 Ozmec Primož 2000 SLO ORM 00:32:40 01:04:19 A/90
380 619 Vodlan Tomaž 1983 SLO Hervis klub 00:33:23 01:04:21 B/103
381 695 Kirbiš Peter 1989 SLO 00:33:27 01:04:38 B/104
382 774 Grinaver Sašo 1988 SLO 00:31:56 01:04:45 B/105
383 203 Slana Gorazd 1985 SLO Mdgn Slovenske Konjice 00:32:41 01:04:46 B/106
384 705 Malić Željko 1987 SLO 00:31:53 01:04:57 B/107
385 417 Ocvirk Benjamin 1978 SLO 00:30:46 01:05:16 C/107
386 654 Mauko Boris 1970 SLO 00:33:39 01:05:24 C/108
387 639 Topolšek Aleš 1976 SLO Hervis klub 00:31:29 01:05:31 C/109
388 375 Tot Mihael 1964 SLO ŠD Radost 00:32:50 01:05:37 D/63
389 337 Dolžan Tomaž 1980 SLO ŠPRICER 00:33:48 01:05:47 B/108
389 357 Rozman David 1999 SLO LA – AQUA 00:33:43 01:05:47 A/91
391 336 Volgemut Tadej 1988 SLO ŠPRICER 00:33:34 01:05:49 B/109
392 467 Jularic Marijan 1963 SLO 00:33:01 01:06:30 D/64
393 202 Tomašič Dejan 1979 SLO Mdgn Slovenske Konjice 00:33:00 01:07:02 C/110
394 531 Ogorevc Branko 1944 CRO 00:34:30 01:07:29 E/20
395 183 Orož Dušan 1971 SLO ECOTIP 00:34:13 01:09:28 C/111
396 689 Šibilja Dejan 1974 SLO 00:36:23 01:11:59 C/112
397 119 Kašper Uroš 1974 SLO Baumüller Dravinja 00:34:36 01:12:52 C/113
398 120 Hajšek Primož 1981 SLO Baumüller Dravinja 00:34:57 01:12:57 B/110
399 201 Jeranko Franci 1981 SLO Mdgn Slovenske Konjice 00:37:06 01:14:06 B/111
400 649 Sker Denis 1965 SLO 00:38:55 01:16:23 D/65
401 362 Košir Tone 1947 SLO LA – AQUA 00:48:53 01:36:58 E/21

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

10Z – 10 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place. Št. / No. Priimek ime / Surname Name LR / BY Država / Country Klub / Club 5 km Rezultat / Result K/#
1 92 Kršinar  Neja 1991 SLO PAPEŽ 00:18:29 00:35:52 A/1
2 69 Podobnik Katja 1999 SLO ŠD Tabor Žir 00:20:18 00:39:00 A/2
3 627 Golob Manuela 1994 SLO Hervis klub 00:20:50 00:40:52 A/3
4 57 Vetrih Renata 1974 SLO ŠTA 00:21:01 00:41:19 C/1
5 77 Ljubi Klara 1993 SLO KRKA 00:21:05 00:41:25 A/4
6 84 Grobler Ana 2000 SLO KRKA 00:20:50 00:41:27 A/5
7 661 Hozjan Vesna 1995 SLO Hervis klub 00:21:05 00:41:59 A/6
8 113 Jelovsek Jasmina 1985 SLO Baumüller Dravinja 00:22:14 00:43:02 B/1
9 591 Rados Barbara 1970 SLO Hervis klub 00:22:20 00:43:33 C/2
10 78 Ameršek Kim 2000 SLO KRO 00:21:38 00:43:39 A/7
11 342 Denša Natalija 1976 SLO ŠD Tek je lek 00:22:26 00:43:46 C/3
12 53 Skube Nives 1996 SLO OLK 00:21:25 00:43:50 A/8
13 81 Knez Melani 1999 SLO KRO 00:22:08 00:44:06 A/9
14 714 Arčnik Marjeta 1981 SLO Hervis klub 00:22:22 00:44:17 B/2
15 17 Jenko Petra 1979 SLO ORM 00:22:29 00:44:29 C/4
16 765 Voh Eva 1984 SLO 00:22:31 00:44:39 B/3
17 45 Vodopivec Spomenka 1979 SLO KAŠ 00:22:40 00:45:00 C/5
18 76 Medved Maja 1994 SLO ASB 00:23:10 00:45:43 A/10
19 349 Johan Lidija 1993 SLO MAROVT 00:22:43 00:45:50 A/11
20 602 Kozelj Saša 1981 SLO Hervis klub 00:23:31 00:46:09 B/4
21 634 Kočar Vesna 1980 SLO 00:24:02 00:47:01 B/5
22 341 Medved Barbara 1974 SLO ŠD Tek je lek 00:23:49 00:47:18 C/6
22 146 Hren Urša 1997 SLO Gabrovlje migajo 00:24:24 00:47:18 A/12
24 541 Žerjav  Andreja 1975 SLO 00:24:02 00:47:28 C/7
25 63 Gorjup Krošl Mojca 1975 SLO KAŠ 00:24:04 00:47:30 C/8
26 72 Kukovič Špela 2003 SLO AKK 00:23:40 00:47:40 A/13
27 424 Jordan Romana 1966 SLO 00:24:19 00:48:17 D/1
28 682 Macuh Nika 1986 SLO 00:24:56 00:48:21 B/6
29 761 Gleich Vanja 1976 SLO Hervis klub 00:24:53 00:48:29 C/9
29 68 Majcen Ana 2002 SLO AKŠ 00:23:50 00:48:29 A/14
31 401 Mlakar Marija 1981 SLO OPLAST 00:25:04 00:48:52 B/7
32 529 Šlehta Alijana 1974 SLO Hervis klub 00:25:11 00:48:57 C/10
33 215 Žohar Hijacinta 1970 SLO Gamsi Celjski 00:25:05 00:48:58 C/11
34 14 Ivančič Bernarda 1960 SLO ORM 00:24:30 00:49:05 D/2
35 56 Roškar Pristovnik Natalija 1970 SLO KAŠ 00:24:31 00:49:11 C/12
36 334 Firer Marta 1981 SLO ŠPRICER 00:24:34 00:49:15 B/8
37 49 Pozeb Nada 1979 SLO KAŠ 00:25:06 00:49:22 C/13
38 29 Gjura Valentina 1992 SLO ORM 00:24:54 00:49:28 A/15
39 563 Plahuta Monika 1978 SLO Hervis klub 00:25:20 00:49:46 C/14
40 74 Sadek Evelin 2003 SLO KAŠ 00:24:33 00:50:05 A/16
41 318 Jančič Urška 1982 SLO Tehnokom klimatizacija 00:25:32 00:50:06 B/9
42 83 Medle Ana 2003 SLO KRKA 00:24:34 00:50:19 A/17
43 48 Špile Lidija 1967 SLO KAŠ 00:25:20 00:50:21 D/3
44 394 Godec Vanja 1981 SLO Telemach 00:25:43 00:50:33 B/10
45 405 Kroflič Valentina 1982 SLO OŠ Pod goro 00:25:20 00:50:47 B/11
46 376 Vidmar Lazar Katja 1971 SLO ŠD Radost 00:26:40 00:51:01 C/15
47 498 Pšaker Majda 1959 SLO 00:25:43 00:51:14 E/1
48 323 Klešnik Mojca 1980 SLO ŠKD Zadružnik 00:25:23 00:51:16 B/12
49 742 Rot Lidija 1974 SLO Hervis klub 00:25:29 00:51:17 C/16
50 224 Mikolič Lidija 1974 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:26:14 00:51:24 C/17
51 432 Ocvirk Simona 1984 SLO 00:25:35 00:51:25 B/13
52 665 Kaluder Saša 1976 SLO Hervis klub 00:26:28 00:51:35 C/18
53 560 Hribar Petja 1977 SLO Hervis klub 00:26:18 00:51:41 C/19
54 261 Rupnik Mateja 1977 SLO Unior skupina 00:26:32 00:51:51 C/20
55 517 Lužovec Minka 1972 SLO 00:26:19 00:51:52 C/21
56 147 Tratnik Eva 1994 SLO Gabrovlje migajo 00:26:55 00:52:02 A/18
57 802 Sodja Ksenija 1976 SLO 00:26:28 00:52:04 C/22
58 39 Petek Katja 1998 SLO ORM 00:26:56 00:52:05 A/19
59 785 Petrun Ana 1988 SLO 00:26:21 00:52:07 B/14
60 679 Nonar Steble Polona 1984 SLO 00:26:32 00:52:08 B/15
61 395 Marinšek Tehovnik Marina 1986 SLO Telemach 00:26:42 00:52:12 B/16
62 504 Sovinc Vesna 1984 SLO Hervis klub 00:26:42 00:52:31 B/17
63 605 Grajžl Tatjana 1968 SLO Hervis klub 00:26:42 00:52:37 D/4
64 492 Thuma Polona 1976 SLO 00:27:20 00:52:40 C/23
65 544 Draksler Tatjana 1975 SLO Hervis klub 00:26:12 00:52:41 C/24
66 211 Zagrušovcem Martina 1971 SLO Gamsi Celjski 00:27:13 00:52:45 C/25
67 372 Šuk Lubej Boža 1961 SLO ŠD Radost 00:26:45 00:52:46 D/5
68 389 Kotnik Michaela 1973 SLO ŠD GKN ZREČE 00:26:04 00:52:58 C/26
69 801 Korošak Jerica 1956 SLO 00:27:32 00:53:10 E/2
70 771 Grm Tanja 1978 SLO 00:27:09 00:53:16 C/27
70 772 Okrogar Mateja 1977 SLO 00:27:05 00:53:16 C/27
72 571 Lovšin Petra 1989 SLO 00:27:32 00:53:18 B/18
73 719 Šrot Volavc Tajda 1993 SLO 00:27:35 00:53:23 A/20
74 795 Gluvić Sanja 1985 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:26:52 00:53:25 B/19
75 706 Hvala Valentina 1981 SLO 00:27:03 00:53:26 B/20
76 283 Oprešnik Prah Klavdija 1979 SLO DMSBZT 00:27:16 00:53:31 C/29
77 138 Kroflič Veronika 1996 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:27:18 00:53:32 A/21
78 188 Berložnik Veronika 1957 SLO Vzajemna Bejbe 00:27:51 00:53:35 E/3
78 249 Nerad Saša 1977 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:27:13 00:53:35 C/30
80 631 Kreslin Jolanda 1966 SLO Hervis klub 00:27:00 00:53:40 D/6
81 346 Stupan Danijela 1969 SLO Hervis klub 00:27:44 00:53:43 D/7
82 613 Kavčič Manja 1999 SLO 00:27:00 00:53:47 A/22
83 455 April Renata 1977 SLO 00:27:39 00:53:53 C/31
84 194 Veselko Inga 1952 SLO Vzajemna Bejbe 00:27:48 00:54:10 E/4
85 576 Furlan Danijela 1962 SLO 00:27:17 00:54:12 D/8
86 489 Šifrer Aleksandra 1972 SLO 00:28:03 00:54:20 C/32
87 803 Presečnik Darinka 1981 SLO Hervis klub 00:27:27 00:54:23 B/21
88 181 Rečnik Iva 1986 SLO ECOTIP 00:27:36 00:54:31 B/22
89 726 Gobec Katja 1995 SLO 00:27:32 00:54:33 A/23
90 58 Juvan  Maca 1956 SLO KAŠ 00:27:56 00:54:37 E/5
91 182 Petek Nuša 1995 SLO ECOTIP 00:27:47 00:54:39 A/24
92 650 Rudolf Katja 1981 SLO 00:27:56 00:54:42 B/23
93 577 Trivić Jovanka 1972 SLO Hervis klub 00:27:59 00:54:46 C/33
94 722 Trstenjak Katarina 1986 SLO 00:27:42 00:54:47 B/24
95 542 Kunaj Mirjana 1974 SLO 00:28:38 00:54:48 C/34
96 440 Kolar Mojca 1980 SLO 00:27:16 00:54:50 B/25
97 26 Štefančič Nuša 1994 SLO ORM 00:27:36 00:54:53 A/25
98 744 Podpečan Ksenija 1978 SLO 00:27:38 00:54:54 C/35
99 690 Vodnik Majda 1965 SLO 00:28:34 00:55:11 D/9
100 483 Blažič Milojka 1966 SLO 00:27:31 00:55:16 D/10
101 151 Medved Jerneja 1978 SLO Ksimonfit 00:27:51 00:55:19 C/36
102 142 Napotnik Patricija 1992 SLO Gabrovlje migajo 00:28:46 00:55:20 A/26
103 30 Golob Mojca 1981 SLO ORM 00:27:41 00:55:29 B/26
104 537 Možic Martina 1977 SLO Hervis klub 00:28:21 00:55:31 C/37
105 94 Jevšenak Jasmina 1978 SLO KAŠ 00:28:03 00:55:35 C/38
106 62 Petrič Lidija 1977 SLO KAŠ 00:27:50 00:55:42 C/39
107 8 Kovač Jovita 1975 SLO KAŠ 00:28:15 00:55:43 C/40
108 804 Juteršek Danica 1953 SLO ŠD Radost 00:28:35 00:55:45 E/6
109 149 Čebular Doroteja 1973 SLO Ksimonfit 00:28:05 00:55:48 C/41
110 209 Senica Mojca 1973 SLO Gamsi Celjski 00:28:20 00:55:50 C/42
111 607 Šolinc Mojca 1971 SLO 00:28:09 00:55:52 C/43
112 750 Polajner Anita 1981 SLO 00:28:23 00:55:57 B/27
113 390 Veilguni Darinka 1980 SLO ŠD GKN ZREČE 00:27:43 00:55:58 B/28
114 691 Anžin Andreja 1979 SLO 00:29:15 00:56:01 C/44
114 610 Podlogar Klara 1990 SLO 00:28:54 00:56:01 A/27
116 680 Črnivec  Teja 1996 SLO Hervis klub 00:28:21 00:56:04 A/28
116 423 Jazbec Suzana 1987 SLO 00:28:49 00:56:04 B/29
118 511 Kroflič Stanka 1967 SLO 00:28:47 00:56:08 D/11
119 140 Klevže Mojca 1964 SLO Športno društvo J&U fit 00:28:44 00:56:17 D/12
120 806 Glavina Barbara 1970 SLO 00:28:54 00:56:20 C/45
121 578 Korpar Mojca 1976 SLO Hervis klub 00:28:46 00:56:22 C/46
122 736 Druškovič Sabina 1984 SLO 00:28:28 00:56:30 B/30
123 234 Pavlič Nina 1977 SLO ŠD Elektro Celje 00:28:51 00:56:34 C/47
124 410 Lužar Urška 1992 SLO Ansambel Banovšek 00:30:12 00:56:38 A/29
125 284 Strašek Dragica 1952 SLO DMSBZT 00:29:57 00:56:43 E/7
125 135 Kotnik Nadja 1970 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:26:56 00:56:43 C/48
127 718 Udovč Maja 1983 SLO 00:29:10 00:56:46 B/31
128 163 Gostonj Natalija 1981 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:28:17 00:56:55 B/32
128 227 Hrovat Ksenja 1984 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:28:50 00:56:55 B/32
130 766 Košir Leja 1981 SLO Hervis klub 00:28:39 00:56:58 B/34
130 232 Podergajs Fijavž Mateja 1976 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:28:50 00:56:58 C/49
132 419 Szollár Adrienn 1979 SLO 00:27:55 00:57:00 C/50
133 219 Cafuta Barbara 1968 SLO Gamsi Celjski 00:28:52 00:57:05 D/13
134 512 Jahn Maja 1984 SLO 00:29:02 00:57:06 B/35
135 506 Kovačič Kresnik Melita 1971 SLO 00:29:25 00:57:15 C/51
136 359 Turk Simona 1978 SLO LA – AQUA 00:28:55 00:57:18 C/52
137 1048 Adamič  Karmen 1971 SLO Hervis klub 00:28:44 00:57:21 C/53
137 168 Fridrih Tatjana 1984 SLO Pohorski svizci 00:29:10 00:57:21 B/36
139 252 Pavrič Konušek Karmen 1973 SLO ŠPRICER 00:28:55 00:57:22 C/54
140 728 Lubej Biserka 1988 SLO Hervis klub 00:29:14 00:57:32 B/37
141 144 Sajovič Marina 1993 SLO Gabrovlje migajo 00:28:46 00:57:34 A/30
142 763 Pristovnik Aleksandra 1989 SLO 00:28:32 00:57:36 B/38
143 686 Ošterbenk Janša Liljana 1968 SLO 00:28:47 00:57:37 D/14
144 580 Steblovnik Arijana 1964 SLO Hervis klub 00:30:16 00:57:40 D/15
144 136 Črešnar Zdenka 1963 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:29:15 00:57:40 D/15
146 749 Žutić Nevenka 1969 SLO 00:29:33 00:57:41 D/17
147 208 Jakše Tadeja 1979 SLO Gamsi Celjski 00:29:17 00:57:44 C/55
148 326 Merhar Lili 1961 SLO ŠKD Zadružnik 00:28:56 00:57:48 D/18
149 442 Kozar Sabine 1971 SLO 00:29:38 00:57:49 C/56
150 122 Holcer Barbara 1980 SLO ZD Žalec 00:29:01 00:57:56 B/39
151 288 Flegar Marija 1988 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:29:29 00:57:58 B/40
152 186 Pušnjak Anka 1972 SLO ECOTIP 00:32:41 00:58:04 C/57
153 425 Delčnjak Milena 1971 SLO 00:28:36 00:58:08 C/58
154 540 Bukovšek Lidija 1977 SLO 00:29:25 00:58:10 C/59
154 611 Pivec Tamara 1991 SLO Hervis klub 00:29:20 00:58:10 A/31
156 481 Korosec Dervisi Katja 1979 SLO 00:29:27 00:58:14 C/60
157 314 Balantič Katja 1991 SLO TELEMACH 00:29:37 00:58:15 A/32
157 593 Zajec Anica 1967 SLO 00:29:22 00:58:15 D/19
159 478 Babić  Jasminka 1962 SLO 00:29:33 00:58:17 D/20
160 543 Pučnik Kuk Alenka 1975 SLO Hervis klub 00:29:02 00:58:19 C/61
161 150 Peer Kvas Suzana 1981 SLO Ksimonfit 00:29:02 00:58:22 B/41
162 791 Jereb Mateja 1975 SLO 00:29:38 00:58:28 C/62
163 594 Miklič Tanja 1979 SLO Hervis klub 00:30:01 00:58:35 C/63
164 570 Presker  Vanja 1978 SLO 00:29:56 00:58:45 C/64
165 280 Petelinšek Jana 1960 SLO DMSBZT 00:30:21 00:58:53 D/21
166 532 Izda Branka 1979 SLO 00:29:18 00:58:58 C/65
167 255 Čoh Stanka 1969 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:29:23 00:59:01 D/22
168 583 Vidmar Irena 1966 SLO Hervis klub 00:30:08 00:59:02 D/23
169 521 Kolbl Duska 1962 SLO 00:30:02 00:59:06 D/24
170 139 Škorjanc Janja 1980 SLO Športno društvo J&U fit 00:29:52 00:59:07 B/42
171 770 Gornjec Tatjana 1964 SLO 00:30:29 00:59:18 D/25
172 126 Mikola Nadja 1983 SLO ZD Žalec 00:30:35 00:59:23 B/43
173 281 Tuš Janja 1977 SLO DMSBZT 00:30:08 00:59:27 C/66
173 230 Babić Teja 2000 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:31:10 00:59:27 A/33
175 370 Bratina Pešec Lucija 1972 SLO ŠD Radost 00:30:34 00:59:29 C/67
176 615 Klančar  Dušanka 1974 SLO 00:30:15 00:59:31 C/68
177 484 Pevec Irena 1965 SLO 00:30:24 00:59:33 D/26
178 677 Cegnar Diana 1978 SLO 00:30:03 00:59:37 C/69
179 307 Kvas Karmen 1965 SLO Pošta Slovenije 00:30:23 00:59:38 D/27
180 296 Vivod Klaudia 1995 SLO Tiskarna Petrič 00:30:07 00:59:43 A/34
181 380 Majerle Mojca 1957 SLO 00:31:01 00:59:47 E/8
182 392 Brdnik Petra 1980 SLO Telemach 00:30:10 00:59:55 B/44
183 470 Gaber Barbara 1977 SLO 00:31:15 01:00:01 C/70
184 412 Rems Moja 1990 SLO Ansambel Banovšek 00:30:42 01:00:05 A/35
185 595 Kidric Danica 1962 SLO Hervis klub 00:30:42 01:00:06 D/28
185 681 Fridrih Karmen 1980 SLO 00:30:23 01:00:06 B/45
187 781 Gorenak Ljudmila 1971 SLO 00:29:54 01:00:08 C/71
187 566 Bošnak Darinka 1949 SLO Hervis klub 00:30:23 01:00:08 E/9
189 10 Kotnik Karina 1980 SLO KAŠ 00:30:22 01:00:09 B/46
190 657 Tušek Sotelšek Tanja 1977 SLO 00:31:23 01:00:10 C/72
191 590 Novak Marjana 1977 SLO 00:30:25 01:00:18 C/73
192 800 Kocijančič Sandra 1972 SLO 00:30:44 01:00:20 C/74
193 462 Veljković Dragana 1975 SLO 00:30:26 01:00:35 C/75
193 371 Hostnik Nataša 1971 SLO ŠD Radost 00:30:36 01:00:35 C/75
195 780 Hojnik Šlamberger Andreja 1978 SLO 00:30:22 01:00:42 C/77
196 42 Belak Jerica 1976 SLO KAŠ 00:30:47 01:00:47 C/78
196 312 Kunej Romana 1988 SLO TELEMACH 00:30:25 01:00:47 B/47
198 306 Grobelšek Valerija 1968 SLO Pošta Slovenije 00:30:36 01:00:48 D/29
198 589 Grobelšek Lora 1997 SLO Hervis klub 00:30:36 01:00:48 A/36
200 700 Lajhar Andreja 1986 SLO 00:30:20 01:00:49 B/48
201 493 Gorjup Katja 1979 SLO 00:30:49 01:00:55 C/79
202 47 Slapnik Sabina 1975 SLO KAŠ 00:31:00 01:00:56 C/80
203 241 Kotnik Alenka 1969 SLO ŠD Elektro Celje 00:29:45 01:00:59 D/30
204 152 Križan Jerneja 1984 SLO Ksimonfit 00:30:44 01:01:05 B/49
204 148 Karneža Valerija 1982 SLO Ksimonfit 00:30:52 01:01:05 B/49
206 184 Mašera Polona 1979 SLO ECOTIP 00:31:22 01:01:11 C/81
207 671 Kaisersberger Maja 1995 SLO Hervis klub 00:30:47 01:01:13 A/37
208 233 Podergajs Fijavž Anamari 1986 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:31:25 01:01:16 B/51
209 328 Križan Anja 1988 SLO Predani korakom 00:31:49 01:01:18 B/52
210 408 Lukič Antonela 1986 SLO Istrski maraton 00:30:59 01:01:23 B/53
211 515 Leskovar Mira 1975 SLO Hervis klub 00:30:44 01:01:27 C/82
211 587 Veber Horvat Andreja 1967 SLO 00:30:44 01:01:27 D/31
213 525 Hribar Katja 1972 SLO 00:31:02 01:01:33 C/83
214 526 Hribar Jożi 1950 SLO 00:31:03 01:01:34 E/10
215 616 Malavašič Irena 1975 SLO 00:30:44 01:01:37 C/84
216 115 Lampreht Anja 1994 SLO Baumüller Dravinja 00:30:53 01:01:40 A/38
217 130 Ramšak Markon Tina 1980 SLO ZD Žalec 00:30:51 01:01:43 B/54
218 309 Pusar Katja 1988 SLO TELEMACH 00:31:23 01:01:56 B/55
219 572 Šabić Amela 1987 SLO 00:30:44 01:02:03 B/56
219 565 Fištravec Lidija 1964 SLO AK Ormož 00:31:50 01:02:03 D/32
221 755 Keber Karin 1971 SLO Hervis klub 00:31:35 01:02:17 C/85
222 724 Zorko Danica 1966 SLO Hervis klub 00:30:15 01:02:18 D/33
223 223 Mohar Bastar Katja 1976 SLO Gamsi Celjski 00:32:26 01:02:28 C/86
224 116 Kangler Aleksandra 1973 SLO Baumüller Dravinja 00:31:38 01:02:35 C/87
225 527 Pajek Milena 1958 SLO 00:31:53 01:02:45 E/11
226 491 Tomazic Mojca 1967 SLO 00:31:51 01:02:55 D/34
227 282 Marcen Alenka 1975 SLO DMSBZT 00:32:08 01:02:56 C/88
228 141 Kosi Urška 1967 SLO Športno društvo J&U fit 00:31:55 01:03:02 D/35
229 729 Grajžl Lipuš Katarina 2004 SLO Hervis klub 00:31:52 01:03:08 A/39
230 773 Ivančič Helena 1991 SLO 00:31:52 01:03:09 A/40
231 487 Žnidaršič Barbara 1984 SLO 00:32:40 01:03:14 B/57
232 162 Marušič Martina 1987 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:31:17 01:03:16 B/58
233 451 Naglič Štefka 1956 SLO 00:31:52 01:03:23 E/12
234 128 Sitar Nataša 1987 SLO ZD Žalec 00:31:39 01:03:24 B/59
234 213 Zule Katja 1980 SLO Gamsi Celjski 00:32:56 01:03:24 B/59
236 247 Mlakar Natalija 1978 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:31:28 01:03:26 C/89
237 37 Majcen Bratuša Lea 1989 SLO ORM 00:31:13 01:03:32 B/61
238 195 Havle Marjana 1951 SLO Vzajemna Bejbe 00:32:34 01:03:39 E/13
238 379 Vrečer Biserka 1955 SLO ŠD Radost 00:31:58 01:03:39 E/13
240 157 Ledinek Manca 2001 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:31:01 01:03:44 A/41
241 216 Trbovc Simona 1974 SLO Gamsi Celjski 00:32:59 01:03:45 C/90
242 155 Rožencvet Eva 1991 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:31:46 01:03:56 A/42
243 582 Lipuš Anja 1984 SLO Hervis klub 00:31:52 01:04:02 B/62
244 204 Stopinšek Golčman Saša 1972 SLO Gamsi Celjski 00:33:10 01:04:04 C/91
245 746 Furjan Maša 2001 SLO Hervis klub 00:32:18 01:04:05 A/43
246 738 Uršič Katja 1985 SLO 00:32:18 01:04:09 B/63
247 536 Venko Katarina 2000 SLO 00:33:05 01:04:11 A/44
248 210 Hercog Maja 1991 SLO Gamsi Celjski 00:32:18 01:04:12 A/45
249 34 Ivanuša Nina 1984 SLO ORM 00:32:40 01:04:19 B/64
250 21 Ozmec Lidija 1972 SLO ORM 00:32:41 01:04:20 C/92
251 36 Alt Lidija 1953 SLO ORM 00:32:24 01:04:24 E/15
252 285 Obrez Jelka 1967 SLO DMSBZT 00:32:35 01:04:30 D/36
253 674 Jeromel Janja 1972 SLO 00:32:55 01:04:31 C/93
254 471 Špes Martina 1993 SLO Hervis klub 00:32:21 01:04:41 A/46
255 415 Es Alenka 1963 SLO 00:32:47 01:04:47 D/37
255 464 Hatunšek Jasna 1972 SLO 00:32:51 01:04:47 C/94
257 614 Pulko Lidija 1965 SLO 00:32:27 01:04:53 D/38
258 754 Murko Majda 1956 SLO 00:33:51 01:05:05 E/16
259 653 Ramšak Mauko Nataša 2000 SLO Hervis klub 00:33:39 01:05:24 A/47
260 485 Kavkler Jerica 1973 SLO Hervis klub 00:33:09 01:05:38 C/95
261 360 Pograjec Nataša 1974 SLO LA – AQUA 00:33:44 01:05:48 C/96
261 479 Čop Tamara 1980 SLO Hervis klub 00:33:09 01:05:48 B/65
263 516 Novak Lidija 1984 SLO 00:32:18 01:05:50 B/66
264 538 Šribar Ksenija 1980 SLO 00:33:22 01:05:53 B/67
265 161 Andolšek Maruša 1980 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:34:45 01:05:55 B/68
266 129 Polavder Polona 1973 SLO ZD Žalec 00:32:11 01:06:04 C/97
267 488 Redžić Medina 1991 SLO Hervis klub 00:33:24 01:06:05 A/48
268 426 Voda Jelka 1961 SLO 00:34:28 01:06:10 D/39
269 635 Avčin Maja 1984 SLO Hervis klub 00:33:51 01:06:21 B/69
270 562 Matušin Sara 1991 SLO 00:33:27 01:06:30 A/49
271 651 Pesan Anita 1965 SLO 00:34:04 01:06:43 D/40
272 606 Hunjet Viktorija 1980 SLO Hervis klub 00:34:36 01:07:17 B/70
273 416 Ramot Ljudmila 1968 SLO 00:33:40 01:07:18 D/41
274 23 Štefančič Vita 1992 SLO ORM 00:33:50 01:07:35 A/50
275 497 Kalan Valerija 1980 SLO 00:34:43 01:08:47 B/71
276 174 Dobnik Irena 1965 SLO ECOTIP 00:34:02 01:09:07 D/42
277 638 Žvegler Nina 1988 SLO 00:33:45 01:09:08 B/72
278 16 Polič Nevenka 1970 SLO ORM 00:35:36 01:10:07 C/98
279 441 Šeško Anita 1966 SLO 00:35:09 01:10:09 D/43
280 564 Matušin Anja 1982 SLO 00:36:08 01:10:24 B/73
281 747 Cerar Sasa 1976 SLO 00:35:35 01:10:57 C/99
282 522 Jelen Polak Veronika 1979 SLO 00:37:30 01:11:32 C/100
283 567 Potočnik Sandra 1995 SLO 00:36:16 01:11:46 A/51
284 354 Lajhar Barbara 1972 SLO MAROVT 00:35:50 01:11:51 C/101
285 688 Šeneker Janja 1977 SLO Hervis klub 00:36:23 01:11:59 C/102
286 121 Kašper Tjaša 2003 SLO Baumüller Dravinja 00:34:35 01:12:51 A/52
287 176 Rozman Suzana 1969 SLO ECOTIP 00:36:08 01:13:23 D/44
288 200 Jeranko Nina 1983 SLO Mdgn Slovenske Konjice 00:37:46 01:15:10 B/74
289 648 Scher Luisella 1967 SLO 00:38:59 01:16:24 D/45
290 447 Kovač Jožica 1967 SLO 00:39:19 01:18:55 D/46
291 169 Orož Lučka 1977 SLO ECOTIP 00:40:55 01:20:12 C/103
292 378 Bratina Hedvika 1942 SLO ŠD Radost 00:40:53 01:21:19 E/17
293 248 Hlastec Avguština 1960 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:41:38 01:23:59 D/47
294 433 Vegan Štefka 1961 SLO 00:48:21 01:33:02 D/48

