Results

Rezultati / Results 2018

21M – 21 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 1045 Navodnik Simon 1995 SLO 0:16:54 0:33:16 0:52:20 1:11:03 A/1
2 857 Granella Gabriele 1977 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:17:29 0:34:24 0:54:11 1:13:53 C/1
3 936 Volkar Franci 1976 SLO ŠKD Mekinje 0:18:08 0:35:49 0:56:05 1:15:45 C/2
4 1039 Debeljak Aleš 1979 SLO AD Olimpik 0:18:16 0:35:49 0:55:52 1:16:08 B/1
5 811 Letonja Matej 1990 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:17:47 0:35:36 0:55:48 1:17:17 A/2
6 902 Malek Kuzmič Simon 1990 SLO 0:19:04 0:37:54 0:59:18 1:20:55 A/3
7 1101 Robida Tomaž 1989 SLO 0:19:48 0:38:30 0:59:58 1:21:24 A/4
8 1078 Krašovec Dušan 1967 SLO AK Sevnica 0:19:16 0:37:55 1:00:13 1:22:00 D/1
9 1030 Tretjak Jan 1994 SLO 0:19:49 0:38:40 1:00:33 1:22:13 A/5
10 941 Barut Miloš 1966 SLO AAD Slovan-Tek.si 0:19:58 0:38:44 1:00:22 1:22:16 D/2
11 1107 Alt Marjan 1970 SLO 0:19:52 0:38:37 1:00:50 1:23:04 C/3
12 989 Kožar Peter 1990 SLO 0:20:27 0:39:53 1:01:43 1:23:49 A/6
13 886 Tome Jakob 2000 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:20:03 0:38:54 1:01:57 1:23:50 A/7
14 1042 Meklav Matej 1999 SLO 0:19:18 0:37:50 1:00:25 1:23:51 A/8
15 958 Vrhunc Matjaž 1963 SLO ZSČ OZ Ljubljana 0:20:16 0:39:37 1:02:07 1:24:18 D/3
16 1007 Spolenak Gregor 1981 SLO 0:20:18 0:39:49 1:02:36 1:24:38 B/2
17 1104 Pongračić Goran 1969 CRO TK Marathon95 0:20:40 0:40:25 1:03:01 1:24:48 C/4
18 1103 Moslavac Saša 1968 CRO TK Marathon95 0:20:29 0:40:25 1:03:00 1:25:45 D/4
19 1099 Zohorović Emil 1987 SLO 0:20:30 0:39:54 1:03:05 1:25:52 B/3
20 922 Potočnik Boštjan 1974 SLO 0:20:39 0:40:03 1:02:54 1:25:56 C/5
21 1051 Panič Vito 1980 SLO 0:21:45 0:42:04 1:05:14 1:27:16 B/4
22 1033 Gider Matej 1972 SLO 0:21:21 0:41:17 1:04:48 1:27:23 C/6
23 985 Hoheger Roman 1970 SLO Območni policijski sindikat Murska Sobota 0:20:36 0:40:17 1:04:16 1:27:30 C/7
24 1043 Jerič Miha 1959 SLO 0:21:02 0:40:33 1:04:56 1:27:51 D/5
25 1075 Bajec Herman 1965 SLO AK Domžale 0:21:05 0:41:04 1:04:43 1:28:19 D/6
26 971 Golob Ožbej 1987 SLO 0:21:58 0:41:59 1:05:41 1:29:04 B/5
27 1065 Hrastnik Igor 1980 SLO Društvo za promocijo zdravja Impol 0:21:06 0:41:09 1:05:25 1:29:14 B/6
28 1108 Alpner Igor 1968 SLO 0:21:36 0:42:11 1:06:56 1:29:58 D/7
29 950 Janc Gregor 1976 SLO 0:22:47 0:42:36 1:06:42 1:30:02 C/8
30 1047 Žinkovič Boštjan 1981 SLO 0:21:48 0:42:27 1:06:13 1:30:05 B/7
31 959 Arnuš Jure 1980 SLO 0:21:01 0:41:38 1:06:13 1:30:19 B/8
32 1005 Janež Sebastien 1976 SLO 0:21:31 0:41:58 1:06:43 1:31:05 C/9
33 911 Šoštarič Evgen 1978 SLO 0:21:42 0:42:13 1:06:21 1:31:11 C/10
34 935 Žnidar Klemen 1983 SLO 0:21:09 0:41:36 1:06:16 1:31:42 B/9
35 1056 Tarkuš Marjan 1973 SLO Društvo za promocijo zdravja Impol 0:22:00 0:42:43 1:07:24 1:31:51 C/11
36 819 Trantura Matjaž 1969 SLO KAŠ 0:21:16 0:42:42 1:07:00 1:31:57 C/12
37 1094 Likar Jure 1989 SLO 0:22:43 0:44:19 1:09:11 1:32:21 A/9
38 1090 Magajne Klemen 1990 SLO 0:21:39 0:42:37 1:08:28 1:32:24 A/10
39 852 Furlan Claudio 1960 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:22:08 0:43:01 1:08:11 1:33:05 D/8
40 943 Košir Uroš 1974 SLO 0:22:48 0:44:00 1:09:16 1:33:28 C/13
41 981 Trunkelj Miha 1986 SLO 0:21:40 0:42:01 1:06:35 1:33:53 B/10
42 850 Majcen Rudolf 1962 SLO AK Ormož 0:22:06 0:43:29 1:08:40 1:33:57 D/9
43 822 Tehovnik Andraž 1982 SLO KAŠ 0:21:56 0:42:36 1:08:33 1:33:59 B/11
44 849 Golob Ivan 1954 SLO AK Ormož 0:22:20 0:43:49 1:09:16 1:34:18 E/1
45 1087 Marksl Ales 1986 SLO 0:22:12 0:43:27 1:09:26 1:34:22 B/12
46 883 Koser Sašo 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:22:10 0:43:23 1:09:07 1:34:23 C/14
47 1106 Gobin Ivan 1979 SLO 0:21:06 0:43:43 1:09:23 1:34:27 B/13
48 1116 Buljat Vice 1985 SLO 0:23:04 0:45:35 1:10:50 1:34:40 B/14
49 1025 Jerčič Vasja 1972 SLO Pustolovec Rajd 0:22:33 0:44:17 1:09:29 1:34:47 C/15
50 944 Vukelič Marjan 1962 SLO 0:23:04 0:44:41 1:10:16 1:34:49 D/10
51 996 Planovšek Žan 1993 SLO 0:22:50 0:44:30 1:09:57 1:34:53 A/11
52 1034 Jurca Boris 1974 SLO 0:24:15 0:46:05 1:11:20 1:35:06 C/16
53 907 Veternik  Tomaž 1972 SLO 0:23:16 0:45:07 1:10:30 1:35:11 C/17
54 904 Fister Boris 1978 SLO Celje 0:21:51 0:42:45 1:09:21 1:35:19 C/18
55 1018 Meklav Evgen 1981 SLO 0:22:53 0:44:48 1:10:22 1:35:28 B/15
56 1016 Brglez Rene 1995 SLO 0:22:29 0:43:44 1:09:15 1:35:33 A/12
57 1059 Štuklek Matjaž 1974 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:04 0:44:38 1:10:34 1:36:01 C/19
58 861 Leban Aleš 1979 SLO LPP Ljubljana 0:23:18 0:45:26 1:11:06 1:36:09 B/16
59 988 Valant Frenk 1958 SLO Avtomehanika Valant 0:23:22 0:45:08 1:10:35 1:36:23 E/2
60 1105 Raca Aleksandar 1974 SLO 0:21:53 0:43:16 1:10:16 1:36:46 C/20
61 1083 Žnider Rok 1988 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:32 0:45:41 1:11:41 1:37:21 B/17
62 948 Pajek Rok 1980 SLO 0:23:15 0:44:50 1:11:05 1:37:22 B/18
63 931 Klemenčič Pavle 1963 SLO TIMING Ljubljana 0:23:12 0:45:14 1:11:28 1:37:42 D/11
64 816 Steinacher Rok 1993 SLO Skupina Unior 0:23:04 0:45:01 1:10:41 1:37:44 A/13
65 1010 Ratej Zlatko 1984 SLO 0:22:27 0:44:32 1:11:20 1:37:45 B/19
66 900 Primožič Boštjan 1972 SLO 0:23:45 0:45:33 1:11:51 1:37:49 C/21
67 1012 Brcar Roman 1970 SLO 0:23:51 0:46:35 1:12:21 1:37:53 C/22
68 874 Marguč Simon 1976 SLO OPLAST 0:23:19 0:46:30 1:12:05 1:38:08 C/23
69 1058 Mele Rok 1982 SLO 0:23:11 0:45:07 1:11:39 1:38:09 B/20
70 918 Kalan Damijan 1973 SLO 0:23:50 0:46:20 1:12:43 1:38:22 C/24
71 889 Štuklek Gregor 1979 SLO 0:24:04 0:48:16 1:13:18 1:38:25 B/21
72 951 Plevčak Peter 1989 SLO 0:23:03 0:45:08 1:12:27 1:38:41 A/14
73 984 Geršovnik Aleksander 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:55 0:45:36 1:12:30 1:38:50 C/25
74 892 Čulibrk Milan 1980 SLO 0:23:36 0:46:05 1:12:32 1:38:58 B/22
75 1092 Bohak Gregor 1987 SLO 0:23:45 0:46:09 1:12:54 1:39:06 B/23
76 882 Trstenjak Dominik 1986 SLO 0:23:47 0:47:09 1:12:49 1:39:14 B/24
77 1089 Petrin Klemen 1976 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:18 0:44:58 1:12:36 1:39:24 C/26
78 927 Trebše Matjaž 1980 SLO 0:22:33 0:44:21 1:10:38 1:39:31 B/25
79 890 Lukić Srdjan 1973 SRB 0:24:31 0:47:23 1:13:40 1:39:44 C/27
80 1017 Smej Niko 1988 SLO 0:22:57 0:45:29 1:12:18 1:39:54 B/26
81 856 Funari Giuseppe 1975 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:24:17 0:46:53 1:14:18 1:39:58 C/28
81 993 Šemenc Alan 1974 SLO 0:23:32 0:45:36 1:13:10 1:39:58 C/28
83 1060 Veg Tine 1984 SLO 0:24:48 0:47:29 1:13:32 1:40:06 B/27
84 1021 Jurkovšek Tadej 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:19 0:45:38 1:13:33 1:40:21 C/30
85 1029 Muratović Vladimir 1983 SLO 0:23:59 0:47:01 1:13:56 1:40:22 B/28
86 1031 Majcen Boris 1970 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:59 0:46:27 1:13:13 1:40:41 C/31
87 964 Žargi Miha 1995 SLO 0:23:56 0:46:10 1:14:36 1:41:10 A/15
88 1046 Štiftar  Jurij 1969 SLO 0:23:57 0:46:11 1:14:36 1:41:11 C/32
89 1004 Cugmas Jože 1952 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:45 0:47:46 1:15:02 1:41:16 E/3
90 813 Javornik Stanko 1962 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:24:12 0:47:32 1:14:57 1:41:21 D/12
91 1000 Špes Mitja 1984 SLO 0:23:57 0:46:12 1:14:23 1:41:23 B/29
91 1093 Prelovšek Matjaž 1972 SLO 0:24:09 0:46:39 1:13:23 1:41:23 C/33
93 871 Fabijanić Josip 1985 CRO Atletski klub “NoGA” 0:24:40 0:47:33 1:14:49 1:41:45 B/30
94 862 Lavrih Dominik 1991 SLO LPP Ljubljana 0:24:11 0:47:07 1:14:38 1:41:57 A/16
95 815 Bobek Damjan 1977 SLO ŠD Elektro Celje 0:25:47 0:49:18 1:16:04 1:42:35 C/34
96 967 Gutenberger Aljoša 1970 CRO 0:23:42 0:46:54 1:15:42 1:42:44 C/35
97 1044 Maguša David 1978 SLO 0:24:42 0:47:54 1:15:22 1:42:58 C/36
98 1011 Kramar Bojan 1964 SLO 0:24:44 0:48:07 1:15:42 1:43:27 D/13
99 952 Krajnčan Slavko 1965 SLO 0:25:36 0:48:31 1:16:23 1:43:35 D/14
100 1074 Sikošek Edo 1963 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:28 0:48:06 1:16:18 1:43:49 D/15
101 905 Bacnik Blaz 1984 SLO 0:28:32 0:51:40 1:18:23 1:43:54 B/31
102 855 Fiorucci Fausto 1956 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:25:00 0:48:13 1:16:19 1:44:12 E/4
103 853 Monaldi Angelo 1959 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:25:00 0:48:13 1:16:41 1:44:13 D/16
104 1053 Pajnhart Jarc Tadej 1985 SLO 0:26:03 0:49:34 1:17:24 1:44:17 B/32
105 924 Petelinek Miha 1992 SLO 0:23:09 0:46:28 1:14:47 1:44:21 A/17
106 1109 Mišmaš Gregor 1994 SLO 0:25:01 0:48:23 1:16:32 1:44:24 A/18
106 969 Bačani Damijan 1973 SLO 0:26:05 0:49:59 1:18:08 1:44:24 C/37
108 1073 Milanović Igor 1976 SLO 0:25:31 0:49:31 1:17:47 1:44:35 C/38
109 1072 Južina Rudi 1973 SLO 0:24:21 0:47:52 1:16:11 1:44:46 C/39
110 1015 Selinšek Drago 1964 SLO 0:24:23 0:46:55 1:14:51 1:44:58 D/17
111 947 Rutnik Kristijan 1968 SLO 0:25:31 0:49:08 1:17:37 1:44:59 D/18
112 997 Punčuh Simon 1983 SLO 0:25:24 0:49:03 1:17:38 1:45:08 B/33
113 972 Urbanc Luka 1993 SLO 0:25:21 0:49:20 1:17:37 1:45:20 A/19
114 987 Volavšek Damjan 1977 SLO 0:24:57 0:48:30 1:16:46 1:45:29 C/40
115 802 Stefanciosa Tone 1961 SLO Laško 0:26:02 0:49:22 1:17:38 1:45:31 D/19
116 949 Mlakar Vinko 1969 SLO 0:25:07 0:48:43 1:17:03 1:45:34 C/41
117 836 Kuhar Dušan 1964 SLO Urbani tekači 0:25:00 0:48:36 1:16:52 1:45:36 D/20
118 940 Zwittnig Benjamin 1964 SLO 0:25:12 0:48:53 1:17:33 1:45:52 D/21
119 999 Kovač Marjan 1966 SLO 0:24:35 0:48:03 1:16:47 1:46:07 D/22
120 881 Kirbiš Adi 1971 SLO Pošta Slovenije d.o.o. 0:26:03 0:50:30 1:19:16 1:46:08 C/42
120 1086 Krajnc Boštjan 1972 SLO 0:25:27 0:49:34 1:17:09 1:46:08 C/42
122 1028 Novak Primož 1977 SLO 0:26:13 0:51:05 1:18:46 1:46:16 C/44
123 897 Pliberšek Ljubo 1960 SLO 0:25:32 0:49:10 1:18:48 1:46:28 D/23
124 928 Grošelj Bojan 1988 SLO 0:25:11 0:48:11 1:16:20 1:46:32 B/34
125 1088 Potočnik Oliver 1975 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:51 0:48:30 1:17:55 1:46:52 C/45
126 888 Mlasko Goran 1983 SLO Zavarovalnica Sava 0:27:52 0:52:42 1:21:48 1:46:56 B/35
127 1032 Ivacic Silvo 1962 SLO 0:25:18 0:49:32 1:18:15 1:47:06 D/24
128 805 Trontelj Milan 1985 SLO Gabrovlje migajo 0:26:30 0:51:01 1:19:55 1:47:32 B/36
129 1097 Ofentavsek Peter 2000 SLO 0:26:33 0:51:59 1:20:59 1:47:46 A/20
130 929 Kraner Vito 1977 SLO 0:26:20 0:50:30 1:19:49 1:48:23 C/46
131 880 Čufar Zdravko 1958 SLO Pošta Slovenije d.o.o. 0:26:22 0:50:35 1:20:15 1:48:32 E/5
132 925 Sreš Simon 1968 SLO 0:26:34 0:51:45 1:20:45 1:48:35 D/25
133 991 Ačko Sašo 1971 SLO 0:25:35 0:50:31 1:19:21 1:48:37 C/47
133 909 Kranjc  Matej 1973 SLO 0:25:57 0:50:57 1:20:09 1:48:37 C/47
135 917 Vojinović Mirko 1966 SRB 0:25:30 0:50:31 1:19:29 1:48:43 D/26
136 976 Pavlic Vojko 1971 SLO 0:25:51 0:50:36 1:20:50 1:48:48 C/49
137 803 Hajshen Marjan 1956 SLO Laško 0:26:02 0:50:42 1:20:04 1:48:49 E/6
138 1082 Čakš Roman 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:50 0:49:59 1:19:15 1:49:12 C/50
139 1049 Fabčič Davor 1967 SLO Mercuri International 0:25:54 0:49:58 1:21:05 1:49:30 D/27
140 1009 Mauko Boris 1970 SLO 0:27:03 0:53:18 1:22:30 1:50:03 C/51
141 817 Vošnjak Blaž 1972 SLO KAŠ 0:25:52 0:50:22 1:19:50 1:50:05 C/52
142 869 Mislej Slavko 1975 SLO Vitezi Dobrega Teka 0:25:57 0:50:51 1:20:44 1:50:16 C/53
143 863 Pernica Ondrej 1984 CZE Zlati Grič 0:26:29 0:51:06 1:21:26 1:50:24 B/37
144 873 Marguč Boris 1953 SLO OPLAST 0:25:31 0:49:40 1:20:11 1:50:34 E/7
145 939 Švajger Andrej 1968 SLO 0:24:54 0:48:58 1:18:27 1:50:37 D/28
146 974 Rihtar Kevin 1990 SLO 0:26:30 0:50:25 1:19:38 1:50:59 A/21
147 1063 Lukinovič Jožef 1965 SLO 0:25:43 0:50:29 1:21:09 1:51:03 D/29
148 946 Tuš Edi 1954 SLO 0:27:15 0:52:11 1:22:29 1:51:41 E/8
149 840 Fabbri Valerio 1979 SLO Urbani tekači 0:26:55 0:51:51 1:24:24 1:51:52 B/38
150 1064 Serženta Silvester 1973 SLO 0:26:23 0:50:56 1:20:09 1:51:55 C/54
151 1050 Grmič Aleš 1965 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:15 0:52:35 1:22:23 1:52:00 D/30
152 887 Cehtl Marjan 1973 SLO Zavarovalnica Sava 0:27:43 0:54:01 1:24:29 1:52:07 C/55
153 896 Kranjc Primož 1981 SLO 0:26:48 0:52:00 1:21:52 1:52:10 B/39
154 903 Deganutti Enzo 1960 ITA 0:26:21 0:50:45 1:21:50 1:52:13 D/31
155 837 Ferlin Bogoslav 1966 SLO Urbani tekači 0:26:52 0:52:12 1:22:37 1:52:40 D/32
156 1002 Pušnik Niko 1964 SLO 0:27:44 0:53:32 1:24:05 1:52:57 D/33
157 1069 Miklavc Zdenko 1960 SLO 0:27:32 0:53:23 1:23:43 1:53:58 D/34
158 968 Lučev Zvonko 1957 SLO 0:28:14 0:53:38 1:24:01 1:54:07 E/9
159 926 Branko Rupnik 1960 SLO 0:26:44 0:51:31 1:21:56 1:54:08 D/35
160 1035 Škorjanc Blaž 1997 SLO 0:25:47 0:51:13 1:21:43 1:54:16 A/22
161 818 Slokan Dušan 1951 SLO KAŠ 0:27:34 0:53:11 1:24:08 1:54:21 E/10
162 1061 Popošek Edi 1969 SLO 0:25:31 0:50:16 1:21:50 1:54:33 C/56
163 872 Marenić Matt 1984 CRO Atletski klub “NoGA” 0:27:19 0:53:31 1:24:45 1:55:03 B/40
164 867 Roblek Marko 1976 SLO Vitezi Dobrega Teka 0:26:58 0:52:00 1:23:03 1:55:20 C/57
165 868 Puhar Primož 1978 SLO Vitezi Dobrega Teka 0:26:58 0:52:00 1:23:06 1:55:21 C/58
166 866 Kampl Gregor 1987 SLO Petrol 0:24:06 0:48:03 1:22:09 1:55:36 B/41
167 860 Veber Karli 1956 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:27:22 0:53:09 1:25:04 1:55:39 E/11
168 1019 Kancler Denis 1975 SLO 0:29:05 0:55:56 1:25:24 1:55:59 C/59
169 910 Zule Željko 1964 SLO 0:26:53 0:52:33 1:23:40 1:56:00 D/36
170 954 Krnjovšek Srečko 1968 SLO 0:27:52 0:54:12 1:25:51 1:58:04 D/37
171 942 Spruk Rok 1970 SLO 0:29:33 0:55:56 1:27:15 1:58:43 C/60
172 986 Gostič Štefan 1965 SLO 0:28:20 0:54:52 1:27:03 1:58:46 D/38
173 854 Mellini Giancarlo 1957 ITA MONTI DELLA TOLFA AIRONE 0:29:43 0:56:23 1:28:58 1:58:47 E/12
174 841 Zabret Jože 1953 SLO Urbani tekači 0:28:36 0:55:27 1:27:44 1:59:05 E/13
175 908 Jovanović Dušan 1952 SLO Litija 0:26:16 0:52:31 1:24:54 1:59:07 E/14
176 838 Kos Miha 1988 SLO Urbani tekači 0:30:38 0:58:15 1:29:19 1:59:25 B/42
176 825 Zagorc Boštjan 1976 SLO Urbani tekači 0:30:38 0:58:15 1:29:44 1:59:25 C/61
178 814 Špende Marjan 1969 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:28:31 0:54:06 1:27:18 1:59:33 C/62
179 1008 Kramar Darko 1977 SLO 0:28:47 0:55:31 1:29:29 2:00:25 C/63
180 1040 Grobin Jože 1963 SLO 0:28:34 0:55:53 1:28:20 2:00:32 D/39
181 980 Ćujo Damir 1976 SLO 0:29:29 0:57:17 1:29:17 2:00:33 C/64
182 919 Radosavljević Peter 2001 SLO 0:28:43 0:54:59 1:26:50 2:00:53 A/23
183 901 Cerar Marko 1962 SLO 0:28:56 0:55:23 1:28:15 2:01:07 D/40
184 875 Hostnik Stojan 1970 SLO ŠD Radost 0:30:22 0:58:23 1:29:41 2:01:17 C/65
185 804 Korotaj Vid 1998 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:28:48 0:55:45 1:27:19 2:01:21 A/24
186 1006 Cvetič  Boštjan 1977 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:51 0:57:06 1:28:49 2:01:29 C/66
187 891 Vogelsang Domen 1968 SLO 0:29:58 0:56:49 1:29:19 2:01:40 D/41
188 1023 Sušak Aleš 1984 SLO 0:30:16 0:58:43 1:31:36 2:04:07 B/43
189 877 Krajnc Andraž 1996 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:32:35 1:01:55 1:35:15 2:04:35 A/25
190 846 Miletic Svetomir 1956 SLO Urbani tekači 0:31:45 0:59:25 1:32:18 2:04:38 E/15
191 912 Lanšček  Tomi 1968 SLO 0:26:30 0:52:24 1:28:52 2:04:59 D/42
192 1067 Kopinšek Marko 1963 SLO 0:29:35 0:57:08 1:31:33 2:05:09 D/43
193 1001 Lajnšček Tomaž 1975 SLO 0:29:03 0:56:21 1:29:19 2:05:19 C/67
194 995 Kampl Tin 1990 SLO 0:27:56 0:56:06 1:30:32 2:05:22 A/26
195 960 Gobec Sandi 1968 SLO 0:30:32 0:59:33 1:33:18 2:05:36 D/44
196 975 Fister Dušan 1950 SLO 0:30:30 0:59:35 1:36:10 2:09:15 E/16
197 961 Potočnik Sandi 1978 SLO 0:29:19 0:57:32 1:31:40 2:09:34 C/68
198 834 Lakner Darko 1967 SLO Urbani tekači 0:27:56 0:54:23 1:31:24 2:10:54 D/45
199 938 Izda Gregor 1983 SLO 0:29:06 0:57:38 1:32:46 2:13:56 B/44
200 913 Cugmas Alfonz 1958 SLO 0:32:10 1:03:09 1:40:31 2:15:54 E/17
201 844 Gašperšič Borut 1955 SLO Urbani tekači 0:31:50 1:02:59 1:42:12 2:20:04 E/18
202 843 Kelhar Bogomir 1948 SLO Urbani tekači 0:31:23 1:02:02 1:40:34 2:20:36 E/19
203 933 Jeraj Jani 1975 SLO 0:31:07 1:01:18 1:42:35 2:22:24 C/69
204 1095 Lakner Janez 1972 SLO 0:32:34 1:01:32 1:42:16 2:24:11 C/70
205 965 Pisanec Boštjan 1977 SLO 0:33:48 1:08:26 1:48:43 2:34:22 C/71
206 979 Špurej Iztok 1968 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:36:22 1:10:26 1:53:59 2:36:57 D/46
207 1070 Petrevčič Žarko 1960 SLO 0:24:50 0:47:10 DNF D/47
207 1077 Likeb Slavko 1967 SLO 0:36:03 1:10:11 DNF D/47
207 827 Praprotnik Urban 1975 SLO Urbani tekači 0:28:53 0:55:42 DNF C/72
207 807 Godnik Boštjan 1974 SLO Gamsi Celjski 0:25:04 0:47:37 DNF C/72
207 1054 Rezar Andrej 1970 SLO 0:24:37 0:48:49 DNF C/72
207 920 Radosavljević Uroš 1994 SLO 0:24:51 0:48:18 1:20:11 DNF A/27
207 812 Kužnik Jan 1995 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:28:46 0:55:10 DNF A/27

21Z – 21 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 1102 Ilijaš Jasmina 1988 CRO TK Marathon95 0:20:42 0:40:25 1:02:44 1:24:44 B/1
2 1027 Javornik Helena 1966 SLO Tekaška vadba Maribor 0:20:37 0:40:26 1:04:23 1:27:27 D/1
3 820 Čeplak Poznič Berny 1978 SLO KAŠ 0:20:55 0:41:08 1:04:58 1:28:52 C/1
4 1076 Skube Nives 1996 SLO 0:22:14 0:43:53 1:08:45 1:33:01 A/1
5 932 Burgar Irena 1969 SLO 0:23:05 0:44:44 1:09:18 1:33:54 C/2
6 1037 Pišotek Katarina 1994 SLO 0:22:53 0:44:43 1:09:48 1:34:13 A/2
7 1085 Radoš Barbara 1970 SLO 0:23:03 0:44:40 1:09:22 1:34:24 C/3
8 810 Gajšek Suzana 1982 SLO Gamsi Celjski 0:23:49 0:45:26 1:11:47 1:37:41 B/2
9 1057 Masera Natalija 1982 SLO 0:23:11 0:45:07 1:12:00 1:38:08 B/3
10 1071 Lipuš Mary 1982 SLO 0:23:43 0:46:14 1:13:03 1:39:10 B/4
11 930 Žalig  Tjaša 1983 SLO AK Pomurje 0:23:48 0:46:18 1:12:47 1:39:25 B/5
12 977 Šekoranja Marija 1979 SLO 0:23:11 0:46:09 1:13:27 1:40:54 B/6
13 957 Eržen Jasna 1978 SLO 0:24:54 0:47:30 1:14:27 1:41:29 C/4
14 878 Kramberger Tanja 1983 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:23:44 0:46:44 1:14:47 1:42:24 B/7
15 884 Koser Tanja 1979 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:23 0:49:19 1:17:59 1:44:43 B/8
16 921 Špilak Tina 1991 SLO 0:24:10 0:47:40 1:15:42 1:44:54 A/3
17 1038 Brumen Marija 1961 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:53 0:50:08 1:18:06 1:46:17 D/2
18 847 Alt Nina 1991 SLO AK Ormož 0:25:55 0:50:37 1:18:36 1:46:44 A/4
19 1100 Svetina Janja 1992 SLO 0:25:29 0:50:09 1:19:39 1:47:45 A/5
20 1052 Repovž Nina 1988 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:09 0:51:06 1:19:22 1:47:49 B/9
21 1055 Cerkovnik Simona 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:59 0:50:23 1:19:26 1:48:16 C/5
22 835 Podvršnik Martina 1967 SLO Urbani tekači 0:25:46 0:50:07 1:19:29 1:48:21 D/3
23 800 Arzenšek Metka 1983 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:25:56 0:50:15 1:20:19 1:48:53 B/10
24 1048 Zvir Bernarda 1958 SLO 0:25:15 0:49:54 1:19:41 1:49:24 E/1
25 865 Zajícová Anna 1996 CZE Zlati Grič 0:26:29 0:51:06 1:21:03 1:50:24 A/6
26 1080 Presečnik Darinka 1981 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:37 0:52:51 1:22:44 1:50:27 B/11
27 945 Kukman Nina 1997 SLO 0:26:53 0:52:10 1:22:11 1:51:27 A/7
28 823 Gregorc Anita 1973 SLO Urbani tekači 0:28:23 0:54:54 1:24:58 1:53:21 C/6
29 859 Prah Oprešnik Klavdija 1979 SLO DMSBZT Celje 0:26:51 0:52:09 1:22:55 1:53:35 B/12
30 1068 Miklavc Bernarda 1968 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:31 0:53:23 1:23:43 1:53:58 D/4
31 851 Konec Breda 1970 SLO Radio Rogla 0:26:42 0:52:14 1:23:29 1:53:59 C/7
32 870 Bergant Neža 1983 SLO Vitezi Dobrega Teka 0:26:58 0:52:01 1:23:27 1:54:09 B/13
33 1003 Gaber Anja 1989 SLO 0:26:38 0:52:12 1:23:09 1:55:14 A/8
34 848 Polajnar Urška 1989 SLO AK Ormož 0:27:03 0:52:28 1:24:19 1:55:16 A/9
35 1020 Veg Tanja 1989 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:59 0:54:05 1:25:00 1:55:53 A/10
36 879 Es Urška 1989 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:27:39 0:53:28 1:25:10 1:56:26 A/11
37 998 Šetinc Klara 1990 SLO 0:27:17 0:53:12 1:24:45 1:56:39 A/12
38 990 Pogladič Milena 1967 SLO 0:27:52 0:53:59 1:25:23 1:57:30 D/5
39 970 Švab Mateja 1981 SLO 0:27:50 0:54:40 1:27:10 1:57:51 B/14
40 845 Tozon Kristina 1967 SLO Urbani tekači 0:27:59 0:54:33 1:27:54 1:59:50 D/6
41 923 Komplet Polonca 1977 SLO 0:29:04 0:56:19 1:27:17 1:59:58 C/8
42 895 Verdnik Bernarda Verdnik 1967 SLO 0:27:33 0:54:37 1:26:52 2:00:11 D/7
43 821 Jevšenak Jasmina 1978 SLO KAŠ 0:28:38 0:55:22 1:28:55 2:00:16 C/9
44 833 Dolničar Breda 1967 SLO Urbani tekači 0:28:48 0:55:49 1:28:17 2:00:21 D/8
45 808 Zabret Nataša 1972 SLO Gamsi Celjski 0:28:43 0:55:56 1:28:28 2:01:01 C/10
46 963 Tomažič Larisa 1987 SLO 0:29:06 0:56:48 1:29:18 2:02:05 B/15
47 994 Pernek Vesna 1992 SLO 0:29:58 0:58:01 1:30:40 2:02:18 A/13
48 1084 Vrečko  Rasta 1968 SLO 0:28:49 0:55:33 1:29:44 2:02:36 D/9
49 801 Ravnjak Saša 1982 SLO Baumüller Dravinja 0:28:38 0:55:24 1:29:15 2:03:15 B/16
50 1013 Mihalič Sara 1992 SLO 0:29:58 0:58:01 1:31:09 2:03:54 A/14
51 898 Dalati Samira 1974 SLO 0:29:28 0:57:16 1:31:21 2:04:35 C/11
52 1066 Kopinšek Ksenija 1963 SLO 0:29:35 0:57:09 1:32:06 2:05:10 D/10
53 1041 Šauperl Blanka 1964 SLO 0:29:42 0:57:47 1:32:26 2:07:43 D/11
54 953 Trbovc Olga 1984 SLO 0:28:11 0:56:29 1:32:37 2:07:58 B/17
55 973 Bunderla Katja 1990 SLO 0:29:29 0:57:18 1:32:41 2:08:09 A/15
56 876 Vizjak Irena 1961 SLO ŠD Radost 0:30:10 0:58:47 1:33:59 2:08:40 D/12
57 1026 Šantej  Hermina 1973 SLO 0:30:37 0:59:31 1:34:13 2:09:17 C/12
58 934 Jeraj Vanja 1980 SLO 0:31:07 1:01:18 1:36:19 2:10:01 B/18
59 809 Kolar Romana 1965 SLO Gamsi Celjski 0:30:20 0:59:05 1:34:36 2:10:41 D/13
60 893 Szollár Adrienn 1979 SLO 0:29:28 0:58:18 1:35:36 2:12:08 B/19
61 937 Izda Branka 1979 SLO 0:29:06 0:57:38 1:32:17 2:13:56 B/20
62 992 Romih Sonja 1973 SLO 0:30:53 0:59:36 1:36:27 2:13:57 C/13
63 1081 Žutić Nevenka 1969 SLO 0:30:23 0:59:39 1:35:59 2:14:23 C/14
64 1098 Jekoš Blaži Angelca 1967 SLO 0:31:00 1:00:36 1:38:44 2:16:09 D/14
65 1022 Perc Suzana 1976 SLO 0:30:42 1:00:22 1:38:27 2:16:37 C/15
66 914 Ferle Maja 1963 SLO 0:32:53 1:05:02 1:42:44 2:20:08 D/15
67 829 Winkler Valentina 1965 SLO Urbani tekači 0:33:24 1:04:05 1:42:17 2:20:13 D/16
68 1024 Svetlin Kastelic Nadja 1973 SLO 0:33:09 1:03:53 1:42:32 2:20:34 C/16
69 828 Kozina Praprotnik Jasmina 1976 SLO Urbani tekači 0:25:13 0:48:42 DNF C/17
69 906 Bacnik Ana 1987 SLO 0:28:33 0:51:24 DNF B/21
69 839 Vodnik Majda 1965 SLO Urbani tekači 0:28:13 0:53:35 DNF D/17
69 806 Zabukošek Andreja 1967 SLO Gamsi Celjski 0:32:18 1:03:28 DNF D/17
69 842 Zabret Danica 1957 SLO Urbani tekači 0:33:59 1:06:38 DNF E/2
69 831 Praprotnik Ana 1953 SLO Urbani tekači 0:32:10 1:02:57 DNF E/2

