Results

Results of past Konjice marathons published in one place.
Find and compare your results over the past years.

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

21M – 21 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place.Št. / No.Priimek ime / Surname NameLR / BYDržava / CountryKlub / Club5 km10 km16 kmRezultat / ResultK/#
11135Zorman Dejan1980SLO00:17:2800:34:2800:54:1901:13:57B/1
21156Nikolič Miroslav1983SLO00:17:2800:34:2700:54:4301:14:38B/2
3943Letojne Matej1990SLOApartmaji in wellness center Korošec00:18:0600:35:3700:55:1801:15:15A/1
41175Schaubach  Matevž1979SLOHervis klub00:18:3700:36:5700:58:3501:20:00C/1
51193Alt Marjan1970SLOORM00:19:5500:39:0301:01:3001:24:08C/2
6926Vozlič Bojan1975SLOAK Ormož00:19:3200:39:1001:01:4801:24:14C/3
71063Vrhunc Matjaž1963SLOHervis klub00:19:5500:39:2001:02:2901:25:02D/1
81117Petrovčič Robert1958SLO00:19:5800:39:2301:02:3101:25:10E/1
91188Pongračić Goran1969CROTK Marathon95 Varaždin00:20:0600:40:0001:03:0201:25:43D/2
101153Dolgan Boštjan1980SLO00:19:0800:38:5601:02:2201:25:56B/3
111174Temlin Matej1973SLOTeam Turbo Tropovci00:20:0500:39:5201:03:4301:26:56C/4
121050Jerič Miha1959SLO00:20:2700:40:1201:04:1001:27:31E/2
131185Obrul Sebastijan1980SLO00:20:4300:41:0601:04:2001:27:36B/4
141133Mesarec Klemen1990SLO00:20:2900:40:5501:04:2701:27:58A/2
151033Vettorazzi Emil1976SLO00:21:0300:41:0601:04:5401:28:03C/5
16952Kulka Michal1982CZETRISTA6000:19:5800:39:5101:04:1501:28:04B/5
171176Tome Jakob2000SLO00:20:1900:41:1201:05:3101:28:32A/3
181157Lajevec Jernej1978SLO00:20:4300:41:4501:05:5001:29:32C/6
191147Šalamun Darko1980SLOHervis klub00:21:1400:42:3701:06:2901:29:50B/6
20940Uršnik Viki1964SLOApartmaji in wellness center Korošec00:20:3000:41:0201:06:0501:30:30D/3
211119Galin Bojan1958SLO00:20:4400:41:1901:05:5801:30:39E/3
221018Pajek Mitja1976SLO00:21:0500:42:0401:06:5201:31:19C/7
221169Milašinović  Dragan1973SLO00:21:0300:42:0101:06:2701:31:19C/7
24946Črešnik Tadej1985SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:21:2100:42:1301:07:1701:32:19B/7
251161Šela Zlatko1965SLO00:21:5100:43:0801:06:5601:32:53D/4
261046Košir Uroš1974SLO00:21:2200:42:3401:07:4001:33:20C/9
27985Tome Martin2001SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:20:1900:41:1201:07:0401:33:46A/4
281149Janša Milan1965SLOHervis klub00:21:5800:44:0301:08:5401:34:14D/5
291142Blenkuš Domen1989SLO00:22:3800:44:5901:09:3001:34:30B/8
301107Roškarič Andrej1971SLO00:22:0900:44:2601:09:4401:34:36C/10
311042Vukelič Marjan1962SLOHervis klub00:22:1200:43:4701:10:0001:34:41D/6
321097Tarkuš Marjan1973SLO00:21:4500:43:1301:08:3301:34:42C/11
331057Planovšek Žan1993SLO00:22:4400:44:2201:10:0301:34:45A/5
341134Svenšek Robert1975SLO00:21:5100:43:5001:09:5801:34:53C/12
351158Janc Gregor1976SLOHervis klub00:22:5400:44:0901:09:5101:34:57C/13
361002Jurkovšek Tadej1978SLO00:22:2800:44:0701:10:0801:35:00C/14
37927Nedeljko Igor1977SLOAK Ormož00:22:5000:45:5201:10:4701:35:02C/15
381036Radosavljević Uroš1994SLO00:22:5800:44:5901:10:2801:35:18A/6
39988Plevčak Peter1989SLO00:21:3800:44:0901:09:4501:35:24B/9
401195Artnak Jože1960SLO00:22:2600:44:0801:09:4001:35:31D/7
41908Trantura Matjaž1969SLOECOTIP00:21:3900:43:5301:09:2801:36:07D/8
42972Leban Aleš1979SLOLPT00:22:5300:45:1301:10:4801:36:12C/16
421126Založnik Jure1977SLO00:22:2600:44:0201:10:2501:36:12C/16
441181Pitamic Samo1974SLO00:22:4000:44:4101:11:0501:36:48C/18
451011Lazič Dejan1977SLOHervis klub00:22:2900:44:3601:11:0001:37:13C/19
461099Kalan Damijan1973SLODIFA00:23:2500:45:5101:11:4601:37:28C/20
471144Pajek Rok1980SLO00:22:4400:44:3901:10:5001:37:29B/10
48981Ratej Zlatko1984SLOTelemach00:23:2400:45:4801:12:0701:38:03B/11
481003Primožič Boštjan1972SLO00:23:0800:45:3001:11:2401:38:03C/21
501191Fabčič Davor1967SLO00:22:4100:45:0901:12:1301:38:05D/9
511088Mele Rok1982SLOHervis klub00:23:5200:45:4801:12:3301:38:21B/12
521084Muratović Vladimir1983SLO00:22:2200:44:3601:11:4601:38:33B/13
53991Novina Jože1971SLO00:22:4200:45:0201:11:3501:39:01C/22
541034Štuklek Gregor1979SLOHervis klub00:23:5000:48:1501:13:4601:39:05C/23
551164Cvar Aleš1967SLO00:23:2400:46:2501:12:5601:39:15D/10
561190Hlačer Anže1985SLO00:22:4700:44:5701:11:3201:39:33B/14
57947Berghaus Damjan1976SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:23:1900:46:5201:13:5301:40:14C/24
581015Šuštar Uroš1975SLO00:24:0500:46:5401:13:4501:40:30C/25
591031Vojinović Mirko1966SRB00:24:0100:47:3501:14:0401:40:42D/11
601090Hajdarović Tomaž1968SLO00:23:4800:46:5101:14:2701:41:36D/12
611071Stropnik Klemen1976SLOHervis klub00:22:2900:44:4701:13:0301:41:44C/26
621035Rutnik Kristijan1968SLO00:24:4000:48:0401:15:0401:41:49D/13
631089Versovnik Andrej1972SLO00:24:2600:48:2201:15:0401:42:08C/27
641173Petrevčič Žarko1960SLOHervis klub00:24:1700:48:0101:15:3501:42:45D/14
651028Geršovnik Aleksander1973SLOHervis klub00:23:0600:45:2901:13:3701:43:00C/28
661012Sardinšek Zlatko1963SLOHervis klub00:23:5700:47:1501:14:4501:43:26D/15
671125Lotrič Marjan1951SLO00:23:0000:46:2801:14:1001:43:34E/4
68977Gradišnik Rok1993SLOPRIPRAVE00:22:2600:45:3901:12:2101:43:47A/7
691023Švajger Andrej1968SLO00:23:5800:47:1701:15:5101:44:01D/16
701152Sikošek Edo1963SLOHervis klub00:24:1200:48:2501:16:0501:44:11D/17
71984Marguč Simon1976SLOOPLAST00:23:3600:47:1101:14:2801:44:23C/29
721127Podgornik Borut1957SLO00:24:4500:48:5901:16:2501:44:30E/5
73979Lazar Anton1967SLOŠD Radost00:25:0500:49:4501:17:3501:44:32D/18
74961Srdoč Janoš1978SLOTELEMACH00:24:4000:48:2401:15:1701:45:12C/30
751044Bačani Damijan1973SLO00:25:3600:50:0001:18:2801:45:37C/31
761192Čurković Zlatibor1964SLOŠD Radost00:24:4800:49:0601:17:5001:45:42D/19
771137Trstenjak Danijel1977SLOHervis klub00:24:5400:50:0501:17:5501:45:46C/32
781172Roškar Stanko1969SLO00:24:4900:48:5601:18:1901:45:48D/20
791061Kotar Gregor1987SLOHervis klub00:25:1100:49:2801:17:5301:46:38B/15
801008Murgel Thalei1999SLO00:25:4900:49:3501:18:0101:46:44A/8
811118Koren Denis1995SLO00:26:1500:51:2001:19:4401:46:48A/9
82973Lavrih Dominik1997SLOLPT00:24:5900:49:3501:18:1601:47:14A/10
831104Volk Gregor1999SLO00:28:1900:55:3901:22:2001:47:25A/11
841077Oražem Tadej1986SLO00:25:5500:51:2501:19:4701:47:42B/16
851182Krajnčan Slavko1965SLO00:26:0000:50:1101:18:2401:48:00D/21
861093Sreš Simon1968SLO00:25:0800:49:4101:19:0801:48:02D/22
871163Južina Rudi1973SLOHervis klub00:24:1000:48:4501:18:2101:48:16C/33
88918Godnik Boštjan1974SLOGamsi Celjski00:25:1200:50:0301:18:5001:48:18C/34
89994Dolenc Bogomir1976SLO00:26:2300:50:0201:18:3301:48:33C/35
901102Ivačič Silvo1962SLO00:26:2300:50:0201:18:3501:48:35D/23
911154Vantur Miha2004SLO00:24:3300:49:3001:18:1501:48:42A/12
92942Javornik Stanko1962SLOApartmaji in wellness center Korošec00:24:3000:48:3201:18:2701:48:55D/24
93912Senekovič Dušan1974SLOVzajemna Bejbe00:25:1000:49:3801:19:0701:48:56C/36
941131Planinc Mitja1973SLOHervis klub00:26:0500:49:4501:19:4601:49:17C/37
95963Cehtl Marjan1973SLOPredani korakom00:26:4500:52:2701:21:2001:49:29C/38
96921Jontes Roman1972SLOŠD Elektro Celje00:25:4400:51:1901:20:3501:49:46C/39
97932Rojšek Tomaž1964SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:24:3800:49:2601:20:0701:49:49D/25
981076Brglez  Boštjan1971SLO00:25:4500:50:1701:20:0501:49:52C/40
991066Vučina Edvard1962SLOHervis klub00:25:3200:50:1501:20:0801:50:18D/26
1001005Jovanović Dušan1952SLO00:24:5000:49:4201:19:2701:50:32E/6
1011047Kac Domen1996SLOHervis klub00:24:3600:49:4301:19:3201:50:50A/13
102916Zule Željko1964SLOGamsi Celjski00:25:3800:50:3501:20:4201:51:05D/27
103974Stefanciosa Tone1961SLOLA – AQUA00:25:1300:49:2901:19:2801:51:13D/28
1041108Mirt Jure1993SLOHervis klub00:28:3700:54:1101:22:5701:51:21A/14
105956Kirbiš Adi1971SLOPošta Slovenije00:26:4400:52:2001:22:3901:51:32C/41
106951Pernica Ondrej1984CZETRISTA6000:26:0600:51:4601:21:3701:52:03B/17
107939Golob Zlatko1991SLOApartmaji in wellness center Korošec00:26:0600:51:0201:21:2001:52:32A/15
108901Korotaj Vid1998SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:26:1200:52:0201:22:3101:53:01A/16
109983Marguč Boris1953SLOOPLAST00:25:2200:50:3801:21:1401:53:12E/7
110975Hajshen Marjan1956SLOLA – AQUA00:26:4100:52:4601:23:1201:53:27E/8
1111096Vidmar Blaž1990SLO00:28:4100:54:4201:24:0601:53:34A/17
1111095Bačnik Blaž1984SLO00:28:4100:54:4201:24:3101:53:34B/18
1131009Zupanc Damjan1978SLO00:27:0700:53:4001:23:5501:53:35C/42
1141058Krajnc Matjaž1970SLOHervis klub00:27:1000:53:4801:23:2801:53:36C/43
1151177Lipičnik  Toni1971SLOHervis klub00:26:2300:52:4501:23:2101:53:49C/44
116905Močnik Fredi1973SLOFitness&Cofee Radenci00:28:0100:54:0401:24:2201:53:50C/45
117941Reberčnik Matevž1992SLOApartmaji in wellness center Korošec00:26:0700:51:1101:21:2101:54:07A/18
118909Slokan Dušan1951SLOECOTIP00:26:3600:51:5501:22:5901:54:32E/9
1191049Spruk Rok1970SLO00:26:5500:54:0001:24:1101:54:43C/46
1201080Punčuh Simon1983SLO00:26:5300:52:3101:23:4201:54:47B/19
1211148Novak Boris1963SLO00:27:5600:55:4101:25:3101:55:01D/29
1221073Anzelc Bojan1966SLOHervis klub00:26:4500:52:3001:23:3701:55:11D/30
1221168Čakš Roman1972SLOHervis klub00:26:5000:52:3501:24:0701:55:11C/47
1241027Cvetič Boštjan1977SLOHervis klub00:26:5900:53:0901:23:4601:55:26C/48
1241120Lakner Darko1967SLO00:26:2100:52:5001:23:2401:55:26D/31
1261116Mlakar Vinko1969SLO00:26:4400:52:4601:24:0401:55:30D/32
127958Čufar Zdravko1958SLOPošta Slovenije00:26:5900:53:1801:25:2401:56:04E/10
1281136Popošek Edi1969SLO00:26:5000:52:3301:24:2301:56:37D/33
129962Obran Darko1976SLOPredani korakom00:27:1500:54:3201:26:4301:56:42C/49
1301038Radosavljević Peter2002SLO00:26:5300:53:3501:25:1601:56:52A/19
1311151Miklavc Zdenko1960SLO00:27:2300:53:2301:26:0401:56:54D/34
1321159Šram Dejan1983SLO00:26:5300:53:0301:23:3901:56:58B/20
133964Plankl Matevž1984SLOPredani korakom00:27:0200:54:0501:25:0601:57:00B/21
134966Draksler Sandi1973SLOHervis klub00:28:0700:54:3501:25:4601:57:24C/50
1351160Senegačnik Marjan1961SLOHervis klub00:27:2700:54:2901:26:5501:57:37D/35
1361030Nikočević Emi1992SLOHervis klub00:28:3600:54:5401:26:4201:57:42A/20
137982Punčuh Gregor1987SLOOPLAST00:29:0000:57:5601:28:2501:58:32B/22
1381016Leban Drago1954SLO00:26:2300:52:2701:25:1801:58:41E/11
139928Sušak Aleš1984SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:25:4600:52:2801:24:3201:59:03B/23
140990Kranjc Primož1981SLO00:29:1400:55:5901:27:5301:59:05B/24
1411053Krnjovšek Srečko1968SLO00:28:0900:55:0101:27:2701:59:09D/36
1421179Košir Branko1977SLOHervis klub00:27:2200:54:1501:26:3301:59:34C/51
1431079Jekovec Tomaž1969SLO00:27:2900:54:2201:26:1401:59:41D/37
1441122Krcić  Salih1994SLO00:28:1200:55:2201:26:3001:59:52A/21
145906Čolnik Bojan1973SLOFitness&Cofee Radenci00:27:4700:54:3901:27:5602:00:43C/52
1461138Kancler Denis1975SLO00:26:2400:51:5501:25:1602:00:49C/53
1471022Kreže Boštjan1976SLO00:29:3200:57:5201:29:5302:01:04C/54
1471098Vaš Boštjan1981SLO00:29:3200:57:5301:29:5802:01:04B/25
149987Podgorelec Samo1974SLOIstrski maraton00:28:3100:56:0901:28:4102:01:33C/55
1501026Banfi Andraž1984SLO00:26:2200:53:3301:27:0402:01:38B/26
1511014Jontes Dejan1978SLO00:28:0300:55:4701:28:3902:02:24C/56
151911Kumer Bojan1973SLOECOTIP00:29:3900:57:5001:31:2002:02:24C/56
1531170Kmetec Branko1955SLO00:28:2300:56:0701:29:4802:02:37E/12
1541178Kisić Marijan1958CRO00:27:0200:54:2201:28:1302:02:56E/13
1551062Tkalec Marko1985SLOHervis klub00:27:3000:54:4801:28:1302:02:59B/27
1561021Sucurovic Miroslav1966SLO00:27:5800:55:0901:29:1802:06:45D/38
1571105Gostič Štefan1965SLO00:28:1800:55:3901:30:1502:06:59D/39
1581055Čujo Damir1976SLO00:30:3801:00:3901:34:1802:08:00C/58
1591165Borko Sebastijan1977SLOHervis klub00:30:1600:58:3301:32:3302:08:10C/59
160998Miletić Svetomir1956SLO00:30:5600:59:5201:34:3602:08:31E/14
161978Hostnik Stojan1970SLOŠD Radost00:30:3601:00:3401:34:3002:09:45C/60
162925Šuster Damjan1967SLOŠD Elektro Celje00:28:4900:57:4701:32:1502:09:57D/40
163944Špende Marjan1969SLOApartmaji in wellness center Korošec00:28:0200:56:2401:33:5802:11:00D/41
1641103Šarić Šerif1960SLO00:29:4200:58:5001:36:1402:11:32D/42
1651043Brezaric Vladimir1954CRO00:31:0501:01:4101:37:1702:12:07E/15
1661029Vidmar Aleš1978SLO00:26:2200:53:3201:30:3502:12:45C/61
1671184Oblak Aleš1979SLO00:29:5000:58:5801:34:3202:13:27C/62
1681086Kotnik Jani1969SLO00:30:4701:00:1601:36:3302:14:50D/43
169957Zadravec Miha1974SLOPošta Slovenije00:31:2701:02:5701:37:5602:15:18C/63
1701091Haložan Janez1948SLO00:31:2201:01:2601:39:0102:16:49E/16
1711004Cugmas Alfonz1958SLO00:31:3101:03:0001:39:4102:17:11E/17
1721194Lipnik Branko1945SLORADIO ROGLA00:31:2401:01:2401:39:4302:19:25E/18
1731074Čajić Zlatko1975SLOHervis klub00:28:5200:57:4701:35:5502:20:28C/64
174999Goričan Robertino1981SLO00:31:3701:04:0001:48:3102:29:07B/28
1751082Špurej Iztok1968SLOHervis klub00:35:5701:10:5101:57:3202:45:02D/44

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

21Z – 21 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place.Št. / No.Priimek ime / Surname NameLR / BYDržava / CountryKlub / Club5 km10 km16 kmRezultat / ResultK/#
11183Pitamic Vojska Jasmina1982SLO00:19:1600:38:0700:58:5701:20:27B/1
21187Jasmina Ilijaš1988CROTK Marathon95 Varaždin00:20:0100:39:5201:02:5301:25:40B/2
31128Javornik Helena1966SLO00:20:3700:40:5201:04:3801:28:18D/1
4931Čeplak Poznič Berny1975SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:21:0400:42:0501:06:5401:30:45C/1
51051Repovž Nina1988SLOHervis klub00:22:4600:44:1101:09:2101:33:58B/3
61087Mašera Natalija1982SLO00:22:1800:44:1301:10:0701:35:04B/4
71114Kidric Natasa1985SLOHervis klub00:22:0500:44:2101:11:0601:37:41B/5
81054Burgar Irena1969SLO00:22:3400:45:0501:11:4901:38:47D/2
9933Strnad Cestar Maja1978SLOHo’t’spital00:23:0200:45:5401:12:2401:38:49C/2
101068Sočič Katarina1991SLOHervis klub00:22:4500:46:0101:13:0301:40:52A/1
11970Zalaznik Mateja1990SLOHervis klub00:24:2000:48:0201:15:1201:41:56A/2
12967Bonifer Jerneja1992SLOHervis klub00:24:2100:48:0301:15:1201:41:57A/3
13950Zakelšek Mateja1981SLORADIO ROGLA00:23:0600:46:2501:13:3501:42:11B/6
141069Kosi Anja1991SLOHervis klub00:24:1100:48:1901:15:5401:43:38A/4
151101Antloga Anja1998SLO00:24:3000:49:1101:17:2301:44:06A/5
16969Koser Tanja1979SLOHervis klub00:25:3400:50:0801:17:5101:44:45C/3
171155Lajevec Eva1979SLO00:24:0800:48:0201:16:5901:44:51C/4
181143Žlogar Ivica1967SLOHervis klub00:23:4100:47:1101:16:2301:44:53D/3
191070Brumen Marija1961SLOHervis klub00:25:1200:49:2901:18:0501:46:47D/4
201167Pleš Olja1975SLO00:25:3200:49:4801:18:3301:47:18C/5
211100Markovič Kocen Blanka1965SLO00:24:2700:48:5101:18:2601:47:22D/5
22922Juvan Erika1963SLOŠD Elektro Celje00:25:3100:49:5701:19:3601:47:58D/6
231065Uršič Andreja1988SLOHervis klub00:25:5500:51:4801:21:3501:50:10B/7
241024Kukman Nina1997SLOHervis klub00:26:1300:52:2501:24:0001:55:02A/6
251129Cerkovnik Simona1973SLOHervis klub00:26:1800:52:5401:24:1501:55:06C/6
261000Sovinc Jelka1976SLO00:27:4100:53:5801:24:1801:55:09C/7
271145Es Urška1989SLOHervis klub00:26:5100:52:3501:24:4101:55:34B/8
281121Kidrič Tanja1980SLOHervis klub00:25:1200:50:5001:22:4401:55:58B/9
291150Miklavc Bernarda1968SLOHervis klub00:27:2300:53:2301:25:3601:56:52D/7
301132Brečko Simona1967SLOHervis klub00:27:1400:54:1401:26:1501:56:59D/8
31936Arzenšek Metka1983SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:27:3100:54:0501:26:2301:58:25B/10
321078Jekovec Špela1997SLO00:27:2800:54:2101:26:1301:58:40A/7
33913Čas Mojca1976SLOVzajemna Bejbe00:26:2700:53:1201:25:5901:58:45C/8
341106Rogelj Jožica1947SLO00:27:2900:54:2701:26:5901:59:00E/1
35902Miložič Iza1984SLOŠportno društvo J&U fit00:27:4400:55:3701:26:5901:59:57B/11
361059Krajnc Doroteja1972SLOHervis klub00:28:4300:56:4701:28:5402:00:15C/9
37917Zagozda Katja1990SLOGamsi Celjski00:25:4400:51:1701:27:0502:00:33A/8
38920Zabret Nataša1972SLOGamsi Celjski00:28:2000:55:3401:28:1002:01:00C/10
39992Ropret Petra1981SLO00:28:2900:55:3901:27:4202:01:09B/12
401186Kravanja Maja1983SLO00:28:1700:54:5001:28:2002:01:23B/13
41986Medarič Zorana1977SLOIstrski maraton00:28:3100:56:1001:28:4302:01:37C/11
42910Ušlakar Kume Simona1970SLOECOTIP00:29:3700:57:4901:31:2002:02:24C/12
431113Pogladič Milena1967SLO00:26:1600:53:2301:27:2302:02:41D/9
441037Verdnik Bernarda1967SLO00:27:2700:55:2601:28:5602:04:26D/10
451052Štuklek Matjaž1974SLOHervis klub00:29:2900:58:2501:32:1502:05:44C/13
461010Guček Alja1975SLO00:28:5500:56:4501:30:1702:06:13C/14
471067Vučina Irena1967SLOHervis klub00:29:0300:57:1501:31:4902:06:26D/11
481020Sucurovic Stana1971SLOHervis klub00:27:5900:55:0801:31:1502:07:12C/15
491189Erhatić Nastasij1993SLO00:30:2000:59:2101:33:0602:07:26A/9
50959Golob Urška1984SLOTELEMACH00:29:3700:58:4001:32:1502:07:33B/14
51971Cerar Barbara1970SLOHervis klub00:30:1300:58:4801:33:3202:08:13C/16
511064Kolman Alenka1967SLOHervis klub00:29:3800:57:4301:34:2202:08:13D/12
53915Vrbek Vanja1973SLOGamsi Celjski00:29:2900:58:1401:33:2402:08:29C/17
54929Hlastec Sara1988SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:29:0100:57:2401:34:5902:11:18B/15
55954Kitzbergerova Kristyna1985CZETRISTA6000:30:1001:00:0201:35:3202:11:29B/16
561040Šantej  Hermina1973SLO00:29:5800:59:1901:35:4002:12:35C/18
571085Ocepek Simona1968SLOHervis klub00:30:4601:00:1601:36:3202:14:49D/13
58903Ražič Izabela1985SLOŠportno društvo J&U fit00:30:5701:02:3701:39:2502:15:24B/17
58904Erker Jasmina1984SLOŠportno društvo J&U fit00:30:5701:02:3801:39:2502:15:24B/17
60900Ravnjak Saša1982SLOBaumüller Dravinja00:29:1400:59:0601:39:3402:17:05B/19
611075Ivančič Romana1972SLO00:31:3501:03:2401:41:0602:19:37C/19
621115Lešnik Vlasta1948SLOHervis klub00:31:1101:01:2801:42:1902:22:03E/2
631056Čeplak Barbara1995SLO00:30:4601:02:0901:41:2502:25:40A/10