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

5M – 5 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place. Št. / No. Priimek ime / Surname Name LR / BY Država / Country Klub / Club 5 km K/#
1 1598 Denša Ul 2004 SLO ŠD Tek je lek 00:17:37 A/1
2 1506 Klinc Rok 1994 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:18:53 A/2
3 1611 Lisec Marko 1996 SLO PRIPRAVE 00:19:12 A/3
4 1738 Dobovišek  Aleš 1974 SLO Hervis klub 00:19:44 C/1
5 1643 Petrič Jure 2004 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 00:19:45 A/4
6 1822 Višnar Alen 2001 SLO 00:20:16 A/5
7 1600 Vitulič Jure 2000 SLO ŠD Tek je lek 00:20:36 A/6
8 1599 Selan Žiga 1998 SLO ŠD Tek je lek 00:20:39 A/7
9 1694 Plavčak  Martin 1987 SLO 00:20:42 B/1
10 1513 Mesarič Gorazd 1978 SLO Unior skupina 00:20:44 C/2
11 1642 Jelenko Tilen 2004 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 00:20:52 A/8
12 1802 Korošec Žiga 2004 SLO 00:21:24 A/9
13 1639 Gobec Žiga 2004 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 00:21:36 A/10
14 1749 Hölzl Tomaž 1967 SLO 00:21:40 D/1
15 1638 Krošl Bor 2004 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 00:21:50 A/11
16 1624 Jerič Tian 2003 SLO ŠD GKN ZREČE 00:21:52 A/12
17 1395 Črešnar Boris 1985 SLO Ksimonfit 00:21:55 B/2
18 1311 Krajnc Gaj 2002 SLO Baumüller Dravinja 00:22:12 A/13
19 1775 Lapajne Marko 1964 SLO 00:22:24 D/2
20 1692 Veršnik Franc 1965 SLO 00:22:41 D/3
20 1784 Klakočar Zdenko 1980 SLO Hervis klub 00:22:41 B/3
22 1728 Horvat Aleš 1982 SLO Hervis klub 00:22:46 B/4
23 1697 Baumkirher  Marko 1979 SLO Hervis klub 00:22:52 C/3
24 1840 Dizdarević Adis 1991 SLO Baumüller Dravinja 00:22:54 A/14
25 1750 Podgrajšek Mitja 1982 SLO 00:23:24 B/5
26 1315 Bezovnik Matej 1981 SLO Baumüller Dravinja 00:23:31 B/6
27 1723 Ajdnik Mišo 1980 SLO 00:23:34 B/7
28 1778 Palir Miran 1979 SLO Hervis klub 00:23:39 C/4
29 1353 Jevšenak Kevin 1993 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:23:44 A/15
30 1326 Dizdarević Ajdin 1995 SLO Baumüller Dravinja 00:23:45 A/16
31 1813 Farkaš Luka 2000 SLO 00:23:50 A/17
32 1644 Arzenak Matevž 2004 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 00:23:58 A/18
33 1521 Založnik Iztok 1975 SLO Unior skupina 00:24:10 C/5
34 1829 Podkrajšek Klemen 1989 SLO 00:24:16 B/8
35 1616 Rupnik Damjan 1984 SLO ŠD GKN ZREČE 00:24:25 B/9
36 1523 Črešnar Pirmož 1994 SLO Unior skupina 00:24:26 A/19
37 1324 Skaza Timotej 1996 SLO Baumüller Dravinja 00:24:27 A/20
38 1539 Kvar Žiga 1991 SLO 00:24:31 A/21
39 1726 Koc Matic 1985 SLO 00:24:34 B/10
40 1782 Golouh Denis 1988 SLO 00:24:38 B/11
41 1322 Plankelj Tomaž 1988 SLO Baumüller Dravinja 00:24:41 B/12
42 1308 Zolar Gašper 1992 SLO Konus Konex 00:24:43 A/22
43 1515 Založnik Franc 1963 SLO Unior skupina 00:24:44 D/4
44 1518 Figek Tadej 1975 SLO Unior skupina 00:24:59 C/6
45 1651 Kokol Klemen 1997 SLO Ansambel Banovšek 00:25:07 A/23
46 1793 Jeromel Gregor 1994 SLO Hervis klub 00:25:11 A/24
46 1363 Letonja Robert 1973 SLO Športno društvo J&U fit 00:25:11 C/7
48 1574 Repnik Žan Tjaš 2004 SLO Tiskarna Petrič 00:25:17 A/25
49 1787 Sešel Franc 1967 SLO 00:25:26 D/5
50 1327 Skerbiš Tadej 1987 SLO Baumüller Dravinja 00:25:31 B/13
51 1768 Šerak Jernej 1985 SLO 00:25:36 B/14
52 1559 Vodovnik Matjaž 1982 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:25:37 B/15
53 1509 Gorjup Sergej 1982 SLO Unior skupina 00:25:45 B/16
54 1452 Gosak Bogomir 1979 SLO Pohorski svizci 00:25:46 C/8
55 1451 Gosak Gregor 1977 SLO Pohorski svizci 00:25:48 C/9
56 1548 Furman Zoran 1982 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:25:50 B/17
57 1365 Stanovnik Izidor 1973 SLO Gabrovlje migajo 00:25:51 C/10
57 1366 Lampreht Jernej 1992 SLO Gabrovlje migajo 00:25:51 A/26
59 1846 Karba Kristjan 1991 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:25:52 A/27
60 1715 Ribič Vito 1986 SLO 00:25:54 B/18
61 1524 Korošec Luka 1999 SLO Unior skupina 00:26:02 A/28
62 1722 Godec Domen 1989 SLO 00:26:14 B/19
63 1342 Kotnik Sergej 1994 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:26:19 A/29
64 1736 Jernejčič  Primož 2003 SLO 00:26:22 A/30
65 1806 Farkaš Miha 2003 SLO 00:26:28 A/31
66 1842 Sotelšek Peter 1975 SLO Hervis klub 00:26:32 C/11
67 1794 Bevc  Aleš 1984 SLO Hervis klub 00:26:38 B/20
67 1795 Bevc  Matjaž 1982 SLO Hervis klub 00:26:38 B/20
69 1821 Gole Dejan 1967 SLO 00:26:39 D/6
70 1517 Napotnik Jernej 1996 SLO Unior skupina 00:26:41 A/32
71 1514 Prezelj Matic 1988 SLO Unior skupina 00:26:44 B/22
71 1686 Arlič Janez 1962 SLO 00:26:44 D/7
73 1492 Zupan Ivan 1958 SLO Gamsi Celjski 00:26:46 E/1
74 1325 Gaber Damjan 1982 SLO Baumüller Dravinja 00:26:50 B/23
75 1645 Kričaj Jakob 2002 SLO OŠ Pod goro 00:26:53 A/33
76 1500 Hvalec Marijan 1954 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:26:55 E/2
77 1519 Hren Jože 1985 SLO Unior skupina 00:27:00 B/24
78 1317 Leskovar Gašper 2001 SLO Baumüller Dravinja 00:27:02 A/34
79 1332 Zupančič Janez 1990 SLO Baumüller Dravinja 00:27:06 A/35
80 1727 Kramaršič Ernest 1967 SLO 00:27:14 D/8
81 1546 Zlodej Arih Žan 1994 SLO Isokon d.o.o. 00:27:15 A/36
81 1335 Petek Tadej 1997 SLO Baumüller Dravinja 00:27:15 A/36
83 1426 Stramšek Kristjan 1995 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:27:19 A/38
84 1594 Vetrih Tadej 1983 SLO ŠPRICER 00:27:20 B/25
85 1753 Klancar Roman 1952 SLO 00:27:22 E/3
86 320 Hrastar Kristijan 1975 SLO ŠKD Zadružnik 00:27:29 C/12
87 1810 Zajšek Robert 1973 SLO Hervis klub 00:27:31 C/13
88 1320 Kalajdži Muhamed 1993 SLO Baumüller Dravinja 00:27:35 A/39
89 1628 Mokotar Andrej 1972 SLO OPLAST 00:27:37 C/14
90 1763 Breznik Nikolaj 1973 SLO 00:27:39 C/15
90 1417 Drame Rok 2002 SLO Ksimonfit 00:27:39 A/40
90 1316 Leskovar Ivan 1963 SLO Baumüller Dravinja 00:27:39 D/9
93 1677 Zajc Tomaž 1978 SLO 00:27:42 C/16
94 1838 Selčan Andrej 1979 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:27:46 C/17
95 1849 Horvat Blaž 1990 SLO 00:27:47 A/41
95 1307 Založnik Emil 1960 SLO Konus Konex 00:27:47 D/10
97 1618 Urlep Marcel 2004 SLO ŠD GKN ZREČE 00:27:50 A/42
97 1850 Pintarič Jože 1974 SLO 00:27:50 C/18
97 1570 Mrzdovnik Peter 1973 SLO Tiskarna Petrič 00:27:50 C/18
100 1333 Lupše Denis 1990 SLO Baumüller Dravinja 00:27:57 A/43
101 1835 Dremšak Tlan 2002 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:28:02 A/44
101 1828 Dremšak Mario 1983 SLO DMSBZT 00:28:02 B/26
103 1655 Adamlje Miha 1980 SLO 00:28:03 B/27
104 1455 Šporar Tomaž 1979 SLO ECOTIP 00:28:06 C/20
105 1336 Flakus Sašo 1990 SLO Baumüller Dravinja 00:28:14 A/45
106 1834 Zdolšek Rok 1991 SLO MAROVT 00:28:15 A/46
107 1712 Marguč Luka 1984 SLO Hervis klub 00:28:22 B/28
108 1511 Iršič Marjan 1968 SLO Unior skupina 00:28:24 D/11
109 1323 Ferme Gregor 1991 SLO Baumüller Dravinja 00:28:26 A/47
110 1615 Jurič Denis 1993 SLO ŠD GKN ZREČE 00:29:05 A/48
111 1544 Falnoga Martin 1992 SLO Isokon d.o.o. 00:29:06 A/49
112 1538 Krajnc Denis 1988 SLO Isokon d.o.o. 00:29:12 B/29
113 1759 Gorenak Darjan 1982 SLO Hervis klub 00:29:18 B/30
114 1364 Hren Primož 1992 SLO Gabrovlje migajo 00:29:23 A/50
115 1328 Muheljić Mirzet 1984 SLO Baumüller Dravinja 00:29:31 B/31
116 1623 Matavž Aleš 1975 SLO ŠD GKN ZREČE 00:29:32 C/21
117 1489 Bevc Anže 2004 SLO Gamsi Celjski 00:29:34 A/51
118 1488 Bevc Jurij 2004 SLO Gamsi Celjski 00:29:44 A/52
118 1745 Kmetec Boris 1974 SLO 00:29:44 C/22
120 1737 Šadl Marcel 1977 SLO 00:29:45 C/23
121 1512 Hohler Tomaž 1996 SLO Unior skupina 00:29:51 A/53
122 1665 Košir Boštjan 1977 SLO 00:30:03 C/24
123 1725 Kotnik Žiga 1993 SLO Hervis klub 00:30:06 A/54
124 1567 Kravanja Gabriel 1979 SLO Tiskarna Petrič 00:30:08 C/25
125 1774 Preželj Dušan 1951 SLO Hervis klub 00:30:13 E/4
126 1595 Blazinšek Iztok 1984 SLO ŠPRICER 00:30:20 B/32
127 1587 Šrekl Matjaž 1975 SLO RADIO ROGLA 00:30:26 C/26
128 1592 Kmetec Tim 1996 SLO Tehnokom klimatizacija 00:30:34 A/55
129 1591 Kozel Matic 2001 SLO Tehnokom klimatizacija 00:30:35 A/56
130 1339 Magdalenić Tomislav 1991 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:30:36 A/57
131 1402 Žerdoner Marjan 1977 SLO Ksimonfit 00:30:38 C/27
131 1341 Belak Boštjan 1986 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:30:38 B/33
133 1429 Mernik Andraž 1995 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:30:39 A/58
134 1534 Korošec Marjan 1973 SLO Isokon d.o.o. 00:30:52 C/28
135 1656 Depolli Matjaž 1980 SLO 00:30:59 B/34
136 1580 Gregorčič Damjan 1973 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:31:08 C/29
137 1543 Gorinšek Primož 1970 SLO Isokon d.o.o. 00:31:22 C/30
138 1683 Železnik Marko 1988 SLO 00:31:26 B/35
139 1499 Jeromel Gorazd 1966 SLO ŠD Elektro Celje 00:31:33 D/12
140 1516 Ravničan Jože 1977 SLO Unior skupina 00:31:39 C/31
141 1442 Pelc Matej 1980 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:31:49 B/36
142 1577 Marčinkovič Peter 1986 SLO Tiskarna Petrič 00:31:54 B/37
142 1571 Sekol Domen 1991 SLO Tiskarna Petrič 00:31:54 A/59
144 1827 Krančan Robin 1983 SLO 00:32:01 B/38
145 1601 Repnik Igor 1978 SLO Hervis klub 00:32:02 C/32
146 1817 Glinšek Aleksander 1974 SLO Hervis klub 00:32:05 C/33
147 1776 Šironjič Darko 1974 SLO Hervis klub 00:32:10 C/34
147 1303 Skrbinšek Sandi 1990 SLO Konus Konex 00:32:10 A/60
149 1498 Repnik Darko 1962 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:32:11 D/13
150 1597 Vanček Alen 1994 SLO ŠPRICER 00:32:18 A/61
151 1799 Gobec Vlado 1963 SLO 00:32:19 D/14
152 1684 Veselič Zlatko 1955 SLO 00:32:25 E/5
153 1707 Pulko Franci 1979 SLO 00:32:44 C/35
154 1720 Obner Egon 1980 SLO 00:32:53 B/39
155 1603 Geiser Boštjan 1978 SLO Hervis klub 00:32:55 C/36
156 1622 Rozman Robert 1981 SLO ŠD GKN ZREČE 00:33:45 B/40
157 1568 Leskovar Matjaž 1980 SLO Tiskarna Petrič 00:34:04 B/41
158 1440 Dundek Tomaž 1984 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:35:56 B/42
159 1689 Vitrih Ivan 1952 SLO 00:36:20 E/6
160 1477 Golčman Luka 2001 SLO Gamsi Celjski 00:36:22 A/62
161 1844 Cerkvenik Matej 1979 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:36:26 C/37
162 1438 Škodnik Matej 1981 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:37:04 B/43
163 1448 Bobik Filip 2002 SLO Pohorski svizci 00:38:25 A/63
164 1428 Žerjav Vinko 1990 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:39:11 A/64
165 1772 Kosi Aljoša 1980 SLO 00:40:34 B/44
166 1393 Koffi Yao Simon 1982 SLO Ksimonfit 00:42:35 B/45
167 1483 Pajk Luka 2004 SLO Gamsi Celjski 00:49:30 A/65
168 1482 Pajk Maj 2004 SLO Gamsi Celjski 00:49:32 A/66