10M – 10 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub / Club 5 km Rezultat / Result K/#
1 51 Brešan Jan 1990 SLO KLC 0:15:58 0:31:10 A/1
2 68 Puhar Rok 1992 SLO TRK 0:16:08 0:31:40 A/2
3 72 Mulej Janez 1981 SLO AKR 0:16:44 0:32:35 B/1
4 34 Orešnik Blaž 1990 SLO ORM 0:16:53 0:32:50 A/3
5 60 Rizmal Matija 2001 SLO RAD 0:16:44 0:32:55 A/4
6 62 Verbošt Tadej 1992 SLO PMB 0:17:08 0:33:46 A/5
7 69 Dobravec Miha 1996 SLO KLC 0:16:54 0:33:47 A/6
8 63 Verbošt Gregor 1994 SLO PMB 0:17:07 0:33:50 A/7
9 631 Ogrizek Severino 1976 SLO 0:17:36 0:34:32 C/1
10 773 Jenčič Boštjan 1990 SLO 0:17:35 0:34:39 A/8
11 66 Puš Sebastjan 1980 SLO KRKA 0:17:38 0:34:41 B/2
12 757 Makovec Aljaz 1997 SLO 0:17:50 0:35:20 A/9
13 40 Tome Martin 2001 SLO KAŠ 0:17:51 0:35:23 A/10
14 55 Kunstek Vito 1989 SLO ŠTA 0:17:27 0:35:30 A/11
15 52 Lamper Alen 2000 SLO KLC 0:17:51 0:35:43 A/12
16 604 Juvan Miha 1975 SLO 0:18:17 0:35:49 C/2
17 64 Ušeničnik Urh 2000 SLO MASS 0:18:02 0:35:55 A/13
18 21 Rep Tomaž 1990 SLO ORM 0:18:37 0:35:59 A/14
19 258 Žlogar Jure 1982 SLO KAŠ 0:18:29 0:36:00 B/3
20 57 Gros Anže 2002 SLO KRO 0:18:22 0:36:03 A/15
21 59 Kmetič Branko 1972 SLO ŠTA 0:18:37 0:36:08 C/3
22 56 Nemec Adriano 1979 SLO ŠTA 0:18:31 0:36:09 B/4
23 675 Bastl Luka 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:18:51 0:36:25 B/5
24 46 Šelih Aleš 1983 SLO ŠTA 0:19:01 0:37:06 B/6
25 10 Vozlič Bojan 1975 SLO ORM 0:18:49 0:37:22 C/4
26 751 Kotnik Miha 1978 SLO 0:19:03 0:37:35 C/5
27 32 Lovrec Luka 1993 SLO ORM 0:18:57 0:37:50 A/16
28 49 Breznikar Jan 1992 SLO KRO 0:19:31 0:38:18 A/17
29 47 Kveder Miha 1989 SLO ŠTA 0:19:29 0:38:21 A/18
30 43 Medved Jakob 2002 SLO TJL 0:18:18 0:38:33 A/19
31 35 Bratuša Marko 1988 SLO ORM 0:19:54 0:38:36 B/7
32 67 Rudman Rok 2002 SLO KRKA 0:19:34 0:38:37 A/20
33 574 Kračun Ožbej 2002 SLO 0:20:04 0:38:59 A/21
33 104 Krajnc Zvonko 1973 SLO Baumüller Dravinja 0:19:31 0:38:59 C/6
35 742 Golob Nejc 1983 SLO Tek.si 0:20:39 0:39:22 B/8
36 462 Somrak Matjaž 1988 SLO 0:19:48 0:39:32 B/9
37 257 Petek Žiga 2001 SLO KAŠ 0:20:18 0:39:38 A/22
38 674 Bastl Simon 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:20:11 0:39:42 C/7
39 33 Žinko Damir 1976 SLO ORM 0:20:42 0:40:07 C/8
40 114 Pepelnak Davorin 1966 SLO Laško 0:20:54 0:40:15 D/1
41 29 Majcen Iztok 1998 SLO ORM 0:20:55 0:40:16 A/23
42 632 Bohak Janez 1980 SLO 0:20:26 0:40:28 B/10
43 102 Korošec  Tomaž 1975 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:20:51 0:40:29 C/9
44 430 Sagadin Miran 1966 SLO Zavarovalnica Sava 0:20:32 0:40:34 D/2
45 338 Zupanc Rafko 1959 SLO Petrol 0:20:56 0:40:44 D/3
46 256 Zupančič Rok 1995 SLO KAŠ 0:20:33 0:40:51 A/24
47 286 Lazar Rajko 1974 SLO AK Ormož 0:20:54 0:40:53 C/10
48 461 Kupljen Peter 1974 SLO 0:20:55 0:40:56 C/11
49 418 Zvir Primož 1982 SLO S HARMONIKO NA 10 0:21:14 0:41:04 B/11
50 242 Roškar Milan 1962 SLO KAŠ 0:21:08 0:41:08 D/4
51 41 Noner Gašper 2000 SLO KAŠ 0:21:36 0:41:20 A/25
52 42 Petrovec Bogomir 1955 SLO TJL 0:21:10 0:41:28 E/1
53 326 Sel Andrej 1971 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:21:45 0:41:33 C/12
54 232 Hribernik Milan 1971 SLO KAŠ 0:21:34 0:42:11 C/13
54 764 Sodin Rok 1976 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:21:47 0:42:11 C/13
56 334 Matej Polajžer 1979 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:22:18 0:42:30 B/12
57 147 Marinšek Mitja 1981 SLO ECOTIP 0:22:15 0:42:38 B/13
58 657 Brdnik Mitja 1982 SLO 0:22:13 0:42:44 B/14
59 527 Turek Vojko 1964 SLO 0:21:49 0:42:48 D/5
60 646 Krumpak Aleš 1989 SLO 0:22:07 0:42:56 A/26
61 681 Verbovšek Igor 1991 SLO 0:22:31 0:42:58 A/27
61 22 Žinko Dušan 1972 SLO ORM 0:21:59 0:42:58 C/15
63 655 Založnik Simon 1975 SLO 0:22:37 0:43:04 C/16
64 487 Škafar Damijan 1984 SLO 0:21:53 0:43:07 B/15
65 413 Ramšak Nejc 1992 SLO S HARMONIKO NA 10 0:22:09 0:43:15 A/28
66 328 Črešnik Tadej 1985 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:22:39 0:43:17 B/16
66 763 Gregorc Tomaž 1978 SLO 0:22:21 0:43:17 C/17
68 247 Tkalčič Grega 1977 SLO KAŠ 0:21:46 0:43:19 C/18
69 731 Rudež Nejc 2002 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:09 0:43:35 A/29
70 369 Zorko Joži 1967 SLO ŠD Radost 0:23:14 0:43:36 D/6
71 565 Repnik Gregor 1975 SLO 0:22:08 0:43:42 C/19
72 555 Polanec Beno 1980 SLO 0:22:28 0:43:44 B/17
73 508 Batistič Simon 1966 SLO 0:22:14 0:43:47 D/7
74 26 Kosi Mirko 1974 SLO ORM 0:22:32 0:43:53 C/20
75 222 Kovač Aleš 1974 SLO KAŠ 0:22:26 0:44:02 C/21
76 128 Martič Sebastijan 1974 SLO ECOTIP 0:22:41 0:44:08 C/22
76 231 Hribernik Domen 2002 SLO KAŠ 0:22:24 0:44:08 A/30
78 611 Rožan Igor 1983 SLO Koštruni – Športno društvo Tinje 0:22:05 0:44:17 B/18
79 346 Punčuh Kevin 1999 SLO OPLAST 0:22:01 0:44:18 A/31
80 615 Tušek Andrej 1979 SLO 0:22:44 0:44:21 B/19
81 626 Grošelj Gregor 1980 SLO 0:23:05 0:44:31 B/20
82 497 Kronaveter Benjamin 1979 SLO 0:22:43 0:44:37 B/21
83 143 But Simon 1985 SLO ECOTIP 0:22:32 0:44:41 B/22
84 510 Kordež Marko 1974 SLO 0:23:03 0:44:51 C/23
85 58 Perko Jernej 1988 SLO OLK 0:24:41 0:44:52 B/23
86 18 Dogša Marko 1988 SLO ORM 0:23:09 0:44:55 B/24
86 103 Jakopič Gorazd 1964 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:23:18 0:44:55 D/8
88 19 Kotnik Klemen 1977 SLO ORM 0:23:30 0:45:08 C/24
89 477 Oberstar  Jernej 1980 SLO 0:23:35 0:45:13 B/25
90 696 Novačan Miha 1986 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:58 0:45:16 B/26
91 729 Verbošt Iztok 1988 SLO 0:23:44 0:45:26 B/27
92 45 Mišič Martin 2002 SLO TJL 0:23:06 0:45:29 A/32
93 25 Žinko Martin 1951 SLO ORM 0:23:24 0:45:30 E/2
94 214 Gošnjak Jože 1968 SLO Skupina Unior 0:22:43 0:45:31 D/9
95 116 Razboršek Aleš 1977 SLO Laško 0:23:39 0:45:37 C/25
95 224 Podgrajšek Mitja 1982 SLO KAŠ 0:23:43 0:45:37 B/28
97 436 Krošlin Tadej 1978 SLO Platform 0:23:36 0:45:45 C/26
98 456 Rozman Egidij 1970 SLO 0:22:57 0:45:47 C/27
99 352 Lucu Sašo 1979 SLO Založba Rokus Klett 0:24:31 0:46:07 B/29
100 679 Šoba Aleš 1980 SLO 0:24:04 0:46:10 B/30
101 20 Borko Bojan 1978 SLO ORM 0:23:49 0:46:12 C/28
102 241 Špile Robert 1977 SLO KAŠ 0:23:44 0:46:13 C/29
102 524 Rožman Franc 1957 SLO 0:23:22 0:46:13 E/3
104 13 Rošič Emil 1959 SLO ORM 0:23:28 0:46:15 D/10
105 730 Rudež Jan 2000 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:55 0:46:17 A/33
106 30 Rakuša Blaž 1993 SLO ORM 0:23:04 0:46:20 A/34
107 184 Oprešnik Aleš 1978 SLO Gamsi Celjski 0:24:07 0:46:23 C/30
108 721 Ocko Vasja 1988 SLO 0:24:47 0:46:27 B/31
108 625 Trauner Rudi 1980 SLO 0:24:28 0:46:27 B/31
110 476 Gračnar Roman 1967 SLO 0:23:41 0:46:31 D/11
111 727 Založnik Matija 1982 SLO 0:24:35 0:46:36 B/33
112 722 Tešič Darko 1989 SLO 0:24:47 0:46:43 A/35
112 199 Jontes Roman 1972 SLO ŠD Elektro Celje 0:24:12 0:46:43 C/31
114 553 Murgel Thalei 1999 SLO 0:24:35 0:46:45 A/36
115 435 Leskovar Aleš 1982 SLO Platform 0:23:39 0:46:46 B/34
116 714 Konec David 1989 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:05 0:46:55 A/37
117 101 Leskovar     Janez 1974 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:25:33 0:46:58 C/32
118 560 Andrašec Robert 1969 SLO 0:24:15 0:47:00 C/33
118 676 Medved Boštjan 1970 SLO ŠD Tek je lek 0:23:48 0:47:00 C/33
120 401 Šeško Jure 2001 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:25:06 0:47:03 A/38
121 768 Blažič Krištof 1993 SLO 0:24:22 0:47:05 A/39
122 398 Uršič Dejan 1987 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:28 0:47:07 B/35
123 112 Tement Andrej 1974 SLO Baumüller Dravinja 0:24:02 0:47:08 C/35
124 703 Kopinšek Jurij 1990 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:31 0:47:21 A/40
125 491 Rodošek Dejan 1974 SLO 0:24:50 0:47:25 C/36
126 122 Rozman David 1999 SLO Laško 0:23:26 0:47:29 A/41
127 669 Jurko Matija 1982 SLO ŠD RCI Sport 0:23:50 0:47:30 B/36
128 169 Golčman Igor 1965 SLO Gamsi Celjski 0:24:24 0:47:31 D/12
129 216 Dobočnik Robert 1969 SLO Skupina Unior 0:24:47 0:47:34 C/37
130 445 Jurič Marjan 1973 SLO 0:24:16 0:47:35 C/38
131 202 Pavlič Ivo 1953 SLO ŠD Elektro Celje 0:24:55 0:47:38 E/4
132 740 Žajdela Matej 1981 SLO 0:24:22 0:47:47 B/37
133 298 Kropej Franjo 1979 SLO Radio Rogla 0:24:28 0:47:49 B/38
134 178 Brinovec Matevž 1979 SLO Gamsi Celjski 0:25:25 0:47:51 B/39
135 249 Vodopivec Rok 1987 SLO KAŠ 0:25:04 0:47:52 B/40
136 712 Satler Tadej 1989 SLO 0:24:52 0:47:53 A/42
137 349 Kotar Janez 1977 SLO Založba Rokus Klett 0:25:28 0:47:54 C/39
138 302 Marčec Anton 1984 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:24:36 0:47:55 B/41
139 176 Bukovnik Žiga 1988 SLO Gamsi Celjski 0:25:15 0:47:56 B/42
139 748 Podgoršek Matjaž 1981 SLO 0:24:50 0:47:56 B/42
141 327 Škorjanc Sašo 1980 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:25:12 0:48:00 B/44
142 670 Potočnik Jan 1988 SLO ŠD RCI Sport 0:24:52 0:48:01 B/45
142 666 Mesesnel Evgen 1969 SLO 0:24:50 0:48:01 C/40
142 582 Tement Darko 1970 SLO 0:24:13 0:48:01 C/40
145 564 Tomšič Iztok 1971 SLO 0:24:36 0:48:02 C/42
146 710 Dečar Denis 1990 SLO 0:25:23 0:48:06 A/43
146 475 Gorjup Domen 1992 SLO 0:24:49 0:48:06 A/43
148 743 Marzidošek Primož 1987 SLO 0:25:24 0:48:07 B/46
149 264 Häuschen Tine 1963 SLO Urbani tekači 0:26:00 0:48:12 D/13
150 716 Levart Jure 1977 SLO 0:24:41 0:48:14 C/43
151 662 Lenart Anton 1976 SLO 0:24:53 0:48:23 C/44
152 541 Založnik Andraž 1991 SLO 0:25:41 0:48:25 A/45
153 360 Tot Miha 1964 SLO ŠD Radost 0:25:07 0:48:27 D/14
154 426 Gračak Marko 1985 SLO S HARMONIKO NA 10 0:24:47 0:48:30 B/47
155 614 Vaš Boštjan 1981 SLO 0:25:12 0:48:34 B/48
156 304 Omerzu Primož 1990 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:25:12 0:48:35 A/46
157 139 Pozeb Toni 1982 SLO ECOTIP 0:25:29 0:48:39 B/49
158 523 Flis Janko 1964 SLO 0:25:18 0:48:46 D/15
159 289 Prosenak  Tim 2001 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:25:22 0:48:48 A/47
160 174 Ravnak Janez 1953 SLO Gamsi Celjski 0:25:39 0:48:50 E/5
161 394 Marksl Gregor 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:36 0:48:59 C/45
162 741 Pukl Miha 1997 SLO 0:25:35 0:49:00 A/48
163 262 Hribernik Danilo 1968 SLO KAŠ 0:25:13 0:49:02 D/16
164 299 Pristovnik Matevž 1983 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:25:29 0:49:04 B/50
165 290 Prosenak  Robert 1969 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:25:25 0:49:06 C/46
166 711 Smogavc Martin 1967 SLO 0:25:33 0:49:08 D/17
167 775 Kolar Matjaž 1969 SLO 0:25:47 0:49:09 C/47
168 471 Jošt Milan 1981 SLO 0:25:14 0:49:12 B/51
169 587 Ogrizek Denis 1993 SLO 0:25:35 0:49:13 A/49
170 329 Kranjc Simon 1979 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:25:07 0:49:14 B/52
171 379 Sojč Janez 1991 SLO 0:25:54 0:49:15 A/50
171 503 Grilj Marko 1975 SLO 0:25:50 0:49:15 C/48
173 238 Arlič Gašper 2000 SLO KAŠ 0:26:09 0:49:19 A/51
174 348 Vrhovšek Urban 2002 SLO Zobeki 0:25:46 0:49:20 A/52
174 585 Ursic Dejan 1987 SLO 0:25:20 0:49:20 B/53
174 537 Furlan Branimir 1963 SLO 0:26:17 0:49:20 D/18
177 509 Strelc Damjan 1974 SLO 0:25:47 0:49:21 C/49
178 693 Šretl David 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:28 0:49:23 C/50
179 549 Pustovrh Robert 1963 SLO 0:25:37 0:49:27 D/19
180 204 Pungartnik Drago 1978 SLO ŠD Elektro Celje 0:26:06 0:49:42 C/51
181 680 Korošec Tone 1959 SLO 0:25:33 0:49:43 D/20
182 429 Plankl Matevž 1981 SLO Zavarovalnica Sava 0:25:54 0:49:45 B/54
183 239 Ošlak Igor 1975 SLO KAŠ 0:25:41 0:49:46 C/52
184 412 Leskovar Žan 1994 SLO S HARMONIKO NA 10 0:26:00 0:49:49 A/53
185 529 Zonta Andrej 1980 SLO 0:27:01 0:49:54 B/55
186 37 Jerič Peter 1981 SLO ORM 0:26:14 0:50:03 B/56
187 602 Vačun Janko 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:37 0:50:08 C/53
187 704 Figek Jože 1962 SLO 0:26:06 0:50:08 D/21
189 653 Stopar Marko 1969 SLO 0:25:14 0:50:13 C/54
190 267 Šinko Darko 1961 SLO Urbani tekači 0:26:18 0:50:16 D/22
191 522 Gašper Vlado 1968 SLO 0:25:42 0:50:18 D/23
191 351 Babić Marko 1986 SLO Založba Rokus Klett 0:26:03 0:50:18 B/57
193 380 Založnik Žan 1992 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:26:21 0:50:21 A/54
194 100 Furman Andrej 1986 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:26:59 0:50:22 B/58
195 759 Zajec Rok 1986 SLO 0:26:04 0:50:28 B/59
196 756 Madruša Sandi 1980 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:11 0:50:33 B/60
196 589 Krajnc Primož 1998 SLO 0:25:36 0:50:33 A/55
196 343 Stublija Matej 1991 CRO Atletski klub “NoGA” 0:26:26 0:50:33 A/55
199 196 Bele Domen 1987 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:26:21 0:50:34 B/61
200 627 Ferš Alen 1985 SLO 0:26:10 0:50:40 B/62
201 263 Nidorfer Miroslav 1960 SLO Urbani tekači 0:26:18 0:50:52 D/24
202 119 Klement Peter 1979 SLO Laško 0:26:21 0:50:54 B/63
203 592 Draksler Ivan 1973 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:15 0:50:57 C/55
204 301 Krivokapić Nebojša 1963 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:26:47 0:51:03 D/25
205 767 Guzelj Igor 1982 SLO 0:26:48 0:51:07 B/64
206 120 Škaper Gvido 1970 SLO Laško 0:26:21 0:51:08 C/56
207 404 Seles Uroš 1972 SLO Selmar 0:26:15 0:51:12 C/57
208 387 Vodopivec Brane 1978 SLO 0:27:38 0:51:13 C/58
209 725 Beber Mitja 1988 SLO 0:26:22 0:51:14 B/65
210 115 Blagotinšek Tomaž 1969 SLO Laško 0:27:20 0:51:18 C/59
210 107 Blažič Zdenko 1967 SLO Baumüller Dravinja 0:27:00 0:51:18 D/26
212 350 Laimiš Jure 1977 SLO Založba Rokus Klett 0:26:03 0:51:19 C/60
212 747 Čakš Andraž 2003 SLO 0:27:04 0:51:19 A/57
214 240 Gačnikar Robert 1979 SLO KAŠ 0:26:41 0:51:20 B/66
215 307 Kovač Janez 1990 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:26:39 0:51:21 A/58
216 728 Jovanovič Uroš 1970 SLO 0:26:35 0:51:24 C/61
217 187 Vrabič Nejc 1981 SLO Gamsi Celjski 0:26:45 0:51:26 B/67
218 432 Pihlar Boštjan 1974 SLO Zavarovalnica Sava 0:27:17 0:51:32 C/62
219 518 Grajfoner Mitja 1980 SLO 0:25:42 0:51:45 B/68
220 597 Podbevšek Andrej 1994 SLO 0:26:55 0:51:53 A/59
221 753 Zorec Andrej 1969 SLO 0:27:18 0:51:54 C/63
221 664 Požar Bojan 1957 SLO 0:26:55 0:51:54 E/6
223 766 Rečnik Luka 2000 SLO 0:28:48 0:51:56 A/60
224 559 Skok Borut 1971 SLO 0:26:32 0:52:00 C/64
225 579 Jontes Dejan 1978 SLO 0:26:39 0:52:02 C/65
226 411 Juhart Samo 1990 SLO S HARMONIKO NA 10 0:27:30 0:52:04 A/61
227 468 Likavec Jani 1968 SLO 0:27:46 0:52:07 D/27
228 546 Jereb Andrej 1969 SLO 0:26:37 0:52:11 C/66
229 38 Meško Primož 1967 SLO ORM 0:28:18 0:52:16 D/28
230 405 Seles Denis 1966 SLO Selmar 0:27:07 0:52:18 D/29
231 682 Skerbinek Ales 1987 SLO 0:28:11 0:52:21 B/69
232 568 Žalar Mitja 1981 SLO 0:26:10 0:52:22 B/70
233 772 Beširović Saško 1975 SLO 0:26:48 0:52:23 C/67
234 552 Ivanšek Rok 1990 SLO 0:27:20 0:52:35 A/62
235 501 Novak Jakob 1996 SLO 0:27:52 0:52:38 A/63
235 134 Mauh Sandi 1976 SLO ECOTIP 0:25:48 0:52:38 C/68
237 295 Crncic Bojan 1982 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:27:04 0:52:41 B/71
238 389 Bajraktari Besim 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:28 0:52:48 B/72
239 514 Jelenko Matej 1972 SLO 0:27:21 0:52:51 C/69
239 698 Bele Tomaž 1974 SLO 0:26:30 0:52:51 C/69
241 636 Kovač Gregor 1978 SLO 0:27:15 0:52:57 C/71
241 517 Koščak Bernard 1968 SLO 0:27:20 0:52:57 D/30
241 106 Zabukovšek Primož 1997 SLO Baumüller Dravinja 0:29:31 0:52:57 A/64
244 393 Škerget Tomaž 1979 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:46 0:53:00 B/73
245 448 Žuraj Niko 1951 SLO 0:27:24 0:53:05 E/7
245 762 Vereš Darko 1975 SLO 0:28:48 0:53:05 C/72
247 463 Sitar Tomaž 1994 SLO 0:28:04 0:53:08 A/65
248 23 Šalika Peter 1960 SLO ORM 0:28:06 0:53:16 D/31
249 612 Banko Dejan 1980 SLO 0:27:51 0:53:18 B/74
250 732 Ploch Goran 1975 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:06 0:53:19 C/73
250 153 Bobik Vojko 1971 SLO Pohorski svizci 0:26:14 0:53:19 C/73
252 672 Podkubovšek Marjan 1960 SLO 0:28:14 0:53:20 D/32
252 671 Podkubovšek Nejc 1986 SLO 0:28:13 0:53:20 B/75
254 359 Pišek Tilen 1991 SLO ZD Žalec 0:30:06 0:53:23 A/66
255 699 Pučnik Tomisla 1985 SLO 0:28:17 0:53:30 B/76
255 454 Oblak Marko 1968 SLO 0:27:49 0:53:30 D/33
257 203 Barič Gregor 1979 SLO ŠD Elektro Celje 0:27:33 0:53:32 B/77
258 458 Jerič Gregor 1977 SLO 0:28:57 0:53:39 C/75
259 532 Gričnik Ervin 1983 SLO 0:28:20 0:53:40 B/78
260 121 Rozman Damjan 1977 SLO Laško 0:28:15 0:53:41 C/76
261 755 Grudnik Jože 1973 SLO 0:27:55 0:53:54 C/77
262 399 Karner Tali 2000 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:26:14 0:53:56 A/67
263 648 Šuler Erik 1984 SLO 0:28:40 0:53:57 B/79
264 133 Šporar Tomaž 1979 SLO ECOTIP 0:27:49 0:54:19 B/80
264 217 Gričnik Ivan 1961 SLO Skupina Unior 0:27:46 0:54:19 D/34
266 780 Mišmaš Urban 1994 SLO 0:28:55 0:54:22 A/68
267 251 Jakop Jožef 1950 SLO KAŠ 0:28:21 0:54:27 E/8
268 200 Jevšnik Andrej 1964 SLO ŠD Elektro Celje 0:28:07 0:54:44 D/35
269 357 Krajnc Blaž 1978 SLO ZD Žalec 0:28:02 0:54:51 C/78
269 372 Lipuš Mitja 1988 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:27:50 0:54:51 B/81
269 373 Napotnik Denis 1988 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:27:50 0:54:51 B/81
272 272 Varga Željko 1959 SLO 0:28:48 0:54:57 D/36
273 206 Bunšek Maks 1948 SLO ŠD Elektro Celje 0:28:48 0:54:59 E/9
274 339 Olenšek Oliver 1977 SLO 0:29:10 0:55:00 C/79
274 624 Žinko David 1978 SLO 0:29:06 0:55:00 C/79
276 488 Tomašević Siniša 1978 SLO 0:29:03 0:55:03 C/81
277 117 Štokovnik Jure 1980 SLO Laško 0:27:16 0:55:05 B/83
278 376 Fijavž Tilen 1984 SLO 0:28:11 0:55:08 B/84
279 580 Mlakar Uroš 1990 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:44 0:55:09 A/69
279 207 Babnik Janez 1968 SLO ŠD Elektro Celje 0:28:38 0:55:09 D/37
281 473 Plankl Jože 1961 SLO 0:27:33 0:55:13 D/38
282 129 Adam Samo 1978 SLO ECOTIP 0:28:31 0:55:18 C/82
283 531 Fink Klemen 2000 SLO 0:26:07 0:55:20 A/70
284 706 Poznič Tomaž 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:45 0:55:23 C/83
285 280 Zabret Matej 1999 SLO Urbani tekači 0:29:06 0:55:25 A/71
286 374 Belej Matija 1980 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:29:48 0:55:28 B/85
287 303 Močnik Jože 1973 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:28:48 0:55:30 C/84
288 300 Hercog Simon 1977 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:28:48 0:55:31 C/85
288 273 Dolničar Vlado 1965 SLO Urbani tekači 0:28:36 0:55:31 D/39
290 443 Dimitrov Slobodan 1971 SRB 0:28:56 0:55:32 C/86
291 28 Mlakar Robert 1992 SLO ORM 0:30:00 0:55:37 A/72
292 486 Grošelj Ervin 1967 SLO 0:28:22 0:55:41 D/40
293 201 Verbovšek Dejan 1986 SLO ŠD Elektro Celje 0:29:12 0:55:42 B/86
294 452 Justinek Gorazd 1978 SLO 0:28:42 0:55:43 C/87
295 707 Vetrih Tadej 1983 SLO 0:29:32 0:55:45 B/87
296 371 Markanovič Ivica 1958 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:28:17 0:55:55 E/10
297 193 Cafuta Miha 1963 SLO Gamsi Celjski 0:29:38 0:56:08 D/41
298 172 Zagrušovcem Edvard 1964 SLO Gamsi Celjski 0:29:51 0:56:12 D/42
299 717 Leva Vojko 1971 SLO 0:28:38 0:56:16 C/88
300 183 Bezgovšek Jan 2000 SLO Gamsi Celjski 0:30:12 0:56:19 A/73
301 771 Kovač Jure 1978 SLO 0:29:02 0:56:24 C/89
302 650 Čoh Tadej 1980 SLO 0:29:43 0:56:25 B/88
303 660 Kalšek Matjaž 1979 SLO 0:29:34 0:56:36 B/89
303 500 Ivačič Tomaž 1995 SLO 0:30:48 0:56:36 A/74
303 661 Kalšek Ivan 1958 SLO 0:29:34 0:56:36 E/11
306 344 Ganziti Srečko 1973 SLO OPLAST 0:28:17 0:56:46 C/90
306 618 Vezjak Sašo 1976 SLO 0:29:21 0:56:46 C/90
308 619 Kert Jernej 1987 SLO 0:29:05 0:56:48 B/90
309 377 Potočnik Rok 1983 SLO 0:29:18 0:56:58 B/91
310 105 Podlesnik Matej 1979 SLO Baumüller Dravinja 0:29:52 0:56:59 B/92
311 713 Breznikar Aleš 1961 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:37 0:57:00 D/43
312 644 Šušteršič Matej 1974 SLO 0:28:47 0:57:10 C/92
313 140 Polegek Tomo 1975 SLO ECOTIP 0:28:31 0:57:11 C/93
314 640 Hrastar Kristijan 1975 SLO 0:28:49 0:57:12 C/94
315 645 Bukovec Kristjan 1975 SLO 0:28:49 0:57:13 C/95
316 255 Macuh Marjan 1970 SLO KAŠ 0:29:34 0:57:15 C/96
317 583 Križnik Samo 1966 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:45 0:57:33 D/44
318 736 Rečnik Gregor 1979 SLO 0:29:22 0:57:38 B/93
319 433 Blazinšek Iztok 1984 SLO Platform 0:29:21 0:57:43 B/94
320 335 Cerkvenik Matej 1979 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:29:54 0:57:48 B/95
321 608 Navodnik Matevz 1982 SLO 0:30:02 0:57:53 B/96
322 451 Češnovar Andrej 1948 SLO 0:30:03 0:58:06 E/12
323 243 Tratenšek Igor 1960 SLO KAŠ 0:30:43 0:58:07 D/45
324 24 Novak Siniša 1972 SLO ORM 0:30:41 0:58:08 C/97
325 391 Draganič Simon 1980 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:32 0:58:12 B/97
326 118 Purnat Dejan 1971 SLO Laško 0:30:50 0:58:18 C/98
327 362 Hostnik Janez 1966 SLO ŠD Radost 0:30:23 0:58:21 D/46
328 444 Šarič Šerif 1960 SLO 0:30:02 0:58:27 D/47
329 223 Oblak Gregor 1981 SLO KAŠ 0:30:40 0:58:28 B/98
330 368 Turnšek Franci 1945 SLO ŠD Radost 0:30:07 0:58:38 E/13
331 319 Zalokar Borut 1978 SLO DMSBZT Celje 0:31:48 0:58:43 C/99
331 610 Lipuš Bogdan 1975 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:30:53 0:58:43 C/99
333 431 Pintar Vladimir 1966 SLO Zavarovalnica Sava 0:30:37 0:58:44 D/48
333 138 Laznik Primož 1988 SLO ECOTIP 0:31:21 0:58:44 B/99
335 528 Tic Oliver 1984 SLO 0:30:15 0:58:45 B/100
336 562 Ložar Tomas 1997 SLO 0:31:17 0:58:46 A/75
337 356 Golob Marjan 1949 SLO ZD Žalec 0:30:05 0:58:48 E/14
338 276 Seljak Marjan 1964 SLO Urbani tekači 0:30:30 0:58:53 D/49
339 173 Novak Rok 1987 SLO Gamsi Celjski 0:30:22 0:59:04 B/101
340 179 Koritnik Robert 1976 SLO Gamsi Celjski 0:31:06 0:59:12 C/101
341 306 Pristovnik Gašper 1997 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:31:43 0:59:16 A/76
342 245 Konušek Evgen 1971 SLO KAŠ 0:30:04 0:59:18 C/102
343 534 Petraš Matic 1982 SLO 0:30:29 0:59:34 B/102
344 499 Grašič Benjamin 1995 SLO 0:30:48 0:59:43 A/77
345 388 Geiser Boštjan 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:32:05 0:59:49 C/103
346 457 Virtič Simon 1980 SLO 0:34:23 0:59:53 B/103
347 336 Kroflič Aleš 1983 SLO LPP Ljubljana 0:31:32 1:00:10 B/104
348 779 Krančan Darijan 1956 SLO 0:31:15 1:00:15 E/15
349 287 Mlakar Jaka 1991 SLO Tiskarna Petrič 0:30:59 1:00:48 A/78
350 198 Bevc Simon 1972 SLO ŠD Elektro Celje 0:31:07 1:01:04 C/104
351 110 Lampreht Milan 1965 SLO Baumüller Dravinja 0:30:22 1:01:11 D/50
352 142 Kosmač Jernej 1984 SLO ECOTIP 0:30:53 1:01:22 B/105
352 145 Pristovnik Matjaž 1984 SLO ECOTIP 0:31:02 1:01:22 B/105
354 248 Hvalec Marijan 1954 SLO KAŠ 0:30:15 1:01:26 E/16
355 212 Slana Gorazd 1985 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:31:01 1:01:42 B/107
356 663 Topolšek Aleš 1976 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:30:57 1:01:51 C/105
357 227 Čoh Ivo 1976 SLO KAŠ 0:32:35 1:01:55 C/106
358 551 Turk Primož 1988 SLO 0:32:21 1:02:37 B/108
359 408 Turinek Matej 1990 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:50 1:03:02 A/79
360 261 Krošl Ferdo 1975 SLO KAŠ 0:32:32 1:03:03 C/107
361 419 Sluga Damjan 1986 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:53 1:03:04 B/109
362 427 Vodenik Ervin 1983 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:54 1:03:06 B/110
362 423 Rus Miha 1998 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:50 1:03:06 A/80
362 425 Meden Jure 1996 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:51 1:03:06 A/80
365 421 Urh Matej 1996 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:55 1:03:07 A/82
365 422 Korošec Rok 1992 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:55 1:03:07 A/82
365 228 Čretnik Matjaž 1981 SLO KAŠ 0:32:36 1:03:07 B/111
365 495 Pušnik Miha 1985 SLO 0:32:22 1:03:07 B/111
369 409 Jelenko Simon 1982 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:57 1:03:08 B/113
369 428 Leskovar Domen 1982 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:57 1:03:08 B/113
371 415 Hauptman Jože 1980 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:58 1:03:10 B/115
372 416 Hauptman Roman 1970 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:58 1:03:11 C/108
372 420 Ravnjak Jože 1973 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:59 1:03:11 C/108
374 498 Stanojević Toni 1984 SLO 0:32:23 1:03:15 B/116
375 175 Podhraški Tomi 1978 SLO Gamsi Celjski 0:32:18 1:03:29 C/110
376 407 Banovšek Matej 1985 SLO S HARMONIKO NA 10 0:32:26 1:03:38 B/117
377 163 Hudej Simon 1987 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:32:07 1:04:19 B/118
378 581 Jularic Marijan 1963 SLO 0:32:27 1:04:20 D/51
379 161 Hudej Dušan 1960 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:32:09 1:04:21 D/52
380 363 Hostnik Martin 1997 SLO ŠD Radost 0:34:23 1:04:42 A/84
381 489 Podlesnik Rene 1994 SLO 0:33:34 1:04:47 A/85
382 135 Jelenko Klemen 1985 SLO ECOTIP 0:32:19 1:05:04 B/119
383 141 Pliberšek Aleksander 1995 SLO ECOTIP 0:32:20 1:05:05 A/86
384 209 Jeranko Franci 1981 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:32:41 1:05:15 B/120
385 616 Krančan Robin 1983 SLO 0:33:00 1:05:33 B/121
386 643 Podmiljšak Matjaž 1971 SLO 0:34:00 1:05:51 C/111
387 774 Ogorevc Branko 1944 SLO AK Jastreb 99 0:34:23 1:06:04 E/17
388 635 Ban Boris 1981 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:34:55 1:06:20 B/122
389 603 Zabukovšek Matej 1976 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:32:46 1:06:44 C/112
390 324 Tesić Željko 1969 SLO DMSBZT Celje 0:37:01 1:08:56 C/113
391 410 Falant Franci 1979 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:25 1:09:07 B/123
392 667 Žišt Anton 1953 SLO 0:36:13 1:09:11 E/18
393 347 Bezenšek Marko 1978 SLO Zobeki 0:34:52 1:11:48 C/114
394 550 Kozar Franci 1951 SLO 0:38:02 1:14:37 E/19
395 165 Apat Aleks 2003 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:40:39 1:18:16 A/87
396 164 Apat Iztok 1965 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:40:39 1:18:20 D/53
397 125 Košir Tone 1947 SLO Laško 0:47:59 1:34:05 E/20