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

10M – 10 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place.Št. / No.Priimek ime / Surname NameLR / BYDržava / CountryKlub / Club5 kmRezultat / ResultK/#
173Krevs Mitja1989SLOŠTA00:15:5000:31:13B/1
275Šturm Matej1994SLOASB00:16:0200:31:49A/1
364Brešan Jan1990SLOKLC00:16:0200:31:55A/2
465Navodnik Simon1995SLOKLC00:16:1000:32:30A/3
525Orešnik Blaž1990SLOORM00:16:5200:33:18A/4
661Povšič Miha1991SLOSEV00:17:1300:33:51A/5
759Španring Klemen2002SLOASB00:16:4800:33:54A/6
819Rep Tomaž1990SLOORM00:17:2500:34:04A/7
950Medved Jakob2002SLOTJL00:16:4400:34:23A/8
1089Seničar Tim1995SLOKLC00:17:2600:34:43A/9
1186Puš Sebastijan1980SLOKRKA00:17:3500:34:58B/2
1285Rudman Rok2002SLOKRKA00:17:4400:35:01A/10
1388Trček Jure1993SLOMASS00:17:4400:35:02A/11
1454Porenta Primož1988SLOOLK00:17:1900:35:22B/3
1579Kunstek Vito1989SLOASB00:17:3100:35:25B/4
16629Ogrizek Severino1976SLOHervis klub00:17:4400:35:28C/1
17660Grahelj Luka1982SLO00:18:0600:35:43B/5
1867Lamper Alen2000SLOKLC00:17:1400:35:51A/12
19788Ušeničnik Urh2000SLO00:17:5700:36:14A/13
20597Bastl Luka1982SLO00:18:5000:36:29B/6
2190Dolanc Nejc1992SLOKLC00:18:2800:37:12A/14
22734Ravnak David1996SLOHervis klub00:18:4900:37:41A/15
23751Oblak Franci1967SLO00:19:2400:37:58D/1
24787Godler Rok1989SLO00:19:3600:38:17B/7
25596Bastl Simon1978SLOHervis klub00:19:2100:38:42C/2
2651Vilfan Luka1999SLOTJL00:19:1900:38:45A/16
2787Zupančič Rok1995SLOKAŠ00:19:3200:38:46A/17
2866Rozman Gregor1996SLOKLC00:19:2800:38:49A/18
2955Sinkovič David1980SLOOLK00:19:5300:39:07B/8
30625Durič Gregor1984SLO00:20:1700:39:28B/9
31617Ravnak Tilen1998SLOHervis klub00:19:5400:39:37A/19
32468Rudež Nejc2002SLO00:19:5800:39:46A/20
33810Rozman Marko1997SLO00:20:1700:39:50A/21
34760Vrečko Janko1968SLO00:20:1200:40:00D/2
35809Denša Domen1976SLO00:20:3800:40:02C/3
36105Krajnc Zvonko1973SLOBaumüller Dravinja00:19:5300:40:05C/4
37459Lapajne Jošt1994SLO00:20:4400:40:16A/22
3870Breznikar Jan1992SLOKRO00:20:0400:40:23A/23
39789Kovačič Tomaž1979SLO00:19:1900:40:26C/5
40331Sagadin Miran1966SLOPredani korakom00:20:1000:40:28D/3
41355Pepelnak Davorin1966SLOLA – AQUA00:20:4300:40:38D/4
429Sodin Rado1982SLOKAŠ00:20:1500:40:45B/10
43338Bračko Alen1996SLOŠPRICER00:20:4000:40:49A/24
44776Fetih Matej1975SLO00:20:3700:40:50C/6
45609Bohak Janez1980SLO00:20:2100:40:58B/11
46798Hrastnik Igor1980SLOHervis klub00:20:4100:41:06B/12
4718Žinko Damir1976SLOORM00:20:4100:41:07C/7
48592Marinšek Mitja1981SLO00:20:5900:41:08B/13
49486Vilhar Primož1992SLOHervis klub00:20:5900:41:17A/25
5093Kutin Anže2002SLOPSČ00:20:0800:41:22A/26
5138Hergula Stanko1967SLOORM00:21:1300:41:25D/5
52276Korošec Tomaž1975SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:20:3200:41:27C/8
5382Petek Žiga2001SLOKAŠ00:20:5000:41:52A/27
53381Zupanc Rafko1959SLOŠD Radost00:21:3100:41:52E/1
55214Žohar Dejan1970SLOGamsi Celjski00:21:1700:42:02C/9
56748Kodrič Gašper2004SLOHervis klub00:22:1200:42:09A/28
57399Gregorc Tomaž1978SLOOPLAST00:20:5700:42:15C/10
5852Perko Jernej1988SLOOLK00:21:1500:42:23B/14
5960Ivanuša Aljaž2002SLOORM00:21:1900:42:27A/29
59262Rupnik Jernej2004SLOUnior skupina00:21:3200:42:27A/29
6133Majcen Rudolf1962SLOORM00:21:4300:42:57D/6
62400Pučnik Jože1974SLOOPLAST00:21:3500:42:58C/11
6346Tehovnik Andraž1982SLOKAŠ00:20:5800:43:00B/15
64778Zemljarič Dejan1986SLO00:21:4100:43:07B/16
65733Hrastovec Matjaž1962SLO00:21:5900:43:26D/7
66710Žinko David1978SLO00:22:1000:43:30C/12
67251Tkalčič Grega1977SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:21:5200:43:32C/13
68546Škafar Damijan1984SLO00:22:0900:43:33B/17
69476Somrak Matjaž1988SLO00:21:3200:43:37B/18
69701Brumen Sandi1982SLO00:22:1600:43:37B/18
71547Kupljen Peter1974SLOHervis klub00:22:0000:43:46C/14
72807Sel Andrej1971SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:22:1400:43:49C/15
73496Pulko Alen1991SLOHervis klub00:22:2300:43:51A/31
7427Borko Bojan1978SLOORM00:22:3700:44:00C/16
746Kovač Aleš1974SLOKAŠ00:22:0400:44:00C/16
76453Turek Vojko1964SLO00:22:0700:44:09D/8
7743Hribernik Milan1971SLOKAŠ00:22:0700:44:18C/18
78696Berglez-Vanga Aleš1974SLOHervis klub00:22:2200:44:33C/19
79630Pirtovsek Stanko1968SLO00:22:5500:44:40D/9
80769Kosar Gorazd1978SLO00:22:2900:44:47C/20
81715Skorc Denis1988SLO00:22:4900:44:53B/20
8240Smontara Silvo1978SLOORM00:22:2500:44:54C/21
83327Radolič Borut1979SLOPredani korakom00:22:5400:44:58C/22
84708Trauner Rudi1980SLOHervis klub00:23:2900:44:59B/21
85101Korošec Sašo1993SLOKonus Konex00:22:2700:45:00A/32
86260Kotnik Primož2000SLOUnior skupina00:22:4400:45:04A/33
87703Brodej Jernej1993SLO00:23:3400:45:09A/34
88550Jurko Matija1982SLOHervis klub00:22:1700:45:13B/22
89647Vipotnik Boštjan1983SLO00:22:3000:45:19B/23
90503Košenina Luka1992SLOHervis klub00:24:0300:45:26A/35
91165Pinter Damir1974SLOFitness&Cofee Radenci00:23:1500:45:35C/23
92454Kordež Marko1974SLO00:23:1800:45:39C/24
93324Novak Primož1977SLOŠKD Zadružnik00:23:3800:45:49C/25
94103Peček Tilen1996SLOKonus Konex00:23:2100:45:57A/36
95259Ravnjak Jože1973SLOUnior skupina00:23:0000:46:02C/26
96640Prelovšek Gašper2002SLO00:23:1600:46:04A/37
97494Gračnar Roman1967SLO00:23:1500:46:07D/10
98474Rožman Franc1957SLO00:23:1800:46:08E/2
99258Gošnjak Jože1968SLOUnior skupina00:22:5000:46:09D/11
99291Peklič Dejan1984SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:23:5000:46:09B/24
101551Potočnik Jan1988SLOHervis klub00:23:2800:46:15B/25
102265Rečnik Florjan1996SLOUnior skupina00:23:4300:46:27A/38
102662Kocpek Andrej1971SLO00:23:4100:46:27C/27
10413Lovrec Luka1993SLOORM00:23:5900:46:31A/39
105621Jovanovič Uroš1970SLOHervis klub00:23:2900:46:32C/28
1067Vošnjak Blaž1972SLOKAŠ00:23:1900:46:34C/29
107603Tomšič Iztok1971SLO00:23:2900:46:38C/30
107523Novak Ervin1982SLO00:23:5400:46:38B/26
109626Dečar Denis1990SLO00:23:2400:46:41A/40
110333Leskovar Aleš1982SLOŠPRICER00:23:2900:46:45B/27
110111Tement Andrej1974SLOBaumüller Dravinja00:23:3000:46:45C/31
112692Kotnik Uroš1999SLO00:24:5100:46:47A/41
113335Krošlin Tadej1987SLOŠPRICER00:23:2800:46:56B/28
114164Pinter Boštjan1977SLOFitness&Cofee Radenci00:23:4000:47:01C/32
115664Blažič Krištof1993SLOHervis klub00:23:4300:47:03A/42
116277Jakopič Gorazd1964SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:24:0000:47:04D/12
117641Prelovšek Matjaž1972SLO00:23:2300:47:07C/33
118753Šibanc Danijel1979SLOHervis klub00:23:5100:47:09C/34
119675Gracner Kristjan1985SLO00:23:4900:47:14B/29
119524Založnik Matija1982SLOHervis klub00:23:3700:47:14B/29
121406Hajd Rok1994SLOOŠ Pod goro00:24:2500:47:18A/43
122178Pozeb Toni1982SLOECOTIP00:24:1500:47:19B/31
123250Veg Tine1984SLO00:23:4100:47:20B/32
124439Berginc Aljaž1990SLO00:23:5000:47:22A/44
125658Pecnik  Bostjan1977AUTHervis klub00:23:4700:47:27C/35
126762Kušter Janez1977SLOŠPRICER00:23:4200:47:38C/36
127745Vrhovšek Urban2002SLOHervis klub00:23:5500:47:40A/45
128266Rozman Rok1990SLOUnior skupina00:23:3400:47:41A/46
129316Hribernik Danilo1968SLOTehnokom klimatizacija00:24:0300:47:47D/13
130402Ribič Zvonko1968SLOOPLAST00:24:0400:47:48D/14
13028Gerlica Božo1988SLOORM00:24:4200:47:48B/33
132279Leskovar Janez1974SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:24:3100:47:50C/37
133269Brljafa Dejan1978SLOHo’t’spital00:23:4300:47:51C/38
133363Razboršek Aleš1977SLOLA – AQUA00:24:4100:47:51C/38
133366Blagotinšek Tomaž1969SLOLA – AQUA00:24:4100:47:51D/15
133351Vratuša David1994SLOMAROVT00:24:3800:47:51A/47
137343Medved Boštjan1970SLOŠD Tek je lek00:23:5400:47:53C/40
138383Poklič Andrej1967SLOŠD GKN ZREČE00:24:0900:47:56D/16
139636Kampl Gregor1987SLO00:24:1300:47:57B/34
140118Volšak David1998SLOBaumüller Dravinja00:23:3200:47:58A/48
141518Vodopivec Andrej1978SLOECOTIP00:24:0600:48:00C/41
142473Šnajder Davorin1983SLO00:24:4900:48:11B/35
143348Ogrizek Denis1993SLOMAROVT00:24:0800:48:13A/49
144632Šretl David1973SLOHervis klub00:24:3600:48:14C/42
14531Golob Dušan1952SLOORM00:24:2300:48:20E/3
146528Štrukelj Mirko1972SLO00:24:4600:48:26C/43
147752Mlinšek Miloš1977SLOHervis klub00:24:4300:48:30C/44
148428Oberstar Jernej1980SLO00:24:3800:48:31B/36
149100Grilj Marko1975SLOKonus Konex00:25:0800:48:35C/45
150292Škorjanc Sašo1980SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:25:0000:48:40B/37
151391Konečnik Miran1974SLOŠD GKN ZREČE00:24:3500:48:44C/46
152235Pavlič Ivo1953SLOŠD Elektro Celje00:25:0000:48:47E/4
153783Mustafić Benjamin1996SLO00:24:5000:48:50A/50
154767Kopinšek Jurij1990SLOHervis klub00:25:1200:48:51A/51
155225Marinčič Aleš1973SLOVrtec Slovenske Konjice00:24:1800:48:55C/47
156530Vačun Janko1978SLOHervis klub00:25:1000:48:57C/48
157509Strelc Damjan1974SLOHervis klub00:24:5100:48:59C/49
158117Tavčar Damjan1977SLOBaumüller Dravinja00:25:2200:49:01C/50
159407Vodopivec Brane1978SLOOŠ Pod goro00:24:5100:49:04C/51
160475Krumpak Aleš1989SLO00:24:1800:49:06B/38
16191Noner Gašper2000SLOKAŠ00:24:2500:49:10A/52
162584Mesesnel Evgen1969SLOHervis klub00:25:2100:49:11D/17
163646Flis Janko1964SLO00:25:0400:49:13D/18
164299Močnik Jože1973SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:25:3600:49:15C/52
165107Zabukovšek Primož1997SLOBaumüller Dravinja00:25:0400:49:17A/53
166427Rozman Egidij1970SLO00:24:3300:49:19C/53
167143Hren Klemen1989SLOGabrovlje migajo00:24:0000:49:20B/39
168508Asenberger Matjaz1980SLOHervis klub00:24:1900:49:21B/40
169652Kukolj Rok1980SLO00:25:5100:49:23B/41
169404Šeško Jure2001SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče00:24:3500:49:23A/54
171317Pukl Miha1997SLOTehnokom klimatizacija00:25:3900:49:26A/55
172297Marčec Anton1984SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:25:2600:49:28B/42
173228Prosenak Robert1969SLOVrtec Slovenske Konjice00:25:0800:49:29D/19
174396Seles Uroš1972SLOSELMAR00:24:5200:49:32C/54
175702Korošec Tone1959SLO00:25:0200:49:36E/5
176574Cugmas Jože1952SLO00:25:1400:49:43E/6
177786Fluher Blaž1990SLO00:25:2200:49:46A/56
178699Šantl Uroš1983SLO00:24:4700:49:49B/43
179644Poznič Tomaž1972SLOHervis klub00:25:1400:49:52C/55
180698Založnik Andraž1991SLO00:26:3100:49:54A/57
181575Furlan Branimir1963SLO00:25:4900:49:55D/20
182655Figek Jože1962SLO00:26:1400:49:59D/21
182709Verhovšek Rene1996SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:25:1100:49:59A/58
182624Marzidošek Primož1987SLO00:24:3700:49:59B/44
185697Kuperti Primož1983SLO00:24:2600:50:00B/45
185245Špile Robert1977SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:25:1900:50:00C/56
187764Govejšek Erik1971SLO00:25:0800:50:01C/57
188430Jošt Milan1981SLO00:25:0100:50:03B/46
188275Podkubovšeek Vili1998SLOIsokon d.o.o.00:25:2300:50:03A/59
190104Pučnik Tomi1994SLOKonus Konex00:25:4600:50:04A/60
191240Pungartnik Drago1978SLOŠD Elektro Celje00:25:4100:50:09C/58
192171Volavc Franci1978SLO00:25:3600:50:14C/59
193345Marksl Gregor1973SLOHervis klub00:25:5300:50:20C/60
194264Dobočnik Robert1969SLOUnior skupina00:25:5900:50:21D/22
195568Stolec Gregor1993SLO00:25:4200:50:25A/61
196180Frank Hanzel Vjeran1978SLO00:25:5700:50:26C/61
19735Rošič Emil1959SLOORM00:25:4300:50:31E/7
198437Olenšek Oliver1977SLO00:25:0700:50:39C/62
199207Ravnak Janez1953SLOGamsi Celjski00:25:4100:50:41E/8
200329Pihlar Boštjan1974SLOPredani korakom00:26:1000:50:46C/63
201758Veniger Sebastijan1981SLOHervis klub00:25:5400:50:50B/47
202221Čepin Blaž1987SLOGamsi Celjski00:25:5800:50:57B/48
203429Beširović Saško1975SLO00:25:3500:51:02C/64
204743Somrak Damijan1976SLO00:25:5700:51:05C/65
205794Vidic Denis1980SLOHo’t’spital00:25:1900:51:07B/49
206134Videc Žan1980SLOZD Žalec00:27:1600:51:10B/50
207431Slatinek Matic1992SLO00:27:1500:51:11A/62
208322Bukovec Kristjan1975SLOŠKD Zadružnik00:25:5900:51:12C/66
209340Zadravec Blaž1982SLOŠPRICER00:26:1200:51:15B/51
210448Zorec Andrej1969SLO00:26:1400:51:22D/23
211301Pristovnik Gašper1997SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:26:0900:51:27A/63
212418Žuraj Niko1951SLO00:26:0900:51:28E/9
213796Kolar Matjaž1969SLO00:26:3300:51:29D/24
21480Zupančič Rajko1946SLOŠTA00:26:4800:51:32E/10
215669Kampl Tin1990SLO00:26:2700:51:38A/64
216775Bele Tomaž1974SLO00:25:5600:51:41C/67
217300Pristovnik Matevž1984SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:26:1400:51:42B/52
218573Vogelsang Domen1968SLO00:26:3000:51:43D/25
219356Rozman Damjan1977SLOLA – AQUA00:26:1300:51:45C/68
220732Prosen Robert1971SLO00:26:2200:51:53C/69
221108Blažič Zdenko1967SLOBaumüller Dravinja00:26:4400:52:00D/26
222190Senica Kristjan1961SLOVzajemna Bejbe00:26:2600:52:01D/27
223267Zazijal Rok1991SLOUnior skupina00:25:3800:52:02A/65
224114Klajnšek Jožef1965SLOBaumüller Dravinja00:26:3600:52:04D/28
225257Ošlak Igor1975SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:25:4300:52:06C/70
226435Gašper Vlado1968SLO00:26:0800:52:15D/29
227298Hercog Simon1977SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:26:0700:52:21C/71
228505Jersic Gregor1977SLOHervis klub00:26:4200:52:22C/72
228805Založnik Žan1992SLO00:27:1600:52:22A/66
230365Škaper Gvido1970SLOLA – AQUA00:26:4000:52:25C/73
231713Podkubovšek Tini1993SLO00:27:0000:52:26A/67
231711Podkubovšek Jernej1986SLO00:27:0000:52:26B/53
233712Podkubovšek Marjan1960SLO00:27:0100:52:27D/30
234172Mauh Leonardo2001SLO00:26:3100:52:29A/68
235759Pfeifer Dani1947SLO00:27:1200:52:33E/11
236287Bele Domen1987SLOApartmaji in wellness center Korošec00:27:0100:52:34B/54
23712Šalika Peter1960SLOORM00:26:2000:52:37D/31
238740Draksler Ivan1973SLOHervis klub00:26:0700:52:38C/74
239721Justinek Gorazd1978SLO00:26:4300:52:40C/75
240720Grmič Aleš1965SLOHervis klub00:26:1000:52:44D/32
240608Mulec  Marko1988SLOHervis klub00:27:0200:52:44B/55
242673Jeromel Uroš1996SLO00:27:2200:52:46A/69
243588Križnik Samo1966SLO00:26:1200:52:49D/33
244231Črnčič Bojan1982SLOVrtec Slovenske Konjice00:26:4200:52:55B/56
245707Irgolič Tomaž1987SLO00:25:5400:52:57B/57
246461Makovec Aljoša1966SLO00:26:4700:53:11D/34
247244Babnik Janez1968SLOŠD Elektro Celje00:26:0500:53:13D/35
248735Smogavec Rudi1968SLO00:27:3300:53:16D/36
249741Jevnišek Klemen1984SLOHervis klub00:24:4400:53:17B/58
250656Rožič Boštjan1979SLOŠPRICER00:26:2900:53:20C/76
251534Mlakar Uroš1990SLOHervis klub00:27:1700:53:24A/70
252466Cerar Marko1962SLO00:26:4800:53:25D/37
253552Šarlah Igor1966SLO00:27:2500:53:29D/38
254477Madruša Sandi1980SLOHervis klub00:26:5000:53:34B/59
255490Plankl Jože1961SLO00:26:4800:53:35D/39
25641Gačnikar Robert1979SLOKAŠ00:26:1100:53:37C/77
25715Polič Franc1968SLOORM00:26:4600:53:40D/40
258469Likavec Jani1968SLO00:27:4900:53:46D/41
259436Petek Boris1977SLO00:27:4300:53:47C/78
260730Trunkl Sergej1988SLO00:27:1500:53:51B/60
261145Kovačec Žiga1992SLOGabrovlje migajo00:27:1600:53:53A/71
261659Purg Miran1966SLO00:27:1500:53:53D/42
263727Debelak Uroš1988SLOHervis klub00:29:1100:53:55B/61
264585Koščak Bernard1968SLO00:27:2700:54:00D/43
265444Gojčič Denis1988SLO00:27:5600:54:05B/62
266601Zajec Rok1986SLO00:27:5100:54:06B/63
267784Ristić Mario1985SLO00:27:5800:54:07B/64
268704Purg Tine1996SLO00:27:1600:54:13A/72
269618Kovač Igor1959SLO00:27:5900:54:15E/12
270397Seles Denis1966SLOSELMAR00:27:3500:54:21D/44
271495Sitar Tomaž1994SLOHervis klub00:27:2000:54:25A/73
271678Dodic Ziga1992SLOHervis klub00:27:4400:54:25A/73
273388Zorko Tomaž1977SLOŠD GKN ZREČE00:29:4200:54:28C/79
274308Nikolić Bane1977SLOPošta Slovenije00:28:3900:54:41C/80
275263Kovše Gašper1984SLOUnior skupina00:27:2300:54:50B/65
276109Lampreht Milan1965SLOBaumüller Dravinja00:28:0400:54:55D/45
277177Laznik Primož1988SLOECOTIP00:28:2600:54:57B/66
278777Gaube David1996SLO00:27:4900:55:17A/75
279253Konušek Evgen1971SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:27:4600:55:23C/81
280387Rupnik Gregor1980SLOŠD GKN ZREČE00:27:4300:55:41B/67
281393Lajnšček Tomaž1975SLOTelemach00:28:4100:55:43C/82
282185Čoh Ivo1976SLOECOTIP00:27:4400:55:50C/83
283458Snedic Janez1968SLO00:27:5400:55:52D/46
284628Stojan Andrej1986SLOHervis klub00:28:0000:55:59B/68
285443Kotnik Lovro1981SLO00:28:0700:56:01B/69
286242Romih Robert1976SLOŠD Elektro Celje00:27:5700:56:04C/84
287668Pušnik Miha1985SLO00:28:4100:56:10B/70
287792Turk Primož1988SLO00:30:0400:56:10B/70
289782Bračun Gorazd1975SLO00:29:1200:56:25C/85
290694Kirbiš Gregor1990SLO00:27:2200:56:26A/76
291799Založnik Vojko1977SLO00:29:3300:56:27C/86
291179Podgoršek Branko1979SLO00:29:3300:56:27C/86
293737Druškovič Tadej1989SLO00:28:5500:56:30B/72
294367Bećirović Amer1985SLOLA – AQUA00:28:0800:56:32B/73
294579Pirš Jože1957SLOHervis klub00:29:0700:56:32E/13
296723Debelak Aleš1980SLOHervis klub00:29:1200:56:36B/74
297102Beškovnik Uroš1970SLOKonus Konex00:29:1000:56:37C/88
298409Urh Matej1995SLOAnsambel Banovšek00:30:1100:56:39A/77
299413Banovsek Matej1985SLOAnsambel Banovšek00:30:1300:56:40B/75
300239Jevšnik Andrej1964SLOŠD Elektro Celje00:28:2800:56:43D/47
301808Grobin Jože1963SLO00:29:1800:56:44D/48
301236Bunšek Maks1948SLOŠD Elektro Celje00:28:4800:56:44E/14
303237Barič Gregor1979SLOŠD Elektro Celje00:28:5300:56:51C/89
304110Plankelj Kristjan1993SLOBaumüller Dravinja00:27:5600:56:58A/78
305222Jug Aleš1980SLOGamsi Celjski00:28:1100:57:00B/76
306514Podkrajšek Boštjan1982SLOHervis klub00:29:0100:57:01B/77
307167Bobik Vojko1971SLOPohorski svizci00:29:1000:57:03C/90
308561Bukovec David1982SLOHervis klub00:29:2300:57:07B/78
309685Šuler Erik1984SLO00:30:3000:57:09B/79
310123Kovač Jure1978SLOZD Žalec00:28:5600:57:10C/91
311793Polak Andrej1976SLO00:29:1700:57:11C/92
312465Skok Borut1971SLO00:28:5700:57:12C/93
313672Becirovic Hasib1961SLO00:28:5200:57:15D/49
314434Andrašec Robert1969SLO00:29:0100:57:23D/50
315676Ilić Budimir1954AUT00:28:5900:57:28E/15
316382Veršec Matej1966SLOŠD GKN ZREČE00:29:3800:57:29D/51
317445Češnovar Andrej1948SLO00:29:2000:57:37E/16
318757Kalšek Matjaž1979SLO00:28:2000:57:38C/94
319131Markon Gregor1983SLOZD Žalec00:28:5700:57:47B/80
320414Turinek  Matej1989SLOAnsambel Banovšek00:30:1500:57:54B/81
321212Zagrušovcem Edvard1964SLOGamsi Celjski00:30:1600:57:55D/52
321124Golob Marjan1949SLOZD Žalec00:28:5900:57:55E/17
323507Činč Simon1974SLO00:30:0700:57:59C/95
324243Verbovšek Dejan1986SLOŠD Elektro Celje00:30:0700:58:00B/82
325361Purnat Dejan1971SLOLA – AQUA00:29:5300:58:04C/96
326153Šimec Marko1988SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:30:1000:58:08B/83
327154Kovše Marko1992SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:29:5900:58:11A/79
327158Kostanjšek Franc1933SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:58:11E/18
329156Hren Marcel2000SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:30:0000:58:12A/80
330315Varga Bojan1980SLOTELEMACH00:29:3700:58:15B/84
331548Petraš Matic1982SLO00:29:1500:58:16B/85
332385Napotnik Denis1988SLOŠD GKN ZREČE00:30:4400:58:23B/86
333684Gaberšek Rotovnik Patrik1998SLO00:30:3100:58:39A/81
334553Gorjanc Robert1966SLO00:30:5700:58:54D/53
335533Izda Gregor1983SLO00:29:1800:58:59B/87
336125Repas Rok1984SLOZD Žalec00:31:5700:59:00B/88
336127Donko Nejc1988SLOZD Žalec00:31:5700:59:00B/88
338612Justin Robert1976SLODIFA00:31:0800:59:10C/97
339313Bavčar Boštjan B.1972SLOTELEMACH00:31:0600:59:22C/98
340500Zabukovšek Matej1976SLOHervis klub00:30:1600:59:26C/99
341501Hostnik Davorin1986SLOHervis klub00:29:5600:59:27B/90
341173Jelenko Klemen1985SLOECOTIP00:30:2600:59:27B/90
341499Voga Jernej1993SLO00:30:0500:59:27A/82
344229Prosenak Tim2001SLOVrtec Slovenske Konjice00:31:1000:59:28A/83
345373Turnšek Franci1945SLOŠD Radost00:30:0900:59:30E/19
346374Hostnik Janez1966SLOŠD Radost00:30:3600:59:51D/54
347170Mauh Sandi1976SLOECOTIP00:30:1901:00:00C/100
348411Hauptman Jože1980SLOAnsambel Banovšek00:30:4201:00:05B/92
349339Ivič Sašo1997SLOŠPRICER00:30:3601:00:21A/84
350643Virtič Simon1980SLOHervis klub00:30:2001:00:27B/93
350175Polegek Tomo1975SLOECOTIP00:29:4001:00:27C/101
352452Karoli Matjaž1969SLO00:30:2901:00:42D/55
353779Šlamberger Miha1978SLO00:30:2301:00:43C/102
354238Bevc Simon1972SLOŠD Elektro Celje00:30:2001:01:06C/103
355717Orlač Mirko1981SLO00:30:5501:01:24B/94
3564Martič Sebastijan1974SLOKAŠ00:31:5301:01:28C/104
357386Gaber Zdenko1966SLOŠD GKN ZREČE00:30:5001:01:54D/56
358311Ajdnik Jasmin1991SLOTELEMACH00:31:2301:01:55A/85
359350Čander Črtomir1990SLOMAROVT00:30:4401:02:01A/86
359353Vizjak Boris1983SLOMAROVT00:30:4401:02:01B/95
361472Kovač Vojko1966SLO00:30:4301:02:02D/57
362600Pernek Vinko1960SLO00:32:1101:02:07D/58
363604Frešer Janko1968SLO00:31:0801:02:11D/59
364725Zorko Marjan1965SLO00:30:1501:02:17D/60
365693Pučnik Tomislav1985SLO00:30:5301:02:18B/96
366519Grošelj Ervin1967SLOHervis klub00:31:3401:02:19D/61
367558Stanojević Toni1984SLO00:30:0401:02:21B/97
368295Mlakar Jaka1991SLOTiskarna Petrič00:31:4001:02:38A/87
369460Merhar Primož1984SLO00:32:0601:02:42B/98
370716Tesić Željko1969SLO00:32:0801:02:56D/62
37124Mlakar Robert1992SLOORM00:32:3101:03:07A/88
372520Zabukovšek Uroš1973SLO00:30:3801:03:10C/105
373132Pišek Tilen1991SLOZD Žalec00:31:3801:03:20A/89
374384Lipuš Mitja1988SLOŠD GKN ZREČE00:33:1801:03:31B/99
37532Bratuša Marko1988SLOORM00:31:1201:03:32B/100
376206Koritnik Robert1976SLOGamsi Celjski00:32:5501:03:35C/106
377768Kašič Igor1989SLO00:31:4601:03:55B/101
378739Uršič Dejan1987SLO00:32:1801:04:09B/102
37922Ozmec Primož2000SLOORM00:32:4001:04:19A/90
380619Vodlan Tomaž1983SLOHervis klub00:33:2301:04:21B/103
381695Kirbiš Peter1989SLO00:33:2701:04:38B/104
382774Grinaver Sašo1988SLO00:31:5601:04:45B/105
383203Slana Gorazd1985SLOMdgn Slovenske Konjice00:32:4101:04:46B/106
384705Malić Željko1987SLO00:31:5301:04:57B/107
385417Ocvirk Benjamin1978SLO00:30:4601:05:16C/107
386654Mauko Boris1970SLO00:33:3901:05:24C/108
387639Topolšek Aleš1976SLOHervis klub00:31:2901:05:31C/109
388375Tot Mihael1964SLOŠD Radost00:32:5001:05:37D/63
389337Dolžan Tomaž1980SLOŠPRICER00:33:4801:05:47B/108
389357Rozman David1999SLOLA – AQUA00:33:4301:05:47A/91
391336Volgemut Tadej1988SLOŠPRICER00:33:3401:05:49B/109
392467Jularic Marijan1963SLO00:33:0101:06:30D/64
393202Tomašič Dejan1979SLOMdgn Slovenske Konjice00:33:0001:07:02C/110
394531Ogorevc Branko1944CRO00:34:3001:07:29E/20
395183Orož Dušan1971SLOECOTIP00:34:1301:09:28C/111
396689Šibilja Dejan1974SLO00:36:2301:11:59C/112
397119Kašper Uroš1974SLOBaumüller Dravinja00:34:3601:12:52C/113
398120Hajšek Primož1981SLOBaumüller Dravinja00:34:5701:12:57B/110
399201Jeranko Franci1981SLOMdgn Slovenske Konjice00:37:0601:14:06B/111
400649Sker Denis1965SLO00:38:5501:16:23D/65
401362Košir Tone1947SLOLA – AQUA00:48:5301:36:58E/21

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

10Z – 10 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place.Št. / No.Priimek ime / Surname NameLR / BYDržava / CountryKlub / Club5 kmRezultat / ResultK/#
192Kršinar  Neja1991SLOPAPEŽ00:18:2900:35:52A/1
269Podobnik Katja1999SLOŠD Tabor Žir00:20:1800:39:00A/2
3627Golob Manuela1994SLOHervis klub00:20:5000:40:52A/3
457Vetrih Renata1974SLOŠTA00:21:0100:41:19C/1
577Ljubi Klara1993SLOKRKA00:21:0500:41:25A/4
684Grobler Ana2000SLOKRKA00:20:5000:41:27A/5
7661Hozjan Vesna1995SLOHervis klub00:21:0500:41:59A/6
8113Jelovsek Jasmina1985SLOBaumüller Dravinja00:22:1400:43:02B/1
9591Rados Barbara1970SLOHervis klub00:22:2000:43:33C/2
1078Ameršek Kim2000SLOKRO00:21:3800:43:39A/7
11342Denša Natalija1976SLOŠD Tek je lek00:22:2600:43:46C/3
1253Skube Nives1996SLOOLK00:21:2500:43:50A/8
1381Knez Melani1999SLOKRO00:22:0800:44:06A/9
14714Arčnik Marjeta1981SLOHervis klub00:22:2200:44:17B/2
1517Jenko Petra1979SLOORM00:22:2900:44:29C/4
16765Voh Eva1984SLO00:22:3100:44:39B/3
1745Vodopivec Spomenka1979SLOKAŠ00:22:4000:45:00C/5
1876Medved Maja1994SLOASB00:23:1000:45:43A/10
19349Johan Lidija1993SLOMAROVT00:22:4300:45:50A/11
20602Kozelj Saša1981SLOHervis klub00:23:3100:46:09B/4
21634Kočar Vesna1980SLO00:24:0200:47:01B/5
22341Medved Barbara1974SLOŠD Tek je lek00:23:4900:47:18C/6
22146Hren Urša1997SLOGabrovlje migajo00:24:2400:47:18A/12
24541Žerjav  Andreja1975SLO00:24:0200:47:28C/7
2563Gorjup Krošl Mojca1975SLOKAŠ00:24:0400:47:30C/8
2672Kukovič Špela2003SLOAKK00:23:4000:47:40A/13
27424Jordan Romana1966SLO00:24:1900:48:17D/1
28682Macuh Nika1986SLO00:24:5600:48:21B/6
29761Gleich Vanja1976SLOHervis klub00:24:5300:48:29C/9
2968Majcen Ana2002SLOAKŠ00:23:5000:48:29A/14
31401Mlakar Marija1981SLOOPLAST00:25:0400:48:52B/7
32529Šlehta Alijana1974SLOHervis klub00:25:1100:48:57C/10
33215Žohar Hijacinta1970SLOGamsi Celjski00:25:0500:48:58C/11
3414Ivančič Bernarda1960SLOORM00:24:3000:49:05D/2
3556Roškar Pristovnik Natalija1970SLOKAŠ00:24:3100:49:11C/12
36334Firer Marta1981SLOŠPRICER00:24:3400:49:15B/8
3749Pozeb Nada1979SLOKAŠ00:25:0600:49:22C/13
3829Gjura Valentina1992SLOORM00:24:5400:49:28A/15
39563Plahuta Monika1978SLOHervis klub00:25:2000:49:46C/14
4074Sadek Evelin2003SLOKAŠ00:24:3300:50:05A/16
41318Jančič Urška1982SLOTehnokom klimatizacija00:25:3200:50:06B/9
4283Medle Ana2003SLOKRKA00:24:3400:50:19A/17
4348Špile Lidija1967SLOKAŠ00:25:2000:50:21D/3
44394Godec Vanja1981SLOTelemach00:25:4300:50:33B/10
45405Kroflič Valentina1982SLOOŠ Pod goro00:25:2000:50:47B/11
46376Vidmar Lazar Katja1971SLOŠD Radost00:26:4000:51:01C/15
47498Pšaker Majda1959SLO00:25:4300:51:14E/1
48323Klešnik Mojca1980SLOŠKD Zadružnik00:25:2300:51:16B/12
49742Rot Lidija1974SLOHervis klub00:25:2900:51:17C/16
50224Mikolič Lidija1974SLOVrtec Slovenske Konjice00:26:1400:51:24C/17
51432Ocvirk Simona1984SLO00:25:3500:51:25B/13
52665Kaluder Saša1976SLOHervis klub00:26:2800:51:35C/18
53560Hribar Petja1977SLOHervis klub00:26:1800:51:41C/19
54261Rupnik Mateja1977SLOUnior skupina00:26:3200:51:51C/20
55517Lužovec Minka1972SLO00:26:1900:51:52C/21
56147Tratnik Eva1994SLOGabrovlje migajo00:26:5500:52:02A/18
57802Sodja Ksenija1976SLO00:26:2800:52:04C/22
5839Petek Katja1998SLOORM00:26:5600:52:05A/19
59785Petrun Ana1988SLO00:26:2100:52:07B/14
60679Nonar Steble Polona1984SLO00:26:3200:52:08B/15
61395Marinšek Tehovnik Marina1986SLOTelemach00:26:4200:52:12B/16
62504Sovinc Vesna1984SLOHervis klub00:26:4200:52:31B/17
63605Grajžl Tatjana1968SLOHervis klub00:26:4200:52:37D/4
64492Thuma Polona1976SLO00:27:2000:52:40C/23
65544Draksler Tatjana1975SLOHervis klub00:26:1200:52:41C/24
66211Zagrušovcem Martina1971SLOGamsi Celjski00:27:1300:52:45C/25
67372Šuk Lubej Boža1961SLOŠD Radost00:26:4500:52:46D/5
68389Kotnik Michaela1973SLOŠD GKN ZREČE00:26:0400:52:58C/26
69801Korošak Jerica1956SLO00:27:3200:53:10E/2
70771Grm Tanja1978SLO00:27:0900:53:16C/27
70772Okrogar Mateja1977SLO00:27:0500:53:16C/27
72571Lovšin Petra1989SLO00:27:3200:53:18B/18
73719Šrot Volavc Tajda1993SLO00:27:3500:53:23A/20
74795Gluvić Sanja1985SLOFitness&Cofee Radenci00:26:5200:53:25B/19
75706Hvala Valentina1981SLO00:27:0300:53:26B/20
76283Oprešnik Prah Klavdija1979SLODMSBZT00:27:1600:53:31C/29
77138Kroflič Veronika1996SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:27:1800:53:32A/21
78188Berložnik Veronika1957SLOVzajemna Bejbe00:27:5100:53:35E/3
78249Nerad Saša1977SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:27:1300:53:35C/30
80631Kreslin Jolanda1966SLOHervis klub00:27:0000:53:40D/6
81346Stupan Danijela1969SLOHervis klub00:27:4400:53:43D/7
82613Kavčič Manja1999SLO00:27:0000:53:47A/22
83455April Renata1977SLO00:27:3900:53:53C/31
84194Veselko Inga1952SLOVzajemna Bejbe00:27:4800:54:10E/4
85576Furlan Danijela1962SLO00:27:1700:54:12D/8
86489Šifrer Aleksandra1972SLO00:28:0300:54:20C/32
87803Presečnik Darinka1981SLOHervis klub00:27:2700:54:23B/21
88181Rečnik Iva1986SLOECOTIP00:27:3600:54:31B/22
89726Gobec Katja1995SLO00:27:3200:54:33A/23
9058Juvan  Maca1956SLOKAŠ00:27:5600:54:37E/5
91182Petek Nuša1995SLOECOTIP00:27:4700:54:39A/24
92650Rudolf Katja1981SLO00:27:5600:54:42B/23
93577Trivić Jovanka1972SLOHervis klub00:27:5900:54:46C/33
94722Trstenjak Katarina1986SLO00:27:4200:54:47B/24
95542Kunaj Mirjana1974SLO00:28:3800:54:48C/34
96440Kolar Mojca1980SLO00:27:1600:54:50B/25
9726Štefančič Nuša1994SLOORM00:27:3600:54:53A/25
98744Podpečan Ksenija1978SLO00:27:3800:54:54C/35
99690Vodnik Majda1965SLO00:28:3400:55:11D/9
100483Blažič Milojka1966SLO00:27:3100:55:16D/10
101151Medved Jerneja1978SLOKsimonfit00:27:5100:55:19C/36
102142Napotnik Patricija1992SLOGabrovlje migajo00:28:4600:55:20A/26
10330Golob Mojca1981SLOORM00:27:4100:55:29B/26
104537Možic Martina1977SLOHervis klub00:28:2100:55:31C/37
10594Jevšenak Jasmina1978SLOKAŠ00:28:0300:55:35C/38
10662Petrič Lidija1977SLOKAŠ00:27:5000:55:42C/39
1078Kovač Jovita1975SLOKAŠ00:28:1500:55:43C/40
108804Juteršek Danica1953SLOŠD Radost00:28:3500:55:45E/6
109149Čebular Doroteja1973SLOKsimonfit00:28:0500:55:48C/41
110209Senica Mojca1973SLOGamsi Celjski00:28:2000:55:50C/42
111607Šolinc Mojca1971SLO00:28:0900:55:52C/43
112750Polajner Anita1981SLO00:28:2300:55:57B/27
113390Veilguni Darinka1980SLOŠD GKN ZREČE00:27:4300:55:58B/28
114691Anžin Andreja1979SLO00:29:1500:56:01C/44
114610Podlogar Klara1990SLO00:28:5400:56:01A/27
116680Črnivec  Teja1996SLOHervis klub00:28:2100:56:04A/28
116423Jazbec Suzana1987SLO00:28:4900:56:04B/29
118511Kroflič Stanka1967SLO00:28:4700:56:08D/11
119140Klevže Mojca1964SLOŠportno društvo J&U fit00:28:4400:56:17D/12
120806Glavina Barbara1970SLO00:28:5400:56:20C/45
121578Korpar Mojca1976SLOHervis klub00:28:4600:56:22C/46
122736Druškovič Sabina1984SLO00:28:2800:56:30B/30
123234Pavlič Nina1977SLOŠD Elektro Celje00:28:5100:56:34C/47
124410Lužar Urška1992SLOAnsambel Banovšek00:30:1200:56:38A/29
125284Strašek Dragica1952SLODMSBZT00:29:5700:56:43E/7
125135Kotnik Nadja1970SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:26:5600:56:43C/48
127718Udovč Maja1983SLO00:29:1000:56:46B/31
128163Gostonj Natalija1981SLOFitness&Cofee Radenci00:28:1700:56:55B/32
128227Hrovat Ksenja1984SLOVrtec Slovenske Konjice00:28:5000:56:55B/32
130766Košir Leja1981SLOHervis klub00:28:3900:56:58B/34
130232Podergajs Fijavž Mateja1976SLOVrtec Slovenske Konjice00:28:5000:56:58C/49
132419Szollár Adrienn1979SLO00:27:5500:57:00C/50
133219Cafuta Barbara1968SLOGamsi Celjski00:28:5200:57:05D/13
134512Jahn Maja1984SLO00:29:0200:57:06B/35
135506Kovačič Kresnik Melita1971SLO00:29:2500:57:15C/51
136359Turk Simona1978SLOLA – AQUA00:28:5500:57:18C/52
1371048Adamič  Karmen1971SLOHervis klub00:28:4400:57:21C/53
137168Fridrih Tatjana1984SLOPohorski svizci00:29:1000:57:21B/36
139252Pavrič Konušek Karmen1973SLOŠPRICER00:28:5500:57:22C/54
140728Lubej Biserka1988SLOHervis klub00:29:1400:57:32B/37
141144Sajovič Marina1993SLOGabrovlje migajo00:28:4600:57:34A/30
142763Pristovnik Aleksandra1989SLO00:28:3200:57:36B/38
143686Ošterbenk Janša Liljana1968SLO00:28:4700:57:37D/14
144580Steblovnik Arijana1964SLOHervis klub00:30:1600:57:40D/15
144136Črešnar Zdenka1963SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:29:1500:57:40D/15
146749Žutić Nevenka1969SLO00:29:3300:57:41D/17
147208Jakše Tadeja1979SLOGamsi Celjski00:29:1700:57:44C/55
148326Merhar Lili1961SLOŠKD Zadružnik00:28:5600:57:48D/18
149442Kozar Sabine1971SLO00:29:3800:57:49C/56
150122Holcer Barbara1980SLOZD Žalec00:29:0100:57:56B/39
151288Flegar Marija1988SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:29:2900:57:58B/40
152186Pušnjak Anka1972SLOECOTIP00:32:4100:58:04C/57
153425Delčnjak Milena1971SLO00:28:3600:58:08C/58
154540Bukovšek Lidija1977SLO00:29:2500:58:10C/59
154611Pivec Tamara1991SLOHervis klub00:29:2000:58:10A/31
156481Korosec Dervisi Katja1979SLO00:29:2700:58:14C/60
157314Balantič Katja1991SLOTELEMACH00:29:3700:58:15A/32
157593Zajec Anica1967SLO00:29:2200:58:15D/19
159478Babić  Jasminka1962SLO00:29:3300:58:17D/20
160543Pučnik Kuk Alenka1975SLOHervis klub00:29:0200:58:19C/61
161150Peer Kvas Suzana1981SLOKsimonfit00:29:0200:58:22B/41
162791Jereb Mateja1975SLO00:29:3800:58:28C/62
163594Miklič Tanja1979SLOHervis klub00:30:0100:58:35C/63
164570Presker  Vanja1978SLO00:29:5600:58:45C/64
165280Petelinšek Jana1960SLODMSBZT00:30:2100:58:53D/21
166532Izda Branka1979SLO00:29:1800:58:58C/65
167255Čoh Stanka1969SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:29:2300:59:01D/22
168583Vidmar Irena1966SLOHervis klub00:30:0800:59:02D/23
169521Kolbl Duska1962SLO00:30:0200:59:06D/24
170139Škorjanc Janja1980SLOŠportno društvo J&U fit00:29:5200:59:07B/42
171770Gornjec Tatjana1964SLO00:30:2900:59:18D/25
172126Mikola Nadja1983SLOZD Žalec00:30:3500:59:23B/43
173281Tuš Janja1977SLODMSBZT00:30:0800:59:27C/66
173230Babić Teja2000SLOVrtec Slovenske Konjice00:31:1000:59:27A/33
175370Bratina Pešec Lucija1972SLOŠD Radost00:30:3400:59:29C/67
176615Klančar  Dušanka1974SLO00:30:1500:59:31C/68
177484Pevec Irena1965SLO00:30:2400:59:33D/26
178677Cegnar Diana1978SLO00:30:0300:59:37C/69
179307Kvas Karmen1965SLOPošta Slovenije00:30:2300:59:38D/27
180296Vivod Klaudia1995SLOTiskarna Petrič00:30:0700:59:43A/34
181380Majerle Mojca1957SLO00:31:0100:59:47E/8
182392Brdnik Petra1980SLOTelemach00:30:1000:59:55B/44
183470Gaber Barbara1977SLO00:31:1501:00:01C/70
184412Rems Moja1990SLOAnsambel Banovšek00:30:4201:00:05A/35
185595Kidric Danica1962SLOHervis klub00:30:4201:00:06D/28
185681Fridrih Karmen1980SLO00:30:2301:00:06B/45
187781Gorenak Ljudmila1971SLO00:29:5401:00:08C/71
187566Bošnak Darinka1949SLOHervis klub00:30:2301:00:08E/9
18910Kotnik Karina1980SLOKAŠ00:30:2201:00:09B/46
190657Tušek Sotelšek Tanja1977SLO00:31:2301:00:10C/72
191590Novak Marjana1977SLO00:30:2501:00:18C/73
192800Kocijančič Sandra1972SLO00:30:4401:00:20C/74
193462Veljković Dragana1975SLO00:30:2601:00:35C/75
193371Hostnik Nataša1971SLOŠD Radost00:30:3601:00:35C/75
195780Hojnik Šlamberger Andreja1978SLO00:30:2201:00:42C/77
19642Belak Jerica1976SLOKAŠ00:30:4701:00:47C/78
196312Kunej Romana1988SLOTELEMACH00:30:2501:00:47B/47
198306Grobelšek Valerija1968SLOPošta Slovenije00:30:3601:00:48D/29
198589Grobelšek Lora1997SLOHervis klub00:30:3601:00:48A/36
200700Lajhar Andreja1986SLO00:30:2001:00:49B/48
201493Gorjup Katja1979SLO00:30:4901:00:55C/79
20247Slapnik Sabina1975SLOKAŠ00:31:0001:00:56C/80
203241Kotnik Alenka1969SLOŠD Elektro Celje00:29:4501:00:59D/30
204152Križan Jerneja1984SLOKsimonfit00:30:4401:01:05B/49
204148Karneža Valerija1982SLOKsimonfit00:30:5201:01:05B/49
206184Mašera Polona1979SLOECOTIP00:31:2201:01:11C/81
207671Kaisersberger Maja1995SLOHervis klub00:30:4701:01:13A/37
208233Podergajs Fijavž Anamari1986SLOVrtec Slovenske Konjice00:31:2501:01:16B/51
209328Križan Anja1988SLOPredani korakom00:31:4901:01:18B/52
210408Lukič Antonela1986SLOIstrski maraton00:30:5901:01:23B/53
211515Leskovar Mira1975SLOHervis klub00:30:4401:01:27C/82
211587Veber Horvat Andreja1967SLO00:30:4401:01:27D/31
213525Hribar Katja1972SLO00:31:0201:01:33C/83
214526Hribar Jożi1950SLO00:31:0301:01:34E/10
215616Malavašič Irena1975SLO00:30:4401:01:37C/84
216115Lampreht Anja1994SLOBaumüller Dravinja00:30:5301:01:40A/38
217130Ramšak Markon Tina1980SLOZD Žalec00:30:5101:01:43B/54
218309Pusar Katja1988SLOTELEMACH00:31:2301:01:56B/55
219572Šabić Amela1987SLO00:30:4401:02:03B/56
219565Fištravec Lidija1964SLOAK Ormož00:31:5001:02:03D/32
221755Keber Karin1971SLOHervis klub00:31:3501:02:17C/85
222724Zorko Danica1966SLOHervis klub00:30:1501:02:18D/33
223223Mohar Bastar Katja1976SLOGamsi Celjski00:32:2601:02:28C/86
224116Kangler Aleksandra1973SLOBaumüller Dravinja00:31:3801:02:35C/87
225527Pajek Milena1958SLO00:31:5301:02:45E/11
226491Tomazic Mojca1967SLO00:31:5101:02:55D/34
227282Marcen Alenka1975SLODMSBZT00:32:0801:02:56C/88
228141Kosi Urška1967SLOŠportno društvo J&U fit00:31:5501:03:02D/35
229729Grajžl Lipuš Katarina2004SLOHervis klub00:31:5201:03:08A/39
230773Ivančič Helena1991SLO00:31:5201:03:09A/40
231487Žnidaršič Barbara1984SLO00:32:4001:03:14B/57
232162Marušič Martina1987SLOFitness&Cofee Radenci00:31:1701:03:16B/58
233451Naglič Štefka1956SLO00:31:5201:03:23E/12
234128Sitar Nataša1987SLOZD Žalec00:31:3901:03:24B/59
234213Zule Katja1980SLOGamsi Celjski00:32:5601:03:24B/59
236247Mlakar Natalija1978SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:31:2801:03:26C/89
23737Majcen Bratuša Lea1989SLOORM00:31:1301:03:32B/61
238195Havle Marjana1951SLOVzajemna Bejbe00:32:3401:03:39E/13
238379Vrečer Biserka1955SLOŠD Radost00:31:5801:03:39E/13
240157Ledinek Manca2001SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:31:0101:03:44A/41
241216Trbovc Simona1974SLOGamsi Celjski00:32:5901:03:45C/90
242155Rožencvet Eva1991SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:31:4601:03:56A/42
243582Lipuš Anja1984SLOHervis klub00:31:5201:04:02B/62
244204Stopinšek Golčman Saša1972SLOGamsi Celjski00:33:1001:04:04C/91
245746Furjan Maša2001SLOHervis klub00:32:1801:04:05A/43
246738Uršič Katja1985SLO00:32:1801:04:09B/63
247536Venko Katarina2000SLO00:33:0501:04:11A/44
248210Hercog Maja1991SLOGamsi Celjski00:32:1801:04:12A/45
24934Ivanuša Nina1984SLOORM00:32:4001:04:19B/64
25021Ozmec Lidija1972SLOORM00:32:4101:04:20C/92
25136Alt Lidija1953SLOORM00:32:2401:04:24E/15
252285Obrez Jelka1967SLODMSBZT00:32:3501:04:30D/36
253674Jeromel Janja1972SLO00:32:5501:04:31C/93
254471Špes Martina1993SLOHervis klub00:32:2101:04:41A/46
255415Es Alenka1963SLO00:32:4701:04:47D/37
255464Hatunšek Jasna1972SLO00:32:5101:04:47C/94
257614Pulko Lidija1965SLO00:32:2701:04:53D/38
258754Murko Majda1956SLO00:33:5101:05:05E/16
259653Ramšak Mauko Nataša2000SLOHervis klub00:33:3901:05:24A/47
260485Kavkler Jerica1973SLOHervis klub00:33:0901:05:38C/95
261360Pograjec Nataša1974SLOLA – AQUA00:33:4401:05:48C/96
261479Čop Tamara1980SLOHervis klub00:33:0901:05:48B/65
263516Novak Lidija1984SLO00:32:1801:05:50B/66
264538Šribar Ksenija1980SLO00:33:2201:05:53B/67
265161Andolšek Maruša1980SLOFitness&Cofee Radenci00:34:4501:05:55B/68
266129Polavder Polona1973SLOZD Žalec00:32:1101:06:04C/97
267488Redžić Medina1991SLOHervis klub00:33:2401:06:05A/48
268426Voda Jelka1961SLO00:34:2801:06:10D/39
269635Avčin Maja1984SLOHervis klub00:33:5101:06:21B/69
270562Matušin Sara1991SLO00:33:2701:06:30A/49
271651Pesan Anita1965SLO00:34:0401:06:43D/40
272606Hunjet Viktorija1980SLOHervis klub00:34:3601:07:17B/70
273416Ramot Ljudmila1968SLO00:33:4001:07:18D/41
27423Štefančič Vita1992SLOORM00:33:5001:07:35A/50
275497Kalan Valerija1980SLO00:34:4301:08:47B/71
276174Dobnik Irena1965SLOECOTIP00:34:0201:09:07D/42
277638Žvegler Nina1988SLO00:33:4501:09:08B/72
27816Polič Nevenka1970SLOORM00:35:3601:10:07C/98
279441Šeško Anita1966SLO00:35:0901:10:09D/43
280564Matušin Anja1982SLO00:36:0801:10:24B/73
281747Cerar Sasa1976SLO00:35:3501:10:57C/99
282522Jelen Polak Veronika1979SLO00:37:3001:11:32C/100
283567Potočnik Sandra1995SLO00:36:1601:11:46A/51
284354Lajhar Barbara1972SLOMAROVT00:35:5001:11:51C/101
285688Šeneker Janja1977SLOHervis klub00:36:2301:11:59C/102
286121Kašper Tjaša2003SLOBaumüller Dravinja00:34:3501:12:51A/52
287176Rozman Suzana1969SLOECOTIP00:36:0801:13:23D/44
288200Jeranko Nina1983SLOMdgn Slovenske Konjice00:37:4601:15:10B/74
289648Scher Luisella1967SLO00:38:5901:16:24D/45
290447Kovač Jožica1967SLO00:39:1901:18:55D/46
291169Orož Lučka1977SLOECOTIP00:40:5501:20:12C/103
292378Bratina Hedvika1942SLOŠD Radost00:40:5301:21:19E/17
293248Hlastec Avguština1960SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:41:3801:23:59D/47
294433Vegan Štefka1961SLO00:48:2101:33:02D/48