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

5Z – 5 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place. Št. / No. Priimek ime / Surname Name LR / BY Država / Country Klub / Club 5 km K/#
1 1714 Gorčan Andreja 1987 SLO Hervis klub 00:20:09 B/1
2 1710 Žakelj Alenka 1988 SLO 00:20:18 B/2
3 1824 Artnak Neža 2000 SLO 00:23:01 A/1
4 1754 Gornjak Tamara 1984 SLO Hervis klub 00:23:15 B/3
5 1693 Gošnjak Tanja 1998 SLO Hervis klub 00:23:20 A/2
6 1572 Pretnar Eva 1994 SLO Tiskarna Petrič 00:23:40 A/3
7 1779 Dobrotinšek Anita 1975 SLO Hervis klub 00:23:43 C/1
8 1702 Cehtl Brigita 1966 SLO 00:23:59 D/1
9 1756 Novak Dobaj  Mateja 1977 SLO Hervis klub 00:24:10 C/2
10 1432 Matijec Erika 1985 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:24:27 B/4
11 1758 Verlič Špela 1983 SLO Hervis klub 00:24:34 B/5
12 1682 Vetrih Patricija 1992 SLO 00:24:40 A/4
13 1398 Drofenik Natalija 1984 SLO Ksimonfit 00:24:41 B/6
14 1764 Štrok Breda 1966 SLO 00:25:09 D/2
15 1637 Vodopivec Fiona 2004 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 00:25:10 A/5
15 1399 Krumpak  Petra 1983 SLO Ksimonfit 00:25:10 B/7
17 1752 Plavčak Jasmina 1985 SLO Hervis klub 00:25:28 B/8
18 1403 Gabron Nina Klavdija 1979 SLO Ksimonfit 00:25:29 C/3
19 1690 Trbovc Olga 1984 SLO Hervis klub 00:25:36 B/9
20 1678 Šnajder Tjaša 1985 SLO 00:25:40 B/10
21 1468 Skok Kosmač Alja 1987 SLO ECOTIP 00:25:48 B/11
22 1719 Burgar Janja 2003 SLO 00:25:49 A/6
23 1704 Fidler Barbara 1993 SLO Hervis klub 00:26:07 A/7
24 1748 Blažič Vesna 1983 SLO Hervis klub 00:26:30 B/12
24 1751 Gomboc Sonja 1976 SLO Hervis klub 00:26:30 C/4
26 1640 Boldin Aleksandra 1972 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 00:26:42 C/5
27 1369 Stanovnik Nataša 1976 SLO Gabrovlje migajo 00:26:45 C/6
28 1444 Sukič Ines 1986 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:26:46 B/13
29 1687 Arlič Marjana 1962 SLO 00:26:47 D/3
30 1421 Zlodej Claudia 1996 SLO Ksimonfit 00:26:51 A/8
31 1629 Gregorc Klavdija 1975 SLO OPLAST 00:26:53 C/7
32 1372 Kalšek Simona 1974 SLO Gabrovlje migajo 00:27:04 C/8
33 1798 Drčar Kukovič Urška 1974 SLO 00:27:08 C/9
34 1732 Štefane Zdenka 1965 SLO Hervis klub 00:27:13 D/4
35 1473 Kokljič Urška 1985 SLO ECOTIP 00:27:23 B/14
36 1636 Dukarič Maša 1988 SLO TEAM SSI Schaefer 00:27:25 B/15
37 1845 Bračič Maja 1983 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:27:30 B/16
37 1447 Bobik Lidija 1978 SLO Pohorski svizci 00:27:30 C/10
39 1329 Krajnc Vesna 1972 SLO Baumüller Dravinja 00:27:31 C/11
40 1843 Olenšek Barbara 1977 SLO 00:27:47 C/12
40 1578 Mrzdovnik Tara 2001 SLO Tiskarna Petrič 00:27:47 A/9
42 1670 Šloser Klavdija 1981 SLO 00:27:48 B/17
43 1617 Urlep Sara 2002 SLO ŠD GKN ZREČE 00:27:49 A/10
44 1657 Železnik Zdenka 1978 SLO 00:27:50 C/13
45 1340 Črešnar Janja 1987 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:27:57 B/18
46 1302 Vrčkovnik Hrastovšek Andreja 1980 SLO Konus Konex 00:27:59 B/19
47 1841 Pendre Katja 1982 SLO 00:28:03 B/20
47 1496 Kračun Teja 1986 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:28:03 B/20
47 1792 Gajšek Mojca 1986 SLO 00:28:03 B/20
50 1437 Lubej Tamara 1995 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:28:04 A/11
51 1701 Tomažič Sara 1995 SLO 00:28:07 A/12
51 1765 Špes Maša 1995 SLO 00:28:07 A/12
53 1490 Strmšek Anica 1973 SLO Gamsi Celjski 00:28:09 C/14
54 1502 Tkalčič Lana 2003 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:28:12 A/14
55 1318 Rodošek Mateja 1980 SLO Baumüller Dravinja 00:28:14 B/23
56 1593 Krošlin Majda 1956 SLO ŠPRICER 00:28:15 E/1
57 1508 Frangež Klara 1979 SLO Unior skupina 00:28:20 C/15
57 1493 Prosenak Vlasta 1971 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:28:20 C/15
59 1419 Pažon Simona 1970 SLO Ksimonfit 00:28:21 C/17
60 1711 Marguč Romana 1989 SLO Hervis klub 00:28:22 B/24
61 1746 Hren Natalija 1985 SLO 00:28:34 B/25
61 1816 Valant Alenka 1971 SLO 00:28:34 C/18
63 1436 Strmšek Alenka 1976 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:28:37 C/19
64 1312 Skaza Jožica 1975 SLO Baumüller Dravinja 00:28:38 C/20
65 1549 Arzenšek Lucija 1984 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:28:47 B/26
66 1309 Fijavž Maruša 1988 SLO Konus Konex 00:28:52 B/27
67 1349 Ravničan Martina 1966 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:28:53 D/5
68 1664 Lovrenčič Sabina 1985 SLO 00:28:58 B/28
69 1391 Šramel Doroteja 1989 SLO Ksimonfit 00:29:00 B/29
69 1769 Zupan Milka 1957 SLO Hervis klub 00:29:00 E/2
71 1405 Križanec Dunja 1986 SLO Ksimonfit 00:29:03 B/30
72 1382 Pelko Alenka 1980 SLO Ksimonfit 00:29:04 B/31
72 1833 Šobota Dijana 1989 SLO Ho’t’spital 00:29:04 B/31
74 1557 Uršnik Mojca 1965 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:29:05 D/6
75 1386 Antlej Ivana 1984 CRO Ksimonfit 00:29:06 B/33
76 1836 Kolarič Mateja 1973 SLO Hervis klub 00:29:12 C/21
77 1378 Pšeničnik Alenka 1978 SLO Gabrovlje migajo 00:29:16 C/22
78 1653 Kokol Neza 2002 SLO Ansambel Banovšek 00:29:19 A/15
79 1847 Jurak Anica 1951 SLO Vzajemna Bejbe 00:29:20 E/3
80 1368 Križančič Tina 2001 SLO Gabrovlje migajo 00:29:22 A/16
80 1454 Retuznik Lucija 1990 SLO Pohorski svizci 00:29:22 A/16
82 1401 Cehner Žerdoner Klaudija 1981 SLO Ksimonfit 00:29:25 B/34
82 1306 Videčnik Stanka 1980 SLO Konus Konex 00:29:25 B/34
84 1533 Pučnik Tina 1998 SLO Isokon d.o.o. 00:29:27 A/18
84 1351 Črešnar Karolina 1967 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:29:27 D/7
86 1425 Operčkal Valerija 1985 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:29:33 B/36
87 1837 Čuš Lah Karin 1976 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:29:37 C/23
88 1742 Zlodej Metka 1968 SLO 00:29:44 D/8
89 1654 Podlesnik Petra 1982 SLO 00:29:47 B/37
90 1699 Frešer Mojca 1976 SLO Hervis klub 00:29:48 C/24
90 1418 Šket Mojca 1978 SLO Ksimonfit 00:29:48 C/24
92 1471 Mauh Zlatka 1977 SLO 00:29:52 C/26
92 1304 Ružički Jasna 1977 SLO Konus Konex 00:29:52 C/26
94 1668 Černec Milojka 1958 SLO 00:29:53 E/4
95 1556 Reberčnik Urška 1970 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:29:54 C/28
96 1785 Grujić Nadja 1986 SLO Hervis klub 00:29:56 B/38
97 1501 Rap Simona 1969 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:29:58 D/9
98 1367 Očko Sonja 1976 SLO Gabrovlje migajo 00:29:59 C/29
99 1609 Guzelj Katja 1984 SLO LA – AQUA 00:30:02 B/39
99 1666 Bradeško Maja 1987 SLO 00:30:02 B/39
101 1583 Novak Andreja 1980 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:30:07 B/41
101 1343 Korotaj Katrin 1989 SLO 00:30:07 B/41
101 1819 Ferlinc Krašovic Nataša 1974 SLO Hervis klub 00:30:07 C/30
104 1526 Krančan Simona 1972 SLO Unior skupina 00:30:08 C/31
105 1584 Založnik  Tatjana 1973 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:30:12 C/32
106 1542 Njivar Jožica 1963 SLO Isokon d.o.o. 00:30:16 D/10
107 1478 Urlep Adriana 1980 SLO Gamsi Celjski 00:30:17 B/43
108 1400 Mikša Anja 1984 CRO Ksimonfit 00:30:18 B/44
108 1596 Leskovar Simona 1973 SLO ŠPRICER 00:30:18 C/33
108 1412 Halužan Tanja 1974 SLO Ksimonfit 00:30:18 C/33
111 1757 Rožič Aleksandra 1982 SLO ŠPRICER 00:30:22 B/45
112 1495 Pukl Anita 1973 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:30:25 C/35
113 1590 Gajšek Darja 1989 SLO RADIO ROGLA 00:30:27 B/46
114 1705 Pušnik Petra 1981 SLO Hervis klub 00:30:28 B/47
114 1407 Metličar Jožica 1989 SLO Ksimonfit 00:30:28 B/47
116 1691 Varšek Staša 1980 SLO Hervis klub 00:30:29 B/49
117 1330 Vodovnik Barbara 1985 SLO Baumüller Dravinja 00:30:33 B/50
118 1610 Bračič Katarina 1962 SLO LA – AQUA 00:30:35 D/11
119 1350  Belak Urška 1990 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:30:37 A/19
120 1818 Tot Vešligaj Kristina 1992 SLO 00:30:38 A/20
120 1805 Kužner  Tina 1985 SLO 00:30:38 B/51
122 1602 Repnik Katja 1985 SLO Hervis klub 00:30:40 B/52
122 1443 Pelc Sara 2003 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:30:40 A/21
124 1626 Aman Romana 1977 SLO ŠD GKN ZREČE 00:30:43 C/36
125 1379 Kovačec Mateja 1991 SLO Gabrovlje migajo 00:30:44 A/22
126 1445 Retuznik Damijana 1971 SLO Pohorski svizci 00:30:46 C/37
126 1459 Kobale Magdalena 1970 SLO ECOTIP 00:30:46 C/37
128 1537 Ambrož Lucija 1974 SLO Isokon d.o.o. 00:30:53 C/39
129 1422 Breznik Natalija 1984 SLO Ksimonfit 00:30:57 B/53
130 1457 Pristovnik Laura 1976 SLO ECOTIP 00:31:02 C/40
131 1791 Podkubovšek Laura 1996 SLO Hervis klub 00:31:08 A/23
132 1790 Glažer  Tejka 1986 SLO Hervis klub 00:31:09 B/54
133 1439 Čeh Polona 1992 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:31:16 A/24
134 1397 Anderluh Anja 1995 SLO Ksimonfit 00:31:20 A/25
135 1361 Letonja Vučič Andreja 1968 SLO Športno društvo J&U fit 00:31:21 D/12
136 1472 Kobale Valerija 1992 SLO ECOTIP 00:31:24 A/26
137 1605 Kumer Patricija 1996 SLO MAROVT 00:31:25 A/27
137 1606 Očko Živa 1996 SLO MAROVT 00:31:25 A/27
139 1562 Bačič Branka 1970 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:31:26 C/41
140 1724 Hribernik Simona 1975 SLO 00:31:27 C/42
141 1709 Podbregar Janja 1982 SLO Hervis klub 00:31:28 B/55
142 1300 Brdnik Tadeja 1977 SLO Konus Konex 00:31:32 C/43
143 1735 Weber Maja 1972 SLO 00:31:33 C/44
144 1381 Špiljak Suzana 1971 SLO Ksimonfit 00:31:34 C/45
145 1811 Motaln Andreja 1986 SLO 00:31:35 B/56
146 1359 Pesek Vesna 1983 SLO Športno društvo J&U fit 00:31:37 B/57
146 1370 Napotnik Bojana 1972 SLO Gabrovlje migajo 00:31:37 C/46
148 1433 Ambrož Lidija 1970 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:31:42 C/47
149 1321 Kodrič Vesna 1984 SLO Baumüller Dravinja 00:31:45 B/58
150 1773 Guzej Urška 1979 SLO Hervis klub 00:31:49 C/48
151 1747 Kukovec Maja 1984 SLO 00:31:53 B/59
152 1767 Šerak Mojca 1986 SLO 00:31:54 B/60
153 1461 Potisk Valerija 1977 SLO ECOTIP 00:31:55 C/49
153 1462 Ložak Simona 1973 SLO ECOTIP 00:31:55 C/49
155 1761 Petrovič Irena 1966 SLO Hervis klub 00:31:56 D/13
156 1414 Drame Slavica 1980 SLO Ksimonfit 00:31:58 B/61
157 1755 Trnovsek Maja 1982 SLO 00:31:59 B/62
158 1823 Terner Martina 1984 SLO 00:32:00 B/63
159 1520 Sirc Nataša 1972 SLO Unior skupina 00:32:01 C/51
159 1826 Sirc Rebeka 1992 SLO 00:32:01 A/29
161 1631 Breg Valerija 1980 SLO TEAM SSI Schaefer 00:32:02 B/64
162 1491 Iskrač Klavdija 1993 SLO Gamsi Celjski 00:32:03 A/30
163 1760 Pesjak Janja 1986 SLO Hervis klub 00:32:06 B/65
164 1716 Furman Sandra 1981 SLO 00:32:09 B/66
165 1630 Pučnik Polona 1978 SLO OPLAST 00:32:10 C/52
166 1721 Vouk Nina 1982 SLO 00:32:12 B/67
167 1733 Šef Ksenja 1978 SLO 00:32:14 C/53
168 1734 Bek Janja 1978 SLO 00:32:15 C/54
169 1695 Lavbič Tjaša 1984 SLO 00:32:16 B/68
170 1696 Grosek Nina 1983 SLO 00:32:17 B/69
171 1314 Kožuh Janja 1982 SLO Baumüller Dravinja 00:32:18 B/70
172 1588 Trunkl Barbara 1972 SLO RADIO ROGLA 00:32:25 C/55
172 1589 Gačnikar Jasna 1969 SLO RADIO ROGLA 00:32:25 D/14
174 1658 Repolusk Gojčič Jasmina 1978 SLO 00:32:26 C/56
175 1487 Bevc Lara 2004 SLO Gamsi Celjski 00:32:29 A/31
176 1484 Robačer Martina 1973 SLO Gamsi Celjski 00:32:30 C/57
177 1780 Lapajne Ani 1967 SLO 00:32:32 D/15
178 1633 Korošec Aleksandra 1982 SLO TEAM SSI Schaefer 00:32:34 B/71
179 1708 Komerički Kotnik Lea 1981 SLO 00:32:35 B/72
179 1718 Gardič Oset Barbara 1976 SLO 00:32:35 C/58
179 1797 Gračner Špela 1995 SLO Hervis klub 00:32:35 A/32
179 1809 Kolar Mateja 1991 SLO Hervis klub 00:32:35 A/32
183 1808 Kolar Jasmina 1989 SLO Hervis klub 00:32:36 B/73
184 1344 Kotnik Jožica 1966 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:32:38 D/16
185 1652 Kokol Urska 2001 SLO Ansambel Banovšek 00:32:39 A/34
185 1579 Krivokapić Sara 1997 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:32:39 A/34
187 1621 Preložnik Natalija 1976 SLO ŠD GKN ZREČE 00:32:40 C/59
188 1441 Kaučič Karmen 1979 SLO Fitness&Cofee Radenci 00:32:46 C/60
189 1783 Tot Petra 1985 SLO 00:32:48 B/74
189 1661 Lipuš Laura 1995 SLO 00:32:48 A/36
191 1479 Obrul Alenka 1971 SLO Gamsi Celjski 00:32:51 C/61
192 1480 Vodončnik Alenka 1969 SLO Gamsi Celjski 00:32:52 D/17
193 1762 Šramel Špela 1991 SLO Hervis klub 00:32:54 A/37
194 1604 Mesiček Anja 1995 SLO Hervis klub 00:32:55 A/38
194 1373 Ložak Eva 1998 SLO Gabrovlje migajo 00:32:55 A/38
194 1541 Kaukler* Polona 1978 SLO Isokon d.o.o. 00:32:55 C/62
194 1540 Deželak Mojca 1984 SLO Isokon d.o.o. 00:32:55 B/75
198 1777 Gorinšek Aleksandra 1975 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:32:56 C/63
198 1650 Leskovar  Dasa 2000 SLO Ansambel Banovšek 00:32:56 A/40
200 1558 Bobnar Zvonka 1974 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:33:01 C/64
200 1781 Adamič Suzana 1972 SLO 00:33:01 C/64
200 1804 Narobe Petra 1975 SLO 00:33:01 C/64
203 1529 Kobal Havliček Miša 1981 SLO Ho’t’spital 00:33:09 B/76
204 1383 Pušaver Sandra 1989 SLO Ksimonfit 00:33:11 B/77
205 1424 Hribernik Emilija 1985 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:33:12 B/78
205 1431 Zorko Renata 1984 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:33:12 B/78
205 1815 Krajnc Kosar Natasa 1981 SLO 00:33:12 B/78
208 1635 Brezovnik Petra 1983 SLO TEAM SSI Schaefer 00:33:13 B/81
209 1389 Kubale Patricija 1991 SLO Ksimonfit 00:33:15 A/41
210 1814 Šram Darroch Nataša 1979 SLO 00:33:17 C/67
211 1360 Marovt Petra 1971 SLO Športno društvo J&U fit 00:33:18 C/68
212 1354 Bornšek Saša 1972 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:33:21 C/69
213 1685 Čeh Anka 1966 SLO 00:33:26 D/18
214 1632 Vrešak Sabina 1970 SLO TEAM SSI Schaefer 00:33:31 C/70
214 1380 Pajek Amanda 1976 SLO Ksimonfit 00:33:31 C/70
214 1413 Smole Maja 1979 SLO Ksimonfit 00:33:31 C/70
217 1796 Preglau Borko Nataša 1979 SLO 00:33:43 C/73
217 1494 Marčinković Monika 1987 SLO Vrtec Slovenske Konjice 00:33:43 B/82
217 1660 Rasperger Vesna 1982 SLO 00:33:43 B/82
220 1627 Kralj Tanja 1977 SLO ŠD GKN ZREČE 00:33:46 C/74
221 1672 Lozar Breda 1983 SLO 00:33:47 B/84
222 1394 Zdrčnik Nina 1980 SLO Ksimonfit 00:33:49 B/85
223 1474 Ramšak Mojca 1950 SLO Vzajemna Bejbe 00:33:53 E/5
224 1848 Petek Tatjana 1968 SLO Vzajemna Bejbe 00:34:03 D/19
225 1569 Žurej Tamara 1995 SLO Tiskarna Petrič 00:34:04 A/42
225 1575 Gračner Karmen 1988 SLO Tiskarna Petrič 00:34:04 B/86
225 1576 Medved Karmen 1982 SLO Tiskarna Petrič 00:34:04 B/86
228 1554 Velenjšek Leskovšek Alenka 1971 SLO DMSBZT 00:34:06 C/75
228 1305 Ošina Karolina 1977 SLO Konus Konex 00:34:06 C/75
230 1357 Perkuš Staša 1983 SLO Športno društvo J&U fit 00:34:07 B/88
231 1371 Kolar Kaja 1998 SLO Gabrovlje migajo 00:34:19 A/43
231 1374 Fijavž Maruša 1998 SLO Gabrovlje migajo 00:34:19 A/43
233 1348 Ravničan Manja 1993 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:34:20 A/45
233 1560 Vodovnik Jožica 1962 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:34:20 D/20
233 1553 Jazbinšek Iva 1966 SLO DMSBZT 00:34:20 D/20
236 1730 Divjak Marika 1976 SLO 00:34:25 C/77
237 1582 Audič Tamara 1979 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:34:28 C/78
237 1586 Podkrižnik Kaja 1992 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:34:28 A/46
239 1581 Lašič Jerneja 1979 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:34:29 C/79
240 1831 Boček Natalija 1988 SLO Isokon d.o.o. 00:34:31 B/89
241 1352 Somrak Tadeja 1988 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:34:34 B/90
242 1800 Brdnik Urša 1991 SLO 00:34:45 A/47
242 1801 Dobnik Monja 1991 SLO 00:34:45 A/47
242 1551 Kremžar Anica 1955 SLO DMSBZT 00:34:45 E/6
245 1464 Grm Valerija 1989 SLO ECOTIP 00:34:47 B/91
246 1555 Podčedenšek Ema 1969 SLO DMSBZT 00:34:50 D/22
247 1449 Fridrih Jožica 1981 SLO Pohorski svizci 00:34:52 B/92
247 1450 Fridrih Gosak Irena 1978 SLO Pohorski svizci 00:34:52 C/80
249 1476 Marinko Irena 1954 SLO Mdgn Slovenske Konjice 00:34:53 E/7
250 1545 Bobik Aleksandra 1994 SLO Isokon d.o.o. 00:34:57 A/49
251 1812 Dagtekin Mirt Esra 1991 SLO 00:34:58 A/50
251 1566 Zidanšek Ana 1983 SLO Tiskarna Petrič 00:34:58 B/93
253 1552 Kraševic Marinka 1948 SLO DMSBZT 00:35:03 E/8
254 1766 Košič Helena 1968 SLO Hervis klub 00:35:04 D/23
255 1675 Jug Tjaša 1996 SLO 00:35:11 A/51
255 1547 Kolar Mateja 1985 SLO Isokon d.o.o. 00:35:11 B/94
257 1741 Jager Jožica 1948 SLO 00:35:13 E/9
258 1532 Čatak Mateja 1979 SLO Ho’t’spital 00:35:22 C/81
259 1625 Kotnik Magdalena 1971 SLO ŠD GKN ZREČE 00:35:24 C/82
260 1667 Jurič Štefka 1975 SLO 00:35:30 C/83
261 1676 Klokočovnik Maja 1984 SLO 00:35:31 B/95
262 1739 Bezensek Nadja 1984 SLO 00:35:32 B/96
263 1463 Vrhovšek Manica 1972 SLO ECOTIP 00:35:33 C/84
264 1564 Mahorič Mateja 1976 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:35:40 C/85
265 1362 Rojko Jasna 1983 SLO Športno društvo J&U fit 00:35:44 B/97
265 1573 Repnik Danijela 1963 SLO Tiskarna Petrič 00:35:44 D/24
267 1825 Dobovšek Katja 1984 SLO 00:35:49 B/98
268 1634 Meško Mirjam 1972 SLO TEAM SSI Schaefer 00:35:52 C/86
269 1356 Ravnjak Sneša 1976 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:35:55 C/87
270 1788 Šironjić Alenka 1972 SLO Hervis klub 00:36:01 C/88
271 1375 Kotnik Monika 1998 SLO Gabrovlje migajo 00:36:06 A/52
272 1376 Kotnik Andreja 1988 SLO Gabrovlje migajo 00:36:07 B/99
273 1301 Krhlanko Branka 1978 SLO Konus Konex 00:36:12 C/89
274 1613 Furman Lidija 1977 SLO ŠD GKN ZREČE 00:36:14 C/90
274 1612 Merlak Melita 1988 SLO ŠD GKN ZREČE 00:36:14 B/100
276 1620 Jerič Maja 1981 SLO ŠD GKN ZREČE 00:36:15 B/101
276 1430 Poznič Sara 1992 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:36:15 A/53
278 1530 Banfi Ljiljana 1964 SLO Ho’t’spital 00:36:18 D/25
279 1565 Kralj Sabina 1989 SLO Športno društvo Elektro Maribor 00:36:25 B/102
280 1392 Spudić Koffi Doris 1979 SLO Ksimonfit 00:36:32 C/91
281 1659 Simrajh Lojzka 1984 SLO 00:36:58 B/103
282 1504 Podgrajšek Janja 1985 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:37:01 B/104
283 1331 Centrih Lea 1985 SLO Baumüller Dravinja 00:37:11 B/105
284 321 Zupan Špela 1991 SLO ŠKD Zadružnik 00:37:18 A/54
285 1830 Ljubič Jasna 1997 SLO Isokon d.o.o. 00:37:20 A/55
286 1770 Zagomilšek Anja 1980 SLO Hervis klub 00:37:27 B/106
287 1470 Petauer Andreja 1969 SLO ECOTIP 00:37:31 D/26
288 1456 Brumec Jožica 1966 SLO ECOTIP 00:37:32 D/27
288 1458 Hrovat Nataša 1977 SLO ECOTIP 00:37:32 C/92
290 1466 Imamović Belma 1976 SLO ECOTIP 00:37:33 C/93
290 1585 Lichtenegger Urška 1978 SLO KOVINTRADE Jekleni tekači 00:37:33 C/93
292 1469 Podgoršek Marjetka 1982 SLO 00:37:50 B/107
293 1505 Ribič Štefica 1970 SLO KAŠ – Konjiška atletska šola 00:37:54 C/95
294 1345 Potočnik Trdin Branka 1968 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:37:58 D/28
295 1475 Mori Jelka 1961 SLO Vzajemna Bejbe 00:38:10 D/29
296 1561 Vodovnik Katja 1989 SLO Apartmaji in wellness center Korošec 00:38:15 B/108
297 1465 Leva Jasmina 1983 SLO 00:39:01 B/109
298 1435 Büdefeld Natalija 1991 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:39:10 A/56
299 1434 Veber Urša 1988 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:39:11 B/110
299 1427 Gorjup Barbara 1980 SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:39:11 B/110
301 1700 Drač Jožica 1971 SLO 00:39:16 C/96
302 1411 Žerjav Anja 1983 SLO Ksimonfit 00:39:30 B/112
303 1346 Ledinek Vilma 1969 SLO Kotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik 00:39:32 D/30
304 1671 Kotnik Nina 1980 SLO 00:40:06 B/113
305 1771 Gorjup Mojca 1982 SLO 00:40:38 B/114
306 1550 Marinšek Ida 1942 SLO DMSBZT 00:41:02 E/10
307 1408 Vidiček Bojana 1974 SLO Ksimonfit 00:42:12 C/97
308 1420 Jančič Jana 1987 SLO Ksimonfit 00:42:35 B/115
309 1674 Špiljak Darinka 1953 SLO 00:42:42 E/11
310 1731 Strmčnik Ferida 1958 SLO 00:42:45 E/12
311 1688 Hrovatič  Barbara 1991 SLO Hervis klub 00:45:45 A/57
312 1527 Podgoršek Karmen 1976 SLO Ho’t’spital 00:46:01 C/98
313 1481 Šparaš Maja 1992 SLO Gamsi Celjski 00:49:32 A/58

CELOTNI URADNI REZULTATI (Timing Ljubljana)

REZULTATI – Tek šolarjev 2019.pdf

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

21M – 21 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 1045 Navodnik Simon 1995 SLO 0:16:54 0:33:16 0:52:20 1:11:03 A/1
2 857 Granella Gabriele 1977 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:17:29 0:34:24 0:54:11 1:13:53 C/1
3 936 Volkar Franci 1976 SLO ŠKD Mekinje 0:18:08 0:35:49 0:56:05 1:15:45 C/2
4 1039 Debeljak Aleš 1979 SLO AD Olimpik 0:18:16 0:35:49 0:55:52 1:16:08 B/1
5 811 Letonja Matej 1990 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:17:47 0:35:36 0:55:48 1:17:17 A/2
6 902 Malek Kuzmič Simon 1990 SLO 0:19:04 0:37:54 0:59:18 1:20:55 A/3
7 1101 Robida Tomaž 1989 SLO 0:19:48 0:38:30 0:59:58 1:21:24 A/4
8 1078 Krašovec Dušan 1967 SLO AK Sevnica 0:19:16 0:37:55 1:00:13 1:22:00 D/1
9 1030 Tretjak Jan 1994 SLO 0:19:49 0:38:40 1:00:33 1:22:13 A/5
10 941 Barut Miloš 1966 SLO AAD Slovan-Tek.si 0:19:58 0:38:44 1:00:22 1:22:16 D/2
11 1107 Alt Marjan 1970 SLO 0:19:52 0:38:37 1:00:50 1:23:04 C/3
12 989 Kožar Peter 1990 SLO 0:20:27 0:39:53 1:01:43 1:23:49 A/6
13 886 Tome Jakob 2000 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:20:03 0:38:54 1:01:57 1:23:50 A/7
14 1042 Meklav Matej 1999 SLO 0:19:18 0:37:50 1:00:25 1:23:51 A/8
15 958 Vrhunc Matjaž 1963 SLO ZSČ OZ Ljubljana 0:20:16 0:39:37 1:02:07 1:24:18 D/3
16 1007 Spolenak Gregor 1981 SLO 0:20:18 0:39:49 1:02:36 1:24:38 B/2
17 1104 Pongračić Goran 1969 CRO TK Marathon95 0:20:40 0:40:25 1:03:01 1:24:48 C/4
18 1103 Moslavac Saša 1968 CRO TK Marathon95 0:20:29 0:40:25 1:03:00 1:25:45 D/4
19 1099 Zohorović Emil 1987 SLO 0:20:30 0:39:54 1:03:05 1:25:52 B/3
20 922 Potočnik Boštjan 1974 SLO 0:20:39 0:40:03 1:02:54 1:25:56 C/5
21 1051 Panič Vito 1980 SLO 0:21:45 0:42:04 1:05:14 1:27:16 B/4
22 1033 Gider Matej 1972 SLO 0:21:21 0:41:17 1:04:48 1:27:23 C/6
23 985 Hoheger Roman 1970 SLO Območni policijski sindikat Murska Sobota 0:20:36 0:40:17 1:04:16 1:27:30 C/7
24 1043 Jerič Miha 1959 SLO 0:21:02 0:40:33 1:04:56 1:27:51 D/5
25 1075 Bajec Herman 1965 SLO AK Domžale 0:21:05 0:41:04 1:04:43 1:28:19 D/6
26 971 Golob Ožbej 1987 SLO 0:21:58 0:41:59 1:05:41 1:29:04 B/5
27 1065 Hrastnik Igor 1980 SLO Društvo za promocijo zdravja Impol 0:21:06 0:41:09 1:05:25 1:29:14 B/6
28 1108 Alpner Igor 1968 SLO 0:21:36 0:42:11 1:06:56 1:29:58 D/7
29 950 Janc Gregor 1976 SLO 0:22:47 0:42:36 1:06:42 1:30:02 C/8
30 1047 Žinkovič Boštjan 1981 SLO 0:21:48 0:42:27 1:06:13 1:30:05 B/7
31 959 Arnuš Jure 1980 SLO 0:21:01 0:41:38 1:06:13 1:30:19 B/8
32 1005 Janež Sebastien 1976 SLO 0:21:31 0:41:58 1:06:43 1:31:05 C/9
33 911 Šoštarič Evgen 1978 SLO 0:21:42 0:42:13 1:06:21 1:31:11 C/10
34 935 Žnidar Klemen 1983 SLO 0:21:09 0:41:36 1:06:16 1:31:42 B/9
35 1056 Tarkuš Marjan 1973 SLO Društvo za promocijo zdravja Impol 0:22:00 0:42:43 1:07:24 1:31:51 C/11
36 819 Trantura Matjaž 1969 SLO KAŠ 0:21:16 0:42:42 1:07:00 1:31:57 C/12
37 1094 Likar Jure 1989 SLO 0:22:43 0:44:19 1:09:11 1:32:21 A/9
38 1090 Magajne Klemen 1990 SLO 0:21:39 0:42:37 1:08:28 1:32:24 A/10
39 852 Furlan Claudio 1960 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:22:08 0:43:01 1:08:11 1:33:05 D/8
40 943 Košir Uroš 1974 SLO 0:22:48 0:44:00 1:09:16 1:33:28 C/13
41 981 Trunkelj Miha 1986 SLO 0:21:40 0:42:01 1:06:35 1:33:53 B/10
42 850 Majcen Rudolf 1962 SLO AK Ormož 0:22:06 0:43:29 1:08:40 1:33:57 D/9
43 822 Tehovnik Andraž 1982 SLO KAŠ 0:21:56 0:42:36 1:08:33 1:33:59 B/11
44 849 Golob Ivan 1954 SLO AK Ormož 0:22:20 0:43:49 1:09:16 1:34:18 E/1
45 1087 Marksl Ales 1986 SLO 0:22:12 0:43:27 1:09:26 1:34:22 B/12
46 883 Koser Sašo 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:22:10 0:43:23 1:09:07 1:34:23 C/14
47 1106 Gobin Ivan 1979 SLO 0:21:06 0:43:43 1:09:23 1:34:27 B/13
48 1116 Buljat Vice 1985 SLO 0:23:04 0:45:35 1:10:50 1:34:40 B/14
49 1025 Jerčič Vasja 1972 SLO Pustolovec Rajd 0:22:33 0:44:17 1:09:29 1:34:47 C/15
50 944 Vukelič Marjan 1962 SLO 0:23:04 0:44:41 1:10:16 1:34:49 D/10
51 996 Planovšek Žan 1993 SLO 0:22:50 0:44:30 1:09:57 1:34:53 A/11
52 1034 Jurca Boris 1974 SLO 0:24:15 0:46:05 1:11:20 1:35:06 C/16
53 907 Veternik  Tomaž 1972 SLO 0:23:16 0:45:07 1:10:30 1:35:11 C/17
54 904 Fister Boris 1978 SLO Celje 0:21:51 0:42:45 1:09:21 1:35:19 C/18
55 1018 Meklav Evgen 1981 SLO 0:22:53 0:44:48 1:10:22 1:35:28 B/15
56 1016 Brglez Rene 1995 SLO 0:22:29 0:43:44 1:09:15 1:35:33 A/12
57 1059 Štuklek Matjaž 1974 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:04 0:44:38 1:10:34 1:36:01 C/19
58 861 Leban Aleš 1979 SLO LPP Ljubljana 0:23:18 0:45:26 1:11:06 1:36:09 B/16
59 988 Valant Frenk 1958 SLO Avtomehanika Valant 0:23:22 0:45:08 1:10:35 1:36:23 E/2
60 1105 Raca Aleksandar 1974 SLO 0:21:53 0:43:16 1:10:16 1:36:46 C/20
61 1083 Žnider Rok 1988 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:32 0:45:41 1:11:41 1:37:21 B/17
62 948 Pajek Rok 1980 SLO 0:23:15 0:44:50 1:11:05 1:37:22 B/18
63 931 Klemenčič Pavle 1963 SLO TIMING Ljubljana 0:23:12 0:45:14 1:11:28 1:37:42 D/11
64 816 Steinacher Rok 1993 SLO Skupina Unior 0:23:04 0:45:01 1:10:41 1:37:44 A/13
65 1010 Ratej Zlatko 1984 SLO 0:22:27 0:44:32 1:11:20 1:37:45 B/19
66 900 Primožič Boštjan 1972 SLO 0:23:45 0:45:33 1:11:51 1:37:49 C/21
67 1012 Brcar Roman 1970 SLO 0:23:51 0:46:35 1:12:21 1:37:53 C/22
68 874 Marguč Simon 1976 SLO OPLAST 0:23:19 0:46:30 1:12:05 1:38:08 C/23
69 1058 Mele Rok 1982 SLO 0:23:11 0:45:07 1:11:39 1:38:09 B/20
70 918 Kalan Damijan 1973 SLO 0:23:50 0:46:20 1:12:43 1:38:22 C/24
71 889 Štuklek Gregor 1979 SLO 0:24:04 0:48:16 1:13:18 1:38:25 B/21
72 951 Plevčak Peter 1989 SLO 0:23:03 0:45:08 1:12:27 1:38:41 A/14
73 984 Geršovnik Aleksander 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:55 0:45:36 1:12:30 1:38:50 C/25
74 892 Čulibrk Milan 1980 SLO 0:23:36 0:46:05 1:12:32 1:38:58 B/22
75 1092 Bohak Gregor 1987 SLO 0:23:45 0:46:09 1:12:54 1:39:06 B/23
76 882 Trstenjak Dominik 1986 SLO 0:23:47 0:47:09 1:12:49 1:39:14 B/24
77 1089 Petrin Klemen 1976 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:18 0:44:58 1:12:36 1:39:24 C/26
78 927 Trebše Matjaž 1980 SLO 0:22:33 0:44:21 1:10:38 1:39:31 B/25
79 890 Lukić Srdjan 1973 SRB 0:24:31 0:47:23 1:13:40 1:39:44 C/27
80 1017 Smej Niko 1988 SLO 0:22:57 0:45:29 1:12:18 1:39:54 B/26
81 856 Funari Giuseppe 1975 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:24:17 0:46:53 1:14:18 1:39:58 C/28
81 993 Šemenc Alan 1974 SLO 0:23:32 0:45:36 1:13:10 1:39:58 C/28
83 1060 Veg Tine 1984 SLO 0:24:48 0:47:29 1:13:32 1:40:06 B/27
84 1021 Jurkovšek Tadej 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:19 0:45:38 1:13:33 1:40:21 C/30
85 1029 Muratović Vladimir 1983 SLO 0:23:59 0:47:01 1:13:56 1:40:22 B/28
86 1031 Majcen Boris 1970 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:59 0:46:27 1:13:13 1:40:41 C/31
87 964 Žargi Miha 1995 SLO 0:23:56 0:46:10 1:14:36 1:41:10 A/15
88 1046 Štiftar  Jurij 1969 SLO 0:23:57 0:46:11 1:14:36 1:41:11 C/32
89 1004 Cugmas Jože 1952 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:45 0:47:46 1:15:02 1:41:16 E/3
90 813 Javornik Stanko 1962 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:24:12 0:47:32 1:14:57 1:41:21 D/12
91 1000 Špes Mitja 1984 SLO 0:23:57 0:46:12 1:14:23 1:41:23 B/29
91 1093 Prelovšek Matjaž 1972 SLO 0:24:09 0:46:39 1:13:23 1:41:23 C/33
93 871 Fabijanić Josip 1985 CRO Atletski klub “NoGA” 0:24:40 0:47:33 1:14:49 1:41:45 B/30
94 862 Lavrih Dominik 1991 SLO LPP Ljubljana 0:24:11 0:47:07 1:14:38 1:41:57 A/16
95 815 Bobek Damjan 1977 SLO ŠD Elektro Celje 0:25:47 0:49:18 1:16:04 1:42:35 C/34
96 967 Gutenberger Aljoša 1970 CRO 0:23:42 0:46:54 1:15:42 1:42:44 C/35
97 1044 Maguša David 1978 SLO 0:24:42 0:47:54 1:15:22 1:42:58 C/36
98 1011 Kramar Bojan 1964 SLO 0:24:44 0:48:07 1:15:42 1:43:27 D/13
99 952 Krajnčan Slavko 1965 SLO 0:25:36 0:48:31 1:16:23 1:43:35 D/14
100 1074 Sikošek Edo 1963 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:28 0:48:06 1:16:18 1:43:49 D/15
101 905 Bacnik Blaz 1984 SLO 0:28:32 0:51:40 1:18:23 1:43:54 B/31
102 855 Fiorucci Fausto 1956 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:25:00 0:48:13 1:16:19 1:44:12 E/4
103 853 Monaldi Angelo 1959 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:25:00 0:48:13 1:16:41 1:44:13 D/16
104 1053 Pajnhart Jarc Tadej 1985 SLO 0:26:03 0:49:34 1:17:24 1:44:17 B/32
105 924 Petelinek Miha 1992 SLO 0:23:09 0:46:28 1:14:47 1:44:21 A/17
106 1109 Mišmaš Gregor 1994 SLO 0:25:01 0:48:23 1:16:32 1:44:24 A/18
106 969 Bačani Damijan 1973 SLO 0:26:05 0:49:59 1:18:08 1:44:24 C/37
108 1073 Milanović Igor 1976 SLO 0:25:31 0:49:31 1:17:47 1:44:35 C/38
109 1072 Južina Rudi 1973 SLO 0:24:21 0:47:52 1:16:11 1:44:46 C/39
110 1015 Selinšek Drago 1964 SLO 0:24:23 0:46:55 1:14:51 1:44:58 D/17
111 947 Rutnik Kristijan 1968 SLO 0:25:31 0:49:08 1:17:37 1:44:59 D/18
112 997 Punčuh Simon 1983 SLO 0:25:24 0:49:03 1:17:38 1:45:08 B/33
113 972 Urbanc Luka 1993 SLO 0:25:21 0:49:20 1:17:37 1:45:20 A/19
114 987 Volavšek Damjan 1977 SLO 0:24:57 0:48:30 1:16:46 1:45:29 C/40
115 802 Stefanciosa Tone 1961 SLO Laško 0:26:02 0:49:22 1:17:38 1:45:31 D/19
116 949 Mlakar Vinko 1969 SLO 0:25:07 0:48:43 1:17:03 1:45:34 C/41
117 836 Kuhar Dušan 1964 SLO Urbani tekači 0:25:00 0:48:36 1:16:52 1:45:36 D/20
118 940 Zwittnig Benjamin 1964 SLO 0:25:12 0:48:53 1:17:33 1:45:52 D/21
119 999 Kovač Marjan 1966 SLO 0:24:35 0:48:03 1:16:47 1:46:07 D/22
120 881 Kirbiš Adi 1971 SLO Pošta Slovenije d.o.o. 0:26:03 0:50:30 1:19:16 1:46:08 C/42
120 1086 Krajnc Boštjan 1972 SLO 0:25:27 0:49:34 1:17:09 1:46:08 C/42
122 1028 Novak Primož 1977 SLO 0:26:13 0:51:05 1:18:46 1:46:16 C/44
123 897 Pliberšek Ljubo 1960 SLO 0:25:32 0:49:10 1:18:48 1:46:28 D/23
124 928 Grošelj Bojan 1988 SLO 0:25:11 0:48:11 1:16:20 1:46:32 B/34
125 1088 Potočnik Oliver 1975 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:51 0:48:30 1:17:55 1:46:52 C/45
126 888 Mlasko Goran 1983 SLO Zavarovalnica Sava 0:27:52 0:52:42 1:21:48 1:46:56 B/35
127 1032 Ivacic Silvo 1962 SLO 0:25:18 0:49:32 1:18:15 1:47:06 D/24
128 805 Trontelj Milan 1985 SLO Gabrovlje migajo 0:26:30 0:51:01 1:19:55 1:47:32 B/36
129 1097 Ofentavsek Peter 2000 SLO 0:26:33 0:51:59 1:20:59 1:47:46 A/20
130 929 Kraner Vito 1977 SLO 0:26:20 0:50:30 1:19:49 1:48:23 C/46
131 880 Čufar Zdravko 1958 SLO Pošta Slovenije d.o.o. 0:26:22 0:50:35 1:20:15 1:48:32 E/5
132 925 Sreš Simon 1968 SLO 0:26:34 0:51:45 1:20:45 1:48:35 D/25
133 991 Ačko Sašo 1971 SLO 0:25:35 0:50:31 1:19:21 1:48:37 C/47
133 909 Kranjc  Matej 1973 SLO 0:25:57 0:50:57 1:20:09 1:48:37 C/47
135 917 Vojinović Mirko 1966 SRB 0:25:30 0:50:31 1:19:29 1:48:43 D/26
136 976 Pavlic Vojko 1971 SLO 0:25:51 0:50:36 1:20:50 1:48:48 C/49
137 803 Hajshen Marjan 1956 SLO Laško 0:26:02 0:50:42 1:20:04 1:48:49 E/6
138 1082 Čakš Roman 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:50 0:49:59 1:19:15 1:49:12 C/50
139 1049 Fabčič Davor 1967 SLO Mercuri International 0:25:54 0:49:58 1:21:05 1:49:30 D/27
140 1009 Mauko Boris 1970 SLO 0:27:03 0:53:18 1:22:30 1:50:03 C/51
141 817 Vošnjak Blaž 1972 SLO KAŠ 0:25:52 0:50:22 1:19:50 1:50:05 C/52
142 869 Mislej Slavko 1975 SLO Vitezi Dobrega Teka 0:25:57 0:50:51 1:20:44 1:50:16 C/53
143 863 Pernica Ondrej 1984 CZE Zlati Grič 0:26:29 0:51:06 1:21:26 1:50:24 B/37
144 873 Marguč Boris 1953 SLO OPLAST 0:25:31 0:49:40 1:20:11 1:50:34 E/7
145 939 Švajger Andrej 1968 SLO 0:24:54 0:48:58 1:18:27 1:50:37 D/28
146 974 Rihtar Kevin 1990 SLO 0:26:30 0:50:25 1:19:38 1:50:59 A/21
147 1063 Lukinovič Jožef 1965 SLO 0:25:43 0:50:29 1:21:09 1:51:03 D/29
148 946 Tuš Edi 1954 SLO 0:27:15 0:52:11 1:22:29 1:51:41 E/8
149 840 Fabbri Valerio 1979 SLO Urbani tekači 0:26:55 0:51:51 1:24:24 1:51:52 B/38
150 1064 Serženta Silvester 1973 SLO 0:26:23 0:50:56 1:20:09 1:51:55 C/54
151 1050 Grmič Aleš 1965 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:15 0:52:35 1:22:23 1:52:00 D/30
152 887 Cehtl Marjan 1973 SLO Zavarovalnica Sava 0:27:43 0:54:01 1:24:29 1:52:07 C/55
153 896 Kranjc Primož 1981 SLO 0:26:48 0:52:00 1:21:52 1:52:10 B/39
154 903 Deganutti Enzo 1960 ITA 0:26:21 0:50:45 1:21:50 1:52:13 D/31
155 837 Ferlin Bogoslav 1966 SLO Urbani tekači 0:26:52 0:52:12 1:22:37 1:52:40 D/32
156 1002 Pušnik Niko 1964 SLO 0:27:44 0:53:32 1:24:05 1:52:57 D/33
157 1069 Miklavc Zdenko 1960 SLO 0:27:32 0:53:23 1:23:43 1:53:58 D/34
158 968 Lučev Zvonko 1957 SLO 0:28:14 0:53:38 1:24:01 1:54:07 E/9
159 926 Branko Rupnik 1960 SLO 0:26:44 0:51:31 1:21:56 1:54:08 D/35
160 1035 Škorjanc Blaž 1997 SLO 0:25:47 0:51:13 1:21:43 1:54:16 A/22
161 818 Slokan Dušan 1951 SLO KAŠ 0:27:34 0:53:11 1:24:08 1:54:21 E/10
162 1061 Popošek Edi 1969 SLO 0:25:31 0:50:16 1:21:50 1:54:33 C/56
163 872 Marenić Matt 1984 CRO Atletski klub “NoGA” 0:27:19 0:53:31 1:24:45 1:55:03 B/40
164 867 Roblek Marko 1976 SLO Vitezi Dobrega Teka 0:26:58 0:52:00 1:23:03 1:55:20 C/57
165 868 Puhar Primož 1978 SLO Vitezi Dobrega Teka 0:26:58 0:52:00 1:23:06 1:55:21 C/58
166 866 Kampl Gregor 1987 SLO Petrol 0:24:06 0:48:03 1:22:09 1:55:36 B/41
167 860 Veber Karli 1956 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:27:22 0:53:09 1:25:04 1:55:39 E/11
168 1019 Kancler Denis 1975 SLO 0:29:05 0:55:56 1:25:24 1:55:59 C/59
169 910 Zule Željko 1964 SLO 0:26:53 0:52:33 1:23:40 1:56:00 D/36
170 954 Krnjovšek Srečko 1968 SLO 0:27:52 0:54:12 1:25:51 1:58:04 D/37
171 942 Spruk Rok 1970 SLO 0:29:33 0:55:56 1:27:15 1:58:43 C/60
172 986 Gostič Štefan 1965 SLO 0:28:20 0:54:52 1:27:03 1:58:46 D/38
173 854 Mellini Giancarlo 1957 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:29:43 0:56:23 1:28:58 1:58:47 E/12
174 841 Zabret Jože 1953 SLO Urbani tekači 0:28:36 0:55:27 1:27:44 1:59:05 E/13
175 908 Jovanović Dušan 1952 SLO Litija 0:26:16 0:52:31 1:24:54 1:59:07 E/14
176 838 Kos Miha 1988 SLO Urbani tekači 0:30:38 0:58:15 1:29:19 1:59:25 B/42
176 825 Zagorc Boštjan 1976 SLO Urbani tekači 0:30:38 0:58:15 1:29:44 1:59:25 C/61
178 814 Špende Marjan 1969 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:28:31 0:54:06 1:27:18 1:59:33 C/62
179 1008 Kramar Darko 1977 SLO 0:28:47 0:55:31 1:29:29 2:00:25 C/63
180 1040 Grobin Jože 1963 SLO 0:28:34 0:55:53 1:28:20 2:00:32 D/39
181 980 Ćujo Damir 1976 SLO 0:29:29 0:57:17 1:29:17 2:00:33 C/64
182 919 Radosavljević Peter 2001 SLO 0:28:43 0:54:59 1:26:50 2:00:53 A/23
183 901 Cerar Marko 1962 SLO 0:28:56 0:55:23 1:28:15 2:01:07 D/40
184 875 Hostnik Stojan 1970 SLO ŠD Radost 0:30:22 0:58:23 1:29:41 2:01:17 C/65
185 804 Korotaj Vid 1998 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:28:48 0:55:45 1:27:19 2:01:21 A/24
186 1006 Cvetič  Boštjan 1977 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:51 0:57:06 1:28:49 2:01:29 C/66
187 891 Vogelsang Domen 1968 SLO 0:29:58 0:56:49 1:29:19 2:01:40 D/41
188 1023 Sušak Aleš 1984 SLO 0:30:16 0:58:43 1:31:36 2:04:07 B/43
189 877 Krajnc Andraž 1996 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:32:35 1:01:55 1:35:15 2:04:35 A/25
190 846 Miletic Svetomir 1956 SLO Urbani tekači 0:31:45 0:59:25 1:32:18 2:04:38 E/15
191 912 Lanšček  Tomi 1968 SLO 0:26:30 0:52:24 1:28:52 2:04:59 D/42
192 1067 Kopinšek Marko 1963 SLO 0:29:35 0:57:08 1:31:33 2:05:09 D/43
193 1001 Lajnšček Tomaž 1975 SLO 0:29:03 0:56:21 1:29:19 2:05:19 C/67
194 995 Kampl Tin 1990 SLO 0:27:56 0:56:06 1:30:32 2:05:22 A/26
195 960 Gobec Sandi 1968 SLO 0:30:32 0:59:33 1:33:18 2:05:36 D/44
196 975 Fister Dušan 1950 SLO 0:30:30 0:59:35 1:36:10 2:09:15 E/16
197 961 Potočnik Sandi 1978 SLO 0:29:19 0:57:32 1:31:40 2:09:34 C/68
198 834 Lakner Darko 1967 SLO Urbani tekači 0:27:56 0:54:23 1:31:24 2:10:54 D/45
199 938 Izda Gregor 1983 SLO 0:29:06 0:57:38 1:32:46 2:13:56 B/44
200 913 Cugmas Alfonz 1958 SLO 0:32:10 1:03:09 1:40:31 2:15:54 E/17
201 844 Gašperšič Borut 1955 SLO Urbani tekači 0:31:50 1:02:59 1:42:12 2:20:04 E/18
202 843 Kelhar Bogomir 1948 SLO Urbani tekači 0:31:23 1:02:02 1:40:34 2:20:36 E/19
203 933 Jeraj Jani 1975 SLO 0:31:07 1:01:18 1:42:35 2:22:24 C/69
204 1095 Lakner Janez 1972 SLO 0:32:34 1:01:32 1:42:16 2:24:11 C/70
205 965 Pisanec Boštjan 1977 SLO 0:33:48 1:08:26 1:48:43 2:34:22 C/71
206 979 Špurej Iztok 1968 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:36:22 1:10:26 1:53:59 2:36:57 D/46
207 1070 Petrevčič Žarko 1960 SLO 0:24:50 0:47:10 DNF D/47
207 1077 Likeb Slavko 1967 SLO 0:36:03 1:10:11 DNF D/47
207 827 Praprotnik Urban 1975 SLO Urbani tekači 0:28:53 0:55:42 DNF C/72
207 807 Godnik Boštjan 1974 SLO Gamsi Celjski 0:25:04 0:47:37 DNF C/72
207 1054 Rezar Andrej 1970 SLO 0:24:37 0:48:49 DNF C/72
207 920 Radosavljević Uroš 1994 SLO 0:24:51 0:48:18 1:20:11 DNF A/27
207 812 Kužnik Jan 1995 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:28:46 0:55:10 DNF A/27