10Z – 10 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. Št. Priimek in ime LR Država Klub 5 km Rezultat K/#
1 61 Černič Barbara 1987 SLO NAV 0:19:33 0:38:18 B/1
2 54 Zorman Eva 1997 SLO SLG 0:19:37 0:39:16 A/1
3 65 Grobler Ana 2000 SLO KRKA 0:21:31 0:41:42 A/2
4 44 Habič Mojca 1972 SLO TJL 0:21:54 0:42:45 C/1
5 53 Knez Melani 1999 SLO SEV 0:22:12 0:43:34 A/3
6 252 Vodopivec Spomenka 1979 SLO KAŠ 0:22:46 0:44:04 B/2
7 576 Čelesnik Tamara 1989 SLO 0:22:13 0:44:34 A/4
8 677 Medved Barbara 1974 SLO ŠD Tek je lek 0:23:10 0:45:04 C/2
9 651 Kočar Vesna 1980 SLO 0:23:23 0:45:21 B/3
10 760 Kukovič Špela 2003 SLO 0:23:37 0:45:26 A/5
11 90 Lara Štramcar 2001 SLO VEL 0:23:01 0:45:41 A/6
12 561 Žerjav Andreja 1975 SLO 0:23:50 0:46:41 C/3
13 525 Johan Lidija 1993 SLO 0:23:31 0:46:54 A/7
14 691 Krajnc Nina 1981 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:30 0:47:14 B/4
15 113 Voh Eva 1984 SLO TSK Rogla 0:24:31 0:47:41 B/5
15 628 Golob Manuela 1994 SLO 0:24:16 0:47:41 A/8
17 652 Verlič Špela 1983 SLO 0:24:31 0:47:42 B/6
18 260 Gorjup Krošl Mojca 1975 SLO KAŠ 0:24:31 0:47:47 C/4
19 563 Kozelj Saša 1981 SLO 0:24:45 0:47:49 B/7
20 467 Jordan Romana 1966 SLO 0:24:42 0:47:51 D/1
21 48 Rudolf Monika 1989 SLO TJL 0:24:43 0:47:59 A/9
22 599 Roškar Marina 1984 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:24:25 0:48:04 B/8
23 213 Špile Lidija 1967 SLO Skupina Unior 0:25:00 0:48:45 D/2
24 601 Šlehta Alijana 1974 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:37 0:50:07 C/5
25 236 Roškar Natalija 1970 SLO KAŠ 0:25:44 0:50:11 C/6
26 697 Oberdank Tea 1986 SLO HERVIS SPORTSCLUB  0:25:58 00:50:13 B/9
27 434 Leskovar Firer Marta 1981 SLO Platform 0:25:41 0:50:17 B/9
28 250 Skalar Renata 1970 SLO KAŠ 0:26:12 0:50:41 C/7
29 507 Marinšek Tehovnik Marina 1986 SLO 0:26:18 0:50:42 B/10
30 595 Draksler Tatjana 1975 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:15 0:50:58 C/8
31 36 Gjura Valentina 1992 SLO ORM 0:27:04 0:51:18 A/10
32 229 Nerad Saša 1977 SLO KAŠ 0:26:40 0:51:20 C/9
33 770 Štrok Breda 1966 SLO 0:26:54 0:51:22 D/3
34 385 Kroflič Valentina 1982 SLO 0:27:23 0:51:43 B/11
35 235 Petrič Lidija 1977 SLO KAŠ 0:26:57 0:51:45 C/10
36 146 Petek Nuša 1995 SLO ECOTIP 0:26:36 0:51:52 A/11
37 361 Šuk Lubej Boža 1961 SLO ŠD Radost 0:26:39 0:51:56 D/4
38 607 Jakop Ida 1956 SLO 0:52:21 E/1
39 642 Klešnik Mojca 1980 SLO 0:26:53 0:52:25 B/12
40 649 Nemec Klara 1995 SLO 0:27:24 0:52:27 A/12
41 658 Čas Andreja 1973 SLO 0:27:09 0:52:29 C/11
42 733 Rajšp Tjaša 1980 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:34 0:52:30 B/13
43 739 Gobec Manja 1992 SLO 0:27:50 0:52:37 A/13
44 745 Andrinek Mateja 1992 SLO 0:27:50 0:52:37 A/13
45 149 Kotnik Nadja 1970 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:26:53 0:52:40 C/12
46 316 Kubale Petrina 1976 SLO DMSBZT Celje 0:27:30 0:52:50 C/13
47 754 Komar Barbara 1969 SLO 0:27:16 0:52:52 C/14
48 638 Pšaker Majda 1959 SLO 0:27:09 0:52:56 D/5
49 342 Škariot Đurđica 1980 CRO Atletski klub “NoGA” 0:27:40 0:52:59 B/14
50 355 Hribernik Aleksandra 1971 SLO ZD Žalec 0:28:15 0:53:21 C/15
51 197 Pavlič Nina 1977 SLO ŠD Elektro Celje 0:27:32 0:53:31 C/16
52 167 Omahen Nina 1984 SLO Gabrovlje migajo 0:27:24 0:53:33 B/15
53 370 Kotnik Michaela 1973 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:27:34 0:53:34 C/17
54 538 Fijavž Patricija 1994 SLO 0:27:26 0:53:36 A/15
55 596 Lovšin Petra 1989 SLO 0:28:12 0:53:40 A/16
56 520 Kreslin Jolanda 1966 SLO 0:27:44 0:53:41 D/6
57 259 Kovač Jovita 1975 SLO KAŠ 0:27:26 0:53:50 C/18
58 244 Pavrič Konušek Karmen 1973 SLO KAŠ 0:27:27 0:53:57 C/19
59 308 Strašek Dragica 1952 SLO DMSBZT Celje 0:28:19 0:54:13 E/2
60 171 Zagrušovcem Martina 1971 SLO Gamsi Celjski 0:28:45 0:54:17 C/20
61 189 Močnik Bevc Mojca 1978 SLO Gamsi Celjski 0:27:46 0:54:18 C/21
62 136 Hren Simona 1976 SLO ECOTIP 0:28:11 0:54:21 C/22
63 535 Slivečka Eva 2000 SLO 0:27:13 0:54:29 A/17
64 673 Kozar Sabine 1971 SLO 0:28:35 0:54:30 C/23
65 126 Božič Meta 1975 SLO Laško 0:27:22 0:54:37 C/24
66 383 Blimen Majcen Andreja 1973 SLO 0:27:36 0:54:39 C/25
67 578 Subotic Tanja 1977 SLO 0:29:00 0:54:52 C/26
68 577 Kaltak Ines 1988 SLO 0:29:00 0:54:52 B/16
69 279 Adamič  Karmen 1971 SLO Urbani tekači 0:28:26 0:55:00 C/27
70 622 Kunaj Mirjana 1974 SLO 0:29:04 0:55:06 C/28
71 237 Juvan Maca 1956 SLO KAŠ 0:28:11 0:55:06 E/3
72 246 Cvelfer Nataša 1982 SLO KAŠ 0:27:38 0:55:07 B/17
73 485 Tramte Suzana 1972 SLO 0:28:48 0:55:08 C/29
74 150 Črešnar Zdenka 1963 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:28:41 0:55:15 D/7
75 492 Lah Katarina 1986 SLO 0:28:56 0:55:16 B/18
76 556 Blažič Milojka 1966 SLO 0:28:26 0:55:21 D/8
77 617 Možic Martina 1977 SLO 0:28:26 0:55:27 C/30
78 720 Milozic Iza 1984 SLO 0:29:11 0:55:39 B/19
79 156 Rudolf Katja 1981 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:28:55 0:55:39 B/19
80 738 Žabnikar Urša 1969 SLO 0:28:23 0:55:41 C/31
81 333 Košutar Karmen 1989 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:29:16 0:55:48 A/18
82 31 Majcen Bratuša Lea 1989 SLO ORM 0:30:00 0:55:51 A/19
83 687 Podpecan Ksenija 1977 SLO 0:28:32 0:55:52 C/32
84 282 Lovše Lara 1992 SLO Urbani tekači 0:28:46 0:55:55 A/20
85 438 Krošlin Majda 1956 SLO Platform 0:28:40 0:55:56 E/4
86 630 Kancler Kaja 2001 SLO 0:29:05 0:55:58 A/21
87 593 Bozsoki Edit 1978 SLO 0:28:40 0:56:00 C/33
88 226 Gorenak Ljudmila 1971 SLO KAŠ 0:28:26 0:56:05 C/34
89 590 Pučnik Kuk Alenka 1975 SLO 0:28:35 0:56:07 C/35
90 177 Cafuta Barbara 1968 SLO Gamsi Celjski 0:29:38 0:56:08 D/9
91 540 Klančnik Monika 1992 SLO 0:29:03 0:56:09 A/22
92 734 Vasle Tanja 1982 SLO 0:29:32 0:56:11 B/21
93 613 Tamše Mojca 1985 SLO 0:29:44 0:56:14 B/22
94 718 Leva Monika 1981 SLO 0:28:38 0:56:16 B/23
95 310 Jelen Monika 1984 SLO DMSBZT Celje 0:28:39 0:56:16 B/23
96 292 Podergajs Fijavž Mateja 1976 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:29:03 0:56:18 C/36
97 311 Senica Mojca 1973 SLO DMSBZT Celje 0:30:12 0:56:20 C/37
98 180 Urlep Adriana 1980 SLO Gamsi Celjski 0:29:29 0:56:21 B/25
99 483 Čoh Stanka 1969 SLO 0:28:30 0:56:24 C/38
100 479 Pevec Irena 1965 SLO 0:28:43 0:56:25 D/10
101 291 Hrovat Ksenja 1984 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:29:03 0:56:27 B/26
102 124 Turk Simona 1978 SLO Laško 0:29:22 0:56:29 C/39
103 536 Furlan Danijela 1962 SLO 0:28:26 0:56:29 D/11
104 605 Šimnovec Vida 1963 SLO 0:29:36 0:56:32 D/12
105 195 Uršnik Mojca 1965 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:29:38 0:56:33 D/13
106 309 Petelinšek Jana 1960 SLO DMSBZT Celje 0:29:25 0:56:35 D/14
107 152 Fridrih Tatjana 1984 SLO Pohorski svizci 0:29:02 0:56:39 B/27
108 166 Napotnik Patricija 1992 SLO Gabrovlje migajo 0:28:42 0:56:41 A/23
109 776 Pušelc Damijana 1969 SLO 0:28:15 0:56:48 C/40
110 305 Kokot Tanja 1970 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:29:48 0:56:51 C/41
111 219 Črešnar Veronika 1989 SLO Skupina Unior 0:29:18 0:56:55 A/24
112 460 Hatunšek Monika 1992 SLO 0:30:22 0:57:07 A/25
113 277 Avsec Anica 1969 SLO Urbani tekači 0:29:36 0:57:07 C/42
114 440 Hlastec Sara 1988 SLO 0:30:23 0:57:08 B/28
115 225 Pogorevc Mlakar Natalija 1978 SLO KAŠ 0:29:03 0:57:10 C/43
116 641 Zupan Špela 1991 SLO 0:28:49 0:57:12 A/26
117 474 Oblak Ana 1991 SLO 0:30:10 0:57:18 A/27
118 694 Medved Tanja 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:11 0:57:28 C/44
119 490 Gorjup Lucija 1973 SLO 0:29:26 0:57:29 C/45
120 654 Božič Radulović Slavica 1963 SLO 0:29:39 0:57:29 D/15
121 478 Veber Horvat Andreja 1967 SLO 0:29:46 0:57:34 D/16
122 686 Mesko Marta 1967 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:30:08 0:57:35 D/17
123 465 Šloser Klavdija 1981 SLO 0:28:58 0:57:38 B/29
124 469 Grobelnik Jera 1975 SLO 0:30:01 0:57:40 C/46
125 765 Rečnik Mateja 1978 SLO 0:29:42 0:57:41 C/47
126 284 Bobnar Ovnik Jožica 1975 SLO Urbani tekači 0:30:03 0:57:46 C/48
127 584 Ferlič Darja 1974 SLO 0:29:32 0:57:47 C/49
128 274 Klančišar Marija 1969 SLO Urbani tekači 0:29:40 0:57:54 C/50
129 230 Bohorč Darja 1975 SLO KAŠ 0:30:09 0:57:57 C/51
130 254 Slapnik Sabina 1975 SLO KAŠ 0:30:09 0:58:01 C/52
131 253 Kobale Sandra 1984 SLO KAŠ 0:29:56 0:58:03 B/30
132 442 Zajec Anica 1967 SLO 0:29:52 0:58:05 D/18
133 623 Fridrih Karmen 1980 SLO 0:29:52 0:58:07 B/31
134 449 Veljković Dragana 1975 SLO 0:30:19 0:58:25 C/53
135 233 Belak Jerica 1976 SLO KAŠ 0:30:29 0:58:32 C/54
136 668 Leskovar Mira 1975 SLO ŠD RCI Sport 0:29:51 0:58:36 C/55
137 312 Tuš Janja 1977 SLO DMSBZT Celje 0:30:28 0:58:44 C/56
138 441 Hlastec Sergeja 1985 SLO 0:31:17 0:58:46 B/32
139 689 Sirk Štefka 1958 SLO 0:30:18 0:58:46 E/5
140 353 Holcer Barbara 1980 SLO ZD Žalec 0:30:05 0:58:48 B/33
141 700 Mori Romana 1953 SLO 0:30:24 0:58:49 E/6
142 530 Fink Sara 2002 SLO 0:29:22 0:58:51 A/28
143 288 Vivod Klaudija 1995 SLO Tiskarna Petrič 0:30:03 0:58:58 A/29
144 221 Rap Simona 1969 SLO KAŠ 0:30:36 0:59:02 C/57
145 181 Žgank Maruša 1988 SLO Gamsi Celjski 0:30:22 0:59:03 B/34
146 182 Žgank Nika 1990 SLO Gamsi Celjski 0:30:22 0:59:04 A/30
147 521 Flis Romana 1967 SLO 0:30:07 0:59:05 D/19
148 446 Voda Jelka 1961 SLO 0:30:43 0:59:07 D/20
149 506 Presker  Vanja 1978 SLO 0:30:18 0:59:10 C/58
150 735 Vasle Monika 1982 SLO 0:29:57 0:59:20 B/35
151 39 Verhovšek Taja 2002 SLO KAŠ 0:29:48 0:59:21 A/31
152 600 Višnjei Milena 1958 SLO 0:30:45 0:59:27 E/7
153 296 Žnidarko Janja 1982 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:30:35 0:59:30 B/36
154 358 Sitar Nataša 1987 SLO ZD Žalec 0:30:06 0:59:31 B/37
155 194 Reberčnik Urška 1970 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:30:40 0:59:42 C/59
156 575 Baumgartner Andreja 1972 SLO 0:30:30 0:59:48 C/60
157 570 Kristofić Irena 1986 SLO 0:30:24 0:59:50 B/38
158 569 Korenak Polona 1996 SLO 0:30:24 0:59:50 A/32
159 723 Škorjanc Janja 1980 SLO 0:30:27 0:59:56 B/39
160 386 Brdnik Juhart  Petra 1980 SLO 0:30:31 0:59:58 B/40
161 778 Krančan Spomenka 1963 SLO 0:30:57 0:59:58 D/21
162 594 Hudoklin Anja 1982 SLO 0:31:27 1:00:02 B/41
163 270 Mernik Alenka 1963 SLO Urbani tekači 0:30:46 1:00:21 D/22
164 447 Delčnjak Milena 1971 SLO 0:28:26 1:00:25 C/61
165 709 Semprimožnik Anita 1972 SLO 0:30:27 1:00:32 C/62
166 455 Oblak Veronika 1968 SLO 0:31:30 1:00:53 D/23
167 620 Ramšak Mauko Nataša 1974 SLO 0:31:47 1:00:57 C/63
168 185 Jakše Tadeja 1979 SLO Gamsi Celjski 0:30:54 1:00:57 B/42
169 293 Podergajs Fijavž Anamari 1986 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:30:59 1:01:01 B/43
170 268 Ješovnik Adela 1960 SLO Urbani tekači 0:31:58 1:01:09 D/24
171 345 Planinc Nina 1994 SLO OPLAST 0:31:30 1:01:17 A/33
172 566 Gošnik Veronika 1991 SLO 0:31:46 1:01:22 A/34
173 515 Pustovrh Martinčič Boža 1964 SLO 0:31:57 1:01:22 D/25
174 278 Kolbl  Duska 1962 SLO Urbani tekači 0:31:51 1:01:25 D/26
175 656 Brancelj Jakop Larisa 1991 SLO 0:31:38 1:01:26 A/35
176 12 Fištravec Lidija 1964 SLO ORM 0:31:43 1:01:29 D/27
177 205 Fajs Natalija 1967 SLO ŠD Elektro Celje 0:31:14 1:01:35 D/28
178 340 Špacapan Olenšek Barbara 1977 SLO 0:31:00 1:01:36 C/64
179 17 Polič Nevenka 1970 SLO ORM 0:32:29 1:01:38 C/65
180 685 Burnik Laura 1974 SLO 0:32:43 1:01:40 C/66
181 493 Naglič Štefka 1956 SLO 0:31:45 1:01:41 E/8
182 715 Gomivnik Vida 1951 SLO 0:32:55 1:01:46 E/9
183 557 Kovše Jožica 1974 SLO 0:31:52 1:01:47 C/67
184 285 Lang Nataša 1972 SLO Urbani tekači 0:32:03 1:01:50 C/68
185 459 Hatunšek Jasna 1972 SLO 0:31:23 1:01:53 C/69
186 354 Terčelj Mila 1974 SLO ZD Žalec 0:31:40 1:01:55 C/70
187 266 Hribar Katja 1972 SLO Urbani tekači 0:32:03 1:01:55 C/70
188 269 Marinčič Bele Lidija 1957 SLO Urbani tekači 0:32:04 1:01:55 E/10
189 265 Hribar Joži 1950 SLO Urbani tekači 0:32:03 1:01:56 E/11
190 719 Klevze Mojca 1964 SLO 0:31:38 1:01:59 D/29
191 437 Krošlin Ana 1986 SLO Platform 0:32:45 1:02:10 B/44
192 170 Vrbek Vanja 1973 SLO Gamsi Celjski 0:31:53 1:02:14 C/72
193 294 Kmetec Simona 1976 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:31:33 1:02:21 C/73
194 283 Lovše Vida 1967 SLO Urbani tekači 0:31:40 1:02:26 D/30
195 758 Pernek Danijela 1987 SLO 0:32:01 1:02:27 B/45
196 168 Stopinšek Golčman Saša 1972 SLO Gamsi Celjski 0:33:25 1:02:28 C/74
197 637 Gorjup Petra 1980 SLO 0:31:23 1:02:31 B/46
198 271 Bošnak Darinka 1949 SLO Urbani tekači 0:32:21 1:02:40 E/12
199 533 Pajek Milena 1958 SLO 0:32:11 1:02:42 E/13
200 749 Zajec Urška 1991 SLO 0:32:00 1:02:45 A/36
201 639 Godler Čoh Laura 1990 SLO 0:33:46 1:02:52 A/37
202 318 Obrez Jelka 1967 SLO DMSBZT Celje 0:32:51 1:02:56 D/31
203 606 Kramar Saša 1979 SLO 0:33:34 1:03:00 B/47
204 424 Lužar Urška 1992 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:54 1:03:07 A/38
205 417 Hauptman Tanja 1978 SLO S HARMONIKO NA 10 0:31:58 1:03:10 C/75
206 482 Šeško Anita 1966 SLO 0:32:33 1:03:21 D/32
207 494 Gaber Barbara 1977 SLO 0:33:23 1:03:25 C/76
208 572 Kangler Aleksandra 1973 SLO 0:32:48 1:03:25 C/76
209 400 Ravnak Manca 2000 SLO KAŠ 0:31:51 1:03:27 A/39
210 450 Noner Natalija 1970 SLO 0:32:10 1:03:29 C/78
211 539 Es Alenka 1963 SLO 0:32:22 1:03:34 D/33
212 137 Rozman Suzana 1969 SLO ECOTIP 0:31:45 1:03:35 C/79
213 275 Koroušić Seljak Barbara 1966 SLO Urbani tekači 0:32:41 1:04:09 D/34
214 320 Marcen Alenka 1975 SLO DMSBZT Celje 0:33:21 1:04:31 C/80
215 325 Ramšak Tesić Darja 1975 SLO DMSBZT Celje 0:33:26 1:04:31 C/80
216 364 Ilič Nina 1998 SLO ŠD Radost 0:34:22 1:04:42 A/40
217 688 Pisnikmajeric Vlasta 1963 SLO 0:32:50 1:04:43 D/35
218 545 Kiralj Tea 1983 SLO 0:36:01 1:04:44 B/48
219 647 Pulko Lidija 1965 SLO 0:32:47 1:04:48 D/36
220 392 Škerget Tina 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:32:47 1:04:56 B/49
221 750 Gažovič Andrejka 1976 SLO 0:33:10 1:05:25 C/82
222 544 Radič Dijana 1990 SLO 0:32:28 1:05:37 A/41
223 15 Alt Lidija 1953 SLO ORM 0:32:19 1:05:47 E/14
224 281 Bregar Zdenka 1953 SLO Urbani tekači 0:34:47 1:06:05 E/15
225 558 Hladin Irena 1978 SLO 0:33:39 1:06:19 C/83
226 634 Ban Katarina 1983 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:34:54 1:06:20 B/50
227 322 Skrt Nevenka 1962 SLO DMSBZT Celje 0:34:28 1:06:22 D/37
228 157 Pesan Anita 1965 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:35:11 1:07:18 D/38
229 591 Vrečko Zala 2003 SLO 0:34:30 1:07:33 A/42
230 484 Ramot Ljudmila 1968 SLO 0:34:10 1:07:47 D/39
231 148 Pušnjak Anka 1972 SLO ECOTIP 0:34:59 1:08:17 C/84
232 131 Dobnik Irena 1965 SLO ECOTIP 0:35:00 1:08:18 D/40
233 692 Verdel Nada 1975 SLO 0:38:24 1:08:19 C/85
234 573 Napotnik Sonja 1969 SLO 0:33:35 1:08:27 C/86
235 629 Skorc Marina 1978 SLO 0:34:53 1:08:59 C/87
236 496 Pučnik Lidija 1959 SLO 0:35:16 1:09:26 D/41
237 702 Lajhar Barbara 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:35:01 1:09:27 C/88
238 27 Štefančič Vita 1992 SLO ORM 0:35:51 1:09:40 A/43
239 548 Pustovrh Mateja 1995 SLO 0:34:44 1:09:56 A/44
240 504 Brumat Tatjana 1966 SLO 0:35:49 1:10:09 D/42
241 543 Pajenk Maja 1985 SLO 0:36:35 1:11:18 B/51
242 208 Jeranko Nina 1983 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:36:33 1:11:47 B/52
243 502 Krošl Irena 1984 SLO 0:35:39 1:11:57 B/53
244 132 Horvat Matejka 1977 SLO ECOTIP 0:36:18 1:12:29 C/89
245 317 Simler Jasmina 1974 SLO DMSBZT Celje 0:37:02 1:13:25 C/90
246 211 Pekovšek Albina 1950 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:38:11 1:14:00 E/16
247 384 Vidmajer Nadja 1981 SLO 0:37:27 1:14:14 B/54
248 130 Orož Lučka 1977 SLO ECOTIP 0:37:53 1:15:29 C/91
249 192 Fortuna Tinkara 1980 SLO Gamsi Celjski 0:38:11 1:17:05 B/55
250 367 Bratina Hedvika 1942 SLO ŠD Radost 0:41:23 1:20:48 E/17
251 321 Marinšek Ida 1942 SLO DMSBZT Celje 0:42:54 1:21:21 E/18
252 470 Kovač Jožica 1967 SLO 0:42:04 1:21:38 D/43
253 512 Ferlič Zlatka 1972 SLO 0:42:04 1:21:38 C/92
254 542 Zelenik Nastja 1987 SLO 0:42:40 1:23:53 B/56
255 162 Korez Jasmina 1983 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:47:51 1:30:28 B/57
256 155 Vinko Lucija 2003 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:47:41 1:30:29 A/45
257 160 Hudej Štefka 1965 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:47:41 1:30:30 D/44
258 481 Vegan Štefka 1961 SLO 0:49:34 1:34:41 D/45
259 154 Vinko Mojca 1978 SLO Leteče puščice z vseh vetrov 0:50:12 1:34:48 C/93
260 466 Pavlovič Vesna 1976 SLO 0:21:23 DNF C/94

05Z – 5 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub / Club Rezultat / Result K/#
1 1517 Podlogar Gregor 1983 SLO 0:17:29 B/1
2 1528 Klinc Rok 1994 SLO 0:18:51 A/1
3 1518 Vozlič Blaž 2002 SLO Petrol 0:18:54 A/2
4 1424 Thieke Michael 1986 GER S HARMONIKO NA 10 0:19:42 B/2
5 1423 Višnar Alen 2001 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:20:08 A/3
6 1200 Strmšek  Davor 1983 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:20:09 B/3
7 1202 Krajnc Gaj 2002 SLO Baumüller Dravinja 0:20:10 A/4
8 1422 Kavkler Luka 2003 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:20:15 A/5
9 1496 Medved Jure 2003 SLO ŠD Tek je lek 0:21:28 A/6
10 1462 Plavčak  Martin 1987 SLO 0:21:36 B/4
10 1372 Pučnik Jože 1974 SLO OPLAST 0:21:36 C/1
12 1521 Hölzl Tomaž 1967 SLO 0:21:43 D/1
13 1392 nn nn 1970 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:21:59 A/7
14 1290 Rečnik Florjian 1986 SLO Skupina Unior 0:22:27 B/5
15 1308 Žerjav David 1983 SLO Urbani tekači 0:22:32 B/6
16 1294 Golob Patrick 1999 SLO Skupina Unior 0:22:42 A/8
17 1486 Kukovec Matej 1989 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:22:55 A/9
18 1327 Leskovar Tjan 2002 SLO Tiskarna Petrič 0:23:06 A/10
19 1483 Dobnikar Boštjan 1984 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:23:29 B/7
20 1502 Kričaj  Roman 1975 SLO 0:23:39 C/2
21 1511 Kmetec Rudolf 1957 SLO 0:23:42 E/1
22 1206 Leskovar Gašper 2001 SLO Baumüller Dravinja 0:23:44 A/11
23 1293 Črešnar Primož 1994 SLO Skupina Unior 0:23:53 A/12
24 1204 Bezovnik Matej 1981 SLO Baumüller Dravinja 0:24:00 B/8
25 1415 Vidmar David 2000 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:24:07 A/13
26 1527 Založnik Franci 1963 SLO 0:24:12 D/2
27 1388 Fridrih Matej 1993 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:24:19 A/14
28 1498 Volčič David 1993 SLO 0:24:48 A/15
28 1307 Hribar Andrej 1957 SLO Urbani tekači 0:24:48 E/2
30 1456 Škafar Aljaž 1990 SLO 0:24:54 A/16
31 1445 Sešel Franci 1967 SLO 0:24:58 D/3
32 1468 Perko Andrej 1964 SLO 0:25:13 D/4
33 1338 Popović Maks 2002 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:25:19 A/17
34 1409 Gričnik Uroš 1991 SLO Fresenius Medical Care 0:25:23 A/18
35 1403 Bornšek Borut 1970 SLO Fresenius Medical Care 0:25:24 C/3
35 1356 Borko Milan 1947 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:25:24 E/3
37 1464 Snedic Janez 1968 SLO 0:25:25 D/5
38 1374 Ribič Zvonko 1968 SLO OPLAST 0:25:43 D/6
38 1485 Volgemut Gorazd 1988 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:25:43 B/9
40 1274 Godnik Filip 2003 SLO Gamsi Celjski 0:25:53 A/19
41 1413 Kričaj Jakob 2002 SLO 0:25:59 A/20
42 1281 Vodovnik Matjaž 1982 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:26:01 B/10
43 1505 Pišotek Tomaž 1990 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:07 A/21
44 1331 Marčinkovič Peter 1986 SLO Tiskarna Petrič 0:26:30 B/11
44 1317 Koffi Simon 1982 SLO KSIMON FIT 0:26:30 B/11
46 1287 Gorjup Sergej 1982 SLO Skupina Unior 0:26:32 B/13
47 1364 Mitrović Dominik 1979 CRO Atletski klub “NoGA” 0:26:50 B/14
48 1529 Jevšenak Kevin 1993 SLO 0:26:59 A/22
49 1428 Ačko Marko 1999 SLO S HARMONIKO NA 10 0:27:02 A/23
50 1408 Leskovar Iztok 1981 SLO Fresenius Medical Care 0:27:06 B/15
51 1233 Kotnik Sergej 1994 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:27:08 A/24
52 151 Trdin Urban 1994 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:27:11 A/25
53 1253 Jošt Miroslav 1968 SLO Pohorski svizci 0:27:13 D/7
54 1405 Erčulj David 1991 SLO Fresenius Medical Care 0:27:42 A/26
55 1243 Gosak Gregor 1977 SLO Pohorski svizci 0:27:47 C/4
56 1205 Leskovar Ivan 1963 SLO Baumüller Dravinja 0:27:55 D/8
57 1399 Gorenak Darjan 1982 SLO Fresenius Medical Care 0:28:09 B/16
58 396 Repnik Igor 1978 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:27 C/5
59 1217 Teržan Tilen 1999 SLO Laško 0:28:54 A/27
60 1430 Vogelmut Tadej 1988 SLO Platform 0:28:55 B/17
61 1477 Čelan Mario 1976 CRO 0:28:56 C/6
62 1512 Kocbek Miljutin 1961 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:29:01 D/9
63 1210 Zupan Peter 1974 SLO Laško 0:29:06 C/7
64 1276 Pajk Maj 2002 SLO Gamsi Celjski 0:29:11 A/28
65 1454 Veniger Boris 1966 SLO 0:29:29 D/10
66 1389 Smogavc Primož 1990 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:29:34 A/29
67 1398 Perkovič Damir 1984 SLO Fresenius Medical Care 0:29:43 B/18
68 1370 Hižak Žan 1991 SLO OPLAST 0:29:59 A/30
69 1232 Belak Boštjan 1986 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:30:00 B/19
70 1230 Magdalenić Tomislav 1991 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:30:30 A/31
71 1459 Kotnik Žiga 1993 SLO 0:30:45 A/32
72 1347 Gregorčič Damjan 1973 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:30:46 C/8
73 1431 Studenčnik Matej 1991 SLO Platform 0:31:03 A/33
74 1342 Šrekl Matjaž 1979 SLO Radio Rogla 0:31:32 B/20
75 1401 Razboršek Boris 1981 SLO Fresenius Medical Care 0:31:36 B/21
76 1272 Robačer Rok 2003 SLO Gamsi Celjski 0:31:55 A/34
77 1269 Robačer Ivan 1966 SLO Gamsi Celjski 0:32:03 D/11
78 1410 Stefanov Dejan 1985 SLO Fresenius Medical Care 0:32:08 B/22
79 1285 Tomašić Dejan 1979 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:32:38 B/23
79 1321 Korez Karli 1980 SLO KSIMON FIT 0:32:38 B/23
81 1530 Volkar Matjaž 1974 SLO 0:32:42 C/9
82 1326 Leskovar Matjaž 1980 SLO Tiskarna Petrič 0:32:59 B/25
83 1337 Repnik Darko 1962 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:33:01 D/12
84 1507 Glinšek Aleksander 1974 SLO 0:33:16 C/10
85 1387 Flis Peter 1981 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:33:32 B/26
86 1271 Robačer Matija 2003 SLO Gamsi Celjski 0:33:56 A/35
87 1305 Rakić Veselko 1957 SLO Urbani tekači 0:34:12 E/4
88 1275 Pajk Andrej 1977 SLO Gamsi Celjski 0:36:11 C/11
89 1314 Krivec Marko 1980 SLO KSIMON FIT 0:36:33 B/27
90 1245 Bobik Filip 2002 SLO Pohorski svizci 0:37:02 A/36
91 1519 Magajne Domen 1991 SLO 0:39:56 A/37
91 1520 Magajne Zmago 1950 SLO 0:39:56 E/5

05Z – 5 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name LR / YB Država / Country Klub / Club Rezultat / Result K/#
1 1291 Vetrih Renata 1974 SLO Skupina Unior 0:20:11 C/1
2 513 Žakelj Alenka 1988 SLO 0:22:20 B/1
3 1421 Korošec Lana 2003 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:23:25 A/1
4 1420 Sadek Evelin 2003 SLO KAŠ 0:24:07 A/2
5 1501 Adamič Kričaj  Nives 1976 SLO 0:24:18 C/2
6 1487 Bizjak  Aleksandra 1972 SLO 0:24:27 C/3
7 1358 Kroflič Mateja 1984 SLO LPP Ljubljana 0:24:44 B/2
8 1286 Konec Nada 1979 SLO Skupina Unior 0:25:15 B/3
9 1373 Mlakar Marija 1981 SLO OPLAST 0:25:44 B/4
10 1277 Obrul Alenka 1971 SLO Gamsi Celjski 0:26:01 C/4
11 1416 Kolar Lara 2000 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:26:02 A/3
12 1510 Boldin Aleksandra 1972 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:26:09 C/5
13 1319 Vreš Jolanda 1980 SLO KSIMON FIT 0:26:30 B/5
14 1295 Kokljič Urška 1985 SLO KAŠ 0:26:33 B/6
15 1451 Žohar Magda 1967 SLO 0:26:38 D/1
16 1490 Jakop Teodora 1971 SLO 0:26:44 C/6
17 1460 Arlič Marjana 1962 SLO 0:26:46 D/2
18 1484 Blazic Vesna 1983 SLO 0:26:53 B/7
19 1302 Gorinšek Tara 2002 SLO KAŠ 0:27:02 A/4
20 1216 Jančič Mirjana 1973 SLO Laško 0:27:05 C/7
20 1219 Durkalič Hren Selma 1976 SLO ECOTIP 0:27:05 C/7
22 1313 Križanec Dunja 1986 SLO KSIMON FIT 0:27:08 B/8
23 1368 Jurić Mateja 1986 CRO Atletski klub “NoGA” 0:27:09 B/9
23 1359 Panič Vesna 1992 SLO LPP Ljubljana 0:27:09 A/5
25 1411 Strmšek Anica 1973 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:27:15 C/9
26 1310 Karneža Valerija 1982 SLO KSIMON FIT 0:27:16 B/10
27 1261 Stanovnik Nataša 1976 SLO Gabrovlje migajo 0:27:17 C/10
28 1436 Grajfoner Natalija 1981 SLO 0:27:23 B/11
29 397 Repnik Katja 1985 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:31 B/12
30 1525 Petek Milena 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:27:41 B/13
31 1289 Frangež  Klara 1979 SLO Skupina Unior 0:27:44 B/14
32 1257 Kalšek Simona 1974 SLO Gabrovlje migajo 0:27:50 C/11
33 1218 Razboršek Vesna 1978 SLO Laško 0:27:59 C/12
34 1357 Kralj Sabina 1989 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:28:00 A/6
35 1363 Vidaković Zrinka 1977 CRO Atletski klub “NoGA” 0:28:04 C/13
36 330 Čuš Lah Karin 1976 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:28:11 C/14
37 1262 Trontelj Milada 1984 SLO Gabrovlje migajo 0:28:12 B/15
38 1516 Lukić Branka 1976 SLO 0:28:14 C/15
39 1524 Križan Jerneja 1984 SLO 0:28:15 B/16
40 390 Draganič Martina 1980 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:18 B/17
41 1207 Blagotinšek Blažka 1998 SLO Laško 0:28:19 A/7
41 1239 Ravničan Martina 1966 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:28:19 D/3
43 1452 Železnik Zdenka 1978 SLO 0:28:41 C/16
44 1386 Urlep Sara 2002 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:28:44 A/8
45 1306 Logar Klementina 1972 SLO Urbani tekači 0:28:45 C/17
46 1434 Lovrenčič Sabina 1985 SLO 0:28:48 B/18
47 1378 Plesnik Barbara 1987 SLO ZD Žalec 0:28:49 B/19
47 1475 Černec Milojka 1958 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:28:49 E/1
49 1365 Mitrović Marijana 1981 CRO Atletski klub “NoGA” 0:28:50 B/20
50 1479 Čelan Sanja 1980 CRO 0:28:52 B/21
50 1246 Bobik Lidija 1978 SLO Pohorski svizci 0:28:52 C/18
52 1201 Arzenšek Lucija 1984 SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:28:53 B/22
53 1453 Krivec Anamari 1993 SLO 0:28:54 A/9
54 1340 Tihle Hren Alja 1982 SLO Radio Rogla 0:28:58 B/23
55 1400 Gorenak Mateja 1986 SLO Fresenius Medical Care 0:29:02 B/24
55 1203 Skaza Jožica 1975 SLO Baumüller Dravinja 0:29:02 C/19
57 1209 Zupan Katja 1974 SLO Laško 0:29:06 C/20
58 191 Šparaš Maja 1992 SLO Gamsi Celjski 0:29:12 A/10
59 1418 Lešek Taja 2002 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:29:15 A/11
60 1362 Bogović Dijana 1985 CRO Atletski klub “NoGA” 0:29:18 B/25
61 1332 Mrzdovnik Tara 2001 SLO Tiskarna Petrič 0:29:19 A/12
62 1504 Bezenšek Nina 2000 SLO 0:29:21 A/13
63 1455 Pereza Korina 1978 SLO 0:29:24 C/21
64 1255 Očko Sonja 1976 SLO Gabrovlje migajo 0:29:25 C/22
65 1470 Arnuš Tabaković Jasmina 1984 SLO 0:29:27 B/26
66 1249 Retuznik Damijana 1971 SLO Pohorski svizci 0:29:34 C/23
67 1500 Jeršin Urška Zoja 1981 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:29:35 B/27
68 1335 Prosenak  Vlasta 1971 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:29:36 C/24
68 1437 Sirc Lea 1993 SLO 0:29:36 A/14
70 1256 Pivec Tjaša 1997 SLO Gabrovlje migajo 0:29:40 A/15
71 1266 Pšeničnik  Alenka 1978 SLO Gabrovlje migajo 0:29:43 C/25
72 1225 Jošt Polonca 1983 SLO ECOTIP 0:29:44 B/28
73 1469 Bošnjak Nina 1985 SLO 0:29:47 B/29
74 1263 Lovrenčič Urška 1997 SLO Gabrovlje migajo 0:29:49 A/16
74 1390 Reš Klara 1990 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:29:49 A/16
76 1231 Črešnar Janja 1987 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:29:52 B/30
77 1492 Varšek Staša 1980 SLO ŠD RCI Sport 0:29:53 B/31
77 1449 Žohar Tjaša 1996 SLO 0:29:53 A/18
79 1499 Iskrač Klavdija 1993 SLO 0:29:54 A/19
80 1371 Pučnik Polona 1978 SLO OPLAST 0:30:00 C/26
80 331 Flegar Marija 1988 SLO Š.D. Elektro Maribor 0:30:00 B/32
82 1311 Gluhak Gabrijela 1982 SLO KSIMON FIT 0:30:02 B/33
82 1318 Podhraški Nika 1999 SLO KSIMON FIT 0:30:02 A/20
84 1489 Zapušek Mojca 1977 SLO 0:30:05 C/27
85 1336 Pukl Anita 1973 SLO Vrtec Slovenske Konjice 0:30:13 C/28
86 1474 Lipuš Anja 1984 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:30:25 B/34
87 1526 Čoper Ahačič Urška 1989 SLO 0:30:28 A/21
88 1240  Belak Urška 1990 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:30:30 A/22
89 1494 Pušnik Petra 1981 SLO ŠD RCI Sport 0:30:44 B/35
90 1367 Šulekić Antonija 1976 CRO Atletski klub “NoGA” 0:30:51 C/29
91 1296 Ločnikar Tamara 2000 SLO KAŠ 0:31:00 A/23
91 1515 Peer Kvas Suzana 1981 SLO 0:31:00 B/36
93 1208 Blagotinšek Tinkara 1999 SLO Laško 0:31:06 A/24
94 1234 Črešnar Urška 1992 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:31:27 A/25
95 1503 Bezenšek Sara 1999 SLO 0:31:30 A/26
96 1341 Trunkl Barbara 1972 SLO Radio Rogla 0:31:31 C/30
97 1414 Stojnšek Maruša 2001 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:31:33 A/27
98 1412 Podbregar Janja 1982 SLO Nagrajenci Radio Rogla 0:31:34 B/37
99 1235 Kotnik Jožica 1966 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:31:37 D/4
100 1259 Hrovat Zofija 1963 SLO Gabrovlje migajo 0:31:40 D/5
101 1270 Robačer Lana 2002 SLO Gamsi Celjski 0:31:43 A/28
102 1320 Bevc Maruša 1992 SLO KSIMON FIT 0:31:44 A/29
103 1301 Gorinšek Saška 1975 SLO KAŠ 0:31:55 C/31
104 1385 Kotnik Magdalena 1971 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:32:04 C/32
104 1241 Fridrih Gosak Irena 1978 SLO Pohorski svizci 0:32:04 C/32
106 586 Rolih Sabina 1980 SLO 0:32:06 B/38
107 1402 Jug Blagovič Alenka 1981 SLO Fresenius Medical Care 0:32:09 B/39
108 1349 Založnik Tatjana 1973 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:32:17 C/34
109 1348 Podkrižnik Kaja 1992 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:32:18 A/30
109 1346 Lašič Jerneja 1979 SLO KOVINTRADE jekleni tekači 0:32:18 B/40
109 1303 Nidorfer Stanislava 1960 SLO Urbani tekači 0:32:18 D/6
112 1406 Verbovšek Tina 1994 SLO Fresenius Medical Care 0:32:20 A/31
113 1448 Erjavec Špela 1994 SLO 0:32:24 A/32
114 1560 Kos Andreja 1985 SLO 0:32:29 B/41
115 1467 Lorenčak Karmen 1982 SLO 0:32:30 B/42
115 1254 Jesenek Tamara 1998 SLO Pohorski svizci 0:32:30 A/33
117 1224 Grm Valerija 1989 SLO ECOTIP 0:32:32 A/34
118 1513 Sirc Rebeka 1992 SLO 0:32:35 A/35
118 1433 Jurič Štefka 1975 SLO 0:32:35 C/35
118 1514 Sirc Nataša 1972 SLO 0:32:35 C/35
121 1278 Ocvirk Natalija 1976 SLO Gamsi Celjski 0:32:40 C/37
122 1273 Hartman Tamara 1987 SLO Gamsi Celjski 0:32:43 B/43
122 1488 Podlesnik Petra 1982 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:32:43 B/43
124 186 Šparaš Pajk Polonca 1979 SLO Gamsi Celjski 0:32:44 B/45
125 1328 Medved Karmen 1982 SLO Tiskarna Petrič 0:32:58 B/46
126 1280 Bobnar Zvonka 1974 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:33:04 C/38
127 1497 Breznik Katja 1977 SLO 0:33:14 C/39
128 1220 Kobale Magdalena 1970 SLO ECOTIP 0:33:16 C/40
129 1466 Verdev Barbara 1981 SLO 0:33:19 B/47
130 1213 Guzelj Katja 1984 SLO Laško 0:33:20 B/48
131 1375 Sovič Špela 1978 SLO Zobeki 0:33:22 C/41
131 1377 Ošlak Damjana 1975 SLO Zobeki 0:33:22 C/41
133 1260 Napotnik Bojana 1971 SLO Gabrovlje migajo 0:33:27 C/43
134 1258 Kolar Kaja 1998 SLO Gabrovlje migajo 0:33:34 A/36
135 1325 Zidanšek Ana 1983 SLO Tiskarna Petrič 0:33:36 B/49
136 1395 Kralj Tanja 1977 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:33:37 C/44
137 1384 Aman Romana 1977 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:33:43 C/45
137 1382 Preložnik Natalija 1976 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:33:43 C/45
137 1282 Vodovnik Jožica 1962 SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:33:43 D/7
140 1354 Jazbinšek Iva 1966 SLO DMSBZT Celje 0:33:49 D/8
141 1482 Mernik Dobnikar Natalija 1989 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:33:51 A/37
142 1481 Premoša Blanka 1993 SLO 0:33:53 A/38
143 1268 Robačer Martina 1973 SLO Gamsi Celjski 0:33:56 C/47
144 1345 Gačnikar Jasna 1969 SLO Radio Rogla 0:34:07 C/48
145 1214 Bračič Katarina 1962 SLO Laško 0:34:09 D/9
146 1215 Tkavc Lucija 1992 SLO Laško 0:34:13 A/39
147 1417 Štante Maša 2002 SLO ŠC Slovenske Konjice – Zreče 0:34:14 A/40
147 1447 Kramberger Tina 1997 SLO 0:34:14 A/40
149 1223 Pliberšek Mihaela 1974 SLO ECOTIP 0:34:15 C/49
150 1381 Krajnc Manca 1975 SLO ZD Žalec 0:34:23 C/50
151 1238 Ravničan Manja 1993 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:34:27 A/42
152 1228 Fric Aleksandra 1985 SLO ECOTIP 0:34:42 B/50
153 1471 Planinc Ana 1988 SLO 0:34:45 B/51
154 1322 Repnik Danijela 1963 SLO Tiskarna Petrič 0:34:48 D/10
155 1355 Podcedenšek Ema 1969 SLO DMSBZT Celje 0:34:52 C/51
156 1480 Senegačnik Sara 1980 SLO 0:34:55 B/52
157 1476 Vrečko Tina 1975 SLO 0:35:02 C/52
158 1264 Križančič Tina 2001 SLO Gabrovlje migajo 0:35:03 A/43
159 1407 Črešnar Skaza Duška 1975 SLO Fresenius Medical Care 0:35:09 C/53
160 1299 Podgrajšek Janja 1985 SLO KAŠ 0:35:11 B/53
161 313 Markovič Petra 1980 SLO DMSBZT Celje 0:35:20 B/54
162 1323 Gračner Karmen 1988 SLO Tiskarna Petrič 0:35:21 B/55
163 1350 Kremžar Anica 1955 SLO DMSBZT Celje 0:35:25 E/2
164 1229 Adam Valerija 1976 SLO ECOTIP 0:35:28 C/54
165 1383 Jerič Maja 1981 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:35:29 B/56
166 1244 Fridrih Jožica 1981 SLO Pohorski svizci 0:35:36 B/57
166 1283 Marinko Irena 1954 SLO MDGN Slovenske Konjice 0:35:36 E/3
168 1315 Antolinc Nastja 1989 SLO KSIMON FIT 0:35:57 A/44
169 1443 Klokočovnik Maja 1984 SLO 0:36:10 B/58
169 1444 Bezenšek Nadja 1984 SLO 0:36:10 B/58
171 1463 Cep Anemari 2003 SLO 0:36:11 A/45
172 1465 Pušnik Mateja 1984 SLO 0:36:17 B/60
172 439 Monika Sadek 1987 SLO 0:36:17 B/60
174 1393 Merlak Melita 1988 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:36:20 B/62
174 1394 Furman Lidija 1977 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:36:20 C/55
176 1391 Reš Magda 1960 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:36:22 D/11
177 1522 Mlinar Nina 1988 SLO 0:36:35 B/63
178 1312 Gluhak Tjaša 1991 SLO KSIMON FIT 0:36:38 A/46
179 1227 Vrhovšek Manica 1972 SLO ECOTIP 0:36:39 C/56
180 1297 Ribič Štefica 1970 SLO KAŠ 0:36:40 C/57
181 1226 Hrovat Nataša 1977 SLO ECOTIP 0:36:44 C/58
181 1222 Pristovnik Laura 1976 SLO ECOTIP 0:36:44 C/58
183 1397 Črešnar Kristina 1989 SLO Športno društvo GKN Zreče 0:36:50 A/47
184 1351 Krašovic Marinka 1948 SLO DMSBZT Celje 0:37:01 E/4
185 1493 Kufner Arijana 1980 SLO ŠD RCI Sport 0:37:03 B/64
186 1242 Gosak Rebeka 2001 SLO Pohorski svizci 0:37:04 A/48
187 1247 Škorjanc Natalija 1965 SLO Pohorski svizci 0:37:07 D/12
188 1353 Velenjšek Leskovšek Alenka 1971 SLO DMSBZT Celje 0:37:24 C/60
189 1478 Ženko Polona 1980 SLO 0:37:29 B/65
190 1425 Banovšek Anita 1978 SLO S HARMONIKO NA 10 0:37:46 C/61
190 1429 Brglez Venesa 1990 SLO S HARMONIKO NA 10 0:37:46 A/49
192 1506 Božič Zdenka 1961 SLO 0:38:38 D/13
193 1236 Potočnik Trdin Branka 1968 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:40:32 D/14
194 1221 Brumec Jožica 1966 SLO ECOTIP 0:40:49 D/15
195 1473 Muha Polonca 1962 SLO 0:41:03 D/16
196 1265 Hren Zdenka 1964 SLO Gabrovlje migajo 0:41:09 D/17
197 1237 Ledinek Vilma 1969 SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:41:13 C/62
198 1442 Špiljak Darinka 1953 SLO 0:43:07 E/5
199 1508 Oblak Anja 1983 SLO HERVIS SPORTSCLUB 0:49:14 B/66