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

5M – 5 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place.Št. / No.Priimek ime / Surname NameLR / BYDržava / CountryKlub / Club5 kmK/#
11598Denša Ul2004SLOŠD Tek je lek00:17:37A/1
21506Klinc Rok1994SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:18:53A/2
31611Lisec Marko1996SLOPRIPRAVE00:19:12A/3
41738Dobovišek  Aleš1974SLOHervis klub00:19:44C/1
51643Petrič Jure2004SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče00:19:45A/4
61822Višnar Alen2001SLO00:20:16A/5
71600Vitulič Jure2000SLOŠD Tek je lek00:20:36A/6
81599Selan Žiga1998SLOŠD Tek je lek00:20:39A/7
91694Plavčak  Martin1987SLO00:20:42B/1
101513Mesarič Gorazd1978SLOUnior skupina00:20:44C/2
111642Jelenko Tilen2004SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče00:20:52A/8
121802Korošec Žiga2004SLO00:21:24A/9
131639Gobec Žiga2004SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče00:21:36A/10
141749Hölzl Tomaž1967SLO00:21:40D/1
151638Krošl Bor2004SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče00:21:50A/11
161624Jerič Tian2003SLOŠD GKN ZREČE00:21:52A/12
171395Črešnar Boris1985SLOKsimonfit00:21:55B/2
181311Krajnc Gaj2002SLOBaumüller Dravinja00:22:12A/13
191775Lapajne Marko1964SLO00:22:24D/2
201692Veršnik Franc1965SLO00:22:41D/3
201784Klakočar Zdenko1980SLOHervis klub00:22:41B/3
221728Horvat Aleš1982SLOHervis klub00:22:46B/4
231697Baumkirher  Marko1979SLOHervis klub00:22:52C/3
241840Dizdarević Adis1991SLOBaumüller Dravinja00:22:54A/14
251750Podgrajšek Mitja1982SLO00:23:24B/5
261315Bezovnik Matej1981SLOBaumüller Dravinja00:23:31B/6
271723Ajdnik Mišo1980SLO00:23:34B/7
281778Palir Miran1979SLOHervis klub00:23:39C/4
291353Jevšenak Kevin1993SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:23:44A/15
301326Dizdarević Ajdin1995SLOBaumüller Dravinja00:23:45A/16
311813Farkaš Luka2000SLO00:23:50A/17
321644Arzenak Matevž2004SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče00:23:58A/18
331521Založnik Iztok1975SLOUnior skupina00:24:10C/5
341829Podkrajšek Klemen1989SLO00:24:16B/8
351616Rupnik Damjan1984SLOŠD GKN ZREČE00:24:25B/9
361523Črešnar Pirmož1994SLOUnior skupina00:24:26A/19
371324Skaza Timotej1996SLOBaumüller Dravinja00:24:27A/20
381539Kvar Žiga1991SLO00:24:31A/21
391726Koc Matic1985SLO00:24:34B/10
401782Golouh Denis1988SLO00:24:38B/11
411322Plankelj Tomaž1988SLOBaumüller Dravinja00:24:41B/12
421308Zolar Gašper1992SLOKonus Konex00:24:43A/22
431515Založnik Franc1963SLOUnior skupina00:24:44D/4
441518Figek Tadej1975SLOUnior skupina00:24:59C/6
451651Kokol Klemen1997SLOAnsambel Banovšek00:25:07A/23
461793Jeromel Gregor1994SLOHervis klub00:25:11A/24
461363Letonja Robert1973SLOŠportno društvo J&U fit00:25:11C/7
481574Repnik Žan Tjaš2004SLOTiskarna Petrič00:25:17A/25
491787Sešel Franc1967SLO00:25:26D/5
501327Skerbiš Tadej1987SLOBaumüller Dravinja00:25:31B/13
511768Šerak Jernej1985SLO00:25:36B/14
521559Vodovnik Matjaž1982SLOApartmaji in wellness center Korošec00:25:37B/15
531509Gorjup Sergej1982SLOUnior skupina00:25:45B/16
541452Gosak Bogomir1979SLOPohorski svizci00:25:46C/8
551451Gosak Gregor1977SLOPohorski svizci00:25:48C/9
561548Furman Zoran1982SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:25:50B/17
571365Stanovnik Izidor1973SLOGabrovlje migajo00:25:51C/10
571366Lampreht Jernej1992SLOGabrovlje migajo00:25:51A/26
591846Karba Kristjan1991SLOFitness&Cofee Radenci00:25:52A/27
601715Ribič Vito1986SLO00:25:54B/18
611524Korošec Luka1999SLOUnior skupina00:26:02A/28
621722Godec Domen1989SLO00:26:14B/19
631342Kotnik Sergej1994SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:26:19A/29
641736Jernejčič  Primož2003SLO00:26:22A/30
651806Farkaš Miha2003SLO00:26:28A/31
661842Sotelšek Peter1975SLOHervis klub00:26:32C/11
671794Bevc  Aleš1984SLOHervis klub00:26:38B/20
671795Bevc  Matjaž1982SLOHervis klub00:26:38B/20
691821Gole Dejan1967SLO00:26:39D/6
701517Napotnik Jernej1996SLOUnior skupina00:26:41A/32
711514Prezelj Matic1988SLOUnior skupina00:26:44B/22
711686Arlič Janez1962SLO00:26:44D/7
731492Zupan Ivan1958SLOGamsi Celjski00:26:46E/1
741325Gaber Damjan1982SLOBaumüller Dravinja00:26:50B/23
751645Kričaj Jakob2002SLOOŠ Pod goro00:26:53A/33
761500Hvalec Marijan1954SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:26:55E/2
771519Hren Jože1985SLOUnior skupina00:27:00B/24
781317Leskovar Gašper2001SLOBaumüller Dravinja00:27:02A/34
791332Zupančič Janez1990SLOBaumüller Dravinja00:27:06A/35
801727Kramaršič Ernest1967SLO00:27:14D/8
811546Zlodej Arih Žan1994SLOIsokon d.o.o.00:27:15A/36
811335Petek Tadej1997SLOBaumüller Dravinja00:27:15A/36
831426Stramšek Kristjan1995SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:27:19A/38
841594Vetrih Tadej1983SLOŠPRICER00:27:20B/25
851753Klancar Roman1952SLO00:27:22E/3
86320Hrastar Kristijan1975SLOŠKD Zadružnik00:27:29C/12
871810Zajšek Robert1973SLOHervis klub00:27:31C/13
881320Kalajdži Muhamed1993SLOBaumüller Dravinja00:27:35A/39
891628Mokotar Andrej1972SLOOPLAST00:27:37C/14
901763Breznik Nikolaj1973SLO00:27:39C/15
901417Drame Rok2002SLOKsimonfit00:27:39A/40
901316Leskovar Ivan1963SLOBaumüller Dravinja00:27:39D/9
931677Zajc Tomaž1978SLO00:27:42C/16
941838Selčan Andrej1979SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:27:46C/17
951849Horvat Blaž1990SLO00:27:47A/41
951307Založnik Emil1960SLOKonus Konex00:27:47D/10
971618Urlep Marcel2004SLOŠD GKN ZREČE00:27:50A/42
971850Pintarič Jože1974SLO00:27:50C/18
971570Mrzdovnik Peter1973SLOTiskarna Petrič00:27:50C/18
1001333Lupše Denis1990SLOBaumüller Dravinja00:27:57A/43
1011835Dremšak Tlan2002SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:28:02A/44
1011828Dremšak Mario1983SLODMSBZT00:28:02B/26
1031655Adamlje Miha1980SLO00:28:03B/27
1041455Šporar Tomaž1979SLOECOTIP00:28:06C/20
1051336Flakus Sašo1990SLOBaumüller Dravinja00:28:14A/45
1061834Zdolšek Rok1991SLOMAROVT00:28:15A/46
1071712Marguč Luka1984SLOHervis klub00:28:22B/28
1081511Iršič Marjan1968SLOUnior skupina00:28:24D/11
1091323Ferme Gregor1991SLOBaumüller Dravinja00:28:26A/47
1101615Jurič Denis1993SLOŠD GKN ZREČE00:29:05A/48
1111544Falnoga Martin1992SLOIsokon d.o.o.00:29:06A/49
1121538Krajnc Denis1988SLOIsokon d.o.o.00:29:12B/29
1131759Gorenak Darjan1982SLOHervis klub00:29:18B/30
1141364Hren Primož1992SLOGabrovlje migajo00:29:23A/50
1151328Muheljić Mirzet1984SLOBaumüller Dravinja00:29:31B/31
1161623Matavž Aleš1975SLOŠD GKN ZREČE00:29:32C/21
1171489Bevc Anže2004SLOGamsi Celjski00:29:34A/51
1181488Bevc Jurij2004SLOGamsi Celjski00:29:44A/52
1181745Kmetec Boris1974SLO00:29:44C/22
1201737Šadl Marcel1977SLO00:29:45C/23
1211512Hohler Tomaž1996SLOUnior skupina00:29:51A/53
1221665Košir Boštjan1977SLO00:30:03C/24
1231725Kotnik Žiga1993SLOHervis klub00:30:06A/54
1241567Kravanja Gabriel1979SLOTiskarna Petrič00:30:08C/25
1251774Preželj Dušan1951SLOHervis klub00:30:13E/4
1261595Blazinšek Iztok1984SLOŠPRICER00:30:20B/32
1271587Šrekl Matjaž1975SLORADIO ROGLA00:30:26C/26
1281592Kmetec Tim1996SLOTehnokom klimatizacija00:30:34A/55
1291591Kozel Matic2001SLOTehnokom klimatizacija00:30:35A/56
1301339Magdalenić Tomislav1991SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:30:36A/57
1311402Žerdoner Marjan1977SLOKsimonfit00:30:38C/27
1311341Belak Boštjan1986SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:30:38B/33
1331429Mernik Andraž1995SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:30:39A/58
1341534Korošec Marjan1973SLOIsokon d.o.o.00:30:52C/28
1351656Depolli Matjaž1980SLO00:30:59B/34
1361580Gregorčič Damjan1973SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:31:08C/29
1371543Gorinšek Primož1970SLOIsokon d.o.o.00:31:22C/30
1381683Železnik Marko1988SLO00:31:26B/35
1391499Jeromel Gorazd1966SLOŠD Elektro Celje00:31:33D/12
1401516Ravničan Jože1977SLOUnior skupina00:31:39C/31
1411442Pelc Matej1980SLOFitness&Cofee Radenci00:31:49B/36
1421577Marčinkovič Peter1986SLOTiskarna Petrič00:31:54B/37
1421571Sekol Domen1991SLOTiskarna Petrič00:31:54A/59
1441827Krančan Robin1983SLO00:32:01B/38
1451601Repnik Igor1978SLOHervis klub00:32:02C/32
1461817Glinšek Aleksander1974SLOHervis klub00:32:05C/33
1471776Šironjič Darko1974SLOHervis klub00:32:10C/34
1471303Skrbinšek Sandi1990SLOKonus Konex00:32:10A/60
1491498Repnik Darko1962SLOVrtec Slovenske Konjice00:32:11D/13
1501597Vanček Alen1994SLOŠPRICER00:32:18A/61
1511799Gobec Vlado1963SLO00:32:19D/14
1521684Veselič Zlatko1955SLO00:32:25E/5
1531707Pulko Franci1979SLO00:32:44C/35
1541720Obner Egon1980SLO00:32:53B/39
1551603Geiser Boštjan1978SLOHervis klub00:32:55C/36
1561622Rozman Robert1981SLOŠD GKN ZREČE00:33:45B/40
1571568Leskovar Matjaž1980SLOTiskarna Petrič00:34:04B/41
1581440Dundek Tomaž1984SLOFitness&Cofee Radenci00:35:56B/42
1591689Vitrih Ivan1952SLO00:36:20E/6
1601477Golčman Luka2001SLOGamsi Celjski00:36:22A/62
1611844Cerkvenik Matej1979SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:36:26C/37
1621438Škodnik Matej1981SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:37:04B/43
1631448Bobik Filip2002SLOPohorski svizci00:38:25A/63
1641428Žerjav Vinko1990SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:39:11A/64
1651772Kosi Aljoša1980SLO00:40:34B/44
1661393Koffi Yao Simon1982SLOKsimonfit00:42:35B/45
1671483Pajk Luka2004SLOGamsi Celjski00:49:30A/65
1681482Pajk Maj2004SLOGamsi Celjski00:49:32A/66

REZULTATI 7. Konjiški maraton / RESULTS 7th Konjice marathon, 29. 9. 2019

5Z – 5 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place.Št. / No.Priimek ime / Surname NameLR / BYDržava / CountryKlub / Club5 kmK/#
11714Gorčan Andreja1987SLOHervis klub00:20:09B/1
21710Žakelj Alenka1988SLO00:20:18B/2
31824Artnak Neža2000SLO00:23:01A/1
41754Gornjak Tamara1984SLOHervis klub00:23:15B/3
51693Gošnjak Tanja1998SLOHervis klub00:23:20A/2
61572Pretnar Eva1994SLOTiskarna Petrič00:23:40A/3
71779Dobrotinšek Anita1975SLOHervis klub00:23:43C/1
81702Cehtl Brigita1966SLO00:23:59D/1
91756Novak Dobaj  Mateja1977SLOHervis klub00:24:10C/2
101432Matijec Erika1985SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:24:27B/4
111758Verlič Špela1983SLOHervis klub00:24:34B/5
121682Vetrih Patricija1992SLO00:24:40A/4
131398Drofenik Natalija1984SLOKsimonfit00:24:41B/6
141764Štrok Breda1966SLO00:25:09D/2
151637Vodopivec Fiona2004SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče00:25:10A/5
151399Krumpak  Petra1983SLOKsimonfit00:25:10B/7
171752Plavčak Jasmina1985SLOHervis klub00:25:28B/8
181403Gabron Nina Klavdija1979SLOKsimonfit00:25:29C/3
191690Trbovc Olga1984SLOHervis klub00:25:36B/9
201678Šnajder Tjaša1985SLO00:25:40B/10
211468Skok Kosmač Alja1987SLOECOTIP00:25:48B/11
221719Burgar Janja2003SLO00:25:49A/6
231704Fidler Barbara1993SLOHervis klub00:26:07A/7
241748Blažič Vesna1983SLOHervis klub00:26:30B/12
241751Gomboc Sonja1976SLOHervis klub00:26:30C/4
261640Boldin Aleksandra1972SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče00:26:42C/5
271369Stanovnik Nataša1976SLOGabrovlje migajo00:26:45C/6
281444Sukič Ines1986SLOFitness&Cofee Radenci00:26:46B/13
291687Arlič Marjana1962SLO00:26:47D/3
301421Zlodej Claudia1996SLOKsimonfit00:26:51A/8
311629Gregorc Klavdija1975SLOOPLAST00:26:53C/7
321372Kalšek Simona1974SLOGabrovlje migajo00:27:04C/8
331798Drčar Kukovič Urška1974SLO00:27:08C/9
341732Štefane Zdenka1965SLOHervis klub00:27:13D/4
351473Kokljič Urška1985SLOECOTIP00:27:23B/14
361636Dukarič Maša1988SLOTEAM SSI Schaefer00:27:25B/15
371845Bračič Maja1983SLOFitness&Cofee Radenci00:27:30B/16
371447Bobik Lidija1978SLOPohorski svizci00:27:30C/10
391329Krajnc Vesna1972SLOBaumüller Dravinja00:27:31C/11
401843Olenšek Barbara1977SLO00:27:47C/12
401578Mrzdovnik Tara2001SLOTiskarna Petrič00:27:47A/9
421670Šloser Klavdija1981SLO00:27:48B/17
431617Urlep Sara2002SLOŠD GKN ZREČE00:27:49A/10
441657Železnik Zdenka1978SLO00:27:50C/13
451340Črešnar Janja1987SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:27:57B/18
461302Vrčkovnik Hrastovšek Andreja1980SLOKonus Konex00:27:59B/19
471841Pendre Katja1982SLO00:28:03B/20
471496Kračun Teja1986SLOVrtec Slovenske Konjice00:28:03B/20
471792Gajšek Mojca1986SLO00:28:03B/20
501437Lubej Tamara1995SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:28:04A/11
511701Tomažič Sara1995SLO00:28:07A/12
511765Špes Maša1995SLO00:28:07A/12
531490Strmšek Anica1973SLOGamsi Celjski00:28:09C/14
541502Tkalčič Lana2003SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:28:12A/14
551318Rodošek Mateja1980SLOBaumüller Dravinja00:28:14B/23
561593Krošlin Majda1956SLOŠPRICER00:28:15E/1
571508Frangež Klara1979SLOUnior skupina00:28:20C/15
571493Prosenak Vlasta1971SLOVrtec Slovenske Konjice00:28:20C/15
591419Pažon Simona1970SLOKsimonfit00:28:21C/17
601711Marguč Romana1989SLOHervis klub00:28:22B/24
611746Hren Natalija1985SLO00:28:34B/25
611816Valant Alenka1971SLO00:28:34C/18
631436Strmšek Alenka1976SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:28:37C/19
641312Skaza Jožica1975SLOBaumüller Dravinja00:28:38C/20
651549Arzenšek Lucija1984SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:28:47B/26
661309Fijavž Maruša1988SLOKonus Konex00:28:52B/27
671349Ravničan Martina1966SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:28:53D/5
681664Lovrenčič Sabina1985SLO00:28:58B/28
691391Šramel Doroteja1989SLOKsimonfit00:29:00B/29
691769Zupan Milka1957SLOHervis klub00:29:00E/2
711405Križanec Dunja1986SLOKsimonfit00:29:03B/30
721382Pelko Alenka1980SLOKsimonfit00:29:04B/31
721833Šobota Dijana1989SLOHo’t’spital00:29:04B/31
741557Uršnik Mojca1965SLOApartmaji in wellness center Korošec00:29:05D/6
751386Antlej Ivana1984CROKsimonfit00:29:06B/33
761836Kolarič Mateja1973SLOHervis klub00:29:12C/21
771378Pšeničnik Alenka1978SLOGabrovlje migajo00:29:16C/22
781653Kokol Neza2002SLOAnsambel Banovšek00:29:19A/15
791847Jurak Anica1951SLOVzajemna Bejbe00:29:20E/3
801368Križančič Tina2001SLOGabrovlje migajo00:29:22A/16
801454Retuznik Lucija1990SLOPohorski svizci00:29:22A/16
821401Cehner Žerdoner Klaudija1981SLOKsimonfit00:29:25B/34
821306Videčnik Stanka1980SLOKonus Konex00:29:25B/34
841533Pučnik Tina1998SLOIsokon d.o.o.00:29:27A/18
841351Črešnar Karolina1967SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:29:27D/7
861425Operčkal Valerija1985SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:29:33B/36
871837Čuš Lah Karin1976SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:29:37C/23
881742Zlodej Metka1968SLO00:29:44D/8
891654Podlesnik Petra1982SLO00:29:47B/37
901699Frešer Mojca1976SLOHervis klub00:29:48C/24
901418Šket Mojca1978SLOKsimonfit00:29:48C/24
921471Mauh Zlatka1977SLO00:29:52C/26
921304Ružički Jasna1977SLOKonus Konex00:29:52C/26
941668Černec Milojka1958SLO00:29:53E/4
951556Reberčnik Urška1970SLOApartmaji in wellness center Korošec00:29:54C/28
961785Grujić Nadja1986SLOHervis klub00:29:56B/38
971501Rap Simona1969SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:29:58D/9
981367Očko Sonja1976SLOGabrovlje migajo00:29:59C/29
991609Guzelj Katja1984SLOLA – AQUA00:30:02B/39
991666Bradeško Maja1987SLO00:30:02B/39
1011583Novak Andreja1980SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:30:07B/41
1011343Korotaj Katrin1989SLO00:30:07B/41
1011819Ferlinc Krašovic Nataša1974SLOHervis klub00:30:07C/30
1041526Krančan Simona1972SLOUnior skupina00:30:08C/31
1051584Založnik  Tatjana1973SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:30:12C/32
1061542Njivar Jožica1963SLOIsokon d.o.o.00:30:16D/10
1071478Urlep Adriana1980SLOGamsi Celjski00:30:17B/43
1081400Mikša Anja1984CROKsimonfit00:30:18B/44
1081596Leskovar Simona1973SLOŠPRICER00:30:18C/33
1081412Halužan Tanja1974SLOKsimonfit00:30:18C/33
1111757Rožič Aleksandra1982SLOŠPRICER00:30:22B/45
1121495Pukl Anita1973SLOVrtec Slovenske Konjice00:30:25C/35
1131590Gajšek Darja1989SLORADIO ROGLA00:30:27B/46
1141705Pušnik Petra1981SLOHervis klub00:30:28B/47
1141407Metličar Jožica1989SLOKsimonfit00:30:28B/47
1161691Varšek Staša1980SLOHervis klub00:30:29B/49
1171330Vodovnik Barbara1985SLOBaumüller Dravinja00:30:33B/50
1181610Bračič Katarina1962SLOLA – AQUA00:30:35D/11
1191350 Belak Urška1990SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:30:37A/19
1201818Tot Vešligaj Kristina1992SLO00:30:38A/20
1201805Kužner  Tina1985SLO00:30:38B/51
1221602Repnik Katja1985SLOHervis klub00:30:40B/52
1221443Pelc Sara2003SLOFitness&Cofee Radenci00:30:40A/21
1241626Aman Romana1977SLOŠD GKN ZREČE00:30:43C/36
1251379Kovačec Mateja1991SLOGabrovlje migajo00:30:44A/22
1261445Retuznik Damijana1971SLOPohorski svizci00:30:46C/37
1261459Kobale Magdalena1970SLOECOTIP00:30:46C/37
1281537Ambrož Lucija1974SLOIsokon d.o.o.00:30:53C/39
1291422Breznik Natalija1984SLOKsimonfit00:30:57B/53
1301457Pristovnik Laura1976SLOECOTIP00:31:02C/40
1311791Podkubovšek Laura1996SLOHervis klub00:31:08A/23
1321790Glažer  Tejka1986SLOHervis klub00:31:09B/54
1331439Čeh Polona1992SLOFitness&Cofee Radenci00:31:16A/24
1341397Anderluh Anja1995SLOKsimonfit00:31:20A/25
1351361Letonja Vučič Andreja1968SLOŠportno društvo J&U fit00:31:21D/12
1361472Kobale Valerija1992SLOECOTIP00:31:24A/26
1371605Kumer Patricija1996SLOMAROVT00:31:25A/27
1371606Očko Živa1996SLOMAROVT00:31:25A/27
1391562Bačič Branka1970SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:31:26C/41
1401724Hribernik Simona1975SLO00:31:27C/42
1411709Podbregar Janja1982SLOHervis klub00:31:28B/55
1421300Brdnik Tadeja1977SLOKonus Konex00:31:32C/43
1431735Weber Maja1972SLO00:31:33C/44
1441381Špiljak Suzana1971SLOKsimonfit00:31:34C/45
1451811Motaln Andreja1986SLO00:31:35B/56
1461359Pesek Vesna1983SLOŠportno društvo J&U fit00:31:37B/57
1461370Napotnik Bojana1972SLOGabrovlje migajo00:31:37C/46
1481433Ambrož Lidija1970SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:31:42C/47
1491321Kodrič Vesna1984SLOBaumüller Dravinja00:31:45B/58
1501773Guzej Urška1979SLOHervis klub00:31:49C/48
1511747Kukovec Maja1984SLO00:31:53B/59
1521767Šerak Mojca1986SLO00:31:54B/60
1531461Potisk Valerija1977SLOECOTIP00:31:55C/49
1531462Ložak Simona1973SLOECOTIP00:31:55C/49
1551761Petrovič Irena1966SLOHervis klub00:31:56D/13
1561414Drame Slavica1980SLOKsimonfit00:31:58B/61
1571755Trnovsek Maja1982SLO00:31:59B/62
1581823Terner Martina1984SLO00:32:00B/63
1591520Sirc Nataša1972SLOUnior skupina00:32:01C/51
1591826Sirc Rebeka1992SLO00:32:01A/29
1611631Breg Valerija1980SLOTEAM SSI Schaefer00:32:02B/64
1621491Iskrač Klavdija1993SLOGamsi Celjski00:32:03A/30
1631760Pesjak Janja1986SLOHervis klub00:32:06B/65
1641716Furman Sandra1981SLO00:32:09B/66
1651630Pučnik Polona1978SLOOPLAST00:32:10C/52
1661721Vouk Nina1982SLO00:32:12B/67
1671733Šef Ksenja1978SLO00:32:14C/53
1681734Bek Janja1978SLO00:32:15C/54
1691695Lavbič Tjaša1984SLO00:32:16B/68
1701696Grosek Nina1983SLO00:32:17B/69
1711314Kožuh Janja1982SLOBaumüller Dravinja00:32:18B/70
1721588Trunkl Barbara1972SLORADIO ROGLA00:32:25C/55
1721589Gačnikar Jasna1969SLORADIO ROGLA00:32:25D/14
1741658Repolusk Gojčič Jasmina1978SLO00:32:26C/56
1751487Bevc Lara2004SLOGamsi Celjski00:32:29A/31
1761484Robačer Martina1973SLOGamsi Celjski00:32:30C/57
1771780Lapajne Ani1967SLO00:32:32D/15
1781633Korošec Aleksandra1982SLOTEAM SSI Schaefer00:32:34B/71
1791708Komerički Kotnik Lea1981SLO00:32:35B/72
1791718Gardič Oset Barbara1976SLO00:32:35C/58
1791797Gračner Špela1995SLOHervis klub00:32:35A/32
1791809Kolar Mateja1991SLOHervis klub00:32:35A/32
1831808Kolar Jasmina1989SLOHervis klub00:32:36B/73
1841344Kotnik Jožica1966SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:32:38D/16
1851652Kokol Urska2001SLOAnsambel Banovšek00:32:39A/34
1851579Krivokapić Sara1997SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:32:39A/34
1871621Preložnik Natalija1976SLOŠD GKN ZREČE00:32:40C/59
1881441Kaučič Karmen1979SLOFitness&Cofee Radenci00:32:46C/60
1891783Tot Petra1985SLO00:32:48B/74
1891661Lipuš Laura1995SLO00:32:48A/36
1911479Obrul Alenka1971SLOGamsi Celjski00:32:51C/61
1921480Vodončnik Alenka1969SLOGamsi Celjski00:32:52D/17
1931762Šramel Špela1991SLOHervis klub00:32:54A/37
1941604Mesiček Anja1995SLOHervis klub00:32:55A/38
1941373Ložak Eva1998SLOGabrovlje migajo00:32:55A/38
1941541Kaukler* Polona1978SLOIsokon d.o.o.00:32:55C/62
1941540Deželak Mojca1984SLOIsokon d.o.o.00:32:55B/75
1981777Gorinšek Aleksandra1975SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:32:56C/63
1981650Leskovar  Dasa2000SLOAnsambel Banovšek00:32:56A/40
2001558Bobnar Zvonka1974SLOApartmaji in wellness center Korošec00:33:01C/64
2001781Adamič Suzana1972SLO00:33:01C/64
2001804Narobe Petra1975SLO00:33:01C/64
2031529Kobal Havliček Miša1981SLOHo’t’spital00:33:09B/76
2041383Pušaver Sandra1989SLOKsimonfit00:33:11B/77
2051424Hribernik Emilija1985SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:33:12B/78
2051431Zorko Renata1984SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:33:12B/78
2051815Krajnc Kosar Natasa1981SLO00:33:12B/78
2081635Brezovnik Petra1983SLOTEAM SSI Schaefer00:33:13B/81
2091389Kubale Patricija1991SLOKsimonfit00:33:15A/41
2101814Šram Darroch Nataša1979SLO00:33:17C/67
2111360Marovt Petra1971SLOŠportno društvo J&U fit00:33:18C/68
2121354Bornšek Saša1972SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:33:21C/69
2131685Čeh Anka1966SLO00:33:26D/18
2141632Vrešak Sabina1970SLOTEAM SSI Schaefer00:33:31C/70
2141380Pajek Amanda1976SLOKsimonfit00:33:31C/70
2141413Smole Maja1979SLOKsimonfit00:33:31C/70
2171796Preglau Borko Nataša1979SLO00:33:43C/73
2171494Marčinković Monika1987SLOVrtec Slovenske Konjice00:33:43B/82
2171660Rasperger Vesna1982SLO00:33:43B/82
2201627Kralj Tanja1977SLOŠD GKN ZREČE00:33:46C/74
2211672Lozar Breda1983SLO00:33:47B/84
2221394Zdrčnik Nina1980SLOKsimonfit00:33:49B/85
2231474Ramšak Mojca1950SLOVzajemna Bejbe00:33:53E/5
2241848Petek Tatjana1968SLOVzajemna Bejbe00:34:03D/19
2251569Žurej Tamara1995SLOTiskarna Petrič00:34:04A/42
2251575Gračner Karmen1988SLOTiskarna Petrič00:34:04B/86
2251576Medved Karmen1982SLOTiskarna Petrič00:34:04B/86
2281554Velenjšek Leskovšek Alenka1971SLODMSBZT00:34:06C/75
2281305Ošina Karolina1977SLOKonus Konex00:34:06C/75
2301357Perkuš Staša1983SLOŠportno društvo J&U fit00:34:07B/88
2311371Kolar Kaja1998SLOGabrovlje migajo00:34:19A/43
2311374Fijavž Maruša1998SLOGabrovlje migajo00:34:19A/43
2331348Ravničan Manja1993SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:34:20A/45
2331560Vodovnik Jožica1962SLOApartmaji in wellness center Korošec00:34:20D/20
2331553Jazbinšek Iva1966SLODMSBZT00:34:20D/20
2361730Divjak Marika1976SLO00:34:25C/77
2371582Audič Tamara1979SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:34:28C/78
2371586Podkrižnik Kaja1992SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:34:28A/46
2391581Lašič Jerneja1979SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:34:29C/79
2401831Boček Natalija1988SLOIsokon d.o.o.00:34:31B/89
2411352Somrak Tadeja1988SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:34:34B/90
2421800Brdnik Urša1991SLO00:34:45A/47
2421801Dobnik Monja1991SLO00:34:45A/47
2421551Kremžar Anica1955SLODMSBZT00:34:45E/6
2451464Grm Valerija1989SLOECOTIP00:34:47B/91
2461555Podčedenšek Ema1969SLODMSBZT00:34:50D/22
2471449Fridrih Jožica1981SLOPohorski svizci00:34:52B/92
2471450Fridrih Gosak Irena1978SLOPohorski svizci00:34:52C/80
2491476Marinko Irena1954SLOMdgn Slovenske Konjice00:34:53E/7
2501545Bobik Aleksandra1994SLOIsokon d.o.o.00:34:57A/49
2511812Dagtekin Mirt Esra1991SLO00:34:58A/50
2511566Zidanšek Ana1983SLOTiskarna Petrič00:34:58B/93
2531552Kraševic Marinka1948SLODMSBZT00:35:03E/8
2541766Košič Helena1968SLOHervis klub00:35:04D/23
2551675Jug Tjaša1996SLO00:35:11A/51
2551547Kolar Mateja1985SLOIsokon d.o.o.00:35:11B/94
2571741Jager Jožica1948SLO00:35:13E/9
2581532Čatak Mateja1979SLOHo’t’spital00:35:22C/81
2591625Kotnik Magdalena1971SLOŠD GKN ZREČE00:35:24C/82
2601667Jurič Štefka1975SLO00:35:30C/83
2611676Klokočovnik Maja1984SLO00:35:31B/95
2621739Bezensek Nadja1984SLO00:35:32B/96
2631463Vrhovšek Manica1972SLOECOTIP00:35:33C/84
2641564Mahorič Mateja1976SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:35:40C/85
2651362Rojko Jasna1983SLOŠportno društvo J&U fit00:35:44B/97
2651573Repnik Danijela1963SLOTiskarna Petrič00:35:44D/24
2671825Dobovšek Katja1984SLO00:35:49B/98
2681634Meško Mirjam1972SLOTEAM SSI Schaefer00:35:52C/86
2691356Ravnjak Sneša1976SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:35:55C/87
2701788Šironjić Alenka1972SLOHervis klub00:36:01C/88
2711375Kotnik Monika1998SLOGabrovlje migajo00:36:06A/52
2721376Kotnik Andreja1988SLOGabrovlje migajo00:36:07B/99
2731301Krhlanko Branka1978SLOKonus Konex00:36:12C/89
2741613Furman Lidija1977SLOŠD GKN ZREČE00:36:14C/90
2741612Merlak Melita1988SLOŠD GKN ZREČE00:36:14B/100
2761620Jerič Maja1981SLOŠD GKN ZREČE00:36:15B/101
2761430Poznič Sara1992SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:36:15A/53
2781530Banfi Ljiljana1964SLOHo’t’spital00:36:18D/25
2791565Kralj Sabina1989SLOŠportno društvo Elektro Maribor00:36:25B/102
2801392Spudić Koffi Doris1979SLOKsimonfit00:36:32C/91
2811659Simrajh Lojzka1984SLO00:36:58B/103
2821504Podgrajšek Janja1985SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:37:01B/104
2831331Centrih Lea1985SLOBaumüller Dravinja00:37:11B/105
284321Zupan Špela1991SLOŠKD Zadružnik00:37:18A/54
2851830Ljubič Jasna1997SLOIsokon d.o.o.00:37:20A/55
2861770Zagomilšek Anja1980SLOHervis klub00:37:27B/106
2871470Petauer Andreja1969SLOECOTIP00:37:31D/26
2881456Brumec Jožica1966SLOECOTIP00:37:32D/27
2881458Hrovat Nataša1977SLOECOTIP00:37:32C/92
2901466Imamović Belma1976SLOECOTIP00:37:33C/93
2901585Lichtenegger Urška1978SLOKOVINTRADE Jekleni tekači00:37:33C/93
2921469Podgoršek Marjetka1982SLO00:37:50B/107
2931505Ribič Štefica1970SLOKAŠ – Konjiška atletska šola00:37:54C/95
2941345Potočnik Trdin Branka1968SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:37:58D/28
2951475Mori Jelka1961SLOVzajemna Bejbe00:38:10D/29
2961561Vodovnik Katja1989SLOApartmaji in wellness center Korošec00:38:15B/108
2971465Leva Jasmina1983SLO00:39:01B/109
2981435Büdefeld Natalija1991SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:39:10A/56
2991434Veber Urša1988SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:39:11B/110
2991427Gorjup Barbara1980SLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:39:11B/110
3011700Drač Jožica1971SLO00:39:16C/96
3021411Žerjav Anja1983SLOKsimonfit00:39:30B/112
3031346Ledinek Vilma1969SLOKotnik servis kovinskoobdelovalnih strojev Franc Kotnik00:39:32D/30
3041671Kotnik Nina1980SLO00:40:06B/113
3051771Gorjup Mojca1982SLO00:40:38B/114
3061550Marinšek Ida1942SLODMSBZT00:41:02E/10
3071408Vidiček Bojana1974SLOKsimonfit00:42:12C/97
3081420Jančič Jana1987SLOKsimonfit00:42:35B/115
3091674Špiljak Darinka1953SLO00:42:42E/11
3101731Strmčnik Ferida1958SLO00:42:45E/12
3111688Hrovatič  Barbara1991SLOHervis klub00:45:45A/57
3121527Podgoršek Karmen1976SLOHo’t’spital00:46:01C/98
3131481Šparaš Maja1992SLOGamsi Celjski00:49:32A/58