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

21Z – 21 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 1102 Ilijaš Jasmina 1988 CRO TK Marathon95 0:20:42 0:40:25 1:02:44 1:24:44 B/1
2 1027 Javornik Helena 1966 SLO Tekaška vadba Maribor 0:20:37 0:40:26 1:04:23 1:27:27 D/1
3 820 Čeplak Poznič Berny 1978 SLO KAŠ 0:20:55 0:41:08 1:04:58 1:28:52 C/1
4 1076 Skube Nives 1996 SLO 0:22:14 0:43:53 1:08:45 1:33:01 A/1
5 932 Burgar Irena 1969 SLO 0:23:05 0:44:44 1:09:18 1:33:54 C/2
6 1037 Pišotek Katarina 1994 SLO 0:22:53 0:44:43 1:09:48 1:34:13 A/2
7 1085 Radoš Barbara 1970 SLO 0:23:03 0:44:40 1:09:22 1:34:24 C/3
8 810 Gajšek Suzana 1982 SLO Gamsi Celjski 0:23:49 0:45:26 1:11:47 1:37:41 B/2
9 1057 Masera Natalija 1982 SLO 0:23:11 0:45:07 1:12:00 1:38:08 B/3
10 1071 Lipuš Mary 1982 SLO 0:23:43 0:46:14 1:13:03 1:39:10 B/4
11 930 Žalig  Tjaša 1983 SLO AK Pomurje 0:23:48 0:46:18 1:12:47 1:39:25 B/5
12 977 Šekoranja Marija 1979 SLO 0:23:11 0:46:09 1:13:27 1:40:54 B/6
13 957 Eržen Jasna 1978 SLO 0:24:54 0:47:30 1:14:27 1:41:29 C/4
14 878 Kramberger Tanja 1983 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:23:44 0:46:44 1:14:47 1:42:24 B/7
15 884 Koser Tanja 1979 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:23 0:49:19 1:17:59 1:44:43 B/8
16 921 Špilak Tina 1991 SLO 0:24:10 0:47:40 1:15:42 1:44:54 A/3
17 1038 Brumen Marija 1961 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:53 0:50:08 1:18:06 1:46:17 D/2
18 847 Alt Nina 1991 SLO AK Ormož 0:25:55 0:50:37 1:18:36 1:46:44 A/4
19 1100 Svetina Janja 1992 SLO 0:25:29 0:50:09 1:19:39 1:47:45 A/5
20 1052 Repovž Nina 1988 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:09 0:51:06 1:19:22 1:47:49 B/9
21 1055 Cerkovnik Simona 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:59 0:50:23 1:19:26 1:48:16 C/5
22 835 Podvršnik Martina 1967 SLO Urbani tekači 0:25:46 0:50:07 1:19:29 1:48:21 D/3
23 800 Arzenšek Metka 1983 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:25:56 0:50:15 1:20:19 1:48:53 B/10
24 1048 Zvir Bernarda 1958 SLO 0:25:15 0:49:54 1:19:41 1:49:24 E/1
25 865 Zajícová Anna 1996 CZE Zlati Grič 0:26:29 0:51:06 1:21:03 1:50:24 A/6
26 1080 Presečnik Darinka 1981 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:37 0:52:51 1:22:44 1:50:27 B/11
27 945 Kukman Nina 1997 SLO 0:26:53 0:52:10 1:22:11 1:51:27 A/7
28 823 Gregorc Anita 1973 SLO Urbani tekači 0:28:23 0:54:54 1:24:58 1:53:21 C/6
29 859 Prah Oprešnik Klavdija 1979 SLO DMSBZT Celje 0:26:51 0:52:09 1:22:55 1:53:35 B/12
30 1068 Miklavc Bernarda 1968 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:31 0:53:23 1:23:43 1:53:58 D/4
31 851 Konec Breda 1970 SLO Radio Rogla 0:26:42 0:52:14 1:23:29 1:53:59 C/7
32 870 Bergant Neža 1983 SLO Vitezi Dobrega Teka 0:26:58 0:52:01 1:23:27 1:54:09 B/13
33 1003 Gaber Anja 1989 SLO 0:26:38 0:52:12 1:23:09 1:55:14 A/8
34 848 Polajnar Urška 1989 SLO AK Ormož 0:27:03 0:52:28 1:24:19 1:55:16 A/9
35 1020 Veg Tanja 1989 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:59 0:54:05 1:25:00 1:55:53 A/10
36 879 Es Urška 1989 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:27:39 0:53:28 1:25:10 1:56:26 A/11
37 998 Šetinc Klara 1990 SLO 0:27:17 0:53:12 1:24:45 1:56:39 A/12
38 990 Pogladič Milena 1967 SLO 0:27:52 0:53:59 1:25:23 1:57:30 D/5
39 970 Švab Mateja 1981 SLO 0:27:50 0:54:40 1:27:10 1:57:51 B/14
40 845 Tozon Kristina 1967 SLO Urbani tekači 0:27:59 0:54:33 1:27:54 1:59:50 D/6
41 923 Komplet Polonca 1977 SLO 0:29:04 0:56:19 1:27:17 1:59:58 C/8
42 895 Verdnik Bernarda Verdnik 1967 SLO 0:27:33 0:54:37 1:26:52 2:00:11 D/7
43 821 Jevšenak Jasmina 1978 SLO KAŠ 0:28:38 0:55:22 1:28:55 2:00:16 C/9
44 833 Dolničar Breda 1967 SLO Urbani tekači 0:28:48 0:55:49 1:28:17 2:00:21 D/8
45 808 Zabret Nataša 1972 SLO Gamsi Celjski 0:28:43 0:55:56 1:28:28 2:01:01 C/10
46 963 Tomažič Larisa 1987 SLO 0:29:06 0:56:48 1:29:18 2:02:05 B/15
47 994 Pernek Vesna 1992 SLO 0:29:58 0:58:01 1:30:40 2:02:18 A/13
48 1084 Vrečko  Rasta 1968 SLO 0:28:49 0:55:33 1:29:44 2:02:36 D/9
49 801 Ravnjak Saša 1982 SLO Baumüller Dravinja 0:28:38 0:55:24 1:29:15 2:03:15 B/16
50 1013 Mihalič Sara 1992 SLO 0:29:58 0:58:01 1:31:09 2:03:54 A/14
51 898 Dalati Samira 1974 SLO 0:29:28 0:57:16 1:31:21 2:04:35 C/11
52 1066 Kopinšek Ksenija 1963 SLO 0:29:35 0:57:09 1:32:06 2:05:10 D/10
53 1041 Šauperl Blanka 1964 SLO 0:29:42 0:57:47 1:32:26 2:07:43 D/11
54 953 Trbovc Olga 1984 SLO 0:28:11 0:56:29 1:32:37 2:07:58 B/17
55 973 Bunderla Katja 1990 SLO 0:29:29 0:57:18 1:32:41 2:08:09 A/15
56 876 Vizjak Irena 1961 SLO ŠD Radost 0:30:10 0:58:47 1:33:59 2:08:40 D/12
57 1026 Šantej  Hermina 1973 SLO 0:30:37 0:59:31 1:34:13 2:09:17 C/12
58 934 Jeraj Vanja 1980 SLO 0:31:07 1:01:18 1:36:19 2:10:01 B/18
59 809 Kolar Romana 1965 SLO Gamsi Celjski 0:30:20 0:59:05 1:34:36 2:10:41 D/13
60 893 Szollár Adrienn 1979 SLO 0:29:28 0:58:18 1:35:36 2:12:08 B/19
61 937 Izda Branka 1979 SLO 0:29:06 0:57:38 1:32:17 2:13:56 B/20
62 992 Romih Sonja 1973 SLO 0:30:53 0:59:36 1:36:27 2:13:57 C/13
63 1081 Žutić Nevenka 1969 SLO 0:30:23 0:59:39 1:35:59 2:14:23 C/14
64 1098 Jekoš Blaži Angelca 1967 SLO 0:31:00 1:00:36 1:38:44 2:16:09 D/14
65 1022 Perc Suzana 1976 SLO 0:30:42 1:00:22 1:38:27 2:16:37 C/15
66 914 Ferle Maja 1963 SLO 0:32:53 1:05:02 1:42:44 2:20:08 D/15
67 829 Winkler Valentina 1965 SLO Urbani tekači 0:33:24 1:04:05 1:42:17 2:20:13 D/16
68 1024 Svetlin Kastelic Nadja 1973 SLO 0:33:09 1:03:53 1:42:32 2:20:34 C/16
69 828 Kozina Praprotnik Jasmina 1976 SLO Urbani tekači 0:25:13 0:48:42 DNF C/17
69 906 Bacnik Ana 1987 SLO 0:28:33 0:51:24 DNF B/21
69 839 Vodnik Majda 1965 SLO Urbani tekači 0:28:13 0:53:35 DNF D/17
69 806 Zabukošek Andreja 1967 SLO Gamsi Celjski 0:32:18 1:03:28 DNF D/17
69 842 Zabret Danica 1957 SLO Urbani tekači 0:33:59 1:06:38 DNF E/2
69 831 Praprotnik Ana 1953 SLO Urbani tekači 0:32:10 1:02:57 DNF E/2