Rezultati / Results 2017

21M – 21 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 289 KREVS Mitja SLO AsicsFrontrunnerSlovenija 0:17:07 0:33:27 0:55:01 1:11:16 A/1
2 248 GRILC Tadej SLO Koroški atletski klub 0:18:00 0:34:57 0:57:03 1:14:34 A/2
3 236 PEČNIK Sašo SLO AD Štajerska 0:18:25 0:35:45 0:58:44 1:16:13 B/1
4 104 DINJAR Dražen CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 0:18:30 0:35:46 0:59:34 1:18:01 C/1
5 292 SENICA Vid SLO 0:19:16 0:37:40 1:01:06 1:19:20 C/2
6 302 ARMEND Berisha SLO Atletski klub Velenje 0:18:00 0:35:10 1:00:24 1:20:53 A/3
7 300 PONGRAČIĆ Goran CRO TK Marathon95 0:20:04 0:38:45 1:03:11 1:21:39 C/3
8 209 MALEK KUZMIČ Simon SLO Davčna Hiša ALFA OMEGA 0:19:16 0:38:04 1:03:05 1:22:24 A/4
9 200 TRETJAK Jan SLO 0:20:13 0:39:34 1:04:08 1:22:41 A/5
10 180 SMODIČ Aleš SLO ŠD Sberbank 0:19:39 0:38:42 1:04:26 1:24:06 C/4
11 102 VOZLIČ Bojan SLO AK Ormož 0:19:34 0:38:40 1:04:26 1:24:16 C/5
12 181 BARUT Miloš SLO Tek.si 0:20:43 0:39:40 1:04:59 1:24:31 D/1
13 238 STRAUSS Gregor SLO 0:20:12 0:39:25 1:05:43 1:25:03 B/2
14 229 SOBOČAN Anže SLO 0:19:51 0:38:57 1:05:42 1:25:15 B/3
15 203 CAFNIK Matej SLO 0:21:21 0:41:11 1:07:06 1:26:40 B/4
16 85 KIT Mitja SLO SMM 0:21:21 0:41:16 1:07:31 1:27:41 C/6
17 311 LEHNER Branko SLO 0:20:54 0:41:10 1:07:45 1:27:53 E/1
18 82 PEČNIK Matej SLO KAK Vzajemna Bejbe 0:21:41 0:41:51 1:08:53 1:28:49 C/7
19 278 PODLOGAR Dušan SLO 0:20:34 0:40:26 1:07:54 1:28:58 D/2
20 100 URŠNIK Viki SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:21:11 0:41:01 1:08:39 1:29:20 D/3
21 252 TEHOVNIK Andraž SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:21:51 0:41:54 1:09:09 1:30:30 B/5
22 272 KOZAR Dušan SLO 0:22:17 0:42:44 1:09:50 1:30:38 B/6
23 99 KRANJC Damjan SLO 0:21:40 0:42:21 1:09:36 1:30:53 A/6
24 169 HARTMAN Aljoša SLO 0:22:23 0:43:21 1:10:29 1:31:26 B/7
25 218 ROŠKARIČ Andrej SLO ŠD Lenart 0:21:23 0:42:15 1:09:53 1:31:41 C/8
26 96 ZUPANC Rafko SLO ŠD Radost 0:22:08 0:42:41 1:10:37 1:32:07 D/4
27 234 ŽERJAV David SLO 0:23:05 0:44:07 1:11:49 1:32:16 B/8
28 148 KOROŠEC Tomaz SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:22:31 0:43:42 1:12:05 1:33:17 C/9
29 206 GRADIŠNIK Rok SLO ŠRK Celje 0:21:12 0:42:01 1:09:53 1:33:28 A/7
30 228 HOHEGER Roman SLO Radenska 0:22:21 0:43:28 1:12:23 1:33:35 C/10
30 241 ŠPEC Blaž SLO 0:21:51 0:42:48 1:11:05 1:33:35 B/9
32 851 ŠELIH Aleš SLO AD Štajerska 0:19:25 0:39:25 1:11:48 1:33:39 B/10
33 233 VUKELIČ Marjan SLO 0:22:36 0:43:33 1:12:25 1:33:41 D/5
33 42 TRANTURA Matjaž SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:21:59 0:43:10 1:11:47 1:33:41 C/11
35 298 HLAČER Anže SLO 0:22:41 0:43:15 1:12:13 1:33:43 B/11
36 174 TARKUŠ Marjan SLO DPZ Impol 0:22:57 0:44:02 1:12:34 1:34:15 C/12
37 121 KLEMENČIČ Pavle SLO 0:21:56 0:43:13 1:12:04 1:34:27 D/6
38 297 MATJAŠIČ Marko SLO 0:22:06 0:43:37 1:12:36 1:34:33 C/13
39 95 ČREP Srečko sLO ŠD Radost 0:23:05 0:44:42 1:13:32 1:34:50 D/7
40 279 GAJŠEK Nejc SLO 0:23:27 0:45:38 1:14:10 1:34:56 A/8
41 285 RATEJ Zlatko SLO 0:21:58 0:43:06 1:13:01 1:35:59 B/12
42 182 KOJC Samo SLO Out in Slovenia 0:22:30 0:43:44 1:13:22 1:36:10 C/14
43 230 VALANT Frenk SLO Avtomehanika Valant 0:22:11 0:42:43 1:13:29 1:36:14 D/8
44 227 TRUNKELJ Miha SLO 0:22:50 0:44:11 1:13:27 1:36:16 B/13
45 16 LEBAN Aleš SLO LPT 0:23:25 0:45:27 1:14:23 1:36:21 B/14
46 53 MATEJ Janez SLO Mariborski tekači 0:21:53 0:43:01 1:13:00 1:36:28 C/15
47 303 MEKLAV Evgen SLO 0:22:26 0:43:25 1:13:35 1:36:45 B/15
48 226 KOŠIR Uroš SLO 0:23:14 0:44:57 1:15:01 1:36:48 C/16
49 140 PRIMOŽIČ Boštjan SLO 0:23:52 0:45:19 1:14:27 1:36:50 C/17
50 123 ĆULIBRK Milan SLO 0:23:28 0:45:22 1:14:58 1:36:54 B/16
51 29 MAREČIĆ Antonio CRO AK Jastreb 99 0:23:43 0:46:37 1:16:00 1:37:04 B/17
52 142 ARNUŠ Jure SLO 0:23:05 0:45:22 1:14:44 1:37:06 B/18
53 211 HRASTNIK Igor SLO Društvo za promocijo zdravja Impol 0:23:16 0:45:08 1:14:21 1:37:10 B/19
54 24 RADELJA Krešimir CRO AK Jastreb 99 0:23:37 0:46:20 1:15:43 1:37:13 C/18
55 280 BAČNIK Blaž SLO 0:24:14 0:47:03 1:16:14 1:37:37 B/20
56 307 MARGUČ Simon SLO Oplast 0:24:03 0:47:11 1:16:09 1:37:45 C/19
57 264 GROS Joža SLO 0:24:11 0:47:03 1:17:36 1:37:51 B/21
58 22 KIDRIČ Robert SLO Laško 0:24:41 0:46:57 1:15:54 1:37:57 C/20
59 86 JUVANČIČ Uroš SLO SMM 0:23:43 0:46:07 1:15:38 1:37:59 B/22
60 119 MIKEC Zvone SLO 0:23:43 0:45:34 1:15:34 1:38:27 D/9
61 145 VETERNIK Tomaž SLO 0:24:02 0:46:29 1:16:26 1:38:57 C/21
62 247 MAGUŠA David SLO 0:24:15 0:47:08 1:16:55 1:39:04 B/23
63 31 VUČKOVIĆ Dragan CRO AK Jastreb 99 0:24:54 0:47:36 1:17:19 1:39:17 C/22
64 97 TOT Marko SLO ŠD Radost 0:23:29 0:46:09 1:16:32 1:39:29 D/10
65 112 KRAJNC Boštjan SLO Radio City 0:24:11 0:47:04 1:16:29 1:39:33 C/23
66 177 ŠEMENC Alan SLO 0:23:48 0:45:23 1:16:42 1:39:35 C/24
67 91 PEČNIK Uroš SLO RADIO ROGLA 0:24:03 0:47:04 1:16:59 1:39:56 C/25
68 270 LAH Peter SLO ŠD Koštruni Tinje 0:23:28 0:46:28 1:16:52 1:39:58 C/26
69 261 MARCEN Matej SLO 0:24:11 0:47:03 1:17:37 1:40:02 B/24
69 156 PAJEK Rok SLO 0:23:26 0:45:22 1:16:45 1:40:02 B/24
71 290 KRAJNČAN Slavko SLO nsk celje 0:25:17 0:47:40 1:18:04 1:40:34 D/11
72 277 KAMPL Gregor SLO 0:24:14 0:46:36 1:16:43 1:40:48 B/26
73 173 JOHANSSON Stellan SLO Strelsko društvo Trzin 0:24:23 0:48:03 1:18:19 1:40:59 C/27
74 314 ARTNAK Jože SLO AK Asfalt Kovač Šentjur 0:23:09 0:45:33 1:15:13 1:41:10 D/12
75 106 SEL Andrej SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:24:20 0:47:16 1:16:49 1:41:23 C/28
76 23 STEFANCIOSA Tone SLO Laško 0:24:07 0:46:31 1:17:36 1:41:25 D/13
77 246 SODIN Rado SLO S&S REVIZIJSKA DRUŽBA d.o.o. 0:24:09 0:47:08 1:18:06 1:41:44 B/27
78 41 KOVAČ Aleš SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:24:14 0:47:10 1:18:07 1:41:45 C/29
79 274 MURATOVIĆ Vladimir SLO 0:24:25 0:47:33 1:18:22 1:41:48 B/28
80 113 MAROLT Apolon SLO 0:25:46 0:48:30 1:19:10 1:41:51 D/14
81 294 POGAČAR Uroš SLO 0:24:24 0:47:29 1:18:12 1:41:54 C/30
82 257 FABČIČ Davor SLO Mercuri International 0:23:30 0:46:00 1:18:13 1:42:02 D/15
83 165 FRANGEŽ Gregor SLO 0:24:27 0:47:33 1:18:21 1:42:16 C/31
84 244 TOMAŽIN Marko SLO Marathon NM 0:23:20 0:46:13 1:18:24 1:42:30 C/32
85 242 SIKOŠEK Edo SLO Kamnik 0:24:26 0:47:04 1:19:05 1:42:41 D/16
86 137 KRANJC Primož SLO 0:24:46 0:48:07 1:19:10 1:42:59 B/29
87 139 VERČKO Peter SLO Flying lizards Ožbalt 0:27:04 0:51:08 1:21:03 1:43:01 C/33
88 116 PLIBERŠEK Ljubo SLO 0:25:06 0:48:01 1:19:48 1:43:13 D/17
89 287 KOVAČ Matej SLO 0:24:04 0:47:28 1:19:22 1:43:22 B/30
90 166 BAJŽELJ Uroš SLO 0:24:32 0:47:49 1:19:12 1:43:46 B/31
91 269 SELINŠEK Drago SLO 0:23:49 0:46:44 1:19:23 1:43:48 D/18
92 34 HARAMIJA Vladimir CRO AK Jastreb 99 0:25:36 0:48:43 1:20:11 1:43:50 B/32
93 215 PETRIN Klemen SLO 0:25:49 0:47:56 1:19:33 1:43:55 C/34
94 231 CUGMAS Jože SLO Kolesarski Klub Rogla 0:25:14 0:48:42 1:20:17 1:43:59 E/2
95 143 RUTNIK Kristijan SLO 0:25:45 0:49:24 1:20:45 1:44:02 C/35
96 190 BRCAR Roman SLO 0:25:39 0:49:23 1:20:24 1:44:08 C/36
97 204 RAK Stanko SLO 0:23:18 0:46:36 1:18:43 1:44:11 D/19
98 256 SPRUK Rok SLO 0:25:20 0:49:21 1:21:18 1:44:28 C/37
99 54 VOGRIN Danijel SLO Mariborski tekači 0:25:26 0:49:03 1:20:53 1:44:32 C/38
100 11 TEŠANOVIĆ Borut SLO LPT 0:24:37 0:47:55 1:20:41 1:44:45 C/39
100 162 LIČINA Miloš SLO CHESS RUNNER 0:24:34 0:47:19 1:19:21 1:44:45 C/39
102 28 KOKOT Krunoslav CRO AK Jastreb 99 0:26:00 0:50:14 1:22:15 1:44:51 C/41
103 12 GRANDIČ Matjaž SLO LPT 0:25:55 0:49:47 1:21:36 1:45:13 C/42
104 235 PAVLIC Vojko SLO 0:25:40 0:50:02 1:21:53 1:45:59 C/43
105 178 JOVANOVIĆ Dušan SLO ŠILT 0:25:20 0:49:32 1:21:46 1:46:18 E/3
106 144 FEKONJA Peter SLO 0:26:10 0:50:30 1:22:46 1:46:26 C/44
107 216 ERŽENIČNIK Aljoša SLO 0:25:53 0:49:07 1:21:21 1:46:27 B/33
108 80 SENEKOVIČ Dušan SLO KAK Vzajemna Bejbe 0:24:41 0:48:01 1:21:08 1:47:01 C/45
109 212 VUČINA Edvard SLO Grupa T.N.T. 0:24:48 0:48:51 1:21:51 1:47:07 D/20
109 306 MARGUČ Boris SLO Oplast 0:24:33 0:48:11 1:21:36 1:47:07 E/4
111 301 JUŽINA Rudi SLO 0:25:15 0:49:27 1:22:06 1:47:08 C/46
112 65 NOVAK Stanislav SLO Gamsi Celjski 0:26:13 0:50:11 1:22:56 1:47:26 E/5
113 223 ČAKŠ Roman SLO 0:25:31 0:49:30 1:22:09 1:47:45 C/47
114 15 ŽALAC Milan SLO LPT 0:24:50 0:49:57 1:22:57 1:47:51 B/34
115 134 JERIČ Gregor SLO 0:24:55 0:48:29 1:22:04 1:47:57 C/48
116 317 COJHTER Matjan SLO Mariborski tekači 0:24:35 0:48:40 1:22:13 1:48:18 C/49
117 84 WEINHANDL Milan SLO SMM 0:25:44 0:50:48 1:23:56 1:48:20 B/35
118 75 ADLER János HUN SZVISE 0:26:16 0:50:53 1:23:38 1:48:37 C/50
119 250 LAKNER Darko SLO Urbani tekaci 0:26:41 0:51:13 1:23:57 1:48:43 D/21
120 265 VAUHNIK Borut SLO 0:25:35 0:50:12 1:23:35 1:48:45 C/51
120 197 ZILAVEC Alen SLO 0:26:37 0:51:25 1:24:18 1:48:45 C/51
122 171 KOLAR Matjaž SLO 0:25:37 0:50:07 1:23:11 1:48:47 C/53
123 283 HORVAT Dean SLO 0:22:50 0:45:54 1:18:59 1:49:36 B/36
124 27 TERIHAJ Sebastijan CRO AK Jastreb 99 0:26:00 0:50:14 1:24:06 1:49:47 C/54
125 35 HRKOVIĆ Luka CRO AK Jastreb 99 0:27:29 0:52:56 1:26:01 1:49:54 B/37
126 282 LENART Toni SLO 0:24:48 0:48:16 1:23:19 1:49:58 C/55
127 184 MLAKAR Vinko SLO MAJSTRI LENART 0:26:48 0:51:42 1:25:18 1:50:25 E/6
128 25 GRGONA Jadranko CRO AK Jastreb 99 0:26:11 0:50:30 1:24:23 1:50:26 D/22
129 52 KOLENKO Sebastijan SLO Mariborski tekači 0:25:02 0:49:39 1:26:01 1:50:32 B/38
130 13 FETAH Mirsad SLO LPT 0:26:30 0:51:22 1:25:01 1:50:47 E/7
131 157 TUŠ Edi SLO Pulz šport 0:27:50 0:52:20 1:26:36 1:51:43 E/8
132 71 BUTI András HUN SZVISE 0:26:37 0:52:30 1:26:18 1:51:58 B/39
133 186 CEKUTA Iztok SLO 0:26:35 0:52:11 1:26:22 1:53:05 B/40
134 304 KOZAR Mitja SLO TEKAŠKA VADBA V MARIBORU 0:28:25 0:54:42 1:28:00 1:53:12 B/41
135 105 LAH Sergej SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:27:02 0:52:38 1:26:43 1:53:16 C/56
136 309 ANDREJ Rezar SLO 0:26:38 0:52:00 1:26:34 1:53:46 C/57
137 60 GODNIK Boštjan SLO Gamsi Celjski 0:27:20 0:53:30 1:28:00 1:53:53 C/58
138 185 STRELC Damjan SLO 0:28:05 0:53:19 1:27:36 1:53:55 C/59
139 43 VOŠNJAK Blaž SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:26:38 0:52:26 1:26:49 1:54:07 C/60
140 214 OLIVEROVIĆ Slaviša SLO Sinet 0:27:04 0:52:00 1:26:31 1:54:37 B/42
141 286 ŠVAJGER Andrej SLO 0:25:46 0:50:17 1:25:35 1:54:40 C/61
142 271 KOCBEK Andreas SLO 3kM 0:27:26 0:53:22 1:28:35 1:54:49 D/23
143 201 STREHAR Samo SLO 0:27:09 0:52:59 1:27:43 1:54:50 C/62
144 221 KRAJNC Matjaž SLO Grupa T.N.T. 0:27:09 0:53:33 1:28:26 1:54:56 C/63
145 170 LANŠČEK Tomi SLO Noge, glava in srce 0:25:10 0:49:27 1:26:48 1:55:07 C/64
146 195 PUNČUH Simon SLO 0:28:24 0:54:24 1:29:04 1:55:17 B/43
147 129 GRILJ Marko SLO 0:28:38 0:55:04 1:30:10 1:55:44 C/65
148 63 VRABIČ Nejc SLO Gamsi Celjski 0:28:27 0:54:08 1:29:54 1:55:50 B/44
149 267 GOMBOC Silvester SLO 0:25:10 0:50:39 1:27:19 1:55:58 D/24
150 146 TRSTENJAK Danijel SLO 0:26:38 0:52:10 1:27:14 1:56:09 C/66
151 87 MAUKO Boris SLO SMM 0:27:27 0:54:07 1:29:34 1:56:17 C/67
152 133 DUGON Marko SLO Vitezi dobrega teka 0:27:36 0:54:35 1:29:34 1:56:19 C/68
153 187 FISTER Boris SLO 0:23:52 0:47:21 1:27:39 1:56:35 B/45
154 160 KLOBUČAR Darko SLO 0:28:36 0:54:24 1:30:20 1:56:39 C/69
155 109 MLAKAR Gorazd SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:28:25 0:54:41 1:29:22 1:56:55 C/70
156 14 KOVAČEVIĆ Željko SLO LPT 0:25:48 0:51:03 1:28:02 1:57:45 B/46
156 151 ŽERJAV Kristijan CRO TK Jarun 0:28:44 0:55:30 1:31:16 1:57:45 B/46
158 117 ZULE Željko SLO 0:27:15 0:53:10 1:29:21 1:57:49 D/25
159 101 ŠPENDE Marjan SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:27:43 0:54:19 1:31:04 1:57:52 C/71
160 222 CVETIČ Boštjan SLO 0:28:19 0:55:00 1:30:04 1:58:04 C/72
161 33 JURKOVIĆ Marko CRO AK Jastreb 99 0:28:30 0:54:41 1:30:54 1:58:31 A/9
162 175 KRNJOVŠEK Srečko SLO ŠD Frankolovo 0:29:17 0:56:41 1:32:27 1:58:36 C/73
163 111 PODGORNIK Borut SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:28:35 0:55:37 1:31:48 1:59:13 E/9
164 89 HELIGR Honza CZE RunParody 0:28:06 0:54:08 1:30:52 1:59:16 B/48
165 217 PETELINSEK Primoz SLO 0:29:12 0:57:27 1:33:14 1:59:57 B/49
166 208 KAVČIČ Andrej SLO 0:26:09 0:51:09 1:26:25 2:00:02 B/50
167 88 PERNICA Ondrej CZE RunParody 0:28:05 0:54:20 1:31:46 2:00:18 B/51
168 245 LAJNŠČEK Tomaž SLO Športno društvo Trojka Slovenske Konjice 0:29:12 0:55:59 1:32:55 2:00:50 C/74
169 138 CERAR Marko SLO Elsing Team 0:26:00 0:51:10 1:31:36 2:01:01 D/26
170 167 JONTES Dejan SLO MKŠ 0:29:23 0:57:34 1:34:59 2:03:52 B/52
171 260 GROBIN Jože SLO ŽELEZNIČARSKO ŠPORTNO DRUŠTVO 0:29:37 0:57:21 1:36:01 2:06:23 D/27
172 40 VOGRINEC Miroslav SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:29:56 0:58:04 1:36:21 2:06:40 C/75
173 239 KUZMAN Jurij SLO 0:29:55 0:57:15 1:35:20 2:07:12 C/76
174 107 KMETEC Branko SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:30:11 0:57:32 1:37:25 2:07:24 E/10
175 295 MOČNIK Rok SLO 0:27:41 0:55:11 1:35:49 2:07:28 B/53
176 266 POKORN Miha SLO 0:29:00 0:57:58 1:36:27 2:07:35 A/10
177 207 APAT Iztok SLO 0:28:15 0:55:09 1:36:05 2:08:12 D/28
178 308 MARKANOVIĆ Ivica SLO Športno društvo GKN Zreče 0:28:45 0:56:55 1:37:29 2:08:14 D/29
179 154 CUGMAS Alfonz SLO 0:31:20 1:00:35 1:41:19 2:10:23 D/30
180 155 POLAK Andrej SLO ŽŠD Slovenije – tekači 0:29:37 0:57:21 1:36:02 2:10:28 C/77
181 32 JERGOVIĆ Kresimir CRO AK Jastreb 99 0:30:26 1:00:02 1:40:39 2:10:36 C/78
182 59 KORITNIK Robert SLO Gamsi Celjski 0:30:55 0:59:46 1:40:56 2:10:45 C/79
182 61 BEVC Bojan SLO Gamsi Celjski 0:30:47 1:01:26 1:39:47 2:10:45 D/31
184 193 IZDA Gregor SLO 0:31:23 1:00:53 1:43:11 2:17:12 B/54
185 172 ŠPUREJ Iztok SLO 0:34:12 1:07:14 1:54:57 2:32:13 C/80
186 38 HARAMIJA Marko CRO AK Jastreb 99 0:35:58 1:09:30 1:56:28 2:36:06 A/11
187 78 KOVŠE Marko SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 0:25:26 0:49:40 1:30:12 DNF A/12
187 49 KOTNIK Franci SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:24:45 0:48:15 1:30:47 DNF D/32

21Z – 21 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 299 ILIJAŠ Jasmina CRO TK Marathon95 0:20:18 0:39:38 1:05:47 1:24:55 A/1
2 237 SUKIČ Sonja SLO AD Štajerska 0:22:03 0:43:01 1:11:47 1:33:38 A/2
3 44 ČEPLAK POZNIČ Berny SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:22:00 0:43:13 1:12:24 1:34:29 B/1
4 48 VODOPIVEC Spomenka SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:22:52 0:44:45 1:14:31 1:36:50 B/2
5 254 ZRNIĆ Andreja SLO Fitzandrejo 0:23:22 0:45:35 1:15:02 1:37:11 B/3
6 291 GAJIČ Ana SLO AD Štajerska 0:24:00 0:46:15 1:17:15 1:39:52 C/1
7 318 KRAMBERGER Tanja SLO 0:24:22 0:47:05 1:17:28 1:40:38 B/4
8 90 MARKOJA POPELAR Saša SLO RADIO ROGLA 0:23:49 0:46:45 1:17:37 1:40:43 C/2
9 66 GAJŠEK Suzana SLO Gamsi Celjski 0:24:41 0:46:36 1:17:37 1:40:46 B/5
10 128 ROJIČ Marija SLO 0:23:20 0:46:14 1:17:40 1:40:49 C/3
11 120 ROUDI Aleksandra SLO 0:23:37 0:46:30 1:17:57 1:42:02 C/4
12 127 MAČEK Mateja SLO Mariborski tekači 0:23:46 0:47:02 1:18:33 1:43:07 C/5
13 92 JUVAN Erika SLO ŠD Elektro Celje 0:24:42 0:47:25 1:19:24 1:43:35 D/1
14 310 KOCBEK Simona SLO 0:25:57 0:50:17 1:21:38 1:46:02 B/6
15 412 POGRAJEC Nataša SLO Laško 0:24:57 0:49:09 1:21:19 1:46:28 C/6
16 115 MAROLT Martina SLO 0:25:49 0:49:59 1:22:35 1:46:56 A/3
17 158 PETRAŠ Slavka SLO 0:25:24 0:49:12 1:23:13 1:48:28 D/2
18 17 LEBAN Mateja SLO LPT 0:25:25 0:50:04 1:23:55 1:49:00 B/7
19 51 KOSER Tanja SLO Mariborski tekači 0:26:46 0:51:11 1:25:22 1:50:18 B/8
20 108 CERKOVNIK Simona SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:26:13 0:51:15 1:25:35 1:51:27 C/7
21 147 ARZENŠEK Metka SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:26:05 0:50:57 1:26:00 1:52:17 B/9
22 114 MAROLT Urška SLO 0:26:26 0:52:32 1:27:00 1:53:38 D/3
23 255 ŠKORNIK Polonca SLO 0:27:34 0:53:24 1:28:06 1:53:50 C/8
24 67 DRIENKÓ Enikő HUN SZVISE 0:25:32 0:50:23 1:29:58 1:53:52 B/10
25 45 GORJUP KROŠL Mojca SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:25:01 0:50:17 1:26:47 1:54:04 C/9
26 94 PRAH Klavdija SLO ŠD Radost 0:26:49 0:51:51 1:27:31 1:54:41 B/11
27 81 PEČNIK Polona SLO KAK Vzajemna Bejbe 0:28:08 0:55:07 1:30:09 1:55:07 C/10
28 188 VREČKO Rasta SLO 0:27:35 0:54:00 1:29:42 1:55:30 C/11
29 19 ČIBEJ Marijana SLO LPT 0:27:12 0:52:35 1:28:58 1:55:44 D/4
30 83 TOMAŽIČ Larisa SLO KAK Vzajemna Bejbe 0:28:07 0:55:07 1:30:09 1:55:46 B/12
31 103 POLAJNAR Urška SLO AK Ormož 0:27:01 0:53:01 1:29:52 1:56:15 A/4
32 132 DUGON Darja SLO Vitezi dobrega teka 0:27:37 0:54:35 1:29:35 1:56:19 C/12
33 161 KLOBUČAR Anita SLO 0:28:35 0:54:25 1:30:20 1:56:38 C/13
34 149 VERDNIK Bernarda SLO 0:27:20 0:53:51 1:29:36 1:56:53 D/5
35 262 JUNC Majda SLO Marathon Novo mesto 0:28:15 0:54:19 1:30:16 1:57:08 D/6
36 50 NOVAK DOBAJ Mateja SLO Mariborski tekači 0:27:00 0:53:01 1:29:47 1:57:30 C/14
37 150 GREGORC Anita SLO 0:28:45 0:55:18 1:30:56 1:57:35 C/15
38 30 ŽUPANIĆ Daria CRO AK Jastreb 99 0:28:40 0:55:02 1:31:04 1:58:29 B/13
39 202 ŠETINC Klara SLO 0:27:59 0:54:24 1:30:50 1:59:07 A/5
40 72 MOLNÁRNÉ PAIS Orsolya HUN SZVISE 0:28:53 0:56:08 1:32:24 1:59:10 C/16
41 110 VAUDA Maja SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:28:33 0:55:37 1:31:48 1:59:11 C/17
42 313 SAJE Simona SLO 0:28:36 0:55:35 1:31:29 1:59:41 B/14
43 58 ZABRET Nataša SLO Gamsi Celjski 0:28:55 0:55:36 1:32:17 1:59:55 C/18
44 240 BRADAČ Irena SLO 0:29:18 0:56:01 1:33:26 2:00:00 C/19
45 74 FÁKÓ Enikő HUN SZVISE 0:28:53 0:55:15 1:32:57 2:01:24 C/20
45 70 PILINGER Zsuzsanna HUN SZVISE 0:28:53 0:55:14 1:32:56 2:01:24 B/15
47 55 STUPAN Danijela SLO Mariborski tekači 0:28:49 0:56:21 1:33:33 2:01:55 C/21
48 213 VUČINA Irena SLO Grupa T.N.T. 0:28:33 0:55:32 1:33:27 2:02:06 D/7
49 293 PERNEK Vesna SLO 0:29:54 0:57:36 1:34:16 2:02:13 A/6
50 168 DALATI Samira SLO 0:29:08 0:56:25 1:33:57 2:02:34 C/22
51 124 SZOLLÁR Adrienn SLO 0:28:26 0:55:33 1:33:07 2:02:48 B/16
52 251 STRELEC KOVAČEC Milena SLO 0:29:02 0:56:37 1:35:27 2:03:24 C/23
53 232 SOBOČAN Tajda SLO 0:27:35 0:54:45 1:33:09 2:03:39 A/7
54 220 KRAJNC Doroteja SLO Grupa T.N.T. 0:29:14 0:57:47 1:36:47 2:06:26 C/24
55 243 PROSTOR Jerneja SLO 0:29:18 0:56:01 1:36:06 2:07:37 B/17
56 224 ŽUTIĆ Nevenka SLO 0:30:47 0:59:54 1:38:54 2:09:02 C/25
57 288 KOKOT Tanja SLO Športno društvo Kovintrade 0:30:08 0:59:32 1:39:29 2:09:31 C/26
58 159 VIZJAK Irena SLO 0:31:22 1:01:32 1:41:21 2:10:25 D/8
59 189 SCHNABEL Alexandra GER 0:30:58 1:00:22 1:40:20 2:10:44 C/27
60 68 GOLDINGER Zoltánné HUN SZVISE 0:31:56 1:00:29 1:40:13 2:10:46 C/28
61 76 HAJDÚNÉ BUKÓ Judit HUN SZVISE 0:30:10 0:58:07 1:41:45 2:10:58 C/29
62 18 ŠEHOVIĆ Šaha SLO LPT 0:31:04 1:00:31 1:41:25 2:12:20 D/9
63 312 ŽILIČ Zinda SLO 0:30:31 1:00:31 1:40:53 2:12:26 B/18
64 219 DUH Darja SLO 0:30:24 0:59:26 1:42:14 2:14:27 C/30
65 281 ANDROIĆ Janja SLO 0:30:28 1:00:49 1:41:51 2:15:43 B/19
66 192 IZDA Branka SLO 0:31:23 1:00:53 1:43:10 2:17:12 B/20
67 141 HAMERŠAK Petra SLO 0:30:13 1:00:07 1:42:50 2:18:21 C/31
68 130 SVETLIN KASTELIC Nadja SLO 0:34:09 1:05:50 1:52:47 2:26:14 C/32
69 163 MALTARIČ Nuša SLO 0:34:35 1:07:42 1:53:26 2:28:02 B/21
70 37 ROTAR Krunoslava CRO AK Jastreb 99 0:34:17 1:07:07 1:53:40 2:28:39 C/33
71 69 BÉKÉS Erzsébet HUN SZVISE 0:33:44 1:06:45 1:55:35 2:32:42 E/1