OFFICIAL RESULTS 2019 (Timing Ljubljana)

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

21M – 21 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / PlaceŠt. / No.Priimek in ime / Surname NameLR / YBDržava / CountryKlub / Club5 km10 km16 kmRezultat / ResultK/#
11045Navodnik Simon1995SLO0:16:540:33:160:52:201:11:03A/1
2857Granella Gabriele1977ITAMONTI DELLA TOLFA AIRONE0:17:290:34:240:54:111:13:53C/1
3936Volkar Franci1976SLOŠKD Mekinje0:18:080:35:490:56:051:15:45C/2
41039Debeljak Aleš1979SLOAD Olimpik0:18:160:35:490:55:521:16:08B/1
5811Letonja Matej1990SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:17:470:35:360:55:481:17:17A/2
6902Malek Kuzmič Simon1990SLO0:19:040:37:540:59:181:20:55A/3
71101Robida Tomaž1989SLO0:19:480:38:300:59:581:21:24A/4
81078Krašovec Dušan1967SLOAK Sevnica0:19:160:37:551:00:131:22:00D/1
91030Tretjak Jan1994SLO0:19:490:38:401:00:331:22:13A/5
10941Barut Miloš1966SLOAAD Slovan-Tek.si0:19:580:38:441:00:221:22:16D/2
111107Alt Marjan1970SLO0:19:520:38:371:00:501:23:04C/3
12989Kožar Peter1990SLO0:20:270:39:531:01:431:23:49A/6
13886Tome Jakob2000SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:20:030:38:541:01:571:23:50A/7
141042Meklav Matej1999SLO0:19:180:37:501:00:251:23:51A/8
15958Vrhunc Matjaž1963SLOZSČ OZ Ljubljana0:20:160:39:371:02:071:24:18D/3
161007Spolenak Gregor1981SLO0:20:180:39:491:02:361:24:38B/2
171104Pongračić Goran1969CROTK Marathon950:20:400:40:251:03:011:24:48C/4
181103Moslavac Saša1968CROTK Marathon950:20:290:40:251:03:001:25:45D/4
191099Zohorović Emil1987SLO0:20:300:39:541:03:051:25:52B/3
20922Potočnik Boštjan1974SLO0:20:390:40:031:02:541:25:56C/5
211051Panič Vito1980SLO0:21:450:42:041:05:141:27:16B/4
221033Gider Matej1972SLO0:21:210:41:171:04:481:27:23C/6
23985Hoheger Roman1970SLOObmočni policijski sindikat Murska Sobota0:20:360:40:171:04:161:27:30C/7
241043Jerič Miha1959SLO0:21:020:40:331:04:561:27:51D/5
251075Bajec Herman1965SLOAK Domžale0:21:050:41:041:04:431:28:19D/6
26971Golob Ožbej1987SLO0:21:580:41:591:05:411:29:04B/5
271065Hrastnik Igor1980SLODruštvo za promocijo zdravja Impol0:21:060:41:091:05:251:29:14B/6
281108Alpner Igor1968SLO0:21:360:42:111:06:561:29:58D/7
29950Janc Gregor1976SLO0:22:470:42:361:06:421:30:02C/8
301047Žinkovič Boštjan1981SLO0:21:480:42:271:06:131:30:05B/7
31959Arnuš Jure1980SLO0:21:010:41:381:06:131:30:19B/8
321005Janež Sebastien1976SLO0:21:310:41:581:06:431:31:05C/9
33911Šoštarič Evgen1978SLO0:21:420:42:131:06:211:31:11C/10
34935Žnidar Klemen1983SLO0:21:090:41:361:06:161:31:42B/9
351056Tarkuš Marjan1973SLODruštvo za promocijo zdravja Impol0:22:000:42:431:07:241:31:51C/11
36819Trantura Matjaž1969SLOKAŠ0:21:160:42:421:07:001:31:57C/12
371094Likar Jure1989SLO0:22:430:44:191:09:111:32:21A/9
381090Magajne Klemen1990SLO0:21:390:42:371:08:281:32:24A/10
39852Furlan Claudio1960ITAMONTI DELLA TOLFA AIRONE0:22:080:43:011:08:111:33:05D/8
40943Košir Uroš1974SLO0:22:480:44:001:09:161:33:28C/13
41981Trunkelj Miha1986SLO0:21:400:42:011:06:351:33:53B/10
42850Majcen Rudolf1962SLOAK Ormož0:22:060:43:291:08:401:33:57D/9
43822Tehovnik Andraž1982SLOKAŠ0:21:560:42:361:08:331:33:59B/11
44849Golob Ivan1954SLOAK Ormož0:22:200:43:491:09:161:34:18E/1
451087Marksl Ales1986SLO0:22:120:43:271:09:261:34:22B/12
46883Koser Sašo1972SLOHERVIS SPORTSCLUB0:22:100:43:231:09:071:34:23C/14
471106Gobin Ivan1979SLO0:21:060:43:431:09:231:34:27B/13
481116Buljat Vice1985SLO0:23:040:45:351:10:501:34:40B/14
491025Jerčič Vasja1972SLOPustolovec Rajd0:22:330:44:171:09:291:34:47C/15
50944Vukelič Marjan1962SLO0:23:040:44:411:10:161:34:49D/10
51996Planovšek Žan1993SLO0:22:500:44:301:09:571:34:53A/11
521034Jurca Boris1974SLO0:24:150:46:051:11:201:35:06C/16
53907Veternik  Tomaž1972SLO0:23:160:45:071:10:301:35:11C/17
54904Fister Boris1978SLOCelje0:21:510:42:451:09:211:35:19C/18
551018Meklav Evgen1981SLO0:22:530:44:481:10:221:35:28B/15
561016Brglez Rene1995SLO0:22:290:43:441:09:151:35:33A/12
571059Štuklek Matjaž1974SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:040:44:381:10:341:36:01C/19
58861Leban Aleš1979SLOLPP Ljubljana0:23:180:45:261:11:061:36:09B/16
59988Valant Frenk1958SLOAvtomehanika Valant0:23:220:45:081:10:351:36:23E/2
601105Raca Aleksandar1974SLO0:21:530:43:161:10:161:36:46C/20
611083Žnider Rok1988SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:320:45:411:11:411:37:21B/17
62948Pajek Rok1980SLO0:23:150:44:501:11:051:37:22B/18
63931Klemenčič Pavle1963SLOTIMING Ljubljana0:23:120:45:141:11:281:37:42D/11
64816Steinacher Rok1993SLOSkupina Unior0:23:040:45:011:10:411:37:44A/13
651010Ratej Zlatko1984SLO0:22:270:44:321:11:201:37:45B/19
66900Primožič Boštjan1972SLO0:23:450:45:331:11:511:37:49C/21
671012Brcar Roman1970SLO0:23:510:46:351:12:211:37:53C/22
68874Marguč Simon1976SLOOPLAST0:23:190:46:301:12:051:38:08C/23
691058Mele Rok1982SLO0:23:110:45:071:11:391:38:09B/20
70918Kalan Damijan1973SLO0:23:500:46:201:12:431:38:22C/24
71889Štuklek Gregor1979SLO0:24:040:48:161:13:181:38:25B/21
72951Plevčak Peter1989SLO0:23:030:45:081:12:271:38:41A/14
73984Geršovnik Aleksander1973SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:550:45:361:12:301:38:50C/25
74892Čulibrk Milan1980SLO0:23:360:46:051:12:321:38:58B/22
751092Bohak Gregor1987SLO0:23:450:46:091:12:541:39:06B/23
76882Trstenjak Dominik1986SLO0:23:470:47:091:12:491:39:14B/24
771089Petrin Klemen1976SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:180:44:581:12:361:39:24C/26
78927Trebše Matjaž1980SLO0:22:330:44:211:10:381:39:31B/25
79890Lukić Srdjan1973SRB0:24:310:47:231:13:401:39:44C/27
801017Smej Niko1988SLO0:22:570:45:291:12:181:39:54B/26
81856Funari Giuseppe1975ITAMONTI DELLA TOLFA AIRONE0:24:170:46:531:14:181:39:58C/28
81993Šemenc Alan1974SLO0:23:320:45:361:13:101:39:58C/28
831060Veg Tine1984SLO0:24:480:47:291:13:321:40:06B/27
841021Jurkovšek Tadej1978SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:190:45:381:13:331:40:21C/30
851029Muratović Vladimir1983SLO0:23:590:47:011:13:561:40:22B/28
861031Majcen Boris1970SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:590:46:271:13:131:40:41C/31
87964Žargi Miha1995SLO0:23:560:46:101:14:361:41:10A/15
881046Štiftar  Jurij1969SLO0:23:570:46:111:14:361:41:11C/32
891004Cugmas Jože1952SLOHERVIS SPORTSCLUB0:24:450:47:461:15:021:41:16E/3
90813Javornik Stanko1962SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:24:120:47:321:14:571:41:21D/12
911000Špes Mitja1984SLO0:23:570:46:121:14:231:41:23B/29
911093Prelovšek Matjaž1972SLO0:24:090:46:391:13:231:41:23C/33
93871Fabijanić Josip1985CROAtletski klub “NoGA”0:24:400:47:331:14:491:41:45B/30
94862Lavrih Dominik1991SLOLPP Ljubljana0:24:110:47:071:14:381:41:57A/16
95815Bobek Damjan1977SLOŠD Elektro Celje0:25:470:49:181:16:041:42:35C/34
96967Gutenberger Aljoša1970CRO0:23:420:46:541:15:421:42:44C/35
971044Maguša David1978SLO0:24:420:47:541:15:221:42:58C/36
981011Kramar Bojan1964SLO0:24:440:48:071:15:421:43:27D/13
99952Krajnčan Slavko1965SLO0:25:360:48:311:16:231:43:35D/14
1001074Sikošek Edo1963SLOHERVIS SPORTSCLUB0:24:280:48:061:16:181:43:49D/15
101905Bacnik Blaz1984SLO0:28:320:51:401:18:231:43:54B/31
102855Fiorucci Fausto1956ITAMONTI DELLA TOLFA AIRONE0:25:000:48:131:16:191:44:12E/4
103853Monaldi Angelo1959ITAMONTI DELLA TOLFA AIRONE0:25:000:48:131:16:411:44:13D/16
1041053Pajnhart Jarc Tadej1985SLO0:26:030:49:341:17:241:44:17B/32
105924Petelinek Miha1992SLO0:23:090:46:281:14:471:44:21A/17
1061109Mišmaš Gregor1994SLO0:25:010:48:231:16:321:44:24A/18
106969Bačani Damijan1973SLO0:26:050:49:591:18:081:44:24C/37
1081073Milanović Igor1976SLO0:25:310:49:311:17:471:44:35C/38
1091072Južina Rudi1973SLO0:24:210:47:521:16:111:44:46C/39
1101015Selinšek Drago1964SLO0:24:230:46:551:14:511:44:58D/17
111947Rutnik Kristijan1968SLO0:25:310:49:081:17:371:44:59D/18
112997Punčuh Simon1983SLO0:25:240:49:031:17:381:45:08B/33
113972Urbanc Luka1993SLO0:25:210:49:201:17:371:45:20A/19
114987Volavšek Damjan1977SLO0:24:570:48:301:16:461:45:29C/40
115802Stefanciosa Tone1961SLOLaško0:26:020:49:221:17:381:45:31D/19
116949Mlakar Vinko1969SLO0:25:070:48:431:17:031:45:34C/41
117836Kuhar Dušan1964SLOUrbani tekači0:25:000:48:361:16:521:45:36D/20
118940Zwittnig Benjamin1964SLO0:25:120:48:531:17:331:45:52D/21
119999Kovač Marjan1966SLO0:24:350:48:031:16:471:46:07D/22
120881Kirbiš Adi1971SLOPošta Slovenije d.o.o.0:26:030:50:301:19:161:46:08C/42
1201086Krajnc Boštjan1972SLO0:25:270:49:341:17:091:46:08C/42
1221028Novak Primož1977SLO0:26:130:51:051:18:461:46:16C/44
123897Pliberšek Ljubo1960SLO0:25:320:49:101:18:481:46:28D/23
124928Grošelj Bojan1988SLO0:25:110:48:111:16:201:46:32B/34
1251088Potočnik Oliver1975SLOHERVIS SPORTSCLUB0:24:510:48:301:17:551:46:52C/45
126888Mlasko Goran1983SLOZavarovalnica Sava0:27:520:52:421:21:481:46:56B/35
1271032Ivacic Silvo1962SLO0:25:180:49:321:18:151:47:06D/24
128805Trontelj Milan1985SLOGabrovlje migajo0:26:300:51:011:19:551:47:32B/36
1291097Ofentavsek Peter2000SLO0:26:330:51:591:20:591:47:46A/20
130929Kraner Vito1977SLO0:26:200:50:301:19:491:48:23C/46
131880Čufar Zdravko1958SLOPošta Slovenije d.o.o.0:26:220:50:351:20:151:48:32E/5
132925Sreš Simon1968SLO0:26:340:51:451:20:451:48:35D/25
133991Ačko Sašo1971SLO0:25:350:50:311:19:211:48:37C/47
133909Kranjc  Matej1973SLO0:25:570:50:571:20:091:48:37C/47
135917Vojinović Mirko1966SRB0:25:300:50:311:19:291:48:43D/26
136976Pavlic Vojko1971SLO0:25:510:50:361:20:501:48:48C/49
137803Hajshen Marjan1956SLOLaško0:26:020:50:421:20:041:48:49E/6
1381082Čakš Roman1972SLOHERVIS SPORTSCLUB0:25:500:49:591:19:151:49:12C/50
1391049Fabčič Davor1967SLOMercuri International0:25:540:49:581:21:051:49:30D/27
1401009Mauko Boris1970SLO0:27:030:53:181:22:301:50:03C/51
141817Vošnjak Blaž1972SLOKAŠ0:25:520:50:221:19:501:50:05C/52
142869Mislej Slavko1975SLOVitezi Dobrega Teka0:25:570:50:511:20:441:50:16C/53
143863Pernica Ondrej1984CZEZlati Grič0:26:290:51:061:21:261:50:24B/37
144873Marguč Boris1953SLOOPLAST0:25:310:49:401:20:111:50:34E/7
145939Švajger Andrej1968SLO0:24:540:48:581:18:271:50:37D/28
146974Rihtar Kevin1990SLO0:26:300:50:251:19:381:50:59A/21
1471063Lukinovič Jožef1965SLO0:25:430:50:291:21:091:51:03D/29
148946Tuš Edi1954SLO0:27:150:52:111:22:291:51:41E/8
149840Fabbri Valerio1979SLOUrbani tekači0:26:550:51:511:24:241:51:52B/38
1501064Serženta Silvester1973SLO0:26:230:50:561:20:091:51:55C/54
1511050Grmič Aleš1965SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:150:52:351:22:231:52:00D/30
152887Cehtl Marjan1973SLOZavarovalnica Sava0:27:430:54:011:24:291:52:07C/55
153896Kranjc Primož1981SLO0:26:480:52:001:21:521:52:10B/39
154903Deganutti Enzo1960ITA0:26:210:50:451:21:501:52:13D/31
155837Ferlin Bogoslav1966SLOUrbani tekači0:26:520:52:121:22:371:52:40D/32
1561002Pušnik Niko1964SLO0:27:440:53:321:24:051:52:57D/33
1571069Miklavc Zdenko1960SLO0:27:320:53:231:23:431:53:58D/34
158968Lučev Zvonko1957SLO0:28:140:53:381:24:011:54:07E/9
159926Branko Rupnik1960SLO0:26:440:51:311:21:561:54:08D/35
1601035Škorjanc Blaž1997SLO0:25:470:51:131:21:431:54:16A/22
161818Slokan Dušan1951SLOKAŠ0:27:340:53:111:24:081:54:21E/10
1621061Popošek Edi1969SLO0:25:310:50:161:21:501:54:33C/56
163872Marenić Matt1984CROAtletski klub “NoGA”0:27:190:53:311:24:451:55:03B/40
164867Roblek Marko1976SLOVitezi Dobrega Teka0:26:580:52:001:23:031:55:20C/57
165868Puhar Primož1978SLOVitezi Dobrega Teka0:26:580:52:001:23:061:55:21C/58
166866Kampl Gregor1987SLOPetrol0:24:060:48:031:22:091:55:36B/41
167860Veber Karli1956SLOŠ.D. Elektro Maribor0:27:220:53:091:25:041:55:39E/11
1681019Kancler Denis1975SLO0:29:050:55:561:25:241:55:59C/59
169910Zule Željko1964SLO0:26:530:52:331:23:401:56:00D/36
170954Krnjovšek Srečko1968SLO0:27:520:54:121:25:511:58:04D/37
171942Spruk Rok1970SLO0:29:330:55:561:27:151:58:43C/60
172986Gostič Štefan1965SLO0:28:200:54:521:27:031:58:46D/38
173854Mellini Giancarlo1957ITAMONTI DELLA TOLFA AIRONE0:29:430:56:231:28:581:58:47E/12
174841Zabret Jože1953SLOUrbani tekači0:28:360:55:271:27:441:59:05E/13
175908Jovanović Dušan1952SLOLitija0:26:160:52:311:24:541:59:07E/14
176838Kos Miha1988SLOUrbani tekači0:30:380:58:151:29:191:59:25B/42
176825Zagorc Boštjan1976SLOUrbani tekači0:30:380:58:151:29:441:59:25C/61
178814Špende Marjan1969SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:28:310:54:061:27:181:59:33C/62
1791008Kramar Darko1977SLO0:28:470:55:311:29:292:00:25C/63
1801040Grobin Jože1963SLO0:28:340:55:531:28:202:00:32D/39
181980Ćujo Damir1976SLO0:29:290:57:171:29:172:00:33C/64
182919Radosavljević Peter2001SLO0:28:430:54:591:26:502:00:53A/23
183901Cerar Marko1962SLO0:28:560:55:231:28:152:01:07D/40
184875Hostnik Stojan1970SLOŠD Radost0:30:220:58:231:29:412:01:17C/65
185804Korotaj Vid1998SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:28:480:55:451:27:192:01:21A/24
1861006Cvetič  Boštjan1977SLOHERVIS SPORTSCLUB0:29:510:57:061:28:492:01:29C/66
187891Vogelsang Domen1968SLO0:29:580:56:491:29:192:01:40D/41
1881023Sušak Aleš1984SLO0:30:160:58:431:31:362:04:07B/43
189877Krajnc Andraž1996SLOŠportno društvo GKN Zreče0:32:351:01:551:35:152:04:35A/25
190846Miletic Svetomir1956SLOUrbani tekači0:31:450:59:251:32:182:04:38E/15
191912Lanšček  Tomi1968SLO0:26:300:52:241:28:522:04:59D/42
1921067Kopinšek Marko1963SLO0:29:350:57:081:31:332:05:09D/43
1931001Lajnšček Tomaž1975SLO0:29:030:56:211:29:192:05:19C/67
194995Kampl Tin1990SLO0:27:560:56:061:30:322:05:22A/26
195960Gobec Sandi1968SLO0:30:320:59:331:33:182:05:36D/44
196975Fister Dušan1950SLO0:30:300:59:351:36:102:09:15E/16
197961Potočnik Sandi1978SLO0:29:190:57:321:31:402:09:34C/68
198834Lakner Darko1967SLOUrbani tekači0:27:560:54:231:31:242:10:54D/45
199938Izda Gregor1983SLO0:29:060:57:381:32:462:13:56B/44
200913Cugmas Alfonz1958SLO0:32:101:03:091:40:312:15:54E/17
201844Gašperšič Borut1955SLOUrbani tekači0:31:501:02:591:42:122:20:04E/18
202843Kelhar Bogomir1948SLOUrbani tekači0:31:231:02:021:40:342:20:36E/19
203933Jeraj Jani1975SLO0:31:071:01:181:42:352:22:24C/69
2041095Lakner Janez1972SLO0:32:341:01:321:42:162:24:11C/70
205965Pisanec Boštjan1977SLO0:33:481:08:261:48:432:34:22C/71
206979Špurej Iztok1968SLOHERVIS SPORTSCLUB0:36:221:10:261:53:592:36:57D/46
2071070Petrevčič Žarko1960SLO0:24:500:47:10DNFD/47
2071077Likeb Slavko1967SLO0:36:031:10:11DNFD/47
207827Praprotnik Urban1975SLOUrbani tekači0:28:530:55:42DNFC/72
207807Godnik Boštjan1974SLOGamsi Celjski0:25:040:47:37DNFC/72
2071054Rezar Andrej1970SLO0:24:370:48:49DNFC/72
207920Radosavljević Uroš1994SLO0:24:510:48:181:20:11DNFA/27
207812Kužnik Jan1995SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:28:460:55:10DNFA/27

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

21Z – 21 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / PlaceŠt. / No.Priimek in ime / Surname NameLR / YBDržava / CountryKlub5 km10 km16 kmRezultat / ResultK/#
11102Ilijaš Jasmina1988CROTK Marathon950:20:420:40:251:02:441:24:44B/1
21027Javornik Helena1966SLOTekaška vadba Maribor0:20:370:40:261:04:231:27:27D/1
3820Čeplak Poznič Berny1978SLOKAŠ0:20:550:41:081:04:581:28:52C/1
41076Skube Nives1996SLO0:22:140:43:531:08:451:33:01A/1
5932Burgar Irena1969SLO0:23:050:44:441:09:181:33:54C/2
61037Pišotek Katarina1994SLO0:22:530:44:431:09:481:34:13A/2
71085Radoš Barbara1970SLO0:23:030:44:401:09:221:34:24C/3
8810Gajšek Suzana1982SLOGamsi Celjski0:23:490:45:261:11:471:37:41B/2
91057Masera Natalija1982SLO0:23:110:45:071:12:001:38:08B/3
101071Lipuš Mary1982SLO0:23:430:46:141:13:031:39:10B/4
11930Žalig  Tjaša1983SLOAK Pomurje0:23:480:46:181:12:471:39:25B/5
12977Šekoranja Marija1979SLO0:23:110:46:091:13:271:40:54B/6
13957Eržen Jasna1978SLO0:24:540:47:301:14:271:41:29C/4
14878Kramberger Tanja1983SLONagrajenci Radio Rogla0:23:440:46:441:14:471:42:24B/7
15884Koser Tanja1979SLOHERVIS SPORTSCLUB0:25:230:49:191:17:591:44:43B/8
16921Špilak Tina1991SLO0:24:100:47:401:15:421:44:54A/3
171038Brumen Marija1961SLOHERVIS SPORTSCLUB0:25:530:50:081:18:061:46:17D/2
18847Alt Nina1991SLOAK Ormož0:25:550:50:371:18:361:46:44A/4
191100Svetina Janja1992SLO0:25:290:50:091:19:391:47:45A/5
201052Repovž Nina1988SLOHERVIS SPORTSCLUB0:26:090:51:061:19:221:47:49B/9
211055Cerkovnik Simona1973SLOHERVIS SPORTSCLUB0:25:590:50:231:19:261:48:16C/5
22835Podvršnik Martina1967SLOUrbani tekači0:25:460:50:071:19:291:48:21D/3
23800Arzenšek Metka1983SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:25:560:50:151:20:191:48:53B/10
241048Zvir Bernarda1958SLO0:25:150:49:541:19:411:49:24E/1
25865Zajícová Anna1996CZEZlati Grič0:26:290:51:061:21:031:50:24A/6
261080Presečnik Darinka1981SLOHERVIS SPORTSCLUB0:26:370:52:511:22:441:50:27B/11
27945Kukman Nina1997SLO0:26:530:52:101:22:111:51:27A/7
28823Gregorc Anita1973SLOUrbani tekači0:28:230:54:541:24:581:53:21C/6
29859Prah Oprešnik Klavdija1979SLODMSBZT Celje0:26:510:52:091:22:551:53:35B/12
301068Miklavc Bernarda1968SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:310:53:231:23:431:53:58D/4
31851Konec Breda1970SLORadio Rogla0:26:420:52:141:23:291:53:59C/7
32870Bergant Neža1983SLOVitezi Dobrega Teka0:26:580:52:011:23:271:54:09B/13
331003Gaber Anja1989SLO0:26:380:52:121:23:091:55:14A/8
34848Polajnar Urška1989SLOAK Ormož0:27:030:52:281:24:191:55:16A/9
351020Veg Tanja1989SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:590:54:051:25:001:55:53A/10
36879Es Urška1989SLONagrajenci Radio Rogla0:27:390:53:281:25:101:56:26A/11
37998Šetinc Klara1990SLO0:27:170:53:121:24:451:56:39A/12
38990Pogladič Milena1967SLO0:27:520:53:591:25:231:57:30D/5
39970Švab Mateja1981SLO0:27:500:54:401:27:101:57:51B/14
40845Tozon Kristina1967SLOUrbani tekači0:27:590:54:331:27:541:59:50D/6
41923Komplet Polonca1977SLO0:29:040:56:191:27:171:59:58C/8
42895Verdnik Bernarda Verdnik1967SLO0:27:330:54:371:26:522:00:11D/7
43821Jevšenak Jasmina1978SLOKAŠ0:28:380:55:221:28:552:00:16C/9
44833Dolničar Breda1967SLOUrbani tekači0:28:480:55:491:28:172:00:21D/8
45808Zabret Nataša1972SLOGamsi Celjski0:28:430:55:561:28:282:01:01C/10
46963Tomažič Larisa1987SLO0:29:060:56:481:29:182:02:05B/15
47994Pernek Vesna1992SLO0:29:580:58:011:30:402:02:18A/13
481084Vrečko  Rasta1968SLO0:28:490:55:331:29:442:02:36D/9
49801Ravnjak Saša1982SLOBaumüller Dravinja0:28:380:55:241:29:152:03:15B/16
501013Mihalič Sara1992SLO0:29:580:58:011:31:092:03:54A/14
51898Dalati Samira1974SLO0:29:280:57:161:31:212:04:35C/11
521066Kopinšek Ksenija1963SLO0:29:350:57:091:32:062:05:10D/10
531041Šauperl Blanka1964SLO0:29:420:57:471:32:262:07:43D/11
54953Trbovc Olga1984SLO0:28:110:56:291:32:372:07:58B/17
55973Bunderla Katja1990SLO0:29:290:57:181:32:412:08:09A/15
56876Vizjak Irena1961SLOŠD Radost0:30:100:58:471:33:592:08:40D/12
571026Šantej  Hermina1973SLO0:30:370:59:311:34:132:09:17C/12
58934Jeraj Vanja1980SLO0:31:071:01:181:36:192:10:01B/18
59809Kolar Romana1965SLOGamsi Celjski0:30:200:59:051:34:362:10:41D/13
60893Szollár Adrienn1979SLO0:29:280:58:181:35:362:12:08B/19
61937Izda Branka1979SLO0:29:060:57:381:32:172:13:56B/20
62992Romih Sonja1973SLO0:30:530:59:361:36:272:13:57C/13
631081Žutić Nevenka1969SLO0:30:230:59:391:35:592:14:23C/14
641098Jekoš Blaži Angelca1967SLO0:31:001:00:361:38:442:16:09D/14
651022Perc Suzana1976SLO0:30:421:00:221:38:272:16:37C/15
66914Ferle Maja1963SLO0:32:531:05:021:42:442:20:08D/15
67829Winkler Valentina1965SLOUrbani tekači0:33:241:04:051:42:172:20:13D/16
681024Svetlin Kastelic Nadja1973SLO0:33:091:03:531:42:322:20:34C/16
69828Kozina Praprotnik Jasmina1976SLOUrbani tekači0:25:130:48:42DNFC/17
69906Bacnik Ana1987SLO0:28:330:51:24DNFB/21
69839Vodnik Majda1965SLOUrbani tekači0:28:130:53:35DNFD/17
69806Zabukošek Andreja1967SLOGamsi Celjski0:32:181:03:28DNFD/17
69842Zabret Danica1957SLOUrbani tekači0:33:591:06:38DNFE/2
69831Praprotnik Ana1953SLOUrbani tekači0:32:101:02:57DNFE/2