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

10M – 10 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub / Club 5 km Rezultat / Result K/#
1 51 Brešan Jan 1990 SLO KLC 0:15:58 0:31:10 A/1
2 68 Puhar Rok 1992 SLO TRK 0:16:08 0:31:40 A/2
3 72 Mulej Janez 1981 SLO AKR 0:16:44 0:32:35 B/1
4 34 Orešnik Blaž 1990 SLO ORM 0:16:53 0:32:50 A/3
5 60 Rizmal Matija 2001 SLO RAD 0:16:44 0:32:55 A/4
6 62 Verbošt Tadej 1992 SLO PMB 0:17:08 0:33:46 A/5
7 69 Dobravec Miha 1996 SLO KLC 0:16:54 0:33:47 A/6
8 63 Verbošt Gregor 1994 SLO PMB 0:17:07 0:33:50 A/7
9 631 Ogrizek Severino 1976 SLO 0:17:36 0:34:32 C/1
10 773 Jenčič Boštjan 1990 SLO 0:17:35 0:34:39 A/8
11 66 Puš Sebastjan 1980 SLO KRKA 0:17:38 0:34:41 B/2
12 757 Makovec Aljaz 1997 SLO 0:17:50 0:35:20 A/9
13 40 Tome Martin 2001 SLO KAŠ 0:17:51 0:35:23 A/10
14 55 Kunstek Vito 1989 SLO ŠTA 0:17:27 0:35:30 A/11
15 52 Lamper Alen 2000 SLO KLC 0:17:51 0:35:43 A/12
16 604 Juvan Miha 1975 SLO 0:18:17 0:35:49 C/2
17 64 Ušeničnik Urh 2000 SLO MASS 0:18:02 0:35:55 A/13
18 21 Rep Tomaž 1990 SLO ORM 0:18:37 0:35:59 A/14
19 258 Žlogar Jure 1982 SLO KAŠ 0:18:29 0:36:00 B/3
20 57 Gros Anže 2002 SLO KRO 0:18:22 0:36:03 A/15
21 59 Kmetič Branko 1972 SLO ŠTA 0:18:37 0:36:08 C/3
22 56 Nemec Adriano 1979 SLO ŠTA 0:18:31 0:36:09 B/4
23 675 Bastl Luka 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:18:51 0:36:25 B/5
24 46 Šelih Aleš 1983 SLO ŠTA 0:19:01 0:37:06 B/6
25 10 Vozlič Bojan 1975 SLO ORM 0:18:49 0:37:22 C/4
26 751 Kotnik Miha 1978 SLO 0:19:03 0:37:35 C/5
27 32 Lovrec Luka 1993 SLO ORM 0:18:57 0:37:50 A/16
28 49 Breznikar Jan 1992 SLO KRO 0:19:31 0:38:18 A/17
29 47 Kveder Miha 1989 SLO ŠTA 0:19:29 0:38:21 A/18
30 43 Medved Jakob 2002 SLO TJL 0:18:18 0:38:33 A/19
31 35 Bratuša Marko 1988 SLO ORM 0:19:54 0:38:36 B/7
32 67 Rudman Rok 2002 SLO KRKA 0:19:34 0:38:37 A/20
33 574 Kračun Ožbej 2002 SLO 0:20:04 0:38:59 A/21
33 104 Krajnc Zvonko 1973 SLO Baumüller Dravinja 0:19:31 0:38:59 C/6
35 742 Golob Nejc 1983 SLO Tek.si 0:20:39 0:39:22 B/8
36 462 Somrak Matjaž 1988 SLO 0:19:48 0:39:32 B/9
37 257 Petek Žiga 2001 SLO KAŠ 0:20:18 0:39:38 A/22
38 674 Bastl Simon 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:20:11 0:39:42 C/7
39 33 Žinko Damir 1976 SLO ORM 0:20:42 0:40:07 C/8
40 114 Pepelnak Davorin 1966 SLO Laško 0:20:54 0:40:15 D/1
41 29 Majcen Iztok 1998 SLO ORM 0:20:55 0:40:16 A/23
42 632 Bohak Janez 1980 SLO 0:20:26 0:40:28 B/10
43 102 Korošec  Tomaž 1975 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:20:51 0:40:29 C/9
44 430 Sagadin Miran 1966 SLO Zavarovalnica Sava 0:20:32 0:40:34 D/2
45 338 Zupanc Rafko 1959 SLO Petrol 0:20:56 0:40:44 D/3
46 256 Zupančič Rok 1995 SLO KAŠ 0:20:33 0:40:51 A/24
47 286 Lazar Rajko 1974 SLO AK Ormož 0:20:54 0:40:53 C/10
48 461 Kupljen Peter 1974 SLO 0:20:55 0:40:56 C/11
49 418 Zvir Primož 1982 SLO S HARMONIKO NA 10 0:21:14 0:41:04 B/11
50 242 Roškar Milan 1962 SLO KAŠ 0:21:08 0:41:08 D/4
51 41 Noner Gašper 2000 SLO KAŠ 0:21:36 0:41:20 A/25
52 42 Petrovec Bogomir 1955 SLO TJL 0:21:10 0:41:28 E/1
53 326 Sel Andrej 1971 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:21:45 0:41:33 C/12
54 232 Hribernik Milan 1971 SLO KAŠ 0:21:34 0:42:11 C/13
54 764 Sodin Rok 1976 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:21:47 0:42:11 C/13
56 334 Matej Polajžer 1979 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:22:18 0:42:30 B/12
57 147 Marinšek Mitja 1981 SLO ECOTIP 0:22:15 0:42:38 B/13
58 657 Brdnik Mitja 1982 SLO 0:22:13 0:42:44 B/14
59 527 Turek Vojko 1964 SLO 0:21:49 0:42:48 D/5
60 646 Krumpak Aleš 1989 SLO 0:22:07 0:42:56 A/26
61 681 Verbovšek Igor 1991 SLO 0:22:31 0:42:58 A/27
61 22 Žinko Dušan 1972 SLO ORM 0:21:59 0:42:58 C/15
63 655 Založnik Simon 1975 SLO 0:22:37 0:43:04 C/16
64 487 Škafar Damijan 1984 SLO 0:21:53 0:43:07 B/15
65 413 Ramšak Nejc 1992 SLO S HARMONIKO NA 10 0:22:09 0:43:15 A/28
66 328 Črešnik Tadej 1985 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:22:39 0:43:17 B/16
66 763 Gregorc Tomaž 1978 SLO 0:22:21 0:43:17 C/17
68 247 Tkalčič Grega 1977 SLO KAŠ 0:21:46 0:43:19 C/18
69 731 Rudež Nejc 2002 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:09 0:43:35 A/29
70 369 Zorko Joži 1967 SLO ŠD Radost 0:23:14 0:43:36 D/6
71 565 Repnik Gregor 1975 SLO 0:22:08 0:43:42 C/19
72 555 Polanec Beno 1980 SLO 0:22:28 0:43:44 B/17
73 508 Batistič Simon 1966 SLO 0:22:14 0:43:47 D/7
74 26 Kosi Mirko 1974 SLO ORM 0:22:32 0:43:53 C/20
75 222 Kovač Aleš 1974 SLO KAŠ 0:22:26 0:44:02 C/21
76 128 Martič Sebastijan 1974 SLO ECOTIP 0:22:41 0:44:08 C/22
76 231 Hribernik Domen 2002 SLO KAŠ 0:22:24 0:44:08 A/30
78 611 Rožan Igor 1983 SLO Koštruni – Športno društvo Tinje 0:22:05 0:44:17 B/18
79 346 Punčuh Kevin 1999 SLO OPLAST 0:22:01 0:44:18 A/31
80 615 Tušek Andrej 1979 SLO 0:22:44 0:44:21 B/19
81 626 Grošelj Gregor 1980 SLO 0:23:05 0:44:31 B/20
82 497 Kronaveter Benjamin 1979 SLO 0:22:43 0:44:37 B/21
83 143 But Simon 1985 SLO ECOTIP 0:22:32 0:44:41 B/22
84 510 Kordež Marko 1974 SLO 0:23:03 0:44:51 C/23
85 58 Perko Jernej 1988 SLO OLK 0:24:41 0:44:52 B/23
86 18 Dogša Marko 1988 SLO ORM 0:23:09 0:44:55 B/24
86 103 Jakopič Gorazd 1964 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:23:18 0:44:55 D/8
88 19 Kotnik Klemen 1977 SLO ORM 0:23:30 0:45:08 C/24
89 477 Oberstar  Jernej 1980 SLO 0:23:35 0:45:13 B/25
90 696 Novačan Miha 1986 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:58 0:45:16 B/26
91 729 Verbošt Iztok 1988 SLO 0:23:44 0:45:26 B/27
92 45 Mišič Martin 2002 SLO TJL 0:23:06 0:45:29 A/32
93 25 Žinko Martin 1951 SLO ORM 0:23:24 0:45:30 E/2
94 214 Gošnjak Jože 1968 SLO Skupina Unior 0:22:43 0:45:31 D/9
95 116 Razboršek Aleš 1977 SLO Laško 0:23:39 0:45:37 C/25
95 224 Podgrajšek Mitja 1982 SLO KAŠ 0:23:43 0:45:37 B/28
97 436 Krošlin Tadej 1978 SLO Platform 0:23:36 0:45:45 C/26
98 456 Rozman Egidij 1970 SLO 0:22:57 0:45:47 C/27
99 352 Lucu Sašo 1979 SLO Založba Rokus Klett 0:24:31 0:46:07 B/29
100 679 Šoba Aleš 1980 SLO 0:24:04 0:46:10 B/30
101 20 Borko Bojan 1978 SLO ORM 0:23:49 0:46:12 C/28
102 241 Špile Robert 1977 SLO KAŠ 0:23:44 0:46:13 C/29
102 524 Rožman Franc 1957 SLO 0:23:22 0:46:13 E/3
104 13 Rošič Emil 1959 SLO ORM 0:23:28 0:46:15 D/10
105 730 Rudež Jan 2000 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:55 0:46:17 A/33
106 30 Rakuša Blaž 1993 SLO ORM 0:23:04 0:46:20 A/34
107 184 Oprešnik Aleš 1978 SLO Gamsi Celjski 0:24:07 0:46:23 C/30
108 721 Ocko Vasja 1988 SLO 0:24:47 0:46:27 B/31
108 625 Trauner Rudi 1980 SLO 0:24:28 0:46:27 B/31
110 476 Gračnar Roman 1967 SLO 0:23:41 0:46:31 D/11
111 727 Založnik Matija 1982 SLO 0:24:35 0:46:36 B/33
112 722 Tešič Darko 1989 SLO 0:24:47 0:46:43 A/35
112 199 Jontes Roman 1972 SLO ŠD Elektro Celje 0:24:12 0:46:43 C/31
114 553 Murgel Thalei 1999 SLO 0:24:35 0:46:45 A/36
115 435 Leskovar Aleš 1982 SLO Platform 0:23:39 0:46:46 B/34
116 714 Konec David 1989 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:05 0:46:55 A/37
117 101 Leskovar     Janez 1974 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:25:33 0:46:58 C/32
118 560 Andrašec Robert 1969 SLO 0:24:15 0:47:00 C/33
118 676 Medved Boštjan 1970 SLO ŠD Tek je lek 0:23:48 0:47:00 C/33
120 401 Šeško Jure 2001 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:25:06 0:47:03 A/38
121 768 Blažič Krištof 1993 SLO 0:24:22 0:47:05 A/39
122 398 Uršič Dejan 1987 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:28 0:47:07 B/35
123 112 Tement Andrej 1974 SLO Baumüller Dravinja 0:24:02 0:47:08 C/35
124 703 Kopinšek Jurij 1990 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:31 0:47:21 A/40
125 491 Rodošek Dejan 1974 SLO 0:24:50 0:47:25 C/36
126 122 Rozman David 1999 SLO Laško 0:23:26 0:47:29 A/41
127 669 Jurko Matija 1982 SLO ŠD RCI Sport 0:23:50 0:47:30 B/36
128 169 Golčman Igor 1965 SLO Gamsi Celjski 0:24:24 0:47:31 D/12
129 216 Dobočnik Robert 1969 SLO Skupina Unior 0:24:47 0:47:34 C/37
130 445 Jurič Marjan 1973 SLO 0:24:16 0:47:35 C/38
131 202 Pavlič Ivo 1953 SLO ŠD Elektro Celje 0:24:55 0:47:38 E/4
132 740 Žajdela Matej 1981 SLO 0:24:22 0:47:47 B/37
133 298 Kropej Franjo 1979 SLO Radio Rogla 0:24:28 0:47:49 B/38
134 178 Brinovec Matevž 1979 SLO Gamsi Celjski 0:25:25 0:47:51 B/39
135 249 Vodopivec Rok 1987 SLO KAŠ 0:25:04 0:47:52 B/40
136 712 Satler Tadej 1989 SLO 0:24:52 0:47:53 A/42
137 349 Kotar Janez 1977 SLO Založba Rokus Klett 0:25:28 0:47:54 C/39
138 302 Marčec Anton 1984 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:24:36 0:47:55 B/41
139 176 Bukovnik Žiga 1988 SLO Gamsi Celjski 0:25:15 0:47:56 B/42
139 748 Podgoršek Matjaž 1981 SLO 0:24:50 0:47:56 B/42
141 327 Škorjanc Sašo 1980 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:25:12 0:48:00 B/44
142 670 Potočnik Jan 1988 SLO ŠD RCI Sport 0:24:52 0:48:01 B/45
142 666 Mesesnel Evgen 1969 SLO 0:24:50 0:48:01 C/40
142 582 Tement Darko 1970 SLO 0:24:13 0:48:01 C/40
145 564 Tomšič Iztok 1971 SLO 0:24:36 0:48:02 C/42
146 710 Dečar Denis 1990 SLO 0:25:23 0:48:06 A/43
146 475 Gorjup Domen 1992 SLO 0:24:49 0:48:06 A/43
148 743 Marzidošek Primož 1987 SLO 0:25:24 0:48:07 B/46
149 264 Häuschen Tine 1963 SLO Urbani tekači 0:26:00 0:48:12 D/13
150 716 Levart Jure 1977 SLO 0:24:41 0:48:14 C/43
151 662 Lenart Anton 1976 SLO 0:24:53 0:48:23 C/44
152 541 Založnik Andraž 1991 SLO 0:25:41 0:48:25 A/45
153 360 Tot Miha 1964 SLO ŠD Radost 0:25:07 0:48:27 D/14
154 426 Gračak Marko 1985 SLO S HARMONIKO NA 10 0:24:47 0:48:30 B/47
155 614 Vaš Boštjan 1981 SLO 0:25:12 0:48:34 B/48
156 304 Omerzu Primož 1990 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:25:12 0:48:35 A/46
157 139 Pozeb Toni 1982 SLO ECOTIP 0:25:29 0:48:39 B/49
158 523 Flis Janko 1964 SLO 0:25:18 0:48:46 D/15
159 289 Prosenak  Tim 2001 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:25:22 0:48:48 A/47
160 174 Ravnak Janez 1953 SLO Gamsi Celjski 0:25:39 0:48:50 E/5
161 394 Marksl Gregor 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:36 0:48:59 C/45
162 741 Pukl Miha 1997 SLO 0:25:35 0:49:00 A/48
163 262 Hribernik Danilo 1968 SLO KAŠ 0:25:13 0:49:02 D/16
164 299 Pristovnik Matevž 1983 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:25:29 0:49:04 B/50
165 290 Prosenak  Robert 1969 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:25:25 0:49:06 C/46
166 711 Smogavc Martin 1967 SLO 0:25:33 0:49:08 D/17
167 775 Kolar Matjaž 1969 SLO 0:25:47 0:49:09 C/47
168 471 Jošt Milan 1981 SLO 0:25:14 0:49:12 B/51
169 587 Ogrizek Denis 1993 SLO 0:25:35 0:49:13 A/49
170 329 Kranjc Simon 1979 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:25:07 0:49:14 B/52
171 379 Sojč Janez 1991 SLO 0:25:54 0:49:15 A/50
171 503 Grilj Marko 1975 SLO 0:25:50 0:49:15 C/48
173 238 Arlič Gašper 2000 SLO KAŠ 0:26:09 0:49:19 A/51
174 348 Vrhovšek Urban 2002 SLO Zobeki 0:25:46 0:49:20 A/52
174 585 Ursic Dejan 1987 SLO 0:25:20 0:49:20 B/53
174 537 Furlan Branimir 1963 SLO 0:26:17 0:49:20 D/18
177 509 Strelc Damjan 1974 SLO 0:25:47 0:49:21 C/49
178 693 Šretl David 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:28 0:49:23 C/50
179 549 Pustovrh Robert 1963 SLO 0:25:37 0:49:27 D/19
180 204 Pungartnik Drago 1978 SLO ŠD Elektro Celje 0:26:06 0:49:42 C/51
181 680 Korošec Tone 1959 SLO 0:25:33 0:49:43 D/20
182 429 Plankl Matevž 1981 SLO Zavarovalnica Sava 0:25:54 0:49:45 B/54
183 239 Ošlak Igor 1975 SLO KAŠ 0:25:41 0:49:46 C/52
184 412 Leskovar Žan 1994 SLO S HARMONIKO NA 10 0:26:00 0:49:49 A/53
185 529 Zonta Andrej 1980 SLO 0:27:01 0:49:54 B/55
186 37 Jerič Peter 1981 SLO ORM 0:26:14 0:50:03 B/56
187 602 Vačun Janko 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:37 0:50:08 C/53
187 704 Figek Jože 1962 SLO 0:26:06 0:50:08 D/21
189 653 Stopar Marko 1969 SLO 0:25:14 0:50:13 C/54
190 267 Šinko Darko 1961 SLO Urbani tekači 0:26:18 0:50:16 D/22
191 522 Gašper Vlado 1968 SLO 0:25:42 0:50:18 D/23
191 351 Babić Marko 1986 SLO Založba Rokus Klett 0:26:03 0:50:18 B/57
193 380 Založnik Žan 1992 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:26:21 0:50:21 A/54
194 100 Furman Andrej 1986 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:26:59 0:50:22 B/58
195 759 Zajec Rok 1986 SLO 0:26:04 0:50:28 B/59
196 756 Madruša Sandi 1980 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:11 0:50:33 B/60
196 589 Krajnc Primož 1998 SLO 0:25:36 0:50:33 A/55
196 343 Stublija Matej 1991 CRO Atletski klub “NoGA” 0:26:26 0:50:33 A/55
199 196 Bele Domen 1987 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:26:21 0:50:34 B/61
200 627 Ferš Alen 1985 SLO 0:26:10 0:50:40 B/62
201 263 Nidorfer Miroslav 1960 SLO Urbani tekači 0:26:18 0:50:52 D/24
202 119 Klement Peter 1979 SLO Laško 0:26:21 0:50:54 B/63
203 592 Draksler Ivan 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:15 0:50:57 C/55
204 301 Krivokapić Nebojša 1963 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:26:47 0:51:03 D/25
205 767 Guzelj Igor 1982 SLO 0:26:48 0:51:07 B/64
206 120 Škaper Gvido 1970 SLO Laško 0:26:21 0:51:08 C/56
207 404 Seles Uroš 1972 SLO Selmar 0:26:15 0:51:12 C/57
208 387 Vodopivec Brane 1978 SLO 0:27:38 0:51:13 C/58
209 725 Beber Mitja 1988 SLO 0:26:22 0:51:14 B/65
210 115 Blagotinšek Tomaž 1969 SLO Laško 0:27:20 0:51:18 C/59
210 107 Blažič Zdenko 1967 SLO Baumüller Dravinja 0:27:00 0:51:18 D/26
212 350 Laimiš Jure 1977 SLO Založba Rokus Klett 0:26:03 0:51:19 C/60
212 747 Čakš Andraž 2003 SLO 0:27:04 0:51:19 A/57
214 240 Gačnikar Robert 1979 SLO KAŠ 0:26:41 0:51:20 B/66
215 307 Kovač Janez 1990 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:26:39 0:51:21 A/58
216 728 Jovanovič Uroš 1970 SLO 0:26:35 0:51:24 C/61
217 187 Vrabič Nejc 1981 SLO Gamsi Celjski 0:26:45 0:51:26 B/67
218 432 Pihlar Boštjan 1974 SLO Zavarovalnica Sava 0:27:17 0:51:32 C/62
219 518 Grajfoner Mitja 1980 SLO 0:25:42 0:51:45 B/68
220 597 Podbevšek Andrej 1994 SLO 0:26:55 0:51:53 A/59
221 753 Zorec Andrej 1969 SLO 0:27:18 0:51:54 C/63
221 664 Požar Bojan 1957 SLO 0:26:55 0:51:54 E/6
223 766 Rečnik Luka 2000 SLO 0:28:48 0:51:56 A/60
224 559 Skok Borut 1971 SLO 0:26:32 0:52:00 C/64
225 579 Jontes Dejan 1978 SLO 0:26:39 0:52:02 C/65
226 411 Juhart Samo 1990 SLO S HARMONIKO NA 10 0:27:30 0:52:04 A/61
227 468 Likavec Jani 1968 SLO 0:27:46 0:52:07 D/27
228 546 Jereb Andrej 1969 SLO 0:26:37 0:52:11 C/66
229 38 Meško Primož 1967 SLO ORM 0:28:18 0:52:16 D/28
230 405 Seles Denis 1966 SLO Selmar 0:27:07 0:52:18 D/29
231 682 Skerbinek Ales 1987 SLO 0:28:11 0:52:21 B/69
232 568 Žalar Mitja 1981 SLO 0:26:10 0:52:22 B/70
233 772 Beširović Saško 1975 SLO 0:26:48 0:52:23 C/67
234 552 Ivanšek Rok 1990 SLO 0:27:20 0:52:35 A/62
235 501 Novak Jakob 1996 SLO 0:27:52 0:52:38 A/63
235 134 Mauh Sandi 1976 SLO ECOTIP 0:25:48 0:52:38 C/68
237 295 Crncic Bojan 1982 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:27:04 0:52:41 B/71
238 389 Bajraktari Besim 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:28 0:52:48 B/72
239 514 Jelenko Matej 1972 SLO 0:27:21 0:52:51 C/69
239 698 Bele Tomaž 1974 SLO 0:26:30 0:52:51 C/69
241 636 Kovač Gregor 1978 SLO 0:27:15 0:52:57 C/71
241 517 Koščak Bernard 1968 SLO 0:27:20 0:52:57 D/30
241 106 Zabukovšek Primož 1997 SLO Baumüller Dravinja 0:29:31 0:52:57 A/64
244 393 Škerget Tomaž 1979 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:46 0:53:00 B/73
245 448 Žuraj Niko 1951 SLO 0:27:24 0:53:05 E/7
245 762 Vereš Darko 1975 SLO 0:28:48 0:53:05 C/72
247 463 Sitar Tomaž 1994 SLO 0:28:04 0:53:08 A/65
248 23 Šalika Peter 1960 SLO ORM 0:28:06 0:53:16 D/31
249 612 Banko Dejan 1980 SLO 0:27:51 0:53:18 B/74
250 732 Ploch Goran 1975 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:06 0:53:19 C/73
250 153 Bobik Vojko 1971 SLO Pohorski svizci 0:26:14 0:53:19 C/73
252 672 Podkubovšek Marjan 1960 SLO 0:28:14 0:53:20 D/32
252 671 Podkubovšek Nejc 1986 SLO 0:28:13 0:53:20 B/75
254 359 Pišek Tilen 1991 SLO ZD Žalec 0:30:06 0:53:23 A/66
255 699 Pučnik Tomisla 1985 SLO 0:28:17 0:53:30 B/76
255 454 Oblak Marko 1968 SLO 0:27:49 0:53:30 D/33
257 203 Barič Gregor 1979 SLO ŠD Elektro Celje 0:27:33 0:53:32 B/77
258 458 Jerič Gregor 1977 SLO 0:28:57 0:53:39 C/75
259 532 Gričnik Ervin 1983 SLO 0:28:20 0:53:40 B/78
260 121 Rozman Damjan 1977 SLO Laško 0:28:15 0:53:41 C/76
261 755 Grudnik Jože 1973 SLO 0:27:55 0:53:54 C/77
262 399 Karner Tali 2000 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:26:14 0:53:56 A/67
263 648 Šuler Erik 1984 SLO 0:28:40 0:53:57 B/79
264 133 Šporar Tomaž 1979 SLO ECOTIP 0:27:49 0:54:19 B/80
264 217 Gričnik Ivan 1961 SLO Skupina Unior 0:27:46 0:54:19 D/34
266 780 Mišmaš Urban 1994 SLO 0:28:55 0:54:22 A/68
267 251 Jakop Jožef 1950 SLO KAŠ 0:28:21 0:54:27 E/8
268 200 Jevšnik Andrej 1964 SLO ŠD Elektro Celje 0:28:07 0:54:44 D/35
269 357 Krajnc Blaž 1978 SLO ZD Žalec 0:28:02 0:54:51 C/78
269 372 Lipuš Mitja 1988 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:27:50 0:54:51 B/81
269 373 Napotnik Denis 1988 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:27:50 0:54:51 B/81
272 272 Varga Željko 1959 SLO 0:28:48 0:54:57 D/36
273 206 Bunšek Maks 1948 SLO ŠD Elektro Celje 0:28:48 0:54:59 E/9
274 339 Olenšek Oliver 1977 SLO 0:29:10 0:55:00 C/79
274 624 Žinko David 1978 SLO 0:29:06 0:55:00 C/79
276 488 Tomašević Siniša 1978 SLO 0:29:03 0:55:03 C/81
277 117 Štokovnik Jure 1980 SLO Laško 0:27:16 0:55:05 B/83
278 376 Fijavž Tilen 1984 SLO 0:28:11 0:55:08 B/84
279 580 Mlakar Uroš 1990 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:44 0:55:09 A/69
279 207 Babnik Janez 1968 SLO ŠD Elektro Celje 0:28:38 0:55:09 D/37
281 473 Plankl Jože 1961 SLO 0:27:33 0:55:13 D/38
282 129 Adam Samo 1978 SLO ECOTIP 0:28:31 0:55:18 C/82
283 531 Fink Klemen 2000 SLO 0:26:07 0:55:20 A/70
284 706 Poznič Tomaž 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:45 0:55:23 C/83
285 280 Zabret Matej 1999 SLO Urbani tekači 0:29:06 0:55:25 A/71
286 374 Belej Matija 1980 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:29:48 0:55:28 B/85
287 303 Močnik Jože 1973 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:28:48 0:55:30 C/84
288 300 Hercog Simon 1977 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:28:48 0:55:31 C/85
288 273 Dolničar Vlado 1965 SLO Urbani tekači 0:28:36 0:55:31 D/39
290 443 Dimitrov Slobodan 1971 SRB 0:28:56 0:55:32 C/86
291 28 Mlakar Robert 1992 SLO ORM 0:30:00 0:55:37 A/72
292 486 Grošelj Ervin 1967 SLO 0:28:22 0:55:41 D/40
293 201 Verbovšek Dejan 1986 SLO ŠD Elektro Celje 0:29:12 0:55:42 B/86
294 452 Justinek Gorazd 1978 SLO 0:28:42 0:55:43 C/87
295 707 Vetrih Tadej 1983 SLO 0:29:32 0:55:45 B/87
296 371 Markanovič Ivica 1958 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:28:17 0:55:55 E/10
297 193 Cafuta Miha 1963 SLO Gamsi Celjski 0:29:38 0:56:08 D/41
298 172 Zagrušovcem Edvard 1964 SLO Gamsi Celjski 0:29:51 0:56:12 D/42
299 717 Leva Vojko 1971 SLO 0:28:38 0:56:16 C/88
300 183 Bezgovšek Jan 2000 SLO Gamsi Celjski 0:30:12 0:56:19 A/73
301 771 Kovač Jure 1978 SLO 0:29:02 0:56:24 C/89
302 650 Čoh Tadej 1980 SLO 0:29:43 0:56:25 B/88
303 660 Kalšek Matjaž 1979 SLO 0:29:34 0:56:36 B/89
303 500 Ivačič Tomaž 1995 SLO 0:30:48 0:56:36 A/74
303 661 Kalšek Ivan 1958 SLO 0:29:34 0:56:36 E/11
306 344 Ganziti Srečko 1973 SLO OPLAST 0:28:17 0:56:46 C/90
306 618 Vezjak Sašo 1976 SLO 0:29:21 0:56:46 C/90
308 619 Kert Jernej 1987 SLO 0:29:05 0:56:48 B/90
309 377 Potočnik Rok 1983 SLO 0:29:18 0:56:58 B/91
310 105 Podlesnik Matej 1979 SLO Baumüller Dravinja 0:29:52 0:56:59 B/92
311 713 Breznikar Aleš 1961 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:37 0:57:00 D/43
312 644 Šušteršič Matej 1974 SLO 0:28:47 0:57:10 C/92
313 140 Polegek Tomo 1975 SLO ECOTIP 0:28:31 0:57:11 C/93
314 640 Hrastar Kristijan 1975 SLO 0:28:49 0:57:12 C/94
315 645 Bukovec Kristjan 1975 SLO 0:28:49 0:57:13 C/95
316 255 Macuh Marjan 1970 SLO KAŠ 0:29:34 0:57:15 C/96
317 583 Križnik Samo 1966 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:45 0:57:33 D/44
318 736 Rečnik Gregor 1979 SLO 0:29:22 0:57:38 B/93
319 433 Blazinšek Iztok 1984 SLO Platform 0:29:21 0:57:43 B/94
320 335 Cerkvenik Matej 1979 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:29:54 0:57:48 B/95
321 608 Navodnik Matevz 1982 SLO 0:30:02 0:57:53 B/96
322 451 Češnovar Andrej 1948 SLO 0:30:03 0:58:06 E/12
323 243 Tratenšek Igor 1960 SLO KAŠ 0:30:43 0:58:07 D/45
324 24 Novak Siniša 1972 SLO ORM 0:30:41 0:58:08 C/97
325 391 Draganič Simon 1980 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:32 0:58:12 B/97
326 118 Purnat Dejan 1971 SLO Laško 0:30:50 0:58:18 C/98
327 362 Hostnik Janez 1966 SLO ŠD Radost 0:30:23 0:58:21 D/46
328 444 Šarič Šerif 1960 SLO 0:30:02 0:58:27 D/47
329 223 Oblak Gregor 1981 SLO KAŠ 0:30:40 0:58:28 B/98
330 368 Turnšek Franci 1945 SLO ŠD Radost 0:30:07 0:58:38 E/13
331 319 Zalokar Borut 1978 SLO DMSBZT Celje 0:31:48 0:58:43 C/99
331 610 Lipuš Bogdan 1975 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:30:53 0:58:43 C/99
333 431 Pintar Vladimir 1966 SLO Zavarovalnica Sava 0:30:37 0:58:44 D/48
333 138 Laznik Primož 1988 SLO ECOTIP 0:31:21 0:58:44 B/99
335 528 Tic Oliver 1984 SLO 0:30:15 0:58:45 B/100
336 562 Ložar Tomas 1997 SLO 0:31:17 0:58:46 A/75
337 356 Golob Marjan 1949 SLO ZD Žalec 0:30:05 0:58:48 E/14
338 276 Seljak Marjan 1964 SLO Urbani tekači 0:30:30 0:58:53 D/49
339 173 Novak Rok 1987 SLO Gamsi Celjski 0:30:22 0:59:04 B/101
340 179 Koritnik Robert 1976 SLO Gamsi Celjski 0:31:06 0:59:12 C/101
341 306 Pristovnik Gašper 1997 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:31:43 0:59:16 A/76
342 245 Konušek Evgen 1971 SLO KAŠ 0:30:04 0:59:18 C/102
343 534 Petraš Matic 1982 SLO 0:30:29 0:59:34 B/102
344 499 Grašič Benjamin 1995 SLO 0:30:48 0:59:43 A/77
345 388 Geiser Boštjan 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:32:05 0:59:49 C/103
346 457 Virtič Simon 1980 SLO 0:34:23 0:59:53 B/103
347 336 Kroflič Aleš 1983 SLO LPP Ljubljana 0:31:32 1:00:10 B/104
348 779 Krančan Darijan 1956 SLO 0:31:15 1:00:15 E/15
349 287 Mlakar Jaka 1991 SLO Tiskarna Petrič 0:30:59 1:00:48 A/78
350 198 Bevc Simon 1972 SLO ŠD Elektro Celje 0:31:07 1:01:04 C/104
351 110 Lampreht Milan 1965 SLO Baumüller Dravinja 0:30:22 1:01:11 D/50
352 142 Kosmač Jernej 1984 SLO ECOTIP 0:30:53 1:01:22 B/105
352 145 Pristovnik Matjaž 1984 SLO ECOTIP 0:31:02 1:01:22 B/105
354 248 Hvalec Marijan 1954 SLO KAŠ 0:30:15 1:01:26 E/16
355 212 Slana Gorazd 1985 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:31:01 1:01:42 B/107
356 663 Topolšek Aleš 1976 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:30:57 1:01:51 C/105
357 227 Čoh Ivo 1976 SLO KAŠ 0:32:35 1:01:55 C/106
358 551 Turk Primož 1988 SLO 0:32:21 1:02:37 B/108
359 408 Turinek Matej 1990 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:50 1:03:02 A/79
360 261 Krošl Ferdo 1975 SLO KAŠ 0:32:32 1:03:03 C/107
361 419 Sluga Damjan 1986 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:53 1:03:04 B/109
362 427 Vodenik Ervin 1983 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:54 1:03:06 B/110
362 423 Rus Miha 1998 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:50 1:03:06 A/80
362 425 Meden Jure 1996 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:51 1:03:06 A/80
365 421 Urh Matej 1996 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:55 1:03:07 A/82
365 422 Korošec Rok 1992 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:55 1:03:07 A/82
365 228 Čretnik Matjaž 1981 SLO KAŠ 0:32:36 1:03:07 B/111
365 495 Pušnik Miha 1985 SLO 0:32:22 1:03:07 B/111
369 409 Jelenko Simon 1982 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:57 1:03:08 B/113
369 428 Leskovar Domen 1982 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:57 1:03:08 B/113
371 415 Hauptman Jože 1980 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:58 1:03:10 B/115
372 416 Hauptman Roman 1970 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:58 1:03:11 C/108
372 420 Ravnjak Jože 1973 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:59 1:03:11 C/108
374 498 Stanojević Toni 1984 SLO 0:32:23 1:03:15 B/116
375 175 Podhraški Tomi 1978 SLO Gamsi Celjski 0:32:18 1:03:29 C/110
376 407 Banovšek Matej 1985 SLO S HARMONIKO NA 10 0:32:26 1:03:38 B/117
377 163 Hudej Simon 1987 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:32:07 1:04:19 B/118
378 581 Jularic Marijan 1963 SLO 0:32:27 1:04:20 D/51
379 161 Hudej Dušan 1960 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:32:09 1:04:21 D/52
380 363 Hostnik Martin 1997 SLO ŠD Radost 0:34:23 1:04:42 A/84
381 489 Podlesnik Rene 1994 SLO 0:33:34 1:04:47 A/85
382 135 Jelenko Klemen 1985 SLO ECOTIP 0:32:19 1:05:04 B/119
383 141 Pliberšek Aleksander 1995 SLO ECOTIP 0:32:20 1:05:05 A/86
384 209 Jeranko Franci 1981 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:32:41 1:05:15 B/120
385 616 Krančan Robin 1983 SLO 0:33:00 1:05:33 B/121
386 643 Podmiljšak Matjaž 1971 SLO 0:34:00 1:05:51 C/111
387 774 Ogorevc Branko 1944 SLO AK Jastreb 99 0:34:23 1:06:04 E/17
388 635 Ban Boris 1981 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:34:55 1:06:20 B/122
389 603 Zabukovšek Matej 1976 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:32:46 1:06:44 C/112
390 324 Tesić Željko 1969 SLO DMSBZT Celje 0:37:01 1:08:56 C/113
391 410 Falant Franci 1979 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:25 1:09:07 B/123
392 667 Žišt Anton 1953 SLO 0:36:13 1:09:11 E/18
393 347 Bezenšek Marko 1978 SLO Zobeki 0:34:52 1:11:48 C/114
394 550 Kozar Franci 1951 SLO 0:38:02 1:14:37 E/19
395 165 Apat Aleks 2003 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:40:39 1:18:16 A/87
396 164 Apat Iztok 1965 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:40:39 1:18:20 D/53
397 125 Košir Tone 1947 SLO Laško 0:47:59 1:34:05 E/20