10M – 10 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km Rezultat / Result K/#
1 1005 KOKALJ Jan SLO ad kladivar 00:16:05 00:31:48 A/1
2 930 ŠTURM Matej SLO AD Slovenska Bistrica 00:16:27 00:32:16 A/2
3 947 MULEJ Janez SLO AK Radovljica 00:16:27 00:32:39 B/1
4 1029 VERBOŠT Gregor SLO Atletski klub Poljane Maribor 00:17:22 00:33:22 A/3
5 1036 PUŠ Sebastjan SLO Atletski klub Krka Novo mesto 00:17:22 00:33:29 B/2
6 1028 VERBOŠT Tadej SLO Atletski klub Poljane Maribor 00:17:21 00:33:52 A/4
7 1011 KUNSTEK Vito SLO AD Štajerska 00:17:23 00:34:07 A/5
8 1026 PINTAR Martin SLO AD MASS LJUBLJANA 00:17:23 00:34:20 A/6
9 1040 TEODOR Majcenovič SLO Atletski klub Velenje 00:18:00 00:34:50 A/7
10 895 ŽEPIČ Žan SLO AK Krka 00:18:01 00:35:25 A/8
11 882 PREINDL Dejan SLO AK Panvita 00:18:24 00:35:39 B/3
12 887 JUVAN Miha SLO Top Atlet 00:18:13 00:35:51 C/1
13 1012 KMETIČ Branko SLO AD Štajerska 00:18:35 00:35:55 C/2
14 1019 LAMPER Alen SLO AD Kladivar Celje 00:18:25 00:36:09 A/9
15 727 TOME Martin SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:18:31 00:36:12 A/10
16 726 TOME Jakob SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:18:31 0:36:12.1 A/11
17 1027 UŠENIČNIK Urh SLO AD MASS LJUBLJANA 00:18:25 00:36:15 A/12
18 1042 DAVID Begič SLO Atletski klub Velenje 00:18:25 00:36:29 A/13
19 693 ŠKVORC Nikola CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:18:31 00:36:37 A/14
20 535 KOČAR Sašo SLO Gamsi Celjski 00:19:14 00:36:52 B/4
21 1041 ALEN Subašič SLO Atletski klub Velenje 00:18:38 00:36:54 A/15
22 949 ŽLOGAR Jure SLO tek.si 00:19:11 00:37:17 B/5
23 1013 NEMEC Adriano SLO AD Štajerska 00:19:14 00:37:29 B/6
24 669 BRATUŠA Marko SLO AK Ormož 00:19:24 00:37:41 A/16
25 695 KOSER Milan SLO Tekaška vadba v Mariboru 00:19:35 00:38:08 B/7
26 645 MARKOVIČ Goran SLO AK Ormož 00:19:35 00:38:19 B/8
27 709 PETELIN Matevž SLO ŠD Tek je lek 00:19:23 00:38:35 B/9
28 919 VIDEČNIK Anton SLO 00:20:24 00:39:06 C/3
29 902 MATJAŽ Robert SLO AD Štajerska 00:20:30 00:39:09 B/10
30 936 ŠPILAK Goran SLO Jani team 00:20:00 00:39:19 C/4
31 405 PEPELNAK Davorin SLO Laško 00:20:40 00:39:38 D/1
32 663 DOGŠA Marko SLO AK Ormož 00:20:12 00:39:46 A/17
33 414 JANČIČ Janko SLO Laško 00:20:32 00:39:50 C/5
34 883 BASTL Simon SLO ŠD Maksim 00:20:21 00:39:54 B/11
35 894 ZUPANC Igor SLO KD Hrastnik 00:20:36 00:40:04 D/2
36 917 ŠTEFANE Primož SLO AD Štajerska 00:20:16 00:40:24 A/18
37 986 PETEK Žiga SLO KAŠ 00:20:50 00:40:29 A/19
37 897 FETIH Matej SLO TEK.SI 00:20:34 00:40:29 C/6
39 910 RAVNAK Tilen SLO ŠD Maksim 00:20:36 00:40:36 A/20
40 770 STRMŠEK Davor SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:21:19 00:40:37 B/12
41 974 HORVAT Vitomir SLO vegan.si 00:21:14 00:40:46 C/7
42 687 BOROVEC Lovro CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:20:50 00:40:57 A/21
43 705 PETROVEC Miro SLO ŠD Tek je lek 00:21:07 00:40:58 E/1
44 867 SENICA Matjaž SLO 00:20:51 00:41:16 C/8
45 649 BRUMEN Branko SLO AK Ormož 00:20:58 00:41:19 C/9
46 1021 SEDEJ Žiga SLO AD Kladivar Celje 00:20:43 00:41:21 A/22
47 1015 MRAZ Zdenko SLO AD Štajerska 00:20:54 00:41:29 D/3
48 450 KRAJNC Zvone SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:20:46 00:41:35 C/10
49 648 MAJCEN Rudolf SLO AK Ormož 00:21:31 00:41:38 D/4
50 842 VINDER HRUSTELJ Simon SLO 00:21:20 00:41:44 A/23
51 772 SOMRAK Matjaž SLO 00:21:20 00:41:48 A/24
51 778 VODUŠEK Damjan SLO Športno društvo Koštruni Tinje 00:21:26 00:41:48 B/13
53 674 LOVREC Luka SLO AK Ormož 00:22:02 00:41:57 A/25
54 541 MOLNÁR Patrik HUN SZVISE 00:21:42 00:42:02 A/26
55 1007 JEŽ Jernej SLO Larksoft 00:22:14 00:42:15 B/14
55 471 HRIBERNIK Milan SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:21:35 00:42:15 C/11
57 836 VANČEK Branko SLO 00:21:34 00:42:19 E/2
58 573 GOLČAR Marjan SLO Skupina Unior 00:21:32 00:42:20 D/5
59 799 TUREK Vojko SLO 00:21:44 00:42:25 D/6
60 664 SOBOČAN Avgust SLO AK Ormož 00:22:05 00:42:26 B/15
61 623 BRATINA Matjaž SLO ŠD Radost 00:22:09 00:42:28 C/12
62 1022 GNAMUŠ Boris SLO HITR ŠRET 00:22:29 00:42:50 B/16
63 993 BRUMEN Sandi SLO 00:22:29 00:43:01 B/17
64 426 PROSENAK Tim SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:22:45 00:43:02 A/27
65 1049 BRDNIK Mitja SLO 00:22:24 00:43:11 B/18
66 721 KSENEMAN Matej SLO INOVATORJI 00:23:12 00:43:22 B/19
66 927 KMETIČ Andrej SLO Š.D. Elektro Maribor 00:22:55 00:43:22 B/19
68 486 URLEP Milan SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:22:05 00:43:23 C/13
69 494 TKALČIČ Grega SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:22:30 00:43:37 C/14
70 914 BOHAK Janez SLO 00:22:26 00:43:48 B/21
71 734 TAJNŠEK Rok SLO 00:22:26 00:43:49 B/22
72 406 ROZMAN David SLO Laško 00:23:05 00:43:54 A/28
73 1081 POLAJŽER Matej SLO 00:23:53 00:43:56 B/23
74 569 OPREŠNIK Aleš SLO Skupina Unior 00:23:24 00:44:09 B/24
75 826 KUPLJEN Peter SLO 00:21:17 00:44:17 C/15
76 688 BOROVEC Krunoslav CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:23:39 00:44:19 D/7
77 686 LUKINA Željko CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:23:40 00:44:20 D/8
78 576 GRIČNIK Ivan SLO Skupina Unior 00:22:40 00:44:24 D/9
79 627 DOBERŠEK Andrej SLO ŠD Radost 00:23:46 00:44:29 C/16
80 783 BAČANI Damijan SLO 00:23:13 00:44:31 C/17
81 777 GOSNIK Borut SLO SD Tinje Koštruni 00:22:53 00:44:35 C/18
81 977 MARINŠEK Mitja SLO 00:23:30 00:44:35 B/25
83 492 REPNIK Gregor SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:22:48 00:44:56 C/19
84 1018 TELIČ Matic SLO 00:22:33 00:45:00 A/29
85 456 KOČNIK Uroš SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:23:20 00:45:03 B/26
86 681 ŠKAFAR Damijan SLO Zobeki 00:22:51 00:45:04 B/27
87 970 OSWALD Gašper SLO 00:23:43 00:45:07 A/30
88 523 BUKOVNIK Žiga SLO Gamsi Celjski 00:24:00 00:45:12 A/31
89 502 FARKAŠ Tilen SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:23:34 00:45:13 A/32
90 995 KOPINŠEK Jurij SLO 00:23:58 00:45:27 A/33
90 776 KODRIČ Rajko SLO ŠD Posavje Krško 00:22:49 00:45:27 D/10
92 966 MURGEL Thalei SLO 00:23:41 00:45:37 A/34
93 774 MARTIČ Sebastijan SLO STRELSKO DRUŠTVO SLOV. KONJICE 00:23:38 00:45:38 C/20
94 712 LESKOVAR Aleš SLO INOVATORJI 00:23:40 00:45:50 B/28
95 714 KROŠLIN Tadej SLO INOVATORJI 00:23:41 00:45:51 B/29
96 525 NOVAK Rok SLO Gamsi Celjski 00:24:00 00:45:52 B/30
97 934 ROPOŠA Silvo SLO ŠD Elektro Maribor 00:23:32 00:46:01 B/31
98 1063 PUNČUH Kevin SLO 00:24:16 00:46:07 A/35
99 810 KORDEŽ Marko SLO 00:24:12 00:46:14 C/21
100 857 BAŠ Boštjan SLO TŠ Živko 00:24:01 00:46:20 C/22
100 973 ANDRAŠEC Robert SLO 00:24:24 00:46:20 C/22
102 756 JEVŠINEK Gorazd SLO 00:23:32 00:46:26 A/36
103 673 RAKUŠA Blaž SLO AK Ormož 00:24:17 00:46:28 A/37
103 564 KOCBEK Sašo SLO SMM 00:24:22 00:46:28 B/32
105 852 GRAČNAR Roman SLO 00:23:46 00:46:30 D/11
106 659 ŽINKO Martin SLO AK Ormož 00:23:44 00:46:31 E/3
107 820 JURIČ Marjan SLO 00:24:07 00:46:37 C/24
108 588 AMBROŠ Uroš SLO ŠD Elektro Celje 00:24:20 00:46:38 C/25
109 662 KOTNIK Klemen SLO AK Ormož 00:24:20 00:46:42 C/26
109 766 JAGER Rok SLO 00:23:33 00:46:42 B/33
111 1047 TRUPEJ Bogdan SLO 00:24:18 00:46:45 D/12
112 467 ŠUC Dimitrij SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:24:05 00:46:46 B/34
113 508 TEMENT Darko SLO Mariborski tekači 00:23:59 00:46:51 C/27
114 803 VERŠNIK Franc SLO 00:24:25 00:46:56 D/13
114 908 KLEMENAK Andrej SLO MP zone 00:24:42 00:46:56 B/35
116 411 RAZBORŠEK Aleš SLO Laško 00:24:34 00:47:03 C/28
117 567 DOBOČNIK Robi SLO Skupina Unior 00:24:22 00:47:04 C/29
118 548 VERHOVŠEK Rene SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:24:21 00:47:10 A/38
119 739 FURLAN Branimir SLO 00:24:53 00:47:14 D/14
120 850 KRANJCEC Bostjan SLO 00:24:39 00:47:23 B/36
121 753 LAMPRET Tim SLO 00:24:46 00:47:27 A/39
122 617 LAZAR Zvone SLO ŠD Radost 00:24:51 00:47:37 D/15
123 771 JAKOPIČ Gorazd SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:24:59 00:47:38 D/16
124 1038 GOLČMAN Tomaž SLO 00:24:56 00:47:51 B/37
125 587 JONTES Roman SLO ŠD Elektro Celje 00:24:39 00:47:55 C/30
126 1008 LOJEN David SLO 00:25:24 00:47:59 A/40
127 457 TEMENT Andrej SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:24:49 00:48:04 C/31
128 1062 OFENTAVŠEK Peter SLO Oplast 00:25:53 00:48:05 A/41
129 971 KOROŠEC Tone SLO 00:25:06 00:48:06 D/17
130 565 CEHNER Boris SLO 00:25:20 00:48:15 D/18
131 678 ŠPILE Robert SLO Zobeki 00:24:43 00:48:16 C/32
131 656 OZMEC Primož SLO AK Ormož 00:23:56 00:48:16 A/42
131 1039 FEVŽER Uroš SLO 00:24:55 00:48:16 B/38
134 789 VODOPIVEC Andrej SLO 00:24:25 00:48:25 B/39
134 512 GOLČMAN Igor SLO Gamsi Celjski 00:24:19 00:48:25 D/19
136 809 GAŠPER Vlado SLO 00:25:08 00:48:31 C/33
137 773 RAMPRE Matija SLO 00:25:25 00:48:36 C/34
138 647 KOSI Mirko SLO AK Ormož 00:25:25 00:48:40 C/35
139 661 GOLOB Ivan SLO AK Ormož 00:25:22 00:48:41 E/4
140 595 PUNGARTNIK Drago SLO ŠD Elektro Celje 00:25:13 00:48:48 B/40
141 653 ROŠIČ Emil SLO AK Ormož 00:25:29 00:48:49 D/20
142 672 MAJCEN Iztok SLO AK Ormož 00:24:17 00:48:53 A/43
143 711 KRONAVETER Benjamin SLO Radio City 00:25:40 00:48:56 B/41
144 633 GREGORN Roman SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 00:26:59 00:49:04 C/36
144 428 PROSENAK Robert SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:25:04 00:49:04 C/36
146 1057 NOVAK Boris SLO 00:25:39 00:49:08 D/21
146 786 MARGUČ Jure SLO 00:25:41 00:49:08 B/42
148 960 FRIDRIH Kristijan SLO 00:26:20 00:49:20 A/44
149 1010 KRIVOKAPIĆ Nebojša SLO Športno društvo Kovintrade 00:26:03 00:49:25 D/22
150 1061 RIBIČ Zvonko SLO Oplast 00:25:19 00:49:26 C/38
150 864 ROŠKAR Branko SLO ŠD DEM 00:26:18 00:49:26 C/38
152 1023 KOVAČ Gregor SLO 00:26:22 00:49:30 B/43
153 513 RAVNAK Janez SLO Gamsi Celjski 00:25:59 00:49:33 E/5
154 1052 ZAJEC Rok SLO 00:25:58 00:49:38 B/44
155 407 ROZMAN Blaž SLO Laško 00:26:18 00:49:39 A/45
156 498 HOZJAN Janez SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:25:21 00:49:42 C/40
157 940 KOPRIVNIK Dejan SLO 00:25:55 00:49:45 B/45
158 665 POLIČ Franc SLO AK Ormož 00:25:25 00:49:47 C/41
159 593 PAVLIČ Ivo SLO ŠD Elektro Celje 00:26:20 00:49:48 E/6
160 458 HEKIČ Uroš SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:26:02 00:49:53 A/46
161 878 PUSTOVRH Robert SLO 00:25:50 00:50:03 D/23
162 1037 ČRNČIČ Bojan SLO 00:25:43 00:50:05 B/46
163 479 PODGRAJŠEK Mitja SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:26:08 00:50:07 B/47
164 748 JOŠT Milan SLO 00:25:19 00:50:10 B/48
164 797 TERŠEK Mitja SLO 00:26:41 00:50:10 C/42
166 924 KETIŠ Tomaž SLO MP zone 00:25:53 00:50:15 C/43
166 760 STRNAD Danilo SLO 00:25:55 00:50:15 A/47
168 745 SOLINA Benjamin SLO 00:25:55 00:50:16 A/48
169 1080 SLAPNIK Matej SLO 00:26:20 00:50:17 A/49
170 561 DOKL Dejan SLO SMM 00:26:18 00:50:19 C/44
171 767 FURMAN Andrej SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:25:45 00:50:21 B/49
172 503 SEVŠEK Gregor SLO RADIO ROGLA 00:25:40 00:50:26 C/45
173 191 PODBREŽNIK Branko SLO 00:26:14 00:50:35 D/24
174 825 FINK Klemen SLO 00:25:01 00:50:46 A/50
175 1030 VERDEL Vanja SLO 00:26:23 00:50:54 C/46
176 1048 GORJUP Matthias SLO 00:26:44 00:50:57 C/47
176 580 PUKL Miha SLO Skupina Unior 00:26:25 00:50:57 A/51
178 991 ŽAJDELA Matej SLO 00:26:01 00:50:58 B/50
179 981 PIHLAR Boštjan SLO Zavarovalnica Sava d.d. 00:26:50 00:50:59 C/48
180 1025 PLANKL Matevž SLO Zavarovalnica Sava d.d. 00:26:22 00:51:05 B/51
181 626 VERK Dejan SLO ŠD Radost 00:26:10 00:51:12 C/49
181 410 BLAGOTINŠEK Tomaž SLO Laško 00:27:21 00:51:12 C/49
183 462 BLAŽIČ Zdenko SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:26:58 00:51:17 D/25
183 466 VODOPIVEC Rok SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:25:49 00:51:17 B/52
185 957 FLIS Janko SLO 00:27:08 00:51:22 D/26
186 928 HRIBAR Andrej SLO 00:26:06 00:51:24 E/7
187 731 PLANKL Jože SLO 00:26:04 00:51:25 D/27
188 807 JEREB Andrej SLO 00:26:42 00:51:42 C/51
189 489 HRIBERNIK Domen SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:28:00 00:51:43 A/52
190 751 JEVŠINEK Radko SLO 00:27:24 00:51:44 B/53
191 943 GORJUP Domen SLO ŠD Zbelovo 00:26:54 00:51:51 A/53
192 449 DAJČMAN Peter SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:27:09 00:51:53 B/54
193 638 ŽNIDARIČ Mihael SLO Slovenska vojska/670. LOGP 00:27:58 00:51:57 B/55
193 639 VOGRIN Boštjan SLO Slovenska vojska/670. LOGP 00:27:58 00:51:57 B/55
193 515 ZAGRUŠOVCEM Edvard SLO Gamsi Celjski 00:27:15 00:51:57 D/28
196 848 LIKAVEC Jani SLO 00:27:44 00:52:01 C/52
197 892 RADOSAVLJEVIĆ Peter SLO 00:27:31 00:52:04 A/54
198 961 BREZIGAR Matjaž SLO 00:27:04 00:52:05 B/57
199 817 GORJUP Armin SLO 00:27:23 00:52:09 B/58
199 10 SVETEK Marjan SLO LPT 00:25:57 00:52:09 B/58
201 671 MAJCEN Aljaž SLO AK Ormož 00:27:33 00:52:12 A/55
202 839 ŽURAJ Niko SLO PD Ptuj 00:27:00 00:52:19 E/8
203 676 OŠLAK Igor SLO Zobeki 00:26:39 00:52:21 C/53
203 679 ŽNIDARIČ Martin SLO Zobeki 00:26:39 00:52:21 B/60
205 1009 PRISTOVNIK Matevž SLO Športno društvo Kovintrade 00:27:20 00:52:22 B/61
205 871 POLEGEK Tomo SLO 00:26:07 00:52:22 C/54
207 946 FIGEK Jože SLO 00:27:32 00:52:24 D/29
208 465 JAKOP Jožef SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:26:37 00:52:25 E/9
209 575 REČNIK Florjian SLO Skupina Unior 00:27:25 00:52:33 B/62
210 637 ŠRETL David SLO Slovenska vojska/670. LOGP 00:27:58 00:52:44 C/55
211 640 ROBNIK Andrej SLO Slovenska vojska/670. LOGP 00:27:59 00:52:47 C/56
212 915 KUKOVIČ Boris SLO 00:27:24 00:52:55 C/57
212 990 PEŠL Tadej SLO 00:26:58 00:52:55 B/63
214 945 JUSTINEK Gorazd SLO 00:27:53 00:52:59 B/64
214 464 SUŠAK Aleš SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:27:30 00:52:59 B/64
214 531 STRMŠEK Janez SLO Gamsi Celjski 00:26:36 00:52:59 C/58
217 804 KOŠČAK Bernard SLO 00:27:33 00:53:02 C/59
218 880 RAP Dejan SLO 00:28:08 00:53:06 B/66
219 717 BLAZINŠEK Iztok SLO INOVATORJI 00:27:28 00:53:10 B/67
220 718 BRGLEZ Dejan SLO INOVATORJI 00:27:28 00:53:12 C/60
221 719 BRGLEZ Marko SLO INOVATORJI 00:27:30 00:53:13 C/61
222 677 GAČNIKAR Robert SLO Zobeki 00:26:39 00:53:15 B/68
222 955 FRIDRIH Matej SLO 00:28:35 00:53:15 A/56
224 683 ŠKAFAR Aljaž SLO Zobeki 00:26:32 00:53:20 A/57
224 504 KROPEJ Franjo SLO RADIO ROGLA 00:28:28 00:53:20 B/69
224 909 SIMONOVIĆ Zoran SLO MP zone 00:27:02 00:53:20 C/62
227 1060 BEŠIROVIČ Sašo SLO Oplast 00:28:32 00:53:33 C/63
227 404 MLAKAR Jaka SLO HITRE NOGE TISKARNE PETRIČ 00:27:34 00:53:33 A/58
229 793 VIRTIČ Simon SLO 00:26:35 00:53:34 B/70
230 736 STUDNIČKA Mitja SLO 00:27:09 00:53:39 B/71
231 737 MLAKAR Uroš SLO 00:28:25 00:53:50 A/59
231 985 KAMPL Tin SLO 00:26:59 00:53:50 A/59
233 436 PINTARIČ Darjan SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:28:05 00:53:54 A/61
234 506 PIVEC Anton SLO Mariborski tekači 00:28:21 00:53:57 C/64
235 953 PODKUBOVŠEK Marjan SLO 00:28:35 00:54:00 D/30
235 954 PODKUBOVŠEK Jernej SLO 00:28:35 00:54:00 B/72
237 592 BUNŠEK Maks SLO ŠD Elektro Celje 00:28:08 00:54:06 E/10
238 741 SITAR Tomaž SLO 00:28:55 00:54:16 A/62
239 418 KLEMENT Peter SLO Laško 00:28:06 00:54:17 B/73
240 782 HRIBOVŠEK Vladimir SLO tek.si 00:28:31 00:54:26 E/11
241 630 HOSTNIK Stojan SLO ŠD Radost 00:28:23 00:54:27 C/65
242 843 HORVAT Marko SLO GSC 00:27:48 00:54:28 B/74
243 791 ZVER Bojan SLO 00:28:43 00:54:34 D/31
244 735 ROTAR Josip SLO 00:26:52 00:54:35 B/75
245 762 LIPUŠ Bogdan SLO 00:28:04 00:54:45 C/66
246 912 LOŽAK Vladimir SLO 00:29:16 00:54:56 D/32
247 675 GORJANC Robert SLO Novi tednik in Radio Celje 00:29:40 00:55:08 D/33
248 447 LAMPREHT Milan SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:28:18 00:55:10 D/34
249 891 RADOSAVLJEVIĆ Miro SLO 00:28:40 00:55:15 D/35
250 501 AMBRUŠ Mitja SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:11 00:55:16 C/67
250 416 ŠTOKOVNIK Jure SLO Laško 00:28:06 00:55:16 B/76
250 589 HRIBERNIK Matic SLO ŠD Elektro Celje 00:28:26 00:55:16 A/63
253 911 GRAJFONER Mitja SLO 00:27:14 00:55:24 B/77
254 1066 RAK Lenart SLO 00:30:08 00:55:30 A/64
255 469 KONUŠEK Evgen SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:28:02 00:55:31 C/68
256 833 JERMAN Miloš SLO 00:29:15 00:55:36 C/69
257 1020 SEVSEK Sebastjan SLO 00:28:58 00:55:37 B/78
258 963 PUČNIK Tomislav SLO FSK Kebelj 00:28:39 00:55:44 B/79
259 989 KORAĆ Dare SLO 00:28:37 00:55:49 B/80
260 472 OBLAK Gregor SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:28:59 00:55:53 B/81
260 460 VODOVNIK Matjaž SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:29:29 00:55:53 B/81
262 444 JEVŠENAK Kevin SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:29:18 00:56:06 A/65
262 433 TRDIN Urban SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:29:18 00:56:06 A/65
264 634 KUŽNIK Luka SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 00:29:40 00:56:08 A/67
265 463 HVALEC Marijan SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:23 00:56:11 E/12
266 194 KOVAČEVIČ Valter SLO 00:27:15 00:56:15 B/83
267 792 ŽALAR Mitja SLO 00:28:34 00:56:18 B/84
268 430 MAGDALENIĆ Tomislav SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:29:42 00:56:21 A/68
269 720 FERK Tadej SLO INOVATORJI 00:28:24 00:56:25 A/69
270 196 RECNIK Gregor SLO 00:29:01 00:56:26 B/85
271 610 ZALOKAR Borut SLO ŠD Radost 00:28:03 00:56:27 B/86
272 859 DOLAR Damijan SLO 00:28:44 00:56:36 C/70
273 1056 STRNIŠA Toni SLO 00:29:44 00:56:44 D/36
274 759 ČEŠNOVAR Andrej SLO 00:29:15 00:56:53 E/13
275 210 KOKOL Aljaž SLO 00:29:21 00:56:54 A/70
276 1001 MERHAR Janez SLO ŠKD ZADRUŽNIK 00:29:03 00:57:03 E/14
277 446 KLAJNŠEK Jožef SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:28:30 00:57:07 D/37
278 862 OBLAK Ales SLO Športno društvo Microsoft 00:28:47 00:57:10 B/87
279 722 BANOVŠEK Matej SLO ANSAMBEL BANOVŠEK 00:29:58 00:57:24 B/88
280 723 NAPOTNIK Denis SLO ANSAMBEL BANOVŠEK 00:29:59 00:57:25 A/71
280 724 TURINEK Matej SLO ANSAMBEL BANOVŠEK 00:29:59 00:57:25 A/71
280 904 BREZNIK Nikolaj SLO 00:30:36 00:57:25 C/71
283 473 ČREŠNAR Oto SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:01 00:57:28 C/72
284 952 KRANČAN Robin SLO 00:29:34 00:57:29 B/89
285 805 HAUPTMAN Jože SLO 00:29:38 00:57:30 B/90
286 747 GROŠELJ Ervin SLO Tekači Bistrica 00:30:06 00:57:36 D/38
287 1003 GOŠNIK Metod SLO AOŽ 00:29:22 00:57:38 B/91
288 480 TRATENŠEK Igor SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:48 00:57:49 D/39
289 598 MUHA Danijel SLO 3Vital 00:30:23 00:57:50 D/40
290 749 STANOJEVIĆ Toni SLO 00:30:34 00:57:58 B/92
290 978 PUŠNIK Miha SLO 00:30:34 00:57:58 B/92
292 979 STOPAR Bogdan SLO 00:30:35 00:57:59 B/94
293 586 BABNIK Janez SLO ŠD Elektro Celje 00:31:46 00:58:05 C/73
294 1002 OBLAK Marko SLO 00:30:48 00:58:08 C/74
295 611 DREMŠAK Mario SLO ŠD Radost 00:31:31 00:58:14 B/95
296 417 PURNAT Dejan SLO Laško 00:29:58 00:58:17 C/75
297 578 STUDENČNIK Dejan SLO Skupina Unior 00:30:00 00:58:28 B/96
298 754 ADAMLJE Miha SLO 00:29:17 00:58:32 B/97
299 969 BREZNIKAR Aleš SLO 00:29:35 00:58:41 D/41
299 1065 VERŠEC Matej SLO Športno društvo GKN Zreče 00:30:26 00:58:41 D/41
301 600 KLEVŽE Matevž SLO 3Vital 00:31:00 00:59:23 A/73
302 652 NOVAK Siniša SLO AK Ormož 00:31:12 00:59:29 C/76
303 628 HOSTNIK Janez SLO ŠD Radost 00:31:21 00:59:43 D/43
304 629 HOSTNIK Martin SLO ŠD Radost 00:30:35 00:59:44 A/74
305 571 MACUH Marjan SLO Skupina Unior 00:31:16 01:00:17 C/77
306 704 SLANA Gorazd SLO MDGN Slovenske Konjice 00:30:14 01:00:35 B/98
307 660 CVETKO Blaž SLO AK Ormož 00:30:01 01:00:51 B/99
308 743 MATOVIĆ Milko SLO 00:30:34 01:01:11 C/78
309 608 TEŠIČ Željko SLO ŠD Radost 00:32:32 01:01:25 C/79
310 806 KAROLI Matjaž SLO 00:32:54 01:01:30 C/80
311 562 ČELIG Goran SLO SMM 00:31:37 01:01:31 B/100
312 440 VERBIČ Vasja SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:31:33 01:02:28 B/101
313 445 GAUBE David SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:32:41 01:02:33 A/75
314 543 SZERI Gábor HUN SZVISE 00:31:32 01:02:35 B/102
315 495 OROŽ Dušan SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:31:43 01:02:53 C/81
316 453 STRNAD Jure SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:32:21 01:03:57 B/103
317 757 TROŠT Zoran SLO 00:32:51 01:03:58 B/104
318 590 BEVC Simon SLO ŠD Elektro Celje 00:32:29 01:04:00 C/82
319 800 VEHAR Aleksander SLO 00:31:49 01:04:21 A/76
320 423 OGOREVC Branko CRO AK Jastreb 99 00:34:34 01:05:32 E/15
321 413 LAJLAR Anže SLO Laško 00:32:53 01:05:38 A/77
322 621 TURNŠEK Franci SLO ŠD Radost 00:33:46 01:05:42 E/16
323 703 ZBIČAJNIK Pavel SLO MDGN Slovenske Konjice 00:34:02 01:06:00 C/83
324 958 ZABUKOVŠEK Matej SLO 00:32:06 01:06:13 C/84
325 533 ES Matjaž SLO Gamsi Celjski 00:33:45 01:06:49 D/44
326 1064 TOPOLŠEK Aleš SLO 00:33:23 01:07:09 C/85
327 476 KALŠEK Matjaž SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:33:49 01:07:10 B/105
328 435 BRUNEC Marjan SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:32:18 01:08:07 A/78
329 999 PODMILJŠAK Matjaž SLO ŠKD ZADRUŽNIK 00:36:05 01:08:32 C/86
330 1072 JERANKO Franci SLO 00:33:39 01:08:34 B/106
331 1070 BRUMEC Branko SLO 00:35:01 01:08:50 B/107
332 684 BEZENŠEK Marko SLO Zobeki 00:35:35 01:12:25 B/108
333 519 PAJK Andrej SLO Gamsi Celjski 00:39:03 01:16:29 C/87
334 847 VIDOVIČ Bogdan SLO 00:40:41 01:19:19 C/88
335 769 LESKOVAR Janez SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 00:22:49 DNF C/89
335 591 JEVSNIK Andrej SLO ŠD Elektro Celje DNF D/45
335 925 CERKVENIK Matej SLO ŠD Elektro Maribor 00:30:45 DNF B/109
335 926 PEKLIČ Dejan SLO Š.D. Elektro Maribor 00:30:45 DNF B/109

10Z – 10 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km Rezultat / Result K/#
1 1035 LJUBI Klara SLO Atletski klub Krka Novo mesto 00:19:41 00:38:02 A/1
2 884 AMERŠEK Kim SLO Kronos 00:19:44 00:38:42 A/2
3 1054 JAKLIČ Sara SLO TK Šmarnogorska naveza 00:19:55 00:39:01 A/3
4 459 JELOVŠEK Jasmina SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:20:02 00:39:26 B/1
5 906 MATIĆ Maja SLO La Fit 00:20:36 00:40:08 C/1
6 706 HABIČ Mojca SLO ŠD Tek je lek 00:21:08 00:40:45 C/2
7 975 ŠKEDELJ Breda SLO AK KRKA NOVO MESTO 00:21:28 00:40:47 A/4
8 707 KUKOVEC Polona SLO ŠD Tek je lek 00:21:08 00:40:55 C/3
9 980 ŠTEFANE Vita SLO AD Kladivar 00:20:53 00:41:36 A/5
10 903 MATJAŽ Ines SLO AD Štajerska 00:21:54 00:42:04 B/2
11 691 LUKINA Marija CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:21:43 00:42:08 A/6
12 896 ČELESNIK Tamara SLO ŠKD Mekinje 00:21:45 00:42:41 A/7
13 1016 GODEC Andreja SLO AD Štajerska 00:21:57 00:42:52 C/4
14 1014 STAUBER Laura SLO AD Štajerska 00:21:35 00:42:53 A/8
15 996 ĐORĐEVIĆ BETETTO Laura SLO 00:22:24 00:43:44 A/9
16 1045 JURKUŠEK Dragica SLO 00:22:39 00:43:46 C/5
17 835 BURGAR Irena SLO Cekinčice 00:22:34 00:44:06 C/6
18 831 KOČAR Vesna SLO 00:23:07 00:45:01 B/3
19 921 LUŽNIH Metja SLO 00:23:32 00:45:43 C/7
20 1051 VOH Eva SLO KAŠ 00:23:39 00:46:13 B/4
21 935 PRISTOV Nina SLO AD Kronos 00:24:06 00:46:23 A/10
22 866 ALT Nina SLO AK Ormož 00:24:22 00:46:29 A/11
22 795 ŽERJAV Andreja SLO 00:23:50 00:46:29 C/8
24 529 FRANGEŽ-HERMAN Mateja SLO Gamsi Celjski 00:24:39 00:46:36 B/5
25 622 ŽNIDARIČ Nina SLO ŠD Radost 00:24:47 00:46:58 A/12
26 708 HOZJAN Pia SLO ŠD Tek je lek 00:24:18 00:47:03 A/13
27 729 MLAKAR Maruša SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:24:48 00:47:54 A/14
28 550 SENICA Kristi SLO 00:25:15 00:48:23 D/1
29 976 MOČIVNIK ŠKEDELJ Barbka SLO Šentjernej 00:24:54 00:48:50 D/2
30 568 ŠPILE Lidija SLO Skupina Unior 00:25:14 00:48:56 D/3
30 540 SZABÓ Csilla HUN SZVISE 00:25:32 00:48:56 B/6
32 713 FIRER Marta SLO INOVATORJI 00:25:18 00:49:07 B/7
33 875 PŠAKER Majda SLO 00:25:18 00:49:12 D/4
34 982 KALOH MOM Dunja SLO Divjaki 00:25:08 00:49:21 C/9
35 916 ROŠKAR PRISTOVNIK Natalija SLO 00:25:08 00:49:23 C/10
35 750 MOHORIČ Janja SLO 00:25:39 00:49:23 D/5
37 481 SKALAR Renata SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:25:29 00:49:28 C/11
38 424 SABLJIĆ Dijana CRO AK Jastreb 99 00:26:00 00:49:40 B/8
39 939 KOPRIVNIK Nataša SLO 00:25:55 00:49:45 B/9
40 477 HERMAN Emilija SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:26:11 00:49:50 E/1
41 696 GOLOB Manuela SLO Tekaška vadba v Mariboru 00:26:08 00:49:57 A/15
42 577 KONEC Nada SLO Skupina Unior 00:26:07 00:50:27 B/10
43 1046 KOTNIK Mojca SLO Zavarovalnica Sava d.d. 00:26:11 00:50:34 B/11
44 781 JORDAN Romana SLO UžiTEK 00:26:31 00:50:35 D/6
45 415 JANČIČ Mirjana SLO Laško 00:26:46 00:50:46 C/12
46 604 KUBALE Petrina SLO ŠD Radost 00:26:29 00:50:59 C/13
47 763 ŠLOSER Klavdija SLO 00:26:06 00:51:03 B/12
48 667 ROŠKAR Marina SLO AK Ormož 00:26:06 00:51:10 B/13
49 555 VESELKO Inga SLO KAK Vzajemna Bejbe 00:26:47 00:51:23 E/2
50 431 KOTNIK Nadja SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:26:48 00:51:28 C/14
51 596 PEVEC Živa SLO 3Vital 00:27:47 00:51:34 B/14
52 654 ROŠIČ ALT Nana SLO AK Ormož 00:26:38 00:51:46 B/15
53 832 KRESLIN Jolanda SLO 00:26:52 00:51:51 D/7
54 1004 JAGODIC Mojca SLO 00:26:57 00:51:52 C/15
55 819 ŠTEFANE Zdenka SLO 00:27:10 00:52:06 D/8
56 830 FRIDRIH Karmen SLO 00:26:40 00:52:12 B/16
57 552 SENICA Zala SLO KAK Vzajemna Bejbe 00:26:55 00:52:23 C/16
58 869 MARINŠEK TEHOVNIK Marina SLO 00:27:16 00:52:26 B/17
59 951 JOHAN Lidija SLO 00:26:48 00:52:34 A/16
60 764 BRAČKO Albina SLO 00:28:05 00:52:36 B/18
61 641 PODLESNIK Marjeta SLO Slovenska vojska/670. LOGP 00:27:59 00:52:47 B/19
62 558 IRŠIČ Urška SLO SMM 00:26:52 00:53:03 C/17
63 846 JUVAN Maca SLO 00:27:31 00:53:11 E/3
64 853 OCVIRK Simona SLO 00:27:26 00:53:17 B/20
65 487 PETRIČ Lidija SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:28:06 00:53:20 C/18
66 485 KOTNIK Michaela SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:27:34 00:53:24 C/19
66 901 VERTNIK Ivanka SLO 00:28:03 00:53:24 E/4
68 534 CAFUTA Barbara SLO Gamsi Celjski 00:28:01 00:53:39 C/20
69 493 CVELFER Nataša SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:27:10 00:53:40 B/21
70 522 MOČNIK BEVC Mojca SLO Gamsi Celjski 00:28:03 00:53:47 B/22
70 574 RUPNIK Mateja SLO Skupina Unior 00:27:52 00:53:47 C/21
72 183 ŠIFTAR Jožica SLO 00:27:57 00:53:50 E/5
73 811 BOŽIČ Meta SLO 00:27:37 00:53:54 C/22
74 616 VIDMAR LAZAR Katja SLO ŠD Radost 00:28:18 00:53:58 C/23
75 551 BERLOŽNIK Veronika SLO KAK Vzajemna Bejbe 00:28:08 00:54:01 E/6
76 821 VINKLER Andreja SLO 00:28:13 00:54:04 B/23
77 545 HOHLER Tina SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:28:17 00:54:05 A/17
78 716 KROŠLIN Majda SLO INOVATORJI 00:28:02 00:54:11 E/7
79 612 STRAŠEK Dragica SLO ŠD Radost 00:28:21 00:54:15 E/8
80 478 NERAD Saša SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:28:15 00:54:20 C/24
81 510 ZAFOŠNIK Nataša SLO Mariborski tekači 00:28:24 00:54:23 C/25
82 870 GODEC Vanja SLO 00:28:52 00:54:30 B/24
83 526 ŽGANK Maruša SLO Gamsi Celjski 00:28:35 00:54:31 A/18
83 527 ŽGANK Nika SLO Gamsi Celjski 00:28:35 00:54:31 A/18
85 594 PAVLIČ Nina SLO ŠD Elektro Celje 00:28:22 00:54:33 C/26
86 898 VODA Jasmina SLO 00:28:58 00:54:36 B/25
87 1033 KRAJNC Ana SLO 00:28:19 00:54:39 B/26
88 421 REŽEK Andreja CRO AK Jastreb 99 00:28:39 00:54:40 B/27
89 932 ŠEGULA Nataša SLO športno društvo elektro maribor 00:28:29 00:54:44 C/27
89 491 KOBAN Eva SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:28:52 00:54:44 A/20
91 532 PETAČ Katarina SLO Gamsi Celjski 00:28:24 00:54:48 B/28
92 905 VREČKO Sara SLO 00:29:14 00:54:53 A/21
92 865 LOVŠIN Petra SLO 00:28:29 00:54:53 A/21
94 808 KIDRIČ Danica SLO 00:28:09 00:54:55 D/9
94 929 ŠUMER Andreja SLO 00:28:15 00:54:55 B/29
96 889 TRIVIC Jovanka SLO 00:28:29 00:54:58 C/28
97 823 PRISTOVNIK Aleksandra SLO 00:28:30 00:55:07 A/23
98 500 VREČIČ Melita SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:12 00:55:16 C/29
98 434 SELIČ Silva SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:28:28 00:55:16 C/29
100 528 ROBAČER Martina SLO Gamsi Celjski 00:28:52 00:55:20 C/31
101 802 KOVAČIČ KRESNIK Melita SLO 00:28:43 00:55:21 C/32
102 482 KOVAČ Jovita SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:28:00 00:55:22 C/33
103 452 JEVŠENAK Jasmina SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:29:01 00:55:23 B/30
104 796 DELČNJAK Milena SLO 00:28:33 00:55:24 C/34
105 530 STRMŠEK Mateja SLO Gamsi Celjski 00:28:12 00:55:29 B/31
106 881 GOŠNIK Veronika SLO 00:28:29 00:55:38 A/24
107 451 RAVNJAK Saša SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:29:02 00:55:39 B/32
108 876 MERNIK Alenka SLO 00:28:40 00:55:42 D/10
109 1031 RUDOLF Katja SLO 00:28:40 00:55:49 B/33
110 615 HLIŠ Iva SLO ŠD Radost 00:28:48 00:55:52 C/35
111 694 STEBLOVNIK Arijana SLO Tekaška vadba v Mariboru 00:29:35 00:55:53 D/11
112 740 FURLAN Danijela SLO 00:28:27 00:55:56 D/12
113 730 VRECL Tanja SLO 00:29:25 00:56:04 C/36
114 1044 JEROMEL Janja SLO 00:29:09 00:56:10 C/37
115 613 PETELINŠEK Jana SLO ŠD Radost 00:29:16 00:56:11 D/13
116 468 PAVRIČ KONUŠEK Karmen SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:17 00:56:12 C/38
117 572 ZAJC Sabina SLO Skupina Unior 00:29:19 00:56:19 A/25
118 603 JELEN Monika SLO ŠD Radost 00:30:09 00:56:21 B/34
119 484 KOBALE Sandra SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:14 00:56:25 B/35
120 514 ZAGRUŠOVCEM Martina SLO Gamsi Celjski 00:29:20 00:56:26 C/39
121 761 PUČNIK KUK Alenka SLO 00:28:31 00:56:27 C/40
122 972 JEMEC OPEKA Romana SLO 00:30:57 00:56:37 C/41
123 860 NOVAK Marjana SLO 00:29:13 00:56:38 C/42
124 666 POLIČ Nevenka SLO AK Ormož 00:29:45 00:56:39 C/43
125 899 ŠOLINC Mojca SLO 00:28:55 00:56:41 C/44
126 1055 STRNIŠA Tanja SLO 00:29:43 00:56:43 D/14
127 432 ČREŠNAR Zdenka SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:29:44 00:56:54 D/15
128 536 ARTNAK Branka SLO Gamsi Celjski 00:29:26 00:56:55 D/16
129 470 BELAK Jerica SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:18 00:56:56 C/45
130 1059 JELENKO Brigita SLO Oplast 00:29:17 00:56:58 B/36
130 814 ŠIMNOVEC Vida SLO 00:29:34 00:56:58 D/17
132 516 NERAT Saška SLO Gamsi Celjski 00:29:36 00:57:01 C/46
133 1000 MERHAR Lili SLO ŠKD ZADRUŽNIK 00:29:03 00:57:02 D/18
134 794 ZAJEC Anica SLO 00:29:34 00:57:04 D/19
135 438 KROFLIČ Stanka SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:30:16 00:57:10 D/20
136 890 KORPAR Mojca SLO 00:30:04 00:57:13 C/47
137 599 SELJAK Urška SLO 3Vital 00:29:11 00:57:19 B/37
138 635 URŠNIK Mojca SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 00:30:15 00:57:23 D/21
139 948 MOŽIC Martina SLO AK Sevnica 00:28:57 00:57:26 C/48
140 57 VRBEK Vanja SLO Gamsi Celjski 00:29:21 00:57:31 C/49
140 517 URLEP Adriana SLO Gamsi Celjski 00:30:23 00:57:31 B/38
142 682 SMOLE Klavdija SLO Zobeki 00:28:56 00:57:32 B/39
143 732 MALAVAŠIČ Irena SLO 00:29:15 00:57:35 C/50
143 849 GROBELNIK Jera SLO 00:29:49 00:57:35 C/50
143 933 VIŠNJEI Milena SLO 00:30:23 00:57:35 D/22
146 509 TEMENT Zorica SLO Mariborski tekači 00:29:36 00:57:36 C/52
147 900 BREZOVŠEK Nina SLO 00:28:51 00:57:40 A/26
148 964 SKRBIŠ Katarina SLO FSK Kebelj 00:30:36 00:57:43 A/27
149 1073 PINTURIĆ HRKOVIĆ Valentina SLO 00:29:58 00:57:46 B/40
150 920 PAJEK Milena SLO 00:30:14 00:57:51 D/23
151 488 GORENAK Ljudmila SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:31 00:57:53 C/53
152 779 PETEK Danica SLO 00:29:53 00:57:55 C/54
153 931 ČUŠ LAH Karin SLO ŠD Elektro Maribor 00:29:41 00:57:56 C/55
154 657 OZMEC Lidija SLO AK Ormož 00:30:59 00:58:00 C/56
155 643 TAMŠE KOTNIK Maja SLO AK Ormož 00:30:51 00:58:01 B/41
156 697 ŠTOK Tina SLO Tekaška vadba v Mariboru 00:30:33 00:58:02 B/42
157 658 IVANUŠA Nina SLO AK Ormož 00:30:59 00:58:03 B/43
157 956 FLIS Romana SLO 00:30:16 00:58:03 D/24
159 505 PERC Suzana SLO Mariborski tekači 00:30:34 00:58:05 C/57
160 728 VERHOVŠEK Taja SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:15 00:58:07 A/28
161 625 BRATINA PEŠEC Lucija SLO ŠD Radost 00:30:56 00:58:10 C/58
161 490 SLAPNIK Sabina SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:30:08 00:58:10 C/58
163 1053 CEKUTA Nina SLO 00:30:02 00:58:17 B/44
163 733 VODA Jelka SLO 00:30:48 00:58:17 D/25
165 520 ŠPARAŠ Maja SLO Gamsi Celjski 00:30:17 00:58:18 A/29
166 983 BOŽIČ RADULOVIĆ Slavica SLO 00:30:18 00:58:19 D/26
167 700 MAJER Renata SLO Tekaška vadba v Mariboru 00:30:58 00:58:41 C/60
168 856 BREZIGAR BAŠ Mojca SLO TŠ Živko 00:30:20 00:58:43 C/61
169 888 VIVOD Klaudija SLO 00:29:54 00:58:50 A/30
170 944 LESKOVAR Mira SLO 00:29:51 00:59:02 C/62
171 941 OBLAK Ana SLO 00:30:48 00:59:14 A/31
172 609 PRISLAN Maja SLO ŠD Radost 00:32:37 00:59:20 A/32
173 597 ZLODEJ Metka SLO 3Vital 00:31:01 00:59:22 C/63
174 987 MANDZHIEVA Saglara SLO 00:31:49 00:59:35 B/45
175 923 PETROVIČ Simona SLO 00:30:11 00:59:36 C/64
176 879 PUSTOVRH MARTINČIČ Boža SLO 00:31:10 00:59:41 D/27
177 1034 MACUH Zala SLO 00:31:05 00:59:42 A/33
178 427 ŽNIDARKO Janja SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:30:31 00:59:44 B/46
179 690 BOROVEC Marta CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:31:13 00:59:58 A/34
180 409 TURK Simona SLO Laško 00:31:50 01:00:24 B/47
181 642 FIŠTRAVEC Lidija SLO AK Ormož 00:31:06 01:00:25 D/28
182 988 POŽUN HARALOVIČ Aleksandra SLO 00:30:10 01:00:26 A/35
183 408 GUZELJ Katja SLO Laško 00:31:50 01:00:27 B/48
184 790 OBLAK Veronika SLO 00:31:36 01:00:30 C/65
185 539 TOKICSNÉ BAKAI Krisztina HUN SZVISE 00:31:52 01:00:47 C/66
185 496 FARKAŠ Marjanca SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:31:07 01:00:47 C/66
185 497 HOZJAN Ana SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:31:07 01:00:47 C/66
188 812 VELJKOVIĆ Dragana SLO 00:31:39 01:00:52 C/69
189 841 ZAKRAJŠEK STERGAR Pegi SLO 00:31:34 01:00:53 C/70
190 755 NAGLIČ Štefka SLO 00:31:10 01:00:55 E/9
191 546 AMBROŽ Lidija SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:31:13 01:01:01 C/71
192 824 FINK Sara SLO 00:31:24 01:01:05 A/36
193 437 FILIPIČ Nastja SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:30:42 01:01:10 A/37
194 937 RAVNJAK Barbara SLO 00:31:53 01:01:12 B/49
195 913 LOŽAK Irena SLO 00:31:34 01:01:21 D/29
196 455 VODOVNIK Barbara SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:32:07 01:01:31 B/50
197 938 LAH Katarina SLO 00:33:21 01:01:33 B/51
198 64 KOLAR Romana SLO Gamsi Celjski 00:32:13 01:01:34 D/30
199 885 NAPOTNIK Sonja SLO 00:32:06 01:01:40 C/72
200 1043 KOVAČEC Jasmina SLO 00:31:14 01:01:41 B/52
201 907 PODPEČAN Urška SLO 00:32:18 01:01:45 B/53
202 744 PADEŽNIK MATOVIĆ Tatjana SLO 00:31:54 01:01:54 C/73
203 997 KRAMAR Romana SLO ŠKD ZADRUŽNIK 00:31:03 01:02:02 C/74
204 758 HODNIK Maxinne SLO 00:32:11 01:02:15 A/38
205 668 MAJCEN Lea SLO AK Ormož 00:31:49 01:02:16 A/39
206 442 RADIČ Dijana SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:31:32 01:02:27 A/40
207 524 ŽIŽMOND Darja SLO Gamsi Celjski 00:32:11 01:02:32 C/75
207 403 JAKOPINA Valentina SLO LPT 00:32:11 01:02:32 B/54
209 439 KROFLIČ Veronika SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:32:41 01:02:34 A/41
210 602 MARCEN Alenka SLO ŠD Radost 00:33:01 01:02:37 C/76
211 511 STOPINŠEK GOLČMAN Saša SLO Gamsi Celjski 00:33:18 01:03:08 C/77
212 618 TROBIŠ Jana SLO ŠD Radost 00:33:14 01:03:09 D/31
213 632 REBERČNIK Urška SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 00:32:54 01:03:19 C/78
214 605 OBREZ Jelka SLO ŠD Radost 00:32:53 01:03:28 D/32
215 542 SZEJFERTNÉ TÓTH Erika HUN SZVISE 00:32:52 01:03:32 E/10
215 858 ŽIBERT Doroteja SLO 00:32:58 01:03:32 B/55
217 886 KANGLER Aleksandra SLO 00:33:09 01:03:35 C/79
218 619 PRAH Cvetka SLO ŠD Radost 00:33:06 01:03:36 C/80
219 429 KMETEC Simona SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:32:54 01:03:41 C/81
220 607 RAMŠAK-TEŠIĆ Darja SLO ŠD Radost 00:33:14 01:03:42 C/82
221 854 HATUNŠEK Jasna SLO 00:33:12 01:03:44 C/83
221 1068 HLASTEC Sergeja SLO 00:33:08 01:03:44 B/56
221 1069 HLASTEC Sara SLO 00:33:12 01:03:44 A/42
224 967 SMREKAR Katja SLO 00:32:51 01:03:46 A/43
225 822 BRUMAT Tatjana SLO 00:32:37 01:03:48 D/33
226 965 KREŽE Nataša SLO 00:32:57 01:03:52 C/84
227 636 VERDEL Nada SLO 00:35:26 01:04:00 C/85
228 701 KRUNIČ Metka SLO Tekaška vadba v Mariboru 00:32:58 01:04:07 C/86
229 474 KALŠEK Nataša SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:32:45 01:04:22 B/57
230 855 RAK Helena SLO 00:33:22 01:04:26 C/87
230 448 GRUDEN Jelka SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:33:22 01:04:26 D/34
232 738 MARINČIČ BELE Lidija SLO 00:33:10 01:04:38 E/11
233 837 ZORKO Irena SLO 00:34:14 01:04:46 C/88
234 698 MURKO Majda SLO Tekaška vadba v Mariboru 00:34:28 01:05:23 E/12
235 518 ŠPARAŠ PAJK Polonca SLO Gamsi Celjski 00:32:56 01:05:24 B/58
236 818 ŠEŠKO Anita SLO 00:33:39 01:05:28 D/35
237 557 ČEBULJ Janja SLO KAK Vzajemna Bejbe 00:33:36 01:05:38 D/36
238 422 JURKOVIČ Andrea CRO 00:32:50 01:05:42 B/59
239 893 PUČNIK Lidija SLO 00:33:23 01:05:56 D/37
240 475 BOHORČ Darja SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:34 01:05:57 C/89
241 765 RADINJA Jana SLO 00:33:34 01:06:10 D/38
242 680 ŠKAFAR Monika SLO Zobeki 00:33:24 01:06:24 B/60
243 425 NOVOSEL Marija CRO AK Jastreb 99 00:34:51 01:06:25 A/44
244 584 JAGODIČ GOBEC Monika SLO RADIO ROGLA 00:32:40 01:06:27 C/90
245 583 SOVIČ Mojca SLO RADIO ROGLA 00:32:42 01:06:28 C/91
246 815 ROLIH Sabina SLO 00:33:14 01:06:32 B/61
246 644 ŠTEFANČIČ Vita SLO AK Ormož 00:34:58 01:06:32 A/45
248 950 LAJHAR Barbara SLO Tekaška šola Živko 00:34:00 01:06:49 C/92
249 521 ES Alenka SLO Gamsi Celjski 00:33:41 01:06:50 D/39
250 620 DEBELJAK Vanja SLO ŠD Radost 00:33:29 01:07:03 D/40
251 1006 PRESKER Vanja SLO 00:33:27 01:07:21 B/62
252 420 TUTEK Nataša CRO AK Jastreb 99 00:34:48 01:07:26 C/93
253 537 MIHÁLY Kata HUN SZVISE 00:33:10 01:07:33 B/63
254 968 POKORN Romanca SLO 00:34:01 01:08:57 C/94
255 801 GABER Barbara SLO 00:37:19 01:09:51 C/95
256 601 SIMLER Jasmina SLO ŠD Radost 00:35:59 01:11:30 C/96
257 689 BOROVEC Marija CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:36:38 01:11:31 D/41
258 984 KOLAR Sintija SLO 00:35:26 01:11:49 A/46
259 646 RAJŠP Vanja SLO AK Ormož 00:35:48 01:12:12 B/64
260 1032 PESAN Anita SLO 00:37:56 01:12:26 D/42
261 1071 PEKOVŠEK Albina SLO 00:35:45 01:12:48 E/13
262 1067 FAJS Natalija SLO 00:38:09 01:13:31 D/43
263 775 OROŽ Lučka SLO 00:39:17 01:15:53 C/97
264 655 ALT Lidija SLO AK Ormož 00:40:03 01:19:30 E/14
265 624 BRATINA Hedvika SLO ŠD Radost 00:41:13 01:20:12 E/15
266 570 JELEN Polonca SLO Skupina Unior 00:42:30 01:22:50 C/98
267 798 JELEN POLAK Veronika SLO 00:42:29 01:22:51 B/65
268 787 HOZJAN Tadeja SLO 00:47:38 01:32:59 A/47
268 829 JAKOP Nina SLO 00:47:38 01:32:59 A/47