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

10M – 10 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / PlaceŠt. / No.Priimek in ime / Surname NameLR / YBDržava / CountryKlub / Club5 kmRezultat / ResultK/#
151Brešan Jan1990SLOKLC0:15:580:31:10A/1
268Puhar Rok1992SLOTRK0:16:080:31:40A/2
372Mulej Janez1981SLOAKR0:16:440:32:35B/1
434Orešnik Blaž1990SLOORM0:16:530:32:50A/3
560Rizmal Matija2001SLORAD0:16:440:32:55A/4
662Verbošt Tadej1992SLOPMB0:17:080:33:46A/5
769Dobravec Miha1996SLOKLC0:16:540:33:47A/6
863Verbošt Gregor1994SLOPMB0:17:070:33:50A/7
9631Ogrizek Severino1976SLO0:17:360:34:32C/1
10773Jenčič Boštjan1990SLO0:17:350:34:39A/8
1166Puš Sebastjan1980SLOKRKA0:17:380:34:41B/2
12757Makovec Aljaz1997SLO0:17:500:35:20A/9
1340Tome Martin2001SLOKAŠ0:17:510:35:23A/10
1455Kunstek Vito1989SLOŠTA0:17:270:35:30A/11
1552Lamper Alen2000SLOKLC0:17:510:35:43A/12
16604Juvan Miha1975SLO0:18:170:35:49C/2
1764Ušeničnik Urh2000SLOMASS0:18:020:35:55A/13
1821Rep Tomaž1990SLOORM0:18:370:35:59A/14
19258Žlogar Jure1982SLOKAŠ0:18:290:36:00B/3
2057Gros Anže2002SLOKRO0:18:220:36:03A/15
2159Kmetič Branko1972SLOŠTA0:18:370:36:08C/3
2256Nemec Adriano1979SLOŠTA0:18:310:36:09B/4
23675Bastl Luka1982SLOHERVIS SPORTSCLUB0:18:510:36:25B/5
2446Šelih Aleš1983SLOŠTA0:19:010:37:06B/6
2510Vozlič Bojan1975SLOORM0:18:490:37:22C/4
26751Kotnik Miha1978SLO0:19:030:37:35C/5
2732Lovrec Luka1993SLOORM0:18:570:37:50A/16
2849Breznikar Jan1992SLOKRO0:19:310:38:18A/17
2947Kveder Miha1989SLOŠTA0:19:290:38:21A/18
3043Medved Jakob2002SLOTJL0:18:180:38:33A/19
3135Bratuša Marko1988SLOORM0:19:540:38:36B/7
3267Rudman Rok2002SLOKRKA0:19:340:38:37A/20
33574Kračun Ožbej2002SLO0:20:040:38:59A/21
33104Krajnc Zvonko1973SLOBaumüller Dravinja0:19:310:38:59C/6
35742Golob Nejc1983SLOTek.si0:20:390:39:22B/8
36462Somrak Matjaž1988SLO0:19:480:39:32B/9
37257Petek Žiga2001SLOKAŠ0:20:180:39:38A/22
38674Bastl Simon1978SLOHERVIS SPORTSCLUB0:20:110:39:42C/7
3933Žinko Damir1976SLOORM0:20:420:40:07C/8
40114Pepelnak Davorin1966SLOLaško0:20:540:40:15D/1
4129Majcen Iztok1998SLOORM0:20:550:40:16A/23
42632Bohak Janez1980SLO0:20:260:40:28B/10
43102Korošec  Tomaž1975SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:20:510:40:29C/9
44430Sagadin Miran1966SLOZavarovalnica Sava0:20:320:40:34D/2
45338Zupanc Rafko1959SLOPetrol0:20:560:40:44D/3
46256Zupančič Rok1995SLOKAŠ0:20:330:40:51A/24
47286Lazar Rajko1974SLOAK Ormož0:20:540:40:53C/10
48461Kupljen Peter1974SLO0:20:550:40:56C/11
49418Zvir Primož1982SLOS HARMONIKO NA 100:21:140:41:04B/11
50242Roškar Milan1962SLOKAŠ0:21:080:41:08D/4
5141Noner Gašper2000SLOKAŠ0:21:360:41:20A/25
5242Petrovec Bogomir1955SLOTJL0:21:100:41:28E/1
53326Sel Andrej1971SLOŠ.D. Elektro Maribor0:21:450:41:33C/12
54232Hribernik Milan1971SLOKAŠ0:21:340:42:11C/13
54764Sodin Rok1976SLOHERVIS SPORTSCLUB0:21:470:42:11C/13
56334Matej Polajžer1979SLOŠ.D. Elektro Maribor0:22:180:42:30B/12
57147Marinšek Mitja1981SLOECOTIP0:22:150:42:38B/13
58657Brdnik Mitja1982SLO0:22:130:42:44B/14
59527Turek Vojko1964SLO0:21:490:42:48D/5
60646Krumpak Aleš1989SLO0:22:070:42:56A/26
61681Verbovšek Igor1991SLO0:22:310:42:58A/27
6122Žinko Dušan1972SLOORM0:21:590:42:58C/15
63655Založnik Simon1975SLO0:22:370:43:04C/16
64487Škafar Damijan1984SLO0:21:530:43:07B/15
65413Ramšak Nejc1992SLOS HARMONIKO NA 100:22:090:43:15A/28
66328Črešnik Tadej1985SLOŠ.D. Elektro Maribor0:22:390:43:17B/16
66763Gregorc Tomaž1978SLO0:22:210:43:17C/17
68247Tkalčič Grega1977SLOKAŠ0:21:460:43:19C/18
69731Rudež Nejc2002SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:090:43:35A/29
70369Zorko Joži1967SLOŠD Radost0:23:140:43:36D/6
71565Repnik Gregor1975SLO0:22:080:43:42C/19
72555Polanec Beno1980SLO0:22:280:43:44B/17
73508Batistič Simon1966SLO0:22:140:43:47D/7
7426Kosi Mirko1974SLOORM0:22:320:43:53C/20
75222Kovač Aleš1974SLOKAŠ0:22:260:44:02C/21
76128Martič Sebastijan1974SLOECOTIP0:22:410:44:08C/22
76231Hribernik Domen2002SLOKAŠ0:22:240:44:08A/30
78611Rožan Igor1983SLOKoštruni – Športno društvo Tinje0:22:050:44:17B/18
79346Punčuh Kevin1999SLOOPLAST0:22:010:44:18A/31
80615Tušek Andrej1979SLO0:22:440:44:21B/19
81626Grošelj Gregor1980SLO0:23:050:44:31B/20
82497Kronaveter Benjamin1979SLO0:22:430:44:37B/21
83143But Simon1985SLOECOTIP0:22:320:44:41B/22
84510Kordež Marko1974SLO0:23:030:44:51C/23
8558Perko Jernej1988SLOOLK0:24:410:44:52B/23
8618Dogša Marko1988SLOORM0:23:090:44:55B/24
86103Jakopič Gorazd1964SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:23:180:44:55D/8
8819Kotnik Klemen1977SLOORM0:23:300:45:08C/24
89477Oberstar  Jernej1980SLO0:23:350:45:13B/25
90696Novačan Miha1986SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:580:45:16B/26
91729Verbošt Iztok1988SLO0:23:440:45:26B/27
9245Mišič Martin2002SLOTJL0:23:060:45:29A/32
9325Žinko Martin1951SLOORM0:23:240:45:30E/2
94214Gošnjak Jože1968SLOSkupina Unior0:22:430:45:31D/9
95116Razboršek Aleš1977SLOLaško0:23:390:45:37C/25
95224Podgrajšek Mitja1982SLOKAŠ0:23:430:45:37B/28
97436Krošlin Tadej1978SLOPlatform0:23:360:45:45C/26
98456Rozman Egidij1970SLO0:22:570:45:47C/27
99352Lucu Sašo1979SLOZaložba Rokus Klett0:24:310:46:07B/29
100679Šoba Aleš1980SLO0:24:040:46:10B/30
10120Borko Bojan1978SLOORM0:23:490:46:12C/28
102241Špile Robert1977SLOKAŠ0:23:440:46:13C/29
102524Rožman Franc1957SLO0:23:220:46:13E/3
10413Rošič Emil1959SLOORM0:23:280:46:15D/10
105730Rudež Jan2000SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:550:46:17A/33
10630Rakuša Blaž1993SLOORM0:23:040:46:20A/34
107184Oprešnik Aleš1978SLOGamsi Celjski0:24:070:46:23C/30
108721Ocko Vasja1988SLO0:24:470:46:27B/31
108625Trauner Rudi1980SLO0:24:280:46:27B/31
110476Gračnar Roman1967SLO0:23:410:46:31D/11
111727Založnik Matija1982SLO0:24:350:46:36B/33
112722Tešič Darko1989SLO0:24:470:46:43A/35
112199Jontes Roman1972SLOŠD Elektro Celje0:24:120:46:43C/31
114553Murgel Thalei1999SLO0:24:350:46:45A/36
115435Leskovar Aleš1982SLOPlatform0:23:390:46:46B/34
116714Konec David1989SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:050:46:55A/37
117101Leskovar     Janez1974SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:25:330:46:58C/32
118560Andrašec Robert1969SLO0:24:150:47:00C/33
118676Medved Boštjan1970SLOŠD Tek je lek0:23:480:47:00C/33
120401Šeško Jure2001SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:25:060:47:03A/38
121768Blažič Krištof1993SLO0:24:220:47:05A/39
122398Uršič Dejan1987SLOHERVIS SPORTSCLUB0:24:280:47:07B/35
123112Tement Andrej1974SLOBaumüller Dravinja0:24:020:47:08C/35
124703Kopinšek Jurij1990SLOHERVIS SPORTSCLUB0:24:310:47:21A/40
125491Rodošek Dejan1974SLO0:24:500:47:25C/36
126122Rozman David1999SLOLaško0:23:260:47:29A/41
127669Jurko Matija1982SLOŠD RCI Sport0:23:500:47:30B/36
128169Golčman Igor1965SLOGamsi Celjski0:24:240:47:31D/12
129216Dobočnik Robert1969SLOSkupina Unior0:24:470:47:34C/37
130445Jurič Marjan1973SLO0:24:160:47:35C/38
131202Pavlič Ivo1953SLOŠD Elektro Celje0:24:550:47:38E/4
132740Žajdela Matej1981SLO0:24:220:47:47B/37
133298Kropej Franjo1979SLORadio Rogla0:24:280:47:49B/38
134178Brinovec Matevž1979SLOGamsi Celjski0:25:250:47:51B/39
135249Vodopivec Rok1987SLOKAŠ0:25:040:47:52B/40
136712Satler Tadej1989SLO0:24:520:47:53A/42
137349Kotar Janez1977SLOZaložba Rokus Klett0:25:280:47:54C/39
138302Marčec Anton1984SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:24:360:47:55B/41
139176Bukovnik Žiga1988SLOGamsi Celjski0:25:150:47:56B/42
139748Podgoršek Matjaž1981SLO0:24:500:47:56B/42
141327Škorjanc Sašo1980SLOŠ.D. Elektro Maribor0:25:120:48:00B/44
142670Potočnik Jan1988SLOŠD RCI Sport0:24:520:48:01B/45
142666Mesesnel Evgen1969SLO0:24:500:48:01C/40
142582Tement Darko1970SLO0:24:130:48:01C/40
145564Tomšič Iztok1971SLO0:24:360:48:02C/42
146710Dečar Denis1990SLO0:25:230:48:06A/43
146475Gorjup Domen1992SLO0:24:490:48:06A/43
148743Marzidošek Primož1987SLO0:25:240:48:07B/46
149264Häuschen Tine1963SLOUrbani tekači0:26:000:48:12D/13
150716Levart Jure1977SLO0:24:410:48:14C/43
151662Lenart Anton1976SLO0:24:530:48:23C/44
152541Založnik Andraž1991SLO0:25:410:48:25A/45
153360Tot Miha1964SLOŠD Radost0:25:070:48:27D/14
154426Gračak Marko1985SLOS HARMONIKO NA 100:24:470:48:30B/47
155614Vaš Boštjan1981SLO0:25:120:48:34B/48
156304Omerzu Primož1990SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:25:120:48:35A/46
157139Pozeb Toni1982SLOECOTIP0:25:290:48:39B/49
158523Flis Janko1964SLO0:25:180:48:46D/15
159289Prosenak  Tim2001SLOVrtec Slovenske Konjice0:25:220:48:48A/47
160174Ravnak Janez1953SLOGamsi Celjski0:25:390:48:50E/5
161394Marksl Gregor1973SLOHERVIS SPORTSCLUB0:25:360:48:59C/45
162741Pukl Miha1997SLO0:25:350:49:00A/48
163262Hribernik Danilo1968SLOKAŠ0:25:130:49:02D/16
164299Pristovnik Matevž1983SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:25:290:49:04B/50
165290Prosenak  Robert1969SLOVrtec Slovenske Konjice0:25:250:49:06C/46
166711Smogavc Martin1967SLO0:25:330:49:08D/17
167775Kolar Matjaž1969SLO0:25:470:49:09C/47
168471Jošt Milan1981SLO0:25:140:49:12B/51
169587Ogrizek Denis1993SLO0:25:350:49:13A/49
170329Kranjc Simon1979SLOŠ.D. Elektro Maribor0:25:070:49:14B/52
171379Sojč Janez1991SLO0:25:540:49:15A/50
171503Grilj Marko1975SLO0:25:500:49:15C/48
173238Arlič Gašper2000SLOKAŠ0:26:090:49:19A/51
174348Vrhovšek Urban2002SLOZobeki0:25:460:49:20A/52
174585Ursic Dejan1987SLO0:25:200:49:20B/53
174537Furlan Branimir1963SLO0:26:170:49:20D/18
177509Strelc Damjan1974SLO0:25:470:49:21C/49
178693Šretl David1973SLOHERVIS SPORTSCLUB0:25:280:49:23C/50
179549Pustovrh Robert1963SLO0:25:370:49:27D/19
180204Pungartnik Drago1978SLOŠD Elektro Celje0:26:060:49:42C/51
181680Korošec Tone1959SLO0:25:330:49:43D/20
182429Plankl Matevž1981SLOZavarovalnica Sava0:25:540:49:45B/54
183239Ošlak Igor1975SLOKAŠ0:25:410:49:46C/52
184412Leskovar Žan1994SLOS HARMONIKO NA 100:26:000:49:49A/53
185529Zonta Andrej1980SLO0:27:010:49:54B/55
18637Jerič Peter1981SLOORM0:26:140:50:03B/56
187602Vačun Janko1978SLOHERVIS SPORTSCLUB0:25:370:50:08C/53
187704Figek Jože1962SLO0:26:060:50:08D/21
189653Stopar Marko1969SLO0:25:140:50:13C/54
190267Šinko Darko1961SLOUrbani tekači0:26:180:50:16D/22
191522Gašper Vlado1968SLO0:25:420:50:18D/23
191351Babić Marko1986SLOZaložba Rokus Klett0:26:030:50:18B/57
193380Založnik Žan1992SLONagrajenci Radio Rogla0:26:210:50:21A/54
194100Furman Andrej1986SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:26:590:50:22B/58
195759Zajec Rok1986SLO0:26:040:50:28B/59
196756Madruša Sandi1980SLOHERVIS SPORTSCLUB0:26:110:50:33B/60
196589Krajnc Primož1998SLO0:25:360:50:33A/55
196343Stublija Matej1991CROAtletski klub “NoGA”0:26:260:50:33A/55
199196Bele Domen1987SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:26:210:50:34B/61
200627Ferš Alen1985SLO0:26:100:50:40B/62
201263Nidorfer Miroslav1960SLOUrbani tekači0:26:180:50:52D/24
202119Klement Peter1979SLOLaško0:26:210:50:54B/63
203592Draksler Ivan1973SLOHERVIS SPORTSCLUB0:26:150:50:57C/55
204301Krivokapić Nebojša1963SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:26:470:51:03D/25
205767Guzelj Igor1982SLO0:26:480:51:07B/64
206120Škaper Gvido1970SLOLaško0:26:210:51:08C/56
207404Seles Uroš1972SLOSelmar0:26:150:51:12C/57
208387Vodopivec Brane1978SLO0:27:380:51:13C/58
209725Beber Mitja1988SLO0:26:220:51:14B/65
210115Blagotinšek Tomaž1969SLOLaško0:27:200:51:18C/59
210107Blažič Zdenko1967SLOBaumüller Dravinja0:27:000:51:18D/26
212350Laimiš Jure1977SLOZaložba Rokus Klett0:26:030:51:19C/60
212747Čakš Andraž2003SLO0:27:040:51:19A/57
214240Gačnikar Robert1979SLOKAŠ0:26:410:51:20B/66
215307Kovač Janez1990SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:26:390:51:21A/58
216728Jovanovič Uroš1970SLO0:26:350:51:24C/61
217187Vrabič Nejc1981SLOGamsi Celjski0:26:450:51:26B/67
218432Pihlar Boštjan1974SLOZavarovalnica Sava0:27:170:51:32C/62
219518Grajfoner Mitja1980SLO0:25:420:51:45B/68
220597Podbevšek Andrej1994SLO0:26:550:51:53A/59
221753Zorec Andrej1969SLO0:27:180:51:54C/63
221664Požar Bojan1957SLO0:26:550:51:54E/6
223766Rečnik Luka2000SLO0:28:480:51:56A/60
224559Skok Borut1971SLO0:26:320:52:00C/64
225579Jontes Dejan1978SLO0:26:390:52:02C/65
226411Juhart Samo1990SLOS HARMONIKO NA 100:27:300:52:04A/61
227468Likavec Jani1968SLO0:27:460:52:07D/27
228546Jereb Andrej1969SLO0:26:370:52:11C/66
22938Meško Primož1967SLOORM0:28:180:52:16D/28
230405Seles Denis1966SLOSelmar0:27:070:52:18D/29
231682Skerbinek Ales1987SLO0:28:110:52:21B/69
232568Žalar Mitja1981SLO0:26:100:52:22B/70
233772Beširović Saško1975SLO0:26:480:52:23C/67
234552Ivanšek Rok1990SLO0:27:200:52:35A/62
235501Novak Jakob1996SLO0:27:520:52:38A/63
235134Mauh Sandi1976SLOECOTIP0:25:480:52:38C/68
237295Crncic Bojan1982SLOVrtec Slovenske Konjice0:27:040:52:41B/71
238389Bajraktari Besim1982SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:280:52:48B/72
239514Jelenko Matej1972SLO0:27:210:52:51C/69
239698Bele Tomaž1974SLO0:26:300:52:51C/69
241636Kovač Gregor1978SLO0:27:150:52:57C/71
241517Koščak Bernard1968SLO0:27:200:52:57D/30
241106Zabukovšek Primož1997SLOBaumüller Dravinja0:29:310:52:57A/64
244393Škerget Tomaž1979SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:460:53:00B/73
245448Žuraj Niko1951SLO0:27:240:53:05E/7
245762Vereš Darko1975SLO0:28:480:53:05C/72
247463Sitar Tomaž1994SLO0:28:040:53:08A/65
24823Šalika Peter1960SLOORM0:28:060:53:16D/31
249612Banko Dejan1980SLO0:27:510:53:18B/74
250732Ploch Goran1975SLOHERVIS SPORTSCLUB0:28:060:53:19C/73
250153Bobik Vojko1971SLOPohorski svizci0:26:140:53:19C/73
252672Podkubovšek Marjan1960SLO0:28:140:53:20D/32
252671Podkubovšek Nejc1986SLO0:28:130:53:20B/75
254359Pišek Tilen1991SLOZD Žalec0:30:060:53:23A/66
255699Pučnik Tomisla1985SLO0:28:170:53:30B/76
255454Oblak Marko1968SLO0:27:490:53:30D/33
257203Barič Gregor1979SLOŠD Elektro Celje0:27:330:53:32B/77
258458Jerič Gregor1977SLO0:28:570:53:39C/75
259532Gričnik Ervin1983SLO0:28:200:53:40B/78
260121Rozman Damjan1977SLOLaško0:28:150:53:41C/76
261755Grudnik Jože1973SLO0:27:550:53:54C/77
262399Karner Tali2000SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:26:140:53:56A/67
263648Šuler Erik1984SLO0:28:400:53:57B/79
264133Šporar Tomaž1979SLOECOTIP0:27:490:54:19B/80
264217Gričnik Ivan1961SLOSkupina Unior0:27:460:54:19D/34
266780Mišmaš Urban1994SLO0:28:550:54:22A/68
267251Jakop Jožef1950SLOKAŠ0:28:210:54:27E/8
268200Jevšnik Andrej1964SLOŠD Elektro Celje0:28:070:54:44D/35
269357Krajnc Blaž1978SLOZD Žalec0:28:020:54:51C/78
269372Lipuš Mitja1988SLOŠportno društvo GKN Zreče0:27:500:54:51B/81
269373Napotnik Denis1988SLOŠportno društvo GKN Zreče0:27:500:54:51B/81
272272Varga Željko1959SLO0:28:480:54:57D/36
273206Bunšek Maks1948SLOŠD Elektro Celje0:28:480:54:59E/9
274339Olenšek Oliver1977SLO0:29:100:55:00C/79
274624Žinko David1978SLO0:29:060:55:00C/79
276488Tomašević Siniša1978SLO0:29:030:55:03C/81
277117Štokovnik Jure1980SLOLaško0:27:160:55:05B/83
278376Fijavž Tilen1984SLO0:28:110:55:08B/84
279580Mlakar Uroš1990SLOHERVIS SPORTSCLUB0:28:440:55:09A/69
279207Babnik Janez1968SLOŠD Elektro Celje0:28:380:55:09D/37
281473Plankl Jože1961SLO0:27:330:55:13D/38
282129Adam Samo1978SLOECOTIP0:28:310:55:18C/82
283531Fink Klemen2000SLO0:26:070:55:20A/70
284706Poznič Tomaž1972SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:450:55:23C/83
285280Zabret Matej1999SLOUrbani tekači0:29:060:55:25A/71
286374Belej Matija1980SLOŠportno društvo GKN Zreče0:29:480:55:28B/85
287303Močnik Jože1973SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:28:480:55:30C/84
288300Hercog Simon1977SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:28:480:55:31C/85
288273Dolničar Vlado1965SLOUrbani tekači0:28:360:55:31D/39
290443Dimitrov Slobodan1971SRB0:28:560:55:32C/86
29128Mlakar Robert1992SLOORM0:30:000:55:37A/72
292486Grošelj Ervin1967SLO0:28:220:55:41D/40
293201Verbovšek Dejan1986SLOŠD Elektro Celje0:29:120:55:42B/86
294452Justinek Gorazd1978SLO0:28:420:55:43C/87
295707Vetrih Tadej1983SLO0:29:320:55:45B/87
296371Markanovič Ivica1958SLOŠportno društvo GKN Zreče0:28:170:55:55E/10
297193Cafuta Miha1963SLOGamsi Celjski0:29:380:56:08D/41
298172Zagrušovcem Edvard1964SLOGamsi Celjski0:29:510:56:12D/42
299717Leva Vojko1971SLO0:28:380:56:16C/88
300183Bezgovšek Jan2000SLOGamsi Celjski0:30:120:56:19A/73
301771Kovač Jure1978SLO0:29:020:56:24C/89
302650Čoh Tadej1980SLO0:29:430:56:25B/88
303660Kalšek Matjaž1979SLO0:29:340:56:36B/89
303500Ivačič Tomaž1995SLO0:30:480:56:36A/74
303661Kalšek Ivan1958SLO0:29:340:56:36E/11
306344Ganziti Srečko1973SLOOPLAST0:28:170:56:46C/90
306618Vezjak Sašo1976SLO0:29:210:56:46C/90
308619Kert Jernej1987SLO0:29:050:56:48B/90
309377Potočnik Rok1983SLO0:29:180:56:58B/91
310105Podlesnik Matej1979SLOBaumüller Dravinja0:29:520:56:59B/92
311713Breznikar Aleš1961SLOHERVIS SPORTSCLUB0:28:370:57:00D/43
312644Šušteršič Matej1974SLO0:28:470:57:10C/92
313140Polegek Tomo1975SLOECOTIP0:28:310:57:11C/93
314640Hrastar Kristijan1975SLO0:28:490:57:12C/94
315645Bukovec Kristjan1975SLO0:28:490:57:13C/95
316255Macuh Marjan1970SLOKAŠ0:29:340:57:15C/96
317583Križnik Samo1966SLOHERVIS SPORTSCLUB0:29:450:57:33D/44
318736Rečnik Gregor1979SLO0:29:220:57:38B/93
319433Blazinšek Iztok1984SLOPlatform0:29:210:57:43B/94
320335Cerkvenik Matej1979SLOŠ.D. Elektro Maribor0:29:540:57:48B/95
321608Navodnik Matevz1982SLO0:30:020:57:53B/96
322451Češnovar Andrej1948SLO0:30:030:58:06E/12
323243Tratenšek Igor1960SLOKAŠ0:30:430:58:07D/45
32424Novak Siniša1972SLOORM0:30:410:58:08C/97
325391Draganič Simon1980SLOHERVIS SPORTSCLUB0:29:320:58:12B/97
326118Purnat Dejan1971SLOLaško0:30:500:58:18C/98
327362Hostnik Janez1966SLOŠD Radost0:30:230:58:21D/46
328444Šarič Šerif1960SLO0:30:020:58:27D/47
329223Oblak Gregor1981SLOKAŠ0:30:400:58:28B/98
330368Turnšek Franci1945SLOŠD Radost0:30:070:58:38E/13
331319Zalokar Borut1978SLODMSBZT Celje0:31:480:58:43C/99
331610Lipuš Bogdan1975SLOHERVIS SPORTSCLUB0:30:530:58:43C/99
333431Pintar Vladimir1966SLOZavarovalnica Sava0:30:370:58:44D/48
333138Laznik Primož1988SLOECOTIP0:31:210:58:44B/99
335528Tic Oliver1984SLO0:30:150:58:45B/100
336562Ložar Tomas1997SLO0:31:170:58:46A/75
337356Golob Marjan1949SLOZD Žalec0:30:050:58:48E/14
338276Seljak Marjan1964SLOUrbani tekači0:30:300:58:53D/49
339173Novak Rok1987SLOGamsi Celjski0:30:220:59:04B/101
340179Koritnik Robert1976SLOGamsi Celjski0:31:060:59:12C/101
341306Pristovnik Gašper1997SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:31:430:59:16A/76
342245Konušek Evgen1971SLOKAŠ0:30:040:59:18C/102
343534Petraš Matic1982SLO0:30:290:59:34B/102
344499Grašič Benjamin1995SLO0:30:480:59:43A/77
345388Geiser Boštjan1978SLOHERVIS SPORTSCLUB0:32:050:59:49C/103
346457Virtič Simon1980SLO0:34:230:59:53B/103
347336Kroflič Aleš1983SLOLPP Ljubljana0:31:321:00:10B/104
348779Krančan Darijan1956SLO0:31:151:00:15E/15
349287Mlakar Jaka1991SLOTiskarna Petrič0:30:591:00:48A/78
350198Bevc Simon1972SLOŠD Elektro Celje0:31:071:01:04C/104
351110Lampreht Milan1965SLOBaumüller Dravinja0:30:221:01:11D/50
352142Kosmač Jernej1984SLOECOTIP0:30:531:01:22B/105
352145Pristovnik Matjaž1984SLOECOTIP0:31:021:01:22B/105
354248Hvalec Marijan1954SLOKAŠ0:30:151:01:26E/16
355212Slana Gorazd1985SLOMDGN Slovenske Konjice0:31:011:01:42B/107
356663Topolšek Aleš1976SLOHERVIS SPORTSCLUB0:30:571:01:51C/105
357227Čoh Ivo1976SLOKAŠ0:32:351:01:55C/106
358551Turk Primož1988SLO0:32:211:02:37B/108
359408Turinek Matej1990SLOS HARMONIKO NA 100:31:501:03:02A/79
360261Krošl Ferdo1975SLOKAŠ0:32:321:03:03C/107
361419Sluga Damjan1986SLOS HARMONIKO NA 100:31:531:03:04B/109
362427Vodenik Ervin1983SLOS HARMONIKO NA 100:31:541:03:06B/110
362423Rus Miha1998SLOS HARMONIKO NA 100:31:501:03:06A/80
362425Meden Jure1996SLOS HARMONIKO NA 100:31:511:03:06A/80
365421Urh Matej1996SLOS HARMONIKO NA 100:31:551:03:07A/82
365422Korošec Rok1992SLOS HARMONIKO NA 100:31:551:03:07A/82
365228Čretnik Matjaž1981SLOKAŠ0:32:361:03:07B/111
365495Pušnik Miha1985SLO0:32:221:03:07B/111
369409Jelenko Simon1982SLOS HARMONIKO NA 100:31:571:03:08B/113
369428Leskovar Domen1982SLOS HARMONIKO NA 100:31:571:03:08B/113
371415Hauptman Jože1980SLOS HARMONIKO NA 100:31:581:03:10B/115
372416Hauptman Roman1970SLOS HARMONIKO NA 100:31:581:03:11C/108
372420Ravnjak Jože1973SLOS HARMONIKO NA 100:31:591:03:11C/108
374498Stanojević Toni1984SLO0:32:231:03:15B/116
375175Podhraški Tomi1978SLOGamsi Celjski0:32:181:03:29C/110
376407Banovšek Matej1985SLOS HARMONIKO NA 100:32:261:03:38B/117
377163Hudej Simon1987SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:32:071:04:19B/118
378581Jularic Marijan1963SLO0:32:271:04:20D/51
379161Hudej Dušan1960SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:32:091:04:21D/52
380363Hostnik Martin1997SLOŠD Radost0:34:231:04:42A/84
381489Podlesnik Rene1994SLO0:33:341:04:47A/85
382135Jelenko Klemen1985SLOECOTIP0:32:191:05:04B/119
383141Pliberšek Aleksander1995SLOECOTIP0:32:201:05:05A/86
384209Jeranko Franci1981SLOMDGN Slovenske Konjice0:32:411:05:15B/120
385616Krančan Robin1983SLO0:33:001:05:33B/121
386643Podmiljšak Matjaž1971SLO0:34:001:05:51C/111
387774Ogorevc Branko1944SLOAK Jastreb 990:34:231:06:04E/17
388635Ban Boris1981SLOHERVIS SPORTSCLUB0:34:551:06:20B/122
389603Zabukovšek Matej1976SLOHERVIS SPORTSCLUB0:32:461:06:44C/112
390324Tesić Željko1969SLODMSBZT Celje0:37:011:08:56C/113
391410Falant Franci1979SLOS HARMONIKO NA 100:31:251:09:07B/123
392667Žišt Anton1953SLO0:36:131:09:11E/18
393347Bezenšek Marko1978SLOZobeki0:34:521:11:48C/114
394550Kozar Franci1951SLO0:38:021:14:37E/19
395165Apat Aleks2003SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:40:391:18:16A/87
396164Apat Iztok1965SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:40:391:18:20D/53
397125Košir Tone1947SLOLaško0:47:591:34:05E/20