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

10Z – 10 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. Št. Priimek in ime LR Država Klub 5 km Rezultat K/#
1 61 Černič Barbara 1987 SLO NAV 0:19:33 0:38:18 B/1
2 54 Zorman Eva 1997 SLO SLG 0:19:37 0:39:16 A/1
3 65 Grobler Ana 2000 SLO KRKA 0:21:31 0:41:42 A/2
4 44 Habič Mojca 1972 SLO TJL 0:21:54 0:42:45 C/1
5 53 Knez Melani 1999 SLO SEV 0:22:12 0:43:34 A/3
6 252 Vodopivec Spomenka 1979 SLO KAŠ 0:22:46 0:44:04 B/2
7 576 Čelesnik Tamara 1989 SLO 0:22:13 0:44:34 A/4
8 677 Medved Barbara 1974 SLO ŠD Tek je lek 0:23:10 0:45:04 C/2
9 651 Kočar Vesna 1980 SLO 0:23:23 0:45:21 B/3
10 760 Kukovič Špela 2003 SLO 0:23:37 0:45:26 A/5
11 90 Lara Štramcar 2001 SLO VEL 0:23:01 0:45:41 A/6
12 561 Žerjav Andreja 1975 SLO 0:23:50 0:46:41 C/3
13 525 Johan Lidija 1993 SLO 0:23:31 0:46:54 A/7
14 691 Krajnc Nina 1981 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:30 0:47:14 B/4
15 113 Voh Eva 1984 SLO TSK Rogla 0:24:31 0:47:41 B/5
15 628 Golob Manuela 1994 SLO 0:24:16 0:47:41 A/8
17 652 Verlič Špela 1983 SLO 0:24:31 0:47:42 B/6
18 260 Gorjup Krošl Mojca 1975 SLO KAŠ 0:24:31 0:47:47 C/4
19 563 Kozelj Saša 1981 SLO 0:24:45 0:47:49 B/7
20 467 Jordan Romana 1966 SLO 0:24:42 0:47:51 D/1
21 48 Rudolf Monika 1989 SLO TJL 0:24:43 0:47:59 A/9
22 599 Roškar Marina 1984 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:25 0:48:04 B/8
23 213 Špile Lidija 1967 SLO Skupina Unior 0:25:00 0:48:45 D/2
24 601 Šlehta Alijana 1974 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:37 0:50:07 C/5
25 236 Roškar Natalija 1970 SLO KAŠ 0:25:44 0:50:11 C/6
26 697 Oberdank Tea 1986 SLO HERVIS SPORTSCLUB  0:25:58 00:50:13 B/9
27 434 Leskovar Firer Marta 1981 SLO Platform 0:25:41 0:50:17 B/9
28 250 Skalar Renata 1970 SLO KAŠ 0:26:12 0:50:41 C/7
29 507 Marinšek Tehovnik Marina 1986 SLO 0:26:18 0:50:42 B/10
30 595 Draksler Tatjana 1975 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:15 0:50:58 C/8
31 36 Gjura Valentina 1992 SLO ORM 0:27:04 0:51:18 A/10
32 229 Nerad Saša 1977 SLO KAŠ 0:26:40 0:51:20 C/9
33 770 Štrok Breda 1966 SLO 0:26:54 0:51:22 D/3
34 385 Kroflič Valentina 1982 SLO 0:27:23 0:51:43 B/11
35 235 Petrič Lidija 1977 SLO KAŠ 0:26:57 0:51:45 C/10
36 146 Petek Nuša 1995 SLO ECOTIP 0:26:36 0:51:52 A/11
37 361 Šuk Lubej Boža 1961 SLO ŠD Radost 0:26:39 0:51:56 D/4
38 607 Jakop Ida 1956 SLO 0:52:21 E/1
39 642 Klešnik Mojca 1980 SLO 0:26:53 0:52:25 B/12
40 649 Nemec Klara 1995 SLO 0:27:24 0:52:27 A/12
41 658 Čas Andreja 1973 SLO 0:27:09 0:52:29 C/11
42 733 Rajšp Tjaša 1980 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:34 0:52:30 B/13
43 739 Gobec Manja 1992 SLO 0:27:50 0:52:37 A/13
44 745 Andrinek Mateja 1992 SLO 0:27:50 0:52:37 A/13
45 149 Kotnik Nadja 1970 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:26:53 0:52:40 C/12
46 316 Kubale Petrina 1976 SLO DMSBZT Celje 0:27:30 0:52:50 C/13
47 754 Komar Barbara 1969 SLO 0:27:16 0:52:52 C/14
48 638 Pšaker Majda 1959 SLO 0:27:09 0:52:56 D/5
49 342 Škariot Đurđica 1980 CRO Atletski klub “NoGA” 0:27:40 0:52:59 B/14
50 355 Hribernik Aleksandra 1971 SLO ZD Žalec 0:28:15 0:53:21 C/15
51 197 Pavlič Nina 1977 SLO ŠD Elektro Celje 0:27:32 0:53:31 C/16
52 167 Omahen Nina 1984 SLO Gabrovlje migajo 0:27:24 0:53:33 B/15
53 370 Kotnik Michaela 1973 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:27:34 0:53:34 C/17
54 538 Fijavž Patricija 1994 SLO 0:27:26 0:53:36 A/15
55 596 Lovšin Petra 1989 SLO 0:28:12 0:53:40 A/16
56 520 Kreslin Jolanda 1966 SLO 0:27:44 0:53:41 D/6
57 259 Kovač Jovita 1975 SLO KAŠ 0:27:26 0:53:50 C/18
58 244 Pavrič Konušek Karmen 1973 SLO KAŠ 0:27:27 0:53:57 C/19
59 308 Strašek Dragica 1952 SLO DMSBZT Celje 0:28:19 0:54:13 E/2
60 171 Zagrušovcem Martina 1971 SLO Gamsi Celjski 0:28:45 0:54:17 C/20
61 189 Močnik Bevc Mojca 1978 SLO Gamsi Celjski 0:27:46 0:54:18 C/21
62 136 Hren Simona 1976 SLO ECOTIP 0:28:11 0:54:21 C/22
63 535 Slivečka Eva 2000 SLO 0:27:13 0:54:29 A/17
64 673 Kozar Sabine 1971 SLO 0:28:35 0:54:30 C/23
65 126 Božič Meta 1975 SLO Laško 0:27:22 0:54:37 C/24
66 383 Blimen Majcen Andreja 1973 SLO 0:27:36 0:54:39 C/25
67 578 Subotic Tanja 1977 SLO 0:29:00 0:54:52 C/26
68 577 Kaltak Ines 1988 SLO 0:29:00 0:54:52 B/16
69 279 Adamič  Karmen 1971 SLO Urbani tekači 0:28:26 0:55:00 C/27
70 622 Kunaj Mirjana 1974 SLO 0:29:04 0:55:06 C/28
71 237 Juvan Maca 1956 SLO KAŠ 0:28:11 0:55:06 E/3
72 246 Cvelfer Nataša 1982 SLO KAŠ 0:27:38 0:55:07 B/17
73 485 Tramte Suzana 1972 SLO 0:28:48 0:55:08 C/29
74 150 Črešnar Zdenka 1963 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:28:41 0:55:15 D/7
75 492 Lah Katarina 1986 SLO 0:28:56 0:55:16 B/18
76 556 Blažič Milojka 1966 SLO 0:28:26 0:55:21 D/8
77 617 Možic Martina 1977 SLO 0:28:26 0:55:27 C/30
78 720 Milozic Iza 1984 SLO 0:29:11 0:55:39 B/19
79 156 Rudolf Katja 1981 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:28:55 0:55:39 B/19
80 738 Žabnikar Urša 1969 SLO 0:28:23 0:55:41 C/31
81 333 Košutar Karmen 1989 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:29:16 0:55:48 A/18
82 31 Majcen Bratuša Lea 1989 SLO ORM 0:30:00 0:55:51 A/19
83 687 Podpecan Ksenija 1977 SLO 0:28:32 0:55:52 C/32
84 282 Lovše Lara 1992 SLO Urbani tekači 0:28:46 0:55:55 A/20
85 438 Krošlin Majda 1956 SLO Platform 0:28:40 0:55:56 E/4
86 630 Kancler Kaja 2001 SLO 0:29:05 0:55:58 A/21
87 593 Bozsoki Edit 1978 SLO 0:28:40 0:56:00 C/33
88 226 Gorenak Ljudmila 1971 SLO KAŠ 0:28:26 0:56:05 C/34
89 590 Pučnik Kuk Alenka 1975 SLO 0:28:35 0:56:07 C/35
90 177 Cafuta Barbara 1968 SLO Gamsi Celjski 0:29:38 0:56:08 D/9
91 540 Klančnik Monika 1992 SLO 0:29:03 0:56:09 A/22
92 734 Vasle Tanja 1982 SLO 0:29:32 0:56:11 B/21
93 613 Tamše Mojca 1985 SLO 0:29:44 0:56:14 B/22
94 718 Leva Monika 1981 SLO 0:28:38 0:56:16 B/23
95 310 Jelen Monika 1984 SLO DMSBZT Celje 0:28:39 0:56:16 B/23
96 292 Podergajs Fijavž Mateja 1976 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:29:03 0:56:18 C/36
97 311 Senica Mojca 1973 SLO DMSBZT Celje 0:30:12 0:56:20 C/37
98 180 Urlep Adriana 1980 SLO Gamsi Celjski 0:29:29 0:56:21 B/25
99 483 Čoh Stanka 1969 SLO 0:28:30 0:56:24 C/38
100 479 Pevec Irena 1965 SLO 0:28:43 0:56:25 D/10
101 291 Hrovat Ksenja 1984 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:29:03 0:56:27 B/26
102 124 Turk Simona 1978 SLO Laško 0:29:22 0:56:29 C/39
103 536 Furlan Danijela 1962 SLO 0:28:26 0:56:29 D/11
104 605 Šimnovec Vida 1963 SLO 0:29:36 0:56:32 D/12
105 195 Uršnik Mojca 1965 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:29:38 0:56:33 D/13
106 309 Petelinšek Jana 1960 SLO DMSBZT Celje 0:29:25 0:56:35 D/14
107 152 Fridrih Tatjana 1984 SLO Pohorski svizci 0:29:02 0:56:39 B/27
108 166 Napotnik Patricija 1992 SLO Gabrovlje migajo 0:28:42 0:56:41 A/23
109 776 Pušelc Damijana 1969 SLO 0:28:15 0:56:48 C/40
110 305 Kokot Tanja 1970 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:29:48 0:56:51 C/41
111 219 Črešnar Veronika 1989 SLO Skupina Unior 0:29:18 0:56:55 A/24
112 460 Hatunšek Monika 1992 SLO 0:30:22 0:57:07 A/25
113 277 Avsec Anica 1969 SLO Urbani tekači 0:29:36 0:57:07 C/42
114 440 Hlastec Sara 1988 SLO 0:30:23 0:57:08 B/28
115 225 Pogorevc Mlakar Natalija 1978 SLO KAŠ 0:29:03 0:57:10 C/43
116 641 Zupan Špela 1991 SLO 0:28:49 0:57:12 A/26
117 474 Oblak Ana 1991 SLO 0:30:10 0:57:18 A/27
118 694 Medved Tanja 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:11 0:57:28 C/44
119 490 Gorjup Lucija 1973 SLO 0:29:26 0:57:29 C/45
120 654 Božič Radulović Slavica 1963 SLO 0:29:39 0:57:29 D/15
121 478 Veber Horvat Andreja 1967 SLO 0:29:46 0:57:34 D/16
122 686 Mesko Marta 1967 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:30:08 0:57:35 D/17
123 465 Šloser Klavdija 1981 SLO 0:28:58 0:57:38 B/29
124 469 Grobelnik Jera 1975 SLO 0:30:01 0:57:40 C/46
125 765 Rečnik Mateja 1978 SLO 0:29:42 0:57:41 C/47
126 284 Bobnar Ovnik Jožica 1975 SLO Urbani tekači 0:30:03 0:57:46 C/48
127 584 Ferlič Darja 1974 SLO 0:29:32 0:57:47 C/49
128 274 Klančišar Marija 1969 SLO Urbani tekači 0:29:40 0:57:54 C/50
129 230 Bohorč Darja 1975 SLO KAŠ 0:30:09 0:57:57 C/51
130 254 Slapnik Sabina 1975 SLO KAŠ 0:30:09 0:58:01 C/52
131 253 Kobale Sandra 1984 SLO KAŠ 0:29:56 0:58:03 B/30
132 442 Zajec Anica 1967 SLO 0:29:52 0:58:05 D/18
133 623 Fridrih Karmen 1980 SLO 0:29:52 0:58:07 B/31
134 449 Veljković Dragana 1975 SLO 0:30:19 0:58:25 C/53
135 233 Belak Jerica 1976 SLO KAŠ 0:30:29 0:58:32 C/54
136 668 Leskovar Mira 1975 SLO ŠD RCI Sport 0:29:51 0:58:36 C/55
137 312 Tuš Janja 1977 SLO DMSBZT Celje 0:30:28 0:58:44 C/56
138 441 Hlastec Sergeja 1985 SLO 0:31:17 0:58:46 B/32
139 689 Sirk Štefka 1958 SLO 0:30:18 0:58:46 E/5
140 353 Holcer Barbara 1980 SLO ZD Žalec 0:30:05 0:58:48 B/33
141 700 Mori Romana 1953 SLO 0:30:24 0:58:49 E/6
142 530 Fink Sara 2002 SLO 0:29:22 0:58:51 A/28
143 288 Vivod Klaudija 1995 SLO Tiskarna Petrič 0:30:03 0:58:58 A/29
144 221 Rap Simona 1969 SLO KAŠ 0:30:36 0:59:02 C/57
145 181 Žgank Maruša 1988 SLO Gamsi Celjski 0:30:22 0:59:03 B/34
146 182 Žgank Nika 1990 SLO Gamsi Celjski 0:30:22 0:59:04 A/30
147 521 Flis Romana 1967 SLO 0:30:07 0:59:05 D/19
148 446 Voda Jelka 1961 SLO 0:30:43 0:59:07 D/20
149 506 Presker  Vanja 1978 SLO 0:30:18 0:59:10 C/58
150 735 Vasle Monika 1982 SLO 0:29:57 0:59:20 B/35
151 39 Verhovšek Taja 2002 SLO KAŠ 0:29:48 0:59:21 A/31
152 600 Višnjei Milena 1958 SLO 0:30:45 0:59:27 E/7
153 296 Žnidarko Janja 1982 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:30:35 0:59:30 B/36
154 358 Sitar Nataša 1987 SLO ZD Žalec 0:30:06 0:59:31 B/37
155 194 Reberčnik Urška 1970 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:30:40 0:59:42 C/59
156 575 Baumgartner Andreja 1972 SLO 0:30:30 0:59:48 C/60
157 570 Kristofić Irena 1986 SLO 0:30:24 0:59:50 B/38
158 569 Korenak Polona 1996 SLO 0:30:24 0:59:50 A/32
159 723 Škorjanc Janja 1980 SLO 0:30:27 0:59:56 B/39
160 386 Brdnik Juhart  Petra 1980 SLO 0:30:31 0:59:58 B/40
161 778 Krančan Spomenka 1963 SLO 0:30:57 0:59:58 D/21
162 594 Hudoklin Anja 1982 SLO 0:31:27 1:00:02 B/41
163 270 Mernik Alenka 1963 SLO Urbani tekači 0:30:46 1:00:21 D/22
164 447 Delčnjak Milena 1971 SLO 0:28:26 1:00:25 C/61
165 709 Semprimožnik Anita 1972 SLO 0:30:27 1:00:32 C/62
166 455 Oblak Veronika 1968 SLO 0:31:30 1:00:53 D/23
167 620 Ramšak Mauko Nataša 1974 SLO 0:31:47 1:00:57 C/63
168 185 Jakše Tadeja 1979 SLO Gamsi Celjski 0:30:54 1:00:57 B/42
169 293 Podergajs Fijavž Anamari 1986 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:30:59 1:01:01 B/43
170 268 Ješovnik Adela 1960 SLO Urbani tekači 0:31:58 1:01:09 D/24
171 345 Planinc Nina 1994 SLO OPLAST 0:31:30 1:01:17 A/33
172 566 Gošnik Veronika 1991 SLO 0:31:46 1:01:22 A/34
173 515 Pustovrh Martinčič Boža 1964 SLO 0:31:57 1:01:22 D/25
174 278 Kolbl  Duska 1962 SLO Urbani tekači 0:31:51 1:01:25 D/26
175 656 Brancelj Jakop Larisa 1991 SLO 0:31:38 1:01:26 A/35
176 12 Fištravec Lidija 1964 SLO ORM 0:31:43 1:01:29 D/27
177 205 Fajs Natalija 1967 SLO ŠD Elektro Celje 0:31:14 1:01:35 D/28
178 340 Špacapan Olenšek Barbara 1977 SLO 0:31:00 1:01:36 C/64
179 17 Polič Nevenka 1970 SLO ORM 0:32:29 1:01:38 C/65
180 685 Burnik Laura 1974 SLO 0:32:43 1:01:40 C/66
181 493 Naglič Štefka 1956 SLO 0:31:45 1:01:41 E/8
182 715 Gomivnik Vida 1951 SLO 0:32:55 1:01:46 E/9
183 557 Kovše Jožica 1974 SLO 0:31:52 1:01:47 C/67
184 285 Lang Nataša 1972 SLO Urbani tekači 0:32:03 1:01:50 C/68
185 459 Hatunšek Jasna 1972 SLO 0:31:23 1:01:53 C/69
186 354 Terčelj Mila 1974 SLO ZD Žalec 0:31:40 1:01:55 C/70
187 266 Hribar Katja 1972 SLO Urbani tekači 0:32:03 1:01:55 C/70
188 269 Marinčič Bele Lidija 1957 SLO Urbani tekači 0:32:04 1:01:55 E/10
189 265 Hribar Joži 1950 SLO Urbani tekači 0:32:03 1:01:56 E/11
190 719 Klevze Mojca 1964 SLO 0:31:38 1:01:59 D/29
191 437 Krošlin Ana 1986 SLO Platform 0:32:45 1:02:10 B/44
192 170 Vrbek Vanja 1973 SLO Gamsi Celjski 0:31:53 1:02:14 C/72
193 294 Kmetec Simona 1976 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:31:33 1:02:21 C/73
194 283 Lovše Vida 1967 SLO Urbani tekači 0:31:40 1:02:26 D/30
195 758 Pernek Danijela 1987 SLO 0:32:01 1:02:27 B/45
196 168 Stopinšek Golčman Saša 1972 SLO Gamsi Celjski 0:33:25 1:02:28 C/74
197 637 Gorjup Petra 1980 SLO 0:31:23 1:02:31 B/46
198 271 Bošnak Darinka 1949 SLO Urbani tekači 0:32:21 1:02:40 E/12
199 533 Pajek Milena 1958 SLO 0:32:11 1:02:42 E/13
200 749 Zajec Urška 1991 SLO 0:32:00 1:02:45 A/36
201 639 Godler Čoh Laura 1990 SLO 0:33:46 1:02:52 A/37
202 318 Obrez Jelka 1967 SLO DMSBZT Celje 0:32:51 1:02:56 D/31
203 606 Kramar Saša 1979 SLO 0:33:34 1:03:00 B/47
204 424 Lužar Urška 1992 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:54 1:03:07 A/38
205 417 Hauptman Tanja 1978 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:58 1:03:10 C/75
206 482 Šeško Anita 1966 SLO 0:32:33 1:03:21 D/32
207 494 Gaber Barbara 1977 SLO 0:33:23 1:03:25 C/76
208 572 Kangler Aleksandra 1973 SLO 0:32:48 1:03:25 C/76
209 400 Ravnak Manca 2000 SLO KAŠ 0:31:51 1:03:27 A/39
210 450 Noner Natalija 1970 SLO 0:32:10 1:03:29 C/78
211 539 Es Alenka 1963 SLO 0:32:22 1:03:34 D/33
212 137 Rozman Suzana 1969 SLO ECOTIP 0:31:45 1:03:35 C/79
213 275 Koroušić Seljak Barbara 1966 SLO Urbani tekači 0:32:41 1:04:09 D/34
214 320 Marcen Alenka 1975 SLO DMSBZT Celje 0:33:21 1:04:31 C/80
215 325 Ramšak Tesić Darja 1975 SLO DMSBZT Celje 0:33:26 1:04:31 C/80
216 364 Ilič Nina 1998 SLO ŠD Radost 0:34:22 1:04:42 A/40
217 688 Pisnikmajeric Vlasta 1963 SLO 0:32:50 1:04:43 D/35
218 545 Kiralj Tea 1983 SLO 0:36:01 1:04:44 B/48
219 647 Pulko Lidija 1965 SLO 0:32:47 1:04:48 D/36
220 392 Škerget Tina 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:32:47 1:04:56 B/49
221 750 Gažovič Andrejka 1976 SLO 0:33:10 1:05:25 C/82
222 544 Radič Dijana 1990 SLO 0:32:28 1:05:37 A/41
223 15 Alt Lidija 1953 SLO ORM 0:32:19 1:05:47 E/14
224 281 Bregar Zdenka 1953 SLO Urbani tekači 0:34:47 1:06:05 E/15
225 558 Hladin Irena 1978 SLO 0:33:39 1:06:19 C/83
226 634 Ban Katarina 1983 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:34:54 1:06:20 B/50
227 322 Skrt Nevenka 1962 SLO DMSBZT Celje 0:34:28 1:06:22 D/37
228 157 Pesan Anita 1965 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:35:11 1:07:18 D/38
229 591 Vrečko Zala 2003 SLO 0:34:30 1:07:33 A/42
230 484 Ramot Ljudmila 1968 SLO 0:34:10 1:07:47 D/39
231 148 Pušnjak Anka 1972 SLO ECOTIP 0:34:59 1:08:17 C/84
232 131 Dobnik Irena 1965 SLO ECOTIP 0:35:00 1:08:18 D/40
233 692 Verdel Nada 1975 SLO 0:38:24 1:08:19 C/85
234 573 Napotnik Sonja 1969 SLO 0:33:35 1:08:27 C/86
235 629 Skorc Marina 1978 SLO 0:34:53 1:08:59 C/87
236 496 Pučnik Lidija 1959 SLO 0:35:16 1:09:26 D/41
237 702 Lajhar Barbara 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:35:01 1:09:27 C/88
238 27 Štefančič Vita 1992 SLO ORM 0:35:51 1:09:40 A/43
239 548 Pustovrh Mateja 1995 SLO 0:34:44 1:09:56 A/44
240 504 Brumat Tatjana 1966 SLO 0:35:49 1:10:09 D/42
241 543 Pajenk Maja 1985 SLO 0:36:35 1:11:18 B/51
242 208 Jeranko Nina 1983 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:36:33 1:11:47 B/52
243 502 Krošl Irena 1984 SLO 0:35:39 1:11:57 B/53
244 132 Horvat Matejka 1977 SLO ECOTIP 0:36:18 1:12:29 C/89
245 317 Simler Jasmina 1974 SLO DMSBZT Celje 0:37:02 1:13:25 C/90
246 211 Pekovšek Albina 1950 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:38:11 1:14:00 E/16
247 384 Vidmajer Nadja 1981 SLO 0:37:27 1:14:14 B/54
248 130 Orož Lučka 1977 SLO ECOTIP 0:37:53 1:15:29 C/91
249 192 Fortuna Tinkara 1980 SLO Gamsi Celjski 0:38:11 1:17:05 B/55
250 367 Bratina Hedvika 1942 SLO ŠD Radost 0:41:23 1:20:48 E/17
251 321 Marinšek Ida 1942 SLO DMSBZT Celje 0:42:54 1:21:21 E/18
252 470 Kovač Jožica 1967 SLO 0:42:04 1:21:38 D/43
253 512 Ferlič Zlatka 1972 SLO 0:42:04 1:21:38 C/92
254 542 Zelenik Nastja 1987 SLO 0:42:40 1:23:53 B/56
255 162 Korez Jasmina 1983 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:47:51 1:30:28 B/57
256 155 Vinko Lucija 2003 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:47:41 1:30:29 A/45
257 160 Hudej Štefka 1965 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:47:41 1:30:30 D/44
258 481 Vegan Štefka 1961 SLO 0:49:34 1:34:41 D/45
259 154 Vinko Mojca 1978 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:50:12 1:34:48 C/93
260 466 Pavlovič Vesna 1976 SLO 0:21:23 DNF C/94

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

05M – 5 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub / Club Rezultat / Result K/#
1 1517 Podlogar Gregor 1983 SLO 0:17:29 B/1
2 1528 Klinc Rok 1994 SLO 0:18:51 A/1
3 1518 Vozlič Blaž 2002 SLO Petrol 0:18:54 A/2
4 1424 Thieke Michael 1986 GER S HARMONIKO NA 10 0:19:42 B/2
5 1423 Višnar Alen 2001 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:20:08 A/3
6 1200 Strmšek  Davor 1983 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:20:09 B/3
7 1202 Krajnc Gaj 2002 SLO Baumüller Dravinja 0:20:10 A/4
8 1422 Kavkler Luka 2003 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:20:15 A/5
9 1496 Medved Jure 2003 SLO ŠD Tek je lek 0:21:28 A/6
10 1462 Plavčak  Martin 1987 SLO 0:21:36 B/4
10 1372 Pučnik Jože 1974 SLO OPLAST 0:21:36 C/1
12 1521 Hölzl Tomaž 1967 SLO 0:21:43 D/1
13 1392 nn nn 1970 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:21:59 A/7
14 1290 Rečnik Florjian 1986 SLO Skupina Unior 0:22:27 B/5
15 1308 Žerjav David 1983 SLO Urbani tekači 0:22:32 B/6
16 1294 Golob Patrick 1999 SLO Skupina Unior 0:22:42 A/8
17 1486 Kukovec Matej 1989 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:22:55 A/9
18 1327 Leskovar Tjan 2002 SLO Tiskarna Petrič 0:23:06 A/10
19 1483 Dobnikar Boštjan 1984 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:29 B/7
20 1502 Kričaj  Roman 1975 SLO 0:23:39 C/2
21 1511 Kmetec Rudolf 1957 SLO 0:23:42 E/1
22 1206 Leskovar Gašper 2001 SLO Baumüller Dravinja 0:23:44 A/11
23 1293 Črešnar Primož 1994 SLO Skupina Unior 0:23:53 A/12
24 1204 Bezovnik Matej 1981 SLO Baumüller Dravinja 0:24:00 B/8
25 1415 Vidmar David 2000 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:24:07 A/13
26 1527 Založnik Franci 1963 SLO 0:24:12 D/2
27 1388 Fridrih Matej 1993 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:24:19 A/14
28 1498 Volčič David 1993 SLO 0:24:48 A/15
28 1307 Hribar Andrej 1957 SLO Urbani tekači 0:24:48 E/2
30 1456 Škafar Aljaž 1990 SLO 0:24:54 A/16
31 1445 Sešel Franci 1967 SLO 0:24:58 D/3
32 1468 Perko Andrej 1964 SLO 0:25:13 D/4
33 1338 Popović Maks 2002 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:25:19 A/17
34 1409 Gričnik Uroš 1991 SLO Fresenius Medical Care 0:25:23 A/18
35 1403 Bornšek Borut 1970 SLO Fresenius Medical Care 0:25:24 C/3
35 1356 Borko Milan 1947 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:25:24 E/3
37 1464 Snedic Janez 1968 SLO 0:25:25 D/5
38 1374 Ribič Zvonko 1968 SLO OPLAST 0:25:43 D/6
38 1485 Volgemut Gorazd 1988 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:43 B/9
40 1274 Godnik Filip 2003 SLO Gamsi Celjski 0:25:53 A/19
41 1413 Kričaj Jakob 2002 SLO 0:25:59 A/20
42 1281 Vodovnik Matjaž 1982 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:26:01 B/10
43 1505 Pišotek Tomaž 1990 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:07 A/21
44 1331 Marčinkovič Peter 1986 SLO Tiskarna Petrič 0:26:30 B/11
44 1317 Koffi Simon 1982 SLO KSIMON FIT 0:26:30 B/11
46 1287 Gorjup Sergej 1982 SLO Skupina Unior 0:26:32 B/13
47 1364 Mitrović Dominik 1979 CRO Atletski klub “NoGA” 0:26:50 B/14
48 1529 Jevšenak Kevin 1993 SLO 0:26:59 A/22
49 1428 Ačko Marko 1999 SLO S HARMONIKO NA 10 0:27:02 A/23
50 1408 Leskovar Iztok 1981 SLO Fresenius Medical Care 0:27:06 B/15
51 1233 Kotnik Sergej 1994 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:27:08 A/24
52 151 Trdin Urban 1994 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:27:11 A/25
53 1253 Jošt Miroslav 1968 SLO Pohorski svizci 0:27:13 D/7
54 1405 Erčulj David 1991 SLO Fresenius Medical Care 0:27:42 A/26
55 1243 Gosak Gregor 1977 SLO Pohorski svizci 0:27:47 C/4
56 1205 Leskovar Ivan 1963 SLO Baumüller Dravinja 0:27:55 D/8
57 1399 Gorenak Darjan 1982 SLO Fresenius Medical Care 0:28:09 B/16
58 396 Repnik Igor 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:27 C/5
59 1217 Teržan Tilen 1999 SLO Laško 0:28:54 A/27
60 1430 Vogelmut Tadej 1988 SLO Platform 0:28:55 B/17
61 1477 Čelan Mario 1976 CRO 0:28:56 C/6
62 1512 Kocbek Miljutin 1961 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:29:01 D/9
63 1210 Zupan Peter 1974 SLO Laško 0:29:06 C/7
64 1276 Pajk Maj 2002 SLO Gamsi Celjski 0:29:11 A/28
65 1454 Veniger Boris 1966 SLO 0:29:29 D/10
66 1389 Smogavc Primož 1990 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:29:34 A/29
67 1398 Perkovič Damir 1984 SLO Fresenius Medical Care 0:29:43 B/18
68 1370 Hižak Žan 1991 SLO OPLAST 0:29:59 A/30
69 1232 Belak Boštjan 1986 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:30:00 B/19
70 1230 Magdalenić Tomislav 1991 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:30:30 A/31
71 1459 Kotnik Žiga 1993 SLO 0:30:45 A/32
72 1347 Gregorčič Damjan 1973 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:30:46 C/8
73 1431 Studenčnik Matej 1991 SLO Platform 0:31:03 A/33
74 1342 Šrekl Matjaž 1979 SLO Radio Rogla 0:31:32 B/20
75 1401 Razboršek Boris 1981 SLO Fresenius Medical Care 0:31:36 B/21
76 1272 Robačer Rok 2003 SLO Gamsi Celjski 0:31:55 A/34
77 1269 Robačer Ivan 1966 SLO Gamsi Celjski 0:32:03 D/11
78 1410 Stefanov Dejan 1985 SLO Fresenius Medical Care 0:32:08 B/22
79 1285 Tomašić Dejan 1979 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:32:38 B/23
79 1321 Korez Karli 1980 SLO KSIMON FIT 0:32:38 B/23
81 1530 Volkar Matjaž 1974 SLO 0:32:42 C/9
82 1326 Leskovar Matjaž 1980 SLO Tiskarna Petrič 0:32:59 B/25
83 1337 Repnik Darko 1962 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:33:01 D/12
84 1507 Glinšek Aleksander 1974 SLO 0:33:16 C/10
85 1387 Flis Peter 1981 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:33:32 B/26
86 1271 Robačer Matija 2003 SLO Gamsi Celjski 0:33:56 A/35
87 1305 Rakić Veselko 1957 SLO Urbani tekači 0:34:12 E/4
88 1275 Pajk Andrej 1977 SLO Gamsi Celjski 0:36:11 C/11
89 1314 Krivec Marko 1980 SLO KSIMON FIT 0:36:33 B/27
90 1245 Bobik Filip 2002 SLO Pohorski svizci 0:37:02 A/36
91 1519 Magajne Domen 1991 SLO 0:39:56 A/37
91 1520 Magajne Zmago 1950 SLO 0:39:56 E/5