05M – 5 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club Rezultat / Result K/#
1 1332 ČRETNIK Luka SLO 0:19:10 A/1
2 1359 KLINC Rok SLO KAŠ 0:19:13 A/2
3 1294 VREČKO Janko SLO 0:19:30 C/1
4 1147 VIŠNAR Alen SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:20:16 A/3
5 1137 KRAJNC Gaj SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:20:21 A/4
6 1292 SMERDELJ Aleš SLO Happy Gym 0:20:24 B/1
7 1157 ZUPANČIČ Rok SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:20:48 A/5
8 1336 HOLZL Tomaž SLO 0:21:06 D/1
9 1358 ROZMAN Egidij SLO 0:21:25 C/2
10 1342 PUČNIK Jože SLO Oplast 0:21:29 C/3
11 1290 DREV Primož SLO Trisport Kamnik 0:21:49 C/4
12 1143 LESKOVAR Gašper SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:22:17 A/6
13 1291 DREV Matic SLO Domžale Tigers 0:22:36 A/7
14 1251 RAVNJAK Joze SLO 0:23:15 C/5
15 1144 SKAZA Tadej SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:23:36 A/8
16 1148 KRUMPAK Aleš SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:23:39 A/9
17 1279 PLEVČAK Peter SLO 0:24:01 A/10
18 1317 PIŠOTEK Tomaž SLO 0:25:04 A/11
19 1132 KRALJ Miha SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:25:10 A/12
20 1260 SEŠEL Franc SLO 0:25:11 D/2
21 1351 FURMAN Zoran SLO 0:25:27 B/2
22 1130 HIRKIĆ Isko SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:25:55 A/13
23 1113 ZUPAN Peter SLO Laško 0:26:23 C/6
24 1200 PREZELJ Matic SLO Skupina Unior 0:26:50 A/14
25 1243 VETRIH Tadej SLO INOVATORJI 0:26:57 B/3
26 1344 HREN Sandi SLO Oplast 0:27:18 B/4
27 1134 PLANKELJ Tomaž SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:27:25 A/15
28 1167 KLIMA Peter SLO RADIO ROGLA 0:27:32 C/7
29 1331 KUSERBANJ Rok SLO 0:27:43 A/16
30 1166 URLEP Uroš SLO RADIO ROGLA 0:27:48 C/8
31 1330 MANFREDA Andrej SLO 0:27:57 C/9
32 1364 KUZMA Danijel SLO 0:27:58 B/5
33 1142 LESKOVAR Ivan SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:28:41 D/3
34 1245 ZBIČAJNIK Rok SLO ANSAMBEL BANOVŠEK 0:29:06 A/17
35 1244 BRGLEZ Tomaz SLO ANSAMBEL BANOVŠEK 0:29:07 A/18
36 1123 KOTNIK Sergej SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:29:10 A/19
37 1182 MERNIK Andraž SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 0:29:14 A/20
38 1302 PERKO Andrej SLO 0:29:15 D/4
39 1308 TUŠEK Urban SLO 0:29:21 A/21
40 1348 VARGEK Miro SLO 0:29:22 C/10
41 1329 TRUNKL Žiga SLO 0:29:43 A/22
42 1119 VUHERER Andraž SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:29:50 A/23
43 1122 BELAK Boštjan SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:29:56 B/6
44 1171 PAJK Maj SLO Gamsi Celjski 0:30:02 A/24
45 1135 SKAZA Timotej SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:30:15 A/25
46 1319 POVH Joži SLO 0:30:40 B/7
47 1104 MRZDOVNIK Peter SLO HITRE NOGE TISKARNE PETRIČ 0:30:51 C/11
48 1173 ROBAČER Ivan SLO Gamsi Celjski 0:31:13 D/5
49 1100 LESKOVAR Matjaž SLO HITRE NOGE TISKARNE PETRIČ 0:32:03 B/8
50 1338 JEROMEL Gorazd SLO 0:32:29 D/6
51 1108 LJUBIČ Matevž SLO HITRE NOGE TISKARNE PETRIČ 0:33:12 A/26
52 1252 ČREŠNAR Jani SLO 0:33:33 B/9
53 1250 VIVOD Stojan SLO 0:33:34 C/12
54 1272 KOTNIK Žiga SLO 0:33:36 A/27
55 1161 MRZDOVNIK Aleš SLO RADIO ROGLA 0:34:16 C/13
56 1225 ŠARLAH Igor SLO Novi tednik in Radio Celje 0:35:34 D/7
57 1284 DREMSAK Tian SLO 0:35:54 A/28
58 1365 MARKOVIĆ Kristijan SLO 0:35:56 A/29
59 1151 ZULE Filip SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 0:36:11 A/30
60 863 FREŠER Rok SLO 0:38:49 A/31
60 845 MAUČEC Matjaž SLO 0:38:49 B/10
62 1214 VRTOVEC Žan SLO 3Vital 0:41:51 A/32

05Z – 5 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club Rezultat / Result K/#
1 1253 VETRIH Renata SLO 00:20:29 C/1
2 1299 VIDEČNIK Valentina SLO 00:21:15 A/1
3 1286 GORČAN Andreja SLO 00:21:43 B/1
4 1231 DINJAR Suzana CRO AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 00:22:47 B/2
5 1310 ARTNAK Neža SLO Atletski klub Asfalt Kovač Šentjur 00:23:40 A/2
6 1353 ŠKORNIK Nika SLO 00:23:45 A/3
7 1205 ROŽIČ Lucija SLO Skupina Unior 00:24:28 A/4
8 1311 ARTNAK Ana SLO Atletski klub Asfalt Kovač Šentjur 00:24:35 A/5
9 1346 MLAKAR Marija SLO Oplast 00:24:56 B/3
10 1281 ŠTAJNBAHER Andreja SLO 00:25:39 B/4
11 1255 ŽOHAR Magda SLO 00:25:54 D/1
12 1174 OCVIRK Natalija SLO Gamsi Celjski 00:26:07 C/2
13 1266 SEMPRIMOŽNIK Anita SLO 00:26:28 C/3
14 1198 RATEJ Darja SLO Skupina Unior 00:26:56 C/4
15 1164 KONEC Breda SLO RADIO ROGLA 00:27:18 C/5
16 1280 ŠKAMLEC Melita SLO 00:27:40 C/6
17 1140 JERMAN Špela SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:27:54 C/7
18 1120 KROPF Vera SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:28:01 C/8
19 1131 KOLAR Tjaša SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:28:02 A/6
20 1116 PROSENAK Vlasta SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:28:07 C/9
21 1185 LESKOVŠEK Teja SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:28:12 B/5
22 1283 PUŠNJAK Anka SLO 00:28:14 C/10
23 1303 KLINC Petra SLO 00:28:16 A/7
24 1269 ČERNEC Milojka SLO 00:28:17 D/2
25 1190 DEČAR Barbara SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:28:20 C/11
26 1361 SUŠEC Janja SLO 00:28:28 C/12
27 1343 PUČNIK Polona SLO Oplast 00:28:38 B/6
28 1227 AVGUŠTINČIČ Bojana SLO Novi tednik in Radio Celje 00:28:39 B/7
29 1193 UNGAR Vida SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:28:44 C/13
30 1327 STRMŠEK Alenka SLO Kaš 00:28:54 C/14
31 1349 PUKL Anita SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:29:01 C/15
32 1275 GRAMC Barbara SLO 00:29:02 B/8
33 1289 BOŠNJAK Nina SLO 00:29:07 B/9
34 1183 PADEŽNIK Romana SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:29:08 C/16
35 1305 ARZENŠEK Nina SLO 00:29:12 B/10
36 1278 OGRIC Meta SLO 00:29:18 C/17
37 1276 ŽOHAR Tjaša SLO 00:29:19 A/8
38 1197 REČNIK Maja SLO SMM 00:29:21 C/18
39 1149 RAP Simona SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:29:22 C/19
40 1293 ISKRAČ Klavdija SLO 00:29:27 A/9
41 1362 JURAK Anica SLO 00:29:32 E/1
42 1162 TIHLE HREN Alja SLO RADIO ROGLA 00:29:41 B/11
43 1328 RUPNIK Nika SLO 00:29:43 A/10
44 1316 OJSTERSEK Barbara SLO 00:29:47 B/12
45 1242 JOŠT Polonca SLO Radio City 00:29:50 B/13
46 1118 VUHERER Sara SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:29:51 A/11
47 1141 ČOBEC Jerneja SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:29:53 A/12
48 1121 ČREŠNAR Janja SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:29:56 B/14
49 1267 ZLODEJ Simona SLO 00:29:57 B/15
50 1133 SKAZA Jožica SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:30:08 C/20
51 1112 ZUPAN Katja SLO Laško 00:30:09 C/21
51 1114 ZUPAN Nuška SLO Laško 00:30:09 A/13
53 1158 KRAMAR Urška SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:30:10 C/22
54 1145 BEZENŠEK Sara SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:30:13 A/14
55 1232 ZAJC Suzana SLO Tekaška vadba v Mariboru 00:30:18 D/3
56 1345 KOS Petra SLO Oplast 00:30:21 B/16
57 1206 HADLER Kaja SLO Skupina Unior 00:30:22 B/17
58 1129 RAVNIČAN Martina SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:30:26 D/4
58 1223 BOBNAR Zvonka SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 00:30:26 C/23
60 1339 SEBUNK Lea SLO 00:30:28 C/24
61 1187 LESKOVAR Katja SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:30:30 A/15
62 1110 BRAČIČ Katarina SLO Laško 00:30:33 D/5
63 1318 KONEC Katarina SLO 00:30:40 B/18
64 1155 FURMAN Štefka SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:30:42 C/25
65 1297 GRAJFONER Natalija SLO 00:30:45 B/19
65 1296 SIRC Lea SLO 00:30:45 A/16
67 1106 KRANČAN Simona SLO HITRE NOGE TISKARNE PETRIČ 00:30:47 C/26
68 1333 JUHART Eva SLO 00:30:52 A/17
69 1199 MACUH Marjeta SLO Skupina Unior 00:30:55 C/27
70 1312 PODKUBOVŠEK Laura SLO 00:31:00 A/18
70 1210 STRAUS Anja SLO 3Vital 00:31:00 A/18
70 1212 KLANČNIK Tanja SLO 3Vital 00:31:00 A/18
73 1204 MACUH Alja SLO Skupina Unior 00:31:04 A/21
73 1254 LOVRENČIČ Sabina SLO 00:31:04 B/20
75 1163 TRUNKL Barbara SLO RADIO ROGLA 00:31:08 C/28
76 1172 ROBAČER Lana SLO Gamsi Celjski 00:31:12 A/22
77 1322 GAŽOVIČ Andrejka SLO 00:31:21 C/29
78 1340 LEŠEK Taja SLO 00:31:22 A/23
78 1154 URLEP Sara SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:31:22 A/23
78 1230 SOVIČ Anja SLO Zobeki 00:31:22 B/21
78 1282 ARBEITER Renata SLO 00:31:22 B/21
82 1229 SOVIČ Špela SLO Zobeki 00:31:23 B/23
82 1228 OŠLAK Damjana SLO Zobeki 00:31:23 C/30
84 1111 BLAGOTINŠEK Tinkara SLO Laško 00:31:32 A/25
85 1321 ZUPANC Nada SLO 00:31:34 D/6
86 1287 HREN Mia SLO 00:31:45 B/24
87 1233 JERANKO Nina SLO MDGN Slovenske Konjice 00:32:03 B/25
88 1300 KUZMAN Kristina SLO 00:32:04 C/31
88 1304 KRAJNC Metka SLO 00:32:04 C/31
90 1314 RAZBORŠEK Nina SLO 00:32:06 B/26
90 1103 MEDVED Karmen SLO HITRE NOGE TISKARNE PETRIČ 00:32:06 B/26
92 1261 OSTERC Stanka SLO 00:32:12 D/7
93 1306 SIRC Nataša SLO 00:32:13 C/33
93 1307 SIRC Rebeka SLO 00:32:13 A/26
95 1220 STEGNE KOROŠEC Petra SLO ŠD Radost 00:32:19 C/34
96 1320 BREZNIK Katja SLO 00:32:20 C/35
97 1315 RAZBORŠEK Milena SLO 00:32:21 B/28
98 1347 KRALJ Tanja SLO Športno društvo GKN Zreče 00:32:22 C/36
99 1288 POZEB Irena SLO 00:32:23 D/8
100 1125 KOTNIK Jožica SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:32:25 D/9
100 1124 ČREŠNAR Urška SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:32:25 A/27
102 1169 OBRUL Alenka SLO Gamsi Celjski 00:32:26 C/37
102 1170 KRAJNC Barbara SLO Gamsi Celjski 00:32:26 C/37
104 1277 PAJENK Marijana SLO 00:32:32 E/2
105 1335 LAŠIČ Jerneja SLO Športno društvo Kovintrade 00:32:44 B/29
106 1128 RAVNIČAN Manja SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:32:50 A/28
107 1159 GORINŠEK Aleksandra SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:32:52 C/39
108 1350 ČREŠNAR Kristina SLO Športno društvo GKN Zreče 00:32:59 A/29
109 1102 REPNIK Danijela SLO HITRE NOGE TISKARNE PETRIČ 00:33:11 D/10
110 1109 GRAČNER Karmen SLO HITRE NOGE TISKARNE PETRIČ 00:33:13 A/30
111 1298 LOŽAK Eva SLO 00:33:47 A/31
112 1271 JURIČ Štefka SLO 00:33:54 C/40
113 1216 MARKOVIČ Petra SLO ŠD Radost 00:33:55 B/30
114 1178 KRAJNC Kaja SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:33:59 A/32
115 1177 MEDVED Katja SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:34:00 A/33
116 1325 MAROVT Tjaša SLO 00:34:05 A/34
117 1248 LIPUŠ Laura SLO 00:34:07 A/35
118 1126 POTOČNIK TRDIN Branka SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:34:08 C/41
119 1207 MLINAR Nina SLO RADIO ROGLA 00:34:13 A/36
120 1165 GAČNIKAR Jasna SLO RADIO ROGLA 00:34:20 C/42
121 1235 MARINKO Irena SLO MDGN Slovenske Konjice 00:34:25 E/3
122 1219 VELENŠEK LESKOVŠEK Alenka SLO ŠD Radost 00:34:30 C/43
123 1222 VODOVNIK Jožica SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 00:34:34 D/11
124 1259 TOPOLOVEC Katja SLO 00:34:48 B/31
125 1326 MAROVT Romana SLO 00:34:53 D/12
126 1146 KODRIČ Vesna SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:35:02 B/32
127 1249 DRAVINAC Ana SLO 00:35:03 B/33
128 1203 BOČEK Janja SLO Skupina Unior 00:35:11 B/34
129 1313 SAJKO Monika SLO 00:35:12 A/37
130 1136 RAVNJAK Larisa SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:35:13 A/38
131 1257 KRUMPAK Lara SLO 00:35:16 A/39
132 1360 HOŠPEL Helena SLO Mariborski tekači 00:35:34 B/35
132 1224 RAUŠL LESJAK Marjetka SLO Novi tednik in Radio Celje 00:35:34 C/44
132 1226 GRADIČ OSET Barbara SLO Novi tednik in Radio Celje 00:35:34 C/44
135 1258 KRUMPAK Sara SLO 00:35:38 A/40
135 1256 ČUJEŽ Ana SLO 00:35:38 A/40
137 1150 KOLAR Breda SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:35:56 C/46
138 1201 KAMENIK Nevenka SLO Skupina Unior 00:36:09 C/47
138 1202 FRANGEŽ Klara SLO Skupina Unior 00:36:09 B/36
140 1285 KRAČUN Maja SLO 00:36:10 A/42
140 1127 LEDINEK Vilma SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 00:36:10 C/48
142 1152 PODGRAJŠEK Janja SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:36:11 B/37
143 1195 PETRIČ Janja SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:36:15 A/43
144 1268 VIPOTNIK Katja SLO 00:36:17 C/49
145 1153 RIBIČ Štefica SLO Konjiška atletska šola – KAŠ 00:36:21 C/50
146 1238 KOSER Marija SLO MDGN Slovenske Konjice 00:36:31 C/51
146 1215 KLANČNIK Viktorija SLO 3Vital 00:36:31 C/51
148 1138 KLAJNŠEK Lenka SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 00:37:21 A/44
149 1352 ŠTRAVS PODLOGAR Eva SLO 00:37:59 D/13
150 1184 OPERČKAL Valerija SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:38:07 B/38
151 1180 ZORKO Renata SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:38:08 B/39
151 1194 BUREIĆ Admira SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:38:08 A/45
151 1221 KREMŽAR Anica SLO ŠD Radost 00:38:08 E/4
151 1181 VOZLIČ Irena SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:38:08 C/53
155 1237 SIMČIČ Silva SLO MDGN Slovenske Konjice 00:39:18 E/5
156 1334 JUHART Tanja SLO 00:39:28 B/40
157 1265 POGOREVC TARKUŠ Nataša SLO 00:39:32 C/54
158 1191 BRGLEZ Marta SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:39:41 C/55
158 1175 HOSTEJ Darja SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:39:41 B/41
160 1176 GORJUP Barbara SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:39:42 B/42
161 1363 MARINČIČ Ida SLO 00:39:54 E/6
161 1217 KOŽELJ Cvetka SLO ŠD Radost 00:39:54 D/14
163 1236 KOLAR Marija SLO MDGN Slovenske Konjice 00:40:06 E/7
164 1240 GRAMC Gordana SLO MDGN Slovenske Konjice 00:40:32 C/56
165 1188 PELKO Katja SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:40:47 A/46
166 1189 KOTNIK Irena SLO Lambrechtov dom Slovenske Konjice 00:40:49 C/57
167 1213 MUHA Polona SLO 3Vital 00:41:51 D/15
168 1366 JERMAN Ksenija SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:43:26 B/43
169 1115 ZALOŽNIK Svetlana SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 00:43:27 E/8