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

10Z – 10 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr.Št.Priimek in imeLRDržavaKlub5 kmRezultatK/#
161Černič Barbara1987SLONAV0:19:330:38:18B/1
254Zorman Eva1997SLOSLG0:19:370:39:16A/1
365Grobler Ana2000SLOKRKA0:21:310:41:42A/2
444Habič Mojca1972SLOTJL0:21:540:42:45C/1
553Knez Melani1999SLOSEV0:22:120:43:34A/3
6252Vodopivec Spomenka1979SLOKAŠ0:22:460:44:04B/2
7576Čelesnik Tamara1989SLO0:22:130:44:34A/4
8677Medved Barbara1974SLOŠD Tek je lek0:23:100:45:04C/2
9651Kočar Vesna1980SLO0:23:230:45:21B/3
10760Kukovič Špela2003SLO0:23:370:45:26A/5
1190Lara Štramcar2001SLOVEL0:23:010:45:41A/6
12561Žerjav Andreja1975SLO0:23:500:46:41C/3
13525Johan Lidija1993SLO0:23:310:46:54A/7
14691Krajnc Nina1981SLOHERVIS SPORTSCLUB0:24:300:47:14B/4
15113Voh Eva1984SLOTSK Rogla0:24:310:47:41B/5
15628Golob Manuela1994SLO0:24:160:47:41A/8
17652Verlič Špela1983SLO0:24:310:47:42B/6
18260Gorjup Krošl Mojca1975SLOKAŠ0:24:310:47:47C/4
19563Kozelj Saša1981SLO0:24:450:47:49B/7
20467Jordan Romana1966SLO0:24:420:47:51D/1
2148Rudolf Monika1989SLOTJL0:24:430:47:59A/9
22599Roškar Marina1984SLOHERVIS SPORTSCLUB0:24:250:48:04B/8
23213Špile Lidija1967SLOSkupina Unior0:25:000:48:45D/2
24601Šlehta Alijana1974SLOHERVIS SPORTSCLUB0:25:370:50:07C/5
25236Roškar Natalija1970SLOKAŠ0:25:440:50:11C/6
26697Oberdank Tea1986SLOHERVIS SPORTSCLUB 0:25:5800:50:13B/9
27434Leskovar Firer Marta1981SLOPlatform0:25:410:50:17B/9
28250Skalar Renata1970SLOKAŠ0:26:120:50:41C/7
29507Marinšek Tehovnik Marina1986SLO0:26:180:50:42B/10
30595Draksler Tatjana1975SLOHERVIS SPORTSCLUB0:26:150:50:58C/8
3136Gjura Valentina1992SLOORM0:27:040:51:18A/10
32229Nerad Saša1977SLOKAŠ0:26:400:51:20C/9
33770Štrok Breda1966SLO0:26:540:51:22D/3
34385Kroflič Valentina1982SLO0:27:230:51:43B/11
35235Petrič Lidija1977SLOKAŠ0:26:570:51:45C/10
36146Petek Nuša1995SLOECOTIP0:26:360:51:52A/11
37361Šuk Lubej Boža1961SLOŠD Radost0:26:390:51:56D/4
38607Jakop Ida1956SLO0:52:21E/1
39642Klešnik Mojca1980SLO0:26:530:52:25B/12
40649Nemec Klara1995SLO0:27:240:52:27A/12
41658Čas Andreja1973SLO0:27:090:52:29C/11
42733Rajšp Tjaša1980SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:340:52:30B/13
43739Gobec Manja1992SLO0:27:500:52:37A/13
44745Andrinek Mateja1992SLO0:27:500:52:37A/13
45149Kotnik Nadja1970SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:26:530:52:40C/12
46316Kubale Petrina1976SLODMSBZT Celje0:27:300:52:50C/13
47754Komar Barbara1969SLO0:27:160:52:52C/14
48638Pšaker Majda1959SLO0:27:090:52:56D/5
49342Škariot Đurđica1980CROAtletski klub “NoGA”0:27:400:52:59B/14
50355Hribernik Aleksandra1971SLOZD Žalec0:28:150:53:21C/15
51197Pavlič Nina1977SLOŠD Elektro Celje0:27:320:53:31C/16
52167Omahen Nina1984SLOGabrovlje migajo0:27:240:53:33B/15
53370Kotnik Michaela1973SLOŠportno društvo GKN Zreče0:27:340:53:34C/17
54538Fijavž Patricija1994SLO0:27:260:53:36A/15
55596Lovšin Petra1989SLO0:28:120:53:40A/16
56520Kreslin Jolanda1966SLO0:27:440:53:41D/6
57259Kovač Jovita1975SLOKAŠ0:27:260:53:50C/18
58244Pavrič Konušek Karmen1973SLOKAŠ0:27:270:53:57C/19
59308Strašek Dragica1952SLODMSBZT Celje0:28:190:54:13E/2
60171Zagrušovcem Martina1971SLOGamsi Celjski0:28:450:54:17C/20
61189Močnik Bevc Mojca1978SLOGamsi Celjski0:27:460:54:18C/21
62136Hren Simona1976SLOECOTIP0:28:110:54:21C/22
63535Slivečka Eva2000SLO0:27:130:54:29A/17
64673Kozar Sabine1971SLO0:28:350:54:30C/23
65126Božič Meta1975SLOLaško0:27:220:54:37C/24
66383Blimen Majcen Andreja1973SLO0:27:360:54:39C/25
67578Subotic Tanja1977SLO0:29:000:54:52C/26
68577Kaltak Ines1988SLO0:29:000:54:52B/16
69279Adamič  Karmen1971SLOUrbani tekači0:28:260:55:00C/27
70622Kunaj Mirjana1974SLO0:29:040:55:06C/28
71237Juvan Maca1956SLOKAŠ0:28:110:55:06E/3
72246Cvelfer Nataša1982SLOKAŠ0:27:380:55:07B/17
73485Tramte Suzana1972SLO0:28:480:55:08C/29
74150Črešnar Zdenka1963SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:28:410:55:15D/7
75492Lah Katarina1986SLO0:28:560:55:16B/18
76556Blažič Milojka1966SLO0:28:260:55:21D/8
77617Možic Martina1977SLO0:28:260:55:27C/30
78720Milozic Iza1984SLO0:29:110:55:39B/19
79156Rudolf Katja1981SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:28:550:55:39B/19
80738Žabnikar Urša1969SLO0:28:230:55:41C/31
81333Košutar Karmen1989SLOŠ.D. Elektro Maribor0:29:160:55:48A/18
8231Majcen Bratuša Lea1989SLOORM0:30:000:55:51A/19
83687Podpecan Ksenija1977SLO0:28:320:55:52C/32
84282Lovše Lara1992SLOUrbani tekači0:28:460:55:55A/20
85438Krošlin Majda1956SLOPlatform0:28:400:55:56E/4
86630Kancler Kaja2001SLO0:29:050:55:58A/21
87593Bozsoki Edit1978SLO0:28:400:56:00C/33
88226Gorenak Ljudmila1971SLOKAŠ0:28:260:56:05C/34
89590Pučnik Kuk Alenka1975SLO0:28:350:56:07C/35
90177Cafuta Barbara1968SLOGamsi Celjski0:29:380:56:08D/9
91540Klančnik Monika1992SLO0:29:030:56:09A/22
92734Vasle Tanja1982SLO0:29:320:56:11B/21
93613Tamše Mojca1985SLO0:29:440:56:14B/22
94718Leva Monika1981SLO0:28:380:56:16B/23
95310Jelen Monika1984SLODMSBZT Celje0:28:390:56:16B/23
96292Podergajs Fijavž Mateja1976SLOVrtec Slovenske Konjice0:29:030:56:18C/36
97311Senica Mojca1973SLODMSBZT Celje0:30:120:56:20C/37
98180Urlep Adriana1980SLOGamsi Celjski0:29:290:56:21B/25
99483Čoh Stanka1969SLO0:28:300:56:24C/38
100479Pevec Irena1965SLO0:28:430:56:25D/10
101291Hrovat Ksenja1984SLOVrtec Slovenske Konjice0:29:030:56:27B/26
102124Turk Simona1978SLOLaško0:29:220:56:29C/39
103536Furlan Danijela1962SLO0:28:260:56:29D/11
104605Šimnovec Vida1963SLO0:29:360:56:32D/12
105195Uršnik Mojca1965SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:29:380:56:33D/13
106309Petelinšek Jana1960SLODMSBZT Celje0:29:250:56:35D/14
107152Fridrih Tatjana1984SLOPohorski svizci0:29:020:56:39B/27
108166Napotnik Patricija1992SLOGabrovlje migajo0:28:420:56:41A/23
109776Pušelc Damijana1969SLO0:28:150:56:48C/40
110305Kokot Tanja1970SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:29:480:56:51C/41
111219Črešnar Veronika1989SLOSkupina Unior0:29:180:56:55A/24
112460Hatunšek Monika1992SLO0:30:220:57:07A/25
113277Avsec Anica1969SLOUrbani tekači0:29:360:57:07C/42
114440Hlastec Sara1988SLO0:30:230:57:08B/28
115225Pogorevc Mlakar Natalija1978SLOKAŠ0:29:030:57:10C/43
116641Zupan Špela1991SLO0:28:490:57:12A/26
117474Oblak Ana1991SLO0:30:100:57:18A/27
118694Medved Tanja1978SLOHERVIS SPORTSCLUB0:29:110:57:28C/44
119490Gorjup Lucija1973SLO0:29:260:57:29C/45
120654Božič Radulović Slavica1963SLO0:29:390:57:29D/15
121478Veber Horvat Andreja1967SLO0:29:460:57:34D/16
122686Mesko Marta1967SLOHERVIS SPORTSCLUB0:30:080:57:35D/17
123465Šloser Klavdija1981SLO0:28:580:57:38B/29
124469Grobelnik Jera1975SLO0:30:010:57:40C/46
125765Rečnik Mateja1978SLO0:29:420:57:41C/47
126284Bobnar Ovnik Jožica1975SLOUrbani tekači0:30:030:57:46C/48
127584Ferlič Darja1974SLO0:29:320:57:47C/49
128274Klančišar Marija1969SLOUrbani tekači0:29:400:57:54C/50
129230Bohorč Darja1975SLOKAŠ0:30:090:57:57C/51
130254Slapnik Sabina1975SLOKAŠ0:30:090:58:01C/52
131253Kobale Sandra1984SLOKAŠ0:29:560:58:03B/30
132442Zajec Anica1967SLO0:29:520:58:05D/18
133623Fridrih Karmen1980SLO0:29:520:58:07B/31
134449Veljković Dragana1975SLO0:30:190:58:25C/53
135233Belak Jerica1976SLOKAŠ0:30:290:58:32C/54
136668Leskovar Mira1975SLOŠD RCI Sport0:29:510:58:36C/55
137312Tuš Janja1977SLODMSBZT Celje0:30:280:58:44C/56
138441Hlastec Sergeja1985SLO0:31:170:58:46B/32
139689Sirk Štefka1958SLO0:30:180:58:46E/5
140353Holcer Barbara1980SLOZD Žalec0:30:050:58:48B/33
141700Mori Romana1953SLO0:30:240:58:49E/6
142530Fink Sara2002SLO0:29:220:58:51A/28
143288Vivod Klaudija1995SLOTiskarna Petrič0:30:030:58:58A/29
144221Rap Simona1969SLOKAŠ0:30:360:59:02C/57
145181Žgank Maruša1988SLOGamsi Celjski0:30:220:59:03B/34
146182Žgank Nika1990SLOGamsi Celjski0:30:220:59:04A/30
147521Flis Romana1967SLO0:30:070:59:05D/19
148446Voda Jelka1961SLO0:30:430:59:07D/20
149506Presker  Vanja1978SLO0:30:180:59:10C/58
150735Vasle Monika1982SLO0:29:570:59:20B/35
15139Verhovšek Taja2002SLOKAŠ0:29:480:59:21A/31
152600Višnjei Milena1958SLO0:30:450:59:27E/7
153296Žnidarko Janja1982SLOVrtec Slovenske Konjice0:30:350:59:30B/36
154358Sitar Nataša1987SLOZD Žalec0:30:060:59:31B/37
155194Reberčnik Urška1970SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:30:400:59:42C/59
156575Baumgartner Andreja1972SLO0:30:300:59:48C/60
157570Kristofić Irena1986SLO0:30:240:59:50B/38
158569Korenak Polona1996SLO0:30:240:59:50A/32
159723Škorjanc Janja1980SLO0:30:270:59:56B/39
160386Brdnik Juhart  Petra1980SLO0:30:310:59:58B/40
161778Krančan Spomenka1963SLO0:30:570:59:58D/21
162594Hudoklin Anja1982SLO0:31:271:00:02B/41
163270Mernik Alenka1963SLOUrbani tekači0:30:461:00:21D/22
164447Delčnjak Milena1971SLO0:28:261:00:25C/61
165709Semprimožnik Anita1972SLO0:30:271:00:32C/62
166455Oblak Veronika1968SLO0:31:301:00:53D/23
167620Ramšak Mauko Nataša1974SLO0:31:471:00:57C/63
168185Jakše Tadeja1979SLOGamsi Celjski0:30:541:00:57B/42
169293Podergajs Fijavž Anamari1986SLOVrtec Slovenske Konjice0:30:591:01:01B/43
170268Ješovnik Adela1960SLOUrbani tekači0:31:581:01:09D/24
171345Planinc Nina1994SLOOPLAST0:31:301:01:17A/33
172566Gošnik Veronika1991SLO0:31:461:01:22A/34
173515Pustovrh Martinčič Boža1964SLO0:31:571:01:22D/25
174278Kolbl  Duska1962SLOUrbani tekači0:31:511:01:25D/26
175656Brancelj Jakop Larisa1991SLO0:31:381:01:26A/35
17612Fištravec Lidija1964SLOORM0:31:431:01:29D/27
177205Fajs Natalija1967SLOŠD Elektro Celje0:31:141:01:35D/28
178340Špacapan Olenšek Barbara1977SLO0:31:001:01:36C/64
17917Polič Nevenka1970SLOORM0:32:291:01:38C/65
180685Burnik Laura1974SLO0:32:431:01:40C/66
181493Naglič Štefka1956SLO0:31:451:01:41E/8
182715Gomivnik Vida1951SLO0:32:551:01:46E/9
183557Kovše Jožica1974SLO0:31:521:01:47C/67
184285Lang Nataša1972SLOUrbani tekači0:32:031:01:50C/68
185459Hatunšek Jasna1972SLO0:31:231:01:53C/69
186354Terčelj Mila1974SLOZD Žalec0:31:401:01:55C/70
187266Hribar Katja1972SLOUrbani tekači0:32:031:01:55C/70
188269Marinčič Bele Lidija1957SLOUrbani tekači0:32:041:01:55E/10
189265Hribar Joži1950SLOUrbani tekači0:32:031:01:56E/11
190719Klevze Mojca1964SLO0:31:381:01:59D/29
191437Krošlin Ana1986SLOPlatform0:32:451:02:10B/44
192170Vrbek Vanja1973SLOGamsi Celjski0:31:531:02:14C/72
193294Kmetec Simona1976SLOVrtec Slovenske Konjice0:31:331:02:21C/73
194283Lovše Vida1967SLOUrbani tekači0:31:401:02:26D/30
195758Pernek Danijela1987SLO0:32:011:02:27B/45
196168Stopinšek Golčman Saša1972SLOGamsi Celjski0:33:251:02:28C/74
197637Gorjup Petra1980SLO0:31:231:02:31B/46
198271Bošnak Darinka1949SLOUrbani tekači0:32:211:02:40E/12
199533Pajek Milena1958SLO0:32:111:02:42E/13
200749Zajec Urška1991SLO0:32:001:02:45A/36
201639Godler Čoh Laura1990SLO0:33:461:02:52A/37
202318Obrez Jelka1967SLODMSBZT Celje0:32:511:02:56D/31
203606Kramar Saša1979SLO0:33:341:03:00B/47
204424Lužar Urška1992SLOS HARMONIKO NA 100:31:541:03:07A/38
205417Hauptman Tanja1978SLOS HARMONIKO NA 100:31:581:03:10C/75
206482Šeško Anita1966SLO0:32:331:03:21D/32
207494Gaber Barbara1977SLO0:33:231:03:25C/76
208572Kangler Aleksandra1973SLO0:32:481:03:25C/76
209400Ravnak Manca2000SLOKAŠ0:31:511:03:27A/39
210450Noner Natalija1970SLO0:32:101:03:29C/78
211539Es Alenka1963SLO0:32:221:03:34D/33
212137Rozman Suzana1969SLOECOTIP0:31:451:03:35C/79
213275Koroušić Seljak Barbara1966SLOUrbani tekači0:32:411:04:09D/34
214320Marcen Alenka1975SLODMSBZT Celje0:33:211:04:31C/80
215325Ramšak Tesić Darja1975SLODMSBZT Celje0:33:261:04:31C/80
216364Ilič Nina1998SLOŠD Radost0:34:221:04:42A/40
217688Pisnikmajeric Vlasta1963SLO0:32:501:04:43D/35
218545Kiralj Tea1983SLO0:36:011:04:44B/48
219647Pulko Lidija1965SLO0:32:471:04:48D/36
220392Škerget Tina1982SLOHERVIS SPORTSCLUB0:32:471:04:56B/49
221750Gažovič Andrejka1976SLO0:33:101:05:25C/82
222544Radič Dijana1990SLO0:32:281:05:37A/41
22315Alt Lidija1953SLOORM0:32:191:05:47E/14
224281Bregar Zdenka1953SLOUrbani tekači0:34:471:06:05E/15
225558Hladin Irena1978SLO0:33:391:06:19C/83
226634Ban Katarina1983SLOHERVIS SPORTSCLUB0:34:541:06:20B/50
227322Skrt Nevenka1962SLODMSBZT Celje0:34:281:06:22D/37
228157Pesan Anita1965SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:35:111:07:18D/38
229591Vrečko Zala2003SLO0:34:301:07:33A/42
230484Ramot Ljudmila1968SLO0:34:101:07:47D/39
231148Pušnjak Anka1972SLOECOTIP0:34:591:08:17C/84
232131Dobnik Irena1965SLOECOTIP0:35:001:08:18D/40
233692Verdel Nada1975SLO0:38:241:08:19C/85
234573Napotnik Sonja1969SLO0:33:351:08:27C/86
235629Skorc Marina1978SLO0:34:531:08:59C/87
236496Pučnik Lidija1959SLO0:35:161:09:26D/41
237702Lajhar Barbara1972SLOHERVIS SPORTSCLUB0:35:011:09:27C/88
23827Štefančič Vita1992SLOORM0:35:511:09:40A/43
239548Pustovrh Mateja1995SLO0:34:441:09:56A/44
240504Brumat Tatjana1966SLO0:35:491:10:09D/42
241543Pajenk Maja1985SLO0:36:351:11:18B/51
242208Jeranko Nina1983SLOMDGN Slovenske Konjice0:36:331:11:47B/52
243502Krošl Irena1984SLO0:35:391:11:57B/53
244132Horvat Matejka1977SLOECOTIP0:36:181:12:29C/89
245317Simler Jasmina1974SLODMSBZT Celje0:37:021:13:25C/90
246211Pekovšek Albina1950SLOMDGN Slovenske Konjice0:38:111:14:00E/16
247384Vidmajer Nadja1981SLO0:37:271:14:14B/54
248130Orož Lučka1977SLOECOTIP0:37:531:15:29C/91
249192Fortuna Tinkara1980SLOGamsi Celjski0:38:111:17:05B/55
250367Bratina Hedvika1942SLOŠD Radost0:41:231:20:48E/17
251321Marinšek Ida1942SLODMSBZT Celje0:42:541:21:21E/18
252470Kovač Jožica1967SLO0:42:041:21:38D/43
253512Ferlič Zlatka1972SLO0:42:041:21:38C/92
254542Zelenik Nastja1987SLO0:42:401:23:53B/56
255162Korez Jasmina1983SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:47:511:30:28B/57
256155Vinko Lucija2003SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:47:411:30:29A/45
257160Hudej Štefka1965SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:47:411:30:30D/44
258481Vegan Štefka1961SLO0:49:341:34:41D/45
259154Vinko Mojca1978SLOLeteče puščice z vseh vetrov0:50:121:34:48C/93
260466Pavlovič Vesna1976SLO0:21:23DNFC/94

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

05M – 5 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / PlaceŠt. / No.Priimek in ime / Surname NameLR / YBDržava / CountryKlub / ClubRezultat / ResultK/#
11517Podlogar Gregor1983SLO0:17:29B/1
21528Klinc Rok1994SLO0:18:51A/1
31518Vozlič Blaž2002SLOPetrol0:18:54A/2
41424Thieke Michael1986GERS HARMONIKO NA 100:19:42B/2
51423Višnar Alen2001SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:20:08A/3
61200Strmšek  Davor1983SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:20:09B/3
71202Krajnc Gaj2002SLOBaumüller Dravinja0:20:10A/4
81422Kavkler Luka2003SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:20:15A/5
91496Medved Jure2003SLOŠD Tek je lek0:21:28A/6
101462Plavčak  Martin1987SLO0:21:36B/4
101372Pučnik Jože1974SLOOPLAST0:21:36C/1
121521Hölzl Tomaž1967SLO0:21:43D/1
131392nn nn1970SLOŠportno društvo GKN Zreče0:21:59A/7
141290Rečnik Florjian1986SLOSkupina Unior0:22:27B/5
151308Žerjav David1983SLOUrbani tekači0:22:32B/6
161294Golob Patrick1999SLOSkupina Unior0:22:42A/8
171486Kukovec Matej1989SLOHERVIS SPORTSCLUB0:22:55A/9
181327Leskovar Tjan2002SLOTiskarna Petrič0:23:06A/10
191483Dobnikar Boštjan1984SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:29B/7
201502Kričaj  Roman1975SLO0:23:39C/2
211511Kmetec Rudolf1957SLO0:23:42E/1
221206Leskovar Gašper2001SLOBaumüller Dravinja0:23:44A/11
231293Črešnar Primož1994SLOSkupina Unior0:23:53A/12
241204Bezovnik Matej1981SLOBaumüller Dravinja0:24:00B/8
251415Vidmar David2000SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:24:07A/13
261527Založnik Franci1963SLO0:24:12D/2
271388Fridrih Matej1993SLOŠportno društvo GKN Zreče0:24:19A/14
281498Volčič David1993SLO0:24:48A/15
281307Hribar Andrej1957SLOUrbani tekači0:24:48E/2
301456Škafar Aljaž1990SLO0:24:54A/16
311445Sešel Franci1967SLO0:24:58D/3
321468Perko Andrej1964SLO0:25:13D/4
331338Popović Maks2002SLOVrtec Slovenske Konjice0:25:19A/17
341409Gričnik Uroš1991SLOFresenius Medical Care0:25:23A/18
351403Bornšek Borut1970SLOFresenius Medical Care0:25:24C/3
351356Borko Milan1947SLOŠ.D. Elektro Maribor0:25:24E/3
371464Snedic Janez1968SLO0:25:25D/5
381374Ribič Zvonko1968SLOOPLAST0:25:43D/6
381485Volgemut Gorazd1988SLOHERVIS SPORTSCLUB0:25:43B/9
401274Godnik Filip2003SLOGamsi Celjski0:25:53A/19
411413Kričaj Jakob2002SLO0:25:59A/20
421281Vodovnik Matjaž1982SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:26:01B/10
431505Pišotek Tomaž1990SLOHERVIS SPORTSCLUB0:26:07A/21
441331Marčinkovič Peter1986SLOTiskarna Petrič0:26:30B/11
441317Koffi Simon1982SLOKSIMON FIT0:26:30B/11
461287Gorjup Sergej1982SLOSkupina Unior0:26:32B/13
471364Mitrović Dominik1979CROAtletski klub “NoGA”0:26:50B/14
481529Jevšenak Kevin1993SLO0:26:59A/22
491428Ačko Marko1999SLOS HARMONIKO NA 100:27:02A/23
501408Leskovar Iztok1981SLOFresenius Medical Care0:27:06B/15
511233Kotnik Sergej1994SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:27:08A/24
52151Trdin Urban1994SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:27:11A/25
531253Jošt Miroslav1968SLOPohorski svizci0:27:13D/7
541405Erčulj David1991SLOFresenius Medical Care0:27:42A/26
551243Gosak Gregor1977SLOPohorski svizci0:27:47C/4
561205Leskovar Ivan1963SLOBaumüller Dravinja0:27:55D/8
571399Gorenak Darjan1982SLOFresenius Medical Care0:28:09B/16
58396Repnik Igor1978SLOHERVIS SPORTSCLUB0:28:27C/5
591217Teržan Tilen1999SLOLaško0:28:54A/27
601430Vogelmut Tadej1988SLOPlatform0:28:55B/17
611477Čelan Mario1976CRO0:28:56C/6
621512Kocbek Miljutin1961SLOŠ.D. Elektro Maribor0:29:01D/9
631210Zupan Peter1974SLOLaško0:29:06C/7
641276Pajk Maj2002SLOGamsi Celjski0:29:11A/28
651454Veniger Boris1966SLO0:29:29D/10
661389Smogavc Primož1990SLOŠportno društvo GKN Zreče0:29:34A/29
671398Perkovič Damir1984SLOFresenius Medical Care0:29:43B/18
681370Hižak Žan1991SLOOPLAST0:29:59A/30
691232Belak Boštjan1986SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:30:00B/19
701230Magdalenić Tomislav1991SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:30:30A/31
711459Kotnik Žiga1993SLO0:30:45A/32
721347Gregorčič Damjan1973SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:30:46C/8
731431Studenčnik Matej1991SLOPlatform0:31:03A/33
741342Šrekl Matjaž1979SLORadio Rogla0:31:32B/20
751401Razboršek Boris1981SLOFresenius Medical Care0:31:36B/21
761272Robačer Rok2003SLOGamsi Celjski0:31:55A/34
771269Robačer Ivan1966SLOGamsi Celjski0:32:03D/11
781410Stefanov Dejan1985SLOFresenius Medical Care0:32:08B/22
791285Tomašić Dejan1979SLOMDGN Slovenske Konjice0:32:38B/23
791321Korez Karli1980SLOKSIMON FIT0:32:38B/23
811530Volkar Matjaž1974SLO0:32:42C/9
821326Leskovar Matjaž1980SLOTiskarna Petrič0:32:59B/25
831337Repnik Darko1962SLOVrtec Slovenske Konjice0:33:01D/12
841507Glinšek Aleksander1974SLO0:33:16C/10
851387Flis Peter1981SLOŠportno društvo GKN Zreče0:33:32B/26
861271Robačer Matija2003SLOGamsi Celjski0:33:56A/35
871305Rakić Veselko1957SLOUrbani tekači0:34:12E/4
881275Pajk Andrej1977SLOGamsi Celjski0:36:11C/11
891314Krivec Marko1980SLOKSIMON FIT0:36:33B/27
901245Bobik Filip2002SLOPohorski svizci0:37:02A/36
911519Magajne Domen1991SLO0:39:56A/37
911520Magajne Zmago1950SLO0:39:56E/5

REZULTATI 6. Konjiški maraton / RESULTS 6th Konjice marathon, 30. 9. 2018

05Z – 5 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / PlaceŠt. / No.Priimek in ime / Surname NameLR / YBDržava / CountryKlub / ClubRezultat / ResultK/#
11291Vetrih Renata1974SLOSkupina Unior0:20:11C/1
2513Žakelj Alenka1988SLO0:22:20B/1
31421Korošec Lana2003SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:23:25A/1
41420Sadek Evelin2003SLOKAŠ0:24:07A/2
51501Adamič Kričaj  Nives1976SLO0:24:18C/2
61487Bizjak  Aleksandra1972SLO0:24:27C/3
71358Kroflič Mateja1984SLOLPP Ljubljana0:24:44B/2
81286Konec Nada1979SLOSkupina Unior0:25:15B/3
91373Mlakar Marija1981SLOOPLAST0:25:44B/4
101277Obrul Alenka1971SLOGamsi Celjski0:26:01C/4
111416Kolar Lara2000SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:26:02A/3
121510Boldin Aleksandra1972SLOHERVIS SPORTSCLUB0:26:09C/5
131319Vreš Jolanda1980SLOKSIMON FIT0:26:30B/5
141295Kokljič Urška1985SLOKAŠ0:26:33B/6
151451Žohar Magda1967SLO0:26:38D/1
161490Jakop Teodora1971SLO0:26:44C/6
171460Arlič Marjana1962SLO0:26:46D/2
181484Blazic Vesna1983SLO0:26:53B/7
191302Gorinšek Tara2002SLOKAŠ0:27:02A/4
201216Jančič Mirjana1973SLOLaško0:27:05C/7
201219Durkalič Hren Selma1976SLOECOTIP0:27:05C/7
221313Križanec Dunja1986SLOKSIMON FIT0:27:08B/8
231368Jurić Mateja1986CROAtletski klub “NoGA”0:27:09B/9
231359Panič Vesna1992SLOLPP Ljubljana0:27:09A/5
251411Strmšek Anica1973SLONagrajenci Radio Rogla0:27:15C/9
261310Karneža Valerija1982SLOKSIMON FIT0:27:16B/10
271261Stanovnik Nataša1976SLOGabrovlje migajo0:27:17C/10
281436Grajfoner Natalija1981SLO0:27:23B/11
29397Repnik Katja1985SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:31B/12
301525Petek Milena1982SLOHERVIS SPORTSCLUB0:27:41B/13
311289Frangež  Klara1979SLOSkupina Unior0:27:44B/14
321257Kalšek Simona1974SLOGabrovlje migajo0:27:50C/11
331218Razboršek Vesna1978SLOLaško0:27:59C/12
341357Kralj Sabina1989SLOŠ.D. Elektro Maribor0:28:00A/6
351363Vidaković Zrinka1977CROAtletski klub “NoGA”0:28:04C/13
36330Čuš Lah Karin1976SLOŠ.D. Elektro Maribor0:28:11C/14
371262Trontelj Milada1984SLOGabrovlje migajo0:28:12B/15
381516Lukić Branka1976SLO0:28:14C/15
391524Križan Jerneja1984SLO0:28:15B/16
40390Draganič Martina1980SLOHERVIS SPORTSCLUB0:28:18B/17
411207Blagotinšek Blažka1998SLOLaško0:28:19A/7
411239Ravničan Martina1966SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:28:19D/3
431452Železnik Zdenka1978SLO0:28:41C/16
441386Urlep Sara2002SLOŠportno društvo GKN Zreče0:28:44A/8
451306Logar Klementina1972SLOUrbani tekači0:28:45C/17
461434Lovrenčič Sabina1985SLO0:28:48B/18
471378Plesnik Barbara1987SLOZD Žalec0:28:49B/19
471475Černec Milojka1958SLOHERVIS SPORTSCLUB0:28:49E/1
491365Mitrović Marijana1981CROAtletski klub “NoGA”0:28:50B/20
501479Čelan Sanja1980CRO0:28:52B/21
501246Bobik Lidija1978SLOPohorski svizci0:28:52C/18
521201Arzenšek Lucija1984SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:28:53B/22
531453Krivec Anamari1993SLO0:28:54A/9
541340Tihle Hren Alja1982SLORadio Rogla0:28:58B/23
551400Gorenak Mateja1986SLOFresenius Medical Care0:29:02B/24
551203Skaza Jožica1975SLOBaumüller Dravinja0:29:02C/19
571209Zupan Katja1974SLOLaško0:29:06C/20
58191Šparaš Maja1992SLOGamsi Celjski0:29:12A/10
591418Lešek Taja2002SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:29:15A/11
601362Bogović Dijana1985CROAtletski klub “NoGA”0:29:18B/25
611332Mrzdovnik Tara2001SLOTiskarna Petrič0:29:19A/12
621504Bezenšek Nina2000SLO0:29:21A/13
631455Pereza Korina1978SLO0:29:24C/21
641255Očko Sonja1976SLOGabrovlje migajo0:29:25C/22
651470Arnuš Tabaković Jasmina1984SLO0:29:27B/26
661249Retuznik Damijana1971SLOPohorski svizci0:29:34C/23
671500Jeršin Urška Zoja1981SLOHERVIS SPORTSCLUB0:29:35B/27
681335Prosenak  Vlasta1971SLOVrtec Slovenske Konjice0:29:36C/24
681437Sirc Lea1993SLO0:29:36A/14
701256Pivec Tjaša1997SLOGabrovlje migajo0:29:40A/15
711266Pšeničnik  Alenka1978SLOGabrovlje migajo0:29:43C/25
721225Jošt Polonca1983SLOECOTIP0:29:44B/28
731469Bošnjak Nina1985SLO0:29:47B/29
741263Lovrenčič Urška1997SLOGabrovlje migajo0:29:49A/16
741390Reš Klara1990SLOŠportno društvo GKN Zreče0:29:49A/16
761231Črešnar Janja1987SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:29:52B/30
771492Varšek Staša1980SLOŠD RCI Sport0:29:53B/31
771449Žohar Tjaša1996SLO0:29:53A/18
791499Iskrač Klavdija1993SLO0:29:54A/19
801371Pučnik Polona1978SLOOPLAST0:30:00C/26
80331Flegar Marija1988SLOŠ.D. Elektro Maribor0:30:00B/32
821311Gluhak Gabrijela1982SLOKSIMON FIT0:30:02B/33
821318Podhraški Nika1999SLOKSIMON FIT0:30:02A/20
841489Zapušek Mojca1977SLO0:30:05C/27
851336Pukl Anita1973SLOVrtec Slovenske Konjice0:30:13C/28
861474Lipuš Anja1984SLOHERVIS SPORTSCLUB0:30:25B/34
871526Čoper Ahačič Urška1989SLO0:30:28A/21
881240 Belak Urška1990SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:30:30A/22
891494Pušnik Petra1981SLOŠD RCI Sport0:30:44B/35
901367Šulekić Antonija1976CROAtletski klub “NoGA”0:30:51C/29
911296Ločnikar Tamara2000SLOKAŠ0:31:00A/23
911515Peer Kvas Suzana1981SLO0:31:00B/36
931208Blagotinšek Tinkara1999SLOLaško0:31:06A/24
941234Črešnar Urška1992SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:31:27A/25
951503Bezenšek Sara1999SLO0:31:30A/26
961341Trunkl Barbara1972SLORadio Rogla0:31:31C/30
971414Stojnšek Maruša2001SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:31:33A/27
981412Podbregar Janja1982SLONagrajenci Radio Rogla0:31:34B/37
991235Kotnik Jožica1966SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:31:37D/4
1001259Hrovat Zofija1963SLOGabrovlje migajo0:31:40D/5
1011270Robačer Lana2002SLOGamsi Celjski0:31:43A/28
1021320Bevc Maruša1992SLOKSIMON FIT0:31:44A/29
1031301Gorinšek Saška1975SLOKAŠ0:31:55C/31
1041385Kotnik Magdalena1971SLOŠportno društvo GKN Zreče0:32:04C/32
1041241Fridrih Gosak Irena1978SLOPohorski svizci0:32:04C/32
106586Rolih Sabina1980SLO0:32:06B/38
1071402Jug Blagovič Alenka1981SLOFresenius Medical Care0:32:09B/39
1081349Založnik Tatjana1973SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:32:17C/34
1091348Podkrižnik Kaja1992SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:32:18A/30
1091346Lašič Jerneja1979SLOKOVINTRADE jekleni tekači0:32:18B/40
1091303Nidorfer Stanislava1960SLOUrbani tekači0:32:18D/6
1121406Verbovšek Tina1994SLOFresenius Medical Care0:32:20A/31
1131448Erjavec Špela1994SLO0:32:24A/32
1141560Kos Andreja1985SLO0:32:29B/41
1151467Lorenčak Karmen1982SLO0:32:30B/42
1151254Jesenek Tamara1998SLOPohorski svizci0:32:30A/33
1171224Grm Valerija1989SLOECOTIP0:32:32A/34
1181513Sirc Rebeka1992SLO0:32:35A/35
1181433Jurič Štefka1975SLO0:32:35C/35
1181514Sirc Nataša1972SLO0:32:35C/35
1211278Ocvirk Natalija1976SLOGamsi Celjski0:32:40C/37
1221273Hartman Tamara1987SLOGamsi Celjski0:32:43B/43
1221488Podlesnik Petra1982SLOHERVIS SPORTSCLUB0:32:43B/43
124186Šparaš Pajk Polonca1979SLOGamsi Celjski0:32:44B/45
1251328Medved Karmen1982SLOTiskarna Petrič0:32:58B/46
1261280Bobnar Zvonka1974SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:33:04C/38
1271497Breznik Katja1977SLO0:33:14C/39
1281220Kobale Magdalena1970SLOECOTIP0:33:16C/40
1291466Verdev Barbara1981SLO0:33:19B/47
1301213Guzelj Katja1984SLOLaško0:33:20B/48
1311375Sovič Špela1978SLOZobeki0:33:22C/41
1311377Ošlak Damjana1975SLOZobeki0:33:22C/41
1331260Napotnik Bojana1971SLOGabrovlje migajo0:33:27C/43
1341258Kolar Kaja1998SLOGabrovlje migajo0:33:34A/36
1351325Zidanšek Ana1983SLOTiskarna Petrič0:33:36B/49
1361395Kralj Tanja1977SLOŠportno društvo GKN Zreče0:33:37C/44
1371384Aman Romana1977SLOŠportno društvo GKN Zreče0:33:43C/45
1371382Preložnik Natalija1976SLOŠportno društvo GKN Zreče0:33:43C/45
1371282Vodovnik Jožica1962SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:33:43D/7
1401354Jazbinšek Iva1966SLODMSBZT Celje0:33:49D/8
1411482Mernik Dobnikar Natalija1989SLOHERVIS SPORTSCLUB0:33:51A/37
1421481Premoša Blanka1993SLO0:33:53A/38
1431268Robačer Martina1973SLOGamsi Celjski0:33:56C/47
1441345Gačnikar Jasna1969SLORadio Rogla0:34:07C/48
1451214Bračič Katarina1962SLOLaško0:34:09D/9
1461215Tkavc Lucija1992SLOLaško0:34:13A/39
1471417Štante Maša2002SLOŠC Slovenske Konjice – Zreče0:34:14A/40
1471447Kramberger Tina1997SLO0:34:14A/40
1491223Pliberšek Mihaela1974SLOECOTIP0:34:15C/49
1501381Krajnc Manca1975SLOZD Žalec0:34:23C/50
1511238Ravničan Manja1993SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:34:27A/42
1521228Fric Aleksandra1985SLOECOTIP0:34:42B/50
1531471Planinc Ana1988SLO0:34:45B/51
1541322Repnik Danijela1963SLOTiskarna Petrič0:34:48D/10
1551355Podcedenšek Ema1969SLODMSBZT Celje0:34:52C/51
1561480Senegačnik Sara1980SLO0:34:55B/52
1571476Vrečko Tina1975SLO0:35:02C/52
1581264Križančič Tina2001SLOGabrovlje migajo0:35:03A/43
1591407Črešnar Skaza Duška1975SLOFresenius Medical Care0:35:09C/53
1601299Podgrajšek Janja1985SLOKAŠ0:35:11B/53
161313Markovič Petra1980SLODMSBZT Celje0:35:20B/54
1621323Gračner Karmen1988SLOTiskarna Petrič0:35:21B/55
1631350Kremžar Anica1955SLODMSBZT Celje0:35:25E/2
1641229Adam Valerija1976SLOECOTIP0:35:28C/54
1651383Jerič Maja1981SLOŠportno društvo GKN Zreče0:35:29B/56
1661244Fridrih Jožica1981SLOPohorski svizci0:35:36B/57
1661283Marinko Irena1954SLOMDGN Slovenske Konjice0:35:36E/3
1681315Antolinc Nastja1989SLOKSIMON FIT0:35:57A/44
1691443Klokočovnik Maja1984SLO0:36:10B/58
1691444Bezenšek Nadja1984SLO0:36:10B/58
1711463Cep Anemari2003SLO0:36:11A/45
1721465Pušnik Mateja1984SLO0:36:17B/60
172439Monika Sadek1987SLO0:36:17B/60
1741393Merlak Melita1988SLOŠportno društvo GKN Zreče0:36:20B/62
1741394Furman Lidija1977SLOŠportno društvo GKN Zreče0:36:20C/55
1761391Reš Magda1960SLOŠportno društvo GKN Zreče0:36:22D/11
1771522Mlinar Nina1988SLO0:36:35B/63
1781312Gluhak Tjaša1991SLOKSIMON FIT0:36:38A/46
1791227Vrhovšek Manica1972SLOECOTIP0:36:39C/56
1801297Ribič Štefica1970SLOKAŠ0:36:40C/57
1811226Hrovat Nataša1977SLOECOTIP0:36:44C/58
1811222Pristovnik Laura1976SLOECOTIP0:36:44C/58
1831397Črešnar Kristina1989SLOŠportno društvo GKN Zreče0:36:50A/47
1841351Krašovic Marinka1948SLODMSBZT Celje0:37:01E/4
1851493Kufner Arijana1980SLOŠD RCI Sport0:37:03B/64
1861242Gosak Rebeka2001SLOPohorski svizci0:37:04A/48
1871247Škorjanc Natalija1965SLOPohorski svizci0:37:07D/12
1881353Velenjšek Leskovšek Alenka1971SLODMSBZT Celje0:37:24C/60
1891478Ženko Polona1980SLO0:37:29B/65
1901425Banovšek Anita1978SLOS HARMONIKO NA 100:37:46C/61
1901429Brglez Venesa1990SLOS HARMONIKO NA 100:37:46A/49
1921506Božič Zdenka1961SLO0:38:38D/13
1931236Potočnik Trdin Branka1968SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:40:32D/14
1941221Brumec Jožica1966SLOECOTIP0:40:49D/15
1951473Muha Polonca1962SLO0:41:03D/16
1961265Hren Zdenka1964SLOGabrovlje migajo0:41:09D/17
1971237Ledinek Vilma1969SLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev0:41:13C/62
1981442Špiljak Darinka1953SLO0:43:07E/5
1991508Oblak Anja1983SLOHERVIS SPORTSCLUB0:49:14B/66