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

05Z – 5 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub / Club Rezultat / Result K/#
1 1291 Vetrih Renata 1974 SLO Skupina Unior 0:20:11 C/1
2 513 Žakelj Alenka 1988 SLO 0:22:20 B/1
3 1421 Korošec Lana 2003 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:23:25 A/1
4 1420 Sadek Evelin 2003 SLO KAŠ 0:24:07 A/2
5 1501 Adamič Kričaj  Nives 1976 SLO 0:24:18 C/2
6 1487 Bizjak  Aleksandra 1972 SLO 0:24:27 C/3
7 1358 Kroflič Mateja 1984 SLO LPP Ljubljana 0:24:44 B/2
8 1286 Konec Nada 1979 SLO Skupina Unior 0:25:15 B/3
9 1373 Mlakar Marija 1981 SLO OPLAST 0:25:44 B/4
10 1277 Obrul Alenka 1971 SLO Gamsi Celjski 0:26:01 C/4
11 1416 Kolar Lara 2000 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:26:02 A/3
12 1510 Boldin Aleksandra 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:09 C/5
13 1319 Vreš Jolanda 1980 SLO KSIMON FIT 0:26:30 B/5
14 1295 Kokljič Urška 1985 SLO KAŠ 0:26:33 B/6
15 1451 Žohar Magda 1967 SLO 0:26:38 D/1
16 1490 Jakop Teodora 1971 SLO 0:26:44 C/6
17 1460 Arlič Marjana 1962 SLO 0:26:46 D/2
18 1484 Blazic Vesna 1983 SLO 0:26:53 B/7
19 1302 Gorinšek Tara 2002 SLO KAŠ 0:27:02 A/4
20 1216 Jančič Mirjana 1973 SLO Laško 0:27:05 C/7
20 1219 Durkalič Hren Selma 1976 SLO ECOTIP 0:27:05 C/7
22 1313 Križanec Dunja 1986 SLO KSIMON FIT 0:27:08 B/8
23 1368 Jurić Mateja 1986 CRO Atletski klub “NoGA” 0:27:09 B/9
23 1359 Panič Vesna 1992 SLO LPP Ljubljana 0:27:09 A/5
25 1411 Strmšek Anica 1973 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:27:15 C/9
26 1310 Karneža Valerija 1982 SLO KSIMON FIT 0:27:16 B/10
27 1261 Stanovnik Nataša 1976 SLO Gabrovlje migajo 0:27:17 C/10
28 1436 Grajfoner Natalija 1981 SLO 0:27:23 B/11
29 397 Repnik Katja 1985 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:31 B/12
30 1525 Petek Milena 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:41 B/13
31 1289 Frangež  Klara 1979 SLO Skupina Unior 0:27:44 B/14
32 1257 Kalšek Simona 1974 SLO Gabrovlje migajo 0:27:50 C/11
33 1218 Razboršek Vesna 1978 SLO Laško 0:27:59 C/12
34 1357 Kralj Sabina 1989 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:28:00 A/6
35 1363 Vidaković Zrinka 1977 CRO Atletski klub “NoGA” 0:28:04 C/13
36 330 Čuš Lah Karin 1976 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:28:11 C/14
37 1262 Trontelj Milada 1984 SLO Gabrovlje migajo 0:28:12 B/15
38 1516 Lukić Branka 1976 SLO 0:28:14 C/15
39 1524 Križan Jerneja 1984 SLO 0:28:15 B/16
40 390 Draganič Martina 1980 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:18 B/17
41 1207 Blagotinšek Blažka 1998 SLO Laško 0:28:19 A/7
41 1239 Ravničan Martina 1966 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:28:19 D/3
43 1452 Železnik Zdenka 1978 SLO 0:28:41 C/16
44 1386 Urlep Sara 2002 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:28:44 A/8
45 1306 Logar Klementina 1972 SLO Urbani tekači 0:28:45 C/17
46 1434 Lovrenčič Sabina 1985 SLO 0:28:48 B/18
47 1378 Plesnik Barbara 1987 SLO ZD Žalec 0:28:49 B/19
47 1475 Černec Milojka 1958 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:49 E/1
49 1365 Mitrović Marijana 1981 CRO Atletski klub “NoGA” 0:28:50 B/20
50 1479 Čelan Sanja 1980 CRO 0:28:52 B/21
50 1246 Bobik Lidija 1978 SLO Pohorski svizci 0:28:52 C/18
52 1201 Arzenšek Lucija 1984 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:28:53 B/22
53 1453 Krivec Anamari 1993 SLO 0:28:54 A/9
54 1340 Tihle Hren Alja 1982 SLO Radio Rogla 0:28:58 B/23
55 1400 Gorenak Mateja 1986 SLO Fresenius Medical Care 0:29:02 B/24
55 1203 Skaza Jožica 1975 SLO Baumüller Dravinja 0:29:02 C/19
57 1209 Zupan Katja 1974 SLO Laško 0:29:06 C/20
58 191 Šparaš Maja 1992 SLO Gamsi Celjski 0:29:12 A/10
59 1418 Lešek Taja 2002 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:29:15 A/11
60 1362 Bogović Dijana 1985 CRO Atletski klub “NoGA” 0:29:18 B/25
61 1332 Mrzdovnik Tara 2001 SLO Tiskarna Petrič 0:29:19 A/12
62 1504 Bezenšek Nina 2000 SLO 0:29:21 A/13
63 1455 Pereza Korina 1978 SLO 0:29:24 C/21
64 1255 Očko Sonja 1976 SLO Gabrovlje migajo 0:29:25 C/22
65 1470 Arnuš Tabaković Jasmina 1984 SLO 0:29:27 B/26
66 1249 Retuznik Damijana 1971 SLO Pohorski svizci 0:29:34 C/23
67 1500 Jeršin Urška Zoja 1981 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:35 B/27
68 1335 Prosenak  Vlasta 1971 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:29:36 C/24
68 1437 Sirc Lea 1993 SLO 0:29:36 A/14
70 1256 Pivec Tjaša 1997 SLO Gabrovlje migajo 0:29:40 A/15
71 1266 Pšeničnik  Alenka 1978 SLO Gabrovlje migajo 0:29:43 C/25
72 1225 Jošt Polonca 1983 SLO ECOTIP 0:29:44 B/28
73 1469 Bošnjak Nina 1985 SLO 0:29:47 B/29
74 1263 Lovrenčič Urška 1997 SLO Gabrovlje migajo 0:29:49 A/16
74 1390 Reš Klara 1990 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:29:49 A/16
76 1231 Črešnar Janja 1987 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:29:52 B/30
77 1492 Varšek Staša 1980 SLO ŠD RCI Sport 0:29:53 B/31
77 1449 Žohar Tjaša 1996 SLO 0:29:53 A/18
79 1499 Iskrač Klavdija 1993 SLO 0:29:54 A/19
80 1371 Pučnik Polona 1978 SLO OPLAST 0:30:00 C/26
80 331 Flegar Marija 1988 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:30:00 B/32
82 1311 Gluhak Gabrijela 1982 SLO KSIMON FIT 0:30:02 B/33
82 1318 Podhraški Nika 1999 SLO KSIMON FIT 0:30:02 A/20
84 1489 Zapušek Mojca 1977 SLO 0:30:05 C/27
85 1336 Pukl Anita 1973 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:30:13 C/28
86 1474 Lipuš Anja 1984 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:30:25 B/34
87 1526 Čoper Ahačič Urška 1989 SLO 0:30:28 A/21
88 1240  Belak Urška 1990 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:30:30 A/22
89 1494 Pušnik Petra 1981 SLO ŠD RCI Sport 0:30:44 B/35
90 1367 Šulekić Antonija 1976 CRO Atletski klub “NoGA” 0:30:51 C/29
91 1296 Ločnikar Tamara 2000 SLO KAŠ 0:31:00 A/23
91 1515 Peer Kvas Suzana 1981 SLO 0:31:00 B/36
93 1208 Blagotinšek Tinkara 1999 SLO Laško 0:31:06 A/24
94 1234 Črešnar Urška 1992 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:31:27 A/25
95 1503 Bezenšek Sara 1999 SLO 0:31:30 A/26
96 1341 Trunkl Barbara 1972 SLO Radio Rogla 0:31:31 C/30
97 1414 Stojnšek Maruša 2001 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:31:33 A/27
98 1412 Podbregar Janja 1982 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:31:34 B/37
99 1235 Kotnik Jožica 1966 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:31:37 D/4
100 1259 Hrovat Zofija 1963 SLO Gabrovlje migajo 0:31:40 D/5
101 1270 Robačer Lana 2002 SLO Gamsi Celjski 0:31:43 A/28
102 1320 Bevc Maruša 1992 SLO KSIMON FIT 0:31:44 A/29
103 1301 Gorinšek Saška 1975 SLO KAŠ 0:31:55 C/31
104 1385 Kotnik Magdalena 1971 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:32:04 C/32
104 1241 Fridrih Gosak Irena 1978 SLO Pohorski svizci 0:32:04 C/32
106 586 Rolih Sabina 1980 SLO 0:32:06 B/38
107 1402 Jug Blagovič Alenka 1981 SLO Fresenius Medical Care 0:32:09 B/39
108 1349 Založnik Tatjana 1973 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:32:17 C/34
109 1348 Podkrižnik Kaja 1992 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:32:18 A/30
109 1346 Lašič Jerneja 1979 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:32:18 B/40
109 1303 Nidorfer Stanislava 1960 SLO Urbani tekači 0:32:18 D/6
112 1406 Verbovšek Tina 1994 SLO Fresenius Medical Care 0:32:20 A/31
113 1448 Erjavec Špela 1994 SLO 0:32:24 A/32
114 1560 Kos Andreja 1985 SLO 0:32:29 B/41
115 1467 Lorenčak Karmen 1982 SLO 0:32:30 B/42
115 1254 Jesenek Tamara 1998 SLO Pohorski svizci 0:32:30 A/33
117 1224 Grm Valerija 1989 SLO ECOTIP 0:32:32 A/34
118 1513 Sirc Rebeka 1992 SLO 0:32:35 A/35
118 1433 Jurič Štefka 1975 SLO 0:32:35 C/35
118 1514 Sirc Nataša 1972 SLO 0:32:35 C/35
121 1278 Ocvirk Natalija 1976 SLO Gamsi Celjski 0:32:40 C/37
122 1273 Hartman Tamara 1987 SLO Gamsi Celjski 0:32:43 B/43
122 1488 Podlesnik Petra 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:32:43 B/43
124 186 Šparaš Pajk Polonca 1979 SLO Gamsi Celjski 0:32:44 B/45
125 1328 Medved Karmen 1982 SLO Tiskarna Petrič 0:32:58 B/46
126 1280 Bobnar Zvonka 1974 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:33:04 C/38
127 1497 Breznik Katja 1977 SLO 0:33:14 C/39
128 1220 Kobale Magdalena 1970 SLO ECOTIP 0:33:16 C/40
129 1466 Verdev Barbara 1981 SLO 0:33:19 B/47
130 1213 Guzelj Katja 1984 SLO Laško 0:33:20 B/48
131 1375 Sovič Špela 1978 SLO Zobeki 0:33:22 C/41
131 1377 Ošlak Damjana 1975 SLO Zobeki 0:33:22 C/41
133 1260 Napotnik Bojana 1971 SLO Gabrovlje migajo 0:33:27 C/43
134 1258 Kolar Kaja 1998 SLO Gabrovlje migajo 0:33:34 A/36
135 1325 Zidanšek Ana 1983 SLO Tiskarna Petrič 0:33:36 B/49
136 1395 Kralj Tanja 1977 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:33:37 C/44
137 1384 Aman Romana 1977 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:33:43 C/45
137 1382 Preložnik Natalija 1976 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:33:43 C/45
137 1282 Vodovnik Jožica 1962 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:33:43 D/7
140 1354 Jazbinšek Iva 1966 SLO DMSBZT Celje 0:33:49 D/8
141 1482 Mernik Dobnikar Natalija 1989 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:33:51 A/37
142 1481 Premoša Blanka 1993 SLO 0:33:53 A/38
143 1268 Robačer Martina 1973 SLO Gamsi Celjski 0:33:56 C/47
144 1345 Gačnikar Jasna 1969 SLO Radio Rogla 0:34:07 C/48
145 1214 Bračič Katarina 1962 SLO Laško 0:34:09 D/9
146 1215 Tkavc Lucija 1992 SLO Laško 0:34:13 A/39
147 1417 Štante Maša 2002 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:34:14 A/40
147 1447 Kramberger Tina 1997 SLO 0:34:14 A/40
149 1223 Pliberšek Mihaela 1974 SLO ECOTIP 0:34:15 C/49
150 1381 Krajnc Manca 1975 SLO ZD Žalec 0:34:23 C/50
151 1238 Ravničan Manja 1993 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:34:27 A/42
152 1228 Fric Aleksandra 1985 SLO ECOTIP 0:34:42 B/50
153 1471 Planinc Ana 1988 SLO 0:34:45 B/51
154 1322 Repnik Danijela 1963 SLO Tiskarna Petrič 0:34:48 D/10
155 1355 Podcedenšek Ema 1969 SLO DMSBZT Celje 0:34:52 C/51
156 1480 Senegačnik Sara 1980 SLO 0:34:55 B/52
157 1476 Vrečko Tina 1975 SLO 0:35:02 C/52
158 1264 Križančič Tina 2001 SLO Gabrovlje migajo 0:35:03 A/43
159 1407 Črešnar Skaza Duška 1975 SLO Fresenius Medical Care 0:35:09 C/53
160 1299 Podgrajšek Janja 1985 SLO KAŠ 0:35:11 B/53
161 313 Markovič Petra 1980 SLO DMSBZT Celje 0:35:20 B/54
162 1323 Gračner Karmen 1988 SLO Tiskarna Petrič 0:35:21 B/55
163 1350 Kremžar Anica 1955 SLO DMSBZT Celje 0:35:25 E/2
164 1229 Adam Valerija 1976 SLO ECOTIP 0:35:28 C/54
165 1383 Jerič Maja 1981 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:35:29 B/56
166 1244 Fridrih Jožica 1981 SLO Pohorski svizci 0:35:36 B/57
166 1283 Marinko Irena 1954 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:35:36 E/3
168 1315 Antolinc Nastja 1989 SLO KSIMON FIT 0:35:57 A/44
169 1443 Klokočovnik Maja 1984 SLO 0:36:10 B/58
169 1444 Bezenšek Nadja 1984 SLO 0:36:10 B/58
171 1463 Cep Anemari 2003 SLO 0:36:11 A/45
172 1465 Pušnik Mateja 1984 SLO 0:36:17 B/60
172 439 Monika Sadek 1987 SLO 0:36:17 B/60
174 1393 Merlak Melita 1988 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:36:20 B/62
174 1394 Furman Lidija 1977 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:36:20 C/55
176 1391 Reš Magda 1960 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:36:22 D/11
177 1522 Mlinar Nina 1988 SLO 0:36:35 B/63
178 1312 Gluhak Tjaša 1991 SLO KSIMON FIT 0:36:38 A/46
179 1227 Vrhovšek Manica 1972 SLO ECOTIP 0:36:39 C/56
180 1297 Ribič Štefica 1970 SLO KAŠ 0:36:40 C/57
181 1226 Hrovat Nataša 1977 SLO ECOTIP 0:36:44 C/58
181 1222 Pristovnik Laura 1976 SLO ECOTIP 0:36:44 C/58
183 1397 Črešnar Kristina 1989 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:36:50 A/47
184 1351 Krašovic Marinka 1948 SLO DMSBZT Celje 0:37:01 E/4
185 1493 Kufner Arijana 1980 SLO ŠD RCI Sport 0:37:03 B/64
186 1242 Gosak Rebeka 2001 SLO Pohorski svizci 0:37:04 A/48
187 1247 Škorjanc Natalija 1965 SLO Pohorski svizci 0:37:07 D/12
188 1353 Velenjšek Leskovšek Alenka 1971 SLO DMSBZT Celje 0:37:24 C/60
189 1478 Ženko Polona 1980 SLO 0:37:29 B/65
190 1425 Banovšek Anita 1978 SLO S HARMONIKO NA 10 0:37:46 C/61
190 1429 Brglez Venesa 1990 SLO S HARMONIKO NA 10 0:37:46 A/49
192 1506 Božič Zdenka 1961 SLO 0:38:38 D/13
193 1236 Potočnik Trdin Branka 1968 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:40:32 D/14
194 1221 Brumec Jožica 1966 SLO ECOTIP 0:40:49 D/15
195 1473 Muha Polonca 1962 SLO 0:41:03 D/16
196 1265 Hren Zdenka 1964 SLO Gabrovlje migajo 0:41:09 D/17
197 1237 Ledinek Vilma 1969 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:41:13 C/62
198 1442 Špiljak Darinka 1953 SLO 0:43:07 E/5
199 1508 Oblak Anja 1983 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:49:14 B/66

CELOTNI URADNI REZULTATI (Timing Ljubljana)

REZULTATI – Tek šolarjev 2018.pdf

REZULTATI 5. Konjiški maraton / RESULTS 5th Konjice marathon, 24. 9. 2017

21M – 21 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 289 KREVS Mitja SLO AsicsFrontrunnerSlovenija 0:17:07 0:33:27 0:55:01 1:11:16 A/1
2 248 GRILC Tadej SLO Koroški atletski klub 0:18:00 0:34:57 0:57:03 1:14:34 A/2
3 236 PEČNIK Sašo SLO AD Štajerska 0:18:25 0:35:45 0:58:44 1:16:13 B/1
4 104 DINJAR Dražen CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 0:18:30 0:35:46 0:59:34 1:18:01 C/1
5 292 SENICA Vid SLO 0:19:16 0:37:40 1:01:06 1:19:20 C/2
6 302 ARMEND Berisha SLO Atletski klub Velenje 0:18:00 0:35:10 1:00:24 1:20:53 A/3
7 300 PONGRAČIĆ Goran CRO TK Marathon95 0:20:04 0:38:45 1:03:11 1:21:39 C/3
8 209 MALEK KUZMIČ Simon SLO Davčna Hiša ALFA OMEGA 0:19:16 0:38:04 1:03:05 1:22:24 A/4
9 200 TRETJAK Jan SLO 0:20:13 0:39:34 1:04:08 1:22:41 A/5
10 180 SMODIČ Aleš SLO ŠD Sberbank 0:19:39 0:38:42 1:04:26 1:24:06 C/4
11 102 VOZLIČ Bojan SLO AK Ormož 0:19:34 0:38:40 1:04:26 1:24:16 C/5
12 181 BARUT Miloš SLO Tek.si 0:20:43 0:39:40 1:04:59 1:24:31 D/1
13 238 STRAUSS Gregor SLO 0:20:12 0:39:25 1:05:43 1:25:03 B/2
14 229 SOBOČAN Anže SLO 0:19:51 0:38:57 1:05:42 1:25:15 B/3
15 203 CAFNIK Matej SLO 0:21:21 0:41:11 1:07:06 1:26:40 B/4
16 85 KIT Mitja SLO SMM 0:21:21 0:41:16 1:07:31 1:27:41 C/6
17 311 LEHNER Branko SLO 0:20:54 0:41:10 1:07:45 1:27:53 E/1
18 82 PEČNIK Matej SLO KAK Vzajemna Bejbe 0:21:41 0:41:51 1:08:53 1:28:49 C/7
19 278 PODLOGAR Dušan SLO 0:20:34 0:40:26 1:07:54 1:28:58 D/2
20 100 URŠNIK Viki SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:21:11 0:41:01 1:08:39 1:29:20 D/3
21 252 TEHOVNIK Andraž SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:21:51 0:41:54 1:09:09 1:30:30 B/5
22 272 KOZAR Dušan SLO 0:22:17 0:42:44 1:09:50 1:30:38 B/6
23 99 KRANJC Damjan SLO 0:21:40 0:42:21 1:09:36 1:30:53 A/6
24 169 HARTMAN Aljoša SLO 0:22:23 0:43:21 1:10:29 1:31:26 B/7
25 218 ROŠKARIČ Andrej SLO ŠD Lenart 0:21:23 0:42:15 1:09:53 1:31:41 C/8
26 96 ZUPANC Rafko SLO ŠD Radost 0:22:08 0:42:41 1:10:37 1:32:07 D/4
27 234 ŽERJAV David SLO 0:23:05 0:44:07 1:11:49 1:32:16 B/8
28 148 KOROŠEC Tomaz SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:22:31 0:43:42 1:12:05 1:33:17 C/9
29 206 GRADIŠNIK Rok SLO ŠRK Celje 0:21:12 0:42:01 1:09:53 1:33:28 A/7
30 228 HOHEGER Roman SLO Radenska 0:22:21 0:43:28 1:12:23 1:33:35 C/10
30 241 ŠPEC Blaž SLO 0:21:51 0:42:48 1:11:05 1:33:35 B/9
32 851 ŠELIH Aleš SLO AD Štajerska 0:19:25 0:39:25 1:11:48 1:33:39 B/10
33 233 VUKELIČ Marjan SLO 0:22:36 0:43:33 1:12:25 1:33:41 D/5
33 42 TRANTURA Matjaž SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:21:59 0:43:10 1:11:47 1:33:41 C/11
35 298 HLAČER Anže SLO 0:22:41 0:43:15 1:12:13 1:33:43 B/11
36 174 TARKUŠ Marjan SLO DPZ Impol 0:22:57 0:44:02 1:12:34 1:34:15 C/12
37 121 KLEMENČIČ Pavle SLO 0:21:56 0:43:13 1:12:04 1:34:27 D/6
38 297 MATJAŠIČ Marko SLO 0:22:06 0:43:37 1:12:36 1:34:33 C/13
39 95 ČREP Srečko sLO ŠD Radost 0:23:05 0:44:42 1:13:32 1:34:50 D/7
40 279 GAJŠEK Nejc SLO 0:23:27 0:45:38 1:14:10 1:34:56 A/8
41 285 RATEJ Zlatko SLO 0:21:58 0:43:06 1:13:01 1:35:59 B/12
42 182 KOJC Samo SLO Out in Slovenia 0:22:30 0:43:44 1:13:22 1:36:10 C/14
43 230 VALANT Frenk SLO Avtomehanika Valant 0:22:11 0:42:43 1:13:29 1:36:14 D/8
44 227 TRUNKELJ Miha SLO 0:22:50 0:44:11 1:13:27 1:36:16 B/13
45 16 LEBAN Aleš SLO LPT 0:23:25 0:45:27 1:14:23 1:36:21 B/14
46 53 MATEJ Janez SLO Mariborski tekači 0:21:53 0:43:01 1:13:00 1:36:28 C/15
47 303 MEKLAV Evgen SLO 0:22:26 0:43:25 1:13:35 1:36:45 B/15
48 226 KOŠIR Uroš SLO 0:23:14 0:44:57 1:15:01 1:36:48 C/16
49 140 PRIMOŽIČ Boštjan SLO 0:23:52 0:45:19 1:14:27 1:36:50 C/17
50 123 ĆULIBRK Milan SLO 0:23:28 0:45:22 1:14:58 1:36:54 B/16
51 29 MAREČIĆ Antonio CRO AK Jastreb 99 0:23:43 0:46:37 1:16:00 1:37:04 B/17
52 142 ARNUŠ Jure SLO 0:23:05 0:45:22 1:14:44 1:37:06 B/18
53 211 HRASTNIK Igor SLO Društvo za promocijo zdravja Impol 0:23:16 0:45:08 1:14:21 1:37:10 B/19
54 24 RADELJA Krešimir CRO AK Jastreb 99 0:23:37 0:46:20 1:15:43 1:37:13 C/18
55 280 BAČNIK Blaž SLO 0:24:14 0:47:03 1:16:14 1:37:37 B/20
56 307 MARGUČ Simon SLO Oplast 0:24:03 0:47:11 1:16:09 1:37:45 C/19
57 264 GROS Joža SLO 0:24:11 0:47:03 1:17:36 1:37:51 B/21
58 22 KIDRIČ Robert SLO Laško 0:24:41 0:46:57 1:15:54 1:37:57 C/20
59 86 JUVANČIČ Uroš SLO SMM 0:23:43 0:46:07 1:15:38 1:37:59 B/22
60 119 MIKEC Zvone SLO 0:23:43 0:45:34 1:15:34 1:38:27 D/9
61 145 VETERNIK Tomaž SLO 0:24:02 0:46:29 1:16:26 1:38:57 C/21
62 247 MAGUŠA David SLO 0:24:15 0:47:08 1:16:55 1:39:04 B/23
63 31 VUČKOVIĆ Dragan CRO AK Jastreb 99 0:24:54 0:47:36 1:17:19 1:39:17 C/22
64 97 TOT Marko SLO ŠD Radost 0:23:29 0:46:09 1:16:32 1:39:29 D/10
65 112 KRAJNC Boštjan SLO Radio City 0:24:11 0:47:04 1:16:29 1:39:33 C/23
66 177 ŠEMENC Alan SLO 0:23:48 0:45:23 1:16:42 1:39:35 C/24
67 91 PEČNIK Uroš SLO RADIO ROGLA 0:24:03 0:47:04 1:16:59 1:39:56 C/25
68 270 LAH Peter SLO ŠD Koštruni Tinje 0:23:28 0:46:28 1:16:52 1:39:58 C/26
69 261 MARCEN Matej SLO 0:24:11 0:47:03 1:17:37 1:40:02 B/24
69 156 PAJEK Rok SLO 0:23:26 0:45:22 1:16:45 1:40:02 B/24
71 290 KRAJNČAN Slavko SLO nsk celje 0:25:17 0:47:40 1:18:04 1:40:34 D/11
72 277 KAMPL Gregor SLO 0:24:14 0:46:36 1:16:43 1:40:48 B/26
73 173 JOHANSSON Stellan SLO Strelsko društvo Trzin 0:24:23 0:48:03 1:18:19 1:40:59 C/27
74 314 ARTNAK Jože SLO AK Asfalt Kovač Šentjur 0:23:09 0:45:33 1:15:13 1:41:10 D/12
75 106 SEL Andrej SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:24:20 0:47:16 1:16:49 1:41:23 C/28
76 23 STEFANCIOSA Tone SLO Laško 0:24:07 0:46:31 1:17:36 1:41:25 D/13
77 246 SODIN Rado SLO S&S REVIZIJSKA DRUŽBA d.o.o. 0:24:09 0:47:08 1:18:06 1:41:44 B/27
78 41 KOVAČ Aleš SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:24:14 0:47:10 1:18:07 1:41:45 C/29
79 274 MURATOVIĆ Vladimir SLO 0:24:25 0:47:33 1:18:22 1:41:48 B/28
80 113 MAROLT Apolon SLO 0:25:46 0:48:30 1:19:10 1:41:51 D/14
81 294 POGAČAR Uroš SLO 0:24:24 0:47:29 1:18:12 1:41:54 C/30
82 257 FABČIČ Davor SLO Mercuri International 0:23:30 0:46:00 1:18:13 1:42:02 D/15
83 165 FRANGEŽ Gregor SLO 0:24:27 0:47:33 1:18:21 1:42:16 C/31
84 244 TOMAŽIN Marko SLO Marathon NM 0:23:20 0:46:13 1:18:24 1:42:30 C/32
85 242 SIKOŠEK Edo SLO Kamnik 0:24:26 0:47:04 1:19:05 1:42:41 D/16
86 137 KRANJC Primož SLO 0:24:46 0:48:07 1:19:10 1:42:59 B/29
87 139 VERČKO Peter SLO Flying lizards Ožbalt 0:27:04 0:51:08 1:21:03 1:43:01 C/33
88 116 PLIBERŠEK Ljubo SLO 0:25:06 0:48:01 1:19:48 1:43:13 D/17
89 287 KOVAČ Matej SLO 0:24:04 0:47:28 1:19:22 1:43:22 B/30
90 166 BAJŽELJ Uroš SLO 0:24:32 0:47:49 1:19:12 1:43:46 B/31
91 269 SELINŠEK Drago SLO 0:23:49 0:46:44 1:19:23 1:43:48 D/18
92 34 HARAMIJA Vladimir CRO AK Jastreb 99 0:25:36 0:48:43 1:20:11 1:43:50 B/32
93 215 PETRIN Klemen SLO 0:25:49 0:47:56 1:19:33 1:43:55 C/34
94 231 CUGMAS Jože SLO Kolesarski Klub Rogla 0:25:14 0:48:42 1:20:17 1:43:59 E/2
95 143 RUTNIK Kristijan SLO 0:25:45 0:49:24 1:20:45 1:44:02 C/35
96 190 BRCAR Roman SLO 0:25:39 0:49:23 1:20:24 1:44:08 C/36
97 204 RAK Stanko SLO 0:23:18 0:46:36 1:18:43 1:44:11 D/19
98 256 SPRUK Rok SLO 0:25:20 0:49:21 1:21:18 1:44:28 C/37
99 54 VOGRIN Danijel SLO Mariborski tekači 0:25:26 0:49:03 1:20:53 1:44:32 C/38
100 11 TEŠANOVIĆ Borut SLO LPT 0:24:37 0:47:55 1:20:41 1:44:45 C/39
100 162 LIČINA Miloš SLO CHESS RUNNER 0:24:34 0:47:19 1:19:21 1:44:45 C/39
102 28 KOKOT Krunoslav CRO AK Jastreb 99 0:26:00 0:50:14 1:22:15 1:44:51 C/41
103 12 GRANDIČ Matjaž SLO LPT 0:25:55 0:49:47 1:21:36 1:45:13 C/42
104 235 PAVLIC Vojko SLO 0:25:40 0:50:02 1:21:53 1:45:59 C/43
105 178 JOVANOVIĆ Dušan SLO ŠILT 0:25:20 0:49:32 1:21:46 1:46:18 E/3
106 144 FEKONJA Peter SLO 0:26:10 0:50:30 1:22:46 1:46:26 C/44
107 216 ERŽENIČNIK Aljoša SLO 0:25:53 0:49:07 1:21:21 1:46:27 B/33
108 80 SENEKOVIČ Dušan SLO KAK Vzajemna Bejbe 0:24:41 0:48:01 1:21:08 1:47:01 C/45
109 212 VUČINA Edvard SLO Grupa T.N.T. 0:24:48 0:48:51 1:21:51 1:47:07 D/20
109 306 MARGUČ Boris SLO Oplast 0:24:33 0:48:11 1:21:36 1:47:07 E/4
111 301 JUŽINA Rudi SLO 0:25:15 0:49:27 1:22:06 1:47:08 C/46
112 65 NOVAK Stanislav SLO Gamsi Celjski 0:26:13 0:50:11 1:22:56 1:47:26 E/5
113 223 ČAKŠ Roman SLO 0:25:31 0:49:30 1:22:09 1:47:45 C/47
114 15 ŽALAC Milan SLO LPT 0:24:50 0:49:57 1:22:57 1:47:51 B/34
115 134 JERIČ Gregor SLO 0:24:55 0:48:29 1:22:04 1:47:57 C/48
116 317 COJHTER Matjan SLO Mariborski tekači 0:24:35 0:48:40 1:22:13 1:48:18 C/49
117 84 WEINHANDL Milan SLO SMM 0:25:44 0:50:48 1:23:56 1:48:20 B/35
118 75 ADLER János HUN SZVISE 0:26:16 0:50:53 1:23:38 1:48:37 C/50
119 250 LAKNER Darko SLO Urbani tekaci 0:26:41 0:51:13 1:23:57 1:48:43 D/21
120 265 VAUHNIK Borut SLO 0:25:35 0:50:12 1:23:35 1:48:45 C/51
120 197 ZILAVEC Alen SLO 0:26:37 0:51:25 1:24:18 1:48:45 C/51
122 171 KOLAR Matjaž SLO 0:25:37 0:50:07 1:23:11 1:48:47 C/53
123 283 HORVAT Dean SLO 0:22:50 0:45:54 1:18:59 1:49:36 B/36
124 27 TERIHAJ Sebastijan CRO AK Jastreb 99 0:26:00 0:50:14 1:24:06 1:49:47 C/54
125 35 HRKOVIĆ Luka CRO AK Jastreb 99 0:27:29 0:52:56 1:26:01 1:49:54 B/37
126 282 LENART Toni SLO 0:24:48 0:48:16 1:23:19 1:49:58 C/55
127 184 MLAKAR Vinko SLO MAJSTRI LENART 0:26:48 0:51:42 1:25:18 1:50:25 E/6
128 25 GRGONA Jadranko CRO AK Jastreb 99 0:26:11 0:50:30 1:24:23 1:50:26 D/22
129 52 KOLENKO Sebastijan SLO Mariborski tekači 0:25:02 0:49:39 1:26:01 1:50:32 B/38
130 13 FETAH Mirsad SLO LPT 0:26:30 0:51:22 1:25:01 1:50:47 E/7
131 157 TUŠ Edi SLO Pulz šport 0:27:50 0:52:20 1:26:36 1:51:43 E/8
132 71 BUTI András HUN SZVISE 0:26:37 0:52:30 1:26:18 1:51:58 B/39
133 186 CEKUTA Iztok SLO 0:26:35 0:52:11 1:26:22 1:53:05 B/40
134 304 KOZAR Mitja SLO TEKAŠKA VADBA V MARIBORU 0:28:25 0:54:42 1:28:00 1:53:12 B/41
135 105 LAH Sergej SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:27:02 0:52:38 1:26:43 1:53:16 C/56
136 309 ANDREJ Rezar SLO 0:26:38 0:52:00 1:26:34 1:53:46 C/57
137 60 GODNIK Boštjan SLO Gamsi Celjski 0:27:20 0:53:30 1:28:00 1:53:53 C/58
138 185 STRELC Damjan SLO 0:28:05 0:53:19 1:27:36 1:53:55 C/59
139 43 VOŠNJAK Blaž SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:26:38 0:52:26 1:26:49 1:54:07 C/60
140 214 OLIVEROVIĆ Slaviša SLO Sinet 0:27:04 0:52:00 1:26:31 1:54:37 B/42
141 286 ŠVAJGER Andrej SLO 0:25:46 0:50:17 1:25:35 1:54:40 C/61
142 271 KOCBEK Andreas SLO 3kM 0:27:26 0:53:22 1:28:35 1:54:49 D/23
143 201 STREHAR Samo SLO 0:27:09 0:52:59 1:27:43 1:54:50 C/62
144 221 KRAJNC Matjaž SLO Grupa T.N.T. 0:27:09 0:53:33 1:28:26 1:54:56 C/63
145 170 LANŠČEK Tomi SLO Noge, glava in srce 0:25:10 0:49:27 1:26:48 1:55:07 C/64
146 195 PUNČUH Simon SLO 0:28:24 0:54:24 1:29:04 1:55:17 B/43
147 129 GRILJ Marko SLO 0:28:38 0:55:04 1:30:10 1:55:44 C/65
148 63 VRABIČ Nejc SLO Gamsi Celjski 0:28:27 0:54:08 1:29:54 1:55:50 B/44
149 267 GOMBOC Silvester SLO 0:25:10 0:50:39 1:27:19 1:55:58 D/24
150 146 TRSTENJAK Danijel SLO 0:26:38 0:52:10 1:27:14 1:56:09 C/66
151 87 MAUKO Boris SLO SMM 0:27:27 0:54:07 1:29:34 1:56:17 C/67
152 133 DUGON Marko SLO Vitezi dobrega teka 0:27:36 0:54:35 1:29:34 1:56:19 C/68
153 187 FISTER Boris SLO 0:23:52 0:47:21 1:27:39 1:56:35 B/45
154 160 KLOBUČAR Darko SLO 0:28:36 0:54:24 1:30:20 1:56:39 C/69
155 109 MLAKAR Gorazd SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:28:25 0:54:41 1:29:22 1:56:55 C/70
156 14 KOVAČEVIĆ Željko SLO LPT 0:25:48 0:51:03 1:28:02 1:57:45 B/46
156 151 ŽERJAV Kristijan CRO TK Jarun 0:28:44 0:55:30 1:31:16 1:57:45 B/46
158 117 ZULE Željko SLO 0:27:15 0:53:10 1:29:21 1:57:49 D/25
159 101 ŠPENDE Marjan SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:27:43 0:54:19 1:31:04 1:57:52 C/71
160 222 CVETIČ Boštjan SLO 0:28:19 0:55:00 1:30:04 1:58:04 C/72
161 33 JURKOVIĆ Marko CRO AK Jastreb 99 0:28:30 0:54:41 1:30:54 1:58:31 A/9
162 175 KRNJOVŠEK Srečko SLO ŠD Frankolovo 0:29:17 0:56:41 1:32:27 1:58:36 C/73
163 111 PODGORNIK Borut SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:28:35 0:55:37 1:31:48 1:59:13 E/9
164 89 HELIGR Honza CZE RunParody 0:28:06 0:54:08 1:30:52 1:59:16 B/48
165 217 PETELINSEK Primoz SLO 0:29:12 0:57:27 1:33:14 1:59:57 B/49
166 208 KAVČIČ Andrej SLO 0:26:09 0:51:09 1:26:25 2:00:02 B/50
167 88 PERNICA Ondrej CZE RunParody 0:28:05 0:54:20 1:31:46 2:00:18 B/51
168 245 LAJNŠČEK Tomaž SLO Športno društvo Trojka Slovenske Konjice 0:29:12 0:55:59 1:32:55 2:00:50 C/74
169 138 CERAR Marko SLO Elsing Team 0:26:00 0:51:10 1:31:36 2:01:01 D/26
170 167 JONTES Dejan SLO MKŠ 0:29:23 0:57:34 1:34:59 2:03:52 B/52
171 260 GROBIN Jože SLO ŽELEZNIČARSKO ŠPORTNO DRUŠTVO 0:29:37 0:57:21 1:36:01 2:06:23 D/27
172 40 VOGRINEC Miroslav SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:29:56 0:58:04 1:36:21 2:06:40 C/75
173 239 KUZMAN Jurij SLO 0:29:55 0:57:15 1:35:20 2:07:12 C/76
174 107 KMETEC Branko SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:30:11 0:57:32 1:37:25 2:07:24 E/10
175 295 MOČNIK Rok SLO 0:27:41 0:55:11 1:35:49 2:07:28 B/53
176 266 POKORN Miha SLO 0:29:00 0:57:58 1:36:27 2:07:35 A/10
177 207 APAT Iztok SLO 0:28:15 0:55:09 1:36:05 2:08:12 D/28
178 308 MARKANOVIĆ Ivica SLO Športno društvo GKN Zreče 0:28:45 0:56:55 1:37:29 2:08:14 D/29
179 154 CUGMAS Alfonz SLO 0:31:20 1:00:35 1:41:19 2:10:23 D/30
180 155 POLAK Andrej SLO ŽŠD Slovenije – tekači 0:29:37 0:57:21 1:36:02 2:10:28 C/77
181 32 JERGOVIĆ Kresimir CRO AK Jastreb 99 0:30:26 1:00:02 1:40:39 2:10:36 C/78
182 59 KORITNIK Robert SLO Gamsi Celjski 0:30:55 0:59:46 1:40:56 2:10:45 C/79
182 61 BEVC Bojan SLO Gamsi Celjski 0:30:47 1:01:26 1:39:47 2:10:45 D/31
184 193 IZDA Gregor SLO 0:31:23 1:00:53 1:43:11 2:17:12 B/54
185 172 ŠPUREJ Iztok SLO 0:34:12 1:07:14 1:54:57 2:32:13 C/80
186 38 HARAMIJA Marko CRO AK Jastreb 99 0:35:58 1:09:30 1:56:28 2:36:06 A/11
187 78 KOVŠE Marko SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 0:25:26 0:49:40 1:30:12 DNF A/12
187 49 KOTNIK Franci SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:24:45 0:48:15 1:30:47 DNF D/32