Rezultati / Results 2016

21M – 21 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 233 MULEJ Janez SLO AK Radovljica 0:17:15 0:33:54 0:52:52 1:12:50 B/1
2 239 OREŠNIK Blaž SLO AK Ormož 0:17:15 0:33:54 0:53:34 1:14:28 A/1
3 314 KUSTEC Gregor SLO ŠD OSOVNIKAR 0:17:30 0:34:39 0:54:52 1:15:24 C/1
4 293 NIKOLIČ Miroslav SLO Intersport 0:17:35 0:35:15 0:58:03 1:20:23 B/2
5 108 ČRNČEC Mitja SLO Avantus running team 0:19:01 0:37:27 0:59:38 1:21:44 A/2
6 217 FLORJANIČ Marko SLO ŠD Suhadole 0:18:47 0:37:03 0:59:16 1:23:36 B/3
7 267 SMODIČ Aleš SLO ŠD Sberbank 0:19:38 0:38:51 1:01:01 1:23:45 C/2
8 9 ŽLOGAR Jure SLO KAŠ 0:20:02 0:39:04 1:01:48 1:23:55 B/4
9 215 VOZLIČ Bojan SLO Ak Ormož 0:19:16 0:38:28 1:01:46 1:24:28 C/3
10 211 MAROLT Jože SLO tajma-ibis ag 0:19:13 0:37:55 1:00:49 1:24:46 C/4
11 170 BOROŠA Gregor SLO 0:20:40 0:40:27 1:03:34 1:26:04 B/5
12 281 MALEK KUZMIČ Simon SLO 0:19:37 0:38:26 1:03:13 1:26:42 A/3
13 66 PONJAVIČ Mario SLO Športno društvo Tepanje 0:20:29 0:40:44 1:03:52 1:26:55 C/5
14 19 OBREZA Matija SLO ŠD Radost 0:20:20 0:40:13 1:03:51 1:27:11 A/4
15 173 CAFNIK Matej SLO 0:21:15 0:41:09 1:04:38 1:27:24 B/6
16 275 ERLAH Jurij SLO 0:20:17 0:39:58 1:04:05 1:27:40 C/6
17 243 ZAJEC David SLO 0:21:14 0:41:13 1:05:01 1:28:24 A/5
18 225 RUPERČIČ Rok SLO KK Tempo SIGAS 0:21:31 0:42:01 1:05:29 1:28:31 A/6
19 89 KIT Mitja SLO SMM 0:20:52 0:40:55 1:05:03 1:28:56 C/7
20 131 BARUT Miloš SLO 0:21:40 0:42:03 1:05:26 1:29:04 D/1
21 116 GRILC Rok SLO 0:21:03 0:41:29 1:05:27 1:29:14 B/7
22 292 PLEJ Urban SLO 0:21:24 0:41:59 1:06:04 1:29:16 B/8
23 189 RUPARČIČ Ivan SLO ŠD Sodražica 0:21:00 0:41:00 1:05:36 1:29:40 E/1
24 43 PEČNIK Matej SLO Vzajemna Bejbe 0:22:00 0:42:23 1:06:29 1:29:55 C/8
25 55 VÖRÖS Tibor HUN SZVISE 0:20:42 0:40:39 1:05:23 1:30:41 B/9
26 220 STRAUSS Gregor SLO 0:22:19 0:43:26 1:08:02 1:30:55 B/10
27 190 HÖLBL Marko SLO Radio City 0:21:33 0:42:33 1:07:04 1:32:16 B/11
27 179 OBERŽAN Aljoša SLO Varuh Zdravja 0:21:33 0:42:33 1:07:04 1:32:16 B/11
29 109 STRMŠEK Davor SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:22:16 0:43:51 1:08:43 1:32:34 B/13
30 48 REINER Miklós HUN SZVISE 0:22:10 0:43:24 1:08:23 1:32:39 A/7
31 105 KOŠNJEK Tone SLO 0:21:39 0:42:42 1:08:04 1:32:56 E/2
32 110 KOROŠEC Tomaž SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:22:16 0:43:51 1:08:43 1:33:01 C/9
33 227 NOVINA Jože SLO Marathon Novo mesto 0:21:16 0:42:04 1:07:48 1:33:21 C/10
34 102 VALANT Frenk SLO 0:22:12 0:43:30 1:09:22 1:33:58 D/2
34 216 HARTMAN Aljoša SLO 0:22:12 0:42:50 1:08:07 1:33:58 B/14
36 271 HALOŽAN Rok SLO 0:22:03 0:43:31 1:09:11 1:33:59 B/15
37 172 VURCER Primož SLO 0:22:12 0:43:36 1:09:21 1:34:16 B/16
38 274 ROSENSTEIN Erik SLO Biciklus 0:23:50 0:45:30 1:10:09 1:34:34 B/17
39 97 ŠEMENC Alan SLO 0:22:50 0:44:02 1:09:47 1:34:52 C/11
40 171 JANC Gregor SLO 0:23:52 0:44:43 1:10:17 1:35:12 C/12
41 42 ČERIN Matej SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:21:52 0:43:09 1:10:12 1:35:14 A/8
42 255 ROŠKARIČ Andrej SLO ŠD Slomšek 0:22:21 0:43:51 1:09:52 1:35:41 C/13
43 153 JANEŽ Sebastien SLO 0:22:48 0:44:39 1:10:42 1:36:06 C/14
44 204 MELE Rok SLO 0:23:05 0:45:15 1:10:56 1:36:19 B/18
45 29 ZUPANC Rafko SLO ŠD Radost 0:21:51 0:43:26 1:10:09 1:36:21 D/3
46 161 VUKELIČ Marjan SLO Dorsoon Sportima 0:22:48 0:44:30 1:11:16 1:36:40 D/4
47 6 TEHOVNIK Andraž SLO KAŠ 0:21:50 0:43:11 1:10:09 1:37:14 B/19
48 94 PAVELKA Ivan SVK Friends from Hlohovec 0:21:51 0:43:57 1:11:01 1:37:46 C/15
49 98 PLEVČAK Peter SLO 0:22:32 0:44:12 1:11:08 1:38:04 A/9
50 231 ALT Marjan SLO Športno društvo Elektro Maribor 0:26:47 0:52:08 1:15:42 1:38:09 C/16
51 276 ARH Ervin SLO 0:21:05 0:43:03 1:11:21 1:38:11 B/20
52 249 URBANC Rok SLO 0:21:48 0:43:47 1:11:09 1:38:14 A/10
53 132 PETEK Miran SLO 0:22:58 0:44:39 1:11:41 1:38:20 C/17
54 91 JUVANČIČ Uroš SLO SMM 0:23:10 0:45:43 1:12:19 1:38:35 B/21
55 104 KLEMENČIČ Pavle SLO 0:22:24 0:44:24 1:11:39 1:39:03 D/5
56 113 SODIN Rok SLO Kavarna Na trati 0:23:16 0:45:42 1:12:12 1:39:10 C/18
57 254 ROŽAN Igor SLO Koštruni Športno Društvo Tinje 0:23:42 0:46:43 1:13:22 1:39:20 B/22
58 251 SEMPRIMOŽNIK Robi SLO 0:23:05 0:45:10 1:12:25 1:39:28 C/19
59 212 KOZAR Dušan SLO 0:24:31 0:47:27 1:13:56 1:39:38 B/23
60 111 ARNUŠ Jure SLO Kavarna Na trati 0:23:44 0:46:15 1:12:45 1:39:43 B/24
61 291 CUGMAS Jože SLO KK Rogla 0:24:20 0:46:59 1:13:51 1:40:08 E/3
62 124 VETERNIK Tomaž SLO 0:24:12 0:46:38 1:14:02 1:40:36 C/20
63 71 MATEJ Janez SLO Ljubitelji teka 0:23:27 0:45:45 1:13:43 1:40:38 B/25
64 175 PAJEK Rok SLO 0:24:26 0:47:22 1:14:30 1:40:43 B/26
65 202 STAJNKO Borut – Franc SLO 0:25:31 0:48:36 1:15:30 1:40:54 B/27
66 240 KOŠIR Uroš SLO 0:23:20 0:46:36 1:13:52 1:41:16 C/21
67 49 FINDA Péter HUN SZVISE 0:24:32 0:47:27 1:14:48 1:41:19 C/22
67 203 TRUNKELJ Miha SLO 0:23:46 0:46:30 1:13:31 1:41:19 B/28
69 7 KOTNIK Franci SLO KAŠ 0:22:19 0:44:24 1:14:10 1:41:24 D/6
69 196 ŠETINA Luka SLO DVOR 0:23:52 0:46:17 1:14:04 1:41:24 C/23
71 134 RATEJ Zlatko SLO 0:21:57 0:44:21 1:12:52 1:41:40 B/29
72 127 PLIBERŠEK Ljubo SLO 0:24:49 0:47:39 1:15:54 1:42:11 D/7
73 174 OZIMEK Janez SLO 0:25:05 0:48:37 1:16:28 1:42:40 C/24
74 64 MARGUČ Simon SLO Športno društvo Tepanje 0:23:49 0:46:48 1:13:41 1:42:45 C/25
75 157 RUTNIK Kristijan SLO ROGLA 0:25:50 0:49:43 1:16:56 1:42:50 C/26
75 266 FABČIČ Davor SLO Mercuri International 0:24:06 0:47:07 1:15:26 1:42:50 C/26
77 164 VIZINTIN Evgen SLO MBK ČRNI VRH 0:23:33 0:46:47 1:14:53 1:42:51 D/8
78 139 RAK Stanko SLO KAŠ 0:22:54 0:45:57 1:14:34 1:43:15 C/28
79 80 RADELJA Krešimir CRO A.K. Jastreb 99 0:24:46 0:48:21 1:15:47 1:43:23 C/29
79 46 STEFANCIOSA Tone SLO Laško 0:24:28 0:47:34 1:15:50 1:43:23 D/9
81 286 DROBEŽ Rok SLO 0:25:32 0:49:55 1:17:06 1:43:27 B/30
82 257 NOVAK Tomaž SLO Društvo BICIKLUS 0:24:08 0:47:10 1:15:19 1:43:33 D/10
83 78 BOBAN Zdenko CRO A.K. Jastreb 99 0:26:02 0:49:26 1:17:45 1:44:01 D/11
84 210 TROŠT Matej SLO 0:24:52 0:48:48 1:17:08 1:44:10 B/31
85 201 SELINŠEK Drago SLO 0:23:09 0:46:15 1:15:47 1:44:21 D/12
86 5 TRANTURA Matjaž SLO KAŠ 0:22:56 0:45:51 1:13:27 1:44:22 C/30
87 241 BEVC Matjaž SLO ŠD GROBELNO 0:24:00 0:47:16 1:15:39 1:44:30 B/32
88 192 ŠTURBEJ Robert SLO Speed snails 0:23:45 0:46:19 1:14:33 1:45:24 D/13
89 263 ZAVEC Marko SLO 0:25:58 0:50:35 1:18:41 1:45:36 B/33
90 122 ĆULIBRK Milan SLO 0:24:21 0:48:22 1:17:27 1:45:43 B/34
91 232 LOKNAR Damjan SLO 0:24:27 0:47:41 1:17:17 1:46:11 A/11
92 34 ROŠER Martin SLO ŠD Radost 0:25:44 0:50:30 1:18:20 1:46:23 A/12
93 288 ŠVAJGER Matjaž SLO 0:23:55 0:47:23 1:17:01 1:46:45 B/35
94 193 DROBEŽ Peter SLO Speed snails 0:25:21 0:48:53 1:17:43 1:46:50 C/31
95 44 SENEKOVIČ Dušan SLO Vzajemna Bejbe 0:24:43 0:48:20 1:17:44 1:46:57 C/32
96 72 VOGRIN Danijel SLO Ljubitelji teka 0:25:22 0:49:31 1:18:15 1:47:06 C/33
97 95 ŽNIDARIČ Gašper SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:25:26 0:49:15 1:19:12 1:47:07 A/13
98 125 KRANJC Primož SLO 0:25:21 0:49:38 1:18:43 1:47:12 B/36
99 181 ERJAVEC Kristijan SLO Calcit Bike Team 0:25:34 0:50:30 1:19:32 1:47:29 A/14
100 205 POKLEKA Nejc SLO 0:26:12 0:50:40 1:19:28 1:47:46 B/37
100 3 ROŠKAR Branko SLO KAŠ 0:25:18 0:49:59 1:19:30 1:47:46 C/34
102 163 VIDALI Uroš SLO 0:28:54 0:54:20 1:21:56 1:48:20 B/38
103 65 HACE Marko SLO Športno društvo Tepanje 0:22:50 0:46:25 1:16:28 1:48:24 A/15
104 118 ULJAN Samo SLO 0:24:46 0:48:46 1:19:08 1:48:39 C/35
105 182 ZDOLŠEK Klemen SLO Sportik 0:24:28 0:48:42 1:19:04 1:48:51 B/39
106 221 TARKUŠ Marjan SLO Društvo za promocijo zdravja Impol 0:26:04 0:50:30 1:20:13 1:48:57 C/36
107 140 BLATNIK Žiga SLO 0:26:36 0:50:18 1:18:37 1:48:59 B/40
108 195 KORDEŽ Marko SLO 0:25:31 0:49:31 1:18:47 1:49:00 C/37
109 120 LIPUŠ Bogdan SLO 0:25:43 0:50:35 1:20:00 1:49:24 C/38
109 289 DELAKORDA Matej SLO 0:25:24 0:49:45 1:19:07 1:49:24 B/41
111 213 PETEK Matic SLO 0:26:12 0:51:23 1:20:45 1:49:39 B/42
112 279 JUŽINA Rudi SLO 0:24:32 0:48:10 1:19:00 1:49:47 C/39
113 180 RAZGORŠEK Marko SLO 0:24:50 0:49:52 1:19:30 1:49:53 C/40
114 27 KRESNIK Zlatko SLO ŠD Radost 0:23:39 0:47:41 1:19:36 1:49:54 D/14
115 285 HALOZAN Jernej SLO 0:27:19 0:52:35 1:22:17 1:50:04 A/16
116 126 SODIN Rado SLO Kavarna Na trati 0:25:22 0:48:57 1:20:07 1:50:11 B/43
117 87 GRGONA Jadranko CRO A.K. Jastreb 99 0:26:38 0:51:09 1:21:02 1:50:15 D/15
118 272 ŠVAJGER Andrej SLO 0:25:48 0:50:16 1:19:38 1:50:30 C/41
119 81 KOKOT Krunoslav CRO A.K. Jastreb 99 0:26:15 0:51:02 1:21:18 1:50:33 C/42
120 135 ČAKŠ Roman SLO 0:25:05 0:49:29 1:20:14 1:50:49 C/43
121 143 PJANIĆ Adis SLO 0:27:34 0:53:57 1:23:23 1:50:53 B/44
122 39 JAVORNIK Stanko SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:24:13 0:48:38 1:20:05 1:51:04 D/16
123 47 HAJSHEN Marjan SLO Laško 0:26:15 0:51:44 1:22:02 1:51:19 E/4
124 188 JOVANOVIĆ Dušan SLO ŠILT Šmarski in Litijski tekači 0:26:45 0:52:16 1:22:03 1:51:28 E/5
125 83 TERIHAJ Sebastijan CRO A.K. Jastreb 99 0:26:15 0:51:02 1:21:18 1:51:36 C/44
125 236 KLOBUČAR Darko SLO 0:27:49 0:54:25 1:24:43 1:51:36 C/44
127 88 WEINHANDL Milan SLO SMM 0:26:32 0:51:40 1:21:42 1:51:47 B/45
128 247 KAVČIČ Andrej SLO 0:26:09 0:51:19 1:21:00 1:51:54 B/46
129 90 KOCBEK Sašo SLO SMM 0:26:32 0:51:40 1:21:54 1:51:56 B/47
130 264 POPOŠEK Edi SLO 0:26:16 0:52:13 1:21:31 1:52:08 C/46
131 4 KOVAČ Aleš SLO KAŠ 0:24:05 0:47:28 1:18:59 1:52:16 C/47
132 28 ROTAR Simon SLO ŠD Radost 0:26:27 0:52:24 1:22:08 1:52:28 B/48
133 20 VERK Dejan SLO ŠD Radost 0:27:42 0:53:16 1:23:01 1:52:30 C/48
134 92 MAUKO Boris SLO SMM 0:28:27 0:55:22 1:25:06 1:52:32 C/49
135 129 TUŠ Edi SLO 0:26:34 0:51:08 1:22:13 1:52:35 E/6
136 177 MELANŠEK Zoran SLO Šrd Omega 0:25:56 0:51:05 1:22:13 1:52:50 D/17
137 229 GRMIČ Aleš SLO Never Give Uo 0:25:58 0:50:48 1:21:17 1:52:51 D/18
138 156 ŠKRINJAR Igor SLO TAO PTUJ 0:27:19 0:52:21 1:23:45 1:53:12 C/50
139 226 ŠRAM Dejan SLO 0:27:44 0:54:08 1:24:18 1:53:17 B/49
140 25 ČUFAR Zdravko SLO ŠD Radost 0:27:32 0:53:06 1:24:15 1:53:22 D/19
141 107 VOGELSANG Domen SLO 0:26:57 0:51:36 1:22:03 1:53:29 C/51
142 123 KRNJOVŠEK Srečko SLO 0:27:05 0:52:33 1:23:35 1:53:34 C/52
143 282 STERLE Gregor SLO ŠKD RTV Slovenija 0:29:44 0:55:59 1:25:06 1:53:49 C/53
144 258 SEDONJA Jožef SLO 0:27:43 0:53:33 1:24:37 1:53:50 B/50
144 259 TOŠ Jure SLO 0:27:43 0:53:33 1:24:38 1:53:50 B/50
146 244 PIRTOVŠEK Jure SLO 0:26:26 0:52:43 1:24:16 1:54:24 A/17
147 245 BRUMEN Peter SLO Tao 0:26:44 0:52:04 1:23:27 1:54:37 C/54
148 290 KOCBEK Andreas SLO 3kM 0:28:15 0:55:06 1:25:35 1:54:40 D/20
149 18 PUC Miran SLO ŠD Radost 0:27:38 0:53:41 1:25:21 1:54:48 C/55
150 209 ZONTA Andrej SLO 0:27:43 0:53:35 1:24:43 1:55:16 B/52
151 138 REBEC Gal SLO 0:27:15 0:52:48 1:23:22 1:55:18 A/18
152 8 MAJCEN Boris SLO KAŠ 0:27:15 0:52:48 1:23:22 1:55:19 C/56
153 75 ŽERJAV Kristijan CRO A.K. Jastreb 99 0:26:33 0:51:44 1:24:20 1:55:23 B/53
154 106 STRELC Damjan SLO 0:28:39 0:54:28 1:25:01 1:55:26 C/57
155 165 PUNČUH Simon SLO 0:27:28 0:53:02 1:24:21 1:55:43 B/54
156 12 GOLČMAN Igor SLO ŠD Radost 0:28:00 0:54:31 1:25:29 1:56:01 D/21
157 11 GODNIK Boštjan SLO ŠD Radost 0:27:38 0:54:34 1:25:32 1:56:04 C/58
158 260 ŠARIĆ Šerif SLO 0:26:51 0:52:19 1:25:36 1:56:07 D/22
159 228 MLAKAR Vinko SLO MAJSTRI LENART 0:27:47 0:53:55 1:25:41 1:56:24 C/59
160 295 FERLEŽ Matevž SLO 0:28:52 0:55:28 1:27:24 1:57:24 C/60
161 56 TAKÁCS Zoltán HUN SZVISE 0:26:25 0:51:35 1:22:48 1:57:39 B/55
162 93 KLEVŽE Matevž SLO 3Vital 0:27:17 0:53:46 1:25:05 1:57:49 A/19
163 277 JAVORNIK Ksandi SLO 0:28:15 0:55:16 1:26:57 1:58:38 D/23
164 246 ČUJO Damir SLO bodifit 0:28:50 0:56:45 1:28:32 1:58:57 C/61
165 41 ŠPENDE Marjan SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:27:28 0:53:13 1:25:31 1:59:12 C/62
166 218 PETROVIĆ Robert SLO 0:26:30 0:51:50 1:24:43 1:59:51 C/63
167 185 PODBREŽNIK Branko SLO 0:26:41 0:52:26 1:25:46 2:00:07 D/24
168 114 ZULE Željko SLO 0:25:56 0:52:35 1:26:02 2:00:45 D/25
169 194 GAŠPER Vlado SLO 0:27:00 0:52:39 1:26:53 2:01:12 C/64
170 76 TOMŠIĆ Zlatko CRO A.K. Jastreb 99 0:25:17 0:49:07 1:22:01 2:01:14 B/56
171 176 BUDNA Albin SLO 0:30:20 0:57:48 1:31:07 2:01:33 E/7
172 184 SKOK Bojan SLO Samostojni 0:26:29 0:51:31 1:24:11 2:02:00 C/65
173 70 PIVEC Anton SLO Ljubitelji teka 0:28:18 0:55:17 1:28:54 2:02:22 C/66
174 24 PIHLER Branko SLO ŠD Radost 0:26:46 0:53:37 1:28:05 2:02:27 C/67
175 61 KRAJNC Primož SLO Športno društvo Tepanje 0:27:48 0:54:23 1:28:59 2:02:56 A/20
175 62 PUKL Miha SLO Športno društvo Tepanje 0:27:48 0:54:25 1:28:57 2:02:56 A/20
177 206 GOŠNIK Metod SLO 0:27:37 0:53:21 1:28:01 2:03:11 A/22
178 183 ŠIMNIC Danilo SLO KK ZAVRŠNICA 0:29:13 0:57:54 1:30:30 2:03:13 C/68
179 178 PLETIKOS Dejan SLO KAŠ 0:27:00 0:57:31 1:31:51 2:03:59 A/23
180 223 GANZITI Srečko SLO 0:28:01 0:55:13 1:29:29 2:04:07 C/69
181 40 REBERČNIK Matevž SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:27:38 0:53:56 1:27:55 2:04:20 A/24
182 144 MAJDIČ Samo SLO 0:30:01 0:58:59 1:32:33 2:05:06 B/57
183 121 CINTAUER Vlado SLO 0:27:43 0:55:00 1:30:23 2:05:22 D/26
184 198 VUČINA Edvard SLO Grupa T.N.T. 0:28:55 0:56:20 1:31:52 2:06:13 D/27
185 60 LAJNŠČEK Tomaž SLO Hitre nogice 0:29:16 0:59:07 1:32:35 2:06:51 C/70
186 21 TURNŠEK Franci SLO ŠD Radost 0:28:54 0:56:18 1:32:00 2:07:05 E/8
187 273 MARKANOVIČ Ivica SLO 0:29:09 0:57:58 1:33:18 2:07:48 D/28
188 269 PEČNIK Aljaž SLO 0:27:02 0:55:02 1:32:26 2:09:31 B/58
189 207 KOVAČEVIČ Valter SLO AK Domžale 0:28:11 0:55:31 1:31:47 2:09:57 B/59
190 155 MESIČEK Robert SLO IPA ŠTAJERSKA 0:29:58 0:58:56 1:34:21 2:10:14 C/71
191 252 ŠUŠTAR Mirko SLO 0:29:34 0:57:15 1:33:25 2:10:58 E/9
192 100 POLAK Andrej SLO 0:32:08 1:01:56 1:38:08 2:11:12 C/72
193 142 RAK Lenart SLO 0:28:41 0:57:10 1:34:52 2:11:25 A/25
194 37 BAČOVNIK Jure SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:27:42 0:54:31 1:32:51 2:12:02 B/60
195 137 CUGMAS Alfonz SLO 0:33:10 1:04:04 1:42:13 2:17:07 D/29
196 222 BIĆANIĆ Jure SLO 0:30:55 1:05:38 1:42:08 2:19:42 C/73
197 96 JUG Luka SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:29:02 0:58:06 1:39:09 2:21:56 A/26
198 169 KOPRIVC Roman SLO TEKAŠKI FORUM 0:33:14 1:04:06 1:43:58 2:22:24 D/30
199 73 BOŠNJAK Predrag CRO A.K. Jastreb 99 0:34:16 1:06:42 1:45:15 2:23:39 D/31
200 35 MACUH Marjan SLO Unior tekaška skupina 0:31:48 1:02:37 1:43:15 2:24:54 C/74
201 103 KOZAR Franci SLO 0:32:54 1:04:14 1:41:50 2:25:10 E/10
202 234 ŠPUREJ Iztok SLO 0:32:58 1:05:26 1:50:44 2:32:25 C/75
203 14 KORITNIK Robert SLO ŠD Radost 0:34:02 1:02:42 DNF C/76
203 2 VOŠNJAK Blaž SLO KAŠ 0:24:04 0:47:07 DNF C/76
203 186 JEGRIŠNIK Goran SLO 0:24:02 0:46:41 1:14:48 DNF C/76
203 168 KOTNIK Jani SLO 0:31:51 1:01:52 DNF C/76
203 296 PUHAR Rok SLO Atletski klub Triglav Kranj 0:17:15 0:33:54 DNF A/27

21Z – 21 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km 10 km 16 km Rezultat / Result K/#
1 219 JAVORNIK Helena SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:20:08 0:39:25 1:02:25 1:24:58 D/1
2 256 ZORMAN Eva SLO 0:20:29 0:40:05 1:03:39 1:27:02 A/1
3 101 POLTRINI BEVK Urška SLO 0:25:04 0:47:44 1:15:00 1:41:30 C/1
4 235 ROŠKER Urška SLO Jones 0:23:21 0:45:43 1:14:08 1:41:46 C/2
5 117 MAŠERA Nataija SLO 0:23:53 0:47:07 1:15:20 1:42:32 B/1
6 278 ZAKELŠEK Matejka SLO 0:25:04 0:48:03 1:16:23 1:44:37 B/2
7 53 DRIENKÓ Enikő HUN SZVISE 0:25:58 0:49:55 1:17:45 1:46:56 B/3
8 250 COLARIČ Manca SLO 0:25:45 0:49:52 1:18:53 1:48:37 A/2
9 158 SELAK MEDVEŠEK Darja SLO Varuh zdravja 0:24:52 0:49:23 1:19:10 1:48:42 C/3
10 208 ANŽIN Andreja SLO 0:27:53 0:52:39 1:21:41 1:48:45 B/4
11 287 BRUMEN Marija SLO Tekaška vadba v Mariboru 0:25:21 0:49:17 1:18:58 1:48:48 D/2
12 77 BACANU Oana CRO A.K. Jastreb 99 0:26:52 0:52:09 1:21:48 1:49:47 B/5
13 166 GOŠNIK Veronika SLO 0:27:37 0:53:21 1:22:53 1:52:33 A/3
14 50 SZABÓ Csilla HUN SZVISE 0:27:08 0:53:06 1:23:47 1:52:37 A/4
15 268 PETRAŠ Slavka SLO urbani tekači Ljubljana 0:25:56 0:50:34 1:22:04 1:53:37 D/3
16 99 ŠETINC Klara SLO 0:28:39 0:54:29 1:25:19 1:55:21 A/5
17 33 LUBEJ Staša SLO ŠD Radost 0:25:32 0:51:12 1:24:28 1:55:53 A/6
18 86 GRGONA Vesna CRO A.K. Jastreb 99 0:27:44 0:54:04 1:26:04 1:56:29 C/4
19 200 WATZAK Marija SLO 0:27:48 0:54:31 1:26:07 1:57:00 C/5
20 84 REŽEK Andreja CRO A.K. Jastreb 99 0:28:07 0:54:11 1:25:54 1:57:10 B/6
21 262 FERLEŽ Aleksandra SLO ŠRK Celje 0:28:53 0:55:29 1:27:22 1:57:24 B/7
22 237 KLOBUČAR Anita SLO 0:27:50 0:54:23 1:26:52 1:57:52 C/6
23 154 ŠUMER Andreja SLO 0:27:22 0:54:17 1:26:07 1:58:03 B/8
24 59 KALÓNÉ PÁDÁR Szilvia HUN SZVISE 0:27:06 0:53:04 1:25:10 1:58:59 C/7
25 128 VERDNIK Bernarda SLO 0:27:23 0:55:10 1:27:26 2:00:44 C/8
26 32 RIHTAR Sara SLO ŠD Radost 0:26:47 0:53:50 1:27:40 2:01:26 A/7
26 23 PUNGRAČIČ RAKOVIČ Zdenka SLO ŠD Radost 0:26:47 0:53:50 1:27:40 2:01:26 D/4
28 10 CAFUTA Barbara SLO ŠD Radost 0:28:49 0:55:55 1:29:14 2:01:56 C/9
29 13 ZABRET Nataša SLO ŠD Radost 0:28:38 0:55:41 1:29:16 2:01:58 C/10
30 52 FÁKÓ Enikő HUN SZVISE 0:29:08 0:55:43 1:30:02 2:03:06 C/11
31 141 NOVAK Tatjana SLO 0:29:12 0:57:08 1:30:30 2:03:13 C/12
32 26 ČEH Janja SLO ŠD Radost 0:28:58 0:56:42 1:30:42 2:03:29 B/9
33 31 TEPEŠ Julija SLO ŠD Radost 0:28:59 0:56:43 1:30:48 2:03:30 C/13
34 248 KOPRIVNIK Aleksandra SLO 0:28:10 0:55:30 1:30:27 2:03:38 C/14
35 112 HOZJAN Tadeja SLO 0:28:19 0:55:44 1:30:12 2:04:11 A/8
36 82 KOVAČIĆ Mirjana CRO A.K. Jastreb 99 0:29:05 0:56:25 1:30:35 2:04:35 D/5
37 191 BOZOVIČAR Vesna SLO 0:29:20 0:56:48 1:31:53 2:05:17 D/6
38 199 VUČINA Irena SLO Grupa T.N.T. 0:28:56 0:56:20 1:31:48 2:06:13 C/15
39 146 ADRIENN Szollár SLO 0:29:04 0:57:12 1:32:08 2:06:39 B/10
40 136 ŽUTIĆ Nevenka SLO 0:30:10 0:59:34 1:34:58 2:09:37 C/16
41 214 KOVAČEVIČ Miranda SLO AK Domžale 0:29:40 0:58:12 1:34:37 2:09:57 D/7
42 68 KOSER Tanja SLO Ljubitelji teka 0:31:54 1:01:31 1:37:20 2:09:59 B/11
43 54 BALOGHNÉ LAK Tünde HUN SZVISE 0:31:30 1:01:32 1:36:54 2:10:46 B/12
44 265 PERNEK Vesna SLO 0:30:46 0:59:44 1:35:32 2:11:14 A/9
45 16 TRBOVC Simona SLO ŠD Radost 0:29:59 0:58:46 1:35:01 2:12:22 C/17
46 197 ŠETINA Maja SLO DVOR 0:30:41 0:59:37 1:37:02 2:12:29 C/18
47 284 PETELINŠEK Tanja SLO 0:29:55 0:59:32 1:36:35 2:12:58 B/13
48 242 PRAH OPREŠNIK Klavdija SLO 0:32:42 1:00:58 1:37:33 2:12:59 B/14
49 67 NOVAK DOBAJ Mateja SLO Ljubitelji teka 0:31:53 1:01:30 1:37:30 2:13:20 B/15
50 17 VRBEK Vanja SLO ŠD Radost 0:31:59 1:02:03 1:38:46 2:15:00 C/19
51 152 SVETLIN KASTELIC Nadja SLO 0:30:42 1:00:31 1:38:13 2:15:20 C/20
52 151 RAZGORŠEK Darja SLO 0:30:42 1:00:35 1:39:41 2:19:56 C/21
53 148 MAROVT Natalija SLO 0:30:55 1:01:04 1:41:02 2:20:47 C/22
54 57 HIRJÁK Csilla HUN SZVISE 0:34:12 1:06:21 1:43:24 2:20:58 B/16
55 160 HAMERŠAK Petra SLO 0:33:19 1:05:38 1:44:04 2:22:40 C/23
56 51 HAJDÚNÉ BUKÓ Judit HUN SZVISE 0:31:40 1:05:12 1:45:31 2:23:24 C/24
57 253 SEME Monika SLO 0:33:13 1:04:41 1:47:59 2:27:20 B/17
58 280 KMETIČ Andreja SLO Radio City 0:32:34 1:04:51 1:46:59 2:27:36 C/25
59 69 KLAJDERIČ Jožica SLO Ljubitelji teka 0:34:21 1:06:22 1:48:18 2:30:25 C/26
60 238 NAGODE Darinka SLO 0:36:39 1:12:09 1:57:20 2:45:02 D/8
61 261 VRČKOVNIK Ksenija SLO ŠD Tekači z obale 0:26:47 0:53:41 DNF D/9
61 167 OCEPEK Simona SLO 0:31:52 1:01:52 DNF C/27
61 523 RAMŠAK Mojca SLO Vzajemna Bejbe 0:35:49 1:10:16 DNF B/18

10M – 10 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km Rezultat / Result K/#
1 923 ŠTURM Matej SLO Mariborski mestni tek 0:17:15 0:33:01 A/1
2 922 GRÜNFELD Kristian SLO Happy Gym 0:17:14 0:33:19 A/2
3 659 BERISHA Armend SLO AK velenje 0:18:36 0:35:37 A/3
4 885 STONIČ Denis SLO Curling klub Olimpija 0:18:47 0:36:34 C/1
5 700 HOČEVAR Boštjan SLO 0:18:39 0:36:35 A/4
6 686 TOME Jakob SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:18:44 0:36:45 A/5
7 883 ŠELIH Aleš SLO AD Štajerska 0:18:59 0:36:54 B/1
8 684 TOME Martin SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:18:44 0:37:09 A/6
9 661 MAJCENOVIČ Teodor SLO AK velenje 0:19:27 0:37:45 A/7
10 462 PODGORŠEK Andrej SLO ŠD Radost 0:19:14 0:37:46 C/2
11 655 CVIČELA Ján SVK Friends from Hlohovec 0:19:33 0:37:58 E/1
12 643 SAGADIN Miran SLO ZAVAROVALNICA MARIBOR 0:19:32 0:38:48 D/1
13 948 ŠTEFANE Primož SLO 0:19:37 0:38:49 A/8
14 897 KERŠTAJN Robert SLO ND Rateče-Planica 0:20:03 0:39:00 C/3
15 780 LESJAK Jure SLO 0:20:26 0:39:11 B/2
16 892 KUHAR Janez SLO Šalamunovfci 0:20:11 0:39:26 B/3
17 614 KOREZ Gregor SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:19:53 0:39:37 A/9
18 941 OBRUL Sebastijan SLO 0:20:04 0:39:52 B/4
19 928 MAČEK Uroš SLO Triatlon klub 3km 0:20:11 0:39:54 C/4
20 860 ŽAVBI Aleš SLO 0:20:37 0:40:03 C/5
21 933 MAJHENIČ Miha SLO 0:20:14 0:40:04 A/10
22 527 PEPELNAK Davorin SLO Laško 0:20:41 0:40:06 D/2
23 819 PFEIFER Peter SLO 0:20:07 0:40:17 C/6
24 738 OBREZA Anže SLO Fatburn.si 0:19:47 0:40:45 A/11
25 814 FETIH Matej SLO TEK.SI 0:20:54 0:40:54 C/7
26 855 SENICA Matjaž SLO 0:20:54 0:41:02 C/8
27 844 SMERDELJ Aleš SLO ZPT 0:20:41 0:41:10 B/5
28 942 VOH David SLO OŠ Zreče 0:20:37 0:41:11 B/6
29 607 KRAJNC Zvone SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:20:17 0:41:33 C/9
30 610 KOČNIK Uroš SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:21:49 0:41:34 B/7
31 754 KUPLJEN Peter SLO 0:21:15 0:41:48 C/10
32 660 BEGIČ David SLO AK velenje 0:20:32 0:41:54 A/12
33 749 FLEK Marko SLO 0:21:39 0:42:10 C/11
34 401 SOMRAK Matjaž SLO KAŠ 0:21:11 0:42:13 A/13
35 769 TUREK Vojko SLO 0:21:25 0:42:14 D/3
36 480 GOLČAR Marjan SLO Unior tekaška skupina 0:21:43 0:42:34 D/4
36 904 PROSENAK Tim SLO AVTOSERVIS Prosenak s.p. 0:21:32 0:42:34 A/14
38 427 URLEP Milan SLO KAŠ 0:21:41 0:42:36 C/12
39 665 PUČNIK Jože SLO OPLAST 0:22:03 0:42:44 C/13
40 685 BELEC Nejc SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:21:54 0:42:53 A/15
41 429 GOLOB Nejc SLO KAŠ 0:21:52 0:43:06 B/8
42 406 TKALČIČ Gregor SLO KAŠ 0:22:04 0:43:15 B/9
43 618 LOZINŠEK Silvo SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:22:36 0:43:21 C/14
44 458 NOVAK Rok SLO ŠD Radost 0:22:26 0:43:27 A/16
45 634 VRTOVEC Žan SLO 3Vital 0:23:42 0:43:29 A/17
46 489 GOŠNJAK Jože SLO Unior tekaška skupina 0:21:46 0:43:30 C/15
47 488 GRIČNIK Ivan SLO Unior tekaška skupina 0:22:20 0:43:38 D/5
48 915 HORVAT Vitomir SLO vegan.si 0:22:48 0:43:53 C/16
49 873 KOPINŠEK Jurij SLO 0:22:27 0:43:56 A/18
50 874 ZORKO Joži SLO ŠRK-Celje 0:23:00 0:44:04 C/17
51 689 BANOVŠEK Matej SLO Ansambel Banovšek 0:22:58 0:44:06 B/10
52 747 ZAGORC Jure SLO 0:22:53 0:44:07 B/11
53 824 TREBŠE Matjaž SLO 0:22:39 0:44:34 B/12
54 677 KURNIK Boštjan SLO VZAJEMNA, D.V.Z. 0:22:41 0:44:37 B/13
55 723 LESKOVAR Janez SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:23:13 0:44:45 C/18
56 735 ZAGORC Andrej SLO 0:22:53 0:44:46 A/19
57 517 SLIVNIK Brane SLO Vzajemna Bejbe 0:23:02 0:44:48 C/19
58 718 ROZMAN Egidij SLO 0:22:45 0:44:53 C/20
59 470 RAZBORŠEK Aleš SLO ŠD Radost 0:22:51 0:45:04 B/14
60 888 MURKO Gorazd SLO 0:23:32 0:45:10 B/15
61 914 KLEMENAK Andrej SLO Td mozirje 0:23:57 0:45:16 B/16
61 701 MARTIČ Sebastijan SLO 0:23:19 0:45:16 C/21
63 871 REPNIK Gregor SLO 0:22:58 0:45:17 C/22
64 728 ŠPANINGER Jernej SLO 0:23:34 0:45:26 A/20
65 849 TAJNŠEK Rok SLO 0:23:23 0:45:28 B/17
66 934 MAJHENIČ Jaka SLO 0:22:48 0:45:33 A/21
67 709 KODRIČ Rajko SLO ŠD Posavje Krško 0:22:46 0:45:39 D/6
68 620 LOZINŠEK Jaša SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:22:56 0:45:42 A/22
69 696 JERIČ Gregor SLO 0:23:27 0:45:50 B/18
70 930 GODEC Stanko SLO 0:23:58 0:46:04 D/7
71 905 GAŠPARAC Branko SLO ŠD – DEM 0:24:03 0:46:06 C/23
71 440 HRIBERNIK Danilo SLO KAŠ 0:23:21 0:46:06 C/23
73 476 BRATINA Matjaž SLO ŠD Radost 0:24:05 0:46:09 C/25
74 932 JELEN Uroš SLO 0:23:40 0:46:21 B/19
74 891 ROPOŠA Silvo SLO ŠD ELEKTRO MARIBOR 0:23:48 0:46:21 B/19
76 540 MARINČIČ Aleš SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:23:26 0:46:29 C/26
77 756 VILČNIK Konrad SLO 0:23:38 0:46:34 D/8
78 535 ROZMAN David SLO Laško 0:24:19 0:46:48 A/23
79 851 KOVAČIČ Branko SLO 0:23:19 0:46:50 C/27
80 613 TEMENT Andrej SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:23:50 0:46:56 C/28
81 596 DOKL Dejan SLO SMM 0:24:20 0:46:59 C/29
82 425 VODOPIVEC Andrej SLO KAŠ 0:23:30 0:47:01 B/21
83 889 STOLEC Gregor SLO 0:24:33 0:47:02 A/24
84 848 NAGLIČ Jurij SLO 0:23:58 0:47:08 E/2
85 886 ŠUC Dimitrij Adi SLO 0:23:25 0:47:14 B/22
86 902 DREV Primož SLO 0:24:18 0:47:24 C/30
87 890 ŠKORJANC Sašo SLO ŠD Elektro Maribor 0:24:19 0:47:27 B/23
88 663 KOROŠEC Sašo SLO OPLAST 0:24:05 0:47:28 A/25
89 714 MLAKAR Uroš SLO 0:25:15 0:47:29 A/26
90 708 PRELOŽNJAK Nejc SLO 0:24:11 0:47:34 B/24
91 408 HRIBERNIK Milan SLO KAŠ 0:24:36 0:47:38 C/31
92 878 MIKUŽ Aleš SLO 0:24:15 0:47:46 C/32
93 421 VODOPIVEC Brane SLO KAŠ 0:24:22 0:47:47 B/25
93 422 VODOPIVEC Rok SLO KAŠ 0:23:48 0:47:47 A/27
95 483 DOBOČNIK Robi SLO Unior tekaška skupina 0:25:05 0:47:50 C/33
95 816 BAČANI Damijan SLO 0:24:44 0:47:50 C/33
97 443 RAVNAK Janez SLO ŠD Radost 0:24:33 0:47:54 E/3
98 713 GRAČNAR Roman SLO 0:24:40 0:48:01 C/35
99 790 RUTAR Črtomir SLO 0:25:34 0:48:07 C/36
100 402 POGOREVC Boštjan SLO KAŠ 0:24:23 0:48:11 C/37
101 881 FRANGEŽ Gregor SLO 0:25:31 0:48:15 C/38
102 703 GRILJ Marko SLO 0:24:25 0:48:16 C/39
103 449 AMBROŠ Uroš SLO ŠD Radost 0:25:40 0:48:31 C/40
104 671 KROŠLIN Tadej SLO VZAJEMNA, D.V.Z. 0:25:08 0:48:45 B/26
105 674 LESKOVAR Aleš SLO VZAJEMNA, D.V.Z. 0:24:43 0:48:55 B/27
106 935 PROSENAK Robert Stefan SLO AVTOSERVIS Prosenak s.p. 0:24:50 0:49:02 C/41
107 719 FURMAN Andrej SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:25:09 0:49:06 B/28
108 852 FURLAN Branimir SLO 0:26:04 0:49:10 D/9
109 827 CIZEJ Gregor SLO 0:25:13 0:49:22 C/42
110 899 MOVRIN Marko SLO 0:26:15 0:49:28 B/29
111 531 BLATNIK Jaka SLO Laško 0:24:44 0:49:30 A/28
112 901 RAMPRE Matija SLO 0:25:26 0:49:44 B/30
112 911 GOSNIK Borut SLO SD Tinje 0:26:03 0:49:44 C/43
114 879 LIKAVEC Jani SLO 0:26:57 0:49:48 C/44
115 806 TERSEK Mitja SLO 0:26:25 0:49:53 C/45
116 920 CRNJAC Tadej SLO 0:26:06 0:49:55 A/29
117 877 GORJUP Matthias SLO 0:25:37 0:49:56 C/46
117 741 STOPAR Marko SLO 0:25:50 0:49:56 C/46
119 471 BLAGOTINŠEK Tomaž SLO ŠD Radost 0:26:25 0:50:03 C/48
120 768 JOŠT Milan SLO 0:25:40 0:50:11 B/31
121 733 NIDORFER Miroslav SLO Tek – moje veselje 0:26:14 0:50:19 D/10
122 926 KOSMAČIN Samo SLO Športno društvo Pohorje 0:26:05 0:50:20 A/30
122 925 KOSMAČIN Matjaž SLO Športno društvo Pohorje 0:26:04 0:50:20 C/49
124 900 KOROŠEC Tone SLO 0:26:14 0:50:23 D/11
125 416 JAKOP Jože SLO KAŠ 0:26:22 0:50:32 E/4
126 577 JAVORNIK Gašper SLO Športno društvo Tepanje 0:25:49 0:50:39 A/31
127 831 TAVČAR Darjan SLO 0:26:02 0:50:42 B/32
128 430 FLEK Janez SLO KAŠ 0:26:39 0:50:50 C/50
129 731 SEŠEL Franc SLO 0:25:25 0:50:52 C/51
129 418 SELČAN Andrej SLO KAŠ 0:26:44 0:50:52 B/33
131 695 PODGRAJŠEK Mitja SLO 0:26:10 0:50:59 B/34
132 528 ROZMAN Damjan SLO Laško 0:26:37 0:51:00 B/35
133 497 BELE Domen SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:26:28 0:51:05 A/32
134 598 POLAJŽER Matej SLO SMM 0:26:46 0:51:15 B/36
135 442 ZAGRUŠOVCEM Edvard SLO ŠD Radost 0:26:39 0:51:24 D/12
136 707 JURIČ Marjan SLO 0:26:43 0:51:34 C/52
137 669 BARTOL Matija SLO VZAJEMNA, D.V.Z. 0:27:30 0:51:36 B/37
138 487 KOTNIK Silvo SLO Unior tekaška skupina 0:26:48 0:51:37 D/13
139 698 ŠPILE Robert SLO 0:26:11 0:51:42 B/38
140 606 DAJČMAN Peter SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:26:10 0:51:48 A/33
141 876 KRANČAN Robin SLO 0:25:55 0:52:01 B/39
142 875 VEBER Karli SLO Š.D. ELEKTRO MARIBOR 0:26:48 0:52:10 E/5
143 579 LAMUT Matej SLO Športno društvo Tepanje 0:26:43 0:52:13 B/40
144 691 NAPOTNIK Denis SLO Ansambel Banovšek 0:27:01 0:52:32 A/34
144 692 TURINEK Matej SLO Ansambel Banovšek 0:27:00 0:52:32 A/34
146 712 SKOK Borut SLO KD MENGEŠ 0:26:06 0:52:37 C/53
147 688 NONER Gašper SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:24:44 0:52:39 A/36
148 939 JUSTINEK Gorazd SLO 0:27:04 0:52:40 B/41
149 788 ŠIFTAR Branko SLO 0:26:42 0:52:47 C/54
150 859 POLEGEK Tomo SLO 0:26:19 0:52:54 C/55
151 800 ŽIGON Luka SLO 0:28:09 0:52:56 A/37
152 621 HEKIČ Uroš SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:27:35 0:53:00 A/38
153 478 KOZEL Jožef SLO ŠD Radost 0:28:08 0:53:04 B/42
154 811 JONTES Dejan SLO 0:27:22 0:53:11 B/43
155 603 ČELIG Goran SLO SMM 0:26:44 0:53:22 A/39
156 693 LAMPREHT Jernej SLO 0:26:28 0:53:25 A/40
157 604 KLAJNŠEK Jožef SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:27:02 0:53:29 D/14
157 936 FIGEK Jože SLO 0:27:33 0:53:29 D/14
159 675 VETRIH Tadej SLO VZAJEMNA, D.V.Z. 0:27:20 0:53:30 B/44
160 912 VEINGERL Udo SLO 0:27:02 0:53:33 B/45
160 608 VOGRINEC Miroslav SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:27:59 0:53:33 C/56
162 468 BEZGOVŠEK Janko SLO ŠD Radost 0:28:07 0:53:36 C/57
162 725 KRUMPAK Aleš SLO 0:24:27 0:53:36 A/41
164 450 JONTES Roman SLO ŠD Radost 0:28:10 0:53:52 C/58
164 820 BREZNIK Andrej SLO 0:27:40 0:53:52 B/46
166 687 KOROŠEC Luka SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:27:12 0:53:53 A/42
167 737 HVALEC Marijan SLO 0:27:51 0:54:00 E/6
168 916 KETIŠ Tomaž SLO 0:27:36 0:54:06 C/59
169 772 FLEIŠER Sašo SLO 0:27:13 0:54:07 C/60
170 699 SUŠAK Aleš SLO 0:27:37 0:54:08 B/47
171 792 PLAJH Nejc SLO 0:28:08 0:54:21 B/48
172 950 RADIĆ Predrag CRO A.K. Jastreb 99 0:28:29 0:54:28 D/16
173 537 POPOVIĆ Tomaž SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:27:30 0:54:36 C/61
174 583 FRIDRIH Kristjan SLO Športno društvo Tepanje 0:31:34 0:54:37 A/43
175 758 DRUŠKOVIČ Tadej SLO 0:28:14 0:54:43 A/44
176 530 ŠUSTER Albin SLO Laško 0:27:16 0:54:45 B/49
177 434 HOZJAN Janez SLO KAŠ 0:28:25 0:54:59 C/62
178 414 OBLAK Gregor SLO KAŠ 0:27:16 0:55:02 B/50
179 642 CEHTL Marjan SLO ZAVAROVALNICA MARIBOR 0:28:35 0:55:05 C/63
180 611 LAMPREHT Milan SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:27:49 0:55:06 D/17
181 872 PEVEC Rok SLO 0:28:50 0:55:10 A/45
182 893 BUKOVEC David SLO 0:28:58 0:55:15 B/51
183 720 FURMAN Zoran SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:28:05 0:55:16 B/52
184 927 STOPAR Gašper SLO 0:28:14 0:55:42 A/46
185 766 HRIBOVŠEK Vladimir SLO 0:29:02 0:55:46 E/7
185 854 ŽMAUC Damjan SLO 0:29:03 0:55:46 B/53
187 739 KOTNIK Gordan SLO 0:27:24 0:55:52 C/64
188 750 KUZMAN Miha SLO 0:28:25 0:56:06 C/65
188 841 HAUPTMAN Jože SLO 0:28:24 0:56:06 B/54
190 909 ROTAR Josip SLO Mariborska kolesarska mreža 0:27:50 0:56:09 B/55
191 789 TERNIK Matjaž SLO 0:28:11 0:56:39 C/66
192 949 HUDEC Goran CRO A.K. Jastreb 99 0:29:10 0:56:49 D/18
193 581 PODKUBOVŠEK Marjan SLO Športno društvo Tepanje 0:30:30 0:56:55 D/19
193 572 PODKUBOVŠEK Jernej SLO Športno društvo Tepanje 0:30:30 0:56:55 B/56
195 774 TOVORNIK Ignac SLO 0:28:35 0:56:59 C/67
196 847 IVAČIČ Gregor SLO 0:28:21 0:57:01 B/57
197 431 AMBRUS Mitja SLO KAŠ 0:28:57 0:57:15 C/68
198 803 BAŽNIK Blaž SLO 0:30:24 0:57:23 B/58
199 782 ŠKOBERNE Milko SLO 0:29:13 0:57:24 D/20
200 702 STUDNIČKA Mitja SLO 0:27:19 0:57:37 B/59
201 866 VERŠEC Matej SLO 0:29:46 0:57:38 D/21
202 773 GROŠELJ Ervin SLO GROVEZ VEZENJE 0:29:04 0:57:46 C/69
203 466 HOSTNIK Stojan SLO ŠD Radost 0:29:46 0:57:51 C/70
204 590 RAFOLT Damir SLO Ljubitelji teka 0:29:35 0:58:03 B/60
205 555 BELAK Boštjan SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:29:48 0:58:15 B/61
206 962 SKUHALA Tomaž SLO 0:31:00 0:58:19 C/71
207 438 ZDOLŠEK Rok SLO KAŠ 0:32:51 0:58:20 A/47
208 571 PODKUBOVŠEK Tini SLO Športno društvo Tepanje 0:31:01 0:58:40 A/48
209 857 ŠEBART Martin SLO 0:34:16 0:58:41 B/62
210 882 FRESER Janko SLO 0:30:59 0:58:59 C/72
211 795 JUG Mladen SLO Bedojci 0:31:16 0:59:07 B/63
211 796 NAVERŠNIK Blaž SLO Bedojci 0:31:16 0:59:07 B/63
213 585 PUČNIK Tomislav SLO Športno društvo Tepanje 0:31:36 0:59:25 B/65
214 635 ZALOŽNIK Miha SLO 3Vital 0:29:54 0:59:28 A/49
215 668 PUČNIK Samo SLO OPLAST 0:31:19 0:59:45 A/50
216 868 KRAPŠE Robert SLO 0:30:29 0:59:53 B/66
217 633 HREN Jošt SLO 3Vital 0:31:45 1:00:25 A/51
218 626 MUHA Jernej SLO 3Vital 0:30:58 1:00:26 A/52
219 629 STJEPČEVIČ Andrej SLO 3Vital 0:31:44 1:00:44 B/67
220 499 JERANKO Franci SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:30:30 1:00:46 B/68
220 464 HOSTNIK Janez SLO ŠD Radost 0:32:41 1:00:46 D/22
222 503 BUKOVEC Damjan SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:29:05 1:00:51 D/23
223 559 OGRIZEK Denis SLO Športno društvo Tepanje 0:29:05 1:00:58 A/53
224 710 SITAR Tomaž SLO 0:30:18 1:01:26 A/54
225 678 JOSIC Ivan SLO DVOREC TREBNIK 0:31:41 1:01:27 E/8
226 679 KODRUN Matjaz SLO DVOREC TREBNIK 0:31:38 1:01:29 B/69
227 963 LEŠĆIĆ Igor-Josip CRO A.K. Jastreb 99 0:32:28 1:01:36 C/73
228 639 KOVŠE Ludvik SLO Radio Rogla 0:31:50 1:02:02 B/70
229 938 STRNAD Danilo SLO 0:31:21 1:02:09 A/55
230 937 SOLINA Benjamin SLO 0:31:22 1:02:10 A/56
231 415 TRATENŠEK Igor SLO KAŠ 0:32:25 1:02:14 D/24
231 548 KALÓ Béla HUN SZVISE 0:32:15 1:02:14 C/74
233 650 KROŠL Ferdinand SLO Kavarna Na trati 0:32:03 1:02:28 C/75
234 641 VOLČANŠEK Simon SLO ZAVAROVALNICA MARIBOR 0:30:54 1:03:37 B/71
235 727 JUG Jakob SLO 0:32:34 1:04:08 A/57
236 799 ŽIGON Boštjan SLO 0:33:29 1:04:32 C/76
237 867 BEVC Aleš SLO 0:31:46 1:04:33 B/72
238 502 SLANA Gorazd SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:32:31 1:05:10 B/73
239 551 HÁJOS György HUN SZVISE 0:33:21 1:05:26 C/77
240 553 MAGDALENIĆ Tomislav SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:34:10 1:06:17 A/58
241 783 OSET Jernej SLO 0:34:30 1:06:37 A/59
242 690 FALANT Franci SLO Ansambel Banovšek 0:34:46 1:06:51 B/74
243 821 GORIČAN Robertino SLO 0:33:39 1:07:06 B/75
243 862 ČEHIĆ Adil SLO 0:33:41 1:07:06 B/75
243 794 DUH Marcel SLO 0:33:42 1:07:06 A/60
246 592 OGOREVC Branko CRO A.K. Jastreb 99 0:34:57 1:07:53 E/9
247 648 TOPOLŠEK Aleš SLO Kavarna Na trati 0:33:53 1:09:51 C/78
248 547 PODMILJŠAK Matjaž SLO ŠKD Zadružnik 0:35:41 1:10:05 C/79
249 441 PAJK Andrej SLO ŠD Radost 0:38:29 1:14:25 B/77
250 612 SUŠAK Branko SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:28:04 DNF D/25