OFFICIAL RESULTS 2018 (Timing Ljubljana)

REZULTATI 5. Konjiški maraton / RESULTS 5th Konjice marathon, 24. 9. 2017

21M – 21 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / PlaceŠt. / No.Priimek ime / Surname NameDržava / CountryKlub / Club5 km10 km16 kmRezultat / ResultK/#
1289KREVS MitjaSLOAsicsFrontrunnerSlovenija0:17:070:33:270:55:011:11:16A/1
2248GRILC TadejSLOKoroški atletski klub0:18:000:34:570:57:031:14:34A/2
3236PEČNIK SašoSLOAD Štajerska0:18:250:35:450:58:441:16:13B/1
4104DINJAR DraženCROAK Rudolf Perešin Gornja Stubica0:18:300:35:460:59:341:18:01C/1
5292SENICA VidSLO0:19:160:37:401:01:061:19:20C/2
6302ARMEND BerishaSLOAtletski klub Velenje0:18:000:35:101:00:241:20:53A/3
7300PONGRAČIĆ GoranCROTK Marathon950:20:040:38:451:03:111:21:39C/3
8209MALEK KUZMIČ SimonSLODavčna Hiša ALFA OMEGA0:19:160:38:041:03:051:22:24A/4
9200TRETJAK JanSLO0:20:130:39:341:04:081:22:41A/5
10180SMODIČ AlešSLOŠD Sberbank0:19:390:38:421:04:261:24:06C/4
11102VOZLIČ BojanSLOAK Ormož0:19:340:38:401:04:261:24:16C/5
12181BARUT MilošSLOTek.si0:20:430:39:401:04:591:24:31D/1
13238STRAUSS GregorSLO0:20:120:39:251:05:431:25:03B/2
14229SOBOČAN AnžeSLO0:19:510:38:571:05:421:25:15B/3
15203CAFNIK MatejSLO0:21:210:41:111:07:061:26:40B/4
1685KIT MitjaSLOSMM0:21:210:41:161:07:311:27:41C/6
17311LEHNER BrankoSLO0:20:540:41:101:07:451:27:53E/1
1882PEČNIK MatejSLOKAK Vzajemna Bejbe0:21:410:41:511:08:531:28:49C/7
19278PODLOGAR DušanSLO0:20:340:40:261:07:541:28:58D/2
20100URŠNIK VikiSLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:21:110:41:011:08:391:29:20D/3
21252TEHOVNIK AndražSLOKonjiška atletska šola – KAŠ0:21:510:41:541:09:091:30:30B/5
22272KOZAR DušanSLO0:22:170:42:441:09:501:30:38B/6
2399KRANJC DamjanSLO0:21:400:42:211:09:361:30:53A/6
24169HARTMAN AljošaSLO0:22:230:43:211:10:291:31:26B/7
25218ROŠKARIČ AndrejSLOŠD Lenart0:21:230:42:151:09:531:31:41C/8
2696ZUPANC RafkoSLOŠD Radost0:22:080:42:411:10:371:32:07D/4
27234ŽERJAV DavidSLO0:23:050:44:071:11:491:32:16B/8
28148KOROŠEC TomazSLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:22:310:43:421:12:051:33:17C/9
29206GRADIŠNIK RokSLOŠRK Celje0:21:120:42:011:09:531:33:28A/7
30228HOHEGER RomanSLORadenska0:22:210:43:281:12:231:33:35C/10
30241ŠPEC BlažSLO0:21:510:42:481:11:051:33:35B/9
32851ŠELIH AlešSLOAD Štajerska0:19:250:39:251:11:481:33:39B/10
33233VUKELIČ MarjanSLO0:22:360:43:331:12:251:33:41D/5
3342TRANTURA MatjažSLOKonjiška atletska šola – KAŠ0:21:590:43:101:11:471:33:41C/11
35298HLAČER AnžeSLO0:22:410:43:151:12:131:33:43B/11
36174TARKUŠ MarjanSLODPZ Impol0:22:570:44:021:12:341:34:15C/12
37121KLEMENČIČ PavleSLO0:21:560:43:131:12:041:34:27D/6
38297MATJAŠIČ MarkoSLO0:22:060:43:371:12:361:34:33C/13
3995ČREP SrečkosLOŠD Radost0:23:050:44:421:13:321:34:50D/7
40279GAJŠEK NejcSLO0:23:270:45:381:14:101:34:56A/8
41285RATEJ ZlatkoSLO0:21:580:43:061:13:011:35:59B/12
42182KOJC SamoSLOOut in Slovenia0:22:300:43:441:13:221:36:10C/14
43230VALANT FrenkSLOAvtomehanika Valant0:22:110:42:431:13:291:36:14D/8
44227TRUNKELJ MihaSLO0:22:500:44:111:13:271:36:16B/13
4516LEBAN AlešSLOLPT0:23:250:45:271:14:231:36:21B/14
4653MATEJ JanezSLOMariborski tekači0:21:530:43:011:13:001:36:28C/15
47303MEKLAV EvgenSLO0:22:260:43:251:13:351:36:45B/15
48226KOŠIR UrošSLO0:23:140:44:571:15:011:36:48C/16
49140PRIMOŽIČ BoštjanSLO0:23:520:45:191:14:271:36:50C/17
50123ĆULIBRK MilanSLO0:23:280:45:221:14:581:36:54B/16
5129MAREČIĆ AntonioCROAK Jastreb 990:23:430:46:371:16:001:37:04B/17
52142ARNUŠ JureSLO0:23:050:45:221:14:441:37:06B/18
53211HRASTNIK IgorSLODruštvo za promocijo zdravja Impol0:23:160:45:081:14:211:37:10B/19
5424RADELJA KrešimirCROAK Jastreb 990:23:370:46:201:15:431:37:13C/18
55280BAČNIK BlažSLO0:24:140:47:031:16:141:37:37B/20
56307MARGUČ SimonSLOOplast0:24:030:47:111:16:091:37:45C/19
57264GROS JožaSLO0:24:110:47:031:17:361:37:51B/21
5822KIDRIČ RobertSLOLaško0:24:410:46:571:15:541:37:57C/20
5986JUVANČIČ UrošSLOSMM0:23:430:46:071:15:381:37:59B/22
60119MIKEC ZvoneSLO0:23:430:45:341:15:341:38:27D/9
61145VETERNIK TomažSLO0:24:020:46:291:16:261:38:57C/21
62247MAGUŠA DavidSLO0:24:150:47:081:16:551:39:04B/23
6331VUČKOVIĆ DraganCROAK Jastreb 990:24:540:47:361:17:191:39:17C/22
6497TOT MarkoSLOŠD Radost0:23:290:46:091:16:321:39:29D/10
65112KRAJNC BoštjanSLORadio City0:24:110:47:041:16:291:39:33C/23
66177ŠEMENC AlanSLO0:23:480:45:231:16:421:39:35C/24
6791PEČNIK UrošSLORADIO ROGLA0:24:030:47:041:16:591:39:56C/25
68270LAH PeterSLOŠD Koštruni Tinje0:23:280:46:281:16:521:39:58C/26
69261MARCEN MatejSLO0:24:110:47:031:17:371:40:02B/24
69156PAJEK RokSLO0:23:260:45:221:16:451:40:02B/24
71290KRAJNČAN SlavkoSLOnsk celje0:25:170:47:401:18:041:40:34D/11
72277KAMPL GregorSLO0:24:140:46:361:16:431:40:48B/26
73173JOHANSSON StellanSLOStrelsko društvo Trzin0:24:230:48:031:18:191:40:59C/27
74314ARTNAK JožeSLOAK Asfalt Kovač Šentjur0:23:090:45:331:15:131:41:10D/12
75106SEL AndrejSLOTekaška vadba v Mariboru0:24:200:47:161:16:491:41:23C/28
7623STEFANCIOSA ToneSLOLaško0:24:070:46:311:17:361:41:25D/13
77246SODIN RadoSLOS&S REVIZIJSKA DRUŽBA d.o.o.0:24:090:47:081:18:061:41:44B/27
7841KOVAČ AlešSLOKonjiška atletska šola – KAŠ0:24:140:47:101:18:071:41:45C/29
79274MURATOVIĆ VladimirSLO0:24:250:47:331:18:221:41:48B/28
80113MAROLT ApolonSLO0:25:460:48:301:19:101:41:51D/14
81294POGAČAR UrošSLO0:24:240:47:291:18:121:41:54C/30
82257FABČIČ DavorSLOMercuri International0:23:300:46:001:18:131:42:02D/15
83165FRANGEŽ GregorSLO0:24:270:47:331:18:211:42:16C/31
84244TOMAŽIN MarkoSLOMarathon NM0:23:200:46:131:18:241:42:30C/32
85242SIKOŠEK EdoSLOKamnik0:24:260:47:041:19:051:42:41D/16
86137KRANJC PrimožSLO0:24:460:48:071:19:101:42:59B/29
87139VERČKO PeterSLOFlying lizards Ožbalt0:27:040:51:081:21:031:43:01C/33
88116PLIBERŠEK LjuboSLO0:25:060:48:011:19:481:43:13D/17
89287KOVAČ MatejSLO0:24:040:47:281:19:221:43:22B/30
90166BAJŽELJ UrošSLO0:24:320:47:491:19:121:43:46B/31
91269SELINŠEK DragoSLO0:23:490:46:441:19:231:43:48D/18
9234HARAMIJA VladimirCROAK Jastreb 990:25:360:48:431:20:111:43:50B/32
93215PETRIN KlemenSLO0:25:490:47:561:19:331:43:55C/34
94231CUGMAS JožeSLOKolesarski Klub Rogla0:25:140:48:421:20:171:43:59E/2
95143RUTNIK KristijanSLO0:25:450:49:241:20:451:44:02C/35
96190BRCAR RomanSLO0:25:390:49:231:20:241:44:08C/36
97204RAK StankoSLO0:23:180:46:361:18:431:44:11D/19
98256SPRUK RokSLO0:25:200:49:211:21:181:44:28C/37
9954VOGRIN DanijelSLOMariborski tekači0:25:260:49:031:20:531:44:32C/38
10011TEŠANOVIĆ BorutSLOLPT0:24:370:47:551:20:411:44:45C/39
100162LIČINA MilošSLOCHESS RUNNER0:24:340:47:191:19:211:44:45C/39
10228KOKOT KrunoslavCROAK Jastreb 990:26:000:50:141:22:151:44:51C/41
10312GRANDIČ MatjažSLOLPT0:25:550:49:471:21:361:45:13C/42
104235PAVLIC VojkoSLO0:25:400:50:021:21:531:45:59C/43
105178JOVANOVIĆ DušanSLOŠILT0:25:200:49:321:21:461:46:18E/3
106144FEKONJA PeterSLO0:26:100:50:301:22:461:46:26C/44
107216ERŽENIČNIK AljošaSLO0:25:530:49:071:21:211:46:27B/33
10880SENEKOVIČ DušanSLOKAK Vzajemna Bejbe0:24:410:48:011:21:081:47:01C/45
109212VUČINA EdvardSLOGrupa T.N.T.0:24:480:48:511:21:511:47:07D/20
109306MARGUČ BorisSLOOplast0:24:330:48:111:21:361:47:07E/4
111301JUŽINA RudiSLO0:25:150:49:271:22:061:47:08C/46
11265NOVAK StanislavSLOGamsi Celjski0:26:130:50:111:22:561:47:26E/5
113223ČAKŠ RomanSLO0:25:310:49:301:22:091:47:45C/47
11415ŽALAC MilanSLOLPT0:24:500:49:571:22:571:47:51B/34
115134JERIČ GregorSLO0:24:550:48:291:22:041:47:57C/48
116317COJHTER MatjanSLOMariborski tekači0:24:350:48:401:22:131:48:18C/49
11784WEINHANDL MilanSLOSMM0:25:440:50:481:23:561:48:20B/35
11875ADLER JánosHUNSZVISE0:26:160:50:531:23:381:48:37C/50
119250LAKNER DarkoSLOUrbani tekaci0:26:410:51:131:23:571:48:43D/21
120265VAUHNIK BorutSLO0:25:350:50:121:23:351:48:45C/51
120197ZILAVEC AlenSLO0:26:370:51:251:24:181:48:45C/51
122171KOLAR MatjažSLO0:25:370:50:071:23:111:48:47C/53
123283HORVAT DeanSLO0:22:500:45:541:18:591:49:36B/36
12427TERIHAJ SebastijanCROAK Jastreb 990:26:000:50:141:24:061:49:47C/54
12535HRKOVIĆ LukaCROAK Jastreb 990:27:290:52:561:26:011:49:54B/37
126282LENART ToniSLO0:24:480:48:161:23:191:49:58C/55
127184MLAKAR VinkoSLOMAJSTRI LENART0:26:480:51:421:25:181:50:25E/6
12825GRGONA JadrankoCROAK Jastreb 990:26:110:50:301:24:231:50:26D/22
12952KOLENKO SebastijanSLOMariborski tekači0:25:020:49:391:26:011:50:32B/38
13013FETAH MirsadSLOLPT0:26:300:51:221:25:011:50:47E/7
131157TUŠ EdiSLOPulz šport0:27:500:52:201:26:361:51:43E/8
13271BUTI AndrásHUNSZVISE0:26:370:52:301:26:181:51:58B/39
133186CEKUTA IztokSLO0:26:350:52:111:26:221:53:05B/40
134304KOZAR MitjaSLOTEKAŠKA VADBA V MARIBORU0:28:250:54:421:28:001:53:12B/41
135105LAH SergejSLOTekaška vadba v Mariboru0:27:020:52:381:26:431:53:16C/56
136309ANDREJ RezarSLO0:26:380:52:001:26:341:53:46C/57
13760GODNIK BoštjanSLOGamsi Celjski0:27:200:53:301:28:001:53:53C/58
138185STRELC DamjanSLO0:28:050:53:191:27:361:53:55C/59
13943VOŠNJAK BlažSLOKonjiška atletska šola – KAŠ0:26:380:52:261:26:491:54:07C/60
140214OLIVEROVIĆ SlavišaSLOSinet0:27:040:52:001:26:311:54:37B/42
141286ŠVAJGER AndrejSLO0:25:460:50:171:25:351:54:40C/61
142271KOCBEK AndreasSLO3kM0:27:260:53:221:28:351:54:49D/23
143201STREHAR SamoSLO0:27:090:52:591:27:431:54:50C/62
144221KRAJNC MatjažSLOGrupa T.N.T.0:27:090:53:331:28:261:54:56C/63
145170LANŠČEK TomiSLONoge, glava in srce0:25:100:49:271:26:481:55:07C/64
146195PUNČUH SimonSLO0:28:240:54:241:29:041:55:17B/43
147129GRILJ MarkoSLO0:28:380:55:041:30:101:55:44C/65
14863VRABIČ NejcSLOGamsi Celjski0:28:270:54:081:29:541:55:50B/44
149267GOMBOC SilvesterSLO0:25:100:50:391:27:191:55:58D/24
150146TRSTENJAK DanijelSLO0:26:380:52:101:27:141:56:09C/66
15187MAUKO BorisSLOSMM0:27:270:54:071:29:341:56:17C/67
152133DUGON MarkoSLOVitezi dobrega teka0:27:360:54:351:29:341:56:19C/68
153187FISTER BorisSLO0:23:520:47:211:27:391:56:35B/45
154160KLOBUČAR DarkoSLO0:28:360:54:241:30:201:56:39C/69
155109MLAKAR GorazdSLOTekaška vadba v Mariboru0:28:250:54:411:29:221:56:55C/70
15614KOVAČEVIĆ ŽeljkoSLOLPT0:25:480:51:031:28:021:57:45B/46
156151ŽERJAV KristijanCROTK Jarun0:28:440:55:301:31:161:57:45B/46
158117ZULE ŽeljkoSLO0:27:150:53:101:29:211:57:49D/25
159101ŠPENDE MarjanSLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:27:430:54:191:31:041:57:52C/71
160222CVETIČ BoštjanSLO0:28:190:55:001:30:041:58:04C/72
16133JURKOVIĆ MarkoCROAK Jastreb 990:28:300:54:411:30:541:58:31A/9
162175KRNJOVŠEK SrečkoSLOŠD Frankolovo0:29:170:56:411:32:271:58:36C/73
163111PODGORNIK BorutSLOTekaška vadba v Mariboru0:28:350:55:371:31:481:59:13E/9
16489HELIGR HonzaCZERunParody0:28:060:54:081:30:521:59:16B/48
165217PETELINSEK PrimozSLO0:29:120:57:271:33:141:59:57B/49
166208KAVČIČ AndrejSLO0:26:090:51:091:26:252:00:02B/50
16788PERNICA OndrejCZERunParody0:28:050:54:201:31:462:00:18B/51
168245LAJNŠČEK TomažSLOŠportno društvo Trojka Slovenske Konjice0:29:120:55:591:32:552:00:50C/74
169138CERAR MarkoSLOElsing Team0:26:000:51:101:31:362:01:01D/26
170167JONTES DejanSLOMKŠ0:29:230:57:341:34:592:03:52B/52
171260GROBIN JožeSLOŽELEZNIČARSKO ŠPORTNO DRUŠTVO0:29:370:57:211:36:012:06:23D/27
17240VOGRINEC MiroslavSLOBAUMÜLLER DRAVINJA0:29:560:58:041:36:212:06:40C/75
173239KUZMAN JurijSLO0:29:550:57:151:35:202:07:12C/76
174107KMETEC BrankoSLOTekaška vadba v Mariboru0:30:110:57:321:37:252:07:24E/10
175295MOČNIK RokSLO0:27:410:55:111:35:492:07:28B/53
176266POKORN MihaSLO0:29:000:57:581:36:272:07:35A/10
177207APAT IztokSLO0:28:150:55:091:36:052:08:12D/28
178308MARKANOVIĆ IvicaSLOŠportno društvo GKN Zreče0:28:450:56:551:37:292:08:14D/29
179154CUGMAS AlfonzSLO0:31:201:00:351:41:192:10:23D/30
180155POLAK AndrejSLOŽŠD Slovenije – tekači0:29:370:57:211:36:022:10:28C/77
18132JERGOVIĆ KresimirCROAK Jastreb 990:30:261:00:021:40:392:10:36C/78
18259KORITNIK RobertSLOGamsi Celjski0:30:550:59:461:40:562:10:45C/79
18261BEVC BojanSLOGamsi Celjski0:30:471:01:261:39:472:10:45D/31
184193IZDA GregorSLO0:31:231:00:531:43:112:17:12B/54
185172ŠPUREJ IztokSLO0:34:121:07:141:54:572:32:13C/80
18638HARAMIJA MarkoCROAK Jastreb 990:35:581:09:301:56:282:36:06A/11
18778KOVŠE MarkoSLOLambrechtov dom Slovenske Konjice0:25:260:49:401:30:12DNFA/12
18749KOTNIK FranciSLOKonjiška atletska šola – KAŠ0:24:450:48:151:30:47DNFD/32

REZULTATI 5. Konjiški maraton / RESULTS 5th Konjice marathon, 24. 9. 2017

21Z – 21 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / PlaceŠt. / No.Priimek ime / Surname NameDržava / CountryKlub / Club5 km10 km16 kmRezultat / ResultK/#
1299ILIJAŠ JasminaCROTK Marathon950:20:180:39:381:05:471:24:55A/1
2237SUKIČ SonjaSLOAD Štajerska0:22:030:43:011:11:471:33:38A/2
344ČEPLAK POZNIČ BernySLOKonjiška atletska šola – KAŠ0:22:000:43:131:12:241:34:29B/1
448VODOPIVEC SpomenkaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ0:22:520:44:451:14:311:36:50B/2
5254ZRNIĆ AndrejaSLOFitzandrejo0:23:220:45:351:15:021:37:11B/3
6291GAJIČ AnaSLOAD Štajerska0:24:000:46:151:17:151:39:52C/1
7318KRAMBERGER TanjaSLO0:24:220:47:051:17:281:40:38B/4
890MARKOJA POPELAR SašaSLORADIO ROGLA0:23:490:46:451:17:371:40:43C/2
966GAJŠEK SuzanaSLOGamsi Celjski0:24:410:46:361:17:371:40:46B/5
10128ROJIČ MarijaSLO0:23:200:46:141:17:401:40:49C/3
11120ROUDI AleksandraSLO0:23:370:46:301:17:571:42:02C/4
12127MAČEK MatejaSLOMariborski tekači0:23:460:47:021:18:331:43:07C/5
1392JUVAN ErikaSLOŠD Elektro Celje0:24:420:47:251:19:241:43:35D/1
14310KOCBEK SimonaSLO0:25:570:50:171:21:381:46:02B/6
15412POGRAJEC NatašaSLOLaško0:24:570:49:091:21:191:46:28C/6
16115MAROLT MartinaSLO0:25:490:49:591:22:351:46:56A/3
17158PETRAŠ SlavkaSLO0:25:240:49:121:23:131:48:28D/2
1817LEBAN MatejaSLOLPT0:25:250:50:041:23:551:49:00B/7
1951KOSER TanjaSLOMariborski tekači0:26:460:51:111:25:221:50:18B/8
20108CERKOVNIK SimonaSLOTekaška vadba v Mariboru0:26:130:51:151:25:351:51:27C/7
21147ARZENŠEK MetkaSLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:26:050:50:571:26:001:52:17B/9
22114MAROLT UrškaSLO0:26:260:52:321:27:001:53:38D/3
23255ŠKORNIK PoloncaSLO0:27:340:53:241:28:061:53:50C/8
2467DRIENKÓ EnikőHUNSZVISE0:25:320:50:231:29:581:53:52B/10
2545GORJUP KROŠL MojcaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ0:25:010:50:171:26:471:54:04C/9
2694PRAH KlavdijaSLOŠD Radost0:26:490:51:511:27:311:54:41B/11
2781PEČNIK PolonaSLOKAK Vzajemna Bejbe0:28:080:55:071:30:091:55:07C/10
28188VREČKO RastaSLO0:27:350:54:001:29:421:55:30C/11
2919ČIBEJ MarijanaSLOLPT0:27:120:52:351:28:581:55:44D/4
3083TOMAŽIČ LarisaSLOKAK Vzajemna Bejbe0:28:070:55:071:30:091:55:46B/12
31103POLAJNAR UrškaSLOAK Ormož0:27:010:53:011:29:521:56:15A/4
32132DUGON DarjaSLOVitezi dobrega teka0:27:370:54:351:29:351:56:19C/12
33161KLOBUČAR AnitaSLO0:28:350:54:251:30:201:56:38C/13
34149VERDNIK BernardaSLO0:27:200:53:511:29:361:56:53D/5
35262JUNC MajdaSLOMarathon Novo mesto0:28:150:54:191:30:161:57:08D/6
3650NOVAK DOBAJ MatejaSLOMariborski tekači0:27:000:53:011:29:471:57:30C/14
37150GREGORC AnitaSLO0:28:450:55:181:30:561:57:35C/15
3830ŽUPANIĆ DariaCROAK Jastreb 990:28:400:55:021:31:041:58:29B/13
39202ŠETINC KlaraSLO0:27:590:54:241:30:501:59:07A/5
4072MOLNÁRNÉ PAIS OrsolyaHUNSZVISE0:28:530:56:081:32:241:59:10C/16
41110VAUDA MajaSLOTekaška vadba v Mariboru0:28:330:55:371:31:481:59:11C/17
42313SAJE SimonaSLO0:28:360:55:351:31:291:59:41B/14
4358ZABRET NatašaSLOGamsi Celjski0:28:550:55:361:32:171:59:55C/18
44240BRADAČ IrenaSLO0:29:180:56:011:33:262:00:00C/19
4574FÁKÓ EnikőHUNSZVISE0:28:530:55:151:32:572:01:24C/20
4570PILINGER ZsuzsannaHUNSZVISE0:28:530:55:141:32:562:01:24B/15
4755STUPAN DanijelaSLOMariborski tekači0:28:490:56:211:33:332:01:55C/21
48213VUČINA IrenaSLOGrupa T.N.T.0:28:330:55:321:33:272:02:06D/7
49293PERNEK VesnaSLO0:29:540:57:361:34:162:02:13A/6
50168DALATI SamiraSLO0:29:080:56:251:33:572:02:34C/22
51124SZOLLÁR AdriennSLO0:28:260:55:331:33:072:02:48B/16
52251STRELEC KOVAČEC MilenaSLO0:29:020:56:371:35:272:03:24C/23
53232SOBOČAN TajdaSLO0:27:350:54:451:33:092:03:39A/7
54220KRAJNC DorotejaSLOGrupa T.N.T.0:29:140:57:471:36:472:06:26C/24
55243PROSTOR JernejaSLO0:29:180:56:011:36:062:07:37B/17
56224ŽUTIĆ NevenkaSLO0:30:470:59:541:38:542:09:02C/25
57288KOKOT TanjaSLOŠportno društvo Kovintrade0:30:080:59:321:39:292:09:31C/26
58159VIZJAK IrenaSLO0:31:221:01:321:41:212:10:25D/8
59189SCHNABEL AlexandraGER0:30:581:00:221:40:202:10:44C/27
6068GOLDINGER ZoltánnéHUNSZVISE0:31:561:00:291:40:132:10:46C/28
6176HAJDÚNÉ BUKÓ JuditHUNSZVISE0:30:100:58:071:41:452:10:58C/29
6218ŠEHOVIĆ ŠahaSLOLPT0:31:041:00:311:41:252:12:20D/9
63312ŽILIČ ZindaSLO0:30:311:00:311:40:532:12:26B/18
64219DUH DarjaSLO0:30:240:59:261:42:142:14:27C/30
65281ANDROIĆ JanjaSLO0:30:281:00:491:41:512:15:43B/19
66192IZDA BrankaSLO0:31:231:00:531:43:102:17:12B/20
67141HAMERŠAK PetraSLO0:30:131:00:071:42:502:18:21C/31
68130SVETLIN KASTELIC NadjaSLO0:34:091:05:501:52:472:26:14C/32
69163MALTARIČ NušaSLO0:34:351:07:421:53:262:28:02B/21
7037ROTAR KrunoslavaCROAK Jastreb 990:34:171:07:071:53:402:28:39C/33
7169BÉKÉS ErzsébetHUNSZVISE0:33:441:06:451:55:352:32:42E/1

REZULTATI 5. Konjiški maraton / RESULTS 5th Konjice marathon, 24. 9. 2017

10M – 10 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / PlaceŠt. / No.Priimek in ime / Surname NameDržava / CountryKlub / Club5 kmRezultat / ResultK/#
11005KOKALJ JanSLOad kladivar00:16:0500:31:48A/1
2930ŠTURM MatejSLOAD Slovenska Bistrica00:16:2700:32:16A/2
3947MULEJ JanezSLOAK Radovljica00:16:2700:32:39B/1
41029VERBOŠT GregorSLOAtletski klub Poljane Maribor00:17:2200:33:22A/3
51036PUŠ SebastjanSLOAtletski klub Krka Novo mesto00:17:2200:33:29B/2
61028VERBOŠT TadejSLOAtletski klub Poljane Maribor00:17:2100:33:52A/4
71011KUNSTEK VitoSLOAD Štajerska00:17:2300:34:07A/5
81026PINTAR MartinSLOAD MASS LJUBLJANA00:17:2300:34:20A/6
91040TEODOR MajcenovičSLOAtletski klub Velenje00:18:0000:34:50A/7
10895ŽEPIČ ŽanSLOAK Krka00:18:0100:35:25A/8
11882PREINDL DejanSLOAK Panvita00:18:2400:35:39B/3
12887JUVAN MihaSLOTop Atlet00:18:1300:35:51C/1
131012KMETIČ BrankoSLOAD Štajerska00:18:3500:35:55C/2
141019LAMPER AlenSLOAD Kladivar Celje00:18:2500:36:09A/9
15727TOME MartinSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:18:3100:36:12A/10
16726TOME JakobSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:18:310:36:12.1A/11
171027UŠENIČNIK UrhSLOAD MASS LJUBLJANA00:18:2500:36:15A/12
181042DAVID BegičSLOAtletski klub Velenje00:18:2500:36:29A/13
19693ŠKVORC NikolaCROAK Rudolf Perešin Gornja Stubica00:18:3100:36:37A/14
20535KOČAR SašoSLOGamsi Celjski00:19:1400:36:52B/4
211041ALEN SubašičSLOAtletski klub Velenje00:18:3800:36:54A/15
22949ŽLOGAR JureSLOtek.si00:19:1100:37:17B/5
231013NEMEC AdrianoSLOAD Štajerska00:19:1400:37:29B/6
24669BRATUŠA MarkoSLOAK Ormož00:19:2400:37:41A/16
25695KOSER MilanSLOTekaška vadba v Mariboru00:19:3500:38:08B/7
26645MARKOVIČ GoranSLOAK Ormož00:19:3500:38:19B/8
27709PETELIN MatevžSLOŠD Tek je lek00:19:2300:38:35B/9
28919VIDEČNIK AntonSLO00:20:2400:39:06C/3
29902MATJAŽ RobertSLOAD Štajerska00:20:3000:39:09B/10
30936ŠPILAK GoranSLOJani team00:20:0000:39:19C/4
31405PEPELNAK DavorinSLOLaško00:20:4000:39:38D/1
32663DOGŠA MarkoSLOAK Ormož00:20:1200:39:46A/17
33414JANČIČ JankoSLOLaško00:20:3200:39:50C/5
34883BASTL SimonSLOŠD Maksim00:20:2100:39:54B/11
35894ZUPANC IgorSLOKD Hrastnik00:20:3600:40:04D/2
36917ŠTEFANE PrimožSLOAD Štajerska00:20:1600:40:24A/18
37986PETEK ŽigaSLOKAŠ00:20:5000:40:29A/19
37897FETIH MatejSLOTEK.SI00:20:3400:40:29C/6
39910RAVNAK TilenSLOŠD Maksim00:20:3600:40:36A/20
40770STRMŠEK DavorSLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:21:1900:40:37B/12
41974HORVAT VitomirSLOvegan.si00:21:1400:40:46C/7
42687BOROVEC LovroCROAK Rudolf Perešin Gornja Stubica00:20:5000:40:57A/21
43705PETROVEC MiroSLOŠD Tek je lek00:21:0700:40:58E/1
44867SENICA MatjažSLO00:20:5100:41:16C/8
45649BRUMEN BrankoSLOAK Ormož00:20:5800:41:19C/9
461021SEDEJ ŽigaSLOAD Kladivar Celje00:20:4300:41:21A/22
471015MRAZ ZdenkoSLOAD Štajerska00:20:5400:41:29D/3
48450KRAJNC ZvoneSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:20:4600:41:35C/10
49648MAJCEN RudolfSLOAK Ormož00:21:3100:41:38D/4
50842VINDER HRUSTELJ SimonSLO00:21:2000:41:44A/23
51772SOMRAK MatjažSLO00:21:2000:41:48A/24
51778VODUŠEK DamjanSLOŠportno društvo Koštruni Tinje00:21:2600:41:48B/13
53674LOVREC LukaSLOAK Ormož00:22:0200:41:57A/25
54541MOLNÁR PatrikHUNSZVISE00:21:4200:42:02A/26
551007JEŽ JernejSLOLarksoft00:22:1400:42:15B/14
55471HRIBERNIK MilanSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:21:3500:42:15C/11
57836VANČEK BrankoSLO00:21:3400:42:19E/2
58573GOLČAR MarjanSLOSkupina Unior00:21:3200:42:20D/5
59799TUREK VojkoSLO00:21:4400:42:25D/6
60664SOBOČAN AvgustSLOAK Ormož00:22:0500:42:26B/15
61623BRATINA MatjažSLOŠD Radost00:22:0900:42:28C/12
621022GNAMUŠ BorisSLOHITR ŠRET00:22:2900:42:50B/16
63993BRUMEN SandiSLO00:22:2900:43:01B/17
64426PROSENAK TimSLOVRTEC SLOVENSKE KONJICE00:22:4500:43:02A/27
651049BRDNIK MitjaSLO00:22:2400:43:11B/18
66721KSENEMAN MatejSLOINOVATORJI00:23:1200:43:22B/19
66927KMETIČ AndrejSLOŠ.D. Elektro Maribor00:22:5500:43:22B/19
68486URLEP MilanSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:22:0500:43:23C/13
69494TKALČIČ GregaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:22:3000:43:37C/14
70914BOHAK JanezSLO00:22:2600:43:48B/21
71734TAJNŠEK RokSLO00:22:2600:43:49B/22
72406ROZMAN DavidSLOLaško00:23:0500:43:54A/28
731081POLAJŽER MatejSLO00:23:5300:43:56B/23
74569OPREŠNIK AlešSLOSkupina Unior00:23:2400:44:09B/24
75826KUPLJEN PeterSLO00:21:1700:44:17C/15
76688BOROVEC KrunoslavCROAK Rudolf Perešin Gornja Stubica00:23:3900:44:19D/7
77686LUKINA ŽeljkoCROAK Rudolf Perešin Gornja Stubica00:23:4000:44:20D/8
78576GRIČNIK IvanSLOSkupina Unior00:22:4000:44:24D/9
79627DOBERŠEK AndrejSLOŠD Radost00:23:4600:44:29C/16
80783BAČANI DamijanSLO00:23:1300:44:31C/17
81777GOSNIK BorutSLOSD Tinje Koštruni00:22:5300:44:35C/18
81977MARINŠEK MitjaSLO00:23:3000:44:35B/25
83492REPNIK GregorSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:22:4800:44:56C/19
841018TELIČ MaticSLO00:22:3300:45:00A/29
85456KOČNIK UrošSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:23:2000:45:03B/26
86681ŠKAFAR DamijanSLOZobeki00:22:5100:45:04B/27
87970OSWALD GašperSLO00:23:4300:45:07A/30
88523BUKOVNIK ŽigaSLOGamsi Celjski00:24:0000:45:12A/31
89502FARKAŠ TilenSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:23:3400:45:13A/32
90995KOPINŠEK JurijSLO00:23:5800:45:27A/33
90776KODRIČ RajkoSLOŠD Posavje Krško00:22:4900:45:27D/10
92966MURGEL ThaleiSLO00:23:4100:45:37A/34
93774MARTIČ SebastijanSLOSTRELSKO DRUŠTVO SLOV. KONJICE00:23:3800:45:38C/20
94712LESKOVAR AlešSLOINOVATORJI00:23:4000:45:50B/28
95714KROŠLIN TadejSLOINOVATORJI00:23:4100:45:51B/29
96525NOVAK RokSLOGamsi Celjski00:24:0000:45:52B/30
97934ROPOŠA SilvoSLOŠD Elektro Maribor00:23:3200:46:01B/31
981063PUNČUH KevinSLO00:24:1600:46:07A/35
99810KORDEŽ MarkoSLO00:24:1200:46:14C/21
100857BAŠ BoštjanSLOTŠ Živko00:24:0100:46:20C/22
100973ANDRAŠEC RobertSLO00:24:2400:46:20C/22
102756JEVŠINEK GorazdSLO00:23:3200:46:26A/36
103673RAKUŠA BlažSLOAK Ormož00:24:1700:46:28A/37
103564KOCBEK SašoSLOSMM00:24:2200:46:28B/32
105852GRAČNAR RomanSLO00:23:4600:46:30D/11
106659ŽINKO MartinSLOAK Ormož00:23:4400:46:31E/3
107820JURIČ MarjanSLO00:24:0700:46:37C/24
108588AMBROŠ UrošSLOŠD Elektro Celje00:24:2000:46:38C/25
109662KOTNIK KlemenSLOAK Ormož00:24:2000:46:42C/26
109766JAGER RokSLO00:23:3300:46:42B/33
1111047TRUPEJ BogdanSLO00:24:1800:46:45D/12
112467ŠUC DimitrijSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:24:0500:46:46B/34
113508TEMENT DarkoSLOMariborski tekači00:23:5900:46:51C/27
114803VERŠNIK FrancSLO00:24:2500:46:56D/13
114908KLEMENAK AndrejSLOMP zone00:24:4200:46:56B/35
116411RAZBORŠEK AlešSLOLaško00:24:3400:47:03C/28
117567DOBOČNIK RobiSLOSkupina Unior00:24:2200:47:04C/29
118548VERHOVŠEK ReneSLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:24:2100:47:10A/38
119739FURLAN BranimirSLO00:24:5300:47:14D/14
120850KRANJCEC BostjanSLO00:24:3900:47:23B/36
121753LAMPRET TimSLO00:24:4600:47:27A/39
122617LAZAR ZvoneSLOŠD Radost00:24:5100:47:37D/15
123771JAKOPIČ GorazdSLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:24:5900:47:38D/16
1241038GOLČMAN TomažSLO00:24:5600:47:51B/37
125587JONTES RomanSLOŠD Elektro Celje00:24:3900:47:55C/30
1261008LOJEN DavidSLO00:25:2400:47:59A/40
127457TEMENT AndrejSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:24:4900:48:04C/31
1281062OFENTAVŠEK PeterSLOOplast00:25:5300:48:05A/41
129971KOROŠEC ToneSLO00:25:0600:48:06D/17
130565CEHNER BorisSLO00:25:2000:48:15D/18
131678ŠPILE RobertSLOZobeki00:24:4300:48:16C/32
131656OZMEC PrimožSLOAK Ormož00:23:5600:48:16A/42
1311039FEVŽER UrošSLO00:24:5500:48:16B/38
134789VODOPIVEC AndrejSLO00:24:2500:48:25B/39
134512GOLČMAN IgorSLOGamsi Celjski00:24:1900:48:25D/19
136809GAŠPER VladoSLO00:25:0800:48:31C/33
137773RAMPRE MatijaSLO00:25:2500:48:36C/34
138647KOSI MirkoSLOAK Ormož00:25:2500:48:40C/35
139661GOLOB IvanSLOAK Ormož00:25:2200:48:41E/4
140595PUNGARTNIK DragoSLOŠD Elektro Celje00:25:1300:48:48B/40
141653ROŠIČ EmilSLOAK Ormož00:25:2900:48:49D/20
142672MAJCEN IztokSLOAK Ormož00:24:1700:48:53A/43
143711KRONAVETER BenjaminSLORadio City00:25:4000:48:56B/41
144633GREGORN RomanSLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje00:26:5900:49:04C/36
144428PROSENAK RobertSLOVRTEC SLOVENSKE KONJICE00:25:0400:49:04C/36
1461057NOVAK BorisSLO00:25:3900:49:08D/21
146786MARGUČ JureSLO00:25:4100:49:08B/42
148960FRIDRIH KristijanSLO00:26:2000:49:20A/44
1491010KRIVOKAPIĆ NebojšaSLOŠportno društvo Kovintrade00:26:0300:49:25D/22
1501061RIBIČ ZvonkoSLOOplast00:25:1900:49:26C/38
150864ROŠKAR BrankoSLOŠD DEM00:26:1800:49:26C/38
1521023KOVAČ GregorSLO00:26:2200:49:30B/43
153513RAVNAK JanezSLOGamsi Celjski00:25:5900:49:33E/5
1541052ZAJEC RokSLO00:25:5800:49:38B/44
155407ROZMAN BlažSLOLaško00:26:1800:49:39A/45
156498HOZJAN JanezSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:25:2100:49:42C/40
157940KOPRIVNIK DejanSLO00:25:5500:49:45B/45
158665POLIČ FrancSLOAK Ormož00:25:2500:49:47C/41
159593PAVLIČ IvoSLOŠD Elektro Celje00:26:2000:49:48E/6
160458HEKIČ UrošSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:26:0200:49:53A/46
161878PUSTOVRH RobertSLO00:25:5000:50:03D/23
1621037ČRNČIČ BojanSLO00:25:4300:50:05B/46
163479PODGRAJŠEK MitjaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:26:0800:50:07B/47
164748JOŠT MilanSLO00:25:1900:50:10B/48
164797TERŠEK MitjaSLO00:26:4100:50:10C/42
166924KETIŠ TomažSLOMP zone00:25:5300:50:15C/43
166760STRNAD DaniloSLO00:25:5500:50:15A/47
168745SOLINA BenjaminSLO00:25:5500:50:16A/48
1691080SLAPNIK MatejSLO00:26:2000:50:17A/49
170561DOKL DejanSLOSMM00:26:1800:50:19C/44
171767FURMAN AndrejSLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:25:4500:50:21B/49
172503SEVŠEK GregorSLORADIO ROGLA00:25:4000:50:26C/45
173191PODBREŽNIK BrankoSLO00:26:1400:50:35D/24
174825FINK KlemenSLO00:25:0100:50:46A/50
1751030VERDEL VanjaSLO00:26:2300:50:54C/46
1761048GORJUP MatthiasSLO00:26:4400:50:57C/47
176580PUKL MihaSLOSkupina Unior00:26:2500:50:57A/51
178991ŽAJDELA MatejSLO00:26:0100:50:58B/50
179981PIHLAR BoštjanSLOZavarovalnica Sava d.d.00:26:5000:50:59C/48
1801025PLANKL MatevžSLOZavarovalnica Sava d.d.00:26:2200:51:05B/51
181626VERK DejanSLOŠD Radost00:26:1000:51:12C/49
181410BLAGOTINŠEK TomažSLOLaško00:27:2100:51:12C/49
183462BLAŽIČ ZdenkoSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:26:5800:51:17D/25
183466VODOPIVEC RokSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:25:4900:51:17B/52
185957FLIS JankoSLO00:27:0800:51:22D/26
186928HRIBAR AndrejSLO00:26:0600:51:24E/7
187731PLANKL JožeSLO00:26:0400:51:25D/27
188807JEREB AndrejSLO00:26:4200:51:42C/51
189489HRIBERNIK DomenSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:28:0000:51:43A/52
190751JEVŠINEK RadkoSLO00:27:2400:51:44B/53
191943GORJUP DomenSLOŠD Zbelovo00:26:5400:51:51A/53
192449DAJČMAN PeterSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:27:0900:51:53B/54
193638ŽNIDARIČ MihaelSLOSlovenska vojska/670. LOGP00:27:5800:51:57B/55
193639VOGRIN BoštjanSLOSlovenska vojska/670. LOGP00:27:5800:51:57B/55
193515ZAGRUŠOVCEM EdvardSLOGamsi Celjski00:27:1500:51:57D/28
196848LIKAVEC JaniSLO00:27:4400:52:01C/52
197892RADOSAVLJEVIĆ PeterSLO00:27:3100:52:04A/54
198961BREZIGAR MatjažSLO00:27:0400:52:05B/57
199817GORJUP ArminSLO00:27:2300:52:09B/58
19910SVETEK MarjanSLOLPT00:25:5700:52:09B/58
201671MAJCEN AljažSLOAK Ormož00:27:3300:52:12A/55
202839ŽURAJ NikoSLOPD Ptuj00:27:0000:52:19E/8
203676OŠLAK IgorSLOZobeki00:26:3900:52:21C/53
203679ŽNIDARIČ MartinSLOZobeki00:26:3900:52:21B/60
2051009PRISTOVNIK MatevžSLOŠportno društvo Kovintrade00:27:2000:52:22B/61
205871POLEGEK TomoSLO00:26:0700:52:22C/54
207946FIGEK JožeSLO00:27:3200:52:24D/29
208465JAKOP JožefSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:26:3700:52:25E/9
209575REČNIK FlorjianSLOSkupina Unior00:27:2500:52:33B/62
210637ŠRETL DavidSLOSlovenska vojska/670. LOGP00:27:5800:52:44C/55
211640ROBNIK AndrejSLOSlovenska vojska/670. LOGP00:27:5900:52:47C/56
212915KUKOVIČ BorisSLO00:27:2400:52:55C/57
212990PEŠL TadejSLO00:26:5800:52:55B/63
214945JUSTINEK GorazdSLO00:27:5300:52:59B/64
214464SUŠAK AlešSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:27:3000:52:59B/64
214531STRMŠEK JanezSLOGamsi Celjski00:26:3600:52:59C/58
217804KOŠČAK BernardSLO00:27:3300:53:02C/59
218880RAP DejanSLO00:28:0800:53:06B/66
219717BLAZINŠEK IztokSLOINOVATORJI00:27:2800:53:10B/67
220718BRGLEZ DejanSLOINOVATORJI00:27:2800:53:12C/60
221719BRGLEZ MarkoSLOINOVATORJI00:27:3000:53:13C/61
222677GAČNIKAR RobertSLOZobeki00:26:3900:53:15B/68
222955FRIDRIH MatejSLO00:28:3500:53:15A/56
224683ŠKAFAR AljažSLOZobeki00:26:3200:53:20A/57
224504KROPEJ FranjoSLORADIO ROGLA00:28:2800:53:20B/69
224909SIMONOVIĆ ZoranSLOMP zone00:27:0200:53:20C/62
2271060BEŠIROVIČ SašoSLOOplast00:28:3200:53:33C/63
227404MLAKAR JakaSLOHITRE NOGE TISKARNE PETRIČ00:27:3400:53:33A/58
229793VIRTIČ SimonSLO00:26:3500:53:34B/70
230736STUDNIČKA MitjaSLO00:27:0900:53:39B/71
231737MLAKAR UrošSLO00:28:2500:53:50A/59
231985KAMPL TinSLO00:26:5900:53:50A/59
233436PINTARIČ DarjanSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:28:0500:53:54A/61
234506PIVEC AntonSLOMariborski tekači00:28:2100:53:57C/64
235953PODKUBOVŠEK MarjanSLO00:28:3500:54:00D/30
235954PODKUBOVŠEK JernejSLO00:28:3500:54:00B/72
237592BUNŠEK MaksSLOŠD Elektro Celje00:28:0800:54:06E/10
238741SITAR TomažSLO00:28:5500:54:16A/62
239418KLEMENT PeterSLOLaško00:28:0600:54:17B/73
240782HRIBOVŠEK VladimirSLOtek.si00:28:3100:54:26E/11
241630HOSTNIK StojanSLOŠD Radost00:28:2300:54:27C/65
242843HORVAT MarkoSLOGSC00:27:4800:54:28B/74
243791ZVER BojanSLO00:28:4300:54:34D/31
244735ROTAR JosipSLO00:26:5200:54:35B/75
245762LIPUŠ BogdanSLO00:28:0400:54:45C/66
246912LOŽAK VladimirSLO00:29:1600:54:56D/32
247675GORJANC RobertSLONovi tednik in Radio Celje00:29:4000:55:08D/33
248447LAMPREHT MilanSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:28:1800:55:10D/34
249891RADOSAVLJEVIĆ MiroSLO00:28:4000:55:15D/35
250501AMBRUŠ MitjaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:29:1100:55:16C/67
250416ŠTOKOVNIK JureSLOLaško00:28:0600:55:16B/76
250589HRIBERNIK MaticSLOŠD Elektro Celje00:28:2600:55:16A/63
253911GRAJFONER MitjaSLO00:27:1400:55:24B/77
2541066RAK LenartSLO00:30:0800:55:30A/64
255469KONUŠEK EvgenSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:28:0200:55:31C/68
256833JERMAN MilošSLO00:29:1500:55:36C/69
2571020SEVSEK SebastjanSLO00:28:5800:55:37B/78
258963PUČNIK TomislavSLOFSK Kebelj00:28:3900:55:44B/79
259989KORAĆ DareSLO00:28:3700:55:49B/80
260472OBLAK GregorSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:28:5900:55:53B/81
260460VODOVNIK MatjažSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:29:2900:55:53B/81
262444JEVŠENAK KevinSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:29:1800:56:06A/65
262433TRDIN UrbanSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:29:1800:56:06A/65
264634KUŽNIK LukaSLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje00:29:4000:56:08A/67
265463HVALEC MarijanSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:29:2300:56:11E/12
266194KOVAČEVIČ ValterSLO00:27:1500:56:15B/83
267792ŽALAR MitjaSLO00:28:3400:56:18B/84
268430MAGDALENIĆ TomislavSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:29:4200:56:21A/68
269720FERK TadejSLOINOVATORJI00:28:2400:56:25A/69
270196RECNIK GregorSLO00:29:0100:56:26B/85
271610ZALOKAR BorutSLOŠD Radost00:28:0300:56:27B/86
272859DOLAR DamijanSLO00:28:4400:56:36C/70
2731056STRNIŠA ToniSLO00:29:4400:56:44D/36
274759ČEŠNOVAR AndrejSLO00:29:1500:56:53E/13
275210KOKOL AljažSLO00:29:2100:56:54A/70
2761001MERHAR JanezSLOŠKD ZADRUŽNIK00:29:0300:57:03E/14
277446KLAJNŠEK JožefSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:28:3000:57:07D/37
278862OBLAK AlesSLOŠportno društvo Microsoft00:28:4700:57:10B/87
279722BANOVŠEK MatejSLOANSAMBEL BANOVŠEK00:29:5800:57:24B/88
280723NAPOTNIK DenisSLOANSAMBEL BANOVŠEK00:29:5900:57:25A/71
280724TURINEK MatejSLOANSAMBEL BANOVŠEK00:29:5900:57:25A/71
280904BREZNIK NikolajSLO00:30:3600:57:25C/71
283473ČREŠNAR OtoSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:29:0100:57:28C/72
284952KRANČAN RobinSLO00:29:3400:57:29B/89
285805HAUPTMAN JožeSLO00:29:3800:57:30B/90
286747GROŠELJ ErvinSLOTekači Bistrica00:30:0600:57:36D/38
2871003GOŠNIK MetodSLOAOŽ00:29:2200:57:38B/91
288480TRATENŠEK IgorSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:29:4800:57:49D/39
289598MUHA DanijelSLO3Vital00:30:2300:57:50D/40
290749STANOJEVIĆ ToniSLO00:30:3400:57:58B/92
290978PUŠNIK MihaSLO00:30:3400:57:58B/92
292979STOPAR BogdanSLO00:30:3500:57:59B/94
293586BABNIK JanezSLOŠD Elektro Celje00:31:4600:58:05C/73
2941002OBLAK MarkoSLO00:30:4800:58:08C/74
295611DREMŠAK MarioSLOŠD Radost00:31:3100:58:14B/95
296417PURNAT DejanSLOLaško00:29:5800:58:17C/75
297578STUDENČNIK DejanSLOSkupina Unior00:30:0000:58:28B/96
298754ADAMLJE MihaSLO00:29:1700:58:32B/97
299969BREZNIKAR AlešSLO00:29:3500:58:41D/41
2991065VERŠEC MatejSLOŠportno društvo GKN Zreče00:30:2600:58:41D/41
301600KLEVŽE MatevžSLO3Vital00:31:0000:59:23A/73
302652NOVAK SinišaSLOAK Ormož00:31:1200:59:29C/76
303628HOSTNIK JanezSLOŠD Radost00:31:2100:59:43D/43
304629HOSTNIK MartinSLOŠD Radost00:30:3500:59:44A/74
305571MACUH MarjanSLOSkupina Unior00:31:1601:00:17C/77
306704SLANA GorazdSLOMDGN Slovenske Konjice00:30:1401:00:35B/98
307660CVETKO BlažSLOAK Ormož00:30:0101:00:51B/99
308743MATOVIĆ MilkoSLO00:30:3401:01:11C/78
309608TEŠIČ ŽeljkoSLOŠD Radost00:32:3201:01:25C/79
310806KAROLI MatjažSLO00:32:5401:01:30C/80
311562ČELIG GoranSLOSMM00:31:3701:01:31B/100
312440VERBIČ VasjaSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:31:3301:02:28B/101
313445GAUBE DavidSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:32:4101:02:33A/75
314543SZERI GáborHUNSZVISE00:31:3201:02:35B/102
315495OROŽ DušanSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:31:4301:02:53C/81
316453STRNAD JureSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:32:2101:03:57B/103
317757TROŠT ZoranSLO00:32:5101:03:58B/104
318590BEVC SimonSLOŠD Elektro Celje00:32:2901:04:00C/82
319800VEHAR AleksanderSLO00:31:4901:04:21A/76
320423OGOREVC BrankoCROAK Jastreb 9900:34:3401:05:32E/15
321413LAJLAR AnžeSLOLaško00:32:5301:05:38A/77
322621TURNŠEK FranciSLOŠD Radost00:33:4601:05:42E/16
323703ZBIČAJNIK PavelSLOMDGN Slovenske Konjice00:34:0201:06:00C/83
324958ZABUKOVŠEK MatejSLO00:32:0601:06:13C/84
325533ES MatjažSLOGamsi Celjski00:33:4501:06:49D/44
3261064TOPOLŠEK AlešSLO00:33:2301:07:09C/85
327476KALŠEK MatjažSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:33:4901:07:10B/105
328435BRUNEC MarjanSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:32:1801:08:07A/78
329999PODMILJŠAK MatjažSLOŠKD ZADRUŽNIK00:36:0501:08:32C/86
3301072JERANKO FranciSLO00:33:3901:08:34B/106
3311070BRUMEC BrankoSLO00:35:0101:08:50B/107
332684BEZENŠEK MarkoSLOZobeki00:35:3501:12:25B/108
333519PAJK AndrejSLOGamsi Celjski00:39:0301:16:29C/87
334847VIDOVIČ BogdanSLO00:40:4101:19:19C/88
335769LESKOVAR JanezSLOOrientacijski klub Slovenske Konjice00:22:49DNFC/89
335591JEVSNIK AndrejSLOŠD Elektro CeljeDNFD/45
335925CERKVENIK MatejSLOŠD Elektro Maribor00:30:45DNFB/109
335926PEKLIČ DejanSLOŠ.D. Elektro Maribor00:30:45DNFB/109

REZULTATI 5. Konjiški maraton / RESULTS 5th Konjice marathon, 24. 9. 2017

10Z – 10 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / PlaceŠt. / No.Priimek in ime / Surname NameDržava / CountryKlub / Club5 kmRezultat / ResultK/#
11035LJUBI KlaraSLOAtletski klub Krka Novo mesto00:19:4100:38:02A/1
2884AMERŠEK KimSLOKronos00:19:4400:38:42A/2
31054JAKLIČ SaraSLOTK Šmarnogorska naveza00:19:5500:39:01A/3
4459JELOVŠEK JasminaSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:20:0200:39:26B/1
5906MATIĆ MajaSLOLa Fit00:20:3600:40:08C/1
6706HABIČ MojcaSLOŠD Tek je lek00:21:0800:40:45C/2
7975ŠKEDELJ BredaSLOAK KRKA NOVO MESTO00:21:2800:40:47A/4
8707KUKOVEC PolonaSLOŠD Tek je lek00:21:0800:40:55C/3
9980ŠTEFANE VitaSLOAD Kladivar00:20:5300:41:36A/5
10903MATJAŽ InesSLOAD Štajerska00:21:5400:42:04B/2
11691LUKINA MarijaCROAK Rudolf Perešin Gornja Stubica00:21:4300:42:08A/6
12896ČELESNIK TamaraSLOŠKD Mekinje00:21:4500:42:41A/7
131016GODEC AndrejaSLOAD Štajerska00:21:5700:42:52C/4
141014STAUBER LauraSLOAD Štajerska00:21:3500:42:53A/8
15996ĐORĐEVIĆ BETETTO LauraSLO00:22:2400:43:44A/9
161045JURKUŠEK DragicaSLO00:22:3900:43:46C/5
17835BURGAR IrenaSLOCekinčice00:22:3400:44:06C/6
18831KOČAR VesnaSLO00:23:0700:45:01B/3
19921LUŽNIH MetjaSLO00:23:3200:45:43C/7
201051VOH EvaSLOKAŠ00:23:3900:46:13B/4
21935PRISTOV NinaSLOAD Kronos00:24:0600:46:23A/10
22866ALT NinaSLOAK Ormož00:24:2200:46:29A/11
22795ŽERJAV AndrejaSLO00:23:5000:46:29C/8
24529FRANGEŽ-HERMAN MatejaSLOGamsi Celjski00:24:3900:46:36B/5
25622ŽNIDARIČ NinaSLOŠD Radost00:24:4700:46:58A/12
26708HOZJAN PiaSLOŠD Tek je lek00:24:1800:47:03A/13
27729MLAKAR MarušaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:24:4800:47:54A/14
28550SENICA KristiSLO00:25:1500:48:23D/1
29976MOČIVNIK ŠKEDELJ BarbkaSLOŠentjernej00:24:5400:48:50D/2
30568ŠPILE LidijaSLOSkupina Unior00:25:1400:48:56D/3
30540SZABÓ CsillaHUNSZVISE00:25:3200:48:56B/6
32713FIRER MartaSLOINOVATORJI00:25:1800:49:07B/7
33875PŠAKER MajdaSLO00:25:1800:49:12D/4
34982KALOH MOM DunjaSLODivjaki00:25:0800:49:21C/9
35916ROŠKAR PRISTOVNIK NatalijaSLO00:25:0800:49:23C/10
35750MOHORIČ JanjaSLO00:25:3900:49:23D/5
37481SKALAR RenataSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:25:2900:49:28C/11
38424SABLJIĆ DijanaCROAK Jastreb 9900:26:0000:49:40B/8
39939KOPRIVNIK NatašaSLO00:25:5500:49:45B/9
40477HERMAN EmilijaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:26:1100:49:50E/1
41696GOLOB ManuelaSLOTekaška vadba v Mariboru00:26:0800:49:57A/15
42577KONEC NadaSLOSkupina Unior00:26:0700:50:27B/10
431046KOTNIK MojcaSLOZavarovalnica Sava d.d.00:26:1100:50:34B/11
44781JORDAN RomanaSLOUžiTEK00:26:3100:50:35D/6
45415JANČIČ MirjanaSLOLaško00:26:4600:50:46C/12
46604KUBALE PetrinaSLOŠD Radost00:26:2900:50:59C/13
47763ŠLOSER KlavdijaSLO00:26:0600:51:03B/12
48667ROŠKAR MarinaSLOAK Ormož00:26:0600:51:10B/13
49555VESELKO IngaSLOKAK Vzajemna Bejbe00:26:4700:51:23E/2
50431KOTNIK NadjaSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:26:4800:51:28C/14
51596PEVEC ŽivaSLO3Vital00:27:4700:51:34B/14
52654ROŠIČ ALT NanaSLOAK Ormož00:26:3800:51:46B/15
53832KRESLIN JolandaSLO00:26:5200:51:51D/7
541004JAGODIC MojcaSLO00:26:5700:51:52C/15
55819ŠTEFANE ZdenkaSLO00:27:1000:52:06D/8
56830FRIDRIH KarmenSLO00:26:4000:52:12B/16
57552SENICA ZalaSLOKAK Vzajemna Bejbe00:26:5500:52:23C/16
58869MARINŠEK TEHOVNIK MarinaSLO00:27:1600:52:26B/17
59951JOHAN LidijaSLO00:26:4800:52:34A/16
60764BRAČKO AlbinaSLO00:28:0500:52:36B/18
61641PODLESNIK MarjetaSLOSlovenska vojska/670. LOGP00:27:5900:52:47B/19
62558IRŠIČ UrškaSLOSMM00:26:5200:53:03C/17
63846JUVAN MacaSLO00:27:3100:53:11E/3
64853OCVIRK SimonaSLO00:27:2600:53:17B/20
65487PETRIČ LidijaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:28:0600:53:20C/18
66485KOTNIK MichaelaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:27:3400:53:24C/19
66901VERTNIK IvankaSLO00:28:0300:53:24E/4
68534CAFUTA BarbaraSLOGamsi Celjski00:28:0100:53:39C/20
69493CVELFER NatašaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:27:1000:53:40B/21
70522MOČNIK BEVC MojcaSLOGamsi Celjski00:28:0300:53:47B/22
70574RUPNIK MatejaSLOSkupina Unior00:27:5200:53:47C/21
72183ŠIFTAR JožicaSLO00:27:5700:53:50E/5
73811BOŽIČ MetaSLO00:27:3700:53:54C/22
74616VIDMAR LAZAR KatjaSLOŠD Radost00:28:1800:53:58C/23
75551BERLOŽNIK VeronikaSLOKAK Vzajemna Bejbe00:28:0800:54:01E/6
76821VINKLER AndrejaSLO00:28:1300:54:04B/23
77545HOHLER TinaSLOLambrechtov dom Slovenske Konjice00:28:1700:54:05A/17
78716KROŠLIN MajdaSLOINOVATORJI00:28:0200:54:11E/7
79612STRAŠEK DragicaSLOŠD Radost00:28:2100:54:15E/8
80478NERAD SašaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:28:1500:54:20C/24
81510ZAFOŠNIK NatašaSLOMariborski tekači00:28:2400:54:23C/25
82870GODEC VanjaSLO00:28:5200:54:30B/24
83526ŽGANK MarušaSLOGamsi Celjski00:28:3500:54:31A/18
83527ŽGANK NikaSLOGamsi Celjski00:28:3500:54:31A/18
85594PAVLIČ NinaSLOŠD Elektro Celje00:28:2200:54:33C/26
86898VODA JasminaSLO00:28:5800:54:36B/25
871033KRAJNC AnaSLO00:28:1900:54:39B/26
88421REŽEK AndrejaCROAK Jastreb 9900:28:3900:54:40B/27
89932ŠEGULA NatašaSLOšportno društvo elektro maribor00:28:2900:54:44C/27
89491KOBAN EvaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:28:5200:54:44A/20
91532PETAČ KatarinaSLOGamsi Celjski00:28:2400:54:48B/28
92905VREČKO SaraSLO00:29:1400:54:53A/21
92865LOVŠIN PetraSLO00:28:2900:54:53A/21
94808KIDRIČ DanicaSLO00:28:0900:54:55D/9
94929ŠUMER AndrejaSLO00:28:1500:54:55B/29
96889TRIVIC JovankaSLO00:28:2900:54:58C/28
97823PRISTOVNIK AleksandraSLO00:28:3000:55:07A/23
98500VREČIČ MelitaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:29:1200:55:16C/29
98434SELIČ SilvaSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:28:2800:55:16C/29
100528ROBAČER MartinaSLOGamsi Celjski00:28:5200:55:20C/31
101802KOVAČIČ KRESNIK MelitaSLO00:28:4300:55:21C/32
102482KOVAČ JovitaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:28:0000:55:22C/33
103452JEVŠENAK JasminaSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:29:0100:55:23B/30
104796DELČNJAK MilenaSLO00:28:3300:55:24C/34
105530STRMŠEK MatejaSLOGamsi Celjski00:28:1200:55:29B/31
106881GOŠNIK VeronikaSLO00:28:2900:55:38A/24
107451RAVNJAK SašaSLOBAUMÜLLER DRAVINJA00:29:0200:55:39B/32
108876MERNIK AlenkaSLO00:28:4000:55:42D/10
1091031RUDOLF KatjaSLO00:28:4000:55:49B/33
110615HLIŠ IvaSLOŠD Radost00:28:4800:55:52C/35
111694STEBLOVNIK ArijanaSLOTekaška vadba v Mariboru00:29:3500:55:53D/11
112740FURLAN DanijelaSLO00:28:2700:55:56D/12
113730VRECL TanjaSLO00:29:2500:56:04C/36
1141044JEROMEL JanjaSLO00:29:0900:56:10C/37
115613PETELINŠEK JanaSLOŠD Radost00:29:1600:56:11D/13
116468PAVRIČ KONUŠEK KarmenSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:29:1700:56:12C/38
117572ZAJC SabinaSLOSkupina Unior00:29:1900:56:19A/25
118603JELEN MonikaSLOŠD Radost00:30:0900:56:21B/34
119484KOBALE SandraSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:29:1400:56:25B/35
120514ZAGRUŠOVCEM MartinaSLOGamsi Celjski00:29:2000:56:26C/39
121761PUČNIK KUK AlenkaSLO00:28:3100:56:27C/40
122972JEMEC OPEKA RomanaSLO00:30:5700:56:37C/41
123860NOVAK MarjanaSLO00:29:1300:56:38C/42
124666POLIČ NevenkaSLOAK Ormož00:29:4500:56:39C/43
125899ŠOLINC MojcaSLO00:28:5500:56:41C/44
1261055STRNIŠA TanjaSLO00:29:4300:56:43D/14
127432ČREŠNAR ZdenkaSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:29:4400:56:54D/15
128536ARTNAK BrankaSLOGamsi Celjski00:29:2600:56:55D/16
129470BELAK JericaSLOKonjiška atletska šola – KAŠ00:29:1800:56:56C/45
1301059JELENKO BrigitaSLOOplast00:29:1700:56:58B/36
130814ŠIMNOVEC VidaSLO00:29:3400:56:58D/17
132516NERAT SaškaSLOGamsi Celjski00:29:3600:57:01C/46
1331000MERHAR LiliSLOŠKD ZADRUŽNIK00:29:0300:57:02D/18
134794ZAJEC AnicaSLO00:29:3400:57:04D/19
135438KROFLIČ StankaSLOKotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev00:30:1600:57:10D/20
136890KORPAR MojcaSLO00:30:0400:57:13C/47
137599SELJAK UrškaSLO3Vital00:29:1100:57:19B/37
138635URŠNIK MojcaSLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje00:30:1500:57:23D/21
139948MOŽIC MartinaSLOAK Sevnica00:28:5700:57:26C/48
14057VRBEK