REZULTATI 5. Konjiški maraton / RESULTS 5th Konjice marathon, 24. 9. 2017

21Z – 21 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 299 ILIJAŠ Jasmina CRO TK Marathon95 0:20:18 0:39:38 1:05:47 1:24:55 A/1
2 237 SUKIČ Sonja SLO AD Štajerska 0:22:03 0:43:01 1:11:47 1:33:38 A/2
3 44 ČEPLAK POZNIČ Berny SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:22:00 0:43:13 1:12:24 1:34:29 B/1
4 48 VODOPIVEC Spomenka SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:22:52 0:44:45 1:14:31 1:36:50 B/2
5 254 ZRNIĆ Andreja SLO Fitzandrejo 0:23:22 0:45:35 1:15:02 1:37:11 B/3
6 291 GAJIČ Ana SLO AD Štajerska 0:24:00 0:46:15 1:17:15 1:39:52 C/1
7 318 KRAMBERGER Tanja SLO 0:24:22 0:47:05 1:17:28 1:40:38 B/4
8 90 MARKOJA POPELAR Saša SLO RADIO ROGLA 0:23:49 0:46:45 1:17:37 1:40:43 C/2
9 66 GAJŠEK Suzana SLO Gamsi Celjski 0:24:41 0:46:36 1:17:37 1:40:46 B/5
10 128 ROJIČ Marija SLO 0:23:20 0:46:14 1:17:40 1:40:49 C/3
11 120 ROUDI Aleksandra SLO 0:23:37 0:46:30 1:17:57 1:42:02 C/4
12 127 MAČEK Mateja SLO Mariborski tekači 0:23:46 0:47:02 1:18:33 1:43:07 C/5
13 92 JUVAN Erika SLO ŠD Elektro Celje 0:24:42 0:47:25 1:19:24 1:43:35 D/1
14 310 KOCBEK Simona SLO 0:25:57 0:50:17 1:21:38 1:46:02 B/6
15 412 POGRAJEC Nataša SLO Laško 0:24:57 0:49:09 1:21:19 1:46:28 C/6
16 115 MAROLT Martina SLO 0:25:49 0:49:59 1:22:35 1:46:56 A/3
17 158 PETRAŠ Slavka SLO 0:25:24 0:49:12 1:23:13 1:48:28 D/2
18 17 LEBAN Mateja SLO LPT 0:25:25 0:50:04 1:23:55 1:49:00 B/7
19 51 KOSER Tanja SLO Mariborski tekači 0:26:46 0:51:11 1:25:22 1:50:18 B/8
20 108 CERKOVNIK Simona SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:26:13 0:51:15 1:25:35 1:51:27 C/7
21 147 ARZENŠEK Metka SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:26:05 0:50:57 1:26:00 1:52:17 B/9
22 114 MAROLT Urška SLO 0:26:26 0:52:32 1:27:00 1:53:38 D/3
23 255 ŠKORNIK Polonca SLO 0:27:34 0:53:24 1:28:06 1:53:50 C/8
24 67 DRIENKÓ Enikő HUN SZVISE 0:25:32 0:50:23 1:29:58 1:53:52 B/10
25 45 GORJUP KROŠL Mojca SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:25:01 0:50:17 1:26:47 1:54:04 C/9
26 94 PRAH Klavdija SLO ŠD Radost 0:26:49 0:51:51 1:27:31 1:54:41 B/11
27 81 PEČNIK Polona SLO KAK Vzajemna Bejbe 0:28:08 0:55:07 1:30:09 1:55:07 C/10
28 188 VREČKO Rasta SLO 0:27:35 0:54:00 1:29:42 1:55:30 C/11
29 19 ČIBEJ Marijana SLO LPT 0:27:12 0:52:35 1:28:58 1:55:44 D/4
30 83 TOMAŽIČ Larisa SLO KAK Vzajemna Bejbe 0:28:07 0:55:07 1:30:09 1:55:46 B/12
31 103 POLAJNAR Urška SLO AK Ormož 0:27:01 0:53:01 1:29:52 1:56:15 A/4
32 132 DUGON Darja SLO Vitezi dobrega teka 0:27:37 0:54:35 1:29:35 1:56:19 C/12
33 161 KLOBUČAR Anita SLO 0:28:35 0:54:25 1:30:20 1:56:38 C/13
34 149 VERDNIK Bernarda SLO 0:27:20 0:53:51 1:29:36 1:56:53 D/5
35 262 JUNC Majda SLO Marathon Novo mesto 0:28:15 0:54:19 1:30:16 1:57:08 D/6
36 50 NOVAK DOBAJ Mateja SLO Mariborski tekači 0:27:00 0:53:01 1:29:47 1:57:30 C/14
37 150 GREGORC Anita SLO 0:28:45 0:55:18 1:30:56 1:57:35 C/15
38 30 ŽUPANIĆ Daria CRO AK Jastreb 99 0:28:40 0:55:02 1:31:04 1:58:29 B/13
39 202 ŠETINC Klara SLO 0:27:59 0:54:24 1:30:50 1:59:07 A/5
40 72 MOLNÁRNÉ PAIS Orsolya HUN SZVISE 0:28:53 0:56:08 1:32:24 1:59:10 C/16
41 110 VAUDA Maja SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:28:33 0:55:37 1:31:48 1:59:11 C/17
42 313 SAJE Simona SLO 0:28:36 0:55:35 1:31:29 1:59:41 B/14
43 58 ZABRET Nataša SLO Gamsi Celjski 0:28:55 0:55:36 1:32:17 1:59:55 C/18
44 240 BRADAČ Irena SLO 0:29:18 0:56:01 1:33:26 2:00:00 C/19
45 74 FÁKÓ Enikő HUN SZVISE 0:28:53 0:55:15 1:32:57 2:01:24 C/20
45 70 PILINGER Zsuzsanna HUN SZVISE 0:28:53 0:55:14 1:32:56 2:01:24 B/15
47 55 STUPAN Danijela SLO Mariborski tekači 0:28:49 0:56:21 1:33:33 2:01:55 C/21
48 213 VUČINA Irena SLO Grupa T.N.T. 0:28:33 0:55:32 1:33:27 2:02:06 D/7
49 293 PERNEK Vesna SLO 0:29:54 0:57:36 1:34:16 2:02:13 A/6
50 168 DALATI Samira SLO 0:29:08 0:56:25 1:33:57 2:02:34 C/22
51 124 SZOLLÁR Adrienn SLO 0:28:26 0:55:33 1:33:07 2:02:48 B/16
52 251 STRELEC KOVAČEC Milena SLO 0:29:02 0:56:37 1:35:27 2:03:24 C/23
53 232 SOBOČAN Tajda SLO 0:27:35 0:54:45 1:33:09 2:03:39 A/7
54 220 KRAJNC Doroteja SLO Grupa T.N.T. 0:29:14 0:57:47 1:36:47 2:06:26 C/24
55 243 PROSTOR Jerneja SLO 0:29:18 0:56:01 1:36:06 2:07:37 B/17
56 224 ŽUTIĆ Nevenka SLO 0:30:47 0:59:54 1:38:54 2:09:02 C/25
57 288 KOKOT Tanja SLO Športno društvo Kovintrade 0:30:08 0:59:32 1:39:29 2:09:31 C/26
58 159 VIZJAK Irena SLO 0:31:22 1:01:32 1:41:21 2:10:25 D/8
59 189 SCHNABEL Alexandra GER 0:30:58 1:00:22 1:40:20 2:10:44 C/27
60 68 GOLDINGER Zoltánné HUN SZVISE 0:31:56 1:00:29 1:40:13 2:10:46 C/28
61 76 HAJDÚNÉ BUKÓ Judit HUN SZVISE 0:30:10 0:58:07 1:41:45 2:10:58 C/29
62 18 ŠEHOVIĆ Šaha SLO LPT 0:31:04 1:00:31 1:41:25 2:12:20 D/9
63 312 ŽILIČ Zinda SLO 0:30:31 1:00:31 1:40:53 2:12:26 B/18
64 219 DUH Darja SLO 0:30:24 0:59:26 1:42:14 2:14:27 C/30
65 281 ANDROIĆ Janja SLO 0:30:28 1:00:49 1:41:51 2:15:43 B/19
66 192 IZDA Branka SLO 0:31:23 1:00:53 1:43:10 2:17:12 B/20
67 141 HAMERŠAK Petra SLO 0:30:13 1:00:07 1:42:50 2:18:21 C/31
68 130 SVETLIN KASTELIC Nadja SLO 0:34:09 1:05:50 1:52:47 2:26:14 C/32
69 163 MALTARIČ Nuša SLO 0:34:35 1:07:42 1:53:26 2:28:02 B/21
70 37 ROTAR Krunoslava CRO AK Jastreb 99 0:34:17 1:07:07 1:53:40 2:28:39 C/33
71 69 BÉKÉS Erzsébet HUN SZVISE 0:33:44 1:06:45 1:55:35 2:32:42 E/1

REZULTATI 5. Konjiški maraton / RESULTS 5th Konjice marathon, 24. 9. 2017

10M – 10 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km Rezultat / Result K/#
1 1005 KOKALJ Jan SLO ad kladivar 00:16:05 00:31:48 A/1
2 930 ŠTURM Matej SLO AD Slovenska Bistrica 00:16:27 00:32:16 A/2
3 947 MULEJ Janez SLO AK Radovljica 00:16:27 00:32:39 B/1
4 1029 VERBOŠT Gregor SLO Atletski klub Poljane Maribor 00:17:22 00:33:22 A/3
5 1036 PUŠ Sebastjan SLO Atletski klub Krka Novo mesto 00:17:22 00:33:29 B/2
6 1028 VERBOŠT Tadej SLO Atletski klub Poljane Maribor 00:17:21 00:33:52 A/4
7 1011 KUNSTEK Vito SLO AD Štajerska 00:17:23 00:34:07 A/5
8 1026 PINTAR Martin SLO AD MASS LJUBLJANA 00:17:23 00:34:20 A/6
9 1040 TEODOR Majcenovič SLO Atletski klub Velenje 00:18:00 00:34:50 A/7
10 895 ŽEPIČ Žan SLO AK Krka 00:18:01 00:35:25 A/8
11 882 PREINDL Dejan SLO AK Panvita 00:18:24 00:35:39 B/3
12 887 JUVAN Miha SLO Top Atlet 00:18:13 00:35:51 C/1
13 1012 KMETIČ Branko SLO AD Štajerska 00:18:35 00:35:55 C/2
14 1019 LAMPER Alen SLO AD Kladivar Celje 00:18:25 00:36:09 A/9
15 727 TOME Martin SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:18:31 00:36:12 A/10
16 726 TOME Jakob SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:18:31 0:36:12.1 A/11
17 1027 UŠENIČNIK Urh SLO AD MASS LJUBLJANA 00:18:25 00:36:15 A/12
18 1042 DAVID Begič SLO Atletski klub Velenje 00:18:25 00:36:29 A/13
19 693 ŠKVORC Nikola CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:18:31 00:36:37 A/14
20 535 KOČAR Sašo SLO Gamsi Celjski 00:19:14 00:36:52 B/4
21 1041 ALEN Subašič SLO Atletski klub Velenje 00:18:38 00:36:54 A/15
22 949 ŽLOGAR Jure SLO tek.si 00:19:11 00:37:17 B/5
23 1013 NEMEC Adriano SLO AD Štajerska 00:19:14 00:37:29 B/6
24 669 BRATUŠA Marko SLO AK Ormož 00:19:24 00:37:41 A/16
25 695 KOSER Milan SLO Tekaška vadba v Mariboru 00:19:35 00:38:08 B/7
26 645 MARKOVIČ Goran SLO AK Ormož 00:19:35 00:38:19 B/8
27 709 PETELIN Matevž SLO ŠD Tek je lek 00:19:23 00:38:35 B/9
28 919 VIDEČNIK Anton SLO 00:20:24 00:39:06 C/3
29 902 MATJAŽ Robert SLO AD Štajerska 00:20:30 00:39:09 B/10
30 936 ŠPILAK Goran SLO Jani team 00:20:00 00:39:19 C/4
31 405 PEPELNAK Davorin SLO Laško 00:20:40 00:39:38 D/1
32 663 DOGŠA Marko SLO AK Ormož 00:20:12 00:39:46 A/17
33 414 JANČIČ Janko SLO Laško 00:20:32 00:39:50 C/5
34 883 BASTL Simon SLO ŠD Maksim 00:20:21 00:39:54 B/11
35 894 ZUPANC Igor SLO KD Hrastnik 00:20:36 00:40:04 D/2
36 917 ŠTEFANE Primož SLO AD Štajerska 00:20:16 00:40:24 A/18
37 986 PETEK Žiga SLO KAŠ 00:20:50 00:40:29 A/19
37 897 FETIH Matej SLO TEK.SI 00:20:34 00:40:29 C/6
39 910 RAVNAK Tilen SLO ŠD Maksim 00:20:36 00:40:36 A/20
40 770 STRMŠEK Davor SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:21:19 00:40:37 B/12
41 974 HORVAT Vitomir SLO vegan.si 00:21:14 00:40:46 C/7
42 687 BOROVEC Lovro CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:20:50 00:40:57 A/21
43 705 PETROVEC Miro SLO ŠD Tek je lek 00:21:07 00:40:58 E/1
44 867 SENICA Matjaž SLO 00:20:51 00:41:16 C/8
45 649 BRUMEN Branko SLO AK Ormož 00:20:58 00:41:19 C/9
46 1021 SEDEJ Žiga SLO AD Kladivar Celje 00:20:43 00:41:21 A/22
47 1015 MRAZ Zdenko SLO AD Štajerska 00:20:54 00:41:29 D/3
48 450 KRAJNC Zvone SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:20:46 00:41:35 C/10
49 648 MAJCEN Rudolf SLO AK Ormož 00:21:31 00:41:38 D/4
50 842 VINDER HRUSTELJ Simon SLO 00:21:20 00:41:44 A/23
51 772 SOMRAK Matjaž SLO 00:21:20 00:41:48 A/24
51 778 VODUŠEK Damjan SLO Športno društvo Koštruni Tinje 00:21:26 00:41:48 B/13
53 674 LOVREC Luka SLO AK Ormož 00:22:02 00:41:57 A/25
54 541 MOLNÁR Patrik HUN SZVISE 00:21:42 00:42:02 A/26
55 1007 JEŽ Jernej SLO Larksoft 00:22:14 00:42:15 B/14
55 471 HRIBERNIK Milan SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:21:35 00:42:15 C/11
57 836 VANČEK Branko SLO 00:21:34 00:42:19 E/2
58 573 GOLČAR Marjan SLO Skupina Unior 00:21:32 00:42:20 D/5
59 799 TUREK Vojko SLO 00:21:44 00:42:25 D/6
60 664 SOBOČAN Avgust SLO AK Ormož 00:22:05 00:42:26 B/15
61 623 BRATINA Matjaž SLO ŠD Radost 00:22:09 00:42:28 C/12
62 1022 GNAMUŠ Boris SLO HITR ŠRET 00:22:29 00:42:50 B/16
63 993 BRUMEN Sandi SLO 00:22:29 00:43:01 B/17
64 426 PROSENAK Tim SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:22:45 00:43:02 A/27
65 1049 BRDNIK Mitja SLO 00:22:24 00:43:11 B/18
66 721 KSENEMAN Matej SLO INOVATORJI 00:23:12 00:43:22 B/19
66 927 KMETIČ Andrej SLO Š.D. Elektro Maribor 00:22:55 00:43:22 B/19
68 486 URLEP Milan SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:22:05 00:43:23 C/13
69 494 TKALČIČ Grega SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:22:30 00:43:37 C/14
70 914 BOHAK Janez SLO 00:22:26 00:43:48 B/21
71 734 TAJNŠEK Rok SLO 00:22:26 00:43:49 B/22
72 406 ROZMAN David SLO Laško 00:23:05 00:43:54 A/28
73 1081 POLAJŽER Matej SLO 00:23:53 00:43:56 B/23
74 569 OPREŠNIK Aleš SLO Skupina Unior 00:23:24 00:44:09 B/24
75 826 KUPLJEN Peter SLO 00:21:17 00:44:17 C/15
76 688 BOROVEC Krunoslav CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:23:39 00:44:19 D/7
77 686 LUKINA Željko CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:23:40 00:44:20 D/8
78 576 GRIČNIK Ivan SLO Skupina Unior 00:22:40 00:44:24 D/9
79 627 DOBERŠEK Andrej SLO ŠD Radost 00:23:46 00:44:29 C/16
80 783 BAČANI Damijan SLO 00:23:13 00:44:31 C/17
81 777 GOSNIK Borut SLO SD Tinje Koštruni 00:22:53 00:44:35 C/18
81 977 MARINŠEK Mitja SLO 00:23:30 00:44:35 B/25
83 492 REPNIK Gregor SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:22:48 00:44:56 C/19
84 1018 TELIČ Matic SLO 00:22:33 00:45:00 A/29
85 456 KOČNIK Uroš SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:23:20 00:45:03 B/26
86 681 ŠKAFAR Damijan SLO Zobeki 00:22:51 00:45:04 B/27
87 970 OSWALD Gašper SLO 00:23:43 00:45:07 A/30
88 523 BUKOVNIK Žiga SLO Gamsi Celjski 00:24:00 00:45:12 A/31
89 502 FARKAŠ Tilen SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:23:34 00:45:13 A/32
90 995 KOPINŠEK Jurij SLO 00:23:58 00:45:27 A/33
90 776 KODRIČ Rajko SLO ŠD Posavje Krško 00:22:49 00:45:27 D/10
92 966 MURGEL Thalei SLO 00:23:41 00:45:37 A/34
93 774 MARTIČ Sebastijan SLO STRELSKO DRUŠTVO SLOV. KONJICE 00:23:38 00:45:38 C/20
94 712 LESKOVAR Aleš SLO INOVATORJI 00:23:40 00:45:50 B/28
95 714 KROŠLIN Tadej SLO INOVATORJI 00:23:41 00:45:51 B/29
96 525 NOVAK Rok SLO Gamsi Celjski 00:24:00 00:45:52 B/30
97 934 ROPOŠA Silvo SLO ŠD Elektro Maribor 00:23:32 00:46:01 B/31
98 1063 PUNČUH Kevin SLO 00:24:16 00:46:07 A/35
99 810 KORDEŽ Marko SLO 00:24:12 00:46:14 C/21
100 857 BAŠ Boštjan SLO TŠ Živko 00:24:01 00:46:20 C/22
100 973 ANDRAŠEC Robert SLO 00:24:24 00:46:20 C/22
102 756 JEVŠINEK Gorazd SLO 00:23:32 00:46:26 A/36
103 673 RAKUŠA Blaž SLO AK Ormož 00:24:17 00:46:28 A/37
103 564 KOCBEK Sašo SLO SMM 00:24:22 00:46:28 B/32
105 852 GRAČNAR Roman SLO 00:23:46 00:46:30 D/11
106 659 ŽINKO Martin SLO AK Ormož 00:23:44 00:46:31 E/3
107 820 JURIČ Marjan SLO 00:24:07 00:46:37 C/24
108 588 AMBROŠ Uroš SLO ŠD Elektro Celje 00:24:20 00:46:38 C/25
109 662 KOTNIK Klemen SLO AK Ormož 00:24:20 00:46:42 C/26
109 766 JAGER Rok SLO 00:23:33 00:46:42 B/33
111 1047 TRUPEJ Bogdan SLO 00:24:18 00:46:45 D/12
112 467 ŠUC Dimitrij SLO