10Z – 10 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club 5 km Rezultat / Result K/#
1 887 AMERŠEK Kim SLO 0:21:03 0:41:33 A/1
2 475 GOLEŽ Jasna SLO ŠD Radost 0:22:26 0:43:16 A/2
3 657 BRAČIČ Živa SLO AK velenje 0:22:26 0:43:42 A/3
4 823 KOČAR Vesna SLO 0:23:04 0:44:37 B/1
5 869 BELE Kristina SLO 0:23:18 0:45:02 C/1
6 656 VARGOVÁ Dagmar SVK Friends from Hlohovec 0:23:10 0:45:07 B/2
6 420 VODOPIVEC Spomenka SLO KAŠ 0:23:00 0:45:07 B/2
8 913 TURČIN Mojca SLO 3km 0:23:39 0:45:50 B/4
9 910 SCHAUBACH Vesna SLO 0:23:52 0:47:23 B/5
10 919 ČOTAR Sabina SLO Pulz šport 0:24:21 0:47:50 A/4
11 921 MAČEK Mateja SLO Triatlon klub 3km 0:24:48 0:48:11 C/2
12 863 MOHORIČ Janja SLO 0:24:59 0:48:17 D/1
13 682 MLAKAR Maruša SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:24:45 0:48:19 A/5
14 473 PUŠNJAK Anica SLO ŠD Radost 0:25:11 0:48:28 C/3
15 667 MLAKAR Marija SLO OPLAST 0:25:10 0:48:36 B/6
16 940 POVH Anamarija SLO 0:24:57 0:48:37 A/6
17 817 PŠAKER Majda SLO 0:25:00 0:48:44 D/2
18 649 GORJUP KROŠL Mojca SLO Kavarna Na trati 0:24:37 0:48:47 C/4
19 538 MIKOLIČ Lidija SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:24:50 0:48:52 C/5
20 724 ARZENŠEK Metka SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:25:15 0:49:14 B/7
21 918 KRESNIK Urška SLO 0:25:19 0:49:37 A/7
22 508 ČAS Andreja SLO Vzajemna Bejbe 0:25:37 0:49:48 C/6
23 704 JORDAN Romana SLO 0:26:10 0:50:22 D/3
24 554 KOTNIK Nadja SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:26:13 0:50:25 C/7
25 822 SOVINC Jelka SLO 0:25:44 0:50:30 C/8
26 560 STRMŠEK Monika SLO Športno društvo Tepanje 0:26:49 0:50:43 A/8
26 673 FIRER Marta SLO VZAJEMNA, D.V.Z. 0:25:43 0:50:43 B/8
28 759 ŠTEFANE Zdenka SLO 0:26:29 0:50:49 D/4
29 730 VIDMAR Mojca SLO 0:25:22 0:50:51 B/9
30 850 KOCBEK Simona SLO 0:26:32 0:51:13 B/10
31 837 BOJNEC Melita SLO 0:27:11 0:51:16 B/11
32 658 GYORKE Kaja SLO AK velenje 0:26:00 0:51:41 A/9
33 929 ROŠKAR PRISTOVNIK Natalija SLO 0:26:11 0:51:47 C/9
34 715 HERMAN Emilija SLO 0:26:34 0:51:53 D/5
35 646 GRUŠOVNIK Katja SLO ZAVAROVALNICA MARIBOR 0:27:14 0:51:58 B/12
36 490 KONEC Nada SLO Unior tekaška skupina 0:26:58 0:51:59 B/13
37 514 BERLOŽNIK Veronika SLO Vzajemna Bejbe 0:26:58 0:52:00 D/6
38 428 BLIMEN MAJCEN Andreja SLO KAŠ 0:27:09 0:52:38 C/10
39 683 KUKOVIČ Tajda SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:25:57 0:52:40 A/10
40 456 ŠUK LUBEJ Boža SLO ŠD Radost 0:27:04 0:52:41 D/7
41 505 PEČNIK Polona SLO Vzajemna Bejbe 0:27:40 0:52:43 C/11
42 632 VRTOVEC Živa SLO 3Vital 0:28:34 0:52:45 B/14
43 513 SENICA Zala SLO Vzajemna Bejbe 0:27:06 0:52:56 C/12
44 481 ŠPILE Lidija SLO Unior tekaška skupina 0:27:25 0:53:03 C/13
45 506 ČAS Mojca SLO Vzajemna Bejbe 0:27:41 0:53:20 C/14
46 601 IRŠIČ Urška SLO SMM 0:27:28 0:53:23 C/15
47 469 KUBALE Petrina SLO ŠD Radost 0:28:08 0:53:37 C/16
47 825 KRESLIN Jolanda SLO 0:26:29 0:53:37 D/8
49 903 KLOKOČOVNIK Helena SLO 0:27:42 0:53:38 C/17
50 407 CVELFER Nataša SLO KAŠ 0:26:36 0:53:47 B/15
51 453 LESKOŠEK Karmen SLO ŠD Radost 0:27:42 0:53:59 C/18
52 884 KRANČAN Laura SLO 0:27:45 0:54:10 B/16
53 426 KOTNIK Michaela SLO KAŠ 0:27:34 0:54:11 C/19
54 484 NERAD Saša SLO Unior tekaška skupina 0:27:55 0:54:17 B/17
55 509 VESELKO Inga SLO Vzajemna Bejbe 0:28:07 0:54:26 E/1
56 423 PLANINČIĆ Sandra SLO KAŠ 0:27:54 0:54:32 B/18
57 721 ARZENŠEK Lucija SLO Orientacijski klub Slovenske Konjice 0:28:04 0:54:34 B/19
57 835 STRAŠEK Dragica SLO DMSBZT Celje 0:28:21 0:54:34 E/2
59 640 ŠKODIČ Anja SLO ZAVAROVALNICA MARIBOR 0:28:36 0:54:41 A/11
60 757 ISKRAČ Sabina SLO 0:28:14 0:54:43 B/20
61 452 ROBAČER Martina SLO ŠD Radost 0:28:23 0:54:48 C/20
62 417 KOVAČ Jovita SLO KAŠ 0:28:29 0:54:57 C/21
62 801 BOŽIČ Meta SLO 0:28:12 0:54:57 C/21
62 446 MOČNIK BEVC Mojca SLO ŠD Radost 0:28:33 0:54:57 B/21
65 762 CMOK Barbara SLO 0:28:42 0:54:58 B/22
65 763 KOVAČIČ KRESNIK Melita SLO 0:28:42 0:54:58 C/23
67 511 ČRESLOVNIK KOTNIK Marija SLO Vzajemna Bejbe 0:28:30 0:54:59 E/3
68 515 GRUBELIČ Slavica SLO Vzajemna Bejbe 0:28:20 0:55:01 E/4
69 853 FURLAN Danijela SLO 0:28:12 0:55:07 D/9
70 760 FLAŠKER Sanja SLO 0:28:42 0:55:15 A/12
71 545 JEREB Urška SLO ŠKD Zadružnik 0:28:07 0:55:16 B/23
72 409 PETRIČ Lidija SLO KAŠ 0:29:09 0:55:19 B/24
73 765 MAROVT Jožefa SLO 0:28:55 0:55:31 B/25
74 557 KOTNIK Karmen SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:28:49 0:55:35 A/13
74 636 FIJAVŽ Patricija SLO 3Vital 0:28:48 0:55:35 A/13
74 589 ZAFOŠNIK Nataša SLO Ljubitelji teka 0:28:58 0:55:35 C/24
77 748 JUVAN Maca SLO 0:28:31 0:55:39 E/5
78 744 KIDRIČ Danica SLO 0:28:13 0:55:40 D/10
79 880 GROBELNIK Jera AUT 0:28:43 0:55:43 C/25
80 445 ZAGRUŠOVCEM Martina SLO ŠD Radost 0:28:56 0:55:47 C/26
81 622 PIŠEK Sanela SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:29:26 0:55:49 A/15
82 623 PETEK Katja SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:28:54 0:55:50 A/16
82 664 PETEK Nuša SLO OPLAST 0:28:55 0:55:50 A/16
84 472 TACIGA Valerija SLO ŠD Radost 0:28:08 0:55:51 D/11
85 410 PAVRIČ KONUŠEK Karmen SLO KAŠ 0:28:46 0:56:02 C/27
86 896 MALAVAŠIČ Irena SLO 0:28:35 0:56:18 C/28
87 705 VODA Jelka SLO 0:29:43 0:56:42 D/12
88 591 SIMEONOV Marija CRO A.K. Jastreb 99 0:29:11 0:56:51 C/29
89 917 KIRALJ Tea SLO 0:30:13 0:57:01 B/26
90 722 ŠIMNOVEC Vida SLO 0:29:11 0:57:02 D/13
91 809 JUTERŠEK Stefani SLO 0:29:05 0:57:06 E/6
92 732 PUČNIK KUK Alenka SLO 0:28:51 0:57:10 C/30
93 404 BOHORČ Darja SLO KAŠ 0:29:29 0:57:15 C/31
94 802 BAŽNIK Ana SLO 0:30:24 0:57:23 A/18
95 945 ZAJC Sabina SLO 0:30:41 0:57:24 A/19
96 546 MERHAR Lili SLO ŠKD Zadružnik 0:29:41 0:57:26 D/14
97 861 POTOČNIK Tanja SLO 0:28:36 0:57:38 C/32
98 906 VOLGEMUT Vita SLO 0:29:12 0:57:47 A/20
99 467 HOSTNIK Nataša SLO ŠD Radost 0:29:47 0:57:52 C/33
100 477 HLIŠ Iva SLO 0:29:52 0:57:57 C/34
101 457 VREČER Biserka SLO ŠD Radost 0:29:52 0:57:59 E/7
102 856 SMOLE Klavdija SLO 0:29:06 0:58:06 B/27
103 845 NERAT Saška SLO 0:29:07 0:58:07 C/35
104 865 PUČNIK Barbara SLO 0:29:08 0:58:09 B/28
105 672 KROŠLIN Majda SLO VZAJEMNA, D.V.Z. 0:29:37 0:58:11 E/8
106 828 BRILI Nataša SLO 0:30:22 0:58:16 B/29
107 539 ŽNIDARKO Janja SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:28:37 0:58:17 B/30
108 830 PETELINŠEK Jana SLO DMSBZT Celje 0:30:28 0:58:29 D/15
109 521 ŠPEGU Suzana SLO Vzajemna Bejbe 0:30:16 0:58:35 C/36
110 512 HAVLE Marjana SLO Vzajemna Bejbe 0:30:19 0:58:37 E/9
111 563 BREČKO Lili SLO Športno društvo Tepanje 0:31:01 0:58:39 A/21
112 492 ZIMIČ Anamarija SLO Unior tekaška skupina 0:30:41 0:58:41 A/22
113 894 SCHMIDT Tanja SLO 0:30:29 0:58:48 A/23
113 536 PURKELJC Doroteja SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:30:29 0:58:48 B/31
113 542 JERMAN SKRBINEK Ksenija SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:30:29 0:58:48 B/31
116 403 SLAPNIK Sabina SLO KAŠ 0:30:52 0:59:05 C/37
117 455 BRATINA PEŠEC Lucija SLO ŠD Radost 0:31:26 0:59:07 C/38
118 524 KOBOLT Darja SLO Vzajemna Bejbe 0:30:06 0:59:08 B/33
119 786 ERAJ Hortensia SLO ŠD MOZIRJE 0:30:20 0:59:14 C/39
119 787 SKOK Alenka SLO ŠD MOZIRJE 0:30:20 0:59:14 D/16
121 556 ČREŠNAR Zdenka SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:30:52 0:59:17 D/17
122 520 MORI Romana SLO Vzajemna Bejbe 0:31:00 0:59:21 E/10
123 804 PREVC Alojzija SLO 0:30:35 0:59:22 E/11
124 586 SKRBIŠ Katarina SLO Športno društvo Tepanje 0:31:37 0:59:23 A/24
125 818 ŠTOK Tina SLO 0:30:57 0:59:32 B/34
126 564 MARGUČ Anja SLO Športno društvo Tepanje 0:31:19 0:59:45 A/25
127 944 VREČKO Sara SLO 0:31:43 0:59:46 A/26
128 946 GOLOB Cvetka SLO 0:30:36 0:59:50 D/18
128 474 PELCL Olga SLO ŠD Radost 0:30:36 0:59:50 D/18
130 444 ŠPARAŠ Maja SLO ŠD Radost 0:30:57 0:59:51 A/27
131 838 VELJKOVIĆ Dragana SLO 0:30:33 0:59:53 C/40
132 716 ZAJEC Anica SLO 0:30:47 1:00:00 C/41
133 907 HODNIK Maxinne SLO 0:30:38 1:00:03 A/28
134 529 GUZELJ Katja SLO Laško 0:31:05 1:00:06 B/35
134 532 TURK Simona SLO Laško 0:31:05 1:00:06 B/35
136 637 BRUMEC Aleška SLO 3Vital 0:31:44 1:00:08 A/29
136 624 ZLODEJ Metka SLO 3Vital 0:31:44 1:00:08 C/42
138 501 GODEC Vanja SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:29:52 1:00:09 B/37
139 662 JELENKO Brigita SLO OPLAST 0:30:23 1:00:15 B/38
140 761 BLIMEN Donna SLO 0:31:20 1:00:17 A/30
141 625 ZLODEJ Marsela SLO 3Vital 0:31:45 1:00:23 A/31
142 516 SLIVNIK POTOČNIK Anita SLO Vzajemna Bejbe 0:31:06 1:00:27 D/20
143 436 HOZJAN Hana SLO KAŠ 0:30:56 1:00:28 A/32
144 836 PRISLAN Maja SLO DMSBZT Celje 0:31:30 1:00:29 A/33
145 729 ŠEŠKO Anita SLO 0:30:47 1:00:37 D/21
146 628 BREZNIK Katja SLO 3Vital 0:31:46 1:00:44 A/34
147 771 ŠKOF ŽAVCER Katja SLO 0:31:42 1:01:00 B/39
148 541 KMETEC Simona SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:31:38 1:01:02 C/43
149 770 BOGATIN Jasna SLO 0:31:42 1:01:05 B/40
149 706 SILJAN Mira SLO 0:31:27 1:01:05 D/22
151 807 ROŠER Zvonka SLO 0:32:28 1:01:08 D/23
152 864 DROZG Patricija SLO 0:31:25 1:01:10 A/35
153 785 KAVKLER Jerica SLO 0:31:28 1:01:12 C/44
154 631 VOLK Barbara SLO 3Vital 0:31:44 1:01:19 A/36
155 745 SUŠEC Janja SLO 0:30:19 1:01:20 C/45
156 775 NAGLIČ Štefka SLO 0:31:58 1:01:24 E/12
157 479 LESKOVAR Donata SLO Unior tekaška skupina 0:31:10 1:01:28 C/46
158 812 POTNIK Viktorija SLO 0:32:12 1:01:38 A/37
159 676 KURNIK Natalija SLO VZAJEMNA, D.V.Z. 0:31:44 1:01:49 C/47
160 459 TROBIŠ Jana SLO ŠD Radost 0:32:24 1:02:00 D/24
161 746 JEROMEL Larisa SLO 0:32:25 1:02:03 C/48
162 587 PRINCL Vanesa SLO Ljubitelji teka 0:30:32 1:02:25 C/49
163 580 JAVORNIK Ida SLO Športno društvo Tepanje 0:31:12 1:02:34 D/25
164 839 ŠABIĆ Amela SLO 0:31:58 1:02:38 A/38
164 451 URLEP Adriana SLO ŠD Radost 0:32:42 1:02:38 B/41
166 447 ŠPARAŠ PAJK Polonca SLO ŠD Radost 0:32:27 1:02:48 B/42
167 519 JURAK Anica SLO Vzajemna Bejbe 0:31:05 1:02:57 E/13
168 460 PRAH Cvetka SLO ŠD Radost 0:32:29 1:03:00 C/50
169 486 MACUH Marjeta SLO Unior tekaška skupina 0:31:47 1:03:15 C/51
170 562 PLANINC Nina SLO Športno društvo Tepanje 0:33:55 1:03:21 A/39
171 767 ČURIN Monika SLO 0:32:34 1:03:28 B/43
172 755 TOVORNIK Silva SLO 0:32:25 1:03:41 C/52
173 507 SIRK Štefka SLO Vzajemna Bejbe 0:32:12 1:03:50 D/26
174 777 PODERGAJS Anamari SLO 0:32:55 1:03:55 B/44
175 742 HATUNŠEK Monika SLO 0:32:58 1:03:59 A/40
175 743 HATUNŠEK Jasna SLO 0:32:57 1:03:59 C/53
177 433 HOZJAN Ana SLO KAŠ 0:32:40 1:04:01 C/54
178 645 FARKAŠ Marjanca SLO ZAVAROVALNICA MARIBOR 0:33:12 1:04:06 C/55
179 726 PAVLIČ Anja SLO 0:32:35 1:04:08 A/41
180 753 RAK Helena SLO KAŠ 0:32:10 1:04:41 C/56
180 616 GRUDEN Jelka SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:32:10 1:04:41 D/27
182 435 GYÖRKÖŠ Alenka SLO KAŠ 0:33:38 1:04:46 A/42
183 439 LAJHAR Barbara SLO KAŠ 0:33:16 1:05:20 C/57
184 846 FABJAN IVAČIČ Aleksandra SLO 0:34:11 1:05:21 C/58
184 778 TRIPLAT Katjuša SLO 0:30:08 1:05:21 A/43
184 779 LESJAK TRIPLAT Maruša SLO 0:30:08 1:05:21 A/43
187 834 MARCEN Alenka SLO DMSBZT Celje 0:31:48 1:05:24 C/59
188 552 MÉSZÁROS Mariann HUN SZVISE 0:33:22 1:05:27 C/60
189 568 HRGOTA Sanja SLO Športno društvo Tepanje 0:29:19 1:05:48 A/45
190 619 LOZINŠEK Simona SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:32:30 1:05:56 C/61
191 832 OBREZ Jelka SLO DMSBZT Celje 0:33:40 1:06:10 C/62
192 895 MEZGA Kim SLO AKSON 0:34:23 1:06:12 B/45
193 558 BELAK Urška SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:34:10 1:06:17 A/46
194 843 ABBAS Mojca SLO 0:33:25 1:06:20 B/46
195 498 JERANKO Nina SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:33:38 1:06:26 B/47
196 740 BRUMAT Tatjana SLO 0:33:40 1:06:29 D/28
197 432 GUTMAN Silvestra SLO KAŠ 0:33:14 1:06:30 B/48
198 694 SIRC Rebeka SLO 0:34:15 1:06:33 A/47
199 808 BAUMAN Teja SLO 0:33:41 1:07:06 A/48
200 717 ZAJEC Urška SLO 0:34:01 1:07:36 A/49
201 776 PUČNIK Lidija SLO 0:34:39 1:07:53 D/29
202 588 MUHIČ Simona SLO Ljubitelji teka 0:34:57 1:08:27 B/49
203 522 MORI Jelka SLO Vzajemna Bejbe 0:35:22 1:08:36 D/30
204 550 BÉKES Erzsébet HUN SZVISE 0:35:22 1:08:46 E/14
205 463 GOLEŽ Alenka SLO ŠD Radost 0:35:41 1:09:23 D/31
206 815 GABER Barbara SLO 0:35:47 1:10:01 B/50
207 627 JEREB Eva SLO 3Vital 0:35:19 1:10:09 A/50
208 870 HARAPIN Nina SLO 0:36:05 1:10:42 C/63
209 798 ŽIGON Mihela SLO 0:35:29 1:11:05 C/64
210 784 KOGOVŠEK Nika SLO 0:37:01 1:12:40 B/51
211 858 ŠEBART ŽIŽEK Petrina SLO 0:36:35 1:12:42 C/65
212 574 SAJKO Monika SLO Športno društvo Tepanje 0:36:43 1:13:10 A/51
213 461 BRATINA Hedvika SLO ŠD Radost 0:37:22 1:13:15 E/15
214 491 RAVNIČAN Alenka SLO Unior tekaška skupina 0:36:39 1:13:36 B/52
215 504 PEKOVŠEK Albina SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:37:55 1:14:43 E/16
216 510 STRMČNIK Ferida SLO Vzajemna Bejbe 0:39:22 1:15:13 D/32
217 833 MARINČIČ Ida SLO DMSBZT Celje 0:39:01 1:17:13 E/17
218 518 ŠART Romanca SLO Vzajemna Bejbe 0:40:01 1:18:34 D/33
219 752 JELEN Polonca SLO 0:41:41 1:22:47 C/66
220 413 OROŽ Lučka SLO KAŠ 0:42:51 1:22:56 B/53
221 493 REBERČNIK Urška SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje DNF C/67

05M – 5 km – Moški skupno / Men’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club Rezultat / Result K/#
1 1169 SVENŠEK Rob SLO 0:16:15 A/1
2 1197 LESJAK Davorin SLO 0:18:13 A/2
3 1165 FIJAVŽ Matej SLO KK Rogla 0:18:33 B/1
4 1132 KOSER Milan SLO 0:18:54 B/2
5 1183 JEŽ Jernej SLO Larksoft 0:19:41 B/3
6 1027 ZUPANČIČ Rok SLO Unior tekaška skupina 0:19:57 A/3
7 1190 DUKARIČ Anej SLO JUDO KLUB OPLOTNICA 0:20:10 A/4
8 1154 KRUŠNIK Sebastjan SLO KAVARNA ZVEZDA DELI 0:20:13 C/1
9 1150 LURŠAK Amadej SLO 0:21:01 A/5
9 1119 VERHOVŠEK Matej SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:21:01 A/5
11 1120 VIŠNAR Alen SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:21:05 A/7
11 1085 LESKOVAR Gašper SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:21:05 A/7
13 1191 GOLOB Patrick SLO JUDO KLUB OPLOTNICA 0:21:07 A/9
14 1116 KOŠIČ Anže SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:23:01 A/10
15 1028 VIŠIČ Matej SLO Unior tekaška skupina 0:23:26 A/11
16 1139 JANČAR Andrej SLO 0:24:03 C/2
17 1118 FRIDRIH Sašo SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:24:15 A/12
18 1084 KRAJNC Gaj SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:24:22 A/13
19 1029 RAVNJAK Jože SLO Unior tekaška skupina 0:24:29 C/3
20 1086 KLIMA Peter SLO Radio Rogla 0:26:06 C/4
21 1026 KOVAČ Ivan SLO Unior tekaška skupina 0:26:10 D/1
22 1185 BUČEK Oliver SLO 0:26:37 C/5
23 1068 MRZDOVNIK Peter SLO Hitre nogice 0:27:12 C/6
24 1194 FURLANIČ Matej SLO 0:27:22 A/14
25 1166 GRUDNIK Jože SLO 0:27:44 C/7
26 1057 KOTNIK Sergej SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:28:33 A/15
27 1125 ZBIČAJNIK Rok SLO Ansambel Banovšek 0:28:37 A/16
28 1039 ZBIČAJNIK Pavel SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:29:07 C/8
29 1138 VAVDI Uroš SLO 0:29:44 C/9
30 1199 BEVC Simon SLO ŠD Radost 0:29:51 C/10
31 1010 GORINŠEK Gregor SLO KAŠ 0:30:12 B/4
32 1017 ROBAČER Ivan SLO ŠD Radost 0:30:21 D/2
33 1100 HIŽAK Žan SLO OPLAST 0:30:33 A/17
34 1130 VIVOD Stojan SLO 0:31:25 C/11
35 1131 GRADIŠČAJ Robert SLO 0:31:27 C/12
36 1015 LESKOVAR Iztok SLO KAŠ 0:31:39 B/5
37 1064 PETRIČ Gregor SLO Hitre nogice 0:32:10 B/6
38 1071 BURIČ Luka SLO Športno društvo Tepanje 0:32:35 B/7
39 1042 ANDERLIČ Gregor SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:33:16 B/8
40 1088 MRZDOVNIK Aleš SLO Radio Rogla 0:35:08 C/13
41 1055 SZERI Gábor HUN SZVISE 0:35:50 B/9
42 1106 JAKOB Sašo SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:36:12 A/18

05Z – 5 km – Ženske skupno / Women’s total

Uvr. / Place Št. / No. Priimek in ime / Surname Name Država / Country Klub / Club Rezultat / Result K/#
1 1135 VETRIH Renata SLO 0:21:53 C/1
2 1147 LEPEJ Andreja SLO 0:23:22 B/1
3 1159 CEHTL Brigita SLO 0:24:05 D/1
4 1161 OGRIC Meta SLO 0:24:26 C/2
5 1052 HROVAT Ksenja SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:25:06 B/2
6 1181 MÜLLER Katja SLO Radio City 0:25:14 A/1
7 1113 BOLDIN Aleksandra SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:25:22 C/3
8 1167 STONIČ Mojca SLO Curling klub Olimpija 0:26:35 C/4
9 1107 HRIBERNIK Nika SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:26:48 A/2
10 1031 VAJS Andreja SLO Unior tekaška skupina 0:27:19 C/5
11 1050 PROSENAK Vlasta SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:27:29 C/6
12 1152 ŽOHAR Magda SLO 0:27:42 C/7
13 1162 OGRAJENŠEK Martina SLO 0:27:46 D/2
14 1136 KOLAR Tjaša SLO 0:27:58 A/3
15 1158 ROBNIK Monika SLO 0:28:01 A/4
16 1005 GRAMC Barbara SLO KAŠ 0:28:05 B/3
17 1089 KONEC Breda SLO Radio Rogla 0:28:18 C/8
18 1080 HREN Tanja SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:28:20 B/4
19 1174 JEMEC OPEKA Romana SLO 0:28:24 C/9
20 1141 KOŠNJEK Viktorija SLO 0:28:31 D/3
21 1002 RAP Simona SLO KAŠ 0:28:32 C/10
22 1145 ČERNEC Milojka SLO 0:28:33 D/4
23 1101 GREGORC Klaudija SLO OPLAST 0:28:34 C/11
24 1140 GRUJIĆ Nadja SLO 0:28:37 B/5
25 1074 RIBIČ Karolina SLO Športno društvo Tepanje 0:28:43 C/12
26 1108 PESJAK Gaja Marija SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:28:52 A/5
27 1095 KRAMAR Urša SLO Kavarna Na trati 0:29:07 C/13
28 1096 POLOVŠEK Nina SLO Kavarna Na trati 0:29:08 C/14
29 1097 KAMENŠEK Darja SLO Kavarna Na trati 0:29:09 B/6
30 1175 PUČNIK Janja SLO 0:29:18 B/7
31 1115 CENC WEISS Marjana SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:29:19 B/8
31 1114 ŠTANTE KAPUN Marjetka SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:29:19 C/15
33 1094 DOBIČ Barbara SLO ZAVAROVALNICA MARIBOR 0:29:29 A/6
34 1146 PRISTOVNIK Andreja SLO 0:29:35 D/5
35 1030 RATEJ Darja SLO Unior tekaška skupina 0:29:38 C/16
36 1163 LOŽAK Eva SLO 0:29:40 A/7
37 1047 BRAČIČ Katarina SLO Laško 0:29:41 D/6
38 1082 KUKOVIČ Marija SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:29:42 B/9
39 1081 SKAZA Jožica SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:29:47 C/17
40 1164 LOŽAK Irena SLO 0:30:08 D/7
41 1016 ROBAČER Lana SLO ŠD Radost 0:30:10 A/8
42 1024 ŠUC RAVNIČAN Rosana SLO Unior tekaška skupina 0:30:13 C/18
43 1193 PAVRIČ Lea SLO 0:30:16 A/9
44 1056 ČREŠNAR Janja SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:30:19 A/10
45 1087 VODUŠEK Alenka SLO Radio Rogla 0:30:30 C/19
46 1099 PUČNIK Polona SLO OPLAST 0:30:34 B/10
47 1178 VERK Timeja SLO 0:30:47 A/11
48 1020 ZUPAN Nuša SLO ŠD Radost 0:30:55 A/12
49 1018 BLAGOTINŠEK Blažka SLO ŠD Radost 0:30:56 A/13
49 1036 BOBNAR Zvonka SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:30:56 C/20
51 1059 KOTNIK Jožica SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:30:57 D/8
52 1091 TRUNKL Barbara SLO Radio Rogla 0:30:58 C/21
53 1049 EGARTNER Tanja SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:30:59 C/22
53 1168 SIRC Nataša SLO 0:30:59 C/22
55 1065 MEDVED Karmen SLO Hitre nogice 0:31:03 B/11
56 1008 ADAM Suzana SLO KAŠ 0:31:16 C/24
57 1033 PODGRAJŠEK Petra SLO Unior tekaška skupina 0:31:18 A/14
58 1003 KALŠEK Nataša SLO KAŠ 0:31:22 B/12
59 1048 ŠKORJANC GRIL Andreja SLO Laško 0:31:30 D/9
60 1014 ŽAFRAN Tanja SLO KAŠ 0:31:40 A/15
61 1109 TOME Veronika SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:31:41 A/16
61 1110 OFENTAVŠEK Petra SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:31:41 A/16
63 1046 KOLAR Gabrijela SLO Laško 0:31:46 D/10
64 1176 OBRUL Alenka SLO Gamsi celjski 0:32:01 C/25
64 1177 KRAJNC Barbara SLO 0:32:01 C/25
66 1182 JEŽ Barbara SLO Larksoft 0:32:05 B/13
67 1066 REPNIK Danijela SLO Hitre nogice 0:32:13 D/11
68 1187 KROŠL Irena SLO 0:32:14 B/14
68 1058 ČREŠNAR Urška SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:32:14 A/18
70 1077 PIVEC Aleksandra SLO Ljubitelji teka 0:32:15 B/15
71 1021 ZUPAN Katja SLO ŠD Radost 0:32:17 C/27
72 1019 BLAGOTINŠEK Tinkara SLO ŠD Radost 0:32:18 A/19
73 1078 MAJCENIČ Marica SLO SMM 0:32:19 E/1
74 1151 STEBLOVNIK Arijana SLO Varuh zdravja 0:32:26 D/12
75 1079 RAVNJAK Saša SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:32:36 B/16
75 1067 GRAČNER Karmen SLO Hitre nogice 0:32:36 A/20
77 1063 KLANČNIK Neja SLO Hitre nogice 0:32:37 A/21
78 1006 MRZDOVNIK Petra SLO KAŠ 0:33:05 B/17
79 1123 LESKOVAR Tanja SLO Ansambel Banovšek 0:33:06 B/18
79 1041 MARINKO Irena SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:33:06 E/2
81 1053 KOSMAČ Majda SLO ŠKD Zadružnik 0:33:08 D/13
82 1060 POTOČNIK TRDIN Branka SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:33:13 C/28
83 1200 MARINŠEK Andreja SLO Prva Vzpodbudna kmetija 0:33:14 B/19
84 1098 ARNUŠ Jasmina SLO Kavarna Na trati 0:33:35 B/20
84 1012 MATAVŽ Simona SLO KAŠ 0:33:35 C/29
84 1013 JAVORNIK Metka SLO KAŠ 0:33:35 A/22
87 1184 PLETERŠEK Jožica SLO 0:33:42 B/21
88 1170 DRAVINAC Ana SLO 0:33:44 B/22
89 1127 LIPUŠ Laura SLO 0:33:45 A/23
90 1196 MAROVT Petra SLO 0:33:58 B/23
91 1180 KRALJ Tanja SLO 0:34:03 B/24
91 1051 KOTNIK Ksenija SLO VRTEC SLOVENSKE KONJICE 0:34:03 C/30
93 1144 PAHOR Martina SLO 0:34:06 B/25
94 1011 KOTNIK Mila SLO KAŠ 0:34:13 A/24
95 1142 PESJAK Klavdija SLO 0:34:23 C/31
96 1032 BOČEK Janja SLO Unior tekaška skupina 0:34:39 B/26
97 1007 VAJT Nina SLO KAŠ 0:34:45 A/25
98 1156 VELENŠEK LESKOVŠEK Alenka SLO DMSBZT Celje 0:35:00 C/32
99 1009 RIBIČ Štefica SLO KAŠ 0:35:18 C/33
100 1133 JURIČ Štefka SLO 0:35:19 C/34
100 1171 OJSTERŠEK Urška SLO 0:35:19 B/27
102 1083 KLAJNŠEK Lenka SLO BAUMÜLLER DRAVINJA 0:35:24 A/26
103 1001 PODGRAJŠEK Janja SLO KAŠ 0:35:38 B/28
104 1004 GABER Amadeja SLO KAŠ 0:35:46 A/27
105 1054 MIHÁLY Katalin Ágnes HUN SZVISE 0:35:50 B/29
106 1111 KOTNIK Monika SLO GIMNAZIJA Sl. Konjice 0:36:02 A/28
107 1037 MAROVT Jožica SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:36:43 D/14
108 1022 KOZEL Tjaša SLO ŠD Radost 0:36:50 A/29
108 1023 PEČNIK Teja SLO ŠD Radost 0:36:50 A/29
110 1062 POZNIČ Sara SLO Hitre nogice 0:36:55 A/31
110 1061 LEDINEK Vilma SLO Kotnik servis kovinsko obdelovalnih strojev 0:36:55 C/35
112 1188 OBLAK Anja SLO 0:37:15 B/30
113 1038 KOLAR Marija SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:37:19 E/3
114 1043 GRAMC Gordana SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:37:32 C/36
115 1198 CIUHA Jelka SLO Urbani tekaci 0:38:25 E/4
116 1102 MESARIČ Nuša SLO VZAJEMNA, D.V.Z. 0:40:35 A/32
117 1104 HORVAT Sandra SLO 0:40:36 A/33
118 1143 DROL Rosana SLO 0:42:06 A/34
119 1093 DOBIČ Ida SLO ZAVAROVALNICA MARIBOR 0:42:29 D/15
120 1195 BOBNAR Sara SLO 0:43:14 A/35
121 1044 ŠPILJAK Darinka SLO Vzajemna Bejbe 0:44:53 E/5
122 1035 JAVORNIK Mojca SLO Apartmaji in wellness center Korošec Mozirje 0:45:53 C/37
123 1040 OBU Janja SLO MDGN Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče 0:46:35 D/16
124 1155 KREMŽAR Anica SLO DMSBZT Celje DNF E/6

3. Konjiški maraton / 3.th Konjice marathon, 27. 9. 2015

Timing Ljubljana – 3. Konjiški maraton, Slovenske Konjice, 27.9.2015

2. Konjiški maraton / 2.th Konjice marathon, 29. 9. 2014

Timing Ljubljana – 2. Konjiški maraton, Slovenske Konjice, 28.9.2014

1. Konjiški maraton / 1.th Konjice marathon, 28. 9. 2013

Timing Ljubljana – 1. Konjiški maraton, Slovenske Konjice, 29.9.